banner
banner

سرمایه گذاری در NEM (XEM) – همه آنچه باید بدانید

“جنبش اقتصاد جدید” NEM (XEM) در تلاش است تا مشتریان سطح شرکت را با روش کارآمد تر برای تأیید و انتقال دارایی های بلاکچین فراهم کند. برای این منظور ، شرکت با اتصال این شبکه ها به روشهایی که قابلیت استفاده را گسترش می دهد ، به عنوان حلقه مفقوده بین بلاکچینهای خصوصی و عمومی عمل می کند. NEM (XEM) به دلیل تنوع پذیری و استراتژی تجاری منحصر به فرد ، همچنان شاهد رشد منافع است. کاربران با استفاده از این بلاکچین عصر جدید می توانند به راحتی دارایی ها و داده ها را با کارایی بیشتری مدیریت کنند. مهم است, NEM از ابتدا با توجه به نیاز مشاغل بزرگ ساخته شده است. این تمایل به تأمین نیازهای بازار باعث شده تا این پلتفرم نام مستعار “بلاک چین دارایی هوشمند” را کسب کند.

NEM (XEM) چه مشکلی را حل می کند?

NEM (XEM) با موضوعات مختلفی که در حال حاضر گریبانگیر بازار رمزنگاری شده است ، می پردازد. یکی از ماموریت های اصلی این پلتفرم افزایش قابلیت همکاری بین شبکه های خصوصی بلاکچین است. در حال حاضر در بخش بلاکچین خصوصی رونق در حال انجام است. شرکت ها در حال سرمایه گذاری میلیاردی برای این فناوری هستند. مشکل این است که هر یک از این بلاک چین ها در حال حاضر به عنوان یک جزیره عمل می کنند. آنها قادر به برقراری ارتباط دارایی های دیجیتال بین یکدیگر نیستند.

ارتباطات از طرق مختلف. این پروتکل امکان انتقال آسان هر دارایی دیجیتال از جمله رمزها ، قراردادها یا پرونده ها را فراهم می کند. علاوه بر این ، بلاکچین به گونه ای تنظیم شده است که می تواند داده ها را از یک شبکه خصوصی سازمانی داخلی که از طریق بلاکچین عمومی هدایت می شود ، به شبکه خصوصی تجارت دیگر ارسال کند..

سو chain مدیریت زنجیره تأمین

بخش دیگری که NEM قرار است در آن سیستم های فعلی تجارت را مختل کند ، تدارکات است. سیستم های مدیریت زنجیره تأمین امروز حجیم ، منسوخ و ناکارآمد هستند. NEM این سیستم ها را با سیستم باز ، ایمن و سریع جایگزین می کند. این پلتفرم مدیریت ، دسترسی و اشتراک داده های معتبر از طریق انواع کنترل دسترسی را برای شرکت ها ساده می کند.

NEM (XEM) چگونه کار می کند?

NEM (XEM) قادر است این کارها را از طریق تلفیق انواع فن آوری های جدید انجام دهد. این بلاکچین همه کاره سازوکار اجماع جدیدی را به بازار معرفی می کند – اثبات اهمیت (PoI). PoI از طرق مختلف با سایر مکانیسم های اجماع مانند PoW Bitcoin متفاوت است. در درجه اول ، در یک مکانیزم PoI ، زمان و مبلغی که شخصی به شبکه NEM اختصاص داده است در نظر گرفته می شود.

PoI در عمل

الگوریتم PoI مستلزم این است که شما حداقل 10،000 XEM را به سیستم واگذار کنید تا صلاحیت تولید بلوک های جدید را داشته باشید. کاربرانی که می خواهند بلوک های جدیدی به زنجیره بلوک اضافه کنند ، پاداش و بخشی از هزینه های معامله را دریافت می کنند. برای اینکه XEM خود را از حالت عادی به XEM تحویل دهید ، باید آن را در کیف پول شبکه نگه دارید. دارایی های جدید شما با نرخ 10٪ در روز به مالکیت بیشتری می پردازند.

ویژگی جالب دیگر در مورد PoI پاداش کاربرانی است که در شبکه با دیگران معامله می کنند. سیستم این مقادیر معامله را ارزیابی کرده و از این اطلاعات برای افزایش امتیاز PoI شما استفاده می کند. هر کاربر PoI بر اساس مشارکت و سهم کلی خود امتیاز PoI دارد. این امتیاز تضمین می کند که بهترین گره های شبکه بیشترین فرصت را برای کسب کسب می کنند.

برداشت

یکی دیگر از عناصر مهم سیستم اجماع ، پروتکل برداشت محصول است. این کدگذاری حساب شما را به موجود پیوند می دهد ابرنواختر. ابرنواخترها ستون فقرات اکوسیستم NEM را تشکیل می دهند. حساب های پیوندی به Supernodes اجازه می دهد تا از امتیاز PoI تقویت شده استفاده کند تا شانس تولید بلوک را به نفع خود افزایش دهد.

