banner
banner

بهترین راه های کسب رمز ارز: چگونه می توان بیت کوین ساخت

29 روش برتر برای کسب راهنمای آنلاین بیت کوین بهترین نکات برای شروع سود رمزگذاری در سال 2019 را دارد.

Contents

چگونه می توان ارز رمزنگاری شده کسب کرد: 29 بهترین روش ساخت بیت کوین

بنابراین می خواهید بیت کوین کسب کنید؟ خوشبختانه برای شما ، امروزه روشهای زیادی برای کسب ارزهای رمزپایه در اینترنت وجود دارد. با این حال ، متأسفانه ، به نقل از روزولت ، “هیچ چیز ارزش داشتن آسان نیست”.

این یک راهنمای معنی دار برای طرح کلی است زیرا بسیاری از افراد مستعد فکر کردن تنها خرید بیت کوین هستند ، در حالی که در واقع شما می توانید آن را از طریق روش های مختلف بررسی شده در زیر بدست آورید..

به عنوان مثال ، روش هایی برای کسب رمز ارز به صورت رایگان وجود دارد ، مانند استفاده از قطره های هوا ، شیر آب یا پاسخ به س questionsالات و انجام کارها – یا محبوب ترین راه این است که در ازای انجام چندین سرویس مختلف در تجارت ، وقت را برای پول معامله کنید و بیت کوین کسب کنید. اقتصاد مدرن و مستقل کنگره مدرن.

وقت آن است که همه بهترین روش های کسب سریع رمزنگاری و پرداخت در حال حاضر بصورت آنلاین بیت کوین را برجسته کنید. قبل از اینکه به 0 و 1 یاد بگیریم که چگونه بیت کوین بیشتری به دست آوریم ، بیایید به سرعت به همه افراد علاقه مند کمک کنیم تا از طریق خلال خرگوش تولید پرداخت های رمزنگاری و ساخت بیت کوین با “انجام کار”.

بدست آوردن بیت کوین در مقابل خرید فیات: جمع کردن ساتوشی ها

کسب بیت کوین

یک سوال مستقیم برای شروع ممکن است قفس را به صدا درآورد ، اما آیا شما پول فیات می خرید؟ خیر ، احتمالاً آن را کسب یا معامله می کنید.

شماره یک راه ارتباط افراد در گرفتن بیت کوین خرید آن است ، در حالی که می تواند در عوض کسب BTC باشد.

حال ، بیایید قبل از گسترش توانایی کسب بیت کوین و تولید سود ارزهای رمزپایه ، به طور خلاصه از سوراخ خرگوش پایین بیاییم. مهم نیست که اهداف کوتاه مدت یا بلند مدت باشد ، برای مبتدیان مهم است که فقط در مورد قیمت کل بیت کوین فکر نکنند (معلق در حدود / بالای پنج رقم در ارزش نرخ دلار USD). این قیمت قیمت بسیاری از مردم را از این فکر دور می کند که باید 1 BTC را به طور کامل (یا حتی خرید خرد) در مقابل درآمد خرد خریداری کنند. این درک تأثیرگذار می تواند برای موفقیت و نتایج شما عمیق باشد.

به همان روشی که هر کس در یک شغل برای یک حقوق و دستمزد هفتگی فیات (دلار آمریکا) بدست می آورد ، به همان روشی است که باید به این فکر کنیم که چگونه می توان ارز ارز رمزنگاری شده دنیا را نیز بدست آورد. با یک چرخش فکری ظریف ، این سوال در مورد تجزیه و تحلیل “درآمد فیات در مقابل خرید فیات” چرخید کمک می کند تا نشان دهد در هنگام گرفتن بیت کوین بیش از یک گزینه وجود دارد. هیچ کس نمی تواند پول فیات را خریداری کند و چاپ کند ، باید آن را از طریق پرداخت ، فروش یا معاملات بدست آورد. با استفاده از همان اصل در خرید BTC در مقابل کسب بیت کوین ، ارزش تغییر برای همه کسانی است که احتمال آینده بیت کوین را در آینده مالی می دانند (# مدل سازی).

تجزیه بیت کوین به اساسی ترین واحد حساب آن ، Satoshi ، بسیار حیاتی و حتی بهینه است.

به زبان ساده ، مشتاقان کسب بیت کوین باید ساختار اصلی بیت کوین ، Satoshi را درک کنند.

این در صورتی است که در صورت استفاده آنلاین از بیت کوین با استفاده از هر یک از روش های زیر ، این مبلغ پرداخت می شود.

بنابراین ، در واقعیت: خرید رمزنگاری + کسب بیت کوین ، یا همان تأمین امنیت Satoshis ، بهترین اقدام برای انجام این کار است.

بله ، کل راهنما 29 روش مناسب برای کسب درآمد در بیت کوین و کسب سریع ساتوشی است ، اما در ابتدا …

در اینجا نمودار وجود دارد که می گوید Satoshi برابر است با 0.00000001 بیت کوین ، و هر بیت کوین 100 میلیون ساتوشی دارد که در کل تاریخ BTC فقط 2 کوادریلیون ، 100 تریلیون ساتوشی وجود دارد.

نمودار-ارزش-بیت کوین-ساتوشی-ارزش

بسیاری از خریداران فقط بر روی قیمت بیت کوین (که به درستی چنین است؟) با USD (یا مقدار نرخ ارز BTC / USD) اندازه گیری می شوند ، ثابت می کنند ، اما واقعیت این است که شروع به محاسبه بیت کوین از نظر Satoshi یا واحد اصلی حساب در زنجیره بلوک BTC. وقتی کمبود دیجیتال شروع شد ، فهمید که فقط 21 کاندریلیون Satoshis (دو چهار میلیارد صد تریلیون Satoshis) در شبکه بیت کوین ایجاد شده است ، زمان جمع کردن Satoshis اکنون زمانی است که نتیجه افزایش ارزش آنها یک امکان واقعی است (به ویژه قبل از نصف شدن بیت کوین در سال 2020).

در عین حال ، لازم به ذکر است که هیچ چیزی به نفع بیت کوین تضمین نمی شود زیرا بی ثباتی و عدم اطمینان خطرات ذاتی هستند. اما با همان رمز ، مانند ساتوشی ناکاموتو بدنام یک بار گفت:

“فقط ممکن است منطقی باشد که در صورت ابتلا به آن مقداری تهیه کنید. اگر افراد کافی به همین روش فکر کنند ، این یک پیشگویی کامل کننده خواهد بود “” Satoshi Nakamoto ، خالق (ع) بیت کوین

هدف از این دیدگاه پشت پرده “جمع کردن Satoshis” با نام مستعار و خرید بیت کوین ، کمک به افزایش آگاهی و آموزش کاربران در مورد این است که چرا امروزه شروع به کار امنیت Satoshis مهم است. “قلمرو حفره خرگوش” بسیار بیشتری وجود دارد که می تواند در این خط مقدماتی مانند میلی بیت کوین یا میکرو بیت کوین کشف شود ، اما دانستن اصلی ترین واحد این است که کاربران باهوش سنگ پله هوشمند قبل از کسب رمزنگاری درک می کنند.

اکنون اجازه می دهد تا به اصول رایگان و سریع بیت کوین بپردازیم ، و پس از 29 روش ذکر شده ، در مورد نکات منفی کسب ارزهای رمزپایه ، پیامدهای مالیاتی و یک ویدیو برای بستن صحبت خواهیم کرد..

چگونه بیت کوین به صورت رایگان کسب کنیم

چگونه می توان بیت کوین کسب کرد

از سوراخ خرگوش گرفته تا بیان موارد واضح ، برای شروع کسب بیت کوین باید با باز کردن کیف پول بیت کوین آدرس کیف پول ایجاد کنید تا آن را دریافت کنید. با یک کیف پول رایگان یا گزینه سردخانه مانند Trezor شروع کنید.

