banner
banner

13 IEO که از طریق Binance Launchpad صورت گرفته است

(به روز شده در ژانویه 2020) ثابت شده است که سال گذشته سال عرضه اولیه است که به عنوان IEO شناخته می شود. روش جدید جمع آوری سرمایه ، صنعت رمزنگاری را به طوفان کشاند زیرا پروژه های متعددی توانستند از این طریق میلیون ها نفر را جمع کنند. جالب توجه است که اولین IEO در سال 2017 برگزار شد ، اگرچه در اوج تب ICO بسیار کم ماند – یک روش جمع آوری کمک مالی که به نظر می رسد IEO به سرعت جایگزین آن می شود.

Binance در زمینه IEO پیشتاز بوده و موفقیت چشمگیری که صرافی تاکنون توانسته است به دست آورد ، سایر ارزهای رمزنگاری را برای ارائه محصولات مشابه از طریق صفحه های پرتاب خود عجله کرده است..

در زیر قصد داریم نگاهی به 13 IEO که قبلاً در Binance از طریق صفحه راه اندازی آن انجام شده اند ، بیاندازیم.

1.     GIFTO

گیفتو اولین نشانه IEO بود که در دسامبر 2017 در Binance Launchpad ارائه شد. این پلتفرم یک پروتکل هدیه جهانی است که به عنوان یک اکوسیستم خودگردان و خودپایدار برای هدایای مجازی طراحی شده است ، قابل تنظیم ، خرید ، ارسال ، ردیابی است. و در هر بستر محتوایی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، Uplive ، YouTube و بسیاری دیگر رد و بدل می شود.

Gifto توسط Uplive ایجاد شده است که اتفاقاً سریعترین رشد برنامه پخش جریانی مستقیم درآمد جهان است و دارای بیش از 35 میلیون کاربر در سراسر جهان است. این پروژه در عرض چند دقیقه توانست هدف کلیدی خود را به مبلغ 30 میلیون دلار افزایش دهد و اکنون تمرکز به سمت افزایش پذیرش انبوه است.

در حالیکه Gifto چشم انداز بزرگتر خود را برای تبدیل GTO به رمز اول سرگرمی های اجتماعی دنبال می کند ، ادغام ها و مشارکت های قابل توجهی در راه است. تاکنون از این رمز در بازی ، پخش زنده ، هنر ، خیریه و هدایای مجازی استفاده شده است.

2.     نان

نان یک پلت فرم خدمات مالی غیرمتمرکز است که به سرعت در حال رشد است و بیش از یک میلیون کاربر در بیش از 140 کشور جهان از آن استفاده می کنند. رمز BRD آن دومی بود که در Binance Launchpad در دسامبر 2017 ارائه شد و موفق شد 32 میلیون دلار در کمتر از 90 دقیقه جمع کند.

این رمز به کاربران اجازه می دهد تا به خدمات و عملکردهای برتر که در برنامه آن ارائه می شود دسترسی پیدا کنند. همچنین کاربران می توانند از طریق برنامه وفاداری برای کاربران ارزهای رمزپایه پاداش دریافت کنند. این سیستم عامل در حال ساخت بزرگترین بانک غیرمتمرکز جهان است. و در اصل ، نان قابلیت کیف پول ایمنی را ارائه می دهد که همیشه رایگان است. بنابراین ، اجازه دادن به کاربران برای دریافت ، ذخیره و ارسال ارزهای رمزپایه شده در هر زمان خاص برای هر شخص دیگری در سراسر جهان.

به زودی ، این پلتفرم قصد دارد راهی عالی برای کاربران برای ذخیره و تجارت کلیه دارایی های دیجیتالی خود به روشی ایمن و بدون درگیر کردن اشخاص ثالث یا هرگونه خدمات متمرکز باشد..

3.     بیت تورنت

در سال گذشته شاهد انفجار حباب ICO بودیم ، و فشارهای بیشتری از سوی نهادهای نظارتی باعث شد بسیاری از پروژه ها که بودجه خود را از طریق ICO جمع آوری کرده بودند ، مجبور به بازگرداندن پول به سرمایه گذاران خود شوند. وجود بسیاری از پروژه های متقلبانه نیز کمکی نکرد و ما دیدیم که سرمایه گذاران با ارائه توکن اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.

با این حال ، در دسامبر سال گذشته ، Binance اعلام کرد که آنها به پروژه های مختلف کمک می کنند تا از طریق صفحه راه اندازی خود سرمایه جمع کنند و از این طریق بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است داشته باشند و اعتماد آنها را بازیابی کنند..

