banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB – مارس 2020

مارس دومین سالگرد OKB بود. همانطور که در حال بررسی کارهای خود در طی دو سال گذشته هستیم ، نعمت های زیادی را از طرف شرکا و پیروان خود در سراسر جهان دریافت کرده ایم. تیم OKB صمیمانه از پشتیبانی مداوم شما قدردانی می کند!

علاوه بر جشن ، OKB همچنین توسعه چهار همکاری مهم زیست محیطی خود را در ماه مارس با سه به روزرسانی قابل توجه بر اساس پلت فرم OKEx و سه شریک پشتیبانی جدید برای کانال های تجاری به اتمام رساند. علاوه بر این ، تیم OKB ده ها کارزار برای میلیون ها معتقد به OKB برگزار کرد ، که طی آن ما به س theالات مطرح شده توسط جامعه پاسخ دادیم و در مورد آینده OKB با هم بحث کردیم.

از مارس 2020 ، OKB دارای 52 سناریو و مزایای داخلی و خارجی است که دارای 9 دروازه فیات شامل یورو ، وون کره ای ، دانگ ویتنامی و غیره است. جفت معاملاتی OKB در بیش از 50 سیستم عامل اصلی تجارت نیز لیست شده است. در آینده ، تیم OKB همچنان به ارائه خدمات عالی به میلیون ها م OKمن OKB در 153 کشور و منطقه ادامه می دهد.

1. حجم کل معاملات ماه مارس OKB به 8.7 میلیارد دلار رسید ، که از نظر سقف بازار رمزنگاری در رتبه 10 قرار دارد

در ماه مارس ، حجم معاملات ماهانه OKB به 8.722 میلیارد دلار رسیده است و حجم معاملات روزانه در 6 مارس 2020 ، بالاترین ماه به 350 میلیون دلار رسیده است..

علاوه بر این ، ارزش سرمایه گذاری کلی OKB در مارس همچنان پیشروی TOP10 را حفظ کرد و به 1.606 میلیارد دلار رسید.

حجم معاملات جفت های معاملاتی OKB در ماه مارس عمدتا در برابر دارایی های رمزنگاری اصلی مانند USDT ، ETH ، BTC و USDK بود. در این میان ، جفت تجاری OKB / USDT 65.39٪ و OKB / USDK 2.17٪ مربوط به.

قیمت OKB از 5.97 USDT (اول مارس) آغاز شد و با 4.35 USDT (31 مارس) به پایان رسید ، با کاهش کلی قیمت در پایان ماه 27٪. علاوه بر این ، پایین ترین قیمت OKB در ماه 2.0 USDT (13 مارس) و بالاترین قیمت آن 4.832 USDT (20 مارس) بود ، با حداکثر سود ماهانه 141.6٪.

به طور کلی ، بازار و کاربران به کار ساخت اکولوژیکی OKB در ماه مارس اشتیاق و تأیید داده اند ، که به ما فرصت جدیدی می دهد تا در مورد توسعه اکوسیستم آینده OKB فکر کنیم. در آینده ، ما به سختی کار خواهیم کرد و شما را در جریان روند کلی قرار خواهیم داد.

در همان زمان ، ما صمیمانه امیدواریم که همه کاربران بتوانند خطرات موجود در سرمایه گذاری در بازار را کاملاً درک کنند ، ما همه را به حدس و گمان درباره OKB تشویق نمی کنیم. ما همچنین امیدواریم که کاربرانی که طولانی مدت OKB را می شناسند ، می توانند در ساخت زیست محیطی OKB با ما مشارکت کنند و سود سهام حاصل از توسعه بلند مدت OKB را با هم تقسیم کنند.

2. بررسی داده ها ، برنامه ریزی آینده & اندیشه ها

در این ماه ، تیم OKB تولد 2 سالگی خود را با میلیون ها مومن OKB جشن گرفت. ما کارها را بررسی و خلاصه کرده و با کاستی های دو سال گذشته مواجه شده ایم. ما در ساخت اکوسیستم بعدی به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد.

از مارس ، OKB به 153 کشور و منطقه خدمات ارائه داده است ، و با ارائه خدمات با کیفیت به میلیون ها م OKمن OKB ، پس از اتمام هفت دور خرید ، 17،161،709.06 OKB را سوزانده است. & سوختگی ، و در مجموع 33،209،73 BTC را به عنوان جایزه به دارندگان OKB منتقل کرد.