با وجود گزینه های فراوان برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر ، مستقیم ترین راه خرید ساده بیت کوین در صرافی ، کارگزار OTC / P2P یا خودپرداز محلی است. گذشته از خرید کامل بیت کوین با نرخ ارز امروز دلار ، در ردیف بعدی محبوبیت ، استخراج آن خواهد بود اگرچه مهارت های فنی لازم است (مگر اینکه ارائه دهنده خدمات استخراج ابری را انتخاب کنید). اما روش های خلاقانه تر ، مسیر سوم ، تمرکز اصلی این نحوه پرداخت در راهنمای بیت کوین است ، و آن کار ساده برای رمزنگاری است.

این لیست فرصتهای زیر را برای ایجاد پول مبتنی بر بیت کوین رتبه بندی نمی کند ، زیرا هر یک نمایه ریسک / پاداش خود را دارند. این بیشتر یک کاتالوگ کامل از روشهای اثبات شده طیف کامل در حال حاضر برای کسب درآمد خرد بیت کوین از طریق انجام کارهای کوچک برای ایجاد یک نام تجاری است.

در حالی که هدف این است که حباب رمز ارز هیچ کس را در مورد اعتقاد به این که به دست آوردن “رایگان” بیت کوین آسان است ، ترک نکنید ، هنوز هم روش هایی وجود دارد که در سال 2019 به صورت آنلاین سکه های رمزنگاری را بدست آورید. در اینجا معروف ترین روش های کسب درآمد بیت کوین از طریق تبادل “رایگان” است ‘زمان برای رمزنگاری’ پول:

بدیهی است که این روش ها از ساده تا احمقانه است. برای مثال آسان است که به یک پروفایل خود در تالار گفتمان بیت کوین یک امضا اضافه کنید و ادعا کنید که یک پاداش دریافت می کنید. کسب درآمد از طریق برنامه هرمی یا برنامه سرمایه گذاری با بازده بالا (HYIP) دشوارتر است زیرا این سیستم ها از ابتدا طراحی شده اند تا از کار بیفتند.

ما در زیر هر یک از این روش ها را به طور مفصل بحث خواهیم کرد و دقیقاً توضیح می دهیم که چگونه می توانید از امروز بیت کوین را شروع کنید.

قطرات هوایی

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: کم

Airdrops امروزه از بهترین روشهای کسب رمزنگاری واقعی است. تعداد فزاینده ای از شرکت ها به راحتی رمزنگاری را به صورت رایگان انجام می دهند. گاهی اوقات ، شرکت ها به عنوان مثال توکن ها را با بیش از 100 دلار کیف پول Ethereum به همه توزیع می کنند.

در موارد دیگر ، شرکت ها توکن را به هر کسی که ثبت نام می کند توزیع می کنند.

این را اینگونه تصور کنید: شرکت ها میلیون ها توکن تولید کرده اند و می خواهند پلتفرم آنها موفق شود. آنها توکن ها را به صورت رایگان بین مردم توزیع می کنند زیرا آنها می خواهند مردم از سیستم عامل استفاده کنند.

ماهانه صدها قطره هوایی در انجمن رمزنگاری موجود است. اکثریت قریب به اتفاق این شرکت ها شکست خواهند خورد. اما تعداد کمی موفق خواهند شد. این همه پول رایگان است و شما می توانید با بهره گیری از قطرات هوا ، مقدار مناسبی بدست آورید.

BitcoinTalk.org ، Reddit و سایر سایت ها را برای آخرین اطلاعیه ها و نتایج ارائه شده در مورد airdrop بررسی کنید.

پتانسیل درآمد: صفر تا 100 دلار

بازارهای آزاد Crypto

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: متوسط ​​به بالا
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: نامحدود

آیا می خواهید در ازای بیت کوین کارهای کوچک انجام دهید؟ آیا می خواهید به طور کامل به 1 BTC کامل بروید؟ مطمئناً می توانید این کار را بصورت آنلاین انجام دهید. در حقیقت ، چندین وب سایت وجود دارد که فرصت های آزاد بسیار خوبی را برای کاربران رمزنگاری ارائه می دهند ، از جمله:

همه این مکان ها به روشی مشابه کار می کنند. شما در ازای بیت کوین مشاغل را انجام می دهید. بعضی از مشاغل کم است. به عنوان مثال در Earn.com می توانید برای کسب بیت کوین به ایمیل ها پاسخ دهید. در Reddit’s Jobs4Bitcoin ، شما خدمات خود را در ازای بیت کوین به بازار عرضه می کنید.

پتانسیل درآمد برای همه این وب سایت ها عملا نامحدود است. هرچه بیشتر کار کنید ، بیت کوین بیشتری کسب می کنید.

در Coinbase Earn Crypto را بیاموزید و کسب کنید

 • تلاش: متوسط
 • درآمد: کم
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: 20 تا 200 دلار

Coinbase اخیراً یک برنامه آموزش آنلاین منحصر به فرد را راه اندازی کرده است که می توانید در مورد رمزنگاری اطلاعات کسب کنید و حقوق دریافت کنید.

به سایت Coinbase.com/earn مراجعه کنید برای شروع. می توانید یک دوره در مورد Dai ، EOS و سایر ارزهای رمزپایه اصلی شرکت کنید. در پایان جلسه ، شما یک آزمون می دهید. اگر آزمون را به پایان برسانید ، حقوق دریافت می کنید.

Coinbase پنی هم نمی دهد: آنها در حال حاضر 20 دلار برای دوره DAI ، 50 دلار برای دوره EOS و 50 دلار برای XLM ، از جمله جوایز دیگر ، پرداخت می کنند..

دوره ها سریع ، آسان و جذاب هستند. شما فیلم ها را تماشا می کنید ، یک مسابقه تست می کنید و درمورد آنچه آموخته اید آزمایش می کنید ، سپس رمزعبور را در کیف پول Coinbase خود دریافت می کنید. امروز این پول بصورت مشروع و رایگان در دسترس است.

درآمد خرد ، پرداخت به کلیک و مشاغل خدمات کوچک

 • تلاش: بالا
 • درآمد: کم
 • خطر: کم

اینها روش های ارزان ، آسان و کم خطر برای ایجاد آنلاین بیت کوین است. تنها صید؟ کسل کننده و وقت گیر است و شما نمی خواهید درآمد زیادی کسب کنید. با این حال ، هنوز هم می توان با انجام “کارهای کوچک” بصورت آنلاین ، بیت کوین ساخت.

برای مثال می توانید برای کلیک روی وب سایت (PTC) پرداخت کنید. به طور معمول ، این سایت ها نیاز به بازدید ، کلیک بر روی تبلیغات یا دکمه و سپس دریافت چند پنی در ازای آن دارند. این وب سایت از طریق فروش آگهی درآمد کسب می کند و شما یک برش کوچک بدست می آورید.

ممکن است وب سایت های دیگر در ازای دریافت مبلغ اندکی ، نظرسنجی ها را انجام دهند یا کارهای کوچک دیگری را انجام دهند.

اکنون این خبر بد است: شما با هیچ یک از این روش ها درآمد زیادی کسب نخواهید کرد. تهیه هر ساعت 0.25 دلار بسیار دشوار است که به سختی می تواند هزینه برق و اینترنت رایانه شما را پرداخت کند. با این وجود ، از طریق این روش ها می توان بیت کوین را بصورت آنلاین تهیه کرد.

پتانسیل درآمد: 0.05 تا 2 دلار در ساعت

شیر آب

 • تلاش: کم تا متوسط
 • درآمد: کم تا متوسط
 • خطر: کم

شیرهای بیت کوین زمانی در اوایل بیت کوین محبوب بودند. آنها هر 30 دقیقه ده ها بیت کوین را برای هر کسی که از یک وب سایت بازدید می کند توزیع می کنند (به طور جدی).

