banner
banner

وب سایت های خبری رمزنگاری: بهترین سایت های بیت کوین و بلاکچین

بهترین وب سایت های خبری رمزنگاری

Master The Crypto بهترین وب سایت های اخبار ارزهای رمزنگاری شده را برای کمک به سرمایه گذاران و معامله گران برای یافتن عناوین برتر بیت کوین و داستان های محبوب بلاکچین در صنعت رتبه بندی می کند..

Contents

وب سایت های خبری Cryptocurrency: 20 محبوب ترین بیت کوین & انتشارات رسانه بلاکچین

به روزرسانی اخبار بیت کوین و بلاکچین

اخبار رمزنگاری شده به یک صنعت جذاب تبدیل شده است زیرا بیت کوین همچنان وارد چرخه رسانه های اصلی می شود و دوره مالیات غیرمتمرکز بلاکچین شروع به شکل گیری و ریشه دواندن در سراسر جهان می کند..

در حالی که ما صمیمانه امیدواریم که اولین نام و دامنه مورد نظر شما هنگام جستجوی جدیدترین و بهترین راهنماها در فضای ارزهای رمزنگاری شده باشد استاد رمزنگاری, ما احساس کردیم ضروری است که بهترین پلتفرم های خبری رمزنگاری محور را پوشش دهیم که تمام داستان های برتر و عناوین مهم در دنیای تازه بیت کوین را پوشش می دهد.

گذشته از تخصص ما در تهیه راهنما و آموزش ، ما چیزی بیش از این دوست نداریم که واقعاً وقت بگذاریم و نور پرتوی دیگری را برای سایر پرتال های انتشارات آنلاین برتر که در تلاشند آخرین و جدیدترین اخبار از بلاکچین جدید را به شما ارائه دهند ، روشن کنیم – اقتصاد مبتنی بر.

چرا باید نظر ، مروری و رتبه بندی ما در این زمینه مهم باشد؟ ما افتخار می کنیم که یکی از فعال ترین مشارکت کنندگان راهنمای رمزنگاری در جهان هستیم و ممکن است روزی چرخه اخبار روزانه را پوشش دهیم ، اما در حال حاضر مهم است که تمام سرمایه گذاران فعال ، بازرگانان و کاربران مجموعه های رمزنگاری با بدست آوردن اسکوپ در حلقه خود باقی بمانند از بهترین ناشران اخبار کره زمین. دقیقاً مانند تلاش تیم ما برای ارائه راهنماهای بی انتها ، معتبر و کاربرپسند در تمام ستون های اصلی و قطعات بنیادی رمزنگار ، گسترش عشق و به اشتراک گذاشتن کسی که فکر می کنیم بهترین کار را از بالا به پایین دارد ، روز در و روز بیرون.

به هر حال ، چرخه اخبار رمزنگاری یک تلاش 24/7/365 است زیرا هیچ دکمه مکث ، خاموش شدن شبانه یا تعطیلات آخر هفته وجود ندارد.

ما در تحقیق و درک خود از فضای رمزنگاری بسیار افتخار می کنیم ، به اندازه ای که شما اطمینان داشته باشید که ما بهترین نوع بینش را در مورد این سایت های خبری بیت کوین ارائه می دهیم. همچنین کمک می کند تا در جستجوی سایت های خبری معتبر در صرفه جویی در وقت شما در جداسازی گندم فیگوراتیو از کلبه صرفه جویی کنید.

به منظور ساده سازی کل روند یافتن بهترین و محبوب ترین ها ، باید وب سایت های رمزنگاری و بلاکچین را مطالعه کنید. ما تصمیم گرفتیم که تمرکز بیشتری بر روی برخی از معیارهای اساسی باشد که به جدا کردن این شرکتهای رسانه رمزنگاری از سایر ناشران خبری که در خارج هستند کمک می کند..

ما لیستی از فاکتورهای ایجاد یک وب سایت خبری رمزنگاری شده را به بهترین شکل تهیه کردیم ، به خصوص با توجه به شروع چرخه بازار گاو رمزنگاری 2017 ، ده ها وب سایت ظاهر می شوند که سعی در گرفتن حرکت و “به دست آوردن لحظه” دارند (زمانی که قیمت بیت کوین افزایش یافت از 1K تا 20K در یک سال) – با این حال برخی از آنها کلاهبرداری کامل بودند ، کلاهبرداری بیت کوین ، نشانه های جعلی ICO و تعداد زیادی از موضوعات خارج از ضرب و شتم که شایسته وقت و توجه شما نیستند..

این لیست از برترین سایت های اخبار رمزنگاری آخرین بار در نوامبر 2019 به روز شده است ، که با توجه به این واقعیت که گوگل در ژوئن سال 2019 فضایی را پاک کرد که بسیاری از بزرگترین سیستم عامل های رسانه رمزنگاری توسط به روزرسانی الگوریتم و واقعاً شروع به جدا کردن پایگاه های سایه دار از وب سایت های خبری امتحان شده و واقعی کرد.

بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا برخی از معیارهای برجسته شده در نقاط فشرده با تاکید بر معیارهای اصلی و ویژگی های مشترکی است که این وب سایت ها را از سایر وب سایت ها متمایز می کند..

معیارهای رتبه بندی لیست وب سایت های خبری Cryptocurrency برتر:

 • عناوین روزانه (فعالیت)
 • رتبه الکسا (برآورد ترافیک)
 • بیشترین به روزرسانی های سکه
 • دنبال کنندگان توییتر ، تلگرام ، فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب
 • تاریخ شروع و صاحبان
 • اعتبار نویسنده و شفافیت نمایه
 • تیم اجرایی
 • سیاست های تحریریه
 • حساسیت به زمان
 • تبلیغات بسیار زیاد است?
 • بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد (ارسال های تبلیغاتی)?
 • بهترین قطعات تخصصی ، راهنماها و اجراهای شناخته شده
 • شهرت کلی صنعت
 • پوشش همایش رویداد
 • رسانه های اجتماعی ، Reddit ، Crypto Twitter Covering
 • ابزارهای کاربر ، جاذبه ها و عملکردهای اصلی سایت
 • در دسترس بودن برنامه تلفن همراه
 • بزرگترین قدرت
 • UI / ساختار طرح بندی
 • بررسی افکار پایانی

ارزش های ما همیشه در جهت اکتشاف مداوم و رویکردی ناآرام در جهت آوردن بهترین راهنماها برای حرکت در دنیای ارزهای رمزپایه بوده است و گیلاس در بالای صفحه همچنان در ارتباط با اخبار پرطرفدار و اعلامیه های مهم است که اغلب در یک صنعت با رشد سریع اتفاق می افتد. و لیست ما از برترین وب سایت های اخبار رمزنگاری قطعاً از این استانداردها مستثنی نیست. در نتیجه ، ما به طور مداوم این لیست را به روز می کنیم تا از بالاترین سطح دقت اطمینان حاصل کنیم. در صورت وجود هرگونه نظر یا بازخورد ، در اطلاع رسانی با ما در MasterTheCrypto.com تردید نکنید.

Coindesk

 • رتبه الکسا: # 4،636 در تعامل جهانی با اینترنت
 • تاریخ شروع: 2013
 • مالک: گروه ارزهای دیجیتال که Coindesk را در ژانویه 2016 خریداری کرد

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 882،700 دنبال کننده
 • فیس بوک: 81،732 دنبال کننده
 • اینستاگرام: 5،894 دنبال کننده

اعتبار و مشخصات نویسنده

هر نویسنده دارای یک عکس (در صورت موجود بودن) ، جزئیات درباره نویسنده و پیوندی به لیست کاملی از مقاله های خود با CoinDesk است. هر نویسنده ای موظف است افشا کند که دارایی های ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارند و یا اینکه با شرکت های ارز رمزپایه درگیر هستند یا خیر..

تیم اجرایی

کوین ورث (مدیر عامل)

سیاست های تحریریه

CoinDesk توضیحات دقیق و مختصر سیاست تحریریه خود را مستقیماً در وب سایت ارائه می دهد. این وب سایت اخبار ، داده ها و رویدادها را در وب سایت خود 24/7 با هدف آموزش جهان در مورد آخرین اتفاقات در دنیای ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. حتی اگر CoinDesk متعلق به DCG باشد ، این شرکت هیچگونه “نظارتی یا تأثیری” بر عملکرد معمول آنها ندارد. علاوه بر این ، اعضای کارکنان CoinDesk هیچ اطلاعات غیر عمومی در مورد DCG را ندارند.

حساسیت به زمان

CoinDesk 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته اخبار منتشر می کند ، به طور معمول 10 تا 15 پست وبلاگ در روز منتشر می کند ، تا 20 تا 30 پست وبلاگ در روزهای شلوغ.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

بله ، از جمله گزارش State of Bitcoin / State of Blockchain.

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

CoinDesk در حالی بسیاری از جدیدترین رویدادها را در صنعت رمزنگاری و بلاکچین گزارش می کند که هر ساله رویداد Consensus آنها را میزبانی می کند. در کنفرانس اجماع 2018 ، این رویداد به فروش رسید و 8 هزار و 800 شرکت کننده از بیش از 70 شهرستان در سراسر جهان شرکت کردند. Consensus Invest را نیز ارائه می دهد ، و پوشش قابل توجهی از رویدادهای خود و سایر موارد ارائه می دهد.

رسانه های اجتماعی

Reddit ، داستان های توییتر: برخی از حضور در شبکه های اجتماعی ، اما با 822،700 دنبال کننده بیشتر در توییتر برجسته است.

ابزارهای کاربر

گزارش های اضافی به صورت فصلی در دسترس است ، اما هیچ ابزاری برای کمک به سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه یا تجارت وجود ندارد.

برنامه های تلفن همراه: بله (iOS و Android)

بزرگترین قدرت

یکی از پنج وب سایت برتر برای محتوای قابل اعتماد مبتنی بر ارزهای رمزپایه ، ارائه محتوای کاملاً تحقیق شده با پیوندهایی به نشریات مطبوعاتی و وب سایت های رسمی شرکت. با گزارش سه ماهه State of Blockchain و رویداد اجماع سالانه شناخته می شود.

رابط کاربری و طراحی

طراحی سیاه و زرد پررنگ با رابط وبلاگ کاربر پسند. مهمترین اخبار روز را می توان در بالای صفحه یافت ، در حالی که آخرین اخبار را می توان در زیر مشاهده کرد. اطلاعات اضافی در مورد CoinDesk از طریق پیوندها در پایین هر صفحه ، از جمله سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست ویراستاری آنها در دسترس است..

مرور

در حال حاضر ، CoinDesk یک منبع اطلاعاتی برای دنیای ارزهای رمزنگاری شده است ، زیرا به طور مداوم مقالاتی را با اخبار فوری و انتشارات مطبوعاتی از شرکت های دنیای ارزهای رمزپایه ارسال می کند. وب سایت رسانه های خبری توسط کارآفرین شاکیل خان در سال 2013 تأسیس شد و با افزایش ارزش بیت کوین ، اعتبار خود را به صنعت و اعتبار CoinDesk افزایش داد. در سال 2014 ، CoinDesk گزارشی به نام “State of Bitcoin” ایجاد کرد که امروز نیز همچنان یک گزارش فعال و مستمر است.

Digital Currency Group ، یکی از بزرگترین شرکتهای سرمایه پذیر در کل صنعت ارزهای رمزپایه ، CoinDesk را در سال 2016 خریداری کرد ، پس از راه اندازی آن در سال قبل توسط باری سیلبرت. DCG اکنون فقط یک شرکت تابعه دیگر دارد که Grayscale ، مدیر Grayscale Bitcoin Investment Trust است..

در سال 2016 ، CoinDesk توسط Digital Currency Group ، یکی از بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری خطرناک در فضای رمزنگاری خریداری شد. گروه ارز دیجیتال نیز که در نیویورک مستقر است ، در سال 2015 توسط باری سیلبرت راه اندازی شد. CoinDesk یکی از دو شرکت تابعه بزرگ این شرکت است ، همراه با Grayscale ، یک شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال.

ارتباط بین گروه ارز دیجیتال و CoinDesk باعث شده برخی افراد در صنعت ارزهای رمزنگاری ناراحت کننده نباشند و ادعا کنند که داستان هایی که آنها انتخاب می کنند با توکن ها و پروژه های بلاک چین که شرکت بر عهده دارد ارتباط دارد. با این حال ، CoinDesk برای مقابله با این نگرانی ها تلاش می کند تا نویسندگانشان اطلاعات شخصی و ارتباطات خود را با هر مقاله فاش کنند.

امروزه CoinDesk همچنین با کنفرانس اجماع شهر نیویورک که هر ساله برگزار می شود ، شناخته می شود و از هزاران بازدید کننده استقبال می کند تا با بزرگترین استارتاپ ها ، شرکت های سرمایه گذاری ، موسسات مالی و دیگر بازیگران اصلی صنعت ارزهای رمزپایه آشنا شوند. جدیدترین رویداد سالانه اجماع در ماه مه 2019 اتفاق افتاد.

کاربرانی که می خواهند با آخرین اخبار CoinDesk در جریان باشند می توانند برنامه خود را که در iOS و Android موجود است بارگیری کنند یا وب سایت را بررسی کنند. در نهایت ، CoinDesk همچنان یکی از معتبرترین نشریات آنلاین برای انجمن ارزهای رمزپایه است. صرف نظر از هر گونه س questionsال در مورد تعصب CoinDesk برای پروژه های DCG ، کار با کیفیت بالا که توسط روزنامه نگاران و تیم تحریریه آنها انجام می شود ، باعث می شود مصرف کنندگان هر روز بیشتر بازگردند و جایگاه خود را به عنوان یکی از پنج رسانه برتر برتر حفظ کنند.

TELEGRAPH سکه

 • عنوان در هر روز – 15 تا 30
 • رتبه بندی الکسا – # 3757
 • مالکان: مالکیت خصوصی
 • تاریخ شروع: 2013

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 460،000
 • تلگرام: 77،080
 • فیس بوک: 736،000
 • اینستاگرام: 61،700
 • یوتیوب: 46،000

اعتبار و مشخصات نویسنده

تمام نویسندگان شرکت کننده در تیم Coin Telegraph با نام و نام خانوادگی خود با مشخصات داخلی خود ، و همچنین پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی خود ، افشای کامل دارایی های رمزنگاری شده ، آواتارهای موجود در سایت همراه با سایر افراد ذکر شده اند. اطلاعات ضروری. این نویسندگان همچنین تعداد قابل توجهی از نام های شناخته شده و بزرگ را از سراسر جامعه ارزهای رمزپایه شامل می شوند.

تیم اجرایی

دانیل سمن (مدیر عامل) ، ایگور بلکین (مدیر مسئول) ، کاترین راس (دستیار سردبیر ، مدیر ارشد نام تجاری) ، استفان چیس (معاون اصلی مشارکت های استراتژیک) ، لوکرزیا کورنر (مدیر عامل) ، اولیویا کپوزالو (مدیر عامل) ، ادی کرزی (مدیر عامل Blockshow) ، الکساندر راسره ای (رئیس ناشران و هنرمندان) ، رومان لوری (رئیس توسعه تجارت) ، آنتونی کاباتوس (مدیر توسعه تجارت) ، آن نو نولو (مدیر توسعه تجارت) ، کریستینا اندرسون (مدیر توسعه تجارت) ، Omer Dede (مدیر توسعه تجارت) ، رابرت میلر (مدیر توسعه تجارت) ، Andrew Tareau (مدیر توسعه تجارت) ، Mike Vishnevsky (مدیر پروژه های ویژه) و Sarah Clarke (مدیر بازاریابی).

