banner
banner

روند DeFi در WeChat ، Diginex IPO Nears و شایعات Bitmain را رد می کند

مروری هفتگی در مورد اخبار بلاکچین و رمزنگاری از چین و هنگ کنگ.

معامله گران چینی در این هفته همچنان به دنبال دستاوردهای جذاب در DeFi بودند و اتر را از مبادلات رمزنگاری برای تولید محصول خارج کردند. در همین حال ، شرکت دارایی های دیجیتال مستقر در هنگ کنگ Diginex 20 میلیون دلار از محل کار شخصی خود جمع کرده و یک قدم به لیست برنامه ریزی شده Nasdaq در اواخر سپتامبر نزدیک است. این داستان ها و موارد دیگر در نسخه این هفته سازمان دیده بان چین OKEx Insights است.

معامله گران چینی برای بدست آوردن سود DeFi وجوه خود را از مبادلات دریافت می کنند

تقاضای چینی ها برای DeFi در هفته جاری با رشد این اصطلاح در پلتفرم رسانه های اجتماعی WeChat همچنان در حال رشد است, سنبله زدن در تاریخ 2 سپتامبر با حجم بالای جستجو در زمان تقریباً 900000.

با پایین آمدن قیمت اتر از 400 دلار در این هفته و یک بار سقوط به 316 دلار در 5 سپتامبر ، بازرگانان چینی ETH خود را از مبادلات رمزنگاری به در نقدینگی DeFi شرکت کنید معدن. داده های CryptoQuant نشان می دهد که میزان ETH نگهداری شده در مبادلات از اوایل سپتامبر کاهش یافته است.

ذخایر اتریوم که توسط صرافی های رمزنگاری نگهداری می شودمیزان ذخیره ETH در صرافی های رمزنگاری نگهداری می شود. منبع: CryptoQuant

در 6 سپتامبر نیز بود گزارش شده با کاهش سهام بورس ، کاربران در برداشت ETH و سایر نشانه های تولید محصول از برخی صرافی ها با مشکل روبرو بودند.

غذاهای کلیدی

  • علی رغم افزایش تقاضای چینی ها برای DeFi ، فروش اخیر رمزنگاری منجر به پاک شدن ارزش کلی 1.8 میلیارد دلاری شده که در بازار DeFi قفل شده است.
  • در پی استخراج نقدینگی ، بازار خودکار SushiSwap همچنان در کانون توجه بازرگانان چینی قرار دارد.

Diginex 20 میلیون دلار زودتر از برنامه پیشنهادی Nasdaq IPO جمع آوری كرد

ریچارد بیورث ، مدیرعامل Diginex ، یک شرکت ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال ، نشان داد که این شرکت بزرگ شده 20 میلیون دلار از یک گروه از سرمایه گذاران خصوصی قبل از لیست برنامه ریزی شده در بازار سهام نزدک در اواخر سپتامبر.

طبق گفته Byworth ، این شرکت جایگذاری خصوصی اسکناس های قابل تبدیل سرمایه گذاران ، از جمله دفاتر خانوادگی در لندن و هنگ کنگ و همچنین صندوق ریسک را تکمیل کرد. وی افزود که محل اختصاصی 20 میلیون دلاری به عنوان مرجع سرمایه گذاران برای ارزیابی تصاحب آینده Diginex توسط 8i Enterprises Acquisition Corp عمل می کند..

غذاهای کلیدی

  • Diginex طیف متنوعی از خدمات دارایی دیجیتال ، از جمله مبادله ارز دیجیتال (EQUOS) و بازوی نگهبان رمزنگاری (Digivault) را ارائه می دهد..
  • 20 میلیون دلار جمع آوری شده به عنوان هزینه سرمایه Diginex استفاده می شود. این شرکت قصد دارد کارکنان خود را از هنگ کنگ به سنگاپور کوچک و جابجا کند.
  • SEC SEC ایالات متحده قبلا لیست Diginex را تأیید کرده است. انتظار می رود این شرکت پس از تأیید سهامداران 8i و Nasdaq در تاریخ 23 سپتامبر لیست شود.

Bitmain شایعات پیش فروش مدل های جدید استخراج را رد کرد

Bitmain منتشر کرده است بیانیه شایعات راه اندازی پیش فروش جدیدترین مدل های استخراج 5 نانومتری خود را رد کند.

بر اساس این بیانیه ، Bitmain اذعان کرد که این اعلامیه توسط مدیر عامل سابق آن ، Micree Zhan برنامه ریزی شده است ، اما تصریح کرد که این استخراج کنندگان براساس تراشه های 5nm هنوز در مراحل آزمایشی هستند و انتظار نمی رود در آینده نزدیک راه اندازی شوند.

غذاهای کلیدی

  • Bitmain در اکتبر 2019 Micree Zhan را به عنوان مدیرعامل برکنار کرد. این بدان معناست که Zhan دیگر نماینده قانونی Bitmain و شرکت های تابعه آن نیست ، از این رو وی نمی تواند از طرف شرکت قرارداد ببندد یا روابط تجاری را شروع کند.
  • بیانیه Bitmain نشان می دهد که قصد ژان برای اعلام پیش فروش جدیدترین مدل های استخراج Bitmain تلاشی برای جمع آوری کمک مالی برای فریب مشتریان بوده است.

بازارهای آسیا به دلیل فروش سهام تحت هدایت تسلا دچار لغزش می شوند

این هفته بازار سهام در چین و هنگ کنگ سقوط کرد. Shanghai SE Composite و CSI 300 در حال حاضر با زمان افت مطبوعاتی به ترتیب 4.41٪ و 5.35٪ در زمان مطبوعات با قیمت 3،255 و 4585 معامله می شوند. در همین حال ، شاخص SZSE Blockchain 50 با تغییر ارزش هفتگی -2.67 درصد ، روی 3888 ایستاده است. در هنگ کنگ ، شاخص Hang Seng این هفته 2.36٪ کاهش یافته و در حال حاضر به 24،449 رسیده است.

شاخص های بازار چین و هنگ کنگعملکرد شاخص های بازار چین و هنگ کنگ. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.com

فروش گسترده سهام فناوری ایالات متحده منجر به لغزش بازارهای چین و هنگ کنگ در این هفته شد. فروش این وسایل توسط تسلا انجام شد که سهام آن دارای سهام است سقوط کرد هفته گذشته بیش از 34٪ و به 330 دلار رسید. اپل و مایکروسافت نیز رنج از فروش ، و قیمت سهام آنها به ترتیب 6.7 و 5.4 درصد کاهش یافت.

غذاهای کلیدی

  • تصمیم به استثنا کردن تسلا از S&شاخص P 500 جمعه گذشته عامل اصلی بزرگترین افت قیمت سهام تسلا بود. موارد جدید اضافه شده در این فهرست عبارتند از: شرکت های Etsy ، Teradyne Inc. و Catalent Inc.
  • سافت بانک افشا کردن از 4 میلیارد دلار گزینه تماس در سهام فناوری ایالات متحده ، معامله گران توسعه باید آن را دنبال کنند ، زیرا این می تواند دلیل تجمع اخیر قبل از تغییر روند فعلی باشد.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me