ما هم سناریوهای کاربرد داخلی و خارجی را افزایش داده ایم و هم امتیازات مشتق شده و گسترش جهانی خود را تسریع کرده ایم. همه این دستاوردها نشان دهنده پشتیبانی طولانی مدت OKB از همه کاربران در سراسر جهان است.

با مرور دو سال گذشته ، تیم OKB به درک جدیدی دست یافته و برنامه ریزی بهتری را برای ساخت اکوسیستم آینده OKB آماده کرده است.

ما می خواهیم توسعه محصول را تسریع کرده و سناریوهای کاربردی داخلی و امتیازات اضافی بیشتری را بر اساس بستر تجارت OKEx ایجاد کنیم. برای اکوسیستم OKB ، ما سناریوهای کاربرد خارجی را برای غنی سازی ارزش OKB بهبود و گسترش می دهیم. ما امیدواریم که OKB را به عنوان قابل احترام ترین رمز بلاکچین در صنعت بسازیم و تمام تلاش خود را برای تحقق آن به کار خواهیم بست..

3. چهار شریک اکوسیستم جدید ، امتیازات داخلی بیشتر

گسترش مداوم سناریوهای کاربرد داخلی و خارجی و امتیازات ناشی از ساخت و ساز زیست محیطی یکی از وظایف اصلی OKB در ماه مارس است. در این ماه ، 4 شریک جدید در ذخیره سازی ، خرید ، برداشت در اکوسیستم OKB مستقر شده اند. و ما 3 حقوق OKB مشتق شده داخلی جدید اضافه کرده ایم.

در تاریخ 10 مارس ، OKB با Mercuryo ، موسسه رمزنگاری شناخته شده ای که خدمات کیف پول و پرداخت را ارائه می دهد ، همکاری کرد. با کمک مرکوریو ، کاربران از طریق Visa / MasterCard مستقیماً با OKB ، یورو و روبل و سایر نامهای تجاری تجارت OKB را انجام می دهند..

در تاریخ 20 مارس ، OKB با MeconCash ، موسسه رمزنگاری پیشرو کره ای ، همکاری کرد و بیش از 13 هزار دستگاه خودپرداز را قادر به پشتیبانی از برداشت OKB کرد. این همکاری نشان می دهد که سناریوهای کاربردی و ارزش OKB در صنایع فزاینده ای از جمله زیبایی پزشکی کره ، تجارت الکترونیکی ، پذیرایی و PC / MOB پذیرفته شده است..

در تاریخ 25 مارس ، OKB با Hyperpay ، کیف پول معروف دارایی های دیجیتال بلاکچین ، که در آن کاربران OKB از انواع مختلف خدمات ذخیره سازی ، از جمله کیف پول های متمرکز و غیرمتمرکز بهره مند می شوند ، همکاری کردند..

در تاریخ 26 مارس ، OKB از Coinify ، پلت فرم تجارت فیات اروپا استقبال كرد ، كه به 120000 بازرگان از بیش از 70 كشور اجازه می دهد تا از OKB به عنوان وسیله پرداخت استفاده كنند. این همکاری پایه فنی را برای تحقق OKB به عنوان وسیله پرداخت روزانه برای مشتریان در سراسر جهان فراهم می کند.

علاوه بر این ، در 26 مارس ، OKEx برای غنی سازی گزینه های معاملاتی برای کاربران OKB ، جفت تجاری OKB / USDC را اضافه کرد.

در ماه مارس ، OKB یک برنامه مشارکت VIP را افتتاح کرد و به همه شرکت کنندگان امتیازات و پاداش های تبلیغاتی سخاوتمندانه ای ارائه داد.

در تاریخ 25 مارس ، OKEx Jumpstart ، یکی از سناریوهای برنامه داخلی OKB ، اعلام کرد که پیش فروش پروژه یازدهم ، DEP را به کشورها و مناطق خاص راه اندازی می کند. فروش انحصاری OKBelievers در ساعت 04:00 8 آوریل (UTC) و برای OKTraders در ساعت 05:00 8 آوریل (UTC) آغاز شد..