سیاست های تحریریه

ادعا می شود که کوین تلگراف ، مانند سایر رسانه های خارج از کشور ، یک سیاست تحریریه مستقل و کاملاً عینی را حفظ می کند که سعی در برجسته سازی واقعیت های اصلی در مورد همه و همه داستان های شرکت برای پوشش دادن آنها دارد. براساس سیاست تحریریه وب سایت ، این “اشتیاق برای ارائه اخبار بی طرفانه ، تجزیه و تحلیل دقیق ، نمودارهای جامع قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، نظرات بصیرت آمیز و همچنین گزارش های منظم درباره تحول اجتماعی” است. همراه با پوشش بسیار قابل توجه اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه ، خوانندگان می توانند طیف گسترده ای از اخبار را پیدا کنند که زمینه های ابتکاری مانند واقعیت افزوده و مجازی ، فناوری نانو ، محاسبات کوانتومی و سایر زمینه ها را پوشش می دهد..

حساسیت به زمان

کوین تلگراف به عنوان یک شرکت با سابقه ، متشکل از تیمی از نویسندگان ، ویراستاران و مدیران است که طیف گسترده ای از داستان ها را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته منتشر می کند. وقتی نوبت به انتشار اخبار می رسد ، این داستان ها را می توان بلافاصله پس از شکستن در وب سایت کوین تلگراف یافت ، زیرا این شرکت با موفقیت شهرت خود را به عنوان یکی از سایت های بزرگ خبری در صنعت بدست آورد.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

کوین تلگراف طیف وسیعی از قطعات تخصصی و همچنین تعدادی آموزش را از جمله نحوه استفاده از بیت کوین ، اتریوم ، و غیره ، از جمله نظرات در مورد حرکت های آینده قیمت های خاص ارزهای رمزپایه و موارد دیگر ارائه می دهد..

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

کوین تلگراف با داشتن یک شهرت قوی به عنوان یک رسانه خبری ، و یک تیم توزیع جهانی از نویسندگان ، ویراستاران و مدیران ، اطمینان حاصل می کند که تیم آن در تعداد زیادی از رویدادهای رمزنگاری بین المللی حضور دارد ، به آنها امکان می دهد پوشش استثنایی ارائه دهند. هرگونه اخبار و رویدادهای مهم را می توان در وب سایت کوین تلگراف یافت.

رسانه های اجتماعی

وقتی صحبت از گزارش و فعالیت در شبکه های اجتماعی می شود ، اکثر رسانه های خبری دیگر در فضای رمزنگاری تأکید بیشتری بر توئیتر و تلگرام دارند. در مقابل ، کوین تلگراف یکی از معدود سیستم عامل های خبری است که در تعداد بیشتری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و حتی اینستاگرام فعال است..

این رویکرد گسترده به رسانه های اجتماعی برای تیم کوین تلگراف بسیار موفق به اثبات رسیده است. پرورش زیر بیش از 770،000 نفر ، که در سراسر توییتر تقسیم شده است ، با 440،000 دنبال کننده و 60،000 در Instagram.

ابزارهای کاربر

سایت Coin Telegraph دارای چندین ابزار مفید است که شامل راهنماهای جامعی مانند ‘Bitcoin 101 ′ و موارد دیگر در بخش اختصاصی‘ Cryptopedia ’وب سایت است. کوین تلگراف همچنین موفق می شود تعداد قابل توجهی از قطعات تحلیل قیمت را ارائه دهد. به طور کلی ، تیم کوین تلگراف تعداد بسیار خوبی از ابزارهای کاربر را در مقایسه با سایت رسانه های خبری رمزنگاری متوسط ​​ارائه می دهد.

برنامه های تلفن همراه: بله (iOS و Android)

بزرگترین قدرت

یکی از بزرگترین نقاط قوت Coin Telegraph این واقعیت است که این شرکت رویکردی کاملاً مستقل نسبت به رمزنگاری ، بلاکچین و پوشش فناوری دارد ، ضمن اینکه به لطف کیفیت بالای کارکنان آن ، آن را در قالبی آسان برای خواندن فراهم می کند. نویسندگان ، ویراستاران و مدیران در سراسر جهان واقع شده اند.

رابط کاربری و طراحی

خود وب سایت با طراحی زرد ، سفید و سیاه خود به راحتی قالب و طرح رنگ را تشخیص می دهد. رابط کاربری آن به لطف داشتن یک وبلاگ تصویرپسند ، دسته بندی هایی که به راحتی قابل دسترسی است ، حتی راحت تر می شود. کاربران می توانند به راحتی از طریق وب سایت مراجعه کنند ، داستان های برتر روز و هفته را پیدا کنند. متناوباً ، کاربران همچنین می توانند دسته های خاصی را در نوار پیمایش در بالای سایت انتخاب کنند ، از جمله ویژگی ها ، تجزیه و تحلیل قیمت ، ابزارهای بازاریابی و اخبار صنعت.

مرور

کوین تلگراف به عنوان یکی از بزرگترین وب سایتهای خبری رمزنگاری و بلاکچین جهان شناخته می شود و طرفداران محبوب خود را کسب کرده است. تیم کوین تلگراف که از سال 2013 تاسیس شده است ، سابقه بسیار طولانی در به اشتراک گذاشتن اخبار در فضای رمزنگاری و بلاکچین 24 ساعته و 7 روز در هفته دارد..

کوین تلگراف در سال 2013 در نیویورک تاسیس شد و از آن زمان توانسته است شهرت خوبی کسب کند. با وجود اینکه دفتر مرکزی این وب سایت در شهر نیویورک باقی مانده است ، یک تیم نوشتاری در سراسر جهان از جمله سانفرانسیسکو ، ممفیس ، کانادا ، لندن ، پاریس ، رم ، مادرید ، کیپ تاون ، ژوهانسبورگ و ریگا دارد. تیم نویسندگان ، ویراستاران و اعضای تیم مدیریت آن به وضوح در وب سایت اصلی کوین تلگراف نمایش داده می شود ، که به راحتی می توان فهمید چه کسی با شرکت مورد نظر درگیر است.

یکی از ویژگی های جالب در مورد کوین تلگراف سبک هنری بسیار متمایز ، رنگ بندی و طرح وب سایت آن است. CoinTelegraph دارای یک تیم کاملاً ماهر از طراحان گرافیک است که به طور روزانه طیف گسترده ای از آثار هنری بسیار رنگارنگ و منحصر به فرد را برای هر یک از اخبار خود منتشر می کند. به طور معمول ، هر یک از تصاویر عنوان در وب سایت شامل هنر گرافیکی اختصاصی است که ویژگی های اصلی داستان مورد بحث را خلاصه می کند. هر یک از اعضای تیم سکه تلگراف ، از نویسندگان ، ویراستاران و اعضای تیم مدیریت ، آواتار منحصر به فرد خود را به عنوان عکس پروفایل خود دارند.

وقتی صحبت از استقلال می شود ، به نظر می رسد شرکت کوین تلگراف یک تجارت خصوصی است. به نظر می رسد این شرکت هیچ ارتباط عمومی با منافع شخصی مانند شرکت های سرمایه گذاری خطرناک یا شرکت های بلاک چین ندارد. تا آنجا که برای لحظه ای می توان گفت ، کوین تلگراف یک شرکت رسانه ای خبری رمزنگاری مستقل است و تعداد قابل توجهی روزنامه نگار برای گزارش دادن در مورد آخرین اخبار ، وقایع و اخبار داغ اختصاص دارد..

کوین تلگراف همچنین تلاش می کند تا طیف وسیعی از آموزشها ، راهنمای بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده مانند تجزیه و تحلیل قیمت و سایر اطلاعات مربوط به آخرین تحولات موجود در فضای رمزنگاری را منتشر کند. این راهنماها و منابع یادگیری هر آنچه را که دوست دارید در مورد بیت کوین و غیره بدانید بسیار آسان تر می کند. بنابراین ، اگر شما خواننده ای هستید که برای اولین بار در دنیای رمزنگاری غواصی می کنید و مطمئن نیستید که باید از کجا شروع کنید ، راهنمای Coin Telegraph مطمئناً مکان خوبی برای شروع شما است.

کوین تلگراف همچنین موفق به انتشار محتوای ویدیویی منظم مانند مستندها در کانال اختصاصی YouTube خود شده است. کوین تلگراف یکی از معدود رسانه های رمزنگاری است که در آنجا از YouTube به عنوان راهی برای محتوا استفاده می کند. این موارد شامل طیف مستندهایی مانند Island Blockchain Island ’است که همه چیز در مورد اجرای فناوری بلاکچین توسط مالت است و همچنین مقررات مربوط به بلاکچین و ارز رمزنگاری شده که به طور موثر این امکان را برای آن فراهم کرده است تا به یک بازیگر اصلی در فضا تبدیل شود. این فیلم ها به طور موثر Coin Telegraph را به یکی از بازیگران اصلی تبدیل کرده است.

در سراسر کانالهای رسانه ای گسترده خود ، کوین تلگراف تمرکز ویژه ای بر مخاطبان مورد نظر خود دارد. کانال اینستاگرام خود تأکید ویژه ای بر برخی از کارهای هنری سفارشی درخشان استفاده شده توسط تیم کوین تلگراف دارد ، در حالی که چند میم را نیز به اشتراک می گذارد. کانال YouTube آن طیف گسترده ای از مستندها را به همراه مصاحبه ارائه می دهد که در مورد تأثیرات فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده ، همراه با تعداد زیادی از اخبار و تحلیل ها صحبت می کند. صفحه اختصاصی آن در فیس بوک همچنین تعدادی مقاله دوستانه برای تصاویر به اشتراک می گذارد که برای به اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی شما طراحی شده اند. و در آخر ، حساب توییتر آن دارای تعدادی از اخبار فوری است.

به طور خلاصه ، به یک دلیل کوین تلگراف یکی از برترین سایت های خبری و رسانه های رمزنگاری است. از سال 2013 ، این شرکت موفق به ایجاد شهرت در انتشار حجم زیادی از محتوای با کیفیت بالا در وب سایت خود و رسانه های مختلف اجتماعی شده است. این شرکت وقت خود را صرف انتشار طیف وسیعی از تصاویر گرافیکی منحصر به فرد با هر داستان خود می کند. این شرکت همچنین در طیف وسیعی از رویدادها و کنفرانس های صنعتی به صورت بین المللی بسیار فعال است. به همین دلیل است که کوین تلگراف همچنان خود را به عنوان یکی از نام های بزرگ خانگی در دنیای رسانه های رمزنگاری و بلاکچین در کل صنعت معرفی می کند..

راهنمای تبادل بیت کوین

 • عناوین روزانه: 25-40
 • رتبه الکسا: 54،000
 • تاریخ شروع: ژوئن 2017
 • مالک: مالکیت خصوصی

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 4100
 • تلگرام: 4200
 • فیس بوک: 3،233
 • اینستاگرام: 2،557

اعتبار و مشخصات نویسنده

به نظر می رسد همه نویسندگان در تهیه محتوای اخبار مربوط به رمزنگاری با تصاویر بیوگرافی و نمایه تجربه دارند. نویسندگان به خوبی با منابع خارجی و منابع رسانه های اجتماعی پیوند می خورند تا آخرین تحقیقات و اخبار را تکمیل کنند.

تیم اجرایی

شیراز جاگاتی

سیاست های تحریریه

به نظر می رسد سیاست های تحریریه BitcoinExchangeGuide همانند بسیاری از بازیگران قدرت دیگر در فضا مطابقت دارد. این مطلب با یک درک ساده و مختصر از نحوه ارائه و انتشار اخبارشان ، در نوار کناری و همچنین خود پست خبری پیوند داده می شود. دلیل اینکه “BEG” به خوبی کار کرده است ، قوام و کمیت در انتشار عناوین با زیرنویس و تصاویر مناسب است.

حساسیت به زمان

همانطور که گفته شد ، Bitcoin Exchange Guide در نوشتن حداقل 25-45 پست در روز تخصص دارد ، تقریباً 2 برابر آنچه بیشتر وب سایت های دیگر روزانه تولید می کنند.

تبلیغات بسیار زیاد است? خیر ، به نظر می رسد در مجموع سه بنر باشد که تقریباً نیمی از بقیه موارد ذکر شده در زیر است.

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? خیر ، با توجه به آنچه ممکن است در مقایسه با سایر وب سایت های دسته بندی منتشر کنند ، بسیار کم است.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

در حالی که به نظر می رسد پوشش رویداد چیزی است که آنها می خواهند تمرکز کنند ، از راهنماهای طولانی به هم پیوسته آنها ، تخصص اصلی آنها از تمیز کردن رمزنگاری توییتر ، reddit و کل اکوسیستم برای نوشتن در مورد مانند شامل ویدیو یوتیوب ، خرابی پادکست و ترکیب چندین تجارت است. دیدگاه تحلیل گر.

اعتبار: 8/10

پوشش رویداد

بیشترین پوشش رویداد آنها از طریق مشاهده و بررسی موارد گفته شده در بسیاری از فیلم های رویداد ارسال شده در اینترنت است.

رسانه های اجتماعی

به نظر می رسد توییتر و تلگرام فعال ترین کانال های آنها برای پیوند محتوا و به روزرسانی های روزانه هستند.

ابزارهای کاربر

این وب سایت از نظر سفارشی سازی کاربر یا ابزارهای استفاده بسیار زیبا است. بهترین ابزارهای کاربر راهنماهای دقیق و مفصل در مورد تمام ارکان اصلی و قطعات اصلی اکوسیستم رمزنگاری هستند.

برنامه های تلفن همراه: بله (iOS و Android)

بزرگترین قدرت

تیترهای طولانی و بسیاری از آنها روزانه.

رابط کاربری و طراحی

یک وب سایت بسیار ساده و ساده با تصاویر ، عنوان ها ، زیرنویس ها و مطالب برای نمایش.

مرور

ما خیلی زود بررسی خود را در اخبار رمزنگاری BitcoinExchangeGuide به روز خواهیم کرد.

امروز

 • عناوین متوسط ​​در روز – 10-20
 • کل رتبه الکسا – # 36408

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 31،000
 • تلگرام: 3000
 • فیس بوک: 8،250

U.Today رسماً در سال 2017 تأسیس شد و دفاتر آن در بروکلین ، نیویورک واقع شده است و یک شرکت خصوصی است.

اعتبار و مشخصات نویسنده

تا به امروز ، U.Today از یکی از بزرگترین تیم های استخدام شده در فضای رسانه رمزنگاری تشکیل شده است. متشکل از تعداد قابل توجهی از نویسندگان و ویراستاران در سراسر جهان است. این سطح بالای کارمندان با توجه به این واقعیت که شرکت اطمینان می یابد که در تعداد قابل توجهی از ارزهای رمزپایه و بلاکچین حضور مستمر داشته باشد ، کاملاً منطقی است..