BitTorrent به اولین IEO سال 2019 تبدیل شد که در اواخر ژانویه ارائه شد. این پروژه موفق به جمع آوری بیش از 7.2 میلیون دلار شد. فروش توکن در دو جلسه همزمان انجام شد که یکی شامل خریدهای انجام شده در سکه BNB و دیگری در TRX بود..

جلسه BNB به مدت 13 دقیقه و 25 ثانیه به طول انجامید و 23.76 میلیارد نشانه BTT فروخته شد در حالی که جلسه Tron 14 دقیقه به طول انجامید و 35.64 میلیارد نشانه BTT فروخته شد.

4.     Fetch.AI

Fetch.AI دومین IEO سال بود که در Binance Launchpad ارائه شد. فروش توکن در ماه فوریه انجام شد و پروژه موفق شد بیش از 6 میلیون دلار ظرف بیست و دو ثانیه جمع کند. این پول برای تأمین اعتبارات توسعه اکوسیستم هزینه خواهد شد.

Fetch.AI یک بستر تجارت داده و ارائه دهنده زیرساخت های دیجیتال است که از رمز FET به عنوان وسیله مبادله استفاده می کند. این پلت فرم این امکان را برای ورودی های دیجیتال مستقل فراهم می کند تا بدون نیاز به دخالت انسان با یکدیگر معامله کنند. این سیستم عامل را سریعتر از هر سیستم عامل انسانی می کند و برای پرداخت سریع و انتقال سریع داده ایده آل است.

در مجموع ، این پلتفرم یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، سیستم های چند عاملی و بلاکچین را برای ایجاد یک اینترنت اقتصادی بهم پیوند می دهد. اگر در درک اینکه این به معنای محیطی است که نمایندگان دیجیتال قطعات متحرک اقتصاد مانند داده ها ، خدمات ، سخت افزار ، افراد و زیرساخت ها می توانند کارهای مفیدی را از طریق معرفی و پیش بینی موثر انجام دهند ، مشکل دارید..

این نمایندگان را به عنوان موجودات دیجیتالی یا اشکال زندگی در نظر بگیرید که می توانند از طرف خود و همچنین از طرف ذینفعان خود مانند افراد ، دولت ها ، شرکت های خصوصی و غیره تصمیم گیری کنند..

5.     شبکه Celer

به قول خود مبنی بر حمایت از حداقل یک پروژه خوب از طریق سیستم عامل خود عمل می کند, شبکه Celer (CELR) به سومین توکن عرضه شده در صفحه راه اندازی Binance در ماه مارس تبدیل شد. با فروش موفقیت آمیز پروژه 4 میلیون دلاری ، کل فروش در کمتر از 17 دقیقه به پایان رسید.

این فروش در یک جلسه انجام شد و حدود 3،129 سرمایه گذار را به خود جلب کرد. با تزریق تازه وجوه ، این پروژه می خواهد یک راه حل سریع و قابل توسعه ارائه دهد که از قراردادهای هوشمند برای ارائه معاملات با هزینه صفر استفاده کند..

شبکه Celer یک معماری جدید فناوری و اقتصادی است که هدف آن مقیاس پذیری اینترنت برای بلاک چین های موجود و آینده از طریق تکنیک های مقیاس خارج از زنجیره است..

تا کنون ، این پلتفرم توانایی اندازه گیری میلیاردها TPS خارج از زنجیره بدون اعتماد ، ایمن و خصوصی را به کاربران ارائه می دهد.

6. شبکه Matic

شبکه Matic یک راه حل مقیاس گذاری لایه 2 است که با استفاده از زنجیره های جانبی برای محاسبه خارج از زنجیره ، ضمن استفاده از تمرکززدایی و امنیت شبکه اصلی Ethereum ، مقیاس پذیری را به دست می آورد. این پروژه با شور و اشتیاق به دنبال پذیرش جریان اصلی بلاکچین است و به طور مداوم تمام وعده های خود را در مورد ماموریت خود برای مقیاس گذاری اکوسیستم بلاکچین تحقق می بخشد. بیش از 40 Dapp در حال حاضر بر روی Matic کار می کنند.

Matic اخیراً با WhiteBit ، مبادله رمزنگاری که بر امنیت ، نقدینگی و سرعت اجرا تمرکز دارد ، برای اطمینان از دسترسی دارندگان MATIC به بهترین تجربه تجارت در سیستم عامل ، همکاری کرده است..

