banner
banner

جمع بندی AMA: خرید رمزگذاری از طریق Fiat gateway Koinal در OKEx

کوینال قصد دارد خرید ارز رمزنگاری شده را از طریق فناوری تبادل انحصاری آن که در آن از پیشرفته ترین نظارت بر تقلب و فناوری پیشرفته رمزگذاری برای محافظت از پرداخت ها استفاده می کنند ، ساده کند. ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده شامل Bitcoin، Ethereum، Litecoin، Bitcoin Cash و Ripple است. مشتریان می توانند بر اساس روشهای پرداخت ترجیحی با استفاده از کارتهای بدهی و اعتباری ، انتقال بانکی و سایر روشهای پرداخت جایگزین خرید کنند.

این AMA به دو قسمت تقسیم شده است ، جایی که از آنیل خواسته شد نظرات و مشارکت خود را با ما به اشتراک بگذارد و به دنبال آن Q زندگی می کند&A در گروه ما.

بخش 1

1. چند کشور و چند ارز رمزنگاری شده از Koinal پشتیبانی می شوند?

کارت های بانکی صادر شده در کشورهای زیر & مناطق توسط Koinal پشتیبانی نمی شوند: ویتنام ، بولیوی ، اکوادور ، الجزایر ، بنگلادش ، اندونزی ، اردن ، قرقیزستان ، مراکش ، نپال ، ایران ، پاکستان ، تایوان ، کامبوج ، کوبا ، مقدونیه ، نپال ، نیجریه ، تایلند ، لیبی ، سودان ، یمن ، زیمبابوه ، سوریه ، پاناما ، غنا ، مغولستان ، بوتسوانا ، ترینیداد و توباگو ، کره شمالی ، مصر ، تونس ، کنیا ، میانمار ، لبنان. ما در حال کار بر روی حذف برخی از کشورهای موجود در لیست هستیم. ما از 5 سکه پشتیبانی می کنیم: BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، BACH. سکه های جدید به زودی در دسترس خواهند بود.

2. Koinal علاوه بر OKEx با سایر مبادلات نیز همکاری کرده است?

بله ، ما همکاری گسترده ای داریم و به طور مداوم در حال گسترش هستیم.

اما ما OkEx را خیلی دوست داریم!

3. چطور یک شرکت معروف مانند Koinal با کلاهبرداری برخورد می کند و امنیت کاربران خود را تضمین می کند ، آیا عملکرد خاصی دارید؟ لطفاً به من بگویید شرکت شما فقط با شرکتها کار می کند یا از کاربران عادی پشتیبانی می کند؟ و روند KYC چه مدت طول می کشد؟ Koinal از سکه هایی مانند بیت کوین ، Ethereum ، Ripple و … پشتیبانی می کند. آیا شرکت شما در آینده ارز رمزنگاری شده خود را صادر می کند؟?

تقلب یکی از جدی ترین موضوعاتی است که با آن روبرو هستیم. کوینال یک تیم کاملاً مجرب تقلب و ریسک مستقر در اتحادیه اروپا دارد. ما با بهترین ارائه دهندگان KYC کار می کنیم و هر روز یکی از بهترین تیم های خطرناک در اتحادیه اروپا را صرفه جویی می کنیم. SG Veteris صاحب نام تجاری Koinal است و همچنین مشتریان شرکتی دارد. SG Veteris دارای خدمات B2C و B2B است: www.sgveteris.com. زمان فرآیند KYC به جزئیات برنامه بستگی دارد. باید نتیجه را بین 1-15 دقیقه بدست آورید. صدور ارز رمزنگاری شده خودمان هنوز در برنامه های ما نیست. مطمئناً ، بحث در مورد آن در جلسات داخلی همیشه موضوع مهیجی است.

4- اپیدمی کوید -19 بر بازار تأثیر زیادی گذاشته است. Covid-19 چه اثراتی را برای Koinal ایجاد می کند؟ درمان های کوینال چیست?