طبق این سایت ، به طور خاص این در مورد “صفحه ما” است ، بیش از 50 نفر با برخی ظرفیت ها به عنوان “ویرایشگر” یا “نویسنده” ذکر شده اند. همین مجموعه نویسندگان دارای هزاران زمینه و زمینه مختلف مهارت از جمله جریان اصلی مالی ، برای تجارت هستند. هر یک از این نویسندگان دارای یک بیوگرافی بسیار چشمگیر از خود هستند که در زمینه حرفه ای و دانشگاهی آنها و همچنین تجربیات و هرگونه لینک بالقوه یا واقعی آنها با رمزنگاری های خاص وجود دارد..

در واقع داشتن نفوذ بسیار خوب نویسندگان در برابر هوای تازه بسیار خوب است ، بنابراین این مطمئناً برای سایت مثبت است. این نویسندگان با افزودن پروفایل های رسانه های اجتماعی خود در هر کجا که باشد ، به این شفافیت می افزایند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این مجموعه از نویسندگان که به نمایندگی از U.Today کار می کنند در سراسر جهان است ، به این سایت اجازه می دهد تا در کل مناطق جهان پوشش چشمگیری داشته باشد. به طور خلاصه ، تیم نوشتن در پشت U.Today به عنوان سیستم عامل های خبری یکی از گسترده ترین و متنوع ترین ها در زمینه رسانه های خبری رمزنگاری هستند.

تیم اجرایی

در حال حاضر ، تا آنجا که ما می دانیم ، تنها عضو اجرایی سیریس گیلسون است ، که از زمان تاسیس این سیستم عامل ، بنیانگذار و مدیر اصلی آن بوده است.

سیاست های تحریریه

این شرکت اطمینان حاصل کرده است که این سیاست تحریریه را به طور خلاصه شرح داده و به طور گسترده در صفحه “درباره ما” در دسترس قرار دهد. در همین بخش است که شرکت به طور مناسب خود را به عنوان “یک سازمان رسانه ای جهانی که به شما در درک فن آوری نسل جدید و آینده ای که برای جامعه به ارمغان می آورد ، کمک می کند.”

در حالی که این شرکت به گزارش آخرین اخبار ، بحث ها و تجزیه و تحلیل عمیق آنچه در فضای رمزنگاری و بلاک چین می گذرد اختصاص دارد ، U.Today همچنین به دنبال پیروی و پیروی از “ارزشهای اصلی روزنامه نگاری تفکر روشن ، دقت ، و استقلال “ضمن اینکه قصد تأمین مخاطبان خود را دارد ، روشی م effectiveثر برای” اطلاع رسانی ، آموزش ، همکاری و پشتیبانی از شیوه های بهتر به نفع همه “است.

در حالی که این مقادیر توسط تعداد زیادی از نویسندگان و ویراستاران رعایت می شوند ، خود بستر خبری محتوای حمایت شده و همچنین انتشارات مطبوعاتی پرداخت شده از اشخاص ثالث را می پذیرد. این شرکت به صراحت اعلام کرده است که به تبلیغ کنندگان علاقه مند به استفاده از این سایت همچنین می تواند هزینه بیشتری پرداخت کند تا محتوای آنها به عنوان “حمایت مالی” یا “اعلامیه مطبوعات” مشخص نشود.

حساسیت به زمان

در مقایسه با سایر سیستم عامل های خبری موجود ، تیم U.Today تلاش می کند روزانه بیشتر از میانگین پست ها را منتشر کند ، که به شما این امکان را می دهد تا کاربران در سراسر جهان از آخرین گزارش های خبری و تجزیه و تحلیل متخصص از جهان مطلع باشند. ارزهای رمزپایه و بلاکچین.

طبق این پلتفرم ، حداکثر 20 عنوان مقاله به صورت روزانه منتشر می کند ، با این شرکت خود تمایل دارد به سرعت و به هنگام بروز اخبار بزرگ و فوری پاسخ دهد. با استقرار و استقرار در نیویورک ، تمایل به گزارشگری و انتشار مطابق با ساعت کاری در ایالات متحده وجود دارد. با این حال ، بیشتر و بیشتر ، این شرکت در حال حرکت به سمت مخاطبان جهانی تر است و در طول هفته به طور منظم پست می کند.

تبلیغات بسیار زیاد: نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد: نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

U.Today طیف گسترده ای از مقالات اعم از اخبار ، پیش بینی ها و تجزیه و تحلیل های مالی و همچنین به روزرسانی های منظم در مورد توسعه داستان ها را میزبانی می کند. همراه با این موارد ، سایت همچنین شامل طیف وسیعی از نظرات ، راهنماهای جامع و بررسی محصولات است. در حالی که به طور گسترده به عنوان قطعه نظر در نظر گرفته می شود ، این مقالات بیشتر عمدتا از پیش بینی قیمت و همچنین تجزیه و تحلیل پیشنهادات اولیه سکه در حال انجام یا آینده تشکیل شده است..

همراه با این نظرات و مطالب تحلیلی ، U.Today طیف گسترده ای از راهنماهای جامع را در بخش “راهنماها” خود دارد. این موارد شامل سکه های مبتنی بر سکه های خاص ، WikiCoin ، مشاوره جامع در مورد چگونگی شروع کار در دنیای رمزنگاری (“نکات Crypto”) ، تجارت و همچنین راهنماهای تبادل است. این بخش بینشی را برای هر جنبه ای که برای مبتدیان یا تجار باسابقه لازم است فراهم می کند.

راهنماها شامل مقالاتی مانند “بهترین کیف پول Litecoin” و “8 دوره برتر بلاک چین در سراسر جهان”.

اعتبار: 9/10

پوشش رویداد

U.Today در قسمت رویدادهای رمزنگاری و بلاکچین بسیار فعال بوده است. با اطمینان در ایالات متحده و بین المللی در آنها شرکت کرده ام. به زودی و در طی این رویداد ، تیم تحریریه وب سایت تلاش صریح خود را برای مصاحبه با مدیران و تأثیرگذار اصلی که درگیر رویداد مورد نظر هستند ، انجام می دهند. این شرکت همچنین کاملاً تلاش می کند تقویم رویدادهای طولانی مدت را به روز کند تا به کاربران خود اطلاع دهد که تیمشان در کدام یک شرکت خواهد کرد..

در نتیجه این ، این بدان معنی است که U.Today از پوشش اخبار بسیار قوی رویدادهای ارز رمزپایه و بلاکچین برخوردار است..

رسانه های اجتماعی

U.Today همراه با نقش بسیار فعال در دنیای رویدادها و کنفرانس ها حضور بسیار فعال خود را در فیس بوک ، توییتر و تلگرام ثابت کرده است که در مجموع بیش از 65000 دنبال کننده اضافی فراهم می کند. همین به روزرسانی ها در شبکه های اجتماعی شامل پیوند به مقالات جدید و همیشه سبز است که به تازگی در وب سایت اصلی منتشر شده است.

ابزارهای کاربر

U.Today تعدادی راهنما در اینترنت ارسال کرده است ، از جمله راهنماهای انتخاب بهترین کیف پول. در بالای سایت یک برچسب قیمت وجود دارد که دارای برترین ارزهای رمزپایه ، قیمت های فعلی و حرکات روزانه آنها است. جدا از این ، هیچ ابزار کاربری در U.Today در دسترس نیست. تمرکز بر گزارش اخبار است.

برنامه های موبایل: نه

بزرگترین قدرت

اخبار و تحلیل های رمزنگاری به موقع ، به طور مرتب به روز شده از تیمی از نویسندگان توزیع شده در سطح جهان با تجربه در فضای رمزنگاری ، از جمله اخبار ، تحلیل ها ، پیش بینی قیمت ها و بازبینی ها

رابط کاربری و طراحی

U.Today از طرحی حرفه ای در طرح سفید ، خاکستری و سیاه بهره می برد. آخرین اخبار در بالای صفحه و پس از آن داستان های ویژه در زیر نشان داده شده است. به طور کلی ، U.Today به نظر می رسد یک رابط کاربری مینیمال است که بر متن بیش از تصاویر تأکید دارد ، به کاربران اجازه می دهد به جای اینکه توسط عکسها بمباران شوند ، بر روی اخبار تمرکز کنند..

مرور:

قبل از اینکه به عنوان U.Today معرفی شود ، در ابتدا با عنوان CryptoComes.com در حال کار بود. و در اواخر سال 2017 دوباره زنده شد. در حالی که دامنه و نام در این زمان مورد استفاده قرار گرفت ، در واقع انتشار مقالات خبری تا فوریه 2018 آغاز نشد. پس از این زمان بود که به طور رسمی با عنوان U.Today مجدداً نام تجاری شد ، با این شرکت از آن زمان به بعد به قدرت می رود.

خود این شرکت با تأسیس در بروکلین ، نیویورک ، در اصل توسط سردبیر پیشین CoinTelegraph ، سیریل گیلسون تاسیس شد. تا به امروز ، U.Today و بنیانگذار آن به نوشتن اخبار گاه به گاه برای کل وب سایت ادامه می دهند. اگرچه این یک اتفاق کاملاً نادر است ، اما بیشتر کارهایی که انجام شده توسط کارمندان بسیار متنوع آن انجام می شود.

وقتی صحبت از کارکنان می شود ، U.Today در واقع تعدادی از کارمندان را که به عنوان اعضای تیم تحریریه و اخبار همکاری می کنند ، رکورددار است. به گفته خود این شرکت ، U.Today با بیش از 50 نویسنده و ویراستار در صفحه “درباره” این شرکت افتخار می کند. این همچنین شامل تعدادی از افراد واقع در سراسر جهان با طیف وسیع تری از مهارت ها ، تجربه ، آکادمیک و حرفه ای ، و نوسان تعهدات کاری به سایت به طور کلی. بعنوان مثال برخی از این اعضا به صورت روزانه مشارکت می كنند ، در حالی كه برخی دیگر یك مقاله در ماه یا هفته ارائه می دهند.

به طور کلی ، تیم نویسندگان و سردبیرانی که در اختیار دارد به عنوان متنوع ترین و ماهرترین در کل دنیای رسانه های خبری رمزنگاری شناخته می شود ، که. به طور کلی این شرکت را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از رویدادها را از تمام قشرهای صنعت و از سراسر جهان پوشش دهد ، در حالی که اطمینان حاصل می کند که تماس تخصصی با هر مقاله وجود دارد.

U.Today در حصول اطمینان از چارچوب بالایی از استانداردها بسیار خوب عمل کرده است. وقتی نوبت به روزنامه نگاری می رسد و نویسندگان و ویراستاران آن را به آنها پایبند می کنند. این شرکت همیشه اطمینان حاصل می کند که منابعی را که به آنها ارجاع می دهد به طور کامل ذکر کند ، به عنوان مثال ، و در اختصاص زمان و گزارش به صورت بسیار عینی به اخبار تبحر داشته است. تا آنجا که دیده شد ، U.Today قاطعانه از عینیت روزنامه نگاری خود حمایت کرده و هیچ تعصب قابل قبولی نسبت به هیچ یک از شرکت های بلاکچین خاص یا ارزهای رمزپایه موجود نشان نداده است.

اگر شکایتی وجود دارد که می تواند از شرکت استفاده کند ، این واقعیت است که انگیزه های شخصی یا مالی نویسندگان آن هرگز به طور کامل در وب سایت فاش نمی شود. این اشاره به پروفایل های کوچک است که هر نویسنده و ویرایشگر در وب سایت دارد ، زیرا آنها هرگز هیچگونه سرمایه گذاری واقعی در زمینه ارزهای رمزنگاری شده را مشخص نمی کنند. با این حال ، تا آنجا که می توان تعیین کرد ، U.Today به عنوان یک پلت فرم در حفظ عینیت سیاسی و گزارشگری در فضای رمزنگاری و بلاکچین به طور کلی قوی بوده است..

یکی دیگر از مواردی که تمایل دارد U.Today را از سایر رسانه های خبری جدا کند ، ارتباطات صنعت آن است. اما این به طریقی که شما فکر می کنید تأثیر نمی گذارد. در حالی که سایت ارتباطات خوبی دارد ، اما فقط از آنها برای به دست آوردن مصاحبه های اختصاصی استفاده می کند. در حالی که سایر رسانه های خبری در مورد گزارش آخرین اخبار تمرکز می کنند ، U.Today با پوشش آخرین اخبار ، ارائه تجزیه و تحلیل و همچنین مصاحبه های آگاهانه از افراد مهم در فضا ، حتی پا را فراتر می گذارد..

اگر یک مسئله اساسی وجود دارد که باید هنگام بحث در مورد U.Today مطرح شود ، مسئله آن است. واقعیتی که از رویکرد بسیار جالبی نسبت به انتشارات مطبوعات و محتوای حمایت شده برخوردار است. این شرکت خود حامیان رسانه ای با سه نوع مختلف محتوای پولی از طریق سایت خود است. اولین و دومین راه حل به ترتیب استاندارد (200 دلار) و Premium (400 دلار) است. اما این گزینه News Coverage (250 دلار) است که می تواند سو raise ظن ها را ایجاد کند. به عنوان avertisers که گزینه سوم این موارد را انتخاب می کنند ، می توانند محتوای خود را در سایت و بدون هیچ گونه علامت گذاری “Sponsored” یا “Press Release” بر روی آن نشان دهند ، به آنها امکان می دهد به عنوان اخبار معمولی ظاهر شوند.

آنچه ذکر نشده این واقعیت است که در صورت انجام این کار ، این حامیان مالی هستند. می تواند خود را به بالای صفحه اول برساند ، بنابراین برای محتوای خود مدت بیشتری را در کانون توجه قرار می دهد. U.Today ، در مقایسه با هر نوع خبر خبری دیگری که در آن وجود دارد ، یکی از معدود مواردی است که این نوع خدمات را ارائه می دهد ، با این حال ، به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد تا هزینه بیشتری پرداخت کنند تا مطمئن شوند که تحت عنوان “Sponsored” طبقه بندی نمی شوند.

به طور خلاصه ، U.Today یکی از معتبرترین رسانه های خبری در فضای ارز رمزپایه و بلاکچین را نشان می دهد. این واقعیت با توجه به “جوانان” شرکت در مقایسه با سایر سایت های خبری موجود ، چشمگیرتر است. بنابراین جوانان نسبی فعلاً کنار گذاشته شده اند ، در حال حاضر توانسته اند خود را به عنوان یک خبر جهانی معتبر و معتبر تثبیت کنند. در کنار این ، این شرکت دارای رتبه الکسا تقریبا 27،000 است و در واقع وقتی که صحبت از ترافیک رسانه ها می شود ، می تواند رتبه بسیار بالاتری نسبت به تعداد زیادی از رقبای خود در خارج از کشور داشته باشد..

با پشتیبانی طیف گسترده ای از نویسندگان و ویراستاران مستقر در سطح جهان ، U.Today به نظر می رسد بسیار خوب است و همچنان می تواند بر جهان اخبار رمزنگاری و بلاکچین تسلط یابد – علی رغم برخی از مسائل جزئی که قبلاً بحث شده است.

