banner
banner

سرمایه گذاری دهه: گزارش سهام بلاک چین فناوری Genesis

teeka-investing-of-the-blockchain-genesis-technology

گروه تحقیقاتی پالم بیچ کمپین بازاریابی جدیدی را برای خبرنامه ایمیل مالی خود ، The Palm Beach Letter ، راه اندازی کرده است. این کمپین بازاریابی “سرمایه گذاری دهه” را که توسط Teeka Tiwari مشاهده شده توصیف می کند.

در گزارش “سرمایه گذاری دهه” ، Teeka لیستی از سه شرکت فناوری بلاکچین ذکر کرده است که انتظار می رود بخشی از صنعت بلاکچین را با رشد 295،000 درصدی طی سالهای آینده به دست آورند.

این به اصطلاح “سرمایه گذاری دهه” چیست؟ فقط چند هفته قبل از شروع معروف بدنام Jetinar ، Teeka Tiwari’s Investment of the Decade در حال ایجاد سر و صدا در دنیای ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین به دلیل سابقه سابقه موفقیت اثبات شده در انتخاب برندگان است که به دست آوردن سودهای استثنایی هستند. به ادامه توضیحات خود بپردازید ، در حالی که همه مواردی را که باید در مورد گزارش جدید “Investment of the Dec” از گروه تحقیقاتی Palm Beach بدانید ، توضیح می دهیم.

سرمایه گذاری دهه چیست?

گروه تحقیقاتی پالم بیچ گزارش جدیدی را با نام سرمایه گذاری دهه منتشر کرده است.

اگر امروز در The Palm Beach Letter مشترک شوید ، یک نسخه رایگان از گزارش دریافت خواهید کرد – و همچنین چندین گزارش جایزه دیگر مانند 5 سکه تا 5 میلیون دلار یا فصلنامه درآمد Crypto.

سرمایه گذاری دهه در واقع سه سرمایه گذاری است: این گزارش سه “سهام ضروری” را توصیف می کند که انتظار می رود طی سالهای آینده سودهای چشمگیری داشته باشند.

هر سه سهام ذکر شده در “سرمایه گذاری دهه” با صنعتی مرتبط هستند که Teeka آن را “پیدایش” می نامد. Teeka انتظار دارد این صنعت طی سالهای آینده 295،000٪ رشد کند:

“اختراعی که امروز قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم – که من آن را” پیدایش “می نامم ، به دلیلی که به زودی مشخص خواهد شد – قرار است 32 برابر بیشتر از 5G رشد کند.

Teeka ادعا می کند که برخی از بزرگترین شرکتهای آمریکایی در این فناوری “Genesis” سرمایه گذاری کرده اند. او توصیف می کند که چگونه وارن بافت یکی از برترین پشتیبانان جنسیس در جهان است و اینکه اخیراً اپل دو حق اختراع برای Genesis دریافت کرده است.

در این گزارش ، خواهید فهمید که این فناوری مرموز “Genesis” به سادگی بلاکچین است. Teeka Tiwari معتقد به بیت کوین و بلاکچین است. وی انتظار دارد این فناوری طی سالهای آینده بسیار رشد کند.

در سرمایه گذاری دهه ، Teeka سه شرکت برتر فناوری بلاکچین را به اشتراک می گذارد. انتظار می رود هر شرکت در سالهای آینده بخش بزرگی از بازار بلاکچین را به خود اختصاص دهد. به گفته Teeka ، سرمایه گذاری در این شرکت ها امروز مانند خرید آمازون یا گوگل قبل از رونق Dot Com است.

چرا Teeka انتظار رشد گسترده در بلاکچین را دارد؟?

سرمایه گذاری سهام بلاکچین دهه

Blockchain یک فناوری مخفی نیست. ما سالهاست که در مورد بلاکچین و بیت کوین می شنویم. بنابراین چرا شرکت Teeka معتقد است که صنعت فضای بیشتری برای رشد دارد?

Teeka Tiwari معتقد است بلاکچین در صنایع مختلف کاربردهای “گسترده و متنوعی” دارد. برخی از مناطق خاص که بلاکچین می تواند بهبود یابد شامل موارد زیر است:

 • نوسازی صنعت املاک و مستغلات 217 تریلیون دلاری
 • مبارزه با کالاهای تقلبی 1.7 تریلیون دلاری هر ساله
 • بهبود سیستم رأی گیری انتخاباتی
 • کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی
 • تأمین مواد غذایی

شرکت های غذایی از بلاکچین برای ردیابی مواد غذایی از مبدأ تا مقصد نهایی استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به آنها کمک می کند تا مواد اولیه را تا محصول نهایی ردیابی کنند. خرده فروشان از زنجیره بلوک برای جداسازی کالاهای واقعی و تقلبی استفاده می کنند.

Teeka همچنین توصیف می کند که چگونه صنایع عمده مالی “سراسر بلاکچین” هستند. او توصیف می کند که چگونه شرکت سپرده گذاری اعتماد سپرده گذاری (DTCC) ، به عنوان مثال ، 10 تریلیون دلار به بلاکچین منتقل کرده است.

