banner
banner

GoldCoin چیست؟ یک بررسی ارز رمزنگاری شده

GoldCoin یک سکه ERC-20 است که توسط طلا پشتیبانی می شود که به “استاندارد طلای دیجیتال” افتخار می کند. به عنوان یک سکه ERC-20 ، رمز بر روی Ethereum ساخته شده است و از نماد علامت گذاری (GOLD) استفاده می کند. ایده پشت سکه ارائه روشی مطمئن برای خرید طلا است که تمام مزایای مرتبط با ارز رمزپایه را فراهم کند.

چرا طلا?

طلا یکی از ارزهای جهانی بشریت در طول تاریخ بوده است. در طول سال ها ، اعتبار خود را در حفظ قدرت خرید حفظ کرده است حتی اگر ارزهای مورد حمایت دولت سقوط کند یا شکست بخورد.

این ثبات و حفظ قدرت خرید به وجود می آید سکه ی طلا. تیم پروژه می داند که این ویژگی ها به ویژه از آنجایی که دنیا با بی ثباتی مالی دست و پنجه نرم می کند ، بسیار مرتبط هستند. در همان زمان ، طلا از نظر تاریخی برای عموم مردم غیرقابل دسترسی بوده و توکن دارای چندین ویژگی است که به غلبه بر این کمک می کند.

این تقسیم بندی شده است

در حالی که (GOLD) اولین ارز رمزنگاری شده با پشتوانه طلا نیست ، اولین ارز است که به صورت تقسیم شده و قابل خرید مستقیم با ارز رمزپایه یا فیات.

با کسری شدن ، رمز خرید مقادیر مورد نظر خود را بدون پرداختن به حداقل خرید زیاد امکان پذیر می کند. این منجر به آستانه بسیار کم ورود می شود.

بسیار مقرون به صرفه

همانطور که گفته شد ، ماهیت کسری طلای سکه به این معنی است که شما می توانید مقادیر فوق العاده کمی را خریداری کنید که به طور معمول خرید آنها از طلا واقعی امکان پذیر نیست. خرید فقط یک اونس طلا معمولاً چالش برانگیز است ، اما آن هر اونس طلای فیزیکی معادل 1000 سکه طلا است.

این ساختار قیمت گذاری و ارتباط آن با طلای فیزیکی به این معنی است که قیمت سکه طلا به قیمت فلز گرانبها بستگی دارد. وقتی قیمت هر اونس طلا را بر 1000 تقسیم می کنید تا قیمت فقط یک کریپتوکوین را بدست آورید ، به راحتی می توان فهمید که چگونه این ارز رمزپایه می تواند خرید و داشتن طلا را بیشتر در دسترس قرار دهد..

برای نشان دادن میزان دسترسی به آن ، در زمان نوشتن مقاله ، یک سکه طلا تنها 1.92 دلار بود.

نقدینگی برای خرید

برای افزایش قابلیت دسترسی ، این پروژه به عنوان یک تامین کننده نقدینگی نیز عمل می کند. نقدینگی بیشتر به شما اطمینان می دهد که بدون در نظر گرفتن اندازه خرید ، بهترین قیمت ها را از بازار دریافت کنید. به عبارت دیگر ، نقدینگی به کاهش هزینه ها کمک می کند.

ورود کم تلاش

سکه طلا علاوه بر اینکه روشی مقرون به صرفه برای داشتن طلا است ، به تلاش کمتری نیز نیاز دارد. برای خرید طلا نیازی به صرف وقت و انرژی برای پر کردن مدارک ندارید و یک مکان امن برای ذخیره آن پیدا کنید. طلا به طور فیزیکی در طاق پروژه ذخیره می شود ، اما شما هنوز آن را دارید.

با پشتیبانی طلای فیزیکی

صحبت از طاق ، طلا (که 99.9 درصد خالص است) که پشتوانه ارز رمزنگاری شده است ، به طرز ایمن در طاق پروژه ذخیره می شود. این تضمین می کند که به طور واقعی توسط طلای واقعی پشتیبانی می شود و بنابراین باید با ثبات تر از ارزهای رمزنگاری شده به دلیل ثبات فلز باشد.

برای شفافیت ، هرکسی می تواند منابع طلای پروژه را بصورت آنلاین مشاهده کند و کاملاً مورد بازرسی قرار می گیرد.