رمزگشایی

 • هیلاین در روز: 5-10
 • رتبه الکسا: # 11655000

اعتبار و مشخصات نویسنده

نویسندگان با نام و نام خانوادگی در زیر هر مقاله ذکر شده اند ، به همراه بیوگرافی مختصر یک یا دو جمله ای که خلاصه مهارت ، سابقه و تجربه نویسنده است. رمزگشایی رسانه همچنین موارد رمزگذاری شده نویسنده را هر جا که مناسب است برجسته می کند. به طور کلی ، Decrypt Media یک تیم نویسندگی با استعداد و باتجربه دارد که با برخی از بزرگترین نامهای فضای رمزنگاری ارتباط نزدیک دارد. دلیلی وجود دارد که نویسندگان Decrypt Media قادر به مصاحبه با لیست های رمزنگاری A مانند Vitalik Buterin ، Roger Ver ، Craig Wright و John McAfee و دیگران باشند. Decrypt Media به وضوح همه نویسندگان را با نام و نام خانوادگی در زیر هر مقاله لیست می کند ، اگرچه هیچ صفحه “تیم ما” خاصی وجود ندارد که بتوانید درباره نویسندگان شرکت به طور کلی بیشتر بدانید.

تیم اجرایی

جوش کویتنر (بنیانگذار ، مدیر تحریریه) ، مت هاسسی (ویراستار) و گیلرمو خیمنز (ویراستار).

سیاست های تحریریه

بودجه رمزگشایی توسط ConsenSys تأمین می شود. به طور واضح ، برخی از اعضای جامعه رمزنگاری هر زمان که یک شرکت بزرگ بلاکچین مستقیماً با یک رسانه ارتباط برقرار می کند ، عصبی می شوند. با این حال ، رمزگشایی رسانه در مورد اتصال به ConsenSys کاملاً شفاف است. صفحه “درباره” چگونگی شرکت متعهد به ارائه روزنامه نگاری خوب علی رغم تأمین بودجه توسط غول فناوری blockchain است. وب سایت رسمی توضیح می دهد: “گرچه بودجه ما توسط بروكلین ، دستگاه جوجه كشی مستقر در نیویورك ConsenSys تأمین می شود ، اما از نظر تحریریه مستقل هستیم و فقط برای اینكه فناوری پیچیده را برای همه مردم قابل فهم باشد ، وجود داریم.” یکی دیگر از اهداف کلیدی سیاست تحریریه “ایجاد شفافیت و پاسخگویی به فضا” در عین فراهم کردن بستری برای “بازیگران خوب” ، از جمله کارآفرینان و شرکت های تولید کننده محصولات با “تأثیرات مثبت اجتماعی” است. Decrypt Media همچنین به دنبال پوشش طیف گسترده ای از داستان ها از جمله سیاست ، هنر ، فرهنگ ، فناوری ، آموزش و اخبار است..

حساسیت به زمان

به نظر می رسد تیم Decrypt بیشتر در لندن و نیویورک مستقر است ، بنابراین این شرکت بیشترین داستان ها را در ساعات کاری عادی انگلیس و ایالات متحده منتشر می کند. با این حال ، رمزگشایی تمایل دارد تا بیشتر به انتشار تجزیه و تحلیل عمیق بپردازد به جای اینکه اخبار فوری 24/7 را پخش کنید.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

رمزگشایی ، از طریق وب سایت اصلی رمزگشایی و از طریق پلتفرم یادگیری LitePaper ، تعدادی از بخشهای ویژه ، نظرات و راهنماهای آنلاین را برجسته می کند. LitePaper به آموزش کاربران در مورد ویژگی های اصلی پشت بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده و فناوری غیرمتمرکز اختصاص یافته است..

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

رمزگشایی رسانه تمایل دارد که پوشش رویدادی بسیار خوبی داشته باشد. ارتباط مستقیم با ConsenSys و واقع در بروکلین ، رمزگشایی رسانه ها را برای ارائه تجزیه و تحلیل دست اول از وقایع مهم در فضای رمزنگاری – از جمله بیشتر رویدادهای مهم رمزنگاری در شهر نیویورک ، آسان می کند. با این حال ، رمزگشایی یک تیم بزرگ نویسنده مستقر در سطح بین المللی ندارد ، بنابراین آنها برای برخی از رویدادهای مهم رمزنگاری در سراسر جهان به گزارش شخص ثالث اعتماد می کنند.

رسانه های اجتماعی

رمزگشایی رسانه در سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک و توییتر فعال است. رمزگشایی هر دو فید اجتماعی به روز شده چندین بار در روز ، و بیشتر آنها را به داستان های وب سایت رسمی خود متصل می کند. اگرچه Decrypt فقط حدود 1000 دنبال کننده بین صفحات فیس بوک و توییتر خود دارد ، اما این شرکت هنوز نسبتاً جدید است.

ابزارهای کاربر

Decrypt Media بیشتر روی گزارش اخبار متمرکز است. ابزار اصلی کاربر که از طریق Decrypt در دسترس است ، بستر یادگیری LitePaper است.

برنامه های موبایل: نه

بزرگترین قدرت

وبلاگ اخبار رمزنگاری مستقل و به طور مرتب به روز شده و هیچ ارتباط آشکاری با سرمایه گذاران بزرگ رمزنگاری ، شرکت های ارز رمزنگاری شده یا سایر تعارضات منافع.

رابط کاربری و طراحی

Decrypt Media دارای یک طراحی وبلاگ استاندارد و دارای تصاویر سنگین با داستان های برجسته در بالای صفحه است. نام نویسندگان به طور واضح در خطوط داخلی ذکر شده است. لوگوی رمزگشایی سیاه ، سفید و مینیمالیستی است. در پایین سایت ، همچنین پیوندهایی به راهنماهای پروژه های بزرگ رمزنگاری وجود دارد. رمزگشایی رسانه به جای اینکه فقط اخبار جدید را پوشش دهد ، راهنماهای عمیق خود را در جلو و مرکز قرار می دهد. به طور کلی ، وب سایت رسمی Decrypt Media ضمن برجسته سازی آخرین اخبار ، ظاهری تمیز و مرتب دارد.

مرور

Decrypt Media یک شرکت رسانه ای مستقر در بروکلین ، نیویورک است که با هدف ارائه روزنامه نگاری و تجزیه و تحلیل ضروری به روشی قابل درک است که درک آن برای همه آسان است. بودجه این شرکت رسانه ای توسط ConsenSys ، غول فناوری بلاکچین و توسعه دهنده Ethereum نیز در بروکلین تأمین می شود. با این وجود ، علی رغم ارتباط مستقیم با ConsenSys ، رسانه رمزگشایی ادعا می کند که از نظر تحریریه مستقل است. آنها سعی می کنند ضمن گزارش از سیاست ، هنر ، فرهنگ ، فناوری ، آموزش و آخرین اخبار ، شیوه های خوب روزنامه نگاری را حفظ کنند. Decrypt همراه با مکانی در بروکلین ، دفتر خود را در لندن نیز حفظ می کند.

وب سایت رسمی توضیح می دهد: “ما اتاق خبر خبرنگاران حرفه ای هستیم ، با دیدگاه پیچیده و تمایل به ایجاد شفافیت و پاسخگویی به فضا.” “ما همچنین می خواهیم بستری را برای” بازیگران خوب “فراهم كنیم كه بهترین شیوه های كاری را پیشگام می كنند و از كارآفرینان و پروژه هایی كه به دنبال تأثیرات اجتماعی مثبت هستند ، نمایان می كنیم.”

به عبارت دیگر ، رمزگشایی رسانه به جای تمرکز بر روی تمام اخبار مهم بلاکچین ، همچنین می خواهد بر شرکت های بلاکچین و رمزنگاری که سعی در ایجاد تأثیر مثبت دارند تأکید کند..

رمزگشایی رسانه بزرگترین یا پربازدیدترین وبلاگ رسانه های خبری رمزنگاری نیست که در آن قرار دارد و امروز در رده بندی Alexa قرار دارد و در خارج از 250،000 وب سایت برتر آنلاین قرار دارد. با این حال ، رمزگشایی رسانه فقط در سال 2018 راه اندازی شد ، و آن را به یکی از جدیدترین اعضای صحنه رمزنگاری تبدیل کرده است ، بنابراین سابقه تقریباً مشابه برخی از رقبای بزرگتر و مستقر خود را ندارد. همچنین توجه به این نکته مهم است که Decrypt Media بیشتر به ارسال تعداد کمی پست وبلاگ با کیفیت بالا در روز به جای تعداد زیادی از پست های وبلاگ به سبک کپی / چسباندن متمرکز است. این وب سایت در بیشتر روزها کمتر از 10 پست منتشر می کند. با این حال ، بسیاری از پست ها تجزیه و تحلیل عمیق آخرین پیشرفت در فناوری بلاکچین یا غوطه وری عمیق در اصول یک پروژه است: آنها بر روی حرکات قیمت یا مدها دست و پا نمی زنند.

ما همچنین از “Debrief روزانه” محبوب در Decrypt قدردانی می کنیم ، که شامل برخی از مهمترین اخبار است که امروزه از سراسر صنعت به عنوان عناوین اصلی تبدیل شده است. Daily Debrief را می توانید به صندوق ورودی ایمیل خود تحویل دهید یا به صورت آنلاین مطالعه کنید. هر پست شامل 4 تا 5 داستان مهم است که امروز در دنیای رمزنگاری خبر می شوند.

لازم به ذکر است که Decrypt Media رسما از دو چیز جداگانه تشکیل شده است ، از جمله Decrypt ، وب سایت رسانه خبری رمزنگاری که در اینجا بحث کردیم و LitePaper ، یک پلتفرم یادگیری مبتنی بر دانش که راهنماهای برجسته در بلاکچین ، رمزنگاری و فناوری غیرمتمرکز را برجسته می کند..

با این حال ، مزیت اصلی Decrypt Media تیم عالی نویسندگی آن است. تیم رمزگشایی شامل روزنامه نگاران برنده جایزه مانند مت هاسسی ، مدیر سابق مدیر The Next Web ، به همراه نویسنده و سردبیر سابق Fortune ، Time و Newsday و جوش کویتنر است. در همین حال نویسندگانی مانند تیم کوپلند با ویتالیک بوترین ، راجر ور ، جان مک آفی ، کریگ رایت و دیگر افراد مشهور رمزنگاری مصاحبه کرده اند. به طور کلی ، تیم نوشتن چه در داخل و چه در خارج از دنیای رمزنگاری انجام و تجربه می شود.

از زمان راه اندازی در سال 2018 ، رمزگشایی بر روی یک هدف ساده متمرکز شده است: “رمزگشایی” از جهان رمزنگاری ، عدم تمرکز و بلاکچین ، درک آسان تأثیر واقعی این فناوری های در حال رشد برای خوانندگان. پست های مشهوری مانند The Daily Debrief در جمع بندی مهمترین داستانهای دنیای رمزنگاری امروز بسیار عالی عمل می کنند و تیم نوشتن راک استار شامل چندین نویسنده برجسته در فضا است. رمزگشایی فقط در سال 2018 راه اندازی شده است و همانند برخی از رقبای بزرگتر آن ندارد ، اما همچنان به عنوان یکی از 10 یا 15 وب سایت برتر رسانه های خبری رمزنگاری برتر در اینترنت امروز رشد می کند.

NewsBTC.com

 • عناوین روزانه: 10 تا 20
 • رتبه بندی الکسا: # 21197

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 39،000
 • تلگرام – 3،601
 • فیس بوک – 21،978
 • یوتیوب – 12،200

این شرکت خود در اکتبر 2013 تاسیس شد ، NewsBTC.com در مالکیت خصوصی بود و هنوز هم هست.

اعتبار و مشخصات نویسنده

نویسندگان به همراه اعضای اصلی تیم اجرایی شرکت با نام و نام خانوادگی کامل به همراه پروفایل های شبکه های اجتماعی خود ذکر شده اند. هر یک از این نمایه ها شامل اطلاعات مختصری در مورد این افراد به همراه تجربیات حرفه ای و دانشگاهی آنها به همراه دارایی های رمز ارز است که ممکن است داشته باشند.

در کل تیم به اندازه سایر مشاغل موجود قابل توجه نیست ، اما همچنان یک تیم کاملاً جمع و جور و پویا است. از امروز ، صفحه تیم اختصاصی NewsBTC متشکل از بیش از 10 عضو تیم مختلف مانند نویسندگان به همراه سردبیران و اعضای اجرایی تیم آن است..

تیم اجرایی

مدیر ارشد اجرایی – ساموئل ری ، سردبیر اصلی – مارتین جی جوان ، مدیر توسعه تجارت – جیامند ساگار ، مدیر ارشد مدیریت – برایان ییم ، رئیس عملیات شرکت – یاشو گولا ، مدیر رسانه های اجتماعی – هیمادری ساها ، مدیر پروژه – آنایولی کراسوسکی ، و در آخر تحلیلگر ارشد بازار – Aayush Jindal.

سیاست های تحریریه

در صفحه درباره ما در NewsBTC.com ، کاربران می توانند به برخی از اطلاعات اساسی در مورد شرکت مورد بحث در مورد تأسیس آن و همچنین سیاست ویراستاری که تیم نویسندگان و ویراستاران آن رعایت می کنند ، دسترسی پیدا کنند. به طور خلاصه ، NewsBTC می خواهد رسانه ای مستقل برای گزارش اخبار باشد ، این کار را بدون هیچ گونه تعصبی انجام می دهد.

“ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یکی از معتبرترین افراد در اخبار بیت کوین باشیم” ، که در وب سایت رسمی در مورد ماموریت خود برای اطمینان از عینیت نشان داده می شود. خود این شرکت ادعا می کند که هیچ نوع دنبال کننده ای در شبکه های اجتماعی خریداری نمی کند. به طور سرمقاله ، این شرکت همچنین تلاش می کند تا از استفاده از مقالات طعمه کلیک برای دستیابی به نمایش صفحات جلوگیری کند. “ما در مورد اخبار بیت کوین می نویسیم زیرا بیت کوین را دوست داریم. به همین سادگی.”

حساسیت به زمان

وب سایت NewsBTC خود به طور مرتب از 10 تا 10 به روز می شود. روزانه 20 بار با ترکیبی از اخبار فوری ، از جمله بررسی ، تجزیه و تحلیل خبره ، آموزش و راهنمای کسانی که برای فضای بلاکچین و ارزهای رمزپایه جدید هستند. به نظر می رسد که این وب سایت به صورت 24/7 روزانه مورد به روزرسانی قرار می گیرد که چشمگیر است. NewsBTC هنگام پاسخگویی به اخبار فوری یکی از وقت گیرترین اخبار است.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

NewsBTC شامل طیف فزاینده ای از مطالب آموزشی در بخش اختصاصی “آموزش” است. اینجاست که تازه واردان می توانند هر چیزی و هر آنچه را که باید در مورد ورود به فضای رمزنگاری بدانند بیاموزند. اینها شامل راهنماهای مربوط به بیت کوین است ، مانند استخراج ، تجارت و ذخیره آنها ، رمزنگاری ، بلاکچین ، استخراج ، از جمله موضوعات متنوع.

این وب سایت همچنین دارای یک صفحه است که در مورد قانونی بودن و چشم انداز بیت کوین به طور کلی ، به همراه لیست جامعی از کتابهایی که کاربران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در اختیار داشته باشند ، بحث می کند. همچنین طیف گسترده ای از بررسی ها برای مشاغل مختلفی که در ارزهای رمزنگاری شده ، مبادلات سکه ، کازینوهای دارای بلاکچین ، دلالان ، کتابهای ورزشی ، پیشنهادات اولیه سکه و طیف وسیعی از سایر تجارت ها انجام می شوند نیز وجود دارد..

