banner
banner

سرمایه گذاری در کاوا – هر آنچه لازم است بدانید

کاوا چیست?

کاوا وام های غیرمتمرکز نسل بعدی است سکو که به دنبال ایجاد انعطاف پذیری جدید به بازار است. این شبکه به دلیل قابلیت های بین زنجیره ای و استراتژی وام دهی منحصر به فرد خود شناخته شده است. امروز ، این پلت فرم طیف وسیعی از محصولات را ارائه می دهد که دو اصلی آن وام های وثیقه ای و پول های ثابت است. تا به امروز ، کاوا 1،129،883.32 دلار سود به کاربران خود پرداخت کرده است.

کاوا برای رفع چه مشکلاتی تلاش می کند?

توسعه دهندگان کاوا به دنبال ساده سازی وام های غیرمتمرکز از طریق ادغام انواع مالکیت هستند فن آوری ها. توسعه دهندگان به طور خاص این سیستم را به منظور ارائه پول ثابت و وام غیرمتمرکز در برابر کلیه دارایی های رمزنگاری شده به شیوه ای شفاف تر و ساده تر ، توسعه دادند. در نتیجه ، کاوا یک پیشگام در بخش DeFi است که همچنان توجه رسانه های بین المللی را به خود جلب می کند.

کاوا چگونه کار می کند

کاربران شبکه می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را در ازای USDX وثیقه دهند. USDX به عنوان پایدار کوین Kava در شبکه عمل می کند. برای دریافت وام USDX ، کاربران فقط باید رمزنگاری خود را در یک قرارداد هوشمند در سیستم عامل قفل کنند. این ارز رمزنگاری شده قفل شده به عنوان وثیقه در برابر وام شما عمل می کند.

کاربران ممکن است برای ایجاد اهرم مصنوعی برای هر دارایی رمزنگاری شده پشتیبانی شده در سیستم ، چندین وام وثیقه دریافت کنند. به عنوان مثال ، می توانید Bitcoin یا XRP خود را با استفاده از پروتکل قفل کنید. برای خرید بیت کوین بیشتر با مقدار معادل USDX تازه ضرب شده دریافت خواهید کرد. به این ترتیب موقعیت اهرمی در بازار به دست می آورید.

کاوا همچنین طیف گسترده ای از برنامه های ساخته شده در جامعه را شامل می شود. هر یک از این Dapp ها به UX کلی سیستم عامل اضافه می کنند. این قابلیت همکاری به شما امکان می دهد دارایی خود را با استفاده از انواع کیف پول های سخت افزاری و متولیان درجه یک ذخیره کنید. این انعطاف پذیری یکی از اصلی ترین کشش های کاوا در مقابل رقابت است.

وام و اهرم غیرمتمرکز

محصول اصلی پلتفرم Kava وامهای غیرمتمرکز است. همه کاربران کاوا دسترسی آزاد به وام ها ، اهرم ها و پول های ثابت را برای پوشش می دهند. به این ترتیب ، کاوا به عنوان ابزاری قدرتمند برای سرمایه گذاران در بازار عمل می کند.

Hedging Bitcoin + سود:

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد کاوا ، قابلیت های پایدار کوین آن است. برای شروع درآمد منفعل سالم می توانید USDX پایدار USDX را سهام و وثیقه بزنید.

گسترش

کاوا دارای معماری منحصر به فرد باز است که رشد آینده را امکان پذیر می کند. این پلتفرم طی ماه های آینده طیف گسترده ای از دارایی ها و پیشنهادات رمزنگاری جدید را پشتیبانی خواهد کرد. این محصولات مصنوعی و مشتقات جدید ، پذیرش کاوا را به اوج جدید می رساند.

نشانه های دوتایی

Kava از یک استراتژی رمز دوگانه برای اطمینان از اینکه هر کاربر حداکثر انعطاف پذیری و قابلیت استفاده را کسب می کند استفاده می کند. سیستم عامل های توکن دوگانه بیش از هر زمان دیگری در بازار رایج هستند. این استراتژی به توسعه دهندگان و کاربران اجازه می دهد تا عملکرد خود را به حداکثر برسانند بدون اینکه چیزی از این دو بخش کم شود. دو سکه ای که برای Kava بسیار مهم هستند USDX و KAVA هستند.

نشانه های KAVA

KAVA رمز اصلی این بلاکچین است. این سکه به عنوان رمز حکمرانی در اکوسیستم عمل می کند. کاربران برای رای گیری در مورد پارامترهای مهم به این نشانه ها نیاز دارند. این آرا what مواردی است که راهنمای ارتقا شبکه است. آنها همچنین برای پیشنهادات و رای گیری در مورد پارامترهای خاص سیستم موقعیت بدهی وثیقه ای (CDP) استفاده می شوند.

