banner
banner

لیست های سیاه Tether ، Dogecoin ویروسی می شود و Coinbase ممکن است عمومی شود – اخبار Crypto هفته

یک هفته شلوغ در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده است. OKEx Insights نگاهی می اندازد به پنج خبر برتر رمزنگاری این هفته که باید درباره آنها بدانید.

تصویر اخبار هفته

Tether درخواست تجدیدنظر در NY را از دست داده و در لیست های سیاه قرار دارد

حماسه حقوقی جاری بین Bitfinex و دادستان کل دادگستری نیویورک فصل دیگری را در این هفته آغاز کرده است. دادگاه تجدیدنظر ایالتی حکم کرد علی رغم اظهارات Bitfinex مبنی بر اینکه هیچ یک از صلاحیت های قانونی تنظیم کننده بر آن نیست ، NYOAG به دنبال اسناد در میان تحقیقات در حال انجام است..

NYOAG ادعا کرده است که iFinex ، شرکت مادر Tether ، در حالی که 850 میلیون دلار ضرر Bitfinex را پوشش می دهد ، وجوه کاربر را جمع کرده است.

این حکم مهم قبل از گزارش هایی بود که Tether 39 آدرس را در لیست سیاه قرار داد – 24 مورد از آنها در سال 2020 مشخص شده اند – در بلاک چین Ethereum که پایدارترین Bitcoin USDT شرکت را در خود جای داده است. با توجه به تجزیه و تحلیل از بلوک, آدرس هایی که امسال در لیست سیاه قرار گرفته اند به 5/51 میلیون دلار می رسد.

غذاهای اصلی:

 • تصمیم مطلوب NYOAG قدرت آن را برای تحقیق درباره تقلب تحت قانون مارتین ، یک قانون سختگیرانه ضد تقلب در نیویورک تقویت می کند.
 • با ادامه نبرد حقوقی ، Bitfinex ، Tether و iFinex اکنون مورد توجه بیشتری قرار خواهند گرفت.
 • USDT محبوب ترین پایدارترین Bitcoin در جهان است ، اما ممکن است تقاضا برای توکن USD USD کاهش چشمگیری داشته باشد.
 • لیست سیاه آدرس Ethereum دربرگیرنده USDT این واقعیت را نشان می دهد که Tether ، با وجود نبردهای قانونی خود ، مایل است با اجرای قانون کار کند و مقررات مالی را رعایت کند.

تسلط محدودیت بازار در USDT در برابر سایر پایدارها. منبع: مساری

گفته می شود Coinbase به دنبال عرضه عمومی است

گزارش شده است که Coinbase Inc. در صورت تأیید هرگونه لیست احتمالی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، به دنبال عمومی شدن است.

به گفته منابعی که با آنها صحبت کردند رویترز, بورس دارایی های دیجیتال مستقر در سانفرانسیسكو در حال استخدام بانك های سرمایه گذاری و م firmسسات حقوقی برای تقویت یك برنامه بالقوه برای SEC – است كه می تواند در اوایل سال جاری ثبت شود.  

قصد Coinbase برای دنبال کردن یک لیست مستقیم ، تا زمان مطبوعات تایید نشده است.

غذاهای اصلی:

 • اگر Coinbase با موفقیت در دسترس عموم قرار گیرد ، این یک نقطه عطف مهم در پذیرش جریان اصلی ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال محسوب می شود.
 • قابل ذکر است ، گزارش شده است که صرافی یک عرضه اولیه عمومی را دنبال نمی کند ، که معمولاً به عنوان IPO شناخته می شود. این بدان معناست که سهام جدیدی نمی فروشد.

حجم معاملات بیت کوین در Coinbase. منبع: data.bitcoinity.org

CFTC در حال توسعه یک مجموعه جامع از مقررات رمزنگاری است

در تلاش برای “ایجاد یک چارچوب جامع برای ارتقا innovation نوآوری مسئولانه در دارایی های دیجیتال” ، کمیسیون تجارت آینده کالاهای ایالات متحده در حال توسعه یک مجموعه جامع از مقررات ارز رمزنگاری شده است.

این چارچوب بخشی از تنظیم کننده های مشتقات است برنامه استراتژیک نهایی برای سال 20202024.

غذاهای اصلی:

 • BTC و ETH هر دو به عنوان کالاها طبقه بندی می شوند و به همین ترتیب تحت حوزه CFTC قرار می گیرند – از این رو چرا قراردادهای آتی قانونی در حال حاضر برای هر دو موجود است.
 • با افزایش شفافیت مبنی بر اینکه ارزهای رمزپایه کالاها یا اوراق بهادار هستند ، ممکن است شاهد افزایش آتی دارایی های دیجیتال باشیم.
 • CFTC با “اجتناب از قوانین و رویکردهای منعکس کننده شیوه های کاری گذشته” ، تمایل به تشویق نوآوری را نشان می دهد.

Dogecoin پس از ویروسی شدن فیلم TikTok موج می زند

Dogecoin پس از ویروسی شدن ویدیوی TikTok در مورد سکه معروف بدنامی رفت ، این هفته وحشیانه شد و باعث افزایش چشمگیر حجم معاملات و قیمت آن شد..

داده های Google Trends برای عبارت جستجو “Dogecoin”. منبع: Google Trends

همانطور که توسط بلوک, حجم معاملات در بورس های فهرست DOGE از 6 ژوئیه به 7 ژوئیه 600٪ افزایش یافت. 

در همان زمان ، قیمت آلت کوین از پایین $ 0.0023 به بالاترین $ 0.0029 رسید قبل از اینکه در 8 ژوئیه 0.0056 $ برسد – یک افزایش از پایین به بالا تقریبا 141٪.

نمودار قیمت Dogecoin طی 7 روز گذشته. منبع: CoinGecko

ویکی لیکس پرداخت های شبکه رعد و برق بیت کوین را می پذیرد

فروشگاه رسمی ویکی لیکس اکنون پرداخت BTC را از طریق Lightning Network ، یک پروتکل پرداخت بیت کوین لایه دوم ، می پذیرد.

فروشگاه کالا ، همانطور که از نامش پیداست ، با ویکی لیکس در ارتباط است – و کلیه درآمد حاصل از آن به بودجه فعالیت های سازمان غیر انتفاعی بین المللی می رسد.

غذاهای کلیدی

 • ویکی لیکس به عنوان یکی از اولین پذیرندگان پرداخت های بیت کوین بود که BTC را در اوایل سال 2011 پذیرفت. با حفظ شکل درست ، اکنون یکی از اولین فروشندگان است که پرداخت ها را از طریق شبکه رعد و برق که هنوز هم آزمایش می کند قبول می کند..
 • افزایش پذیرش فروشنده می تواند به تقویت Lightning کمک کند ، که طی ماه های اخیر زمان زیادی را در کانون توجهات سپری نکرده است.

ظرفیت شبکه رعد و برق Bitcoin در BTC (نارنجی) و USD (آبی). منبع: Bitcoin Visuals

OKEx Insights تجزیه و تحلیل بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار تنظیم شده از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me