امروزه شیرهای بیت کوین به دلیل ارزش بالای بیت کوین دیگر وجود ندارند ، اما هنوز هم می توانید شیرهای رمزارزهای کوچک و کم ارزش را پیدا کنید.

شیر آب به روشی ساده کار می کند: شما به وب سایت مراجعه می کنید. وب سایت برای هر دوره خاص مقدار مشخصی رمزنگاری توزیع می کند.

امروز قصد ندارید از شیر آب رمزنگاری درآمد زیادی کسب کنید. با این حال ، توصیه می کنیم هوشمندانه کار کنید – نه سخت تر. شیر آب بیت کوین خود را بسازید. وب سایتی پر از تبلیغات ایجاد کنید. ترافیک سایت را هل دهید و برای هر بازدید چند پنی از شیر بیت کوین به بازدیدکنندگان بدهید. شما درآمد تبلیغاتی ایجاد می کنید ، بازدیدکنندگان وب سایت شما دستمزد می گیرند و با حداقل تلاش بیت کوین آنلاین می کنید.

پتانسیل درآمد: 1 دلار در ساعت تا 1000 دلار در ماه

کمپین ها و نعمت های امضا

 • تلاش: کم تا متوسط
 • درآمد: کم
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: 0.01 تا 500 دلار

کمپین ها و پاداش های امضا در اوج شکوفایی ICO در سال 2017 بیشتر رایج بود. امروز کمتر رایج است اما هنوز در دسترس است.

اساساً ، شرکتهای رمزنگاری جدید به شما پول می دهند تا به صورت آنلاین تبلیغ کنید. به عنوان مثال اگر حساب کاربری BitcoinTalk.org دارید ، می توانید در ازای دریافت مقدار کمی رمزنگاری ، نام یا تصویر یک شرکت را به امضای خود اضافه کنید.

سایر مزایا نیز برای یافتن اشکال در کد شروع به کار ، ترجمه اطلاعات شرکت به زبانهای مختلف و انجام سایر کارهای ارزشمند در دسترس است. ممکن است امروز سکه هایی دریافت کنید که ارزش آنها فقط چند پنی است ، اما اگر راه اندازی رمزنگاری موفقیت آمیز باشد ، ارزش این سکه ها در آینده قابل توجه است.

تجارت رمزنگاری

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: نامحدود

البته ، یکی از بارزترین روشهای کسب درآمد رمزنگاری بصورت آنلاین ، معامله با آن است. شما می توانید در ازای بیت کوین در هر صرافی بزرگ ، ارزهای فیات (مانند USD یا EUR) معامله کنید.

برخی از افراد روزانه راه خود را برای رسیدن به بخت رمزنگاری می کنند. دیگران سرمایه گذاری بلند مدت می کنند.

متناوباً ، می توانید کالاها یا خدمات را برای رمزنگاری تجارت کنید. اکنون تعداد فزاینده ای از خرده فروشان آنلاین رمز ارز را در ازای دریافت محصولات می پذیرند.

قبول رمزنگاری برای کالاها و خدمات خطرناک است. احتمالاً قبض هایی دارید که باید با ارز فیات بپردازید. وقتی رمزنگاری را قبول می کنید ، تصدیق می کنید که قیمت ها می توانند به شدت متغیر باشند. چه در معاملات رمزنگاری باشید و چه در فروش کالاها و خدمات برای رمزنگاری ها ، این یک بازی پرخطر است که باید بدانید چه کاری انجام می دهید.

اگر قادر به خرید کم و فروش مداوم بالا باشید ، بدون شک از طریق تجارت رمزنگاری درآمد کسب خواهید کرد.

برنامه های وابسته بیت کوین

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم تا متوسط
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: 5 تا 1000 دلار

بسیاری از صرافی ها برنامه های وابسته را ارائه می دهند. شما پیوندی را با دوستان خود به اشتراک می گذارید. سپس ، هر وقت کسی از طریق آن پیوند وارد سیستم شود و معامله کند ، حقوق دریافت می کنید.

در برخی از مبادلات رمزنگاری ، می توانید ماهانه صدها – حتی هزاران دلار – فقط از طریق کمیسیون های وابسته درآمد کسب کنید. اگر افراد کافی را به بورس معرفی کنید و این افراد ماهانه چندین معامله بزرگ انجام دهند ، می توانید درآمد جانبی قابل توجهی کسب کنید.

حتی اگر پیوند شما فقط توسط معامله گران کوچک استفاده شود ، باز هم از طریق اینترنت درآمد کسب می کنید. برخی از پرداخت ها را با ارزهای فیات انجام می دهند و برخی دیگر با رمز ارز پرداخت می کنند.

شما می توانید درآمد شرکت های وابسته را بیش از مبادلات رمزنگاری کسب کنید. خرده فروشان آنلاین برنامه های وابسته را به عنوان مثال ارائه می دهند که ممکن است در بیت کوین پرداخت شود.

قمار

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: صفر تا نامحدود

همیشه می توانید برای کسب بیت کوین بصورت آنلاین قمار کنید. این امکان وجود دارد که منابع بیت کوین خود را دو برابر کنید. همچنین ممکن است شما به هیچ چیز ختم نشوید. این لذت قمار است!

یک کازینو بیت کوین کاملاً منصفانه و آنلاین پیدا کنید و سپس سپرده گذاری کنید. اکثر کازینوهای بیت کوین دارای یک خانه کوچک (51٪) برای درآمدزایی هستند که لبه بهتری نسبت به هر کازینوی معمولی است. الگوریتم های قمار نیز قابل اثبات منصفانه هستند ، به این معنی که هر کسی می تواند بررسی کند که الگوریتم ها به عنوان تبلیغ شده تأیید شوند.

برخی از بازی های کازینو بیت کوین بسیار مضحک و اساسی هستند. شما شرط می بندید که آیا الگوریتم عددی از 0-100 را تولید می کند که بیش از یا کمتر از تعداد انتخاب شده شما باشد. شرط بندی 50 احتمالاً 50٪ بیشتر یا کمتر از شما را در حالی که شرط بندی 80 یا 90 با خطر بالاتر و جوایز بالاتر همراه است ، به شما می دهد..

درباره بیت کوین بنویسید

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: متوسط
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: 5 تا 60 دلار در هر ساعت

ده ها وبلاگ اصلی و وب سایت خبری با ارز رمزنگاری شده در اینترنت وجود دارد. اگر بیت کوین می دانید و می توانید خوب بنویسید ، مطمئناً می توانید با نوشتن آنلاین در مورد بیت کوین درآمد کسب کنید.

در واقع ، برخی از استارت آپ های رمزنگاری اکنون نویسندگان خوب بیت کوین را استخدام می کنند. آنها برای نوشتن پست های وبلاگ بیت کوین ، پست های مربوط به شبکه های اجتماعی مرتبط با بیت کوین ، اطلاعیه های مطبوعاتی مربوط به بیت کوین و سایر مطالب بیت کوین به افراد شایسته نیاز دارند..

با برخی از این مشاغل ، دلار آمریکا به شما پرداخت می شود. با این حال ، بسیاری از وب سایت ها اکنون به شما امکان می دهند تا پول رمز ارز را دریافت کنید.

فروش محصولات یا خدمات مرتبط با رمزنگاری

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: متوسط
 • پتانسیل درآمد: 0 دلار به نامحدود

اگر خدمات مفیدی به اعضای انجمن رمزنگاری ارائه دهید ، ممکن است در رمزنگاری حقوق دریافت کنید. فروش کالاها و خدمات به کاربران رمزنگاری راهی عالی برای کسب درآمد آنلاین از طریق رمزنگاری است.