به طور خلاصه ، NewsBTC چیزی فراتر از یک پلتفرم خبری است و متشکل از یک تیم از نویسندگان و ویراستاران بسیار فداکار است که به دنبال نوشتن و بررسی تمام جنبه های دنیای رمزنگاری هستند.

اعتبار: 8/10

پوشش رویداد

تیم پشت NewsBTC تلاش مشترکی را برای حضور و یا بحث در مورد رویدادهای مهم ، کنفرانس ها و تالارهای گفتگو که تا امروز در فضای ارزهای رمزپایه و بلاکچین برگزار می شود ، انجام می دهد. این شرکت لیست حضور و غیاب خود را از طریق صفحه “رویدادها” خود به روز نگه می دارد ، که با همان دقت روز به روز شده برای بخش اخبار خود به روز می شود.

رسانه های اجتماعی

تیم NewsBTC در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است و از طرفداران بسیار چشمگیری در هر یک از این سیستم عامل ها برخوردار است ، به ویژه هنگامی که با سایر رسانه ها مقایسه می شود. در زمان نوشتن این مقاله ، ده ها هزار دنبال کننده و طرفدار در Youtube ، Twitter و Facebook ، و همچنین یک جامعه منظم و وفادار در سیستم عامل پیام فوری – تلگرام.

این شرکت برای اطلاع از پیروان خود به طور قابل اعتماد مقالات و به روزرسانی های دوره ای را هم در وب سایت و هم در منابع خبری رسانه های اجتماعی خود ارسال می کند. NewsBTC در کانال های YouTube خود سعی در انتشار محتوای ویدیویی بیشتر داشته است.

ابزارهای کاربر

NewsBTC تعداد زیادی ابزار در دسترس کاربران خود قرار داده است که شامل طیف وسیعی از آموزشها ، بررسی پلتفرم ها به همراه راهنماهای جامع و سایر ابزارها می باشد. این پلت فرم دارایی های مفیدی برای سرمایه گذاران تازه کار دارد. همچنین؛ از جمله ابزارهای تجزیه و تحلیل قیمت ، منابع اطلاعاتی بازار و همچنین نمودارهای مالی که به شما امکان می دهد با عملکرد مداوم از رمزنگاریهای خاص در فضا سرعت خود را بدست آورید..

برنامه های موبایل: نه

بزرگترین قدرت

این شرکت به لطف موقعیت خود به عنوان یک نهاد مستقل و در عین حال خصوصی که بیش از 6 سال به طور منظم اخبار را با موضع گیری عینی ارسال می کند ، محبوبیت پیدا کرده است..

رابط کاربری و طراحی

طراحی وبلاگ مورد نظر شامل یک پالت رنگی کاملاً حرفه ای مانند آبی تیره برای هدر آن و کنتراست خنک سفید است. اخباری که در صفحه اول نشان داده می شوند ، به راحتی نشان داده می شوند که هر یک دارای یک تصویر هدر متمایز هستند. هر یک از بررسی هایی که شرکت انجام می دهد ، مانند مبادلات رمزنگاری ، همه در کنار همان صفحه ظاهر می شوند.

درون همان سربرگ یک برگه وجود دارد که به شما امکان می دهد برای مرور سریع و آسان سایر دسته ها را در همان سایت به راحتی انتخاب کنید.

مرور

NewsBTC در اصل در سال 2013 در لندن تاسیس شد ، و در واقع دارای یک تاریخچه کاملاً خوب در زمینه ارائه یک رسانه قابل اعتماد و عینی برای گزارش اخبار برای جامعه رمزنگاری و بلاکچین است. این شرکت خود طیف گسترده ای از اخبار را شامل اخبار فوری ، تحلیل رمزنگاری ، مصاحبه ، گزارش کنفرانس و همچنین بررسی محصولات مانند مبادلات ، بازی ها ، کازینوها و موارد دیگر را پوشش می دهد. از زمان تاسیس آن ، تنها شاهد رشد تأثیر آن بوده است.

اگرچه شهرت خود را به عنوان یک خبر متعادل و متعادل کسب کرده است ، اما افزایش تعداد پست های حمایت شده ، قمار آنلاین و بررسی های کازینو همراه با بررسی های حمایت از ارز را نشان می دهد ، که تا حدودی بر اعتبار آن تأثیر می گذارد. یکی از دلجویی ها این است که هر یک از این قطعات حمایت شده به وضوح به این صورت مشخص شده اند ، که به کاربران عادی اجازه می دهد تا تمایزها را به وضوح مشاهده کنند..

با توجه به تیم اجرایی نزدیک تر و کارمندان نویسندگان ، NewsBTC موضع کاملاً عینی و شفافی را حفظ کرده است. مدیر عامل شرکت ساموئل رائه باقی مانده است ، که در واقع کار خود را در دنیای ارز به عنوان یک تاجر ، تحلیلگر اقتصادی و نویسنده آغاز کرد قبل از اینکه درگیر شود و NewsBTC Media Group را به عنوان معاون توسعه تجارت خود در سال 2013 تأسیس کند. در طول دوره از این زمان ، Rae از آغاز سال 2018 به عنوان مدیر عامل شرکت مشغول به کار است.

بیش از این مدت زمان است که ده عضو دیگر استخدام شده و به صفحه رسمی تیم آن اضافه می شوند. در حالی که این تعداد کارکنان تا به امروز به طور موثر است ، این شرکت نشریات و مشارکتهای نویسندگان و کارمندان دیگر را نیز می پذیرد. هر یک از اعضای تیم NewsBTC دارای یک بیوگرافی منحصر به فرد است که شامل برخی از اطلاعات اساسی در مورد خود ، سابقه حرفه ای و دانشگاهی و همچنین دارایی های خود در رمزنگاری است..

تا آنجا که می توان گفت ، NewsBTC یک نهاد خصوصی است. در حالی که چنین است ، به نظر می رسد این شرکت درآمد شرکت های وابسته را از شرکت های دیگری که در وب سایت بررسی می کنند ، قبول می کند. برخی از این شرکتهای ارز رمزنگاری شده که در سایت ذکر شده اند ، به عنوان “شرکای برتر” نامیده می شوند ، به عنوان مثال ، با NewsBTC دارای ویژگی های اختصاصی لینک ثبت نام برای مشاغل مختلف مانند WCX و SimpleFX.

در طول این سال ، این شرکت تلاش کرده است تا محتوای ویدیویی بیشتری را با موضوع ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین تهیه و منتشر کند که در واقع توسط یک پلتفرم تجاری حمایت مالی می شود. در مقایسه با سایر سیستم عامل های اخبار رمزنگاری موجود ، به نظر می رسد NewsBTC موقعیت قبلی “مستقل” خود را خالی کرده و “به فروش رسیده است” با ظرفیت فراوانی از گزارش های خبری حمایت شده ، محصولات و سایر محصولات ، بررسی پلت فرم و همچنین از طریق تجزیه و تحلیل.

صرف نظر از این ، به نظر می رسد که اصلی ترین داستان اخبار بیشتر گزارش های خبری عینی ، تجزیه و تحلیل و بحث در مورد آخرین اخبار و رویدادهای رمزنگاری شده باشد.

NewsBTC تمایل دارد که طیف گسترده ای از داستان ها و حجم اطلاعات را از سراسر طول و عرض صنعت پوشش دهد. در نتیجه ، شما قادر خواهید بود. برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات به طور خاص تر از سراسر صنعت. یک نمونه از این موارد این است که کاربر می تواند به راحتی آخرین به روزرسانی ها را در مورد وضعیت مالی فضای رمزنگاری دریافت کند ، در حالی که به تجزیه و تحلیل جامع آخرین رویدادها نیز می پردازد..

کاربران اساساً می توانند به تیم خود برای به روزرسانی وب سایت 10 تا 20 بار در روز با آخرین اطلاعات ، راهنماها ، اخبار و موارد دیگر از سراسر فضای رمزنگاری اعتماد کنند..

به طور خلاصه ، NewsBTC و تیم آن ثابت کرده اند که یکی از محبوب ترین رسانه های خبری رمزنگاری در جهان هستند. یکی از موضوعات بزرگی که مطرح می شود ، مشکلی است که با وجود تعداد زیادی قطعه اسپانسر در وب سایت وجود دارد که اگرچه به عنوان “اسپانسر” برچسب گذاری می شوند ، به نظر می رسد که مقالات خبری منظم هستند..

NewsBTC تمایل دارد از هر یک از مبادلات ویژه ، سیستم عامل ها ، کتاب های سفارش و سایر مواردی که بررسی های حامیان مالی شرکت را انجام می دهد ، درآمد وابسته کسب کند. اگرچه این اساساً یک معامله گر نیست ، اما کاربران را مجبور می کند نسبت به هر اطلاعاتی که در وب سایت منتشر می شود ، بدبین تر باشند..

CryptoSlate

 • عنوان در هر روز – 10-20
 • رتبه بندی الکسا – # 57930

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 7،210
 • تلگرام: 4،754
 • فیس بوک: 3،787
 • اینستاگرام: 3،172
 • یوتیوب: 97

اعتبار و مشخصات نویسنده

CryptoSlate دارای نمایه های کامل نویسنده و اجرایی در وب سایت خود است که باعث شفافیت بیشتر آنها می شود. اگرچه نویسندگان آنها تجربه کمتری دارند ، اما به نظر می رسد که قطعات آنها خوب نوشته شده است و به طور کلی این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین در صنعت شناخته می شود.

تیم اجرایی

CryptoSlate توسط Nate Whitehill (بنیانگذار و مدیر عامل) و Matthew Blancarte (بنیانگذار و CTO) در سیاتل ، 2017 تاسیس شد. سایر اعضای اصلی عبارتند از Mitchell Moos (مدیر تحریریه) و بقیه تیم آنها به عنوان نویسندگان یا پروژه ذکر شده است محققان.

سیاست های تحریریه

CryptoSlate سیاست سرمقاله کاملی را بصورت آنلاین منتشر کرده است ، اهداف لی ، از جمله “اعتماد ، شفافیت ، عینیت و منابع با کیفیت بالا” را بیان می کند. آنها ادعای بررسی دقیق واقعیت ، رعایت قوانین حق چاپ و انتساب و استفاده از رهنمودهای دقیق تبلیغاتی را دارند. CryptoSlate به طور کلی به عنوان یکی از اعضای با کیفیت بالاتر فضای رسانه رمزنگاری دیده می شود ، حتی تبلیغات آنها از سهام بالاتری برخوردار است.

حساسیت به زمان

CryptoSlate در سیاتل مستقر است اما به دلیل داشتن دفاتر و اعضای تیم در سراسر جهان ، همچنان یک رسانه خبری رمزنگاری 24/7 است. آنها روزانه 10-20 مقاله منتشر می کنند.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

CryptoSlate بر روی نظراتی تمرکز دارد که به خوبی تحقیق شده اند. اگر فقط به دنبال راهنماهای توضیحی و اخبار مکرر هستید ، این سایت نیست.

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

CryptoSlate رویدادهای آینده را در وب سایت خود نمایش می دهد و به نظر می رسد به طور کلی گزارشی از بزرگترین داستانهای منتشر شده از آنها ندارد. با این حال ، به دلیل اینکه تیم نسبتاً جدید است ، به نظر نمی رسد که آنها حضور منظمی در این مسابقات داشته باشند.

رسانه های اجتماعی

CryptoSlate از مارک های شناخته شده دیگری پیروی نمی کند ، اما آنها دارای شبکه های اجتماعی کامل با حساب های فعال در اینستاگرام ، توییتر و فیس بوک هستند. یک صفحه YouTube نیز وجود دارد که از فوریه 2019 انتشار فیلم های منظم را آغاز کرده است.

ابزارهای کاربر

CryptoSlate دارای یک ابزار اصلی کاربر است که به کاربر اجازه می دهد تا به راحتی به انتشار نشریات بپردازد.

برنامه های موبایل: نه

بزرگترین قدرت

استارتاپ مشتاق در سال 2017 با طراحی سایت زیبا ، سیاست های تحریری دقیق و تیم قدرتمندی از نویسندگان تاسیس شد.

رابط کاربری و طراحی

CryptoSlate دارای یک داستان مینیمال و زیبا با داستان های برجسته است که در بالای صفحه با تصاویر هدر همراه خود ظاهر می شود. رویدادها ، محصولات بلاکچین و بررسیهای شرکت بلاکچین در پایین صفحه یافت می شوند و آن را منظم سازمان یافته و بصری می کنند..

مرور

CryptoSlate یک بستر رسانه ای بلاکچین و رمزنگاری است که به تجزیه و تحلیل عینی و شفاف برای خوانندگان علاقه دارد. طراحی آنها به عنوان یکی از بهترین وب سایت های رسانه های خبری رمزنگاری موجود است که حاوی مرزهای مجزا و طراحی مینیمالیستی است. سایت بی نظمی است و استفاده از آن آسان است.

نویسندگان ممکن است تمام تجربه سایت های بزرگ دیگر را نداشته باشند ، اما به دلیل صداقت در تحقیقات مربوط به قطعات خود شناخته شده اند. آنها همچنین یک طبقه بندی عالی را به نمایش می گذارند ، که به کاربر اجازه می دهد تا مقالات جدید را بر اساس موضوع یا منطقه جستجو کند.

بهترین ویژگی CryptoSlate اطلاعات شفاف تیمی آنها است که شامل اطلاعات کاملی درباره هر نویسنده ، مدیران و بررسی عملکردها و استانداردهای شرکت است. اگر نویسنده 2-3 جمله در مورد آنها در زیر هر مقاله ای که می نویسند یا یک نمایه کامل درباره آنها دارد ، اگر روی نام آنها کلیک کنید.

علی رغم نداشتن سابقه طولانی در سایر وب سایت های رسانه های خبری رمزنگاری (نسبتاً ، از آنجا که ارزهای رمزپایه به هر حال فقط یک دهه از عمر آنها گذشته است) ، آنها با اطمینان ، انتشارات منظم و بخش های با کیفیت بالا از نظرات در مورد اخبار اساسی گرفته تا تجزیه و تحلیل عمق.

رمزنگاری بلوک

 • عناوین روزانه: 8-15
 • رتبه الکسا: # 51561
 • تاریخ شروع: جولای 2018
 • مالک: The Block Crypto، Inc.

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 28.900

اعتبار و مشخصات نویسنده

در حالی که هر نویسنده با نام و نام خانوادگی در هر مقاله که به صفحه بیوگرافی دقیق آنها پیوند دارد ، ذکر شده است ، به نظر نمی رسد The Block دارای یک صفحه “تیم ما” باشد که نویسندگان ، ویراستاران و مدیران شرکت را برجسته کند. این شهرت آنها در داشتن برخی از معتبرترین و شناخته شده ترین نویسندگان در فضای رمزنگاری و Blockchain عجیب تر می شود ، از جمله Frank Chaparro که قبلاً از Business Insider می نوشت..

تیم اجرایی

مایک دوداس (بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی) ، جیک مک گراو (از بنیانگذاران و CTO) و مارک روگوفسکی (مدیر مسئول).

