banner
banner

نقد و بررسی TradingView: استاد راهنمای کاربر Crypto

TradingView یک پلت فرم محبوب نمودار است که نمودارهایی را برای بازارهای مالی سنتی و همچنین بازارهای رمزنگاری ارائه می دهد. به خواندن ادامه دهید تا همه مواردی را که باید درباره TradingView بدانید کشف کنید.

TradingView چیست?

TradingView یک بستر مالی برای بازرگانان و سرمایه گذاران است. مانند سایر سیستم عامل های نمودار و ابزارهای تجزیه و تحلیل ، TradingView می خواهد اطلاعات لازم برای انجام معاملات آگاهانه را به معامله گران ارائه دهد. با در نظر داشتن این هدف ، TradingView نمودارها ، ایده های تجاری ، ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل فنی ، قیمت واقعی و غیره را ارائه می دهد..تجارت چیست

ویژگی اصلی TradingView این است که شما می توانید تقریباً هر چیزی را در نمودارهای سیستم عامل ترسیم کنید – از میانگین متحرک ساده گرفته تا باندهای تجزیه و تحلیل فنی پیشرفته.

TradingView همچنین یکی از اولین پلتفرم های بزرگ نمودارسازی بود که بیت کوین را ادغام کرد. هنگامی که اولین بار در سال 2011 راه اندازی شد ، TradingView داده ها و نمودارهایی را برای بازارهای مالی سنتی منتشر کرد. با این حال ، از ژوئن 2013 ، TradingView از نمودار بیت کوین پشتیبانی کرده است. این شرکت در ابتدا از Mt. Gox برای داده های رمزنگاری شده خود.

نمودارهای معاملاتی Bitcoinview-قیمت-بیت کوین

امروز ، TradingView طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار را برای سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات به طور یکسان ارائه می دهد. هدف این پلتفرم دروازه ای همه در یک به دنیای سرمایه گذاری سهام ، تجارت جهانی و تجزیه و تحلیل بازار است.

tradingview-market-quotes

پس از راه اندازی ابزارهای نمودار TradingView ، می توانید مستقیماً از طریق سیستم عامل درگیر تجارت کاغذ شوید. قبل از اینکه پول واقعی را روی خط قرار دهید ، استراتژی های خود را در برابر شرایط مختلف بازار آزمایش کنید.

سپس ، پس از آماده شدن برای انجام سفارشات واقعی از طریق TradingView ، می توانید یک حساب کارگزاری با یکی از چندین کارگزار پشتیبانی شده باز کنید ، پول را به آن حساب های کارگزاری واریز کنید و حساب را به TradingView متصل کنید.

با این حال ، TradingView فقط تعداد کمی از کارگزاری های سهام و صرافی های رمزنگاری را پشتیبانی می کند (فقط Poloniex در حال حاضر پشتیبانی می شود). بیشتر معامله گران TradingView را از کارگزاری خود جدا نگه می دارند. شما می توانید بدون اتصال حساب کارگزاری به راحتی از TradingView استفاده کنید.

نسخه اصلی TradingView رایگان است و برنامه های اشتراک آن از 15 تا 60 دلار در ماه است.

ویژگی های TradingView

ویژگی های اصلی TradingView شامل همه موارد زیر است:

پیگیری انواع ابزارهای مالی و بازارها: TradingView به شما امکان می دهد چندین بازار و محصولات مالی را از یک سیستم عامل راحت ردیابی کنید ، از جمله ارزهای رمزپایه (مانند CoinMarketCap ، Crypto مقایسه و CoinGecko) ، ارزهای فیات ، سهام ، شاخص ها ، معاملات آتی ، اوراق قرضه و CFD.

tradingview-crypto-market-features

چند زیر مجموعه را ردیابی کنید: در هر دسته ، TradingView چندین زیر مجموعه را لیست می کند. به عنوان مثال می توانید بازارهای ارز رمزنگاری شده جداگانه را برای BCH ، BTC ، ETH ، XRP و سایر ارزهای اصلی مشاهده کنید. شما می توانید زیر مجموعه های ارزهای فیات مانند “مینور” ، “عمده” ، “عجیب” و “اروپا” را مشاهده کنید.

انواع خاص سهام را هدف قرار دهید: TradingView بررسی سهام و حرکت بازار از طریق سیستم عامل خود را آسان می کند. با این حال ، TradingView همچنین دارای زیر مجموعه سهام در سیستم عامل خود است ، از جمله “سودآورترین” ، “کلاه بزرگ” ، “بازنده برتر” ، “فعال ترین” و “بی ثبات ترین” ، در میان سایر دسته ها.

