banner
banner

تلفیق دارایی: راهی کاملاً جدید به دارایی های علامت گذاری شده در دنیای واقعی

در OKEx ، ما دائماً به آینده نگاه می کنیم – و معتقدیم که این به معنای DeFi است.

برای انتشار پیام ، مدیر عامل شرکت ما ، جی هائو ، یک سری میزگرد مجازی جدید #OKExDeFi را با رهبران صنایع مختلف برگزار می کند تا درباره پیشرفت ، بینش و برنامه های آینده آنها در امور مالی غیرمتمرکز بحث کند..

در این میزگرد ، جی با اردن ممتازی ، یکی از همکاران اصلی در Synthetix ، مصاحبه می کند. اردن کمک کرده است تا پروتکل Synthetix از مقاله سفید خود به سومین پروژه بزرگ DeFi در رمزنگاری تبدیل شود. او عملیات پروژه را هدایت می کند و با تجارب راه اندازی و شرکت های بزرگ از جمله PayPal و Singtel همراه است.

در اینجا مهمترین نکات مهم در این میزگرد آورده شده است.

جی: علاوه بر اینکه قرار گرفتن در معرض زنجیره ای در معرض هر دارایی ، به ویژه دارایی های دنیای واقعی ، به صورت غیرمتمرکز ، Synthetix به کاربران اجازه می دهد تا مشتقات آن دارایی ها – از کالاها تا سهام را معامله کنند. چگونه Synthetix دسترسی کاربران به بازارهای مالی سنتی را افزایش می دهد?

اردن: اولین چیزی که ما واقعاً از آن دفاع می کنیم ماهیت سکو غیرمجاز است. غیرمتمرکز است و به تدریج غیر متمرکز می شود ، اما غیر مجاز است. هیچ فرآیند ثبت نام در حساب وجود ندارد ، هیچ محدودیتی وجود ندارد – این فقط یک پروتکل است که به کاربران امکان تعامل با این دارایی ها را می دهد.

خارج از خود Synths و قرار گرفتن در معرض این دارایی ها ، ما همچنین یک رابط گزینه های باینری ساخته ایم. یک گزینه باینری روشی است که کاربران می توانند از دارایی هایی که در اختیار داریم استفاده کنند و بدیهی است که پیش بینی نتایج خاص یا اهداف خاص را انجام دهند. ما همچنین در حال ساخت یک سیستم عامل آینده هستیم ، مشابه dYdX و مجموعه ای از سیستم عامل های آینده غیرمتمرکز آینده.

ما در صدد هستیم BitMEX غیرمتمرکز باشیم ، بنابراین واقعاً در تلاش هستیم که این راه حل را به صورت غیرمتمرکز و بدون اجازه به کاربران ارائه دهیم. تعدادی محصول وجود دارد که ما داریم یا خواهیم داشت و به طور کلی ، موضوع این است که غیر مجاز است و همه چیز در زنجیره است.

جی: تقریباً یک هفته پیش ، بنیاد Synthetix رو به پایان بود و اکنون سه DAO کار خود را بر عهده دارند: ProtocolDAO ، GrantsDAO و SynthetixDAO. چگونه این تغییرات یک تغییر فاز در حاکمیت Synthetix را نشان می دهد؟ این برای جامعه Synthetix چه معنی دارد?

اردن: این یک نقطه عطف بزرگ برای Synthetix بود – بنابراین اعلامیه ، بدیهی است ، در نقطه ای بود که همه چیز اجرا شده و از آن جا انتقال داده شده بود … اما این مدتها بود که در حال انجام بود. اکنون ، ما سه DAO داریم که سه حوزه مختلف پشتیبانی را پوشش می دهد.

ما GrantsDAO را داریم که برای تأمین بودجه کالاهای عمومی وجود دارد – بنابراین ما مجموعه ای از افراد ، عمدتا جامعه را داریم که در واقع در GrantsDAO درگیر هستند. GrantsDAO اساساً رأی می دهد که چه پروژه هایی را پشتیبانی می کند که ابزار ایجاد می کنند یا هر نوع پشتیبانی دیگر از اکوسیستم. GrantsDAO برای کمک به توسعه و ایجاد ابزار در اطراف اکوسیستم وجود دارد.

ما ProtocolDAO را داریم ، که اساساً یک چهار از هشت multiseg است که تمام نسخه های اصلی را انجام می دهد – بنابراین هر کاری در رابطه با ارتقا قرارداد یا اضافه شدن محصولات از طریق ProtocolDAO انجام می شود ، که یک گروه جداگانه از افراد است.

SynthetixDAO اساساً خزانه داری است. Synthetix DAO بودجه تمام گروه های درگیر را تأمین می کند و اساساً مسئول تأمین اعتبار اکوسیستم و پروتکل اصلی است..

دلیل مهم بودن این مهم این است که این گامی به سمت گنجاندن جامعه در تصمیم گیری در فرآیند ارتقا است – و گامی به سوی نوعی رأی یا مشارکت دارندگان رمز است.

جی: شما امیدوارید که بازیکنان متمرکز مانند OKEx بتوانند کارهای بیشتری برای تسهیل فضای DeFi انجام دهند?

اردن: DeFi در حال حاضر عملکرد نسبتاً خوبی دارد. بدیهی است ، این به طور فزاینده ای به عنوان یک دسته در رمزنگاری شناخته می شود ، اما منظورم این است که تعداد و مخاطبانی که گروه هایی مانند OKEx دارند – ما در حال حاضر به آن نزدیک نیستیم.

برای هر پروژه در DeFi ، من فکر می کنم همکاری نزدیک با بازیکنان معتبر شماره یک است – استفاده از دانش دانش که شما دارید اما همچنین تلاش برای استفاده از سیستم عامل هایی که ساخته اید به عنوان راهی برای گسترش آگاهی به عنوان راهی برای تقویت پیام ها و فرصت های موجود در DeFi.

من فکر می کنم یک همگرایی بین دو نوع جهان وجود دارد – جهان غیرمتمرکز و متمرکز. من فکر می کنم کسی که مانند OKEx قرار دارد ، مایل است آموزش و پرورش و افزایش آگاهی زیادی برای انواع کارهایی که DeFi در واقع سعی در انجام آنها دارد انجام دهد..

جی: برای توصیف آینده DeFi یک کلمه پیشنهاد دهید – و چرا?

اردن: یک کلمه … من می گویم که این کلمه باشد "منحصر بفرد." من فکر می کنم این نوع بازی های هماهنگی و سیستم های هماهنگی قبلاً در این مقیاس انجام نشده است. قابلیت ترکیب DeFi ، روشی که محصولات در بالای محصولات ساخته شده اند ، بسیار بسیار منحصر به فرد است. کاملاً هیجان انگیز است که در وسط آن قرار بگیرید.

این خلاصه برای شفافیت ویرایش شده است.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me