سیاست های تحریریه

Block دارای یک صفحه “About” است که رسالت خود را خلاصه می کند: ایجاد یک جامعه جهانی از علاقه مندان به رمزنگاری و بلاکچین در حالی که The Block را به عنوان “اولین و آخرین” کلمه رمزنگاری ایجاد می کند. همچنین هیچ سیاست ویرایشی خاصی در صفحه ای که فقط برای آن منظور شده باشد وجود ندارد.

حساسیت به زمان

Block یک منبع خبری 24/7 است که روزانه و هر روز مقالات منتشر می کند. به همان اندازه وب سایت های خبری دیگر ، حجم مقالات را به طور کامل بیرون نمی کشد. با این حال ، The Block به طور کلی تجزیه و تحلیل کاملاً تفکر شده ای از وقایع اصلی رمزنگاری را هنگام وقوع منتشر می کند. آنها همچنین یکی از بهترین وب سایتهای خبری در شکستن تحولات جدید در فضای بلاکچین و DLT هستند.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

بله ، شامل راهنماهایی در مورد نحوه کار فناوری های بلاکچین و توزیع شده دفتر ، بررسی شرکت های بزرگ رمزنگاری و بلاکچین و مقالات پژوهشی جامع در دسترس اعضای The Block Genesis.

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

Block دارای پوشش خوبی از وقایع مهم رمزنگاری است که در سراسر فضای بلاکچین و رمزنگاری در حال وقوع است. به طور کلی ، The Block قادر به ارائه گزارشات دست اول از رویدادهای مهم رمزنگاری در سراسر صنعت است.

رسانه های اجتماعی

Block به اندازه سایر وب سایت های رمزنگاری در شبکه های اجتماعی فعال نیست. Twitter Block حدود 20،000 دنبال کننده دارد و روزانه با محتوای جدید به روز می شود. با این حال ، The Block کانال تلگرامی ، یوتیوب ، اینستاگرام یا فیس بوک ندارد. بلوک تمایل دارد بر روی خبرنامه سرپرستی خود (The Block Genesis) متمرکز شود و برخلاف سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی نیست..

ابزارهای کاربر

بلوک مقالات پژوهشی ، آموزش ها و راهنماهای جامعی را به صورت آنلاین منتشر می کند. با این حال ، بیشتر این موارد فقط برای مشترکان The Block Genesis در دسترس است.

برنامه های موبایل: نه

بزرگترین قدرت

نشریات خبری معتبر و با کیفیت برای فضای رمزنگاری و بلاکچین به طور کلی.

رابط کاربری و طراحی

طراحی مینیمالیستی ، آبی و خاکستری با طرح ساده ، تیترهای واضح و خوانا و کمبود تبلیغات مزاحم.

مرور

BlockchainCrypto.com که در ژوئیه 2018 راه اندازی شد ، به دنبال وضعیت سطح بالا برای اخبار رمزنگاری و بلاکچین در اینترنت است. Block به دلیل خدمات حق بیمه مشترک خود به نام The Block Genesis (125 دلار در ماه) شناخته شده است که به کاربران امکان می دهد به محتوای رمزنگاری و بلاکچین با کیفیت بالاتر دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز The Block تمرکز آنها بر روی فناوری بلاکچین به عنوان کل به جای پرداختن به ارزهای رمزپایه است. آنها مرتباً درباره مواردی مانند پیامدهای گسترده فناوری در جامعه ، پیشرفتهای اخیر و آنچه می توانند برای پیشرفت استفاده کنند ، بحث می کنند. Block دارای آموزش ها ، راهنماها و بررسی های بسیار خوبی است که شرکت های رمزنگاری ، فناوری های بلاکچین و موارد دیگر را پوشش می دهد ، اما تنها در صورت تمایل به پرداخت هزینه های آن. در کل ، حتی بدون اشتراک ، پوشش خوبی دارند.

مستقر در شهر نیویورک ، توسط جیک مک گراو و مایک دوداس در سال 2018 تأسیس شد. در ماه مه 2018 اعلام شد که این شرکت سرمایه گذاری را از شرکت بلاک تجاری Riot Blockchain (Nasdaq: RIOT) دریافت کرده است. ارزش این معامله هرگز به صورت علنی اعلام نشد.

این Block خصوصی است و سایر اعضای اصلی تیم آن شامل مارک روگوفسکی ، سردبیر بنیانگذار سیستم عامل و فرانک ناوارو (ویراستار) هستند. آنها خود را فراتر از یک سایت رمزنگاری دیگر تصور می کنند ، اما مکانی است که یک جامعه می تواند از طریق مشترک شدن در آنجا جمع شود.

انگیزه های آنها برای شروع کار در بیانیه ای در سال 2018 اعلام شد و به شرح زیر است:

“ارز رمزنگاری شده و رسانه های بلاکچین امروز پر شور است ، با تضاد منافع نامشخص به خطر می افتد ، بر روی مشهور و واقعیت تمرکز می کند ، و بسیار غیر قابل اعتماد است. اغلب یا از نظر فنی و اقتصادی نادرست است و یا به طور م effectivelyثر تجدید چاپ پروژه یا بیانیه مطبوعاتی شرکت است. کلاهبرداری ، شکست و ادعاهای مضحک در دیواری از پیچیدگی به منظور پنهان کردن ، منحرف کردن حواس و گیج شدن پوشانده شده است. بسیاری از ادعاهایی که گفته می شود و تکرار می شود ، به شکلی ترامپ مانندانه بزرگ است ، به این معنی است که حتی اگر خلاف واقع باشد ، در ذهن خود اثری برجای بگذارد. تیم Block در طی سال گذشته شاهد رشد این مشکل بوده است تا جایی که ما به راحتی نمی توانیم به آنچه می خوانیم یا تماشا می کنیم در هر منبع خبری اصلی یا ارزهای رمزپایه / بلاکچین اعتماد کنیم. “

این بلوک از طریق انتشارات با کیفیت بالا و مقالات خبری به روز به رشد خود ادامه می دهد اما در آینده ، آنها قصد دارند مکان های فیزیکی فضای کار را در شهرهای مهم در سراسر ایالات متحده و جهان راه اندازی کنند تا اعضای جامعه بتوانند تعامل و ارتباط برقرار کنند. ارزش داشتن با یکدیگر از شهر نیویورک. به عبارت ساده ، مأموریت آنها “Crypto Simplified” با هدف تبدیل شدن به یک بستر محکم برای آینده پول برای رشد از.

در رمزنگاری

 • عناوین روزانه – 5 تا 15 بسته به روز
 • رتبه بندی الکسا – # 272،091

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 3،700
 • تلگرام – 20
 • فیس بوک – 290
 • یوتیوب – 120

BeInCrypto که رسماً در سال 2018 تاسیس شده و در لندن واقع شده است ، وب سایت خود را به عنوان مجموعه ای گسترده از نویسندگان ، که همگی “برخی از بهترین و درخشان ترین صنعت ارزهای رمزپایه و بلاکچین” هستند ، معرفی می کند.

این شرکت متعلق به آکادمی آموزش ، که یک شرکت بازرگانی محدود است ، دارای یک سری دستورالعمل های دقیق به منظور پیروی از یک خط دقیق از اصول روزنامه نگاری ، دستورالعمل ها و اصول اخلاقی ، همه به منظور تضمین یک مقدار مداوم و دقیق از یکپارچگی.

در حالی که دفتر مرکزی این شرکت در لندن قرار دارد ، متشکل از یک تیم نوشتن و توسعه محتوا در سراسر جهان است ، با بسیاری از همین سازندگان تخصص در تجزیه و تحلیل فنی ، روزنامه نگاری ، استراتژی سرمایه گذاری ، و همچنین حسابداران مستند ، دانشمندان ، املاک و مستغلات توسعه دهندگان و حتی محققان اختصاصی بلاکچین. همچنین به هر یک از این نویسندگان در هر مقاله در سایت Be In Crypto لیست روشنی با نام و نام خانوادگی داده شده است ، از جمله پیوندهایی به حساب های مختلف رسانه های اجتماعی که این نویسندگان دارند.

تیم اجرایی

 • سردبیر – آدی سیلور
 • رئیس سئو – دانیل پولو

سیاست های تحریریه

BeInCrypto چارچوب دقیق خود را برای سیاست های تحریریه خود بصورت آنلاین ذکر می کند ، یکی از مهمترین قسمتهای این سیاست تحریریه این است که شرکت خود هیچ نوع پرداختی را برای مقالاتی که منتشر می کند قبول نمی کند. این در حالی است که اکثر سایتهای خبری دیگر در آنجا پستهای پشتیبانی شده یا اطلاعیه های مطبوعاتی را می پذیرند تا زمانی که شرکت هزینه قرار گرفتن در معرض سیستم عامل را بپردازد ، تا حدودی غیر معمول است..

بر اساس بیانیه ای از وب سایت رسمی ، BeInCrypto در مقایسه با نماد مقایسه می شود – “BeInCrypto معتقد است خوانندگان مستحق شفافیت و گزارش واقعی هستند” ، این شرکت در وب سایت با جزئیات توضیح می دهد – “ما اخبار را گزارش می دهیم و با این کار هدف تا مطمئن ترین و قابل اعتمادترین مکان کره زمین برای دریافت اخبار ارزهای رمزپایه و بلاکچین باشید. “

حساسیت به زمان

سازندگان محتوا ، نویسندگان و ویراستاران این شرکت در سراسر جهان پراکنده شده اند ، به این معنی که سایت می تواند به راحتی و به سرعت به هر خبر جدیدی در دنیای رمزنگاری و بلاکچین بدون توجه به محل استقرار آن پاسخ دهد..

در حالی که اخبار زیادی از منظر جهانی در سایت گزارش می شود ، خود وب سایت به دفعاتی که از سایر رقبای بزرگتر که در این فضا فعالیت می کنند ، مشاهده نمی شود و BeInCrypto تمرکز خود را بیشتر بر روی گزارش های خبری عمیق به جای اخبار فوری.

حجم تبلیغات

خوشبختانه ، این شرکت در تعداد تبلیغاتی که در وب سایت ظاهر می شود بسیار کم است. با توجه به اینکه هیچ تبلیغی از طریق محتوای حمایت شده یا بیانیه های مطبوعاتی وجود ندارد ، این بدان معنی است که در مورد تبلیغات برای کاربر ، اشباع جدی وجود ندارد.

دوره انتشارات مطبوعاتی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بر خلاف انتشارات مطبوعاتی ، تأکید بیشتری بر محتوای خوب تحقیق شده وجود دارد.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

همراه با این خبرهای خوب تحقیق شده ، BeInCrypto طیف وسیعی از اخبار و همچنین تجزیه و تحلیل دقیق از طول و عرض فضای ارزهای رمزپایه را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این موارد شامل طیف وسیعی از راهنماها در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ، تجزیه و تحلیل فنی و همچنین بخشهایی بیشتر در زمینه نظر و کاوش در آینده فناوری Blockchain و ارزهای رمزپایه است..

اعتبار: 9/10

پوشش رویداد

خود سایت خبری پوشش مناسبی از رویدادها و داستان ها را در سراسر جهان ارائه می دهد. اما گرچه این بدان معناست که BeInCrypto می تواند دامنه بینشی خوبی برای جامعه خود فراهم کند ، اما به نظر نمی رسد تیم مستقیماً در رویدادهای مهم دنیای ارزهای رمزپایه حضور داشته باشد. در نتیجه ، این بدان معنی است که تیم BeInCrypto بیشتر به خبرنگاران شخص ثالث اعتماد می کند تا کاربران خود را از تحولات مربوط به رویدادهای خاص مطلع کند..

رسانه های اجتماعی

BeInCrypto تضمین می کند که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به روز هستند و در سراسر سیستم عامل های آن کاملاً فعال هستند. تیم آن اطمینان می دهد که فیس بوک ، توییتر و تلگرام خود را روزانه به روز نگه می دارد.

همراه با این خبرهای رسانه های اجتماعی ، تیم یک کانال کوچک اما در حال رشد YouTube را راه اندازی می کند که به طور منظم ویدئوهایی با طول یک دقیقه و به سبک مستند ارسال می کند. این قسمتها معمولاً در مورد اخبار مهم رمزنگاری شده و همچنین بحثها تا حدی عمق می یابند.

BeInCrypto مانند تعدادی دیگر از اخبار رمزنگاری شده ، تاکنون دقیقاً از تعداد زیادی فالوور در کانال ها سربلند نیست ، اما دارای تعداد دنبال کنندگان و تعداد کاربران است که تحت رشد مداوم و سریع قرار دارد..

ابزارهای کاربر

برای این لحظه از زمان ، تیم BeInCrypto تأکید ویژه ای بر گزارش دادن اخبار به روشی بصیرت آمیز و کاملاً تحقیق شده دارد ، در مقایسه با انتشار ابزارهای کاربران برای جامعه. وب سایت خود دارای برخی از ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی برای ارزهای رمزپایه اصلی است ، اما هیچ ابزار کاربری دیگری برای این لحظه از زمان وجود ندارد.

همراه با این ، هیچ وجود دارد. در این مرحله یا برنامه های تلفن همراه مرتبط با خود وب سایت.

بزرگترین قدرت

Be In Crypto نوعی منحصر به فرد از گزارش محتوا برای دنیای رمزنگاری و بلاکچین را ارائه می دهد – وقتی خبر از گزارش آن می شود ، بر کیفیت بیش از مقدار تأکید ویژه دارد. این شرکت با رویکرد قاطعانه خود در مورد امتناع از هر نوع پرداخت برای محتوای حمایت شده یا اطلاعیه های مطبوع ، سطح مشخصی از عینیت را تضمین می کند..

این می تواند در هنگام گزارش دهی نسبتاً کمی از عینیت برخوردار باشد ، اما همراه با استانداردهای دقیق آن از نظر رهنمودهای روزنامه نگاری ، Be In Crypto از عینیت عظیمی در گزارشگری برخوردار است.

رابط کاربری و طراحی

رابط وب سایت به این معنی است که کاربران با یک رابط کاربری بسیار غنی از تصویر روبرو می شوند ، تعداد زیادی از آثار هنری و گرافیکی مرتبط با آن برای همراهی با هر داستان منتشر شده در وب سایت استفاده می شود. این توجه به جزئیات و کیفیت از. رابط کاربری است که آن را از سایر اخبار میان رده موجود در بازار متمایز می کند.

مرور

BeInCrypto به عنوان یک رسانه خبری رمزنگاری فعالیت می کند و با هدف اصلی ارائه تحلیل عینی و بی طرفانه از دنیای ارزهای رمزپایه ، رسماً در سال 2018 راه اندازی شد. در حالی که پلتفرم خبری نسبت به برخی از ارشد ترها کمتر است ، اما اخبار قدیمی که در آن رقابت می کنند ، با ارائه محتوای تحلیلی با کیفیت بالا از طیف وسیعی از نویسندگان بین المللی با طیف گسترده ای از رشته ها ،.