در واقع ، ابرنواخترها امتیاز PoI حساب را وام می گیرند تا از طرف آن بلوک ها را کامل کنند. این استراتژی اجازه می دهد تا بلاکچین NEM بدون نیاز به تلاش زیاد کاربران برای محاسبه ، امنیت خود را حفظ کند. به همین ترتیب ، NEM بسیار کارآمدتر از سیستم های PoW مانند Bitcoin یا Ethereum است.

مزایای برداشت بیش از معدن

این صرفه جویی در مصرف انرژی برای شرکت هایی که پایداری را در برنامه کاری خود در نظر می گیرند ، بسیار جالب است. NEM در این زمینه کارایی بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد. به عنوان مثال ، گره های NEM برای انجام مراحل برداشت نیازی به اجرای رایانه یا دستگاه استخراج ندارند. علاوه بر این ، از آنجا که برداشت به تجهیزات حفاری گران قیمت احتیاج ندارد ، بخش بلاکچین را بیشتر دموکراتیک می کند.

کارایی بهبود یافته

زنجیره بلوک NEM الگوریتم Eigentrust ++ را برای حفظ معماری اعتبار PoI ادغام می کند. این پروتکل قادر به نظارت دقیق بر گره های شبکه است تا اطمینان حاصل کند که تنها گره های کمک کننده به کیفیت بخشی از سیستم اجماع هستند. این سیستم به طور خودکار وزن کم را از شبکه مانند گره های غیرمشخص حذف می کند.

به طور منحصر به فرد ، این سیستم دارای یک الگوریتم خوشه بندی امنیتی است که رفتار گذشته گره ها را در شبکه ردیابی می کند و گره ها را قادر می سازد نقاط خوشنامی را به همسایگان خود به صورت خوشه ای اعطا کنند. این استراتژی در مقایسه با بلاکچین های نسل یک و دو به شما کمک می کند تا NEM قابل انعطاف و کارآمد باشد.

فضاهای نامی

NEM مفهوم Namespaces را به بخش بلاکچین می آورد. Namespaces به نوعی مانند نام دامنه در اینترنت عمل می کند. می توانید نام دامنه های خود را در بلاک چین NEM ایجاد و مدیریت کنید. جالب اینجاست که کاربران قادر به استفاده از نام دامنه در 3 سطح عمیق هستند. این روش انعطاف پذیری بیشتری برای مشاغل و کاربران فراهم می کند.

معاملات چند علامت

معاملات چند علامت برای مشتریان سطح شرکت جلب توجه زیادی می کند. این مشاغل باید توانایی نظارت و گسترش شبکه برای تأمین نیازهای شرکت را برای مدیران فراهم کنند. NEM پیگیری فعالیت یک حساب ، کنترل دارایی مانند XEM از یک حساب ، موزاییک دیگر یا ایجاد نشانه های جدید را برای شرکت ها ساده می کند..

NEM از طریق وب سایت

NEM از طریق وب سایت

با تعهد شرکت در زمینه امنیت ، تمام قراردادهای هوشمند چند علامت گذاری مستقیماً در بلاک چین NEM مستقر هستند. در بیشتر رقابت های موجود در بازار از سیستم های خارج از زنجیره شخص ثالث برای انجام این کار استفاده می شود. NEM با استفاده از قابلیت های چند علامت مستقیم بلاکچین نوار در این بخش را افزایش می دهد.

مزایای NEM (XEM)

NEM یک مزیت دارد. این پلتفرم برای پذیرش جریان اصلی بسیار حیاتی است زیرا برخی از بهترین بلاک چین ها را در جهان گرد هم آورده است. علاوه بر این ، تمرکز شرکت بر مشاغل بزرگ آن را به دنده مهمی در چرخ دنده های رشد تبدیل می کند. توسعه دهندگان این واقعیت را درک کردند که سیستم عامل آنها برای دستیابی به رشد مداوم در بازار باید چالاک بماند. به همین ترتیب ، آنها آن را با ویژگی های مفیدی مانند رابط کامل API بسته بندی کرده اند.

کاربران NEM می توانند نحوه دسترسی و استفاده از NEM را به صورت سفارشی تنظیم کنند. از همه بهتر ، این وظایف در یک چارچوب باز و مقیاس پذیر از خود کامل هستند. این سیستم توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به راحتی از طریق بلاکچین NEM ارزهای رمزپایه و توکن ایجاد ، توزیع و تجارت کنند..