گزینه های رایگان و پولی: TradingView دارای چهار سطح اشتراک مختلف است که از رایگان تا 60 دلار در ماه در دسترس است.

چند شاخص: TradingView ردیابی انواع شاخص ها از جمله شاخص های ارزی ، S را آسان می کند&بخش های P ، شاخص های ایالات متحده و شاخص های عمده جهانی.

بازارهای آتی: TradingView از بازارهای آتی در چندین دسته از جمله کشاورزی ، انرژی ، ارزها ، فلزات ، شاخص های جهانی و نرخ بهره پشتیبانی می کند.

اوراق قرضه: دسته بندی اوراق قرضه شامل “عمده 10Y” ، “قاره آمریکا” ، “اروپا” ، “آسیا” ، “اقیانوس آرام” ، “خاورمیانه” و “آفریقا” است..

CFD: دسته قراردادهای اختلاف (CFD) شامل زیر مجموعه هایی مانند کشاورزی ، انرژی ، فلزات ، شاخص های جهانی و نرخ بهره و اوراق قرضه است..

با هر مرورگری کار می کند: TradingView بدون نصب نرم افزار اضافی روی هر مرورگری کار می کند.

HTML5: دلیل کار TradingView در هر مرورگر مدرن این است که همه آن در HTML5 کدگذاری شده است.

50+ ابزار طراحی هوشمند: معامله گران پیشرفته می توانند با بهره گیری از ابزارهای پیشرفته ترسیم TradingView ، به شما اجازه می دهند تقریباً هر چیزی را در نمودارها ترسیم کنید.

tradingview-crypto-drawing-tools

انواع چند نمودار: TradingView انواع مختلف نمودارها و چیدمان ها را دارد ، از جمله Renko ، Kagi ، line break ، P&نمودارهای F و موارد دیگر.

آزمایشات رایگان: هر چهار بسته اشتراک TradingView دارای 30 روز آزمایش رایگان است.

هشدارهای جانبی سرور: TradingView را می توان برای ارسال هشدار برای اعلان های خاص سفارشی کرد. هنگامی که بازار معیارهای تنظیم سفارشی شما را برآورده می کند ، می توانید اعلانی دریافت کنید. اگر سهام مایکروسافت به بیرون از کانال بولینگر سقوط کرد ، یا اگر BTC به زیر 7000 دلار رسید ، می توانید به TradingView بگویید که برای شما هشدار ارسال کند. 12 حالت مختلف هشدار وجود دارد که می تواند برای شاخص ها یا ابزارهای ترسیم اعمال شود.

ابزارهای نمایشگر: TradingView دارای نمایشگرهای سهام و رمزنگاری است. این نمایشگرها ابزارهای جستجو هستند که به شما امکان می دهد دارایی ها را براساس معیارهای خاص فیلتر کنید. به عنوان مثال می توانید ارزان ترین شرکت هایی را پیدا کنید که بیشترین سود را با فیلتر کردن با کمترین نسبت P / E کسب کنند. بیش از 100 فیلد از طریق نمایشگرها در دسترس است.

بیش از 50 تبادل و فید داده: TradingView به بیش از 50 مبادله و فید داده متصل است. این پلتفرم دارای خوراک داده های تجاری حرفه ای است که به آن دسترسی مستقیم به سهام ، معاملات آتی ، تمام شاخص های اصلی و CFD را می دهد. این بدان معناست که کاربران TradingView اطلاعات حقوقی مربوط به قیمت ها ، حجم و تاریخ مستقیماً از ایالات متحده و بازارهای بین المللی را دریافت می کنند.

تجارت-شاخص-استراتژی ها

برنامه های موبایل: TradingView دارای برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android است. این برنامه ها به شما امکان می دهند نقل قول های بی درنگ را در حال حرکت پخش کنید ، به سایر کاربران TradingView پاسخ دهید و به نمودارهای ذخیره شده در هر مکان دسترسی پیدا کنید.

شبکه اجتماعی: TradingView یکی از ابزارهای نمودار اجتماعی با گرایش های امروزی است. شما می توانید با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید ، استراتژی های تجاری را به اشتراک بگذارید و در انجمن های TradingView شرکت کنید. بیش از 8 کاربر TradingView وجود دارد. برخی از کاربران توسط صدها معامله گر دیگر دنبال می شوند. می توانید کسی را دنبال کنید تا به عنوان مثال نظرات خود را در مورد حرکت اخیر بازار دریافت کنید. برخی از تجار حتی دوره های معاملاتی روزانه یا برنامه های آموزشی را از طریق اتاق گفتگوی معاملات ارائه می دهند.

