banner
banner

Rahakott Wallet: Master The Crypto User Review Guide

بررسی Rahakott

Rahakott یک کیف پول رمزنگاری ناشناس است که دارای میکسر داخلی است. در راهنما و بررسی Rahakott از نحوه کار آن مطلع شوید.

رهاکوت چیست?

Rahakott که به صورت آنلاین در Rahakott.io یافت می شود ، یک کیف پول ارز رمزنگاری شده رایگان با چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را از کیف پول های دیگر متمایز می کند.

رهاکوت چیست

اول و مهمتر از همه ، Rahakott دارای ویژگی میکسر است. می توانید چندین ارز رمزپایه را با هم مخلوط کنید ، سپس آن وجوه مخلوط را به یک یا چند آدرس مقصد ارسال کنید. مانند سایر میکسرها ، شما می توانید منبع وجوه خود را مبهم کرده و پول را به عنوان ارز “تمیز” برداشت کنید.

رمزنگاری ناشناس محور به شماره تلفن یا حتی ایمیل احتیاج ندارد. در واقع ، فقط با مراجعه به Rahakott.io می توانید در عرض 20 ثانیه کیف پول ایجاد کنید. تمام کاری که برای ایجاد کیف پول باید انجام دهید ذخیره یک عبارت mnemonic است. این عبارت به عنوان کلید کیف پول شما عمل می کند.

بررسی کیف پول Rahakott

Rahakott از شش ارز رمزپایه اصلی ، از جمله BTC ، BCH ، LTC ، XMR ، ZEC ، ETH و DASH پشتیبانی می کند. می توانید همه این سکه ها را در کیف پول Rahakott خود نگه دارید و مخلوط کنید.

لازم به ذکر است که Rahakott سکه های شما را در سرورهای خود ذخیره می کند. تمام کلیدهای خصوصی شما رمزگذاری شده و در سرورهای Rahakott ذخیره می شوند. این کیف پول سمت مشتری نیست و از نظر فنی کنترل کلیدهای خصوصی خود را ندارید. Rahakott ادعا می کند حتی توسعه دهندگان آنها نمی توانند به سکه های مشتری دسترسی داشته باشند. همانند سایر سرویس های میکسر ، شما باید اعتماد کنید که Rahakott به جای اینکه سکه های شما را همانطور که در نظر گرفته شده مخلوط کند.

این همه آفتاب و رنگین کمان برای Rahakott نیست. برخی از وب سایت های رمزنگاری Rahakott را به عنوان کلاهبرداری معرفی کرده اند. به عنوان مثال Coindoo.com ادعا می کند که “شکایات زیادی درباره Rahakott دریافت کرده است” و تصمیم گرفته است وب سایت را به عنوان کلاهبرداری علامت گذاری کند.

با این حال ، تا آنجا که می توانیم بگوییم ، Rahakott مانند سایر سرویس های مخلوط کن عمل می کند: شما ارزهای رمزپایه را واریز می کنید ، آنها را با هم مخلوط می کنید ، سپس وجوه خود را به یک کیف پول برمی دارید. مانند هر میکسر ، شما با تجارت سکه در یک محیط غیرنظامی خطراتی را متحمل می شوید ، اما ما نمی توانیم هیچ دلیل مشخصی درباره کلاهبرداری Rahakott پیدا کنیم. به نظر می رسد این یک سرویس قانونی است و از سال 2017 تاکنون به راحتی کار می کند.

ویژگی های Rahakott

ویژگی های کیف پول Rahakott

میکسر داخلی: Rahakott ادعا می کند که میکسر داخلی آنها “ردیابی معاملات شما را تقریباً غیرممکن می کند”. مانند سایر میکسرها ، شما می توانید چندین ارز رمزنگاری شده را از چندین منبع بگیرید ، سپس آنها را با هم مخلوط کنید تا ارز فیات را خارج کنید. همچنین می توانید همان رمز ارز (مانند BTC) را از چندین منبع بگیرید ، این BTC را با هم مخلوط کنید ، سپس آن را به عنوان ارز فیات خارج کنید.

پشتیبانی Tor: Rahakott از پروتکل Tor برای ناشناس ماندن بیشتر پشتیبانی می کند. Rahakott همچنین از تونل های دیگر پشتیبانی می کند.

بدون ایمیل یا شماره تلفن مورد نیاز است: برای ثبت نام در Rahakott نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارید – مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل -.

پشتیبانی 2FA: Rahakott از احراز هویت دو عاملی (2FA) پشتیبانی می کند.

