banner
banner

بهترین 12 ابزار برای هر معامله گر جدی رمزنگاری (یا دارنده)

بهترین 12 ابزار برای هر معامله گر جدی رمزنگاری (یا دارنده)

اگر اصلاً بازارهای ارز رمزنگاری شده را دنبال کرده اید ، بدون شک می دانید که این بازارها چقدر می توانند سودآور باشند. تعداد فرصت ها در این بازارها صرفاً ذهن آزار دهنده است. نرخ افزایش این دارایی ها به سادگی سرسام آور است.

بگذارید فقط چند شکل برای شما بیان کنم تا گفته های قبلی ام را در چشم انداز قرار دهم. همه ما در مورد بیت کوین اطلاعات داریم ، بنابراین اجازه ندهید به آنجا برویم. اتر ، دومین ارز رایج رمزنگاری شده ، که فقط در سال 2017 10 هزار درصد افزایش یافته است. موج دار کردن ارز رمزنگاری شده کوچکتر از نظر محدودیت بازار ، رشد اتر فقط در سال 2017 دو برابر شده است. این ارقام خود گویاست.

اما شما بدون درک بازارها نمی توانید فقط پول خود را سرمایه گذاری کنید. ما به عنوان معامله گران مایل به پذیرش ریسک برای کسب درآمد هستیم. ما باید در مورد چگونگی پذیرش ریسک مالی هوشمندانه عمل کنیم و این مستلزم این است که ما براساس اطلاعات معتبر تصمیمات آگاهانه اتخاذ کنیم.

توانایی ما در تصمیم گیری آگاهانه به منابع اطلاعاتی و ابزارهایی که استفاده می کنیم بستگی دارد. این ابزارها به ما امکان می دهند روندهای غالب در بازار ، احساسات سرمایه گذاران و غیره را درک کنیم.

در این مقاله ، من می خواهم در مورد بهترین ابزارهای تجاری شما صحبت کنم که هر معامله گر جدی ارز رمزنگاری باید در اختیار داشته باشد.

بخوانید: معاملات Cryptocurrency: راهنمای گام به گام برای سال 2018

بهترین منابع اطلاعات بازار

1. CoinMarketCap

بله ، می دانم که شما احتمالاً از CoinMarketCap اطلاع دارید ، اما افراد جدید زیادی وارد بازار ارزهای رمزپایه شده اند و به همین دلیل است که باید در مورد آن صحبت کنم. علاوه بر این ، نمی توانم تأکید کنم که این منبع اطلاعاتی ظاهراً ساده در بازار می تواند چقدر مهم باشد.

این وب سایت است که تمام اطلاعات حیاتی بازارهای ارزهای رمزنگاری شده را جمع آوری می کند. می توانید تصویری مناسب از همه دارایی های قابل سرمایه گذاری موجود و با یک نگاه ، می توانید خود را در مورد ارزش بازار ، تغییرات در کل حجم معاملات به روز نگه دارید و حتی نمودارهای قیمت 7 روزه دریافت کنید.

2. CryptoWatch

CryptoWatch وب سایت دیگری است که فکر می کنم باید در مورد آن بدانید. این ترکیبی از CoinMarketCap و BitcoinWisdom است اما بهتر است. این نمودارهای تعاملی در مورد همه ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد و یک روش عالی برای بازدید کلی از بازارها از طریق نمودارهای بسیار شهودی است..

نرم افزار تجارت ارزهای رمزنگاری شده

با CryptoWatch تمام دنیای رمزنگاری در صفحه نمایش شماست

چیزی که من واقعاً از آن خوشم می آید CryptoWatch این است که نمودارهای تجاری مشابه NinjaTrader را ارائه می دهد ، به این معنی که همچنین یک نرم افزار تجارت ارز رمزنگاری شده است. این البته یک سرویس پولی است اما بسیار ارزشمند است. و حتی می توانید با استفاده از نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان آن را امتحان کنید.

اوه ، در صورتی که شما نمی دانید نمودارهای تجاری چیست, با کلیک بر روی سطح قیمتی که می خواهید خریداری کنید ، می توانید مستقیماً از نمودارها معامله کنید و حتی می توانید کلیک کرده و بکشید تا سفارشات معلق خود مانند سفارشات توقف تنظیم شود.