تجارت نویس-برتر-نویسندگان

تجزیه و تحلیل فنی سفارشی: TradingView 100+ مطالعه از پیش ساخته شده برای تجزیه و تحلیل دقیق بازار دارد. این مطالعات محبوب ترین مفاهیم و شاخص های تجاری را پوشش می دهند.

زبان برنامه نویسی کاج: تیم پشتیبان TradingView زبان برنامه نویسی Pine را ایجاد کردند که به شما امکان می دهد مطالعات و سیگنالهای سفارشی را ایجاد و به اشتراک بگذارید. کد هر مطالعه به راحتی قابل اصلاح است و تقریباً هر نشانگر سفارشی را می توان از ابتدا با استفاده از این کد ایجاد کرد.

tradingview-scripts-language

تجارت کاغذ: TradingView دارای یک سیستم تجارت کامل کاغذ است که به شما امکان خرید و فروش دارایی را با پول مجازی می دهد. قبل از سرمایه گذاری واقعی می توانید استراتژی های معاملاتی را در شرایط مختلف بازار آزمایش کنید.

گزینه های قابل تنظیم نمودار: TradingView به شما امکان می دهد نمودارها را با ده ها گزینه مختلف شخصی سازی کنید. به عنوان مثال می توانید موارد اساسی مانند حجم و قیمت را به نمودارها اضافه کنید. همچنین می توانید ویژگی های پیشرفته تری مانند باندهای بولینگر ، باندهای Donchian Channels و Ichimoku Lead (9 ، 26 ، 52 ، 26) را اضافه کنید..

tradingview-chart-options

پشتیبانی چند کارگزار: TradingView به شما امکان می دهد با افتتاح حساب با کارگزاران پشتیبانی شده ، مستقیماً از طریق سیستم عامل در هر زمان سفارش واقعی خود را ثبت کنید. فقط پول را به آن حساب کارگزاری واریز کنید ، حساب را به TradingView متصل کنید ، سپس تجارت را شروع کنید.

پشتیبانی از Poloniex: از نوامبر 2019 ، TradingView فقط از یک کارگزار ارز رمزپایه پشتیبانی می کند – Poloniex.

tradingview-crypto-screener

نحوه استفاده از TradingView

TradingView با هدف آسان و شهودی استفاده برای مبتدیان ایجاد شده است ، اما همچنین به اندازه کافی قدرتمند است که چارتست های پیشرفته می توانند از آن استفاده کنند..

در واقع ، TradingView طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار را در اختیار شما قرار می دهد. سپس ، شما از آن ابزارهای نمودار برای انجام معاملات آگاهانه استفاده می کنید. شما داده های زمان واقعی و نمودارهای مبتنی بر مرورگر را دریافت می کنید که به شما اجازه می دهد از هرجایی تحقیق کنید مانند کشف قیمت بیت کوین یا هر یک از بازارهای مهم در سراسر جهان.

چگونه-تجارت-کار می کند

همه داده های TradingView مستقیماً از طریق هر مرورگر اینترنتی مدرنی قابل دسترسی است. نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست (اگرچه برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android در دسترس هستند).

پس از ثبت نام در TradingView ، می توانید در چندین بازار از جمله سهام ، شاخص ها ، ارزهای رمزپایه ، معاملات آتی ، اوراق قرضه ، ارزهای فیات و CFD مرور کنید..

همچنین می توانید اسکریپت ها را مرور کرده یا اسکریپت ها را در نمودارهای خود پیاده سازی کنید. TradingView اسکریپت ها را به زیر گروههایی مانند نوسانگرها ، نوسانگرهای مرکز ، نوسانات ، تجزیه و تحلیل روند ، حجم ، میانگین متحرک و شاخص های بیل ویلیامز جدا می کند..

نحوه استفاده از تجارت

همچنین می خواهید از صفحه نمایشگر برای یافتن دارایی مناسب استفاده کنید. TradingView دارای یک غربالگر سهام ، یک غربالگر فارکس و یک نمایشگر رمزنگاری است.