برخی از فرصت های بالقوه عبارتند از:

 • ساخت و فروش نرم افزار رمزنگاری
 • ارائه خدمات بازاریابی به شرکتهای رمزنگاری
 • به عنوان نماینده محافظ معاملات بیت کوین فعالیت می کند

به این فکر کنید که کاربران بیت کوین به چه کالاها و خدماتی نیاز دارند ، آن کالاها یا خدمات را ارائه دهید.

بیت کوین من

 • تلاش: بالا
 • درآمد: کم تا متوسط
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: 0 دلار به نامحدود

در زمان های قدیم ، هر کسی با GPU بازی مناسب می توانست با استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه درآمد کسب کند.

امروز ، همه چیز تغییر کرده است ، و دیگر برای ماینرهای سرگرمی امکان کسب درآمد استخراج بیت کوین وجود ندارد. حتی استخراج سودآور ارزهای رمزپایه کم ارزش نیز دشوار شده است.

اگر می خواهید از بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر استخراج کنید ، باید یک مزرعه استخراج ایجاد کنید. شما به چند کنگره سطح بالا نیاز خواهید داشت. شما به یک منبع برق ارزان نیاز خواهید داشت (در حالت ایده آل ، کمتر از 0.05 دلار در هر کیلووات ساعت). اگر همه این موارد را داشته باشید ، ممکن است سود کسب کنید – یا ممکن است ورشکسته شوید و مجبور شوید تمام تجهیزات استخراج خود را بفروشید.

در نهایت ، استخراج یک بازی با ریسک بالا و پاداش کم است که برای بازیکنان بزرگ مناسب است. با این حال ، اگر به برق ارزان دسترسی دارید و می توانید سکوهای معدن را با نرخ عمده به ارزان خریداری کنید ، در این صورت مقیاس اقتصادی می تواند به سود شما کار کند تا از طریق استخراج سود کسب کند.

وام بیت کوین

 • تلاش: متوسط
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: 15٪ در سال

برخی از افراد با وام دادن بیت کوین درآمد کسب می کنند. می توانید به عنوان مثال به دوستان یا خانواده خود بیت کوین قرض دهید و از آنها سود بگیرید.

با این حال ، اکنون می توانید با وام دادن بیت کوین به صورت آنلاین ، درآمد کسب کنید بیش از هر زمان دیگری. به عنوان مثال می توانید به صورت آنلاین در بازارهای وام P2P شرکت کنید. برخی از صرافی ها حتی به شما امکان می دهند پول بدهید تا به سایر بازرگانان کمک کند تا از معاملات خود استفاده کنند.

البته وام با سهم خود از ریسک همراه است. فرصت های وام با ریسک پایین همراه با نرخ بهره کم است ، در حالی که فرصت های وام با ریسک بالا با نرخ بهره بالا و نرخ بالای شکست ارائه می شود.

هنگام وام گرفتن پول بصورت آنلاین محتاط باشید. اگر قصد دارید از طریق وام گرفتن درآمد کسب کنید ، پس باید مطمئن شوید که وثیقه خوبی دارید. در غیر این صورت ، وام گیرنده انگیزه کمی برای بازپرداخت شما را دارد.

HYIP ها ، برنامه های هرمی ، و سکه های مضاعف

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: صفر تا نامحدود

برنامه های سرمایه گذاری با بازده بالا (HYIP) ، طرح های هرمی و دو برابر کننده سکه را می توان به صورت آنلاین یافت. آنها به ویژه در دوره رونق رمزنگاری سال 2017 محبوب بودند ، اما هنوز هم وجود دارند.

همه این سیستم ها قول مشابهی دارند: آنها قول می دهند شما را به سرعت ثروتمند کنند. تنها کاری که باید انجام دهید سپرده گذاری پول است و سپس به بهترین ها امیدوار هستید.

مانند همه برنامه های هرمی ، HYIP ها و دو برابر کننده های سکه محکوم به شکست هستند. هدف این نیست که درازمدت پول کسب کنیم: هدف این است که از آخرین افرادی که به این طرح پیوسته اند پول کسب کنید.

به ناچار ، این طرح شکست خواهد خورد ، رده های پایین هرم پول خود را از دست می دهند و درجات بالاتر هرم سود کسب می کنند. اگر در اوج باشید ، عالی عمل کردید. اگر 95٪ هرم هستید ، ضرر کرده اید.

Forks Bitcoin و سایر Crypto Forks

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم تا متوسط
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: موفقیت در سکه جدید متفاوت است

هنگامی که اعضای یک انجمن رمزنگاری نتوانند در مورد تغییر قوانین به توافق برسند ، ارز رمزپایه ممکن است به دو نسخه متفاوت تبدیل شود.

ما شاهد چنگال هایی با Ethereum (با ETH و ETC) ، بیت کوین (با BTC و BCH) و Bitcoin Cash (BCHABC و BCHSV) هستیم..

چگونه این رمزنگاری رایگان را برای شما فراهم می کند؟ خوب ، وقتی فورک اتفاق می افتد ، شما از نظر فنی صاحب هر دو نسخه ارز رمزپایه هستید. اگر در ژوئیه 2017 10 بیت کوین داشتید ، پس از 10 چنگال 10 BCH و 10 BTC متعلق به شما بود. شما نمی توانید هر دو سکه را به طور همزمان خرج کنید ، اما از نظر فنی رمزنگاری ایجاد کردید.

به دلایل دیگر چنگال های رمزنگاری نیز می توانند فرصتی عالی باشند. هنگامی که BCH در تاریخ 1 آگوست راه اندازی شد ، قیمت بسیار شدید نوسان داشت و در چند ساعت اول از 100 دلار در زمان شروع به تقریباً 1000 دلار افزایش یافت. در این مدت می توانستید نسخه فورک شده را برای سود بسیار زیاد خریداری و بفروشید.

تجارت ربات ها

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم تا متوسط
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: 0٪ تا 100٪

به ازای هر ربات معاملاتی قانونی که امروز موجود است ، 99 ربات معامله کلاهبرداری وجود دارد. شما می توانید ربات های تجاری شل و ول را پیدا کنید که نویدبخش پول آسان و سود روزانه تضمین شده هستند. هیچ یک از آنها مطابق تبلیغات کار نمی کنند. ما ربات های معاملاتی بیت کوین را بررسی کردیم اما حتی افرادی که به آنها مراجعه می شود مطمئن نیستند که در مورد قول یا احتمالات شرط بندی می کنند.

با این حال ، برخی از ربات های تجاری به طور کلی مطابق تبلیغات عمل می کنند. آنها با استفاده از الگوریتم ها معاملات را براساس فعالیت فعلی بازار انجام می دهند.

توسعه دهندگان ربات معاملات خوب ربات هایی را بر اساس داده های معاملات رمزنگاری تاریخی ایجاد کرده اند. این ربات ها شرایط بازار را برای تعیین زمان خرید یا فروش می خوانند. شما به ربات ها اجازه می دهید از طرف شما معامله کنند.

با داشتن یک ربات معاملاتی خوب ، می توانید با درگیری شخصی محدود به راحتی درآمد کسب کنید. فقط 1000 دلار به ربات بدهید و شروع به کار کنید. این شانس وجود دارد که شما به هیچ چیز ختم نشوید همچنین این احتمال وجود دارد که به مرور و به طور مداوم پول خود را رشد دهید.

تجارت گزینه های دودویی

 • تلاش: متوسط
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: صفر تا نامحدود

تجارت گزینه های دودویی در طول سال ها شهرت بدی کسب کرده است – و این دلیل خوبی دارد. امروزه تعداد زیادی سیستم عامل معاملات گزینه های باینری کلاهبردار وجود دارد.

