banner
banner

گردهمایی SEC – کلایتون تصدی گری ، پیشنهاد کارگزار-فروشنده ، مدیر صندوق را به اتمام می رساند

اخبار مربوط به شارژ SEC ریپل و مدیران کلیدی آن با توزیع اوراق بهادار ثبت نشده توجه همه را به خود جلب کرده است. علی رغم دامنه این دادخواست ، SEC همچنان سخت کار می کند و در این هفته چندین مورد را در رابطه با عملکرد خود ارائه می دهد.

خط پایان

جی کلیتون اکنون رسماً رئیس سابق SEC است. در اخیراً منتشر شده است بیانیه, کلیتون به عزیمت خود پرداخت ، و اظهار داشت که “… در حال آماده سازی برنامه من است و در 23 دسامبر عزیمت خواهد کرد.”

كلیتون خلاصه زمان حضور خود در SEC را تشریح كرد و دامنه اقدامات اجرایی و به روزرسانی های نظارتی را به طور خلاصه بیان كرد.

“در SEC ، ما بر روی مدرن سازی چارچوب نظارتی خود ، با اتخاذ بیش از 90 قانون ، بسیاری از آنها در مناطقی که طی دهه ها به طور اساسی مورد توجه قرار نگرفته بودند ، متمرکز شدیم. نکته مهم ، تلاش های بازرسی و اجرای ما بر نیازهای ده ها میلیون خانوار آمریکایی متمرکز بود. ما در اقدامات اجرایی دستوراتی برای بیش از 14 میلیارد دلار درمان پولی به دست آوردیم و ركورد تقریبی 3.5 میلیارد دلار را به سرمایه گذاران آسیب دیده برگرداندیم. “

قوانین جدید

زندگی برای دلالان دلال که درگیر اوراق بهادار دیجیتال هستند ممکن است در آینده نزدیک کمی آسان شود. SEC داره پیشنهادی را منتشر کرد برای تفسیر عمومی ، که سازمان تنظیم مقررات یک دوره عفو 5 ساله را در اختیار دلالان کارگزار قرار می دهد که در آن هیچ اقدامات اجرایی انجام نمی شود.

این دوره ارائه می شود تا امکان توسعه زیرساخت های لازم – با تأکید ویژه بر نگهداری از اوراق بهادار دیجیتال – فراهم شود.

“کمیسیون پیش بینی می کند دلالان دلال در مورد اوراق بهادار دارایی دیجیتال – از جمله حفظ حضانت این دارایی ها – مجموعه عملکردهای دلالان دلال را انجام دهند به گونه ای که ویژگی های منحصر به فرد اوراق بهادار دارایی دیجیتال را نشان می دهد و خطر برای سرمایه گذاران و سایر بازارها را به حداقل می رساند. شركت كنندگان.”

ادامه دارد,

“کمیسیون تشخیص می دهد که بازار اوراق بهادار دارایی دیجیتال هنوز جدید است و به سرعت در حال تحول است. الزامات فنی برای معامله و نگهداری از اوراق بهادار دارایی های دیجیتال با اوراق بهادار سنتی متفاوت است. و معاملات سنتی اوراق بهادار معمولاً شامل انواع واسطه ها ، تأمین کنندگان زیرساخت ها و طرف های مقابل است که ممکن است هیچگونه آنالوگ در بازار اوراق بهادار دارایی دیجیتال وجود نداشته باشد. کمیسیون برای توسعه زیرساخت های خود از نوآوری در بازار اوراق بهادار دارایی دیجیتال پشتیبانی می کند. “

در تلاش برای پیشبرد این توسعه زیرساخت ها ، SEC اقدامات مختلفی را انجام داده است كه احساس می شود هنگام برخورد با این دارایی ها ، سطح امنیت لازم را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. موارد زیر چند نمونه از این موارد است.

  1. دلالان دلال محدود به تجارت منحصراً با اوراق بهادار دیجیتال هستند
  2. سیاست ها و رویه های روشن و تضمین مسئولیت های گزارشگری کافی را پیاده کنید
  3. سیاست ها و رویه های روشن پیرامون تجزیه و تحلیل هر دارایی دیجیتال و ویژگی های منحصر به فرد آن (مقیاس پذیری ، سرعت معاملات ، انعطاف پذیری و غیره) را اجرا کنید.
  4. روشهایی را ایجاد کنید که نگهداری داراییهای دیجیتال را تسهیل و نشان می دهد.

اگرچه رشته های مختلفی به آن پیوسته است ، این پیشنهاد یک حرکت مثبت قطعی برای بخش اوراق بهادار دیجیتال است. امیدوارم این امکان ایجاد رشد غیرقانونی و ارگانیک را فراهم کند ، زیرا شرکت ها و تنظیم کنندگان به طور یکسان زیرساخت های لازم را برای اداره یک بخش ایمن و کارآمد ایجاد می کنند..

متهم به کلاهبرداری

در حالی که دلالان دلال ممکن است چیز مثبتی برای انتظار داشته باشند ، موارد دیگری غیر از Ripple وجود دارد که به طور منفی نظر SEC را به خود جلب کرده است.

استفان شین ، بنیانگذار Virgil Capital ، در حال فعالیت است به اتهام کلاهبرداری توسط SEC.  این اتهامات ناشی از اقدامات مختلفی است که از سوابق ساختگی گرفته تا اعتبارات سو استفاده شده و موارد دیگر را شامل می شود.

“متهم استفان شین با استفاده از اظهارات كاملاً نادرست و گمراه كننده به سرمایه گذاران و دیگران ، درگیر یك رفتار فریبنده شده است ، و باعث آسیب جدی و تهدید صدمه بیشتر به دو صندوق تحت كنترل خود ، صندوق Virgil Sigma LP (” صندوق سیگما “) و صندوق چند مرحله ای VQR LP (” صندوق VQR “).”

مشخص شده است که اگرچه اعتقاد بر این است که استفان شین در حال حاضر در کره جنوبی اقامت دارد ، اما انتظار می رود که وی به طور کامل با SEC همکاری کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me