banner
banner

ادغام های Blockchain BSN ، سرب Alibaba در اختراعات Blockchain و درآمد. 35،000٪ سود مالی – دیده بان بازار چین

مروری هفتگی در مورد اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه از چین و هنگ کنگ.

بازار سهام در چین و هنگ کنگ در این هفته با افت جزئی همراه بود. Shanghai SE Composite و CSI 300 در حال حاضر اجرا کن در 3،289 و 4،656 با افت هفتگی جزئی به ترتیب 1.09٪ و 1.19٪. شاخص سنگ همچنین این هفته -2.38٪ ارسال شده است و در حال حاضر 24،661 ایستاده است.

ضرر در بازار سهام چین را می توان به افزایش موارد COVID-19 در چین نسبت داد. چین روز پنجشنبه 105 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرد که بالاترین میزان افزایش روزانه در سه ماه گذشته است. با این حال ، ضرر و زیان بود محدود توسط وعده فدرال رزرو ایالات متحده برای تقویت اقتصاد جهانی. رئیس فدرال رزرو جروم پاول تصدیق کرد کاهش سرعت بهبود اقتصادی پس از بیماری همه گیر COVID-19 در ایالات متحده ، با تأکید بر اینکه مسیر بهبود است "فوق العاده نامطمئن."

کاهش شاخص Hang Seng تحت تأثیر اعلامیه اخیر تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم سال 2020 است. اقتصاد هنگ کنگ کوچک شد در سه ماهه دوم با 9 درصد ، که بدتر از حد متوسط ​​3/8 درصد است. افزایش موارد ثبت شده COVID-19 ، که 150 مورد جدید در روز پنجشنبه پیدا شد ، عامل دیگری است که منجر به سقوط بازار سهام هنگ کنگ می شود.

در همین حال ، شاخص SZSE Blockchain 50 در حال حاضر با افت هفتگی 2.01 درصدی روی 3،982 ایستاده است. از میان 50 سهم موجود در این شاخص ، Jiangsu Akcome Solar Science & فناوری (002610.SZ) با 9.88٪ افزایش ، بالاترین سود روزانه است ، در حالیکه Red Phase Inc (300427.SZ) با عملکرد هفتگی -96/4 ، بازنده برتر است..

عملکرد شاخص های بازار چین. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.comعملکرد شاخص های بازار چین. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.com

اخبار هفته

از ادغام بلاکچین شبکه خدمات Blockchain گرفته تا رهبری Alibaba در رتبه بندی ثبت اختراعات بلاکچین و تبلیغات تبلیغات Yearn.finance در امور مالی غیرمتمرکز – معروف به DeFi – OKEx Insights نگاهی به سه خبر برتر رمزنگاری این هفته از چین و هنگ کنگ می اندازد.

شبکه خدمات Blockchain با هدف ادغام 40 بلاکچین عمومی تا ژوئن 2021 انجام می شود

شبکه خدمات Blockchain که در ماه آوریل راه اندازی شد ، اولین ابتکار بلاکچین است که توسط دولت چین پشتیبانی می شود. وی ییفان ، مدیرعامل Red Date Technology ، که یک شرکت خصوصی در پشت BSN است ، اخیراً فعالیت کرده است گفت که BSN با هدف ادغام 40 شبکه بلاک چین عمومی تا ژوئن 2021 انجام شده است.

BSN در ابتدا برای کمک به مشاغل کوچک و متوسط ​​جهت استقرار برنامه های بلاکچین در بلاک چین های مجاز طراحی شده است. با این حال ، BSN تمرکز استراتژیک خود را به دنبال موارد جدید به روز کرده است ایجاد از BSN-International در ماه جولای. نهاد جدید قصد دارد از گسترش بین المللی شبکه پشتیبانی کند.

با پشتیبانی BSN-International ، BSN دارای است یکپارچه شش شبکه بلاکچین عمومی از 21 ژوئیه – یعنی Ethereum ، EOS ، Tezos ، Neo ، Nervos و IRISet. از 10 آگوست ، توسعه دهندگان این شبکه های بلاک چین عمومی می توانند از ذخیره داده و پهنای باند از مراکز داده خارج از BSN برای استقرار برنامه های غیرمتمرکز خود استفاده کنند که به آنها DApps نیز گفته می شود..

غذاهای کلیدی

  • شبکه خدمات بلاکچین قصد دارد 40 شبکه بلاک چین عمومی را تا سال 2021 ادغام کند.
  • در ماه جولای ، BSN-international به عنوان نهادی جداگانه برای حمایت از گسترش بین المللی BSN ایجاد شد.
  • BSN شش شبکه بلاکچین عمومی را از 21 ژوئیه یکپارچه کرده است ، از جمله Ethereum و EOS.

