banner
banner

سرمایه گذاری در VeChain (VET) – همه آنچه باید بدانید

VeChain (VET) چیست?

VeChain (VET) یکی از اولین بلاک چین هایی است که به طور انحصاری برای تأمین نیاز مشتریان سطح شرکت ساخته شده است. توسعه دهندگان پشت پروژه به دنبال بهبود زنجیره تأمین و مدیریت چرخه حیات محصول از طریق استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) باشید. مهم این است که این پلتفرم ویژگی های جدید جدیدی را به کاربران ارائه می دهد که آن را برای مشاغل متقاضی ارتقا protocol پروتکل های زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری ایده آل می کند..

امروز ، بخش تدارکات از یک رنج می برد نامتقارن مشکل اطلاعاتی در حالی که سیستم های موجود مقدار زیادی داده را جمع آوری می کنند ، این داده ها به روشی بهینه منتقل نمی شوند. در بیشتر موارد ، تقسیم بندی شدید باعث می شود که کل زنجیره تأمین به منابع داده متمرکز متکی باشد. این عدم وحدت منجر به عدم شفافیت و تاخیر در انتقال داده می شود.

VeChain امکان ردیابی حجم عظیمی از داده را به مشاغل ارائه می دهد. این شاخص ها می توانند مواردی مانند کیفیت ، اصالت ، دمای ذخیره سازی و وضعیت حمل و نقل را شامل شوند. به طور چشمگیری ، VeChain همه این ویژگی ها را از طریق یک اکوسیستم تجاری بدون اعتماد و توزیع شده ارائه می دهد. به این ترتیب ، VeChain سربار را کاهش می دهد و پاسخگویی را بهبود می بخشد.

فلسفه VeChain

VeChain از چند روش اساسی با سایر پروژه های بخش متفاوت است. در ابتدا ، توسعه دهندگان این پروژه تمایلی به ایجاد یک بستر کاملاً غیرمتمرکز ندارند. در عوض ، هدف آنها ادغام بهترین ویژگی ها از هر دو بخش DeFi (مالی غیرمتمرکز) و CeFi (مالی متمرکز) بود. این استراتژی یک بستر متعادل ایجاد می کند که جریان شفاف اطلاعات ، همکاری کارآمد و انتقال ارزش با سرعت بالا را در اختیار کاربران قرار می دهد.

VeChain چگونه کار می کند

VeChain از فناوری های مختلفی برای دستیابی به هدف خود برای ساده سازی بخش زنجیره تأمین استفاده می کند. به عنوان مثال ، VeChain از انواع مختلف شناسایی فرکانس رادیویی استفاده می کند (RFID) برچسب ها و حسگرها برای نظارت بر داده های مهم هنگام حمل و نقل. این اطلاعات در زمان واقعی از طریق بلاکچین پخش می شود.

این استراتژی ذینفعان یا فعالان بازار را قادر می سازد تا مورد را کنترل کنند تا شرایط و اصالت آن را تأیید کنند. متأسفانه ، این روش برای زنجیره های بزرگ پیچیده تأمین مناسب است. VeChain می تواند این شبکه های غول پیکر را رصد کند و کسب و کارها را از زمان تحولات به روز نگه دارد.

اینترنت اشیا (اینترنت اشیا)

VeChain پیشگام در ادغام اینترنت اشیا و فناوری های DLT. خوب ، VeChain از ابتدا با در نظر گرفتن یکپارچه سازی اینترنت اشیا ساخته شد. اینترنت چیزها به شبکه میلیاردها دستگاه هوشمند اشاره دارد که هم اکنون در سطح جهان استفاده می شوند. همه این دستگاه ها هوشمند هستند زیرا دارای نوعی سنسور و توانایی برقراری ارتباط آنلاین داده ها هستند. امروز ، این دستگاه ها مجموعه ای باور نکردنی از تلویزیونها تا زنگ درها ، تا تلفنی را که هم اکنون در دست دارید ، در بر می گیرند..

ادغام اینترنت اشیا و فناوری بلاکچین کاملاً منطقی است. فناوری Blockchain روشی مقرون به صرفه برای نظارت بر چنین حجم عظیمی از داده ها در زمان واقعی و از طریق توافق فراهم می کند. در نتیجه ، VeChain تنها پروژه بررسی ادغام هر دو فناوری نیست.