3. Icostats

اگر به پیشنهادات اولیه سکه یا ICO علاقه مند هستید و چیزی بیش از داشتن چیزی شبیه به آن نمی خواهید CoinMarketCap برای ICO پس من خوشحالم که به شما می گویم Icostats همان چیزی است که شما بدنبال آن بودید.

نرم افزار تجارت ارزهای رمزنگاری شده

صفحه اول Icostats

شما تمام ICO های معتبر را در وب سایت پیدا خواهید کرد ، با تمام اطلاعات اولیه موجود در این وب سایت. همچنین به شما امکان می دهد در مورد تمام پیش فروش های آینده به روز باشید. اما مهمتر از همه, همچنین ماشین حساب های سودآوری برای ICO ارائه می دهد اگر می خواهید برای سرمایه گذاری های موجود یا بالقوه تجزیه و تحلیل کنید ، می تواند مفید واقع شود.

بهترین ابزار تجزیه و تحلیل و تجارت

4. TradingView

TradingView سرویس ترسیم و یک بستر رسانه اجتماعی برای تجار و سرمایه گذاران است. این نمودار شگفت انگیز را ارائه می دهد که با اکثر سیستم عامل های نمودار حرفه ای برابری می کند. از آنجا که TradingView همچنین یک بستر رسانه های اجتماعی است, شما می توانید تاریخ معامله گران مختلفی را مرور کرده و آنها را دنبال کنید و از تجربه و تخصص آنها بیاموزید.

ابزار تجارت

TradingView ، یکی از مهمترین پلتفرم های قدرتمند نمودارها

همچنین می توانید هر نوع شاخص ، نوسانگر و استراتژی معاملاتی قابل تصور را پیدا کنید. همچنین ارائه می دهد یکی از بزرگترین کتابخانه های جامعه ابزارهای تجاری ایجاد کرده است تا تجربه تجارت ما را بیشتر ارتقا دهیم. این به سادگی یک بانک عظیم دانش از نظر ابزار ، ایده و مکانی است که تاجران جدید می توانند با تاجران حرفه ای تعامل داشته باشند.

5. سکه ای

Coinigy یک نرم افزار تجارت ارز رمزنگاری شده است. به همه متصل می شود مبادلات عمده ارزهای رمزنگاری شده و به شما امکان می دهد با استفاده از این بستر مستقیماً از نمودارها معامله کنید. اگر ترجیح می دهید از نمودارها معامله کنید یا ترجیح می دهید سطح قیمت ها را در یک میله مانند بیشتر سیستم عامل های معاملاتی وارد کنید ، واقعاً مورد اولویت است..

نرم افزار تجارت ارزهای رمزنگاری شده

بستر تجاری پیشرو برای ارزهای رمزپایه

تا زمانی که TradingView قادر به انجام معاملات نمودار برای اکثر مبادلات ارزهای رمزپایه نباشد ، Coinigy بی نظیر خواهد ماند. شاید بهترین پلتفرم برای آنالیز نمودار نباشد ، اما قطعاً وجود دارد برخی از قدرتمندترین ابزارهای اجرا را ارائه می دهد و برای تجار روزانه یا معامله گران مکرر بسیار ارزشمند است.

6. BlockFolio

BlockFolio یکی از موارد مورد علاقه شخصی من است. این یک برنامه تلفن همراه برای ایجاد یک است چند منظوره ردیابی نمونه کارها سرمایه گذاری. بگذارید نحوه کارکرد آن را توضیح دهم. می توانید از برنامه برای ایجاد نمونه کارها استفاده کنید که تمام سرمایه گذاری های شما را در چندین صرافی و سیستم عامل ردیابی می کند.

چند منظوره ردیابی نمونه کارها سرمایه گذاری

کل اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده شما با BlockFolio کف دست خود را می بینید

بگذارید بگوییم شما در CoinBase ، Ethereum در Bitfinex ، Ripple و Monero در Poloniex و Nxt و Bytecoin در Bittrex بیت کوین دارید. این نمونه کارها کمی خوب است اما در تعدادی از مبادلات انجام می شود. این ریسک مربوط به تبادلات را کاهش می دهد اما به طور قابل توجهی تلاش برای پیگیری همه آنها را افزایش می دهد.