به آنها گزینه های “باینری” گفته می شود زیرا فقط دو گزینه وجود دارد: شما می توانید برنده یا باخته باشید. برای تجارت بیت کوین گزینه های باینری ، ممکن است گزینه ای را برای موارد زیر بخرید: “آیا قیمت بیت کوین در پنج دقیقه آینده بالاتر از 5640 دلار خواهد بود؟” اگر به آن س rightال درست پاسخ دهید ، برنده خواهید شد.

درست مانند ربات های معاملاتی ، سیستم عامل های تجارت گزینه های باینری نیز بیشتر کلاهبرداری هستند. این صنعت آنقدر معروف به کلاهبرداری است که مشهور است کانادا ممنوع شد خرید و فروش گزینه های باینری کوتاه مدت به طور کامل.

به طور کلی ، معاملات گزینه های باینری بیشتر شبیه قمار است تا سرمایه گذاری. اگر به دنبال یک روش پر خطر برای ساخت رمزنگاری و بیت کوین هستید ، مطمئنا گزینه های باینری یکی از روش های ممکن است.

معاملات آتی

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: نامحدود

اولین بازار معاملات آتی بیت کوین تنظیم شده در دسامبر 2017 راه اندازی شد. اندکی پس از آن قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی 20،000 دلار رسید..

امروزه معاملات آتی بیت کوین همچنان گزینه ای برای انواع سرمایه گذاران است. شما در قرارداد آتی موقعیتی کوتاه یا کوتاه دارید. طرف در موقعیت طولانی موافقت می کند دارایی اساسی را در آینده با قیمت مشخصی خریداری کند ، در حالی که طرف در موقعیت کوتاه موافقت می کند که با قیمت خاصی بفروشد.

اگر می توانید قیمت بیت کوین را به طور مداوم پیش بینی کنید (موفق باشید) ، می توانید از طریق معاملات آتی بیت کوین درآمد کسب کنید. بسیاری از معامله گران همچنین قدردانی می کنند که معاملات آتی بیت کوین در بازارهای تنظیم شده توسط CFTC در دسترس است و به آنها یک لایه قانونی دیگر می دهد. در مورد Bakkt برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات آتی بیت کوین اطلاعات کسب کنید.

درخواست کمک مالی کنید یا با کد QR خود خلاق شوید

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: کم

هر از چند گاهی ، یک فرد خلاق آن را خوش شانس می کند. آنها کد QR کیف پول بیت کوین خود را بر روی یک علامت چاپ می کنند و در یک رالی عمومی یا یک بازی ورزشی به نمایش در می آیند. شخصی کد QR شما را می بیند ، تصمیم می گیرد چند دلار برای شما بفرستد و کمک های مالی شروع به ریختن می کند.

درخواست کمک مالی می تواند یک روش موثر برای کسب بیت کوین بصورت آنلاین باشد. برخی از وب سایت ها به جای نمایش تبلیغات ، به عنوان مثال درخواست کمک مالی می کنند.

وب سایت های دیگر یا ارائه دهندگان خدمات درخواست راهنمایی می کنند. به عنوان مثال ، اگر اطلاعات صفحه خوب بود ، می توانید چند پنی نوک بزنید. به نظر نمی رسد زیاد باشد – تا زمانی که میلیون ها نفر از صفحه شما بازدید می کنند.

چه یک کمپین تأمین مالی سرمایه گذاری را شروع کنید و چه یک علامت احمقانه کد QR برای فصل فوتبال دانشگاه ایجاد کنید ، مطمئناً روشهایی وجود دارد که می توانید بیت کوین را بصورت آنلاین با درخواست کمک مالی یا نمایش کد QR خود انجام دهید..

حساب های پس انداز سودآور Crypto

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: متوسط
 • پتانسیل درآمد: 1٪ تا 6٪

به مرحله ای رسیده ایم که اکنون حساب های پس انداز رمزنگاری شده ای داریم که می توانند سود کسب کنند. آنها به طور مشابه حساب های پس انداز ارز فیات کار می کنند: شما پول واریز می کنید ، سپس با گذشت زمان سود خود را به حساب خود می گیرید.

به طور معمول ، این حساب ها توسط ارائه دهندگان خدمات کیف پول ارائه می شود. وجوه خود را در حساب قفل می کنید ، سپس سالانه از 1٪ تا 5٪ درآمد کسب می کنید. حتی می توان سود را افزایش داد ، بازده شما را حتی بیشتر.

BlockFi یکی از معتبرترین ارائه دهندگان در این فضا است که نرخ های سود تا 86٪ در سال را برای حساب های پس انداز BTC و ETH ارائه می دهد. (به اینجا بپیوندید.)

در این مرحله ، این حساب های پس انداز خطرناک است و ضمانت های کمی در مورد 100٪ ایمن بودن پول شما وجود دارد. البته ، منتقدین استدلال می کنند که در مورد بانک ها نیز می توان همین حرف را زد (البته حساب بانکی شما توسط بیمه FDIC محافظت می شود).

Cashback را با خرده فروشان وابسته دریافت کنید

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: کم
 • پتانسیل درآمد: 0.5 to تا 9 Per در هر خرید

برخی از خرده فروشان و خدمات خرید اکنون در رمزنگاری پول برگشت می دهند. راکوتن (به عنوان مثال قبلاً با نام Ebates شناخته می شد) ، یک برنامه افزودنی محبوب Google Chrome است که در صورت خرید از هزاران وب سایت برای مشتریان بازپرداخت ارائه می دهد. این افزونه برای خرده فروشان بزرگ Groupon ، Best Buy ، Nike و سایر محصولات کار می کند.

سرویس مشابهی به نام Lolli برای کاربران رمزنگاری در دسترس است. Lolli به شما امکان می دهد از وب سایت های عمده خرده فروشی مانند CVS ، Macy’s یا Sephora خرید کنید و سپس بیت کوین را پس بگیرید. برخی از فروشگاه ها هنگام پرداخت با بیت کوین ، انگیزه های بازپرداخت تا 9٪ می دهند. دیگران به شما پاداش مساوی در بیت کوین می دهند.

Pei یکی دیگر از پلتفرم های مشابه است که به شما امکان می دهد بازپرداخت وجه نقدی را در کارت های BTC ، USD یا هدیه باز کنید. هر بار که در بازرگانان Pei خرید می کنید ، مستقیماً در حساب Pei خود بازپرداخت دریافت می کنید. خرده فروشان شریک شامل Chipotle ، 7-Eleven و Target و سایر محصولات هستند.

با بهره گیری از این خدمات بازپرداخت ، می توانید بیت کوین را فقط برای خرید بصورت آنلاین در خرده فروشی های معمولی خود بدست آورید.

برای کسب بیت کوین بازی کنید

بازی-ویدئویی-بازی-بیت کوین کسب کنید

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: کم

بدون شک انجام بازی ها سرگرم کننده ترین راه برای کسب بیت کوین است. بله ، می توانید به طور قانونی بازی های آنلاین انجام دهید و در بیت کوین حقوق دریافت کنید.

برخی از این بازی ها به روش مشابه شیر آب کار می کنند و به هر کسی که بازی می کند قطره ای از پول را ارائه می دهند. این بازی ها در روزهای ابتدایی بیت کوین متداول تر (و با پرداخت بهتر) بود ، اگرچه امروزه هنوز بازی های خاصی به سبک شیرآلات (به ویژه در دنیای دیجیتال کازینو) را می توانید پیدا کنید. تا زمانی که به قمار ادامه دهید ، بسیاری از این بازی ها یک قطره پول به شما می پردازند.