پس از دریافت سرمایه گذاری Seed Round از Coinbase Ventures ، Matic فروش توکن خود را در آوریل 2019 از طریق Binance Launchpad برگزار کرد. در طول IEO ، Binance قرعه کشی انجام داد و برندگان خوش شانس فرصتی برای خرید سهم اختصاص یافته شخصی خود از 1.9 میلیارد رمز MATIC ارائه شده با استفاده از BNB دریافت کردند.. IEO یک موفقیت بزرگ بود و ظرف 24 ساعت به سقف سخت خود 5 میلیون دلار رسید. تا به امروز ، IEO Matic از نظر عملکرد رمزگذاری موفق ترین IEO در تاریخ است – نه تنها کسانی که از طریق Binance Launchpad برگزار می شوند بلکه صنعت به طور کلی.

7. هماهنگی

هماهنگی یک بلاکچین سریع و ایمن است که دارای نوآوری های کلیدی در تقسیم دولت و شبکه های نظیر به نظیر است. این پلتفرم با استفاده از چند امضا BLS دارای توافق نظر BTF بسیار مقیاس پذیر است. همچنین دارای یک پروتکل تولید تصادفی توزیع شده ایمن با استفاده از عملکرد تأخیر قابل تأیید (VDF) است. و یک مکانیزم خردکن مبتنی بر PoS که امنیت شبکه را تضمین می کند.

سکو IEO خود را برگزار کرد در ماه مه 2019 ، جایی که در مجموع 1.58 میلیارد علامت ONE به شرکت کنندگان فروخته شد و بلیط های قرعه کشی برنده را در طول این رویداد ادعا کردند. هر رمز 0.003175 دلار یا 0.000092 BNB پرداخت شد.

8. الروند

الروند یک بلاکچین عمومی با توان بالا است که بر ارائه مقیاس پذیری و قابلیت کارایی امنیتی با استفاده از دو عنصر اصلی متمرکز است. اثبات امن جدید مکانیسم اجماع سهام و تقسیم حالت تطبیقی.

برخی از ویژگی های اصلی پلت فرم عبارتند از: اجماع در دو دور ارتباطی با چند امضای BLS اصلاح شده ، انعطاف پذیری بالا در برابر حملات مخرب ناشی از تغییر گره درون و شفت متقابل ، و قراردادهای هوشمند در یک ساختار شکنیده دولت با بار متعادل خرده ها.

الروند نگه داشت IEO آن است در ژوئیه 2019 ، جایی که 5،000،000،000 نشانه ERD از طریق قالب قرعه کشی به 10833 بلیط برنده فروخته شد.

9. پیروزی

چشمک یک پلت فرم بازی است که به کاربران امکان می دهد در چندین اکوسیستم بلاکچین که از رمز WIN ، رمز بومی این پلتفرم استفاده می کنند ، بازی ، معاشرت و مشارکت داشته باشند. WINk موفق شده است از طریق استخراج رفتاری ، طراحی ابتکاری اقتصاد توکن و استفاده از سایر مکانیزم های تشویقی ، یک تجربه بازی غیرمتمرکز با کیفیت بالا ایجاد کند. این پلتفرم همچنین توسعه دهندگان را قادر می سازد dApps ایجاد کنند که منجر به پذیرش واقعی می شود و همچنین کاربران را به مشارکت و مشارکت به عنوان ذینفعان فعال در این سیستم عامل ترغیب می کند..

برخی از ویژگی های آن شامل ابزارهای توسعه دهنده و API ها است که به تیم ها اجازه می دهد تا به طور یکپارچه پروژه های خود را ادغام کنند یا dApp های بازی منحصر به فرد خود را از ابتدا ، سکه های ثابت Fram onramps و سایر ادغام های Defi و ویژگی های اجتماعی پیشرو در صنعت و فعالیت های زنده ایجاد کنند.

این پلتفرم ادعا می کند از نظر کاربران و حجم شماره یک dApp است. برگزار شد IEO آن است در پایان ژوئیه 2019 ، جایی که 49،950،000،000 WIN رمز از طریق قرعه کشی به 200،000 بلیط برنده فروخته شد.

10. پرلین

پرلین یک پلت فرم قرارداد هوشمند بی خطر از سهام است که از کمیته ها یا تفویض اختیارات استفاده نمی کند ، بنابراین از ویژگی های امنیتی بیت کوین و همچنین سرعت قابل مقایسه با زنجیره های خصوصی اطمینان می یابد. این سیستم عامل توان عملیاتی بیش از 31000 TPS را به دست می آورد. این ادعا دارد که به طور مداوم 0 تا 4 بار دوم برای نهایی بودن دارد ، همه اینها با سازوکار اجماع احتمالی مبتنی بر Wavelet-a-DAG امکان پذیر است.