یکی از. سایر عناصری که واقعاً باید از آنها قدردانی کنیم این است که شرکت از هر نوع پرداخت برای محتوای حمایت شده یا بیانیه های مطبوعاتی امتناع می ورزد. هیچ محتوای پولی یا اطلاعیه مطبوعاتی وجود ندارد که به وب سایت اضافه شود ، بنابراین محتوای با کیفیت بالا را تضمین می کند. منطق اساسی این امر ، طبق گفته تیم BeInCrypto ، این امکان را برای وب سایت فراهم می کند تا از بالاترین سطح شفافیت و همچنین گزارش قانونی و موثر اطمینان حاصل کند. هدف BeInCrypto از زمان تأسیس آن “این بوده است که قابل اطمینان ترین و قابل اعتمادترین مکان در این سیاره برای دریافت اخبار ارزهای رمزپایه و بلاکچین شما باشد.”

فراتر از سیاست تحریریه ، این شرکت شفافیت در مورد طیف وسیعی از شرکت خود را تضمین می کند. این شامل اطلاعات مربوط به سیاست های شفافیت آن نسبت به تیم نوشتن ، موقعیت مکانی ، اطلاعات تماس و همچنین سایر عناصر مهم اطلاعات است. این چیز دیگری است که واقعاً BeInCrypto را از رقبای بزرگتر خود متمایز می کند. شرکتهای بزرگتر و بین المللی غالباً می توانند در این نوع اطلاعات نسبتاً مبهم باشند ، خصوصاً در مورد افشای آنها در جامعه. BeInCrypto رویکرد دیگری را در پیش می گیرد – خود را به عنوان کتابی باز با رویکرد خود معرفی می کند ، و این روشی است که قطعاً برنده آن مطبوعات مثبت جامعه است..

مارک BeInCrypto که رسماً در سال 2018 تشکیل شده است ، با نام گسترده تر آموزش آکادمی محدود ، که در لندن ، انگلستان در حال فعالیت است ، ثبت شده است. این چیزی است که کمی متناقض است ، با این حال: همانطور که مشخصات BeInCrypto LinkedIn مشخص می کند که شرکت آن در دوبلین ، ایرلند مستقر است.

برخلاف تیم موسس ارشد و مارک شرکت ، تیم تحریریه آن در سراسر جهان پراکنده است ، به این معنی که آنها می توانند هر خبر را به صورت بین المللی با کارایی و سرعت بسیار زیاد گزارش دهند. در نتیجه ، دقیقاً مهم نیست که شرکت به طور خاص در کجا مستقر است.

به طور خلاصه ، BeInCrypto در تلاش است تا به رشد خود ادامه دهد ، در حالی که اطمینان می یابد شهرت خود را به عنوان یک رسانه خبری معتبر ، بینا ، خوب تحقیق شده ، بی طرفانه و عینی برای دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه ادامه می دهد. در حالی که این یک بیانیه و مجموعه ای از ارزشها است که تقریباً هر سایت خبری رمزنگاری ادعا می کند ، اما به نظر می رسد BeInCrypto چیزی فراتر از پرداخت لب به این ارزشها است – و پول خود را در جایی قرار داده است که تصمیم خود را برای عدم هر نوع محتوای حمایت شده را بپذیرید.

این ، در همکاری با یک تیم بسیار مجرب و ماهر از نویسندگان بین المللی ، سهم مناسبی از مطالب خود را از سراسر بلاکچین و فضای رمزنگاری ارائه می دهند. BeInCrypto به حق یکی از 15 شرکت خبری برتر رمزنگاری و بلاک چین آنلاین است.

بلوکونومی

 • عنوان در روز – 5 تا 15 در روز
 • رتبه بندی الکسا – # 57،130

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 6900
 • تلگرام – 600
 • فیس بوک – 900

Blockonomi اعتبار جالب توجه خود را کسب کرده است ، که رسماً در سال 2017 تاسیس و راه اندازی شد و متعلق به Kooc Media است.

اعتبار و مشخصات نویسنده

بلاکونومی به عنوان یک سازمان کاملاً شفاف فعالیت می کند ، مخصوصاً وقتی که صحبت از تیم مدیریتی ، مدیران اجرایی و همچنین نویسندگان باشد. هر شخصی که با این شرکت درگیر است ، لیست در وب سایت ، به ویژه از طریق صفحه درباره ما ، در اختیار شما قرار می گیرد.

طیف وسیعی از نویسندگان تیم به وضوح بر اساس نام و نام خانوادگی ذکر شده اند ، همچنین پیوندهایی به پروفایل های مختلف رسانه های اجتماعی آنها پیوست شده است. همه این نویسندگان به همراه اعضای هیئت مدیره شرکت خلاصه مختصری از زندگینامه را برای هر یک دارند.

به لطف این سطح شفافیت است که اطلاعات عمیقی در مورد اعضای مختلف تیم وجود دارد – با اطلاعاتی در مورد محل استقرار آنها ، نوع تجربه حرفه ای و دانشگاهی آنها ، نوع کار آنها قبلاً در قلمرو رمزنگاری درگیر بوده است.

به طور خلاصه ، تیم تحریریه و مدیریتی که در Blockonomi کار می کنند از مجرب ترین ، حرفه ای ترین و ماهرترین تیم ها در دنیای رسانه های خبری رمزنگاری تشکیل شده است. همراه با استقرار هر یک از این اعضای تیم در سراسر جهان ، بلاکونومی همچنین می تواند پوشش گسترده ای را برای دنیای رمزنگاری فراهم کند – به طور منظم به صورت 24 ساعته در روز و 7 روز در هفته.

تیم اجرایی

 • بنیانگذار و سردبیر اصلی – الیور دیل
 • سردبیر خبر – رابرت دوو
 • سردبیر اصلی فناوری – زک هیلدرت
 • سردبیر اصلی حقوقی – اندرو نوری

سیاست های تحریریه

Blockonomi یک صفحه کامل را به طرح سیاست های اصلی تحریریه و تبلیغات اختصاص داده است. در این سیاست های مختلف ، بلاکونومی خود را وقف می کند تا “سختگیرانه ترین سیاست های روزنامه نگاری” را از طریق حمایت و نگهداری “گزارش عادلانه و نامتعادل” از خالقان و نویسندگان محتوای خود رعایت کند..

همراه با این سطح بالایی از کیفیت که نویسندگان آن نیاز دارند ، هر روزنامه نگاری که به نمایندگی از کارکنان Blockonomi کار می کند ، باید از بررسی واقعی هر گونه آمار یا بیانیه موجود در محتوای خود اطمینان حاصل کند ، به ترتیب منبع و / یا کتابشناسی. تا اطلاعات مختلف مورد استفاده نویسنده را تأیید کند.

حساسیت به زمان

Blockonomi متشکل از یک هیئت اجرایی و همچنین یک تیم از نویسندگان است که در سراسر جهان مستقر هستند. این امکان برای شرکت و تیم تحریریه آن فراهم می شود تا اخبار را بصورت بین المللی و بصورت 24 ساعته و 7 روز در هفته برای بازدیدکنندگان خود ارائه دهند. اگرچه این مورد برای گزارش اخبار آن صدق می کند ، Blockonomi در مقایسه با رسانه های معتبرتر و بزرگتر موجود در آنجا ، به همان تعداد به روزرسانی نمی کند.

اگرچه این مورد وجود دارد ، Blockonomi این عادت را ایجاد می کند که هر زمان خبرهای بزرگ و فوری در بلاکچین و فضای رمزنگاری در جریان است ، به سرعت به روز شود.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

بلاکونومی استخدام طیف وسیعی از متخصصان و تحلیلگران از سراسر صنعت را به عادت خود تبدیل می کند ، که شامل کارشناسان علوم کامپیوتر ، متخصصان حقوقی ، و بسیاری دیگر است..

این تمرکز بر نویسندگان متخصص و تولیدکنندگان محتوا به این معنی است که این شرکت قادر به انتشار نظرات بسیار تخصصی ، راهنماهای جامع و همچنین مقالاتی درباره موضوعات از سراسر صنعت است. تازه واردان به فضای رمزنگاری می توانند مجموعه وسیعی از راهنماهای سرمایه گذاری و همچنین تجزیه و تحلیل دقیق تر قیمت برای ارزهای رمزپایه مختلف را پیدا کنند..

Blockonomi ، همراه با وب سایت اصلی خود ، وبلاگ جداگانه ای را نیز به نام MoneyCheck اداره می کند ، همچنین می توانید طیف وسیعی از پیوندهای مقالات این شرکت را در Blockonomi نیز پیدا کنید. Blockonomi به خودی خود میزبان راهنماها ، آموزش ها و همچنین بررسی های جامعی است که تجهیزات استخراج را برای شروع کار در استخراج ، تجارت رمزنگاری ، انواع دلالان ، صرافی ها ، کیف پول های دیجیتال و سخت ، تاریخچه انواع ارزهای رمزپایه در میان بسیاری از تجهیزات استخراج استخراج می کند. بیشتر.

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

Blockonomi همراه با تیم بین المللی خود برای نوشتن تعداد زیادی رویداد رمزنگاری و بلاکچین در سراسر جهان تلاش می کند. در نتیجه این ، به نظر می رسد این شرکت از سطح خوبی برای تعداد مناسبی از رویدادهای مهم رمزنگاری برخوردار است.

همراه با این ، Blockonomi یک حامی مالی فعال برای تعدادی از رویدادهای رمزنگاری شده است ، و همچنان ادامه دارد ، از جمله آنها می توان به اجلاس Blockchain Malta، Coinfest، FutureTech Expo ، همراه با Blockchain Visionnaire Summit.

رسانه های اجتماعی

در حالی که تیم Blockonomi دقیقاً در مقایسه با سایر رسانه های رمزنگاری حضور گسترده ای در رسانه های اجتماعی ندارد. در حالی که این مورد وجود دارد ، پروفایل های شرکت توییتر و فیس بوک به طور مداوم به طور منظم به روز می شوند. از جمله بزرگترین اخبار ، همراه با طیف وسیعی از ویژگی های اختصاصی وب سایت اصلی.

Blockonomi تمایل به گزارش در مورد اخبار بزرگ دارد ، در مقابل گزارش در مورد شایعات گرفته شده از جریان های رسانه های اجتماعی ، یا انواع مشابه این داستان ها. بلاکونومی به جای انتشار مطالب مبتنی بر شایعات و شایعات ناشی از شبکه های اجتماعی ، عمدتاً بر ویژگی هایی تمرکز دارد که تجزیه و تحلیل ، تحقیق و گزارش دقیق تر و دقیق تر هستند.

ابزارهای کاربر

Blockonomi تمرکز بیشتری بر گزارش های خبری ، تحقیق و تجزیه و تحلیل دارد. در حالی که Blockonomi خود دارای این نوع ویژگی و تمرکز تحلیلی است ، این شرکت شامل طیف وسیعی از ابزارهای مفید مانند طیف وسیعی از ردیاب های قیمت برای ارزهای رمزپایه اصلی است..

این ردیاب های قیمت در مورد هر یک از ارزهای رمزپایه ای که این ردیاب ها پوشش می دهند ، جزئیات و عمق زیادی دارند و به کاربرانشان این امکان را می دهد تا آخرین گزارش های خبری را در ارتباط با رمزنگاری به طور کلی ، به طور خاص در بازار مشاهده کنند..

بزرگترین قدرت

Blockonomi به خبرنگاران خود تأکید بر روزنامه نگاری کالیبر حرفه ای با کیفیت بالا ، کاملاً تحقیق شده ، از یک تیم بین المللی متشکل از متخصصین زنجیره بلوک و رمزنگاری بسیار باتجربه از یک رسانه کاملاً مستقل و در نتیجه رسانه رمزنگاری-عرفانی مستقر در بریتانیا ارائه می دهد..

رابط کاربری و طراحی

سایت Blockonomi خود طرحی نسبتاً استاندارد را برای وبلاگ خود ارائه می دهد ، شامل طیف وسیعی از داستان های ویژه و گزارش های خبری در بالای صفحه اصلی و همچنین مجموعه ای از جدیدترین اخبار در سراسر صفحه. همراه با این گزارش ها ، راهنماها و بازبینی های مورد تحسین محبوب قرار گرفته اند که در سراسر نوار کناری ذکر شده اند.

در مجموع ، این یک طراحی بسیار تمیز است و برخی از رنگ های تمیز و تیز مانند سفید ، سیاه و خاکستری را ارائه می دهد.

مرور

بلاکونومی در خارج از منچستر در انگلستان مستقر است و به عنوان رسانه خبری اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه که به طور رسمی توسط کارآفرین فناوری – الیور دیل تأسیس شد ، در سال 2017 به کاربران خود خدمت می کند. از این سال – بلاکونومی بزرگترین رسانه خبری رمزنگاری در فضا ، و نه یکی از مواردی که مرتباً به روز می شود ، با همان همه ، موفق به ایجاد طاقچه کوچک منحصر به فرد خود شده است.

با تمرکز ویژه بر ارائه اطلاعات مقالات فراوان ، تحقیق ، همراه با یک رویکرد کاملاً مستقل به دنیای گزارشگری رمزنگاری. بلاکونومی به جای اینکه فقط اطلاعاتی را که در بیانیه مطبوعاتی یک شرکت رمزنگاری خاص ریخته شده ، جمع کند ، برای تهیه تحقیقات خود ، همراه با توجه به محتوای کاملاً تحقیق شده ، وقت و توجه لازم را می برد..

در نتیجه این رویکرد است که وب سایت در زمینه روزنامه نگاری کیفیت بسیار بالاتری را ارائه می دهد. یکی که کاملاً بدون تعصبات رمزنگاری و کیفیت پایین گزارش دهی معمولاً از وب سایت های دیگر باشد.

بلاکونومی اگرچه در قلمرو رسانه های اجتماعی به راحتی فعال نیست ، خصوصاً وقتی با سایر سایت های رمزنگاری مقایسه می شود ، فعالیت خوبی در برخی کانال ها ایجاد می کند. به طور خاص ، Blockonomi ثابت می کند که فعال ترین در خوراک توییتر خود است ، جایی که این شرکت دارای بیش از 7000 دنبال کننده است.

همراه با این خوراک رسانه های اجتماعی بزرگ و مداوم در حال رشد ، Blockonomy همچنین مرتباً صفحه فیس بوک خود را به روز می کند. در حالی که این دو فید بهترین میزان فعالیت را می بینند ، بلاکونومی دقیقاً همان نوع حضور در YouTube را در کنار اینستاگرام ندارد (این بسیار خوب است ، زیرا بسیاری از رقبای Blockonomi بیشتر روی Twitter و Facebook نیز تمرکز دارند). با این حال ، Blockonomi میزبان کانال تلگرامی خود است که به طور منظم به روز می شود ، که بسیار نادر است در فضای رسانه ای رمزنگاری.

وقتی نوبت به انواع ابزارهای موجود در سایت می رسد که سایت Blockonomi برای کاربران خود در نظر گرفته است ، در حالی که این سایت تمرکز بیشتری بر گزارش اخبار دارد. یکی از ابزاری که برای کاربران در دسترس است شامل یاب ویژه قیمت رمزنگاری است که به کاربران امکان می دهد جدیدترین قیمت ارزهای رمزنگاری شده مانند Ethereum و Bitcoin را مشاهده کنند..

