banner
banner

اولین علامت کربن قابل تجارت جهان برای دموکراتیک کردن دسترسی به کلاس جدید دارایی راه اندازی می شود

اتحاد جهانی پروتکل (UPA) ، ائتلافی از شرکت های برجسته بلاکچین از جمله Bittrex Global ، Ledger ، Certik ، Infinigold و Uphold ، امروز Universal Carbon (UPCO2) ، اولین توکن کربن قابل تجارت جهان را در بلاکچین عمومی راه اندازی می کند که می تواند به عنوان سرمایه گذاری خریداری و نگهداری شود ، یا برای خنثی کردن اثر کربن یک فرد برای سوزاندن آن سوخت..

با توجه به تقاضای اعتبارات کربن در سال 2020 با ضریب 4 به 1 از عرضه پیشی می گیرد ، طبق اعلام بانک جهانی ، UPCO2 Token قرار است یک کلاس جدید دارایی مهم را عوام فریبی کند ، که می تواند منجر به ایجاد یک قیمت تسویه جهانی برای کربن شود ( امروزه برای کالاهایی مانند نفت و طلا وجود دارد) و منابع بیشتری برای پروژه های زیست محیطی استفاده می شود.

هر نشان UPCO2 نشان دهنده یک سال آلودگی دی اکسید کربن است که توسط یک پروژه مجاز REDD + جلوگیری از از بین رفتن یا تخریب جنگل های بارانی جلوگیری می شود. هر نشان توسط یک واحد داوطلبانه کربن [VCU] پشتیبانی می شود ، یک گواهی دیجیتالی صادر شده توسط Verra ، آژانس استاندارد بین المللی ، که به پروژه های مجاز اجازه می دهد کاهش گازهای گلخانه ای (GHG) خود را به اعتبارات قابل معامله کربن تبدیل کنند..

متیو لو مرل ، رئیس اتحاد UP ، توضیح داد: “پروژه هایی که ما از طریق خرید اعتبار کربن پشتیبانی می کنیم از جنگل زدایی در آمازون ، حوضه کنگو و اندونزی و همچنین سایر جنگل های بارانی تهدید شده جلوگیری می کند.” ‘برای نسل جدیدی از سرمایه گذاران که به دنبال چیزی بیش از بازده مالی نیستند ، UPCO2 مزایای جذاب اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی ارائه می دهد. در یک لحظه مهم برای تغییر آب و هوا ، UPCO2 به مردم در سراسر جهان اجازه می دهد کارهای خوبی برای کره زمین انجام دهند و به طور بالقوه برای خودشان هم خوب کار کنند. “

نیروهای قدرتمند اقتصاد کلان بازار اعتبار داوطلبانه کربن را پشتیبانی می کنند و به گفته برخی از مفسران ، می توانند قیمت ها را به طور قابل توجهی افزایش دهند زیرا کشورهای بیشتری بازارهای تنظیم شده CO2 را معرفی می کنند و شرکت ها را مجبور به جبران آلودگی خود می کنند. علاوه بر این ، تعداد فزاینده ای از شرکت ها و افراد ترجیح می دهند رد پای کربن خود را به طور داوطلبانه جبران کنند.

براساس بانک جهانی ، در سال 2020 ، بشریت فقط 22٪ از انتشار جهانی را از طریق خرید و بازنشستگی اعتبارات کربن جبران می کند ، و با این وجود نسبت کشورهای فعال بازارهای کربن تنظیم شده از 40 درصد تولید ناخالص داخلی جهانی در سال 2016 به 70 در هر سنت در سال 2020 1. نتیجه یک دیوار تقاضا است که ممکن است از تولید اعتبارات جدید کربن پیشی بگیرد ، که با روند کند و گران صدور گواهینامه پروژه داوطلبانه کربن خفه می شود.

JP Thieriot ، یکی از بنیانگذاران اتحاد UP و مدیر عامل شرکت Uphold ، گفت: “این سال ممکن است به عنوان نقطه عطف اصلی تغییر آب و هوا کاهش یابد.” ‘سالی که از مسئله ای دورتر که در توافق نامه های دور مانند کیوتو و پاریس درج شده بود ، به تهدیدی موجود بر زندگی ده ها میلیون نفر تبدیل شد. در ماه های اخیر ، شاهد استرالیا و کالیفرنیا در حال آتش سوزی ، طوفان های قدرتمندتر هستیم ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن اعلام آب و هوا و شرکت هایی مانند اپل ، مایکروسافت و نایک داوطلبانه به خنثی شدن کربن متعهد می شوند.

likely احتمالاً مبارزه با تغییر اقلیم تا 20 سال آینده به مسئله مسلط اقتصادی تبدیل خواهد شد. نشان UPCO2 به همه افراد اجازه می دهد تا در این بازار جدید بسیار مهم – و بالقوه سودآور – شرکت کنند و همچنین کارهای صحیح را برای کره زمین انجام دهند.

اعتبارات داوطلبانه کربن ، که از تمام نشانه های UPCO2 پشتیبانی می کنند ، مزایای عمده اقتصادی را در مقایسه با اعتبارات تنظیم شده ارائه می دهند. اعتبارات داوطلبانه به عنوان دارایی های شناخته شده در سطح جهانی ، قابل قبول و قابل قبول و قابل قبول برای همیشه ، برای همیشه دوام می آورند ، تا زمانی که توسط یک شرکت یا شخصی که قصد جبران اثر کربن را دارد ، مصرف یا بازنشسته شود..

لو مرل گفت: “حیرت انگیز است که هیچ یک از قیمت های پاکسازی جهانی برای انتشار کربن وجود ندارد.” as یک کالای غیرقابل تحویل ، قابل فروش دیجیتال که برای فعالیت های انسانی ضروری است ، نباید به صورت دوجانبه در بازارهای خارج از بازار معامله شود ، زیرا اعتبارات کربن امروز وجود دارد.

‘یک سال تن کربن در همه جا به همین معنی است. به عنوان یک دارایی شناخته شده در سطح جهانی ، تعریف شده توسط استانداردهای بین المللی ، اعتبار داوطلبانه کربن باید در نهایت در هر مکان همان قیمت را بدست آورد

آقای لو مرل گفت: “ما معتقدیم که رمز UPCO2 نقش مهمی در دموکراتیک سازی دسترسی به اعتبارات کربن دارد که می تواند آربیتراژ قیمت را از بین ببرد و یک قیمت جهانی تولید کند. این یک لامپ برای من بود. یک دارایی دیجیتال را با جبران کربن جنگل های بارانی ترکیب کنید و به همه افراد جهان دسترسی دهید. چطور ممکن است ایده خوبی نباشد؟ ‘

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me