می توانم بگویم که Covid-19 هنوز بر ما تأثیر نگذاشته است زیرا 90٪ اعضای تیم ما از راه دور از کشورهای مختلف کار می کنند. مالی مانند همه مناطق تحت تأثیر عمیق قرار گرفته است. بنابراین ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که مردم هنوز هم می توانند از خدمات ما برای انتخاب مالی خود استفاده کنند. ما همچنین تبلیغات NO FEE خود را تا 6 آوریل تمدید کرده ایم تا حداقل بتوانیم کمک خود را انجام دهیم.

5- آیا می توانید برنامه های مربوط به بازاریابی و فعالیت های اخیر را با ما در میان بگذارید?

ما همچنان به تبلیغات موفق ادامه خواهیم داد! ما در شبکه های اجتماعی بیشتر و بیشتر فعال می شویم. با این حال ، ما اخیراً تیم بازاریابی خود را گسترش داده ایم که لذت و معاملات بسیار خوبی را برای کاربران ما به ارمغان می آورد. گوش به زنگ باشید! می توانید ما را در توییتر ، اینستاگرام ، فیس بوک و LinkedIn دنبال کنید.

6. برای داشتن سپرده و برداشت موفقیت آمیز از طریق Koinal چه شرایطی لازم است؟ قدرت امنیت / حریم خصوصی در koinal چیست؟?

ما چک های KYC را با اسناد شناسایی و آدرس انجام می دهیم. برای ثبت نام های اولیه نیز تأیید ایمیل داریم. علاوه بر این ، ما تحت شرایط خاص از بررسی سلفی می خواهیم. ما البته یک لیست گسترده از بررسی ها و کنترل های امنیتی داریم اما بررسی جزئیات این موارد چندان ایمن نخواهد بود.

7. کوینال چه مزیت هایی را نسبت به سایر رقبا به مشتریان می دهد؟ آیا برای خرید آنلاین رمزنگاری ملزم به گذراندن KYC هستم یا اینکه با هر مبلغی محدودیت ایجاد می کنید?

ما خدمات خوب ، ایمن و سریع را با قیمت های بسیار رقابتی ارائه می دهیم. من پیشنهاد می کنم برای مقایسه تفاوت ، به همه گزینه های ارائه دهنده کارت های اعتباری / بانکی به این سرویس مراجعه کنید. اما من اکیداً پیشنهاد می کنم کل مراحل خرید را طی کنید ، نه اینکه فقط قیمت را در سایت بررسی کنید.

8- آیا محدودیتی برای خرید وجود دارد?

بعضی اوقات پس از خرید سکه کنسل می شوم.

ما به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی خود محدودیت هایی داریم. محدودیت ها را می توانید در وب سایت OKEx و در Helpdesk ما پیدا کنید.

9. من هنگام استفاده از Koinal نظرات مشتری را خوانده ام ، آیا Koinal برنامه ای برای بهبود بهتر آن دارد?

ما یک تیم پشتیبانی مشتری 24/7 روزه آماده ارائه کمک به هر مشکلی که ممکن است با مشتری روبرو شود ارائه می دهیم. ما دائماً در حال بهبود بستر خود هستیم تا خدمات خوبی ارائه دهیم. ما نظرات بسیار خوبی می گیریم و البته مانند هر شرکت دیگری شکایت می کنیم. برخی از آنها در واقع ناشی از خدمات ما نیستند بلکه ماهیت کارت های اعتباری / بانکی یا خود بانک است. اما ما پیشنهادهای خوبی برای پیشرفت دریافت می کنیم و هر بازخوردی را جدی می گیریم زیرا معتقدیم که این منبع موفقیت واقعی است.

بخش 2

1 : چرا به آن کوینال می گویند ، این برای تیم چه معنی دارد?

Koin Al به معنای خرید سکه در ترکی است. من یک فرد ترک هستم که در لندن زندگی می کنم و فهمیدم که همه می توانند آن را به درستی در لندن تلفظ کنند.