واضح است که ، Teeka معتقد است که پتانسیل زیادی در فناوری بلاکچین وجود دارد.

اگر امروز در خبرنامه ایمیل Teeka Tiwari ، The Palm Beach Letter ثبت نام کنید ، یک نسخه رایگان از The Investment of the Dece دریافت خواهید کرد.

نامه پالم بیچ چیست?

Palm Beach Letter یک خبرنامه مالی جایگزین است که توسط گروه تحقیقاتی Palm Beach منتشر شده است.

خبرنامه بصورت آنلاین و با ادعاهای کلان در مورد پتانسیل درآمد سرمایه گذاران تبلیغ می شود. اگر می خواهید با حداقل خطر سریع ثروتمند شوید ، در این صورت گروه تحقیقاتی پالم بیچ می تواند توصیه های لازم برای سرمایه گذاری را داشته باشد.

گروه تحقیقاتی پالم بیچ ادعا می کند نمونه کارها در چند سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است:

“از سال 2011 ، نمونه کارهای مدل The Palm Beach Letter دومین عملکرد را دارند – به طور متوسط ​​89٪ در سال.”

تیواری همچنین ادعا می کند که از زمان تصدی پرتفوی در سال 2016 ، بازدهی به طور متوسط ​​154٪ در سال بهتر شده است.

با مشترک شدن در The Palm Beach Letter ، به این نمونه کارها مدل دسترسی خواهید داشت. همچنین با آخرین مشاوره های مالی ، حرکات بازار و نکات مربوط به سهام خبرنامه های ایمیل منظم دریافت خواهید کرد.

تیکا تیواری کیست?

سرمایه گذاری فناوری پیدایش دهه

Teeka Tiwari یک تحلیلگر مالی است که در حال حاضر در گروه تحقیقاتی Palm Beach کار می کند. وی سابقه بانکداری دارد.

تیواری به عنوان سردبیر The Palm Beach Letter فعالیت می کند. او همچنین Palm Beach Confidential را منتشر می کند که یک خبرنامه ایمیل متمرکز بر رمزنگاری است.

تیواری به دلیل پیش بینی “5 سکه تا 5 میلیون دلار” در سرتاسر جامعه بیت کوین خبرساز شد. همانطور که در گزارش Investment of the Decade مشاهده می کنید ، Tiwari معتقد به فناوری رمزنگاری و بلاکچین است.

آنچه با نامه پالم بیچ همراه است?

به عنوان بخشی از تبلیغات جدید ، اشتراک شما در The Palm Beach Letter با تعدادی گزارش پاداش همراه است – از جمله گزارش بلاکچین ، سرمایه گذاری دهه. در اینجا آنچه در اشتراک جدید گنجانده شده است:

 • اشتراک یک ساله در The Palm Beach Letter
 • گزارش جایزه شماره 1: سرمایه گذاری دهه: سه سهام کاملاً متعلق به خود که می توانند انقلاب 295،000٪ Blockchain را تقویت کنند
 • گزارش جایزه شماره 2: Blockchain “Moonshots”: سه احتمال تبدیل 1000 دلار به 1.6 میلیون دلار
 • گزارش جایزه شماره 3: مانیفست داووس
 • گزارش جایزه شماره 4: کتاب مقدس معاملات خصوصی: چگونه می توان سودهای اضافی را از سرمایه های اندک دریافت کرد
 • گزارش جایزه شماره 5: چگونه می توان ناوگان اتومبیل های کلاسیک را با هزینه ای معادل 50 دلار در اختیار داشت

برای تماشای گزارش سرمایه گذاری دهه Teeka Tiwari در مورد فناوری Genesis و بلاکچین سهام از Palm Beach Letter اینجا را کلیک کنید.

قیمت نامه نامه پالم بیچ

اشتراک یک ساله The Palm Beach Letter 49 دلار است.

اگر امروز The Palm Beach Letter را با 49 دلار بخرید ، به طور خودکار در سیستم تمدید خودکار ثبت نام خواهید کرد. از امروز یک سال 129 دلار از کارت اعتباری شما کسر می شود و تا زمان لغو مشترک شدن در The Palm Beach Letter ادامه خواهید داشت..

سیاست بازپرداخت نامه Palm Beach Letter

کلیه خریدها با 60 روز ضمانت بازگشت پول همراه است. شما می توانید در مدت 60 روز بازپرداخت کامل خرید خود را دریافت کنید.

در صورت درخواست بازپرداخت ، همچنان مجاز به نگه داشتن گزارش های رایگان هستید ، اگرچه دیگر مشترک The Palm Beach Letter نخواهید شد.

حرف آخر

تیکا تیواری گزارشی با عنوان سرمایه گذاری دهه را منتشر کرده است. در این گزارش ، Teeka سه سهام برتر بلاکچین خود را به اشتراک می گذارد. Teeka معتقد است که با ادامه رشد بلاکچین ، این سهام طی سالهای آینده به طور قابل توجهی رشد خواهند کرد.

برای دسترسی به بینش سرمایه گذاری فناوری Genesis و گزارش The Investment of the Decade ، باید در خبرنامه ایمیل Teeka Tiwari’s Palm Beach Letter مشترک شوید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me