هر یک از این صفحات قیمت رمز ارز با منابع مختلفی از جمله نمودار شمعدان ، نمودار قیمت ، مبدل قیمت سایر ارزها همراه با توضیح مختصری از ارز رمزپایه و نحوه عملکرد آن همراه است. در پایین صفحه قیمت نیز آخرین داستان ها درباره آن ارز رمزنگاری شده خاص وجود دارد. می توانید اطلاعات قیمت را در بسیاری از وب سایت های رمزنگاری مختلف پیدا کنید ، اگرچه من به خصوص نحوه ارائه آن در Blockonomi را دوست دارم.

در حالی که بنیانگذار Blockonomi مستقر در منچستر – اولیور دیل – همچنان به ارائه برخی از سطح محتوا در وب سایت ادامه می دهد ، وی همچنین از یک تیم کوچک ، در عین حال حرفه ای و بین المللی متشکل از نویسندگان بسیار ماهر و باتجربه و همچنین ویراستاران ، از جمله مانند جیمی آکی و زک هیلدرث.

با داشتن اعضای تیمی از این دست ، تیم تحریریه موفق به تولید و انتشار تعداد زیادی مقاله اخبار رمزنگاری با کیفیت بالا از سراسر صنعت می شود. به طور خلاصه ، Blockonomi تمرکز خود را بیشتر بر گزارش های خبری مهم تحت تأثیر بازار گسترده و بین المللی قرار می دهد تا داستان های خبری کوچکتر. اینها شامل گزارش های مهم خبری در مورد چگونگی آماده سازی م institutionsسسات مالی اصلی برای درگیر شدن بیشتر با فناوری رمزنگاری یا بلاکچین است. بازدیدکنندگان Blockonomi می توانند نوع داستانهایی را که اغلب از شرکتهای وال استریت ، مقررات ملی و موارد دیگر مشاهده می کنند ، انتظار داشته باشند.

در حالی که شرکت مستقر در خارج از منچستر ، انگلستان است ، Blockonomi بخشی از شرکت مادر معروف به Kooc Media Limited است. اولین پلتفرم مهم خبری Kooc Media ، Blockonomi بود. با این حال ، از آنجا که Blockonomi که ما می دانیم برای اولین بار در سال 2017 راه اندازی شده است ، Kooc Media همچنین وب سایت جداگانه دیگری را با نام MoneyCheck با موفقیت راه اندازی کرده است.

در مقایسه با Blockonomi ، هدف اساسی MoneyCheck “ساده سازی دنیای مالی برای همه” است. با تعدادی از مقالات MoneyCheck که در وب سایت Blockonomi و همچنین بالعکس وجود دارد. به طور کلی ، این دو سایت سطح خوبی از پوشش ترکیبی را برای دنیای مالی بین المللی و ارزهای رمزپایه فراهم می کنند ، در حالی که آنها نمایانگر رسانه های خبری هستند که کاملاً بر جنبه های مختلف متمرکز شده اند.

بنابراین در حالی که بلاکونومی ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، در شهر منچستر ، انگلستان مستقر است ، مدیر مسئول اخبار این شرکت از شانگهای مستقر است. در کنار این ، Blockonomi متشکل از یک تیم نویسنده از سراسر جهان است که به طور منظم به سایت کمک می کنند. همه این نویسندگان به همراه نام و نام خانوادگی و همچنین پیوندهایی به پروفایل های مختلف رسانه های اجتماعی آنها با نام و نام خانوادگی در سایت ذکر شده اند..

بنیانگذار Blockonomi ، الیور دیل ، همچنان به عنوان سردبیر مسئول Blockonomi فعالیت می کند.

در حالی که Blockonomi به عنوان یکی از بزرگترین یا قاچاق ترین شرکتهای رسانه ای اخبار رمزنگاری که امروز در جهان فعالیت می کنند شناخته نشده است. بلاکونومی از همان ابتدا در سال 2017 موفق به رشد پیوسته محبوبیت و شهرت خود شده است ، و این یکی از سریعترین نامهای معتبر در فضای رمزنگاری و بلاکچین است..

بلاکونومی به جای پوشش جامع هر رویداد در رمزنگاری ، بر ارائه تجزیه و تحلیل عمیق و باتجربه از داستان های مهم خبری تمرکز دارد. مقالات در مورد Blockonomi اغلب با جزئیات بیشتر ، طولانی تر ، و تحقیقات به روزتر در مورد به روزرسانی اخبار نسبت به آنچه به طور معمول از رسانه های خبری معمولی از دنیای رمزنگاری و بلاکچین دریافت می کنید ، نوشته می شوند.

به دور از صرفاً جبران کردن اطلاعات حاصل از بیانیه مطبوعاتی شرکت دیگر ، بلاکونومی زمان و توجه بیشتری را به تحقیق و تأیید اطلاعات ارائه شده در اطلاعیه های مطبوعاتی خاص یا گزارش های خبری اختصاص می دهد. به همین دلایل همراه با تعدادی دیگر است که Blockonomi همچنان خود را به عنوان یک رهبر بسیار معتبر در دنیای گزارش اخبار رمزنگاری و بلاکچین معرفی می کند.

خلاصه نویسی CRYPTO

 • عناوین روزانه: 8-15
 • رتبه الکسا: # 84066
 • مالکان: Decentral Media LLC
 • تاریخ شروع: نیویورک ، آمریکا ، 2017

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر: 8.060
 • تلگرام: 1.838
 • اینستاگرام: 723
 • یوتیوب: 1.300

اعتبار و مشخصات نویسنده

Crypto Briefing معتبر و مستقل تلقی می شود زیرا هیچ تبلیغی ندارند و در نتیجه به هیچ کس وفاداری ندارند. همچنین درباره صفحه کامل ، شامل نام کامل نویسنده ، بیوگرافی و پروفایل های شبکه های اجتماعی نویسنده ، تجربیات آنها را اثبات می کند و به پست های قبلی خود پیوند می دهید.

تیم اجرایی

هان کائو (بنیانگذار و مدیر عامل) ، جان رایس (بنیانگذار و مدیرمسئول) ، ایلیا ابوگوف (رئیس محصول) & تحقیق) و جی پوترا (مدیر توسعه تجارت).

سیاست های تحریریه

در حالی که بسیاری از وب سایت های رمزنگاری به طور مستقل اداره می شوند و به صورت خصوصی متعلق به آن هستند ، Crypto Briefing در تبلیغات بدون تبلیغات و داشتن هیچ مقاله حمایت مالی بی نظیر است. در وب سایت رسمی آنها آمده است: “Crypto Briefing برای حمایت از ادغام ایمن و مسئولانه بلاکچین و ارزهای رمزپایه در زندگی جریان اصلی وجود دارد” و سیاست تحریریه رسمی نیز تعهد آنها به روزنامه نگاری بدون مزد ، بدون حمایت و مالی را تأیید می کند.

حساسیت به زمان

Crypto Briefing به دلیل داشتن ده نویسنده از سراسر جهان قادر به انتشار 24/7 خبر است. آنها همیشه داستانهای مهم را منتشر می کنند اما به اندازه برخی از رقبای بزرگترشان مقاله خبری ندارند.

تبلیغات بسیار زیاد است? نه

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

Crypto Briefing نه تنها هر سه مورد را دارد ، بلکه اخبار و تحلیل های مفصل را نیز منتشر می کند. بخشهای تحقیقاتی ، یک مرکز آموزش کامل و حق بیمه بالایی برای آموزش خوانندگان وجود دارد. آنچه آنها را متمایز می کند ، راهنمای گسترده سکه آنهاست. این ده ها آلت کوین و همچنین سکه های برتر را لیست می کند ، به خواننده اجازه می دهد به جای فقط معروف ترین سکه ها ، در مورد کل صنعت اطلاعات گسترده ای کسب کند..

اعتبار: 9/10

پوشش رویداد

این وب سایت دارای تقویم رویدادها و تفکیک بر اساس مناطق است. اگرچه مشخص نیست که Crypto Briefing در واقع نویسندگان یا تیم ها را به رویدادهای خاص می فرستد ، اما آنها همچنان اخبار مهم رویدادهای مهم را از سراسر جهان دارند.

رسانه های اجتماعی

Crypto Briefing در تمام سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی حضور دارد و به طور مرتب به روزرسانی می کند ، به دنبال کنندگان اجازه می دهد تا در مورد آخرین اخبار جدید به روز باشند.

ابزارهای کاربر

Crypto Briefing دارای مقالات پژوهشی ، راهنمای سکه و مرکز آموزش است. آنها همچنین دارای یک صفحه داده زنده هستند که در آن سکه ، محدودیت بازار و حرکت قیمت فعلی و کلیه فعالیت های مبادله لیست شده است.

برنامه های تلفن همراه: نه

بزرگترین قدرت

بدون تعصب و با استاندارد بالا ، این تیم از نویسندگان حرفه ای مقالات ، راهنماها ، مقالات پژوهشی ، بررسی ها و سایر تحلیل ها را ارائه می دهند.

رابط کاربری و طراحی

طراحی حرفه ای و مینیمالیستی. کمبود تبلیغات به ظاهر پاک آنها می افزاید.

مرور

CryptoBriefing.com یک سایت خبری رمزنگاری پیشرو است که با ارائه یک پوشش مستقل بدون تبلیغات و تبلیغات بدون هیچ گونه پست حمایت مالی از هر نوع ، خود را متمایز می کند و به آنها اجازه می دهد خودگردانی و تعصب بیشتری داشته باشند. با این حال ، آنها توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرناک مانند Youbi Capital ، Fenbushi Capital ، DHVC ، Neo Global Capital ، PreAngel ، Goopal Digital Capital ، Block 72 ، Lucen Accelerator ، WanFund و Game Theory Group پشتیبانی می شوند. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این امر تاکنون بر کار آنها تأثیرگذار بوده است (سایت های دیگر به شرکت هایی که در گذشته از آنها حمایت مالی می کردند ، لطف کرده اند).

Crypto Briefing به طور منظم اخبار مهم را پوشش می دهد اما راهنماها بزرگترین نقطه قوت آنها هستند که شامل مواردی از بازبینی کد و سکه گرفته تا فناوری و نظرات مربوط به آنچه رمزنگاری خاص را منحصر به فرد می کند. آنها همچنین به طور منظم مقالات پژوهشی و گزارش های DARE (گزارش و ارزیابی دارایی دیجیتال) را منتشر می کنند. همه این موارد را می توان در مرکز آموزش آنها یافت

ما واقعاً از بررسی کد در Crypto Briefing و همچنین بررسی سکه بسیار قدردانی می کنیم. این چیزی نیست که بسیاری از سایت های رمزنگاری دیگر ارائه می دهند. بررسی سکه توسط آندره کرونژ و تیمش انجام می شود و در آنجا ICO ها را بر اساس مقاله سفید شرکت تجزیه و تحلیل می کنند. این تیم برای جدا کردن واقعیت از داستان ، وارد کد سکه می شود و توانایی های واقعی فناوری را از اعتیاد به مواد مخدره نشان می دهد و آن را به سطح بعدی بررسی می رساند..

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Crypto Briefing وجود نسخه های انگلیسی و کره ای وب سایت است. مقالات زبان کره ای به دفعات مقالات انگلیسی زبان در وب سایت ارسال نمی شوند ، اما در سایت برای خواندن کاربران رمزنگاری کره ای موجود است.

Crypto Briefing در مرکز شهر نیویورک مستقر است و توسط هان کائو و جون رایس در سال 2017 تأسیس شد. کائو در نیویورک بزرگ شد و مدرک کارشناسی را کسب کرد. از دانشگاه کلمبیا در اقتصاد. وی چندین شرکت در زمینه فناوری و رسانه تاسیس و از آنها تاسیس کرده و 15 سال را به عنوان یک کارآفرین گذرانده است. امروز ، هان تیم خود را با مشاوره و سرمایه گذاری فعال در ICO و نهادهای بلاکچین سپری می کند. از طرف دیگر ، رایس ، در حال حاضر ویراستار مسئول است و بیش از 25 سال در بازاریابی و انتشارات کار کرده است.

اعضای دیگر تیم نیز در ICO و پروژه های مرتبط با بلاکچین سرمایه گذاری می کنند اما به نظر می رسد که همیشه برای دیدن خوانندگان افشا می شود. صفحه “تیم” خود شامل پروفایل های دقیق تیم اجرایی و لیستی از روزنامه نگاران ، همکاران ، سردبیران میهمان و همکاران قبلی است. این شامل پیوندهای شبکه های اجتماعی است.

جاسوسی رمزنگاری توسط پیشکسوتان صنعت و کارآفرینان فناوری با محیطی کاملاً حرفه ای پشتیبانی می شود و طیف وسیعی از نشریات رایگان تبلیغاتی را ایجاد می کند. علی رغم حمایت شرکت های متعدد و سرمایه گذاری اکثریت کارکنان آنها ، آنها همچنان یک منبع اخبار و نظرات مستقل و بی طرفانه هستند. از زمان افتتاح درهای خود در سال 2017 ، آنها به سرعت رشد کرده و به یکی از معتبرترین و دوست داشتنی ترین منابع اطلاعاتی در آنجا تبدیل شده اند.

Bitcoin.com

 • سرفصل ها – 10 تا 15
 • رتبه بندی الکسا – # 9،980

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 387،000
 • فیس بوک – 98.400
 • یوتیوب – 17000

وب سایت رسمی متعلق به Roger Verr که از سال 2008 در سپتامبر 2015 راه اندازی شده است ، با نام دامنه اصلی خود Bitcoin.com تأسیس شده است..

اعتبار و مشخصات نویسنده

هر یک از نویسندگان درگیر در پروژه در سایت حضور دارند و با نام و نام خانوادگی خود در پروفایل های خود در سایت ذکر شده اند که بازدید کنندگان می توانند آنها را بخوانند. همراه با این اطلاعات ، این سیاست این شرکت است که نویسندگان آن هرگونه دارایی ارز رمزنگاری شده را که در این صفحات نمایه دارند افشا کنند.

خود این شرکت با مالکیت خصوصی کارآفرین و تأثیرگذار عمده – راجر ور – اطلاعات زیادی راجع به خودش را در کانال های رسانه های اجتماعی خود و همچنین در وب سایت ارائه می دهد. آنچه واقعاً شرکت را متمایز می کند این واقعیت است که تیم تحریریه و تحریریه آن در سراسر جهان پراکنده شده است.

تیم اجرایی

 • مدیر عامل شرکت – راجر ور
 • مدیر ارشد فناوری – امیل اولدنبورگ
 • مدیر عامل – Mate Tokay
 • مدیر ارشد مالی – ناتالیا را
 • سردبیر – نانوک بی
 • مشاور عمومی – دانیل کلمن
 • رئیس عملیات معدن – شان چونگ
 • رئیس منابع انسانی – جارد استون
 • رئیس فناوری جهانی – بن گودیر
 • CPO – دنیس جارویس

سیاست های تحریریه

دقیقاً مانند تعدادی دیگر از اخبار رمزنگاری موجود ، Bitcoin.com تلاش می کند تا در مورد اخبار ، بررسی ها و تجزیه و تحلیل عمیق ، بهترین نوع اطلاعات را هنگام استفاده از بیت کوین ارائه دهد. وب سایت بخشی از “درباره ما” را ارائه می دهد که منبع اخبار بلافاصله و بجا به عنوان “منبع اصلی شما برای هر چیز مرتبط با بیت کوین” توصیف می شود. هیچ سیاست ویرایشی خاصی به صورت آنلاین ذکر نشده است.

حساسیت به