مزایای تجارت

به عنوان مثال می توانید از نمایشگر رمزنگاری برای مشاهده هزاران ارز رمزنگاری شده مختلف استفاده کنید ، سپس لیست را بر اساس فیلترهای خاص محدود کنید. TradingView دارای طیف گسترده ای از فیلترها ، از جمله فیلترهای توصیفی ، بنیادی و فنی است. می توانید نشانه های دیجیتال را بر اساس یک فیلتر فیلتر توصیفی مانند حجم و قیمت ، یک فیلتر اصلی مانند کل سکه ها و سکه های معامله شده یا یک زیر فیلتر فیلتر مانند اوج 52 هفته جدید فیلتر کنید..

tradingview-crypto-screener

مهم نیست که با TradingView به کدام بازار نگاه می کنید ، می توانید طیف گسترده ای از شاخص ها را برای آن بازار مشاهده کنید. شما می توانید درصد تغییر را در یک بازه زمانی مشخص ، از جمله عملکرد 1 هفته ، 1 ماه ، 3 ماه ، 6 ماه ، YTD و 1 سال مشاهده کنید. شما می توانید (به معنای واقعی کلمه) ده ها شاخص دیگر به هر نمودار اضافه کنید ، از جمله موارد اساسی مانند پیشنهاد به معیارهای پیشرفته تر مانند نوسان ساز عالی ، باندهای کانال های Donchian و سرب Ichimoku (9 ، 26 ، 52 ، 26).

تجارت-تجزیه و تحلیل فنی

در نهایت ، خواه بخواهید تجزیه و تحلیل فنی پیشرفته را در بازارها انجام دهید یا بخواهید فقط به عوامل اساسی مانند قیمت و حجم نگاهی بیندازید ، TradingView سفارشی کردن نمودارها را بر اساس نیازهای تجاری شما آسان می کند.

در همین حال ، اگر می خواهید مستقیماً از طریق TradingView معامله کنید ، پس می توانید این کار را نیز انجام دهید. می توانید تعداد کمی از حساب های کارگزاری را به حساب TradingView خود متصل کنید ، سپس مستقیماً از طریق TradingView معامله کنید.

در حال حاضر ، TradingView از حدود 20 کارگزار مختلف پشتیبانی می کند ، از جمله:

کارگزاران آینده WH-Selfinvest ، پاکسازی جهانی AMP ، مزایای آینده ، معاملات دورمان ، جهانی ، میروس ، فیلیپ سرمایه ، RJO’Brien ، روزنتال کالینز گروه LLC ، تجارت رابینز ، Straits Financial ، Tradovate ، Wedbush و Modalmais.

کارگزاران سهام: Modalmais و Alor.

کارگزاران فارکس: OANDA ، FOREX.com و DirectFX.

کارگزاران رمزنگاری: پولونیکس

شما می توانید یک کارگزار را مستقیماً با پلتفرم TradingView ادغام کنید ، اگرچه بیشتر کاربران نمودارهای TradingView خود را جدا از سیستم کارگزاری خود نگه می دارند.

TradingView چگونه کار می کند?

TradingView اطلاعات خود را از چندین مبادله و منابع در سراسر جهان می گیرد. این شرکت هزینه یک جریان داده با درجه تجاری را پرداخت می کند ، سپس این داده ها را به صورت نمودار با کاربران به اشتراک می گذارد.

TradingView همچنین اتصال کارگزاران به TradingView را آسان می کند. کارگزار بر اساس مشخصات TradingView ، یک REST Web API در سرورهای خود ایجاد می کند. سپس ، پلت فرم کارگزار با TradingView تلفیق می شود. تمام ادغام از طریق اینترنت به لطف زیرساخت HTMLV TradingView صورت می گیرد.

همه اینها در پشت صحنه با TradingView اتفاق می افتد. روش اصلی تعامل شما با TradingView به صورت نمودارها و نمودارها خواهد بود.

قیمت گذاری TradingView

تجارت قیمت-قیمت

TradingView چهار سطح اشتراک مختلف ارائه می دهد.

پایه (رایگان)

 • 1 نمودار در هر برگه
 • همزمان 1 دستگاه
 • 1 طرح نمودار ذخیره شده
 • بازپخش نوار روز ، هفته ماه
 • 12 نوع نمودار قابل تنظیم
 • 50+ ابزار طراحی هوشمند
 • نمادها را مقایسه کنید
 • 100+ نشانگر از پیش ساخته شده ، 8000 نشانگر جامعه
 • 3 شاخص در هر نمودار
 • 1 هشدار سمت سرور در مورد قیمت ، نشانگرها یا نقشه ها
 • پشتیبانی از تبلیغات
 • پشتیبانی مشتری نیست

طرفدار (12.95 دلار در هر ماه پرداخت سالانه / 14.95 دلار در هر ماه در ماه پرداخت)