سایر بازی ها به شما امکان می دهند بدون هر نوع سیستم شیر آب رمزنگاری کنید. برای مثال شما برای غنیمت یا وسایل قابل جمع آوری نادر کشاورزی می کنید ، سپس آن را برای رمزنگاری در بازار می فروشید. به عنوان مثال برخی از نشانه های قابل جمع آوری ERC-721 می توانند بسیار ارزشمند باشند.

بازی های دیگر مانند MMORPG های سنتی کار می کنند ، جایی که با انجام کارهای مختلف در بازی ارز دیجیتال کسب می کنید. این ارز درون بازی در بازارهای مختلف ارزش واقعی دارد.

برخی از محبوب ترین بازی های کسب درآمد رمزنگاری عبارتند از: Huntercoin (جایی که شما برای از بین بردن هیولاها رمزهای Huntercoin یا HUC را بدست می آورید) ، Steem Monsters (یک بازی کارت جمع آوری شده با برنده مسابقات که در Steem پرداخت می شود) و Storm Play (یک سیستم عامل میکروتسک که در آن پول دریافت می کنید) در طوفان).

انجام بازی برای بدست آوردن رمزنگاری سرگرم کننده است ، اما انتظار نداشته باشید سود زیادی کسب کنید. همچنین ، FYI ، با نحوه بدست آوردن CryptoKeys که با Call of Duty Black Ops 3 کار می کند اشتباه نکنید..

یک کانال یا پادکست Crypto YouTube راه اندازی کنید

درآمدزایی رمزنگاری در کانال یوتیوب

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: نامحدود
 • خطر: کم

ایجاد رسانه رمزنگاری – مانند کانال YouTube یا پادکست – یکی از بهترین راه ها برای کسب رمزگذاری آنلاین است. اگر می توانید افراد ویژه ای ایجاد کنید ، می توانید درآمد رمزگذاری جدی کسب کنید.

YouTube اجازه نمی دهد سازندگان محتوا در رمزنگاری دستمزد بگیرند. با این حال ، هزاران کانال YouTube وجود دارد که به بحث در مورد جنبه های مختلف دنیای رمزنگاری اختصاص داده شده است. بسیاری از این کانال ها از طریق YouTube از تبلیغات درآمد کسب می کنند ، اما از راه های دیگر از جمله:

مراجعات: Crypto YouTubers ممکن است شما را با استفاده از کد ارجاع به مبادلات معرفی کند. YouTuber هر بار که شخصی از طریق کد ارجاع خود پول را به صرافی واریز می کند ، پرداخت می شود.

فروش شرکت های وابسته: شما هزاران دنبال کننده علاقه مند به ارز رمزنگاری شده دارید. برای پیروان خود پیوند وابسته برای کیف پول رمزنگاری ، کتاب الکترونیکی ، کالای آمازون یا هر چیز دیگری که ممکن است به آن علاقه داشته باشند ارسال کنید. بازرگانان از هر فروش بین 5 تا 50 درصد به شما پرداخت می کنند.

کمک های QR Code: انجمن رمزنگاری می تواند سخاوتمندانه باشد ، به خصوص اگر شهرت داشته باشید که مرتباً اطلاعات مفید را از طریق کانال YouTube یا پادکست خود ارائه می دهید. کد QR خود را نمایش دهید یا آدرس کیف پول عمومی خود را با انجمن خود به اشتراک بگذارید. کمک ها ممکن است ریخته شود.

درآمد تبلیغات: YouTube تبلیغات خاص خود را نمایش می دهد و سپس بر اساس تعداد بازدیدها به تولیدکنندگان محتوا پرداخت می کند. با این حال ، شرکت های رمزنگاری نیز ممکن است به شما نزدیک شوند و از شما بخواهند در کانال یا پادکست شما قرار بگیرد. شاید بتوانید در مورد اسلات تبلیغاتی رمزنگاری مذاکره کنید.

همانطور که امپراتوری رسانه رمزنگاری شما رو به افزایش است ، فرصت های کسب رمزنگاری سر به فلک می کشد. در اوج رونق رمزنگاری ، برخی از یوتیوب ها ماهانه 6 رقم درآمد تبلیغاتی داشتند.

یک وب سایت بسازید و فضای تبلیغاتی بفروشید

کسب-خبر-ایجاد-وب سایت-بیت کوین

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: نامحدود
 • خطر: کم

یک وب سایت متمرکز بر رمزنگاری ایجاد کنید ، سپس فضای تبلیغاتی را به شرکت های رمزنگاری بفروشید. به عنوان مثال یک استارت آپ رمزنگاری که برای ICO خود آماده می شود ، ممکن است در ازای یک اسلات تبلیغاتی یک هفته ای ، 1000 نشانه جدید خود را به شما پیشنهاد دهد. یک شرکت کیف پول رمزنگاری ممکن است به شما بیت کوین پرداخت کند تا یک تبلیغ بنر در صفحه خود داشته باشد.

هنگام راه اندازی یک وب سایت متمرکز بر رمزنگاری ، فرصت های تبلیغاتی شما فقط به Google AdSense محدود نمی شود. می توانید به سایر شبکه های تبلیغاتی بپیوندید یا مستقیماً به شرکت های رمزنگاری بفروشید. هنگامی که وب سایتی با تعداد قابل توجهی دنبال می کنید ، شرکت های رمزنگاری با پیشنهادات تبلیغاتی به شما نزدیک می شوند.

هزاران وب سایت رمزنگاری وجود دارد ، اما هنوز هم تعداد زیادی طاقچه وجود دارد که در فضای رمزنگاری پر نشده اند. یک وب سایت با محوریت بحث های رمزنگاری منطقه ای ایجاد کنید – مانند اطلاع از آخرین به روزرسانی ها در بیت کوین در اتیوپی. بررسی محصولات را بنویسید ، سرمایه گذاری های رمزنگاری شده را تجزیه و تحلیل کنید ، یا آنالیز فنی را بصورت آنلاین بنویسید. فرصت های زیادی وجود دارد.

تبدیل به یک Crypto Influencer شوید

make-bitcoin-being-crypto-influencer

 • تلاش: متوسط
 • درآمد: متوسط ​​به بالا
 • خطر: کم

یک توییت یا پست اینستاگرام از یک حساب با صدها هزار دنبال کننده می تواند برای یک شرکت راه اندازی رمزپایه بسیار ارزشمند باشد.

تأثیرگذارهای رمزنگاری مشابه تأثیرگذارها در هر فضای دیگر هستند. اگر بتوانید افراد قابل توجهی را به صورت آنلاین جذب کنید ، در این صورت افراد برای ارسال اطلاعات به دنبال کنندگان شما به شما پول می پردازند.

ایجاد موارد زیر را در اینستاگرام ، توییتر یا هرجای دیگر شروع کنید. شاید شما یک حساب اختصاصی به الگوهای رفتاری رمزنگاری کنید. شاید شما تخصص خود را با دنیا انعطاف پذیر کنید. اگر می توانید تعداد زیادی از افراد علاقه مند به رمزنگاری را ایجاد کنید ، می توانید از آن برای استفاده خود استفاده کنید.

برای سکه ها یا پروژه ها در نقش های بازاریابی / روابط عمومی کار کنید

 • تلاش: متوسط ​​به بالا
 • درآمد: کم به زیاد
 • خطر: متوسط

استارتاپ های رمزنگاری به افراد بازاریابی و روابط عمومی (روابط عمومی) نیاز دارند. آنها ممکن است به شما ارزهای فیات بپردازند اما بسیاری از استارت آپ ها ارز رمزنگاری شده را پرداخت خواهند کرد.

این مانند روزهای ابتدایی گوگل و اپل است که در آن می شنوید افرادی به جای پول نقد در گزینه های سهام حقوق می گیرند. اگر مقدار قابل توجهی از رمز جدید به شما پرداخت شود و سپس آن رمز رشد رشد کند ، در این صورت می توانید بسیار ثروتمند شوید.

