banner
banner

SEC پیشنهاد اصلاحیه معیارهای پیرامون “سرمایه گذاران معتبر”

تغییر قوانین

در اقدامی تاحدودی شگفت آور و مثبت ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اعلام کرد که آنها در حال بررسی هستند اصلاح کننده قوانین موجود در مورد اوراق بهادار. هدف از این کار انعکاس بهتر سرمایه گذار مدرن است.

در آنها اعلامیه, SEC اظهار داشت,

“اصلاحات پیشنهادی به سرمایه گذاران بیشتر این امکان را می دهد تا با افزودن دسته های جدیدی از اشخاص حقیقی که ممکن است براساس دانش ، تجربه یا گواهینامه های شغلی خود واجد شرایط سرمایه گذاری معتبر باشند ، در پیشنهادات خصوصی شرکت کنند.”

سرمایه گذار معتبر

به عنوان یک سرمایه گذار معتبر شناخته شده منجر به باز شدن قابل توجهی درها می شود. اکثریت قریب به اتفاق فرصتهای بالقوه سرمایه گذاری ، به دلیل محدودیتهای نظارتی ، به این زیر مجموعه از سرمایه گذاران اختصاص یافته است.

متأسفانه ، تعریف فعلی صلاحیت افراد را بر اساس درآمد و / یا دارایی خالص آنها قرار می دهد. این ماهیت محدود کننده یکی از دلایلی است که سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی ، مانند WeFunder ، در سال های اخیر سطح بالایی از تصویب را تجربه کرده اند.

در حالی که هنوز برخی از نیازهای مالی را برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار معتبر حفظ کرده اید ، تغییرات جدید به طور بالقوه بسیاری از درها را باز می کند ، زیرا روند تأکید بیشتری بر تعیین “دانش” سرمایه گذار دارد..

آنچه در زیر می آید ، گزیده ای از شش اصلاحیه ارائه شده توسط SEC برای اظهارنظر عمومی طی 60 روز آینده است..

  • دسته های جدیدی را به تعریفی اضافه کنید که به اشخاص حقیقی اجازه می دهد براساس برخی از گواهینامه ها و تعیین نام های حرفه ای ، مانند مجوزهای سری 7 ، 65 یا 82 ، یا سایر اعتبارنامه های صادر شده توسط یک موسسه آموزشی معتبر ، به عنوان سرمایه گذاران معتبر واجد شرایط شوند.
  • با توجه به سرمایه گذاری در یک صندوق خصوصی ، دسته جدیدی را براساس وضعیت شخص به عنوان “کارمند آگاه” صندوق اضافه کنید.
  • شرکتهای با مسئولیت محدود را که دارای شرایط خاصی هستند ، مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده و شرکتهای سرمایه گذاری مشاغل روستایی (RBIC) به لیست فعلی نهادهایی اضافه کنند که ممکن است به عنوان سرمایه گذاران معتبر واجد شرایط باشند.
  • برای هر موجودیت ، از جمله قبایل هندی ، صاحب “سرمایه گذاری” ، طبقه بندی جدیدی اضافه کنید ، که در قانون 2a51-1 (b) تحت قانون شرکت سرمایه گذاری تعریف شده است ، بیش از 5 میلیون دلار و برای هدف خاص سرمایه گذاری در آن شکل نگرفته است. اوراق بهادار ارائه شده
  • همانطور که هر اصطلاح در قانون مشاوران سرمایه گذاری تعریف شده است ، “دفاتر خانوادگی” را با حداقل 5 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت و “مشتریان خانواده” آنها اضافه کنید. و
  • اصطلاح “معادل همسر” را به تعریف سرمایه گذار معتبر اضافه کنید ، به طوری که معادل همسر می توانند منابع مالی خود را برای هدف واجد شرایط بودن به عنوان سرمایه گذاران معتبر جمع کنند.