بازیابی عبارت Mnemonic: Rahakott هنگام ساخت کیف پول برای اولین بار یک عبارت مهم را تنظیم می کند.

داده های رمزگذاری شده در سرورهای Rahakott: Rahakott ادعا می کند که داده ها به طور ایمن بر روی سرورهای آنها رمزگذاری شده اند تا “حتی توسعه دهندگان نیز نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند”.

6 ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده: Rahakott به شما امکان می دهد شش ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، BCH ، LTC ، ZEC ، DASH و ETH را در خود داشته و مخلوط کنید..

20 تنظیم دوم: Rahakott از روند راه اندازی 20 ثانیه ای خود یک معامله بزرگ انجام می دهد. با مراجعه به Rahakott.io می توانید فقط در 20 ثانیه کیف پول ایجاد کنید. بدون تأیید ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن یا حتی رمز عبور حتی لازم نیست.

استفاده رایگان: استفاده و ثبت نام در Rahakott رایگان است. هنگام انتقال وجوه از داخل کیف پول Rahakott به یا از یک آدرس خارجی ، هزینه کمی (0.0005 BTC) پرداخت خواهید کرد. انتقال بین آدرسهای Rahakott رایگان است.

رمز یکبار مصرف یا رمز طولانی مدت: هنگام راه اندازی کیف پول Rahakott برای اولین بار ، می توانید یک رمز عبور یکبار مصرف یا یک رمز عبور بلند مدت انتخاب کنید. گذرواژه یکبار مصرف نوعی احراز هویت دو عاملی (2FA) است ، جایی که کدی به دستگاه تلفن همراه شما ارسال می شود تا به حساب شما یک بار دسترسی پیدا کند. در همین حال ، یک رمز ورود طولانی مدت به شما امکان می دهد تا به طور مکرر به کیف پول دسترسی پیدا کنید.

بدون گذرواژه لازم است: همچنین می توانید Rahakott را بدون هیچ پسوردی راه اندازی کنید. در این صورت می توانید فقط با آدرس عمومی خود وارد کیف پول خود شوید.

رابط کاربری آسان: Rahakott یک رابط کاربری ساده و ساده دارد که برای کسی که قبلاً از کیف پول رمزنگاری استفاده کرده است آشنا خواهد بود. در Rahakott.io وارد کیف پول خود می شوید. می توانید موجودی خود را به BTC ، USD یا EUR مشاهده کنید. همچنین می توانید آدرس کیف پول عمومی و کد QR خود را مشاهده کنید.

پشتیبانی از کیف پول تعیین کننده سلسله مراتبی (HD): Rahakott به شما امکان می دهد برای امنیت بیشتر چندین آدرس جدید ایجاد کنید. کیف پول های HD شما می توانند در زیر کیف پول اصلی شما ساخته شوند. در صورت لزوم می توانید این کیف پول ها را تغییر نام داده یا حذف کنید.

پشتیبانی از چند زبان: Rahakott به زبان های انگلیسی ، چینی ، ژاپنی و روسی موجود است.

هزینه های قابل تنظیم: می توانید هزینه خود را از 1.00٪ به 2.195٪ تغییر دهید. اگر هزینه بالاتری بپردازید ، درخواست اختلاط شما با سرعت بیشتری پردازش می شود و مخلوط سازی موثرتر خواهد بود.

زمان اختلاط قابل تنظیم: برای گیج کردن هرچه بیشتر اختلاط سکه خود ، می توانید زمان اختلاط خود را شخصی سازی کنید (به عنوان مثال انتخاب کنید که سکه ها در چه زمانی به آدرس مقصد شما تحویل داده شوند). می توانید وجوه تحویل داده شده را در مدت زمان 1 ساعت ، به عنوان مثال 1 هفته یا 1 ماه ، در میان سایر بازه های زمانی انتخاب کنید.

کیف پول های چند کاربره: Rahakott اکنون کیف پول های چند کاربره را ارائه می دهد که برای کاربران تجاری و شرکتی تهیه شده است. این کیف پول ها به چندین کاربر در یک سازمان واحد امکان دسترسی آسان به کیف پول مشترک را می دهند. شما شخصی را به عنوان سرپرست انتخاب می کنید و این شخص می تواند دسترسی و نقشهای موجود در رابط کیف پول را به سایر کاربران – مانند مدیر ، بازرگان و حسابرس – واگذار کند. مدیر می تواند سطوح مختلف امنیتی را برای کارمندان مختلف تعیین کند. به عنوان مثال برخی از کارمندان نمی توانند به کلیدهای API دسترسی پیدا کنند.

تبادل P2P: Rahakott دارای تبادل P2P با گزینه های «خرید سریع» و «فروش سریع» است. در زمان نوشتن مقاله (دسامبر 2019) ، هیچ پیشنهادی از بازار هیچ کشوری در بازار P2P ارسال نشده است.

مقدار زیادی یا کوچک را مخلوط کنید: از دسامبر 2019 ، Rahakott از حداقل مقدار اختلاط 0.001 BTC و حداکثر مقدار اختلاط 563 BTC پشتیبانی می کند. خواه مقدار کمی یا زیاد بیت کوین برای مخلوط کردن داشته باشید ، باید بتوانید آن را به راحتی با Rahakott مخلوط کنید.

مخلوط کردن به چندین آدرس مقصد: هنگام سفارشی کردن تنظیمات مخلوط کردن ، Rahakott به شما امکان می دهد وجهی را به چندین آدرس مقصد ارسال کنید. می توانید مثلاً 50٪ BTC خود را به یک آدرس و 50٪ را به آدرس دیگری ارسال کنید. زمان نیز قابل تنظیم است ، بنابراین نیمی از سرمایه شما می تواند امروز در یک کیف پول قرار گیرد در حالی که نیمه دیگر 6 روز دیگر می رسد.

پشتیبانی API: Rahakott دارای یک API است که به توسعه دهندگان امکان دسترسی به پروتکل Rahakott را می دهد. تمام روشهای API با استفاده از روش HTTP POST فراخوانی می شوند و باید با کلید API موجود در بخش “تنظیمات” کیف پول Rahakott مجاز باشند..

Rahakott چگونه کار می کند?

Rahakott چگونه کار می کند

Rahakott مانند سایر کیف پول های وب کار می کند. شما یک کیف پول بصورت آنلاین ایجاد می کنید ، سپس از آدرس های رمزنگاری خارجی وجهی را به آن کیف پول واریز می کنید. Rahakott برای هر واریز یا برداشت از یک آدرس خارجی (0.0005 BTC) هزینه کمی را دریافت می کند.

شما می توانید شش ارز رمزنگاری شده مختلف را به یک کیف پول Rahakott ، از جمله BTC ، BCH ، LTC ، DASH ، ETH و ZEC واریز کنید..

هنگامی که این ارزهای رمزپایه در کیف پول Rahakott شما قرار گرفت ، می توانید موجودی کامل خود را به دلار یا یورو مشاهده کنید. Rahakott به شما خواهد گفت که اگر همه ارزهای رمزپایه شما را با هم مخلوط کرده و به دلار یا یورو بفروشید ، ارزش تمام ارزهای رمزنگاری شده شما چقدر خواهد بود..

اگر می خواهید ارزهای رمزپایه خود را با هم مخلوط کنید ، پس می توانید با چند کلیک این کار را انجام دهید. ارزهای رمزنگاری شده شما به صورت یک واحد پول فیات (USD یا EUR) بیان می شود ، اگرچه مبلغ را به صورت BTC ، BCH ، LTC ، DASH ، ETH یا ZEC پس می گیرید.

کلیدهای خصوصی شما در سرورهای Rahakott ذخیره شده (رمزگذاری شده). Rahakott ادعا می کند حتی توسعه دهندگان آنها نیز نمی توانند به کلیدهای خصوصی دسترسی پیدا کنند. با این حال ، دقیقاً مانند هر موقعیتی که کلیدهای خصوصی شما در دستگاه خارجی ذخیره می شوند ، هنگام جابجایی مبالغ زیادی نیز باید احتیاط بیشتری کنید. در حالت ایده آل ، شما از Rahakott برای سپرده گذاری ارزهای رمزپایه ، مخلوط کردن آنها و برداشت آنها استفاده خواهید کرد.

اگر تصمیم دارید ارز رمزنگاری شده را به مدت طولانی در Rahakott ذخیره کنید ، می توانید با استفاده از گذرواژه خود در هر زمان به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید. Rahakott به شما امکان می دهد یک رمز عبور یکبار مصرف تنظیم کنید ، در این صورت شما باید قبل از ورود به سیستم تأیید 2FA را در تلفن خود انجام دهید. یا می توانید یک رمز عبور طولانی مدت تنظیم کنید ، در این صورت با یک رمز عبور می توانید وارد Rahakott شوید تا ابد.

Rahakott همچنین از پروتکل Tor برای حداکثر حریم خصوصی پشتیبانی می کند. اگر می خواهید ارزهای رمزنگاری شده را به Rahakott از طریق Tor منتقل کنید ، آنها را با هم مخلوط کنید ، سپس آنها را خارج کنید ، سپس می توانید این کار را با حریم خصوصی کامل و رمزگذاری شده انجام دهید.

قیمت ها و هزینه های Rahakott

Rahakott یک کیف پول و میکسر رایگان ارز رمزنگاری شده است. هرکسی می تواند به سایت Rahakott.io مراجعه کرده و کیف پول رایگان راه اندازی کند.

وقتی ارز رمزنگاری شده را با هم مخلوط کنید ، هزینه خدمات پرداخت خواهید کرد. این هزینه خدمات از 1.00٪ تا 2.195٪ است. هرچه میزان خدمات پرداختی شما بیشتر باشد ، درخواست شما سریعتر پردازش می شود و عملکرد میکسر نیز بهتر است.

Rahakott هنگام انتقال پول از یک کیف پول Rahakott به کیف دیگر ، هزینه ای دریافت نمی کند. با این وجود ، هنگام انتقال پول از یا به آدرس کیف پول خارجی ، مبلغ 0.0005 BTC اخذ می شود.

Rahakott همچنین هزینه خدمات شبکه را نیز اضافه خواهد کرد که بسته به ارز رمزنگاری شده مورد استفاده شما متفاوت است.

حداقل مقدار انتقال مشخصی نیز وجود دارد ، اگرچه مقدار آنها بسیار کم است (برای مثال حداقل مقدار 0.0001 BTC یا 0.001 LTC برای انتقال لازم است).

نحوه استفاده از Rahakott

استفاده از Rahakott ساده است. در واقع شما می توانید در کمتر از 20 ثانیه کیف پول را تنظیم و استفاده کنید. در اینجا یک راهنمای اساسی وجود دارد:

مرحله 1) ایجاد کیف پول خود

به Rahakott.io مراجعه کنید ، سپس روی “ایجاد کیف پول” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

ایجاد یک کیف پول Rahakott

با وارد کردن شماره ها ، تأیید صحت Captcha را کامل کنید.

کیف پول رمزنگاری Rahakott

در مرحله بعد ، عبارت تفکر خود را مشاهده خواهید کرد. این 24 کلمه را یادداشت کنید و آنها را در یک مکان امن نگه دارید. در هر زمان می توانید از این عبارت برای بازیابی دسترسی به کیف پول خود استفاده کنید.

ذخیره سازی رمزنگاری Rahakott

در صفحه بعد ، Rahakott برای تأیید عبارت mnemonic شما با نوشتن اولین و آخرین کلمه از آن عبارت ، دوباره بررسی می کند.

امنیت Rahakott

به یاد داشته باشید: اگر این عبارت را گم کنید ، نمی توانید به کیف پول خود وارد شوید و به بودجه خود دسترسی پیدا کنید. مطمئن شوید که عبارت خود را در مکانی امن نوشته اید.

مرحله 2) انتخاب ارزهای رمزپایه

در مرحله بعدی ، Rahakott به شما امکان می دهد کیف پول های رمزنگاری را که می خواهید استفاده کنید ، انتخاب کنید. شما می توانید از بین شش ارز رمزپایه پشتیبانی شده از جمله BTC ، LTC ، DASH ، BCH ، ZEC و ETH یکی را انتخاب کنید..

کیف پول بیت کوین Rahakott

مرحله 3) تنظیم 2FA

Rahakott به شما امکان می دهد احراز هویت دو عاملی (2FA) را تنظیم کنید ، اگرچه نیازی به آن نیست.

راهکار را راه اندازی کنید

“عامل دوم” شما می تواند یک رمز عبور یکبار مصرف یا یک رمز عبور استاندارد بلند مدت باشد.

اگر از گذرواژه یکبار مصرف استفاده می کنید ، به یک تلفن همراه با برنامه 2FA (مانند Authy یا Google Authenticator) احتیاج دارید. این برنامه هر چند ثانیه یک رمز عبور جدید ایجاد می کند ، و می توانید از این رمز عبور برای ورود به سیستم استفاده کنید.

رمز ورود طولانی مدت استاندارد همیشه معتبر است مگر اینکه آن را تغییر دهید یا آن را لغو کنید. شما یک بار رمز عبور را تنظیم کرده و سپس از آن برای دسترسی به کیف پول Rahakott خود هر زمان استفاده کنید.

همچنین می توانید رمز عبور را تنظیم نکنید ، در این صورت ، هر کسی با آدرس کیف پول شما می تواند وارد کیف پول Rahakott شما شود.

مرحله 4) وجوه واریزی

کیف پول شما به طور رسمی تنظیم شده است و اکنون می توانید وجوه خود را به کیف پول خود واریز کنید. Rahakott برای هر ارز رمزنگاری شده حداقل مبلغ سپرده دارد (به عنوان مثال 0.0001 BTC برای بیت کوین). از طریق کیف پول خارجی بیت کوین وجه را به آدرس Rahakott خود ارسال کنید و وجه در کیف پول شما نشان داده می شود.

سپرده در Rahakott

مرحله 5) مخلوط کنید

مزایای کیف پول Rahakott

شما از Rahakott برای میکسر آن استفاده می کنید. صفحه میکسر ساده است. می توانید تمام تنظیمات زیر را سفارشی کنید:

آدرسهای مقصد خود را انتخاب کنید: می توانید وجوه مختلط خود را به عنوان مثال به یک یا چند آدرس مقصد ارسال کنید.

اشتراک توزیع خود را انتخاب کنید: به عنوان مثال می توانید 5٪ از وجوه خود را به یک آدرس ، 10٪ را به آدرس دیگری و 85٪ را به آدرس سوم ارسال کنید.

تأخیر خود را سفارشی کنید: اگر همه وجوه شما به طور همزمان به همه آدرس های شما برسد ، ممکن است مشکوک به نظر برسد (مخصوصاً اگر می خواهید منبع وجوه خود را پنهان کنید). Rahakott به شما امکان می دهد تاخیر خود را از 1 ساعت تا 1 ماه تنظیم کنید.

حریم خصوصی کیف پول Rahakott

هزینه خدمات خود را انتخاب کنید: هزینه خدمات بالاتر (نزدیک به 2.195٪) باعث می شود که وجوه شما سریعتر و با اختلاط بهتر پردازش شود ، در حالی که هزینه خدمات ارزان تر (نزدیک به 1.00٪) با اختلاط کندتر و اختلاط کمتر همراه است.

هزینه Rahakott

مقدار خود را سفارشی کنید: Rahakott در حال حاضر به شما امکان می دهد از هر نقطه از 0.001 BTC تا 561.832 BTC با یکدیگر مخلوط شوید. بین هر مقدار که می خواهید مخلوط شود ، هر مقدار BTC را انتخاب کنید.

هنگامی که همه این تنظیمات را سفارشی کردید ، می توانید رمز ورود خود را وارد کنید و سپس روی “Mix Coins” کلیک کنید تا مراحل اختلاط کامل شود.

مرحله 6) سفارشی کردن تنظیمات و حذف کیف پول

Rahakott به شما امکان می دهد تنظیمات را از Wallet شخصی سازی کنید > منوی تنظیمات می توانید صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، به عنوان مثال زبان یا واحد پولی خود.

تنظیمات کیف پول Rahakott

همچنین می توانید کیف پول خود را کاملاً پاک کنید – بگویید ، اگر مراحل اختلاط را به پایان رسانده اید و می خواهید همه ارتباطات با Rahakott را بردارید.

حساب Rahakott

درباره Rahakott

نسخه اول Rahakott توسط Akke Svenson (بنیانگذار) ، Maksim Shreyder (بنیانگذار همکار) و تیم توسعه دهندگان در تاریخ 12 نوامبر 2017 منتشر شد.

سوونسون دارای مدرک تحصیلات تکمیلی از دانشگاه استنفورد و انستیتوی فناوری سلطنتی در سوئد است. پیش از ساخت Rahakott ، Svenson در چندین شرکت فین تک در ایالات متحده و اروپا کار می کرد.

شریدر فارغ التحصیل انستیتوی فیزیک و فناوری مسکو و دانشگاه لندن است.

حرف آخر

Rahakott یک کیف پول و میکسر ارز رمزنگاری شده است که جایگاه منحصر به فردی را در فضای رمزنگاری پر می کند. می توانید وجوه را از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده به Rahakott واریز کنید ، سپس این وجوه را با هم مخلوط کرده و به عنوان ارز فیات USD یا EUR برداشت کنید. این یک کیف پول و میکسر است که در یک سرویس مناسب ساخته شده است.

برای راه اندازی کیف پول Rahakott برای اولین بار 20 ثانیه طول می کشد و همه وجوه در سمت سرور رمزگذاری شده در سرورهای Rahakott نگهداری می شوند. به همین دلیل ، توصیه نمی شود که برای ذخیره مقادیر زیادی رمزنگاری طولانی مدت استفاده کنید. به نظر می رسد که Rahakott به عنوان یک میکسر کوتاه مدت راهی ایده آل برای مبهم کردن سرمایه های رمزنگاری شما است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me