اینجاست که Blockfolio وارد می شود. به شما امکان می دهد تمام سرمایه گذاری های خود را در یک برنامه مشاهده کنید. حتی می توانید نمودارهای قیمت را مشاهده کنید ، هشدارها را تنظیم کنید ، کتاب های سفارش ، حجم و غیره را بررسی کنید. این فقط مدیریت سرمایه گذاری های ما را بسیار ساده تر می کند. به همین دلیل است که من آن را دوست دارم و می دانم شما نیز آن را دوست خواهید داشت.

7. GitHub

اکنون ممکن است از پیدا کردن GitHub در این لیست تعجب کنید اما به من اعتماد کنید دلیل بسیار معتبری برای قرار گرفتن آن در لیست وجود دارد. اول از همه ، GitHub یک مخزن منبع باز برای برنامه ها ، کدها ، الگوریتم ها و غیره است, در صورت علاقه به چیزی فعالیت قابل توجهی در مخزن پیدا خواهید کرد.

گلدان

در اینجا می توانید روی دو چیز تمرکز کنید. اول تعداد تعهدات ، که در واقع به معنای علاقه یا فعالیت در چیزی است. می توانید چشم خود را به ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود معطوف داشته و تعداد تعهدات موجود در وب سایت را مرتباً بررسی کنید. اگر تعداد تعهدات به طور چشمگیری افزایش یابد, می توانید اطمینان داشته باشید که جامعه از علاقه بیشتری به ارز رمزنگاری شده برخوردار است, که می تواند به طور بالقوه بر قیمت آن نیز تأثیر بگذارد.

جدا از استفاده از آن به عنوان شاخص پیش بینی کننده قیمت آینده ، استفاده های دیگری نیز برای استعدادهای فنی در میان ما وجود دارد. میتونی پیدا کنی هزاران نوع مختلف الگوریتم معاملاتی ، API های ادغام ربات ها و خیلی بیشتر.

بهترین کیف پول سخت افزاری ذخیره سازی

8. کیف پول لجر

هیچ چیز مهمتر از حفاظت از سرمایه گذاری و سود شما نیست. و هیچ راهی بهتر از این نیست که سرمایه گذاری یا سود خود را به سردخانه منتقل کنید. در صورتی که نمی دانید, ذخیره سازی سرد به معنای ذخیره کردن ارزهای رمزپایه شما به صورت آفلاین است که باعث می شود آنها در برابر حملات سایبری و هک ها مصون بمانند.

کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری مورد علاقه من ، کیف پول Ledger

از نظر فروتن من Ledger Wallet بهترین گزینه ای است که دارید اگر به دنبال یک کیف پول سخت افزاری برای ذخیره ارزهای رمزپایه خود به صورت آفلاین هستید. با قیمت شروع فقط 63 دلار ، معتقدم بیشترین ارزش را برای پول دارد.

جدا از آن ، تقریباً از همه ارزهای رمزپایه محبوب پشتیبانی می کند ، از جمله شامل موارد زیر است:

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • اتریوم کلاسیک
 • Litecoin
 • خط تیره
 • Dogecoin
 • زکاش
 • موج دار شدن
 • نئو

و می دانید چه چیزی ، همچنین به شما کمک می کند از گرایش های خطرناک خود محافظت کنید. حداقل برای من ، این بسیار درست است. این بار کیف پول سخت افزار را انداختم و آن را شکستم. تصور کنید چه چیزهایی بر سر من آمد. اما خوشبختانه ، شما من توانستم همه ارزهای رمزپایه موجود در کیف پول را بازیابی کنم.

خواه آن را گم کنید ، آن را بشکنید یا هر چیز قابل تصوری را از بین ببرید, کیف پول Ledger از شما در برابر آن محافظت می کند. این کیف پول سخت افزاری عالی است. این باعث می شود ارزهای رمزنگاری شده ایمن و ایمن باشند. من می توانم این را به شما تضمین کنم. 