Alibaba در نیمه اول سال 2020 در رتبه برتر ثبت اختراع بلاکچین قرار گرفت

IPRdaily ، یک رسانه در صنعت مالکیت معنوی ، با مرکز تحقیقات شاخص نوآوری incoPat ، ارائه دهنده داده های ثبت اختراع بلاکچین ، همکاری می کند تا رهایی “رتبه بندی ثبت اختراع Blockchain Enterprise Global Enterprise برای نیمه اول سال 2020 (100 TOP)”.

رتبه بندی ثبت اختراع بلاکچین تعداد درخواست های ثبت اختراع بلاکچین را بین ماه های ژانویه و ژوئن سال 2020 در نظر گرفت. بر اساس رتبه بندی IPRdaily ، علی بابا با ثبت 457 ثبت اختراع بلاکچین در رتبه اول قرار گرفت و پس از آن Tencent با 872 رتبه بندی شد. نمودار با 251 حق ثبت اختراع بلاکچین ثبت شده است.

مهم است که بین برنامه های ثبت اختراع یا پرونده های ثبت اختراع بلاکچین و حق ثبت اختراع بلاکچین تمایز قائل شوید. حق ثبت اختراع بلاکچین به معنای این است که حق ثبت اختراع بلاکچین توسط نهادهای نظارتی مانند دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده تأیید شده است..

انجمن حمایت از حق ثبت اختراع چین منتشر شد گزارش مجوز ثبت اختراع جهانی Blockchain 2020 در اوایل ژوئیه. این گزارش شامل برترین شرکتهای جهانی از نظر حق ثبت اختراع بلاکچین است. بر اساس این گزارش ، علی بابا باقی پیشرو در ثبت اختراعات بلاکچین با 212 جایزه ، در حالی که IBM با 107 حق ثبت اختراع بلاکچین در جایگاه دوم قرار گرفت.

غذاهای کلیدی

  • Alibaba در حال حاضر از نظر برنامه های ثبت اختراع بلاکچین (1457) و حق ثبت اختراع بلاکچین (212) در زمینه اختراعات blockchain پیشرو است..
  • اختراع ثبت شده بلاکچین با برنامه های ثبت اختراع بلاکچین متفاوت است ، زیرا موارد قبلی توسط نهادهای نظارتی تأیید می شود.

استخراج نقدینگی Yearn.finance باعث هیجان اعجاب انگیز بازار چینی DeFi می شود

به دنبال تبلیغات هیجان انگیز Compound و Balancer در DeFi طی ماه گذشته ، افزایش سالخوردگی به طور گسترده ای در میان جامعه چینی مورد بحث قرار گرفته است.

Yearn.finance یک است جمع کننده وام غیرمتمرکز که به کاربران امکان می دهد ارائه دهندگان وام های DeFi ، مانند Compound و Aave را انتخاب کنند. آندره کرونژ ، خالق پروتکل, اعلام کرد توکن حاکمیت خود ، YFI ، در 17 ژوئیه منتشر شد.

توزیع YFI از مکانیزم استخراج نقدینگی پیروی می کند و به کاربران امکان می دهد با تأمین نقدینگی به سیستم عامل yearn.finance واحدهای اضافی YFI به دست آورند. استخراج نقدینگی به شرایطی اطلاق می شود که یک کشاورز بازده برای ایجاد نقدینگی مورد نیاز یک سکه یا رمز مشخص در بازار شرکت می کند – و با این کار علاوه بر یک واحد اضافی از رمز پروتکل ، نرخ بازده را نیز بدست می آورد..

مدل استخراج نقدینگی yearn.finance منجر به فعالیت عظیم تولید محصول توسط دارندگان YFI شده است. به گفته Uniswap ، YFI حاصل شد با بازدهی بالغ بر 35،000٪ در هفته اول لیست خود. Yearn.finance نیز اخذ شده افزایش کل ارزش کل از 18 ژوئیه قفل شده است ، از 9.3 میلیون دلار به 345 میلیون دلار در 26 ژوئیه.

علی رغم هیاهوی بازار ، قیمت توکن YFI را می توان قیمت توکن سیستم عامل های وام دهی DeFi موجود در پلتفرم yearn.finance دانست. به عنوان مثال ، اگر افت معناداری در نشانه های Compound و Aave وجود داشته باشد ، مقدار توکن YFI نیز می تواند افت بزرگی داشته باشد.

غذاهای کلیدی

  • Yearn.finance یک است جمع کننده وام غیرمتمرکز که به کاربران امکان می دهد ارائه دهندگان وام های DeFi ، مانند Compound و Aave را انتخاب کنند.
  • Yearn.finance با مدل استخراج نقدینگی در بین جامعه چین محبوبیت پیدا کرده است. YFI در نتیجه موج دار در هفته اول ثبت نام در Uniswap ، 35000٪ به بالا.
  • قیمت توکن YFI را می توان با قیمت توکن های بومی سیستم عامل های وام دهی DeFi در دسترس قرار داد..

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me