تاریخچه VeChain

VeChain در سال 2015 با هدف ایجاد اخلال در صنعت زنجیره تأمین از طریق عملی و شفاف سازی داده ها ، از صفحه طراحی و به واقعیت پیوست. خالق پروژه, سانی لو, قبل از این کار به دلیل کارهای اجرایی با لوئیس ویتون چین مشهور بود. شما باید تصور کنید که رسیدگی به تمام مسائل زنجیره تأمین که تولیدکنندگان لباس با آن روبرو هستند ، به او الهام می کند تا این سیستم منحصر به فرد را توسعه دهد.

VeChain’s VET از بلاکچین Ethereum آغاز شد. این رویکرد یک استراتژی رایج در بازار است زیرا به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا مفهوم خود را به نمایش بگذارند و برای توسعه بلاکچین خود سرمایه جمع کنند. در نهایت ، این دقیقاً همان کاری است که VeChain انجام داد. امروزه ، VET در اکوسیستم بومی VeChain فعالیت می کند. به این ترتیب ، توسعه دهندگان می توانند ویژگی هایی را ارائه دهند که مستقیماً به مشتری تجارت اختصاص دارد.

نشانه دوگانه

VeChain یک چیز را از Ethereum قرض گرفت ، یعنی استراتژی رمزگذاری دوگانه. در این سبک از اکوسیستم بلاکچین ، یک رمز به عنوان سرمایه گذاری عمومی و یا پول نقد دیجیتال و دیگری برای اجرای قرارداد هوشمند و برنامه نویسی است. نمونه هایی از این سبک رمزهای باطنی Ethereum’s است اتر و NEO گاز.

این استراتژی دو مزیت اصلی دارد. اولین مزیت این است که این سیستم حکمرانی م effectiveثری را فراهم می کند. بلاکچین ها باید مدل های حاکمیتی داشته باشند که شامل اجتماع باشد یا در صورت بروز چنگال های سخت از اعضای ناراضی جامعه. دلیل دوم استفاده از یک استراتژی توکن دوگانه این است که این مدل بلاکچین شما را با یک مدل اقتصادی قابل پیش بینی ارائه می دهد.

VeChain Token (VET)

VET ارز رمزنگاری شده ای است که می توانید روی آن در یک صرافی سرمایه گذاری کنید. این به عنوان یک افزایش ارزش در بلاک چین VeChain عمل می کند. این رمز می تواند ارزش را از طریق بلاکچین انتقال دهد و قراردادهای هوشمند را ایجاد کند. همچنین نحوه پرداخت کاربران برای معاملات در Dapps است که در بلاک چین VeChain کار می کنند.

در حال حاضر 55،454،734،800 VET در گردش است. سیستم VeChain برای راه اندازی کل مبلغ 86،712،634،466 VET تنظیم شده است. بر اساس ارزش بازار ، VET در 30 ارز رمزپایه برتر جهانی قرار می گیرد.

VET CoinMarketCap

VET CoinMarketCap

VeChainThor Energy (VTHO)

دومین رمز استفاده شده در سیستم VeChain VeChainThor Energy است. این رمز به عنوان گاز برای تأمین معاملات قرارداد هوشمند عمل می کند. این نشانه ها به صورت عمومی در دسترس نیستند. فقط توسعه دهندگان از این توکن ها برای تأمین هزینه های اجرای قرارداد استفاده می کنند.

از نظر انتقادی ، بیشتر بلاکچین ها برای انعقاد قرارداد با بلاکچین ، توسعه دهندگان را ملزم به پرداخت می کنند. این استراتژی تضمین می کند که فقط برنامه نویسی آماده عمومی آن را به بلاکچین تبدیل می کند و پست های هرزنامه را کاهش می دهد

اجماع VeChain

VeChain برای عمل به همه وعده های خود باید با اجماع به موقع و مطمئن تجارت را ارائه دهد. برای این منظور ، این پلتفرم سازوکار اجماعی اختصاصی شناخته شده به عنوان Proof-of-Authority (PoA) را معرفی می کند. این پروتکل وسیله ای کارآمد برای حفظ تداوم سیستم فراهم می کند.

سازوکار اجماع PoA برای بهبود کاستی های موجود در سازوکارهای اثبات کار (PoW) ، اثبات سهام (PoS) ، و اثبات تعیین شده سهام (DPoS) ساخته شده است. از نظر انتقادی ، PoA به مصرف انرژی کمتری نیاز دارد. برخلاف بیت کوین ، که برای برقراری ارتباط و تأیید تراکنش ها به گره ها احتیاج دارد ، برای رسیدن به اتفاق نظر در مورد بلاک چین VeChain ، نیازی به ارتباط بین گره ها نیست..

