banner
banner

OKEx Beacon Program Grad به عنوان مدیر رشد کاربر برای روسیه ، CIS به OKEx می پیوندد

برنامه OKEx Beacon ابتکاری با هدف ارائه مشاوره و توسعه فرصت های افراد مستعد در صنعت بلاکچین و رمزنگاری است.

مرحله اول این برنامه ، برای اروپا ، در ماه ژوئن آغاز شد و شش نفر از استخدام کنندگان این فرصت را پیدا کردند که از مربیانی که شامل مدیران ارشد OKEx و سایر متخصصان هستند ، یاد بگیرند:

  • جی هائو ، مدیرعامل در OKEx
  • Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی در OKEx
  • متیو آرون ، بنیانگذار پادکست Crypto 101
  • لیندسی جو ، مدیر مشارکت های بازرگان رمزنگاری CNBC

راهنماها در طول برنامه ، در کنار جلسات مشاوره هفتگی در تلگرام ، در سه کلاس مستر شرکت می کنند. پس از اتمام برنامه ، به منافقین منتخب فرصتهای تمام وقت در OKEx ارائه می شود.

ما برای یادگیری بیشتر در مورد این سفر رمزنگاری ، افکار درباره برنامه Beacon ، پتانسیل بازار OKEx در روسیه و بیشتر.

سلام نیکیتا آیا می توانید به طور خلاصه سفر رمزنگاری خود را از جمله مشارکت در برنامه OKEx Beacon و نقش جدید خود در OKEx با ما به اشتراک بگذارید؟?

نیکیتا ارماکوف: من از سال 2017 در فضای رمزنگاری کار می کردم. قبل از آن ، من دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پکن بودم و یک پروژه تحقیقاتی برای اقتصاد هوشمند نئو انجام دادم.

در کنار کار در چین ، که یکی از پر جنب و جوش ترین بازارهای رمزنگاری است ، من به بسیاری از پروژه های رمزنگاری روسیه خدمات مشاوره ای ارائه داده ام ، از جمله صرافی ها ، کیف پول ها و پول های ثابت.

من اولین بار در طی یک رویداد در ویتنام با برخی از اعضای تیم OKEx ملاقات کرده بودم و وقتی اطلاعیه برنامه Beacon را در توییتر دیدم ، تصمیم گرفتم شرکت کنم و از متخصصان صنعت یاد بگیرم.

بعد از برنامه Beacon ، من به عنوان مدیر رشد کاربر در روسیه و بازار CIS از من دعوت شدم به خانواده OKEx بپیوندم. در حال حاضر ، من درگیر دستیابی به پروژه های روسی ، جوامع رمزنگاری ، بازرگانان و تأثیرگذاران برای معرفی بستر و محصولات تجارت OKEx هستم..

آیا می توانید چند روش اجاره و مزایای تجربه خود از برنامه Beacon را با ما به اشتراک بگذارید?

نیکیتا ارماکوف: OKEx Beacon یک برنامه آموزشی یک ماهه است که موضوعات مختلفی را در فضای رمزگذاری و دارایی های دیجیتال پوشش می دهد.

Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی در OKEx ، مربی من بود که گروه کوچک بین المللی ما را هدایت می کرد. وی به ما کمک کرد تا تغییراتی را که در اقتصاد جهانی اتفاق می افتد ، از جمله مالیه غیرمتمرکز ، ظهور سکه های ثابت ، توکنومیک و دیجیتالی کردن دارایی ها ، درک کنیم..

من به عنوان یک اقتصاددان کاملاً می توانم تأثیری که صنعت رمزنگاری در آینده خواهد گذاشت را تحسین کنم و خوشحالم که Lennix و سایر مشاورین نظریات مشابه دارند.

به نظر شما برخی از فرصت های استفاده نشده OKEx از نظر بازار روسیه چیست?

نیکیتا ارماکوف: روسیه و CIS با ده ها پروژه امیدوار کننده بلاکچین ، هزاران توسعه دهنده با استعداد بلاکچین و میلیون ها کاربر فعال رمزنگاری ، یکی از فعال ترین و مهمترین بازارهای صنعت رمزنگاری هستند..

تعداد بی شماری کانال تلگرامی وجود دارد که مردم در مورد آخرین اخبار و فرصت ها در سیستم عامل ها ، پروژه ها و نشانه های رمزنگاری بحث می کنند. معامله گران و کاربران به طور فعال در جستجوی اطلاعاتی هستند که بتواند در این بازار با رشد سریع و دائماً در حال تغییر مزیت داشته باشد.

در حالی که OKEx از اعتبار خوبی در بازار روسیه به عنوان یک پلت فرم قابل اعتماد و حرفه ای برخوردار است ، من همچنین می توانم رقابت شدید سایر بازیکنان رمزنگاری جهانی را مشاهده کنم. من معتقدم که با تلاشهای مداوم ، OKEx می تواند موقعیت خود را در روسیه تقویت کند و قلب یکی از فعال ترین و باتجربه ترین جوامع موجود در فضای رمزنگاری را بدست آورد..

برخی از جنبه های اصلی مبادلات باید بر روی آنها متمرکز شود تا همچنان مرتبط باشند و به رشد خود ادامه دهند?

نیکیتا ارماکوف: من معتقدم صنعت رمزنگاری ، طبیعتاً بدون مرز است. بنابراین ، صرافی ها نیاز به ایجاد گره های محلی ، پشتیبانی از پروژه های بلاکچین محلی ، پرورش رهبران محلی و جوامع بازرگانان در هر کشور دارند.

من فکر می کنم ادامه ترویج خدمات در بازارهای بین المللی ، ارتباط با پروژه های امیدوار کننده و ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود برای هر سیستم عامل کلیدی است.

این مصاحبه برای شفافیت ویرایش شده است.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me