 • 2 نمودار در هر برگه
 • همزمان 1 دستگاه
 • 5 طرح ذخیره شده نمودار
 • فواصل زمانی و نوارهای محدوده سفارشی
 • 12 نوع نمودار قابل تنظیم
 • 50+ ابزار طراحی هوشمند
 • نمادها را مقایسه کنید
 • 100+ نشانگر از پیش ساخته شده ، 8000 نشانگر جامعه
 • 5 شاخص در هر نمودار
 • 10 هشدار سمت سرور در مورد قیمت ، نشانگرها یا نقشه ها
 • بدون تبلیغات
 • پشتیبانی منظم از مشتری

طرفدار + (24.95 دلار ماهانه سالانه / 29.95 دلار ماهانه ماهانه پرداخت شده)

 • 4 نمودار در هر برگه
 • همزمان 2 دستگاه
 • 10 طرح نمودار ذخیره شده
 • فواصل زمانی و نوارهای محدوده سفارشی
 • نمودارهای روزانه براساس فرمول های سفارشی (اسپرد)
 • Intraday Renko ، Kagi ، Line Break ، Point & نمودارهای شکل
 • 12 نوع نمودار قابل تنظیم
 • 50+ ابزار طراحی هوشمند
 • نمادها را مقایسه کنید
 • 100+ نشانگر از پیش ساخته شده ، 8000 نشانگر جامعه
 • 10 شاخص در هر نمودار
 • 30 هشدار سمت سرور در مورد قیمت ، نشانگرها یا نقشه ها
 • بدون تبلیغات
 • پشتیبانی از مشتری اولویت دار

حق بیمه (49.95 دلار در هر ماه پرداخت سالانه / 59.95 دلار در هر ماه پرداخت ماهانه)

 • 8 نمودار در هر برگه
 • 5 دستگاه همزمان
 • طرح بندی های ذخیره شده نامحدود
 • فواصل زمانی و نوارهای محدوده سفارشی
 • فواصل دوم
 • نمودارهای روزانه براساس فرمول های سفارشی (اسپرد)
 • روزانه Renko ، Kagi ، Line Break ، Point & نمودارهای شکل
 • 12 نوع نمودار قابل تنظیم
 • 50+ ابزار طراحی هوشمند
 • نمادها را مقایسه کنید
 • بیش از 100 نشانگر از پیش ساخته شده ، 8000 نشانگر مبتنی بر جامعه
 • 25 شاخص در هر نمودار
 • 200 هشدار سمت سرور در مورد قیمت ، نشانگرها یا نقشه ها
 • بدون تبلیغات
 • پشتیبانی مشتری اولویت اول
 • 30 روز دوره آزمایشی رایگان برای همه برنامه ها در دسترس است.

هیچ هزینه ای برای سفارشات اولیه (خریدهای اولین بار) و هیچ گونه بازپرداختی برای برنامه های ماهانه وجود ندارد. بازپرداخت فقط پس از کسر خودکار برای پرداخت های سالانه (مثلاً بعد از دوره آزمایشی و پس از تمدید) ظرف 14 روز تقویم از زمان پرداخت در دسترس است.

TradingView پرداخت با تمام کارتهای اعتباری اصلی و PayPal را می پذیرد. همچنین می توانید هزینه برنامه های سالانه را از طریق بیت کوین پرداخت کنید.

درباره TradingView

مقر TradingView در شهر نیویورک با دفتر ثانویه در لندن ، انگلستان است. این شرکت در سال 2011 تاسیس شد.

در سال 2013 ، TradingView نمودارهای بیت کوین را به این سیستم عامل اضافه کرد و این شرکت در طول سالها همچنان نمودارهای رمزنگاری شده را به این سیستم عامل اضافه کرده است.

حرف آخر

TradingView یک پلت فرم نمودار مبتنی بر HTML5 است که طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار ، ویژگی های تجزیه و تحلیل و موارد دیگر را ارائه می دهد. این پلتفرم نه تنها یکی از پیشرفته ترین پلتفرم های نمودارهای موجود در حال حاضر است ، بلکه همچنین یک شبکه اجتماعی تجاری پر رونق است. TradingView با بیش از 8 میلیون تاجر در شبکه ، چیزی برای همه دارد.

به طور کلی ، TradingView برای معامله گران متوسط ​​تا پیشرفته که می خواهند معاملات خود را به سطح بعدی برسانند ایده آل است. برای معامله گران جدید به اندازه کافی برای مبتدیان مناسب است اما از ویژگی های پیشرفته کافی برای درگیر کردن تجار باتجربه برخوردار است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me