banner
banner

MagicSeed: نسخه پشتیبان تهیه کیف پول سخت افزار Crypto

بررسی سحر و جادو

MagicSeed یک ابزار رمزگذاری پشتیبان تهیه شده برای کیف پول سخت افزاری ارز رمزنگاری شده است که به هر کاربر بیت کوین و رمزنگاری کمک می کند تا به راحتی کلمات خود را به خاطر بسپارد: «صاحب دانه صاحب سکه است».

معرفی MagicSeed: یک راهنمای جامع بررسی

در گذشته ، ما برای کسانی که به دنبال یک روش محکم و مطمئن تر برای ذخیره دارایی های دیجیتال خود هستند ، به دنیای کیف پول های سخت (Trezor ، Ledger ، KeepKey) فرو رفتیم. اما برای کسانی که با اطمینان بیشتری از صفحات سرمایه گذاری گسترده مانند IndieGoGo بازدید می کنند ، احتمالاً متوجه شده اید که نام جدیدی به لیست اضافه شده است که قابل مقایسه با CryptoSteel ، CryptoTag و BillFodl است که دارای مزایای زیادی از جمله 100٪ آفلاین بودن (بدون اتصال یا خطرات هک شدن است) ) ، کم حافظه (بدون ذخیره سازی داده ها یا خطر سرقت) ، راه اندازی آسان (5 دقیقه یا کمتر و بازیابی عبارت دانه در کمتر از 1 دقیقه) ، الگوریتم رمزگذاری سطح بالای بانک و امکان استفاده برای اهداف چند ارز.

البته آن یکی MagicSeed است که اخیراً کمپانی تأمین مالی سرمایه گذاری خود را با ظاهر بسیار جالب خود آغاز کرد. دقیقاً چیست؟ چه چیزی آن را برجسته می کند؟ و آیا واقعاً دارای مدارک فیزیکی لازم برای قرار دادن آن در کنار نام های ثابت تری مانند Trezor یا Ledger است؟?

خوب ، بیایید کشف کنیم.

درباره محصول

در مورد سحر و جادو

به نظر می رسد امتیاز فروش بی نظیری که توسط این شرکت ارائه می شود ، توانایی آن در ساده سازی عبارت بذر شما است. اگر نمی دانید این چیست: این ترکیبی از 24 کلمه تصادفی است که برای دسترسی به کیف پول دیجیتال یا آفلاین شما استفاده می شود. بدون این کلمات به خاطر سپرده شده ، دیگر دسترسی به دارایی خود را از دست می دهید که می تواند ضربه مهیبی باشد.

بنابراین چگونه MagicSeed خود را جدا می کند؟ برای اولین بار ، کیف پول این عبارات را به صورت دیجیتالی ذخیره می کند ، کاربران می توانند به راحتی با استفاده از شماره گیری کیف پول آن را انتخاب کنند. پس از انتخاب همه اینها [به درستی] ، می توانید یک عبارت کلیدی مخفی را انتخاب کنید که به راحتی به خاطر بسپارید.

از آنجا ، کیف پول یک کد QR و به دنبال آن یک کلید مخفی ایجاد می کند ، سپس از آن برای دسترسی به دانه اصلی خود استفاده می کنید.

این به چگونگی عملکرد آن می پردازد ، اما در مقایسه با نمونه های دیگر چگونه به نظر می رسد؟ برای یکی ، از نظر بصری برجسته است ، اما این چیز خوبی نیست. در مجموع ، و این از نگاه های اجمالی اولیه است ، به نظر می رسد دست و پا چلفتی و بسیار جیب دوستانه است. به یاد داشته باشید که فقط چهار مرحله ساده برای راه اندازی دستگاه پشتیبان رمزنگاری MagicSeed وجود دارد.

magicseed-crypto-seedphrase-backup

1) عبارت seed را انتخاب کنید

2) کلید مخفی خود را انتخاب کنید (چیزی که به راحتی می توانید به خاطر بسپارید)

3) MagicSeed یک کد QR تولید می کند که به کلید مخفی شما پیوند داده شده است

4) با استفاده از کد QR به همراه SecretKey ، به دانه اصلی باز می گردید

در اینجا نگاهی جالب به دستگاه MagicSeed و نحوه ذخیره ایمن منابع رمزنگاری شما وجود دارد:

چرا؟ با تماشای آن از طریق فیلم و تصاویر ، در مقایسه با نمونه هایی از Ledger’s Nano و Trezor که قابل حمل تر هستند ، بزرگ است..

دیده بان پرچم قرمز

خطرات دانه جادو

همه کمپین های سرمایه گذاری جمعی برابر ایجاد نشده اند ، بنابراین ارزش دارد نگاهی روشمندتر به MagicSeed داشته باشیم تا مطمئن شویم مورد مشکوکی وجود ندارد.

مارتین برایانت از وب بعدی در مورد این پرچم های قرمز در مورد این کمپین های جمع آوری کمک مالی در سیستم عامل های سرمایه گذاری گسترده مانند IndieGoGo بحث کرد و این نکته را باید در پشت ذهن خود نگه دارید زیرا همیشه پرهیز از کلاهبرداری های بیت کوین بسیار مهم است. یک کلمه به عاقلان می گوید که اگر و وقتی قیمت بیت کوین دوباره افزایش یابد (مانند بسیاری از کارشناسان رمزنگاری در مورد BTC / USD پیش بینی می کنند) ، ارزش سکه هایی که در کیف پول های بیت کوین خود قرار می دهید ، حتی بیشتر مجذوب هکرها و مجریان آنلاین خواهد شد. همیشه برای محافظت و اطمینان از ارزهای رمزپایه خود همه تلاش خود را انجام دهید.

بنابراین آیا چیزی برای پرچم قرمز در اینجا وجود دارد؟ برای اولین بار ، یک اشباع بیش از حد مشخص از اطلاعات وجود دارد. اما اینکه آیا این امر به منظور کور کردن سرمایه گذاران احتمالی با اطلاعات ، یا اینکه آنها این اسناد را در اختیار دارند ، باید بررسی شود.

اعضای اصلی آنها به راحتی قابل مشاهده هستند ، تعداد زیادی از اطلاعات تماس آنها برای حساب های رسانه های اجتماعی و نام دامنه آنها به راحتی در دسترس است. علاوه بر این ، اعضای ارشد کارکنان آن به وضوح قابل مشاهده هستند ، که همیشه یک چیز خوب است.

طبق صفحه IndieGoGo این شرکت ، این شرکت در تلاش است تا بیش از 43000 پوند سرمایه با پیش بینی تاریخ تحویل حامیان جولای 2020 جمع کند. و با توجه به این واقعیت که این کمپین فقط در اوایل ماه اکتبر با 6200 پوند جمع آوری شده آغاز شده است ، در ابتدا حداقل خوش بین است.

MagicSeed یک صفحه فیس بوک ، یوتیوب و توییتر دارد و می گوید که آنها از ژوئیه سال 2020 حمل و نقل از ابزارهای پشتیبان تهیه شده برای کیف پول سخت افزار رمزنگاری را آغاز می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me