از امروز ، 52 سناریوی برنامه داخلی و خارجی وجود دارد و 13 امتیاز سناریوی برنامه های داخلی مشتق شده است ، از جمله تخفیف هزینه معامله ، بازرگان واگذار شده ، برنامه مشارکت باز و غیره. 39 سناریوی برنامه خارجی وجود دارد که شامل پرداخت ، تجارت ، نرم افزار بازار ، کیف پول ، وام ، امنیت فنی ، سفر ، سبک زندگی ، سرگرمی ، اجتماعی ، قراردادهای الکترونیکی ، O2O ، بازی و غیره است…

در آینده ، تیم OKB به کار در مورد گسترش امتیازات مشتق شده و سناریوهای برنامه برای ایجاد پشتیبانی قوی تر از OKB ادامه خواهد داد.

4. کانال های جدید تجارت فیات برای روبل روسیه

برای تأمین خواسته های تجاری کاربران OKB ، یک کانال معاملات فیات روبل روسیه برای OKB اضافه کردیم. و OKB در 3 سیستم عامل تجارت پیشرو ذکر شده است.

در تاریخ 10 مارس ، کانال تجارت OKB / RUB از طریق همکاری با مرکوریو به OKEx اضافه شد. از آن زمان ، کاربران می توانند OKB را با استفاده از یورو ، وون کره ای و بسیاری از نامهای دیگر از طریق مرکوریو خریداری کنند.

در تاریخ 11 مارس ، OKB در BitAsset ، یک پلت فرم معاملاتی پیشرو قرار گرفت و به بازار معاملات خود اضافه شد.

در تاریخ 18 مارس ، OKB در HitBTC ، پلت فرم تجاری مشهور در شیلی ، به کاربران در آمریکای لاتین ، روسیه ، آلمان ، ترکیه و سایر کشورها و مناطق خدمات ارائه کرد. این همکاری باعث پیشرفت چشمگیر تجارت بین المللی سازی OKB شده است.

از امروز ، OKB 9 کانال تجارت فیات را از جمله یورو ، روبل ، وون کره ای ، دانگ ویتنام و روپیه اندونزی افتتاح کرده است. بیش از 50 بستر معاملاتی از جمله bitfinex و bitmax جفت های تجاری OKB را اضافه کردند که 153 کشور و منطقه در سراسر جهان را پوشش می دهد.

5. اولین مشارکت جامعه زیست محیطی حاصل شد

برای اینکه کاربران بیشتری بتوانند در ساخت اکوسیستم OKB شرکت کنند ، ما اولین انجمن زیست محیطی خود را در 16 مارس ایجاد کردیم. در همان روز ، ما اولین رویداد AMA را در جامعه برای عموم برگزار کردیم..

در آینده ، ما بطور مرتب اخبار و اطلاعات مربوط به آن را در جامعه به اشتراک می گذاریم و فعالیتهای AMA یا airdrop را انجام می دهیم.

از زمانی که OKEx سرویس ذخیره سازی را در OKB باز کرده است ، بیش از 10 میلیون دلار OKB ذخیره شده است. برای بازگشت به پیروان OKB ، ما کمپین بازگشت سود 10 برابر را در OKB Saving در 6 مارس راه اندازی کردیم و نظرات مثبت بسیاری از کاربران خود دریافت کردیم.

در تاریخ 25 مارس ، هنگامی که مدیر عامل OKEx جی هائو از انجمن FIND بازدید کرد ، او گزارشی در مورد دومین سالگرد OKB تهیه کرد و نقشه راه اکوسیستم آینده OKB را برای هزاران کاربر OKB به اشتراک گذاشت.

علاوه بر این ، ما چندین رویداد AMA را با پشتیبانی INFINITO ، ViteX و BitSG و برای همکاری با جامعه و ارائه پاداش های سخاوتمندانه به کاربران OKB راه اندازی کردیم..

همانطور که مدیر عامل شرکت JayHao می گوید, "انسجام قوی OKB افتخارآمیزترین موفقیت ما است." OKB همیشه برای دستیابی به اهداف ما در عصر بلاکچین تلاش خواهد کرد و ما از همه شما دعوت می کنیم تا در این سفر با ما همراه باشید. اگر نظر یا پیشنهادی دارید ، لطفا به آدرس [email protected] و [email protected] ایمیل کنید

OKEx را دنبال کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me