بهترین ابزار اجتماعی برای اطلاع رسانی

9. سستی

Slack ، مطمئن هستم که همه می دانید ، یک محل کار آنلاین مشترک است. اسلک تعدادی گروه در هر کجا دارد سرمایه گذاران حرفه ای و معامله گران جدی به گفتگو در بازارها ، استراتژی و بحث در مورد ارزهای رمزپایه جدید می پردازند. من خودم به تعدادی از این گروه ها تعلق دارم و می توانم از طریق تجربه شخصی به شما بگویم که اطلاعات مربوط به این گروه ها به سادگی ضروری است.

من شخصاً فکر می کنم این دو گروه بدون توجه به سطح تجربه خود ، باید به همه بپیوندند:

 • رمزنگاری شده
 • آکواریوم رمزنگاری

حواس تان باشد ، شما نباید فقط به گروه هایی که به شما می گویم محدود شوید. به آنجا بروید و گروه های بیشتری را پیدا کنید که فکر می کنید می توانند به شما در افزایش سودآوری کمک کنند. و اگر چیزی با ارزش واقعی پیدا کردید ، قطعاً باید نظر دهید و با بقیه ما در میان بگذارید.

10. تلگرام

تلگرام یک سرویس پیام رسانی فوری است و مانند Slack می توانید گروه های مبتنی بر ارزهای رمزپایه را نیز در تلگرام پیدا کنید. در حقیقت, گروه های بسیار بیشتری در تلگرام وجود دارد ، به همین دلیل شما باید کمی مشق شب را انجام دهید برای پیدا کردن مواردی که واقعاً مقداری ارزش دارند.

اینها برخی از گروه ها به نظر من بسیار عالی هستند و قطعاً باید آنها را بررسی کنید:

 • WhaleClubBTC
 • TheCoinFarm
 • AugerProject
 • GnosisPM

11. Reddit

Reddit ، صفحه اول اینترنت. اگر در تجارت ارزهای رمزپایه جدی هستید, Reddit باید طبیعت دوم شما شود. شما باید تمام شکاف های Reddit را مانند پشت دست خود بدانید.

Reddit است منبع اصلی کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به ارزهای رمزپایه.

هر ارز رمزنگاری شده مقالات سفید خود را در Reddit منتشر کرده است و اگر می خواهید اطلاعات خود را از منبع بگیرید ، این مکانی است که به آنجا می روید..

جدی ترین علاقه مندان به رمزنگاری را در Reddit پیدا خواهید کرد ، که برای درک ارزهای رمزپایه جدید یا به روزرسانی ارزهای رمزپایه موجود ، سازندگان را کباب می کنند. اگر می خواهید حتی در زمان انتشار اخبار در جریان باشید ، Reddit مکان مناسبی است.

اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه خود پیدا کنید, به سادگی نام Google را بزنید و Reddit را در انتهای آن بنویسید. صفحه رسمی Reddit آن را همراه با بسیاری از صفحات دیگر مربوط به ارزهای رمزپایه پیدا خواهید کرد.

12. گروه های فیس بوک

ناگفته نماند که فیس بوک بزرگترین و پرکاربردترین پلت فرم شبکه های اجتماعی است. بنابراین به طور طبیعی ، شما افراد خوبی مانند من و شما را پیدا خواهید کرد شبکه ها و گفتگو در بازارهای رمزپایه گروه های فیس بوک. من قصد ندارم زیاد به این موضوع بپردازم ، خوب ، زیرا شما می دانید فیس بوک چیست و چگونه کار می کند.

من فقط قصد دارم به شما چند گروه بدهم که در صورت علاقه می توانید بررسی کنید:

خلاصه

یک دلیل وجود دارد که تاجران بزرگ وال استریت این همه خرج ابزارهای تجاری فانتزی خود می کنند. ابزاری که در اختیار ما است نقش زیادی در نتیجه کار دارند و این درست است چه شما یک سرمایه گذار بلند مدت باشید و چه یک تاجر کوتاه مدت.

این ابزارها ممکن است موفقیت شما را تضمین نکنند ، این کاملاً به خود شما بستگی دارد. اما می توانم به شما اطمینان دهم که آنها واقعاً باعث افزایش بهره وری و کارایی می شوند. این به شما کمک می کند تا فرایندهای کاری خود را ساده کنید و به شما امکان می دهد زمان بیشتری را صرف موارد مهم کنید.

بخوانید: 9 Cryptocurrency Platform for Trading Crypto در 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me