banner
banner

توییتر هک شده و Coinbase نرم افزار را به IRS می فروشد – اخبار Crypto هفته

تصویر اخبار هفته

این یک هفته پرحادثه در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه بود. برخی از مشهورترین افراد جهان در یک کلاهبرداری مربوط به BTC در توییتر هک شدند و Coinbase قرارداد دیگری را با یک سازمان دولتی منعقد کرده است – این داستان ها و موارد دیگر در این نسخه از اخبار رمزنگاری OKEx Insights هفته هفته.

هک توییتر با مشخصات بالا بیش از 100 هزار دلار در BTC سرقت می کند

روز چهارشنبه ، کلاهبرداری کلان بیت کوین در توییتر انجام شد.

هکرها توانستند به برخی از حسابهای جهان دسترسی پیدا کنند مشهورترین افراد – مانند بیل گیتس ، جو بایدن ، باراک اوباما ، کانیه وست ، الون ماسک و دیگران – و تبلیغات دروغین مربوط به BTC را تبلیغ می کنند.

طبق حساب پشتیبانی رسمی غول رسانه های اجتماعی ، این کلاهبرداری در نتیجه “یک حمله مهندسی اجتماعی هماهنگ توسط افرادی بود که با دستیابی به سیستم ها و ابزارهای داخلی برخی از کارمندان ما را با موفقیت هدف قرار دادند.”

غذاهای کلیدی

 • این کلاهبرداری خاص ممکن است با توجه به دسترسی گسترده حساب های توئیتر قابل اجرا ، مشهودترین و اصلی ترین کلاهبرداری مربوط به BTC در تاریخ باشد. ممکن است درک Bitcoin از آگاهی جریان اصلی منفی باشد.
 • بدون شک توییتر به دلیل این اتفاق ناگهانی مورد انتقاد شدید قرار خواهد گرفت ، این نشان دهنده سهولت نسبی در نقض سیستم های متمرکز است. گزینه های غیرمتمرکز ممکن است از این رویداد به عنوان فرصتی برای جذب نیرو استفاده کنند.
 • هکرها تا زمان نوشتن این مقاله فقط توانستند کمتر از 13 BTC را کنار بگذارند – با توجه به دسترسی کل حساب های به خطر افتاده ، مقدار کمی عینی است.

Coinbase قرارداد سرویس مخفی را با قرارداد IRS پیگیری می کند

خدمات درآمد داخلی ایالات متحده قراردادی را با غول تبادل دارایی دیجیتال Coinbase امضا کرده است تا از نرم افزار ردیابی بلاکچین خود با عنوان Coinbase Analytics استفاده کند.

این قرارداد در 15 ژوئیه امضا شد و طبق 23 ماه ژوئیه به اجرا در می آید پرونده های عمومی. این معامله به مدت یک سال ادامه خواهد داشت ، اما گزینه ای برای تمدید آن برای یک سال دیگر وجود دارد.

Coinbase برای معامله یک ساله 124،950 دلار از IRS دریافت می کند ، که در زیر می آید یک قرارداد چهار ساله مشابه با سرویس مخفی ایالات متحده به ارزش 183،750 دلار.

غذاهای کلیدی

 • Coinbase در بازاریابی نرم افزار تجزیه و تحلیل خود برای آژانس های دولتی و نهادهای نظارتی در ایالات متحده فعالانه عمل کرده است – این واقعیت بسیاری در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است علاقه مند نیستند.
 • تجزیه و تحلیل Coinbase نتیجه حراج Neutrino است که انجام شد بحث برانگیز تاسیس شد توسط اعضای Hacking Team ایجاد کننده spyware.

برنامه Crypto Abra با تنظیم کنندگان مالی ایالات متحده تسویه حساب می کند

ابر ، یک شرکت خدمات مالی که کیف پول و برنامه مبادله ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارد ، هزینه های هر دو کشور را تسویه کرده است کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا پس از آنکه تنظیم کنندگان مالی ایالات متحده پیشنهادات مبادله آن را غیرقانونی دانستند.

