banner
banner

اندی استروت ، بنیانگذار Realecoin ™ – سری مصاحبه

اندی استروت یکی از بنیانگذاران Realecoin است – صندوق سرمایه گذاری در مسکن چند خانواده تولیدکننده درآمد که نیاز به بازسازی یا نوسازی و فرصت های بدهی وام مسکن در ایالات متحده دارد.

اندی به عنوان یک مدیر اجرایی با بزرگترین مدیران صندوق در ایالات متحده کار کرده است – BlackRock ، Alliance Bernstein و MFS Investment Management. او در دو کشور مختلف اروپایی کار کرده است ، که برای هدایت اقدامات جدید در خارج از کشور انتخاب شده است. آقای استروت صندوق های املاک و مستغلات و فرصت های سرمایه گذاری مشترک را تنظیم کرده و همچنین با بیش از 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در زمینه توسعه جدید ، بازسازی مجدد چند خانواده ، وام های غیرفعال ، تأمین مالی پل و میزان ، تعهدات خود را انجام داده است. آقای استروت همچنین به عنوان مشاور استارتاپ های فناوری خدمت کرده است و با همکاری Fang.com ، بزرگترین وب سایت املاک و مستغلات چین ، اولین درگاه ثبت نام املاک و مستغلات مرزی در نوع خود را برای سرمایه گذاران چینی ایجاد کرده است. آقای استروت فوق لیسانس خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشکده بازرگانی کلمبیا دریافت کرد.

AT: شما عمدتا در زمینه تولید املاک چند خانواده ای که نیاز به بازسازی یا نوسازی دارند تخصص دارید. چگونه این خصوصیات را تهیه می کنید?

AS: صندوق Realecoin در املاک چند خانواده سرمایه گذاری می کند که نیاز به بازسازی یا نوسازی دارند و بدهی وام مسکن مضطرب در سراسر ایالات متحده است. ما تمام پروژه های خود را از یک شبکه روابط دیرینه در صنعت املاک و مستغلات با بیش از 30 سال پیش تهیه می کنیم.

AT: متوسط ​​زمان نگهداری شما برای یک ملک چقدر است?

AS: هر سرمایه گذاری منحصر به فرد است ، اما برای دارایی های چند خانواده ما ، زمان نگهداری ما باید به طور متوسط ​​بین 3-5 سال باشد. برای بدهی وام مسکن مضطرب ، زمان نگهداری ما تقریباً بین 18-36 ماه است.

AT: آیا ایالتها یا شهرهای خاصی وجود دارد که شما بر آنها تمرکز کنید ، یا اینکه از آنها اجتناب کنید?

AS: برای خواص چند خانوادگی ، در ایالات متحده در شهرهای اولیه و ثانویه نگاه می کنیم. برای بدهی رهن مضطرب خود ، ما عمدتا در مناطق جنوب شرقی ، جنوب غربی و غرب میانه سرمایه گذاری می کنیم. ما تمایل داریم از کلانشهرهای NYC و بسیاری از مناطق کالیفرنیا اجتناب کنیم ، زیرا یک فضای دعوا بیشتر است که باعث افزایش زمان و هزینه ما می شود.

AT: در حال حاضر شما بر روی املاک و مستغلات ایالات متحده تمرکز می کنید. هر برنامه ای برای بین المللی شدن?

ع: نه.

AT: اولین ملکی که خریداری می کنید 162-164 East 82nd St. در Upper East Side شهر نیویورک است. چه عاملی باعث شد شما این پیشرفت را برای اولین بار انتخاب کنید?

مانند: این ملکی بوده است که Azrak در حال کار بر روی آن بوده و بیش از 2 میلیون دلار برای بازسازی آپارتمان ها و افزایش اجاره سرمایه گذاری کرده است. این ملک در این مرحله به طور کامل اجاره شده است و یک IRR جذاب برای نمونه کارها صندوق را نشان می دهد.

AT: چگونه می خواهید خود را از رقبایی مانند BlockEstate و Property Coin متمایز کنید?

AS: تمایز اصلی ما این است که ما نمونه کارهای متنوعی از سهام املاک و مستغلات و بدهی ها هستیم.

AT: آیا شما سود پرداخت خواهید کرد؟ اگر بله ، آیا این موارد باید به صورت سه ماهه یا سالانه توزیع شود؟ انتظار پرداخت سود سهام چیست?

ع: بله سه ماه یکبار. 6-8.

AT: مدیریت ارشد صندوق چگونه جبران می شود? 

AS: 2.5٪ هزینه های مدیریت ، که حقوق کل تیم ما را پرداخت می کند. به علاوه 20٪ سود. ما همچنین 10 درصد از اوراق بهادار دیجیتال Realecoin را که صادر شده اند ، در اختیار خواهیم داشت.

AT: آیا می توانید هنگام بررسی خصوصیات به طور بالقوه ، برخی از موارد موجود در لیست بررسی دقیق را به طور خلاصه با ما در میان بگذارید?

AS: این شامل موارد زیر است:

 • اطلاعات مستاجر – اجاره نامه ، کپی روال اجاره فعلی ، لیست سپرده های امنیتی ، کپی شده از توافق نامه های منطقه مشترک.
 • موافقت نامه های شخص ثالث – گزارشات ساختاری ، گزارش های زیست محیطی ، گزارش فاز جدید ، در صورت وجود مطالعه HVAC ، در صورت موجود بودن تعمیرات سقف.
 • عنوان / نظرسنجی – تعهد بیمه نامه عنوان به استثنا ، نظرسنجی ، عنوان بیمه ، کپی اعلامیه ترخیص.
 • گزارش ها / برنامه ها – گواهی های تصرف ، گواهی ساختمان ، تمام گواهی های مستاجر از اشغال ، مجموعه کامل نقشه های ساختمان ، مجموعه کامل پرونده های CAD برای املاک ، نقشه های AsBuilt.
 • برنامه ها و مصوبات توسعه سایت
 • برنامه برجسته TI و LC
 • موافقت نامه های خدمات – آسانسور ، تصفیه آب ، امنیت و غیره.
 • ضمانت – سقف ، دیگر
 • اسناد مالی / عملیاتی
 • بودجه عملیاتی (سه سال گذشته ، YTD)
 • پیش بینی بودجه عملیاتی
 • صورت ماهانه درآمد / هزینه YE
 • بهبود سرمایه خاص

AT: هر چیز دیگری که می خواهید در مورد Realecoin ذکر کنید?

AS: ما در Realecoin پیشتاز یک ابتکار عمل فوق العاده در چهار راه املاک و مستغلات و فناوری برای سهولت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ایالات متحده برای سرمایه گذاران هستیم. نیازی به گفتن نیست که ، مقدار قابل توجهی از زمان و کار توسط بسیاری از افراد برای رسیدن به پیش فروش ما صرف شده است ، و با این حال ، ما فقط در ابتدای روز این فعالیت هستیم و چشم به راه مرحله بعدی تجارت خود هستیم.

AT: از اینکه وقت خود را برای انجام این مصاحبه اختصاص دادید متشکرم. هرکسی که می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند می تواند از وب سایت Realecoin.

* از آن زمان Realecoin مجدداً به عنوان Resolute.Fund برند شد. عملیات و اهداف شرکت ثابت مانده و تنها تغییر در نام است *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me