امنیت

این رمزنگاری همچنین در حفظ امنیت شبکه نقش اساسی دارد. کاربران KAVA را برای انجام این کار درگیر می کنند. قابل توجه است که فقط 100 گره برتر شبکه بلوک های موجود در این سیستم را تأیید می کنند. دارندگان بالای توکن با استفاده از الگوریتمی تعیین می شود که سهام پیوندی وزنی هر کاربر در رمزهای KAVA را بررسی می کند. به دلیل تلاش خود ، استیکرها رمزعبور را به عنوان پاداش بلوک کسب می کنند.

Staking دارایی

استیکرها در شبکه نیز مسئولیت های زیادی را بر عهده دارند. جدا از ایمن سازی بلاکچین ، این کاربران می توانند با استفاده از منحنی پیوند اعتبار سنج های شبکه ، دارایی های خود را بیشتر سهام کنند. گره های مخرب می توانند Kava خود را از دست بدهند. اقداماتی از قبیل عدم اطمینان از به موقع بودن زمان بالا و معاملات امضای دو برابر مطمئناً شما را از این شبکه دور می کند. کاوا به تحمل صفر گره های مخرب مشهور است.

آخرین وام دهنده

KAVA همچنین می تواند به عنوان ارز ذخیره شبکه عمل کند. اگر وثیقه USDX بیش از وثیقه شود ، شبکه KAVA جدید ضرب می کند تا در خرید USDX از آن استفاده کند. این به کاوا اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کند که ارزش پایدار کوین خود را حفظ می کند.

USDX- کاوا

USDX ثبات پایدار شبکه Kava است. این ابزار مالی همان چیزی است که شما دریافت می کنید و وام های خود را پس می دهید. همچنین به عنوان یک سیستم پرداخت کلی عمل می کند. USDX دارای زمان معاملات سریع است که آن را به یک ثبات ایده آل برای حقوق و دستمزد و سایر فرآیندهای مربوط به شرکت ها تبدیل می کند.

حاشیه معاملات / اهرم

کاربران کاوا همچنین از USDX برای خرید دارایی های رمزنگاری اضافی در سیستم عامل استفاده می کنند. این استراتژی به سرمایه گذاران ماهر اجازه می دهد تا به طرق جدید به طور م exposureثر از مواجهه خود استفاده کنند.

پوشش با بهره

همچنین می توانید USDX را به عنوان یک دارایی ثابت نگه دارید. به این ترتیب ، USDX در زمان بی ثباتی بازار به عنوان پناهگاهی امن عمل می کند. با کمال میل ، وقتی دارندگان USDX رمزهای خود را بهم پیوند می دهند ، سود انباشته ای برابر با نرخ پس انداز USDX فعلی دریافت می کنند.

زنجیره بلوک COSMOS

کاوا در بلاکچین آینده نگرانه Cosmos ساکن است. Cosmos یک بلاکچین نسل چهارم است که به دنبال کمک به دسته بندی و استفاده از تعداد فزاینده بلاک چین در بازار است. به طور خاص ، این پلت فرم با استفاده از Cosmos-SDK ساخته شده است. این پروتکل یک چارچوب منبع باز برای ساخت بلاک چین های اثبات سهام است. Cosmos یک رمز بومی به نام ATOM دارد.

اجماع، وفاق

کاوا با سازوکار اجماع اثبات سهام (PoS) مبتنی بر Tendermint کار می کند. این مکانیزم اجماع PoS به روز شده از موتور اجماع بیزانس Fault Tolerant استفاده می کند. به طور چشمگیری ، این مکانیسم بسیار کارآمدتر از بلاک چین های اولیه مانند بیت کوین یا اتریوم است. از بسیاری جهات ، شبکه با ادغام CDP ها مشابه MakerDAO است. با این حال ، کاوا از مناطق بهتری استفاده می کند کیهان برای افزودن دسترسی به ارزهای رمزپایه ای که در شبکه های مستقل در حال اجرا هستند

آمار KAVA

آمار KAVA

مدولار بودن

Cosmos بیشتر به دلیل استفاده از ماژول های منبع باز مشهور است. این پروتکل ها به توسعه دهندگان این امکان را می دهند تا عملکردهای مطلوب را به سرعت در Dapps خود پیاده کنند. به عنوان مثال ، Kava از ماژول Inter Blockchain Communication (IBC) استفاده می کند تا توانایی برقراری ارتباط با تمام بلاک چین های Cosmos-SDK را به سیستم عامل ارائه دهد..

ماژول های مورد استفاده در اکوسیستم کاوا

در اکوسیستم کاوا چهار ماژول اصلی استفاده می شود. این ماژول ها به شبکه کمک می کنند تا به درستی کار کند و دسترسی برخی از ابزارهای مالی منحصر به فرد را برای کاربران فراهم می کند.