برای تأمین ارزش برای یک شرکت ، نیازی به تجربه قابل توجه بازاریابی یا روابط عمومی ندارید. برای مثال می توانید یک مقاله سفید را به زبان مادری خود ترجمه کنید. شاید شما تجربه شبکه های اجتماعی را دارید.

نقش های بازاریابی و روابط عمومی می تواند از وظایف دشوار تا نقش های اجرایی و مدیریتی باشد. در چندین شرکت رمزنگاری درخواست دهید ، سپس هر جا که ممکن است مهارت های خود را انعطاف پذیر کنید.

با حسابهای پس انداز Crypto سود کسب کنید

بیت کوین-سود-در-سود-رمزنگاری-حساب

 • تلاش: کم
 • درآمد: کم
 • خطر: متوسط

حساب های پس انداز Crypto اکنون رسماً مورد توجه قرار گرفته است. شما می توانید رمزنگاری را به یک حساب پس انداز واریز کنید ، سپس تماشا کنید که پول در حالی که آرام نشسته و آرام هستید سود کسب می کند.

دو از بزرگترین و محبوب ترین حساب های پس انداز رمزنگاری موجود toady شامل BlockFi و Nexo است ، اگرچه BlockFi تنها پلتفرمی است که به شما امکان می دهد رمزنگاری را قفل کنید و سود کسب کنید (آنها در حال حاضر سالانه 7 تا 8 درصد سود سهام رمزنگاری را پرداخت می کنند).

در دهه گذشته نرخ بهره در دنیای مالی سنتی پایین بوده است. بیشتر حساب های پس انداز سالانه 2٪ سود یا کمتر پرداخت می کنند. با این وجود در دنیای رمزنگاری هنوز فرصت های قابل توجهی برای کسب سود در اختیار شما قرار دارد.

ورزش کنید تا رمزنگاری را بدست آورید

make-crypto-سود-ورزش-تناسب اندام

 • تلاش: کم به زیاد
 • درآمد: کم
 • خطر: کم

بله ، می توانید به طور قانونی ورزش کنید تا ارز رمزپایه واقعی کسب کنید. یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android نامیده می شود Sweatcoin مراحل شما را به ارز رمزپایه تبدیل می کند.

اگر برای این کار پول دریافت کنید بیشتر ورزش می کنید؟ این ایده Sweatcoin است. شما برنامه تلفن همراه را نصب می کنید و برنامه مراحل شما را دنبال می کند. با هر 1000 قدم برداشتن ، تقریباً یک Sweatcoin (SWC) کسب می کنید.

Sweatcoins برای خرید و فروش در هیچ صرافی در دسترس نیست. با این حال ، ارزش توکن ها در اکوسیستم Sweatcoin وجود دارد. شما می توانید Sweatcoins را برای اشتراک های پخش جریانی ویدئو ، مایل های هواپیمایی ، کتابهای الکترونیکی و حتی آیفون صرف کنید ، به عنوان مثال.

OPM: با پول دیگران Bitcoin بدست آورید

کسب بیت کوین-سایر-مردم-پول

 • تلاش: متوسط
 • درآمد: بالا
 • خطر: بالا
 • پتانسیل درآمد: 500 دلار – 10 هزار دلار+

استفاده از پول دیگران برای به دست آوردن ارز رمزپایه بیشتر دروازه ای برای راه های ذکر شده در بالا است. برای بسیاری از ماه ها ، مردم با بدست آوردن سرمایه برای راه اندازی مشاغل ، سرمایه گذاری یا تعداد گزینه های موجود ، به محض دریافت پول از دیگران ، از پول دیگران استفاده می کنند. همچنین مدل های تجاری ارجاعی وجود دارد که با کمک به دیگران در تعیین اعتبار خود و دریافت پورسانت با ارزهای رمزپایه ، بر OPM Wealth تمرکز می کنند. این یک روش گسسته تر برای کسب سود بیت کوین است اما به دلیل ماهیت کمک به افراد در گرفتن پول ، می تواند خیلی سریع جمع شود..

نکات منفی دریافت دستمزد در رمزنگاری

کسب ریسک های بیت کوین

دریافت پول در رمزنگاری ممکن است ایده خوبی به نظر برسد. با این حال ، پرداخت هزینه ارز رمزنگاری شده جنبه های منفی خاصی دارد ، از جمله تمام موارد زیر:

نوسان: نوسانات مشکل اصلی دریافت پول در رمزنگاری است. مبلغی که امروز پرداخت می شوید می تواند یک ماه دیگر کم و بیش ارزش آن را داشته باشد. اگر قبض های شما نیز در رمزنگاری است ، پس مشکلی نیست. البته بیشتر اجاره ، رهن و صورتحساب بیمه افراد با ارز فیات است – نه رمزنگاری.

قمار پر خطر و پردرآمد: وقتی در رمزنگاری حقوق دریافت می کنید ، قمار می کنید. این یک بازی پر خطر و با پاداش بالا است. ممکن است پولی که امروز کسب می کنید در آینده 10 برابر باشد. همچنین ممکن است پول بی ارزش باشد.

تغییرات نظارتی می تواند به شدت بر شما تأثیر بگذارد: دولت های سراسر جهان هنوز در تلاشند تا نحوه مالیات و تنظیم ارزهای رمزپایه را دریابند. برخی از دولت ها رمزگذاری را به طور کامل ممنوع کرده اند. اگر حقوق شما در رمزنگاری دریافت می شود ، دولت شما مقررات سختگیرانه ای را درمقابل رمزنگاری وضع می کند ، سپس دریافت حقوق در رمزنگاری ناگهان جذابیت کمتری دارد.

تغییر الزامات مالیاتی: اکثر دولت ها از شما می خواهند که تمام پولی که به دست می آورید را گزارش دهید. در غیر این صورت ، شما از مالیات فرار می کنید. اکثر دولت ها با درآمد رمزنگاری شده مانند درآمد دارایی رفتار می کنند. شما باید سودهای سرمایه ای که از رمزنگاری کسب کرده اید را گزارش دهید. البته ، وضعیت مالیات رمزنگاری به طور منظم در حال تغییر است. اگر درآمد قابل توجه رمزنگاری داشته باشید ، پس می توانید سالها با سردردهای مالیاتی دست و پنجه نرم کنید.

رمزنگاری به طور گسترده ای پذیرفته نیست: ممکن است بیشترین درآمد خود را در رمزنگاری بدست آورید ، اما این مهم نیست که صورت حساب های شما رمزنگاری نباشد. به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی ، صاحبان خانه و بانک ها ممکن است پرداخت رمز را قبول نکنند. دریافت پول در رمزنگاری می تواند عالی باشد – تا زمانی که نیاز به پرداخت قبض های خود با ارز فیات ندارید.

بر اساس این معایب ، شما ممکن است بخواهید در رمزنگاری دستمزد بگیرید.

نحوه پرداخت مالیات برای درآمد ارزهای رمزنگاری شده: مالیات چگونه با درآمد رمزنگاری شده کار می کند?

راهنمای حسابداری ارز رمزنگاری شده ، چگونه می توان سود Crypto خود را محاسبه کرد ، سود رمزگذاری من را محاسبه کرد ، سود رمزنگاری شده را محاسبه کرد ، سود رمزنگاری شده را محاسبه کرد

اول و مهمتر از همه ، اگر درآمد قابل توجهی در رمزنگاری کسب می کنید ، توصیه می کنیم با یک حسابدار صحبت کنید. فرار از مالیات بر درآمد امروز می تواند منجر به جریمه های هنگفت و حبس در آینده شود. استخدام یک حسابدار خوب ممکن است بهترین سرمایه گذاری شما باشد.