یک ادعای صنعتی

این حرکت حرکتی است که سالها ساخته شده است. کارشناسان صنعت برای مدتی خوب نیاز به یک تعریف به روز شده را به طرز صوتی بیان کرده اند.

به قول معروف ، “چرخ جیر جیر چربی می گیرد”. اگر تعداد کافی از مردم صحبت کنند و ادامه دهند ، تغییرات تحت تأثیر قرار می گیرند. این امر در سال 2012 ، با تصویب قانون شغل (که زمینه را برای سیستم عامل های تأمین مالی سرمایه گذاری امروز فراهم می کند) ، آشکار شد و اکنون نیز بار دیگر آشکار می شود.

گرچه این حرکت صرفاً با توجه به اوراق بهادار دیجیتال انجام نشده است ، اما پتانسیل بالا – در عین حال نوپای صنعت – بسیار سود می برد. در حال حاضر یک بازار طاقچه ، به دلیل نوپا بودن و محدودیت های سنگین آن ، مانند تعریف موجود در مورد آنچه که یک سرمایه گذار معتبر است ، باعث می شود اوراق بهادار دیجیتال حتی بیشتر ظاهر شود.

یکی از زمینه های اصلی جلوگیری از STO از تصویب جریان اصلی ، یک زمینه ساده است – قابلیت دسترسی. با گسترش افراد واجد شرایط برای سرمایه گذاری معتبر ، این مانع بلافاصله کاهش می یابد.

تفسیر

پس از طرح این پیشنهاد ، رئیس SEC ، جی کلایتون ، وقت گذاشت و چند کلمه را در حال حرکت به اشتراک گذاشت. او بیان کرد,

“آزمون فعلی برای وضعیت سرمایه گذار معتبر فردی ، رویکردی باینری دارد که چه کسی فقط درآمد یا دارایی خالص شخص را تأیید می کند و صلاحیت آن را ندارد … مدرن سازی این رویکرد مدتهاست که منقضی شده است. این پیشنهاد ابزارهای اضافی برای افراد برای واجد شرایط بودن برای شرکت در بازارهای سرمایه خصوصی ما بر اساس اقدامات مشخص و مشخص پیچیدگی مالی اضافه می کند. من همچنین خوشحالم که این پیشنهاد به طور خاص تأیید می کند که برخی از سازمان ها ، مانند دولت های قبیله ای ، نباید از شرکت در بازارهای سرمایه خصوصی ما محدود شوند. “

بسیاری تعاریف فعلی را برای حمایت از عبارت “ثروتمندتر ثروتمند می شوند” می دانند. محدود کردن دسترسی شخص به فرصت های سرمایه گذاری ، دقیقاً مبتنی بر ثروت فعلی ، روشی قدیمی برای اطمینان از ایمنی سرمایه گذار است. تشخیص رئیس توسط این موضوع ، با ارائه معیارهای دانش بنیان بیشتر ، مطمئناً مورد استقبال بسیاری قرار خواهد گرفت.

SEC

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، یک نهاد تحت تحریم دولت است. آنها وظیفه ایجاد و اجرای انطباق قوانین پیرامون استفاده از اوراق بهادار را دارند. هدف این مسئولیت ها این است که بازارهای اطراف برای همه شرکت کنندگان ایمن ، عادلانه و شفاف باقی بمانند.

رئیس هیئت مدیره ، جی کلیتون ، در حال حاضر نظارت بر عملیات در SEC است.

در سایر خبرها

در گذشته ، ما در مورد موارد مختلفی از شرکت ها درخواست کرده ایم که SEC شرایط و تعاریف خود را به روز کند. این درخواست ها در جبهه های مختلف ارائه شده است ، نه فقط در مورد تعریف یک سرمایه گذار معتبر. مقاله زیر نمونه ای از این موارد است ، زیرا تمپلوم در اوایل سال جاری خواستار توضیحات شد.

Templum از SEC می خواهد تا توضیحات مربوط به خدمات رمز امنیتی را ارائه دهد

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me