شریک مستقر در آبان فیلیپین ، Plutus Technologies ، همچنین توسط SEC به فروش مبادله های امنیتی مبتنی بر امنیت ثبت نشده و CFTC به دلیل ورود غیرقانونی مبادله مبادله با اشخاص آمریکایی متهم شد. هر دو شرکت 150،000 دلار در شهرک ها پرداخت کردند.

غذاهای کلیدی

 • اتهامات و تسویه حساب بعدی به طور خاص تقویت می کند که مبادله های مبتنی بر امنیت هنوز مشمول قانون اوراق بهادار کشور هستند ، حتی اگر خود مبادله ها اوراق بهادار نباشند.
 • پرونده علیه ابر و پلوتوس همچنین اهمیت مقررات دانستن مشتری شما را برای شرکتهای ارز رمزپایه ای که به دنبال ارائه مبادله ، در داخل و خارج از کشور هستند ، تقویت می کند..
 • به نظر می رسد این تسویه حساب چیزی کمتر از سیلی به مچ دست باشد ، خصوصاً با توجه به این واقعیت که طبق گفته Plutus Financial CoinDesk, فقط چند ماه پیش بین 350،000 تا 1 میلیون دلار وام نجات PPP دریافت کرده است. 

ConsenSys متهم به سرقت اسرار تجاری از BlockCrushr شد

ConsenSys ، یک شرکت برجسته فناوری نرم افزار بلاکچین ، پس از آن به دادگاه منتقل می شود گفته می شود اسرار تجاری را سرقت می کند از BlockCrushr Labs ، یک شرکت توسعه و تجارت بلاکچین که در برنامه شتاب دهنده ConsenSys Tachyon شرکت کرده است.

طبق BlockCrushr ، پلتفرم Daisy Payments ConsenSys ایده راه حل پرداخت های دوره ای شرکت را به سرقت برد و دقیقاً یک روز قبل از مسابقه راه اندازی شد. این امر پس از آن صورت گرفت که ظاهرا BlockCrushr کد منبع پلتفرم خود را به اشتراک گذاشته و اساساً همه جزئیات مربوط به پروژه را ارائه داده است – از استراتژی بازاریابی تا برنامه انطباق نظارتی.

ConsenSys سرسختانه از خود دفاع کرد بیانیه به بلوک ، توضیح می دهد:

“این سیاست کلی ConsenSys است که در مورد مسائل حقوقی در حال اظهارنظر نیست ، اما ما باید در این مورد از این سیاست منحرف شویم تا ناامیدی شدید خود را از اینکه چنین ادعاهای بی اساس ارائه می شود ابراز کنیم. واقعیت ها داستان کاملاً متفاوتی از دروغ های ارائه شده توسط [BlockCrushr] و مشاوره آنها را بیان می کنند. ما مشتاقانه منتظر دفاع جدی از اعتبار سازمان و محصولات خود هستیم."

غذای اصلی

 • اگر ConsenSys این نبرد جدید با BlockCrushr را از دست بدهد ، احتمالاً اعتماد به غول رمزنگاری سقوط خواهد کرد – به ویژه هنگامی که صحبت از مشارکت آن در پروژه های جدید می شود.

خاکستری رکورد سه ماهه رکورد ، 1 میلیارد دلار اضافه می کند

Grayscale Investments به عملکرد استثنایی خود در آخرین سه ماهه مالی ادامه داد افزودن تقریباً 1 میلیارد دلار – 84٪ آن از سرمایه گذاران نهادی حاصل شده است. 

به طور مشخص ، Grayscale Bitcoin Trust 751.1 میلیون دلار جریان داشت ، در حالی که Grayscale Ethereum Trust 135.2 میلیون دلار جریان داشت. سرمایه گذار رمزنگاری شده در حال حاضر 2.6 میلیارد دلار از محصولات دارایی دیجیتال خود دارد.

غذاهای کلیدی

 • جریان اعتماد Bitcoin Grayscale Trust از تولید بیت کوین های تازه استخراج شده فراتر رفت و نشان داد که تقاضا به ظاهر از عرضه پیشی می گیرد.
 • همانطور که OKEx Insights در گذشته بررسی کرده است ، سرمایه گذاری نهادی همچنان در فضای بیت کوین و ارز رمزنگاری می شود. این روند هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me