ماژول قیمت خوراک

اولین ماژول یکپارچه شده در این شبکه مکانیسم تغذیه قیمت است. این ماژول یک سخنرانی ساده قیمت است. Oracles حسگرهایی خارج از زنجیره هستند که می توانند داده های زنجیره بلوک را فراهم کنند. گروهی از اوراکل های لیست سفید قیمت دارایی های مختلف را در سیستم ارسال می کنند. سپس پروتکل قیمت متوسط ​​همه قیمت های معتبر اوراکل را تعیین می کند. این داده ها همچنین قیمت فعلی در سیستم را تعیین می کند.

ماژول حراج

ماژول حراج به کاربران امکان می دهد از سه نوع پروتکل حراج استفاده کنند. اولین گزینه حراج فوروارد است. این یک حراج سنتی است که در آن خریدار درخواست افزایش قیمت برای یک کالا را دارد. این استراتژی هر زمان که سیستم عامل مازاد هزینه های دریافتی را مشاهده می کند به کار گرفته می شود. این مکانیزم به سیستم این امکان را می دهد که مازاد را به ثبات بیشتری تبدیل کند.

نوع بعدی حراجی که شبکه اجازه می دهد حراج های معکوس است. همانطور که از نام آن پیداست ، این حراج شامل کاهش پیشنهادات برای یک مورد خاص یا بسیاری از موارد است. در درجه اول ، این پروتکل برای فروش نشانه های حاکمیت به منظور ضرب سکه های ثابت جدید کار می کند. از این استراتژی برای جبران تفاوت بین حراج های وثیقه ناموفق و بدهی ها استفاده می شود.

ماژول CDP (موقعیت بدهی وثیقه ای)

ماژول CDP عملکرد مهمی دارد. به کاربران امکان می دهد CDP را برای هر نوع وثیقه ای ایجاد ، اصلاح و بسته کنند. علاوه بر این ، این کدگذاری است که برای تنظیم پارامترهای جهانی سیستم استفاده می شود. این تنظیمات مواردی مانند محدودیت بدهی و گردش کلی سکه های ثابت در بازار را شامل می شود.

ماژول تصفیه

Liquidator ماژول repo در شبکه است. این پروتکل مسئول ضبط وثیقه از CDP است که نسبت وثیقه آن زیر آستانه تعیین شده برای آن نوع وثیقه است. این ماژول به طور خودکار وضعیت CDP ها را ردیابی می کند تا تعیین کند. تصمیم نهایی ماژول براساس قیمت های دریافت شده از ماژول Price-feed است.

وثیقه توقیف شده

هر گونه وثیقه ای که توسط ماژول تصفیه تصرف می شود به ماژول حراج می رود. در اینجا ، حراج های وثیقه برای سکه های ثابت با استفاده از حراج رو به عقب. هدف از این فرایند از بین بردن بدهی است که در ابتدا به علاوه اضافه شدن یک هزینه انباشته کوچک است.

نحوه خرید کاوا

سیستم عامل های زیادی در حال حاضر KAVA را ارائه می دهند. بینانس در حال حاضر بیشترین حجم معاملات را نشان می دهد. برای شرکت در معاملات ابتدا باید در این سیستم عامل ها ثبت نام کنید. پس از راه اندازی ، فقط باید بودجه حساب خود را تأمین کنید. هنگامی که بیت کوین در کیف پول خود داشتید ، می توانید به سادگی به جفت معاملات KAVA / BTC بروید و مبلغ مورد نظر خود را برای تجارت انتخاب کنید. کل روند سریع و بدون درد است.

سرمایه گذاری در کاوا - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در کاوا - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در کاوا - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه نگهداری کاوا

شما باید سه گزینه در هنگام ذخیره سازی کاوا در نظر بگیرید. اولین کیف پول شبکه ای مبتنی بر کامپیوتر است. می توانید Kava را بارگیری کنید کاربرد رایگان. ایمن است و استفاده از آن آسان است. همچنین بسیاری از گزینه های کیف پول تلفن همراه در دسترس است. از کیف پول موبایل خود اطمینان حاصل کنید پشتیبانی می کند پاداش هایی مانند کیف پول JAXX موجود در iOS و Android.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری عمده در KAVA انجام دهید یا اگر می خواهید برای مدت طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از KAVA پشتیبانی می کنند.

Kava – فرصت بیشتر برای پاداش دادن

آخرین دیوانگی DeFi ، بخش رمزنگاری را حتی از آنچه تصور می شد سودآورتر کرده است. کاربران عادی از طریق این سیستم عامل ها پاداش های سنگینی دریافت می کنند. پروتکل هایی مانند Kava این امکان را برای هرکسی فراهم می کند تا از درآمد منفعلانه قابل اطمینان برخوردار شود. به همین دلایل ، Kava مطمئناً یک رقیب اصلی در بخش DeFi است که به جلو حرکت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me