تاریخچه NEM (XEM)

تاریخچه NEM از سال 2015 آغاز می شود. کل مفهوم NEM از آنجا آغاز شد که یک کاربر انجمن گفتگوی بیت کوین به نام UtopianFuture توضیح داد که چگونه ارز رمزنگاری شده NXT از وی برای ساخت یک پروژه جدید الهام گرفته است. تا مارس 2015 ، نسخه انشعابی NXT به نام NEM پخش شد. طولی نکشید که توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که NEM را از ابتدا بسازند.

در پایان سال NEM پایگاه کد خود را دریافت کرد. این پیشرفت ها باعث شد تا سیستم عامل مقیاس پذیرتر و سریعتر از NXT باشد. این پروژه تا سال 2016 که بنیاد NEM وارد بخش شد ، همچنان شتاب می گیرد. این سازمان غیر انتفاعی بر روی روشهای افزایش پذیرش NEM از جمله آگاهی از برند ، بازاریابی ، آموزش و مشارکت تمرکز دارد

Coincheck هک

در ژانویه 2018 ، صرافی محبوب رمزنگاری Coincheck قربانی هکی شد که رمزگذارهای شیطانی با 523 میلیون سکه XEM کار خود را آغاز کردند. در آن زمان ارزش این سکه ها چیزی بیش از 400 میلیون دلار بود. این ضررها ارزش NEM را برای هفته ها لکنت زبان داشت. متأسفانه ، وجوه هرگز بازیافت نشد. با این حال ، NEM دو سال را صرف رصد و پرچم گذاری هر حسابی که رمزنگاری مسروقه را اداره می کرد ، کرد. این اطلاعات برای مقامات ارسال شده است.

خلبان رأی دادن

در سال 2018 ، NEM اولین برنامه واقعی خود را دریافت کرد. این سیستم توسط کمیسیون مرکزی انتخابات اوکراین برای یک برنامه آزمایشی برای آزمایش امکان سنجی سیستم های رأی گیری مبتنی بر بلاکچین انتخاب شد. NEM پروتکل رأی گیری دوره جدید را ارائه داد که شفافیت و کارایی بیشتری نسبت به روش های قبلی ارائه می داد.

تأیید گواهی

در همان سال ، NEM توافق نامه ای را با وزارت آموزش مالزی برای آزمایش سیستمی که گواهینامه های علمی را تأیید می کند ، تأمین کرد. برای انجام این وظیفه ، وزارتخانه کنسرسیومی از دانشگاه ها تشکیل داد که همه موافقت کردند این سیستم را آزمایش کنند. اخبار مربوط به برنامه آزمایشی به افزایش قیمت NEM کمک کرد.

XEM

XEM رمز اصلی ابزار بلاک چین NEM است. XEM به چند نقش حیاتی در اکوسیستم خدمت می کند. کاربران XEM را برای به دست آوردن حق رأی و مسدود کردن حق تأیید جلیقه می دهند. علاوه بر این ، NEM می تواند به عنوان ارز رمزنگاری شده با زمان معاملات سریع عمل کند. با این حال ، هدف اصلی XEM تاکنون تسهیل قراردادهای هوشمند بوده است.

XEM - CoinMarketCap

XEM – CoinMarketCap

نحوه خرید NEM (XEM)

دستیابی به XEM کار ساده ای است. این ارز رمزنگاری شده در صرافی های منتخب عمده از جمله در دسترس است بینانس و Bittrex.

سرمایه گذاری در NEM (XEM) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در NEM (XEM) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در NEM (XEM) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره NEM (XEM)

کاربران NEM گزینه خوبی برای ذخیره کیف پول رمزنگاری خود دارند. توسعه دهندگان کیف پول رومیزی معروف به NEM را ارائه می دهند نانو کیف پول. این کیف پول ساده به شما امکان می دهد سکه های XEM خود را به راحتی ذخیره و مدیریت کنید. این کیف پول شامل برخی از ویژگی های خاص NEM مانند آدرس NEM و Namespace است.

همچنین وجود دارد برنامه موبایل از بنیاد NEM که برای هر دو سیستم عامل Android و iOS در دسترس است. بارگیری این برنامه رایگان است و پیمایش آن بسیار آسان است. در نتیجه ، این یکی از محبوب ترین روش ها برای ذخیره XEM است.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری عمده در XEM انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از NEM (XEM) پشتیبانی می کنند.

NEM (XEM) – یک پروژه جالب که پتانسیل زیادی دارد

NEM ثابت کرده است که یک بلاکچین و جامعه بسیار مقاوم است. این پلت فرم با هک Coincheck از یک ضربه بزرگ برگشت. رفتن از ضرر 400 میلیون دلاری به یکی از تعاملی ترین جوامع آنلاین در بازار چشمگیر است. در حال حاضر ، به نظر می رسد NEM جایگاه خود را در صنعت پیدا کرده است. با اجرای برنامه های آزمایشی بیشتر می توانید انتظار داشته باشید که این سکه جایگاه بیشتری کسب کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me