بسیاری از تازه واردان تصور می کنند که دولت ایالات متحده مالیات بر درآمد رمزنگاری شده را نادیده می گیرد. این کاملاً درست نیست. دولت ایالات متحده از سال 2014 سیاست های مالیاتی مربوط به بیت کوین را به طور رسمی انجام داده است.

اگر سازمان امور مالیاتی معتقد باشد که شما با خرید یا فروش رمزنگاری درآمد قابل توجهی کسب کرده اید ، آنگاه آنها به دنبال شما خواهند رفت. به همین ترتیب ، اگر سازمان امور مالیاتی معتقد باشد شما مالیات بر درآمد خود را کم گزارش می کنید (مثلاً با پرداخت نیمی از رمزنگاری و نیمی از فیات) ، آنها نیز به دنبال شما خواهند رفت. فرار مالیاتی غیرقانونی است ، و شما می توانید برای درآمد گزارش نشده در طی شش سال گذشته (یا در برخی شرایط بیشتر یا بیشتر) مجازات کنید.

برای اهداف مالیاتی ، سازمان امور مالیاتی همیشه با ارز رمزنگاری شده مانند دارایی رفتار کرده است. این بدان معناست که شما باید مالیات سود سرمایه را از هر سود رمزنگاری شده بپردازید. همچنین به این معنی است که می توانید با استفاده از خساراتی که با خرید زیاد و کم فروشی متحمل شده اید ، درآمد خود را کسر کنید.

شما بر اساس دارایی های رمزنگاری شده خود چقدر به دولت بدهکار هستید؟ در اینجا دو مرحله وجود دارد که باید در هنگام معامله با ارز رمزنگاری شده و مالیات انجام دهید.

مرحله 1) سود یا زیان را با استفاده از تاریخ خرید و تاریخ فروش محاسبه کنید

دریابید که از فروش ارز رمزنگاری شده چقدر سود کسب کرده اید. آیا سکه کم خریدید و آن را برای سود بالا فروختید?

برای پاسخ به این سوال ، قیمت فروش ارز رمزنگاری شده خود را در مقدار سکه فروخته شده ضرب کنید. سپس ، مبلغی را که در ابتدا برای آن رمزپایه پرداخت کرده اید ، کم کنید. همچنین می توانید هزینه ای را که برای فروش آن رمزنگاری باید پرداخت می کردید ، کم کنید.

رقمی که با آن دست می یابید سود یا سود واقعی شماست. اگر زیاد خرید کرده اید و کم فروخته اید ، این عدد منفی خواهد بود و این ضرر واقعی شماست.

مرحله 2) سود کوتاه مدت و بلند مدت را جدا کنید

در مرحله بعدی ، باید تعیین کنید که سود شما کوتاه مدت است یا بلند مدت. تاریخی را که رمزعبور خود را خریداری کرده اید مشخص کنید و سپس تاریخ فروش آن را یادداشت کنید. به دوره زمانی بین دو تاریخ ، دوره نگهداری شما گفته می شود. اگر رمزگذاری خود را یک سال یا کمتر نگه داشته اید ، این یک سود کوتاه مدت محسوب می شود. اگر بیش از یک سال آن را نگه دارید ، یک سود بلند مدت محسوب می شود.

IRS سودهای بلند مدت و کوتاه مدت را از طرق مختلف دریافت می کند.

به عنوان مثال ، با سودهای کوتاه مدت مانند درآمد عادی رفتار می شود و به مقدار پولی که برای آن سال بدست آورده اید اضافه می شود ، این بدان معناست که رمزنگاری شما با نرخ مالیات حاشیه شما مالیات دریافت می کند.

درعین حال ، سودهای بلند مدت به عنوان سود سرمایه محاسبه می شود ، به این معنی که شما مالیات بر سود سرمایه را – نه مالیات بر درآمد – را از سود رمزگذاری خود پرداخت می کنید. مالیات بر سود سرمایه بلند مدت به طور کلی کمتر از مالیات بر درآمد شما است. مالیات بر درآمد سرمایه بلند مدت شما در ایالات متحده 0٪ ، 15٪ یا 20٪ است ، بر اساس درآمد مشمول مالیات و وضعیت تشکیل پرونده.

پس از طی مراحل فوق ، می توانید اطلاعات را به گزارش مالیات بر درآمد خود اضافه کنید و سپس مالیات خود را پرداخت کنید.

حرف آخر

لیست سرپرستی بهترین راه های کسب بیت کوین باید روش های اصلی ایجاد سود ارز رمزپایه را برای هر کسی که می خواهد در انقلاب بلاکچین مشارکت کند ، روشن کند..

در حالی که صرفاً حدس و گمان است ، اما با بهره گیری از روند فعلی ارزهای رمزنگاری شده ، سود سهام زیادی را در زمانی که قیمت بیت کوین افزایش می یابد ، پرداخت می کند. بنابراین تمام تلاش و وقت شما برای کسب بیت کوین امروز می تواند در چند برابر ارزش شما باشد اگر شما آن را نگه دارید. حتی اگر بلافاصله برای خرید قبض ها و کالاها و خدمات خود بیت کوین هزینه کنید ، ساخت شبکه خود از طریق ارتباط با رهبران صنعت که مشاغلی را ارائه می دهند که ارزهای رمزپایه را پرداخت می کنند با توجه به آینده امیدوارکننده بیت کوین ، اقدامی با کیفیت است..

از 6000 سال قبل از میلاد تا 21،000،000 BTC ، از داشتن پوسته دریایی مبادله ای تا صدور اسکناس و ارزش گذاری بازارهای فلزات گرانبها. اینکه جامعه چگونه با ارزش و هدف پول سروکار دارد ، از ابتدای تمدن همیشه مفاهیم اصلی خود را داشته است. و اکنون ، از دهه فجر بیت کوین ، یک دهه پیش ، دنیای #DeFi شروع به بازنگری در اصول و منشأ پول کرده است.

به طور خلاصه ، بیت کوین خود را به عنوان یک واحد اندازه گیری ، یک وسیله مبادله و ذخیره ارزش ثروت ارائه می دهد. بیت کوین بینهایت قابل تقسیم است ، بنابراین مهم نیست که چه تعداد زیادی از بین می روند یا غیر قابل استفاده می شوند ، هر مقدار که در گردش است این قابلیت را دارد که برای مدت طولانی به عنوان پول قابل برنامه ریزی آینده استفاده شود. این mem رمزگذاری رمزنگاری ’ماتریس بیت کوین را خلاصه می کند:

راهنمای کسب درآمد ارز رمزنگاری شده

امروزه روش های بیشتری برای به دست آوردن رمزنگاری آنلاین بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. مطمئناً دیگر هیچ شیر آب بیت کوین برای توزیع بیت کوین رایگان وجود ندارد. اما اکنون هزاران شرکت وجود دارد که مایل به پرداخت بیت کوین شما برای انجام یک سرویس هستند. شما می توانید حساب های پس انداز رمزنگاری شده ، سیستم عامل های قمار و خدمات برگشت پول را در میان تمام روش های بررسی شده در بالا پیدا کنید. در اینجا کلیپی از تأثیرگذار رمزنگاری آندریاس آنتونوپولوس در مورد کسب بیت کوین در مقابل خرید بیت کوین در سال 2019 آورده شده است:

پس برای چی منتظری؟ برای شروع سریع تولید سود بیت کوین به روش آنلاین ، روش های بالا را دنبال کنید.

وقت آن رسیده است که همه به مهمانی رمزنگاری بپیوندند و با کسب آنلاین آن بیت کوین شخصی خود را به جشن بیاورند. قبل از افزایش قیمت BTC ، ساتوشی ها را جمع کرده و به سرعت بیت کوین بپردازید ، بنابراین ارزش کار شما و انجمن ارزهای رمزپایه نیز افزایش می یابد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me