banner
banner

Hard Forks مهم در ژوئیه 2018 اتفاق می افتد

‘Hard Fork simply به سادگی تغییر پروتکل نسخه قبلی است. این فرایند واگرایی را دنبال می کند ، در حالی که یک قسمت مسیر قدیمی را دنبال می کند و نسخه جدید (fork) نیز مسیر ارتقا را دنبال می کند. بعضی مواقع می توان یک چنگال سخت را روی زنجیره ای اعمال کرد ، بدون اینکه واگرایی ایجاد شود. در این حالت ، هیچ سکه اضافی به کاربران داده نخواهد شد.

نسخه جدید ویژگی های نسخه قدیمی را به ارث می برد اما پروتکل های اضافی (که می تواند باعث بهبود امنیت شود) را پیاده سازی می کند که تصور می شود گزینه بهتری نسبت به نسخه اصلی است.

یک نمونه از این موارد ، هارد فورک Bitcoin Cash (BCH) است که یک چنگال Bitcoin (BTC) است. Bitcoin Cash چند تغییر در پروتکل خود ایجاد کرده است مانند افزایش اندازه بلوک به 32 مگابایت به جای اندازه بلوک 1 مگابایتی که توسط بیت کوین (BTC) پیاده سازی شده است.

این پیشرفت ها منجر به این شده است که ارزهای رمزپایه زیادی که امروز داریم – مانند Bitcoin Gold ، Bitcoin Private و حتی Ethereum – و بیشتر روز به روز افزایش می یابند. مهم این است که بدانید هر وقت یک هارد فورک انگیزه ای برای سرمایه گذاران ایجاد نمی کند ، گاهی اوقات فقط یک پروتکل ارتقا یافته است.

در زیر فورک های سخت مورد انتظار در ماه جولای است.

اتریوم کلاسیک

همانطور که توسط تیم توصیف شده است ، Ethereum Classic (ETC) یک بلاکچین ، اجتماع ، ارز رمزنگاری شده و شبکه ای هوشمندتر است که قابلیت های یک دارایی دیجیتال را گسترش می دهد. در کنار پلتفرمی که ارسال پول مجازی را برای دیگران آسان می کند ، همچنین امکان استفاده از قراردادهای هوشمند پیچیده ای را دارد که خود اداره می شوند و غیرقابل تغییر هستند..

Ethereum Classic (ETC) توکن ها بلاکچین را اجرا می کنند و برای خرید / تبادل در مبادلات عمده ارزهای رمزنگاری شده برای بیت کوین ، اتریوم و دلار آمریکا در دسترس هستند.

چنگال برنامه ریزی شده در 13 ژوئیه به Ethereum Emerald منتقل می شود که در بلوک 6،100،000th چنگال قرار خواهد گرفت.

انیشتینیم

انیشتینیم در سال 2014 تاسیس شد اما تا سال 2017 مورد توجه قرار نگرفت. انیشتنیوم یک بستر جمع آوری کمک مالی است که به از بین بردن فساد کمک می کند و همچنین یک جامعه جهانی را قادر می سازد که به طور کارآمد از تحقیقات علمی و موارد دیگر پشتیبانی کند..

اینشتینیم (EMC2) از طرف دیگر رمز اصلی سیستم عامل اینشتینیم است. این توکن ها در صرافی های مختلف ارزهای رمزنگاری شده برای دیگران قابل معامله است. EMC2 یک ارز مجازی مانند بیت کوین است که از الگوریتم PoW (اثبات کار) استفاده می کند. اگرچه این ارز در درجه اول برای اهداف علمی ، خیریه و جمع آوری کمک های مالی سیاسی ساخته شده است ، اما برای هر معامله ای می توان از آن استفاده کرد.

EMC2 با تغییر الگوریتم استخراج خود از Script به EThash ، فورک می کند. توکن های جدید با نسبت 1: 1 بین دارندگان توکن توزیع می شود.

بروزرسانی: تیم انیشتنیوم با ما تماس گرفتند که هارد فورک ارز رمزنگاری اینشتینیم (EMC2) اواخر پاییز ظاهر می شود. یک تاریخ دقیق هنوز تعیین نشده است.

SiaCoin

سکوی سیا یک فضای ذخیره سازی ابری توزیع شده است که از فضای ذخیره سازی رایگان امن شده توسط فناوری بلاکچین استفاده می کند. این پلت فرم با استفاده از ظرفیت هارد دیسک کاربران در سراسر جهان ، ایجاد یک بازار ذخیره اطلاعات است که با هزینه کمتری نسبت به ارائه دهندگان ذخیره سازی سنتی مانند آمازون و اپل قابل اعتماد است..