برخی از ویژگی های آن شامل حداقل گره های سخت افزاری است. کارآمد و مقیاس پذیر است و دارای یک جامعه توسعه دهنده جهانی درگیر است.

سکو برگزار شد IEO آن است در آگوست 2019 ، جایی که 86،530،500 توکن PERL از طریق قرعه کشی به 13،400 بلیط برنده فروخته شد.

11. بند

باند Protocol یک سخنرانی غیر متمرکز امن و قابل توسعه است که به عنوان یک پروتکل لایه 2 در بلاک چین های عمومی عمل می کند. این به dApps اجازه می دهد تا داده های موجود در اینترنت را بدون استفاده از واسطه های معتبر ، در موارد استفاده بین وب 2.0 و 3.0 استفاده کند. مدل منحصر به فرد چند علامت Band و مکانیسم ذخیره سازی ، اطمینان حاصل می کند که داده ها از دستکاری آزاد هستند.

برخی از ویژگی های آن عبارتند از: داده ها را به راحتی در دسترس قرار می دهد تا با استفاده از اثبات سهام خطر برای اطمینان از یکپارچگی داده ها ، مزایای بسیاری را فراهم کند ، ارزان تر از اکثر گزینه های غیرمتمرکز با بیش از 50٪ است و انگیزه اقتصادی غیرمتمرکز را فراهم می کند.

سکو برگزار شد IEO آن است در سپتامبر 2019 ، جایی که 12،368،200 نشانه BAND از طریق قرعه کشی به 19،500 بلیط برنده فروخته شد.

12. KAVA

کاوا یک پلت فرم بین زنجیره ای DeFi است که وام های وثیقه ای و دارایی های ثابت را به کاربران دارایی های رمزنگاری اصلی مانند BTC ، BNB ، XRP و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد. این پلت فرم توسط بیش از 100 کسب و کار در سراسر جهان پشتیبانی می شود ، از جمله صندوق های برجسته ارزهای رمزپایه و پروژه های بزرگی مانند Cosmos و Ripple. کاوا دو علامت دارد. KAVA ، یک قانون حاکمیت و سهام مسئول امنیت شبکه و رأی گیری در مورد پارامترهای مهم و USDX ، یک پایدار کوین با الگوریتم پشتیبانی شده توسط وثیقه دارایی رمزنگاری شده.

برخی از ویژگی های آن عبارتند از: موقعیت های بدهی چند وثیقه ، عدم وام طرف مقابل و از نظر الگوریتمی پایدار بورس کوین را حفظ کرد.

KAVA برگزار شد IEO آن است در اکتبر 2019 ، جایی که 6،521،739 نشان KAVA از طریق قرعه کشی به 15000 بلیط برنده فروخته شد.

13. TROY

TROY یک کارگزار اصلی است که در تجارت ارز و رمزگذاری ارز مدیریت دارد. این پلتفرم از طریق دسترسی کامل به نقدینگی جمع شده گروهی از مبادلات رمزنگاری ، تجارت کل را به کاربران ارائه می دهد.

این پلتفرم همچنین از طریق تجزیه و تحلیل داده ها با ارائه اطلاعات در مورد داده های بلاکچین ، داده های بازار ، داده های اجتماعی ، داده های معاملاتی و داده های رسانه ای که توسط هوش مصنوعی و مدل های کمی بهینه شده است ، از تصمیمات مشتری پشتیبانی می کند. همچنین ، TROY به کاربران پیشنهاد می دهد راه حل های کامل مدیریت دارایی را داشته باشند زیرا از طریق سرویس موقعیت مکانی مشترک و تأخیر کم برای بهبود عملکرد الگوریتم تجارت با فرکانس بالا طراحی شده است..

سکو IEO خود را برگزار کرد در دسامبر 2019 ، جایی که 800،000،000 توکن TROY از طریق قرعه کشی به 20،000 بلیط برنده فروخته شد.

برای بیش از دو سال ، UseTheBitcoin تحقیقات انجام داده ، اخبار را پوشش داده و به خوانندگان در یافتن بهترین پروژه های بلاکچین کمک کرده است. چیزی که مدام به آن برمی گردیم این است بینانس.

بینانس خود را به عنوان بهترین بستر معاملاتی برای معامله گران مبتدی و باتجربه متمایز کرده و صدها سکه به شما می دهد تا بتوانید در آنها سرمایه گذاری کنید. امروز تجارت را شروع کنید بینانس!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me