Masternodes

VeChain برای دستیابی به اتفاق نظر به گروهی متشکل از 101 Masternode متکی است. این استراتژی به طور قابل توجهی زمان معاملات را بهبود می بخشد. با کمال تعجب ، هیچ گره ناشناسی در این شبکه وجود ندارد. قبل از اینکه بتوانید بلوک های موجود در این سیستم را تأیید کنید ، باید تأیید KYC و AML را انجام دهید. توسعه دهندگان معتقدند این روش برای استراتژی متعادل بازار آنها ضروری است.

جالب است که VeChain همچنین از الگوهای اقتصادی استفاده می کند. این گره ها می توانند در مورد موضوعات مربوط به اکوسیستم VeChain رأی دهند. به ازای هر 10000 VET که یک مدل اقتصادی در اختیار دارد ، آنها یک رای می گیرند.

گیر کردن

کاربران VeChain نیز می توانند سهام VET خود را برای به دست آوردن برخی از درآمد منفعل. Staking مستلزم این است که VET خود را در یک کیف پول شبکه ای که برای مدت زمانی از پیش تعیین شده بصورت آنلاین باقی مانده نگه دارید. هرچه بیشتر VET خود را سهام کنید ، درآمد بیشتری خواهید داشت.

حکومت

مطابق با هدف VeChain برای ایجاد تعادل بین تمرکز و تمرکززدایی ، آرا based براساس میزان VET یک فرد پرداخت می شود. افرادی که بیش از یک میلیون VET دارند 20٪ آرا را به عهده دارند. آن دسته از کاربرانی که هویت خود را تأیید کرده و یک میلیون VET دارند ، 30٪ آرا را به خود اختصاص می دهند. بقیه بین جامعه تقسیم می شود.

خرید VeChain (VET)

VeChain در سیستم عامل های مختلفی در دسترس است. یکی از ساده ترین راه ها برای دستیابی به برخی از VET از طریق است بینانس. بینانس بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان است. استفاده از این پلتفرم آسان است و انتخاب شگفت انگیزی از سکه ها را ارائه می دهد.

در کمتر از ده دقیقه می توانید مراحل ثبت نام را به پایان برسانید. اگر تازه وارد سیستم عامل شده اید ، برای بارگذاری حساب خود باید نوعی پرداخت را پیوند دهید. این می تواند کارت نقدی یا اعتباری باشد. حتی می توانید مستقیماً از اطلاعات حساب بانکی خود استفاده کنید.

اکنون که حساب شما لینک شده است ، می توانید خرید بیت کوین را شروع کنید. ابتدا باید بیت کوین بخرید زیرا هنوز جفت Fiat / VET در دسترس نیست. پس از داشتن بیت کوین می توانید به جفت معاملات BTC / VET بروید و انتخاب کنید که چه مقدار VET می خواهید تجارت کنید. در عرض چند ثانیه ، VET شما می رسد.

سرمایه گذاری در VeChain (VET) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در VeChain (VET) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در VeChain (VET) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره VeChain

شما می توانید VeChain را به روش های مختلف ذخیره کنید. اگر می خواهید VET خود را معامله کنید ، یا فقط به دنبال بازپرداخت سریع هستید ، می خواهید رمزنگاری خود را در کیف پول موبایل VeChainThor ذخیره کنید. این کیف پول با قابلیت پیمایش آسان تمام ویژگی های مورد نیاز شما را فراهم می کند. از همه بهتر ، این به عنوان یک بارگیری رایگان برای در دسترس است اندروید و سیب دستگاه ها.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری بزرگ در VET انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی روی HODLing این رمزنگاری را دنبال کنید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از VeChain (VET) پشتیبانی می کنند.

VeChain – ساخت خط خود

بیش از بیشتر پروژه ها ، VeChain بلوغ بخش بلاکچین را نشان می دهد. امروزه بلاکچین چیزی فراتر از ارزهای رمزپایه است. سیستم عامل هایی مانند VeChain مرزهای کارآیی بلاکچین را تحت فشار قرار می دهند و جایگزین کارآمدتری برای وضعیت موجود در دنیا ارائه می دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me