SiaCoin (SC) ارزهای رمزپایه رسمی شبکه است که برای خرید فضای اضافی مورد نیاز مشتریان استفاده خواهد شد. برای ارائه حافظه ذخیره سازی غیر استفاده شده خود در شبکه ، ارائه دهندگان نیز با همان ارز رمزپایه پرداخت می شوند.

هارد فورک SiaCoins برای اول ژوئیه 2018 برنامه ریزی شده است.

اعتبارات LBRY

اعتبار کتابخانه LBC یک بازار آزاد ، آزاد و جامعه محور است. این پلتفرم میزبان بهترین فیلم های هالیوود ، دروس دانشگاهی و سایر مطالب رسانه ای است. ارز رمزنگاری شده LBRY Credits (LBC) فعالیت های موجود در بلاکچین را تقویت می کند.

اعتبارات LBRY (LBC) توکن ها را می توان در صرافی های رمزنگاری Bittrex ، Poloniex ، Upbit و Cryptopia خریداری کرد. در حال حاضر ، رمزها فقط با ارزهای رمزپایه بیت کوین و tether قابل معامله هستند.

چنگال برنامه ریزی شده در بلاکچین در تاریخ 9 ژوئیه 2018 انجام می شود. چنگال مدت اعتبار ادعاها قبل از انقضا در شبکه را افزایش می دهد.

HexxCoin

سکه HXX یک شبکه سیستم غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاکچین است که از الگوریتم PoS (Proof-of-Stake) استفاده می کند.

HEXXCOIN (HXX) برای اولین بار در سال 2015 به عنوان یک چنگال Crave به وجود آمد ، سپس دو سال بعد به عنوان چنگال Zerocoin (Zcoin) احیا شد که همچنین خاموش شد. در سال 2018 سکه در اختیار تیم جدیدی قرار گرفت که تمام تلاش خود را انجام داد و پروژه را در مدت زمان کوتاهی به ارتفاعات غیر قابل تصور رساند. این سکه محرمانه کاربر است.

تیم پشتیبان این پروژه قصد دارد قابلیت بیت کوین را با استفاده از ویژگی های Zerocoin افزایش دهد. این چنگال به ارز رمزنگاری شده جدیدی موسوم به BitcoinZeroX (BZX) منجر خواهد شد. توکن های BZX برای دارندگان رمز ارزهای HEXX و بیت کوین با نسبت 1: 1 صادر می شود.

چنگال HEXX برای اول ژوئیه 2018 برنامه ریزی شده است.

بیت تیوب

در اینجا یک پلت فرم خوب وجود دارد که هدف آن خروج از سیستم عامل های انتشار ویدیو مانند YouTube است. در این بستر ، ناشران می توانند درآمد منفعلانه ای را از محتوایی که در سیستم عامل بارگذاری می کنند ، بدست آورند.

BitTube (TUBE) ارز رمزپایه بومی پلتفرم است و به عنوان پاداش فعالیت های شبکه استفاده می شود. TUBE همچنین در هر صرافی ارز رمزنگاری شده که در آن ذکر شده است می تواند با ارزهای رمزپایه دیگری مبادله شود.

BitTube با داشتن یک شبکه توزیع شده از نظیر به نظیر ، به افراد کمک خواهد کرد تا از حق آزادی بیان خود در سطح جهانی استفاده کنند و از سانسور جلوگیری کنند.

بیت تیوب (TUBE) قرار است در تاریخ 1 ژوئیه 2018 فورک شود. این چنگال شامل تغییر الگوریتم استخراج در شبکه است..

کره

کره این پلتفرم بر حفظ حریم خصوصی و امنیت با هدف بازگرداندن حقوق قانونی و حیاتی انسان تمرکز دارد.

KORE (KORE) توکن ها را می توان مانند سایر ارزهای رمزپایه موجود در آنجا معامله کرد. در حال حاضر ، فقط با Bitcoins (BTC) در Bittrex و Upbit قابل تعویض است ، همانطور که نشان داده شده است مسکوک.

چنگال KORE برای اصلاح برخی از جنبه های اصلی زنجیره بلوک مانند زمان بلوک ، دشواری ، پاداش های مدل ، ذخیره سازی و چند تغییر دیگر استفاده خواهد شد. چنگال برای اول ژوئیه 2018 برنامه ریزی شده است.

توجه به این نکته مهم است که برخی از این هارد فورک ها توسط جامعه تغییر می کنند. بنابراین برای پیگیری پیشرفت ، پیگیری پیشرفت جامعه مختلف از طریق سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی ضروری است.

توصیه می کنیم : CoinMarketCal و KryptoCal برای ردیابی رویدادهای اعلام شده در آینده.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me