2 ، در حرکت به جلو از طریق نقشه راه ، مهمترین اولویت های بعدی شما چیست؟ آیا تیم Koinal به اندازه کافی بنیادی (Funds، Community، ect) برای دستیابی به این نقاط عطف دارد?

کار بر روی بهبود خدمات و کاهش قیمت های ما. ما در حال برنامه ریزی هستیم که خدمات انتقال بانکی خود را برای خرید و همچنین برای فروش در آینده نزدیک آزاد کنیم.

3 ، امنیت وجوه اولویت اصلی بسیاری از بازرگانان / سرمایه گذاران هنگام انتخاب صرافی است ، ما کنجکاو هستیم که در مورد امنیت کوینال اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

SG Veteris (صاحب خدمات Koinal) نماینده EMD در انگلستان است. ما باید ایمن باشیم! این یک گزینه برای نهاد ما نیست زیرا ما نماینده EMD تحت کنترل FCA هستیم.

4 ، اکوسیستم Koinal چقدر بزرگ است؟ کوینال چقدر برای رقابت با سایر رقبا خاص است?

لطفاً برای دیدن خدمات ما به سایت www.sgveteris.com مراجعه کنید. کوینال خدمات پردازش کارت ماست. من فکر می کنم SG Veteris یکی از بزرگترین ها در اکوسیستم اتحادیه اروپا است.

5 ، مشارکت های استراتژیک بین OKEx و Koinal چیست؟ در آینده چه فرصت های مالی وجود خواهد داشت?

ما در بخش پردازش کارت ارتباط خود را با گروه OKEx تقویت می کنیم. بله ، شما می توانید از کارت مجازی استفاده کنید ، با این حال ، سیستم ما همچنان شما را مجبور به عبور 3D می کند.

6 ، زنده در بازار رمزنگاری خرس واقعاً دشوار است ، بسیاری از پروژه ها از هدف خود دور هستند ، بنابراین فرمول Koinal برای زنده ماندن در جاده های طولانی چیست?

ما یک شرکت نوپای کوچک نیستیم. به عنوان یک گروه FinTech ، تقریبا 7 سال است که فعالیت می کنیم. مدت هاست که در خدمات بانکی و پردازش کارت فعال هستیم. SG Veteris (Koinal) زنده می ماند و رشد می کند.

7 ، همه ما می دانیم که همکاری در این صنعت برای بقا و تسلط در درازمدت بسیار مهم است. چه نوع همکاری ها / همکاری هایی توسط کوینال انجام شده است ?

ما با بزرگترین بازیکنان از سراسر جهان در بازار ارزهای رمزنگاری شده مشارکت داریم. فقط ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا موفقیت ما را ببینید.

8 ، آیا Koinal قصد دارد Blockchain خود را ایجاد کند ?

نه ، ما در حال برنامه ریزی نیستیم. ما روی خدمات مالی تمرکز کرده ایم.

9 ، آیا قصد دارید با استفاده از alipay و wechat خرید ارز رمزنگاری شده اضافه کنید?

ما در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن گزینه های پرداخت جایگزین هستیم. اگر می توانیم با آنها موافقت کنیم ، خوشحالیم که Alipay و Wechat را اضافه می کنیم. ما به KYC نیازی نداریم <2500 دلار سفارش ، با این حال ، ما همیشه بررسی پس زمینه در backend.

10 ، Koinal از چه نوع فناوری برای محافظت از داده ها استفاده می کند & حریم خصوصی?

این یک عامل بسیار مهم برای دانستن است.

ما در لندن مستقر هستیم و SG Veteris نماینده EMD است. ما باید از انطباق با GDPR در سازمان خود اطمینان حاصل کنیم.

11 ، بازار ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است. در صورت افت شدید ارز رمزنگاری شده ، کوینال چگونه بیمه می شود?

بعد از اینکه شما سفارشی ایجاد کردید ، قیمت خود را برای مدتی مسدود می کنیم تا مطمئن شویم تحت تأثیر نوسانات کاربران ما نیستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me