شما می توانید طلا را بازخرید کنید

اگر هرگز می خواهید سکه طلای خود را برای فلز فیزیکی پشتیبان آن خریداری کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. هرکسی که رمزنگاری خود را با 99.9 درصد طلای خالص بازخرید کند ، یک اونس برای 1000 GOLD ، ارزش واقعی سکه دریافت می کند.

برای بازخرید طلا ، با ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت رسمی سکه طلا شروع کنید و سپس پروژه را با مقدار مناسب ارز رمزنگاری شده برای بازخرید ارسال کنید. سپس یک سفارش خرید معلق در حساب خود مشاهده خواهید کرد. در این مرحله ، شما باید هویت خود را تأیید کنید ، زیرا این اجازه می دهد تا Gold Gold سکه اطمینان حاصل کند که طلای فیزیکی را به فرد مناسب در محل ذخیره می دهد. حساب شما همچنین اطلاعات تماس و آدرس محل ذخیره سازی را در این مرحله نشان می دهد. شما می توانید برای بازخرید طلا از تسهیلات به همراه شماره سفارش خرید و شناسه خود بازدید کنید.

فناوری پشت GoldCoin

اکنون که با قابلیت دسترسی پروژه آشنا شدید ، می توانیم برخی از فناوری های موجود در پشت آن را بررسی کنیم.

امنیت

همانطور که گفته شد ، GOLD یک پایدار ارز ERC-20 است که از شبکه Ethereum استفاده می کند. قراردادهای هوشمند Ethereum که توسط تیم Gold Gold Coin ساخته شده است. از آنجا که سکه بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است ، که تغییرناپذیر است ، محدود کردن یا مسدود کردن پرداخت ها غیرممکن است.

امنیت بیشتر از آنجا ناشی می شود که شما باید از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید. این به جلوگیری از سرقت طلای شما کمک می کند.

حریم خصوصی

ماهیت بلاکچین با مخفی کردن اطلاعات شما از حریم خصوصی نیز پشتیبانی می کند. برای حفظ حریم خصوصی بیشتر ، نیازی نیست که قبل از خرید سکه طلا شناسه خود را نشان دهید. همه آنچه شما نیاز دارید آدرس کیف پول Ethereum خود است.

کمبود اطلاعات مورد نیاز برای خرید ارز رمزنگاری شده در مقایسه با آنچه برای خرید طلا لازم است تضاد زیادی دارد ، خصوصاً به دلیل اینکه محدودیتی در مقدار طلایی که می توانید بفروشید یا خریداری کنید وجود ندارد. فروش یا خرید مقادیر بیشتری از طلای فیزیکی به دلایل مالیاتی به فرم های خاصی نیاز دارد.

قرارداد هوشمند

موارد زیر برخی از ویژگی های اصلی قرارداد هوشمند است:

  • علامت رمز GOLD است.
  • حداقل مقدار انتقال 0.001 GOLD است.
  • هشت رقم اعشار برای رمز وجود دارد.
  • حد توصیه شده گاز 25000 است.

برای امنیت ، GDA Capital قرارداد هوشمند GoldCoin را حسابرسی کرد.

GoldCoin را در کجا ذخیره کنید

اگر این اطلاعات علاقه شما را برانگیخته است ، شما ممکن است آماده خرید باشید. بنابراین ، رمز ارز جدید خود را در کجا ذخیره می کنید?

چون یک است ERC-20 توکن ، می توانید آن را در هر کیف پول رمزنگاری شده ای که از سکه های ERC-20 پشتیبانی می کند یا با Ethereum سازگار است ، ذخیره کنید. این پروژه برخی از کیف پول های معروف مانند MetaMask ، MyEtherWallet ، Atomic Wallet ، Guarda Wallet ، Exodus ، Ledger یا Trezor را پیشنهاد می کند. با این حال ، هر کیف پول سازگار با Ethereum کار می کند.

در نتیجه

GoldCoin یک ارز پایدار ERC-20 با پشتوانه طلا است و 1000 GOLD معادل یک اونس طلای فیزیکی است که در طاق پروژه نگهداری می شود. به عنوان یک سکه ERC-20 ، می تواند در هر کیف پول پشتیبانی شده از Ethereum ذخیره شود و باعث می شود فضای ذخیره سازی در دسترس باشد. ارز رمزنگاری شده نیز در دسترس است ، زیرا خرید و فروش GoldCoin محدودیتی ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me