banner
banner

5 نشان امنیتی برتر برای سرمایه گذاری – نظر

در زیر 5 رمز امنیتی برتر وجود دارد که شخصاً معتقدم بیشترین پتانسیل را برای نقدینگی و رشد در آینده دارند. به عنوان سلب مسئولیت ، من دارنده رمز در تمام سرمایه گذاری های ذکر شده در زیر هستم. هیچ خسارت مالی برای این مقاله داده نشده است. این منحصراً بر اساس نظر شخصی من است.

شماره 5 – Lottery.com

این یکی از اولین STO های موجود در فضا بود. چشم انداز جمع آوری میلیاردها دلار برای کمک به رفع شدیدترین نیازهای بشردوستانه در سراسر جهان با استفاده از قرعه کشی های خیرخواهانه جهانی است. آنها به دارندگان توکن 7٪ سهم درآمد از فروش بلیط را ارائه می دهند.

برخی از سرمایه گذاران برجسته این پروژه عبارتند از:

 • پانتره سرمایه – جوی کروگ (مدیر ارشد سرمایه گذاری).
 • Paraag Marathe (مدیر ارشد استراتژی EVP ، SF 49rs).
 • بروس گیبنی (بنیانگذاران صندوق ، سرمایه گذار بذر PayPal).

آنچه در این پروژه چشمگیر است ، پیشرفت فعلی است که آنها انجام داده اند و شامل:

 • بزرگترین نتایج قرعه کشی و ارائه دهنده اطلاعات جهان به بخش رسانه های دیجیتال برای بازی های قرعه کشی ایالات متحده و آمریکای شمالی ، از جمله Google و Amazon Alexa.
 • ارائه دهنده نتایج قرعه کشی در بیش از 30 کشور در سراسر جهان.
 • در US Lottery.com یک سرویس برتر قرعه کشی موبایل با چندین تأیید دولت وجود دارد.

این رمز را می توان در سایت خریداری کرد OpenFinance سکو.

شماره 4 – tZERO

tZERO در حال کار بر روی ایجاد یک مبادله تنظیم شده برای معاملات رمزهای امنیتی و اوراق بهادار دیجیتال است. آنها وقت خود را برای توسعه این سیستم عامل اختصاص می دهند زیرا مایلند اطمینان حاصل کنند که از نظر قانونی کاملاً منطبق هستند. به tZERO فکر کنید بینانس از رمزهای امنیتی تنظیم شده.

اگر آنها در مأموریت اعلام شده خود موفق شوند ، به یک رهبر بازار در فضای اوراق بهادار دیجیتال تبدیل می شوند. سرمایه گذاران نهادی و بانکها که کاملاً منظم هستند ، قادر به استفاده از این بستر برای کلیه نیازهای مبادله ای خود خواهند بود.

ما در مورد tZERO مکرراً گزارش کرده ایم که از جمله آنها می توان به روند دردناک مراقبت موقت اشاره کرد که باعث کند شدن راه اندازی سیستم عامل می شود. سازگاری کامل از نظر قانونی امری مثبت است و ما ترجیح می دهیم که آنها برای اطمینان از انطباق و قانونی بودن کامل ، کارها را کند انجام دهند.

این رمز را می توان مستقیماً از طریق آن خریداری کرد tZERO سکو.

# 3 – صندوق 22x

22X Fund در 30 شرکت تازه تأسیس پیش آزمایش شده سرمایه گذاری کرد که بخشی از 22 برنامه از 500 Startups در مراحل اولیه صندوق سرمایه گذاری و برنامه شتاب دهنده بذر بودند. 500 استارت آپ در بیش از 1200 شرکت سرمایه گذاری کرده اند ، برخی از این سرمایه گذاری های قابل توجه شامل Udemy ، Visual.ly ، Canva ، Twilio ، talkdesk, & ipsy.

تمام شرکتهای صندوق 22X بخشی از 22 باند از 500 استارت آپ هستند که در تابستان / پاییز 2017 در سانفرانسیسکو برگزار شد. 500 Startups Accelerator 2 ~ درصد پذیرش دارد. اکثریت بودجه قبلی را جمع آوری کرده و درآمدزایی می کنند.

Batch22 تمرکز خود را روی FinTech (9 شرکت) ، Data (7 شرکت) و Digital Health (4 شرکت) قرار داده است. این لیست را می توان یافت اینجا.

سرمایه گذاران در 22X توکن دریافت می کنند که بین 2.5 تا 10 درصد از سهام خود را در هر شرکت پرتفوی 22X صاحب خواهند شد..

این رمز را می توان در سایت خریداری کرد OpenFinance سکو.

شماره 2 – Blockchain Capital

این رمز امنیتی اولیه بود که انقلاب را آغاز کرد. نشانه های BCAP نشانگر نشانه ها در یک صندوق سرمایه گذاری تحت مدیریت Blockchain Capital است.

Blockchain Capital در مورد بلاکچین واقعاً نیازی به معرفی ندارد. آنها در سال 2013 تاسیس شده اند و سرمایه گذاری های قابل توجهی مانند ABRA ، Augur ، Bancor ، BitFuty ، BitGo ، Block.one ، BlockStream ، Coinbase ، Ethereum ، Harbour دارند, کراکن, Ripple ، Securitize, & تمپلوم.

رمز BCAP در آوریل 2017 راه اندازی شد و طی شش ساعت 10 میلیون دلار جمع آوری کرد.

در ژوئن ، 2019 Coinbase حضانت پشتیبانی از رمز BCAP را اعلام کرد. اهمیت این خبر را نمی توان نادیده گرفت ، زیرا این اولین رمز امنیتی است که توسط Coinbase پشتیبانی می شود.

این رمز را می توان در سایت خریداری کرد OpenFinance سکو.

شماره 1 – SpiceVC

مورد علاقه شخصی من SpiceVC است و این رمز توسط یک تیم باتجربه مدیریت می شود که به شدت درگیر فضای اوراق بهادار دیجیتال هستند. آنها در آینده در زمینه رمزهای امنیتی و اوراق بهادار دیجیتال سرمایه گذاری می کنند. قابل توجه ترین سرمایه گذاری آنها در Securitize است. Securitize صادرکننده توکن است که بیشترین میزان کشش را در مورد توکن سازی رمزهای امنیتی نشان داده است. آنها به طور مستقیم توکن سازی کرده اند و یا خدمات علامت گذاری به بیشتر شرکت های این لیست ارائه می دهند.

سایر سرمایه گذاری های قابل توجه SpiceVC عبارتند از:

 • SAGA – ارز پایدار آینده
 • قطعه – توکن دارایی املاک و مستغلات
 • ROX – توکن سازی املاک و مستغلات تجاری.
 • Archax – بورس اوراق بهادار دیجیتال در لندن ، انگلستان راه اندازی می شود.
 • Lottery.com – رمز امنیتی آنلاین قرعه کشی.
 • Bakkt – یک شرکت مبادله امنیت دارایی های دیجیتال است که توسط ICE ، صاحبان بورس اوراق بهادار نیویورک ایجاد شده است. Bakkt یکی از مورد انتظارترین مبادلات در فضای ارزهای رمزنگاری شده است و این امکان را دارد که سرمایه گذاری درجه ای بیت کوین و ارز رمزنگاری شده را انجام دهد.

این رمز را می توان از طریق آن خریداری کرد OpenFinance سکو.

سلب مسئولیت:

Securities.io توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، FINRA یا هر تنظیم کننده خدمات مالی دیگر مجوز ندارد یا در آن ثبت نشده است. به طور خاص ، Securities.io یک فروشنده کارگزار ثبت شده در FINRA نیست و اوراق بهادار را ارائه یا نمی فروشد ، یا به فعالیت دلالان کارگزار دیگری نمی پردازد. هیچ چیز در این وب سایت به منزله پیشنهاد ، توزیع ، درخواست یا بازاریابی برای هرگونه امنیت نیست.

علاوه بر این ، Securities.io یک مبادله ، سیستم تجارت جایگزین ، نماینده ذخیره یا عامل انتقال نیست. Securities.io مشاوره حقوقی ، حسابداری ، مالیاتی یا نظارتی را ارائه نمی دهد ، یا هرگونه پول نقد ، ارز مجازی ، رمز امنیتی یا سایر دارایی های دیجیتال را برای یا از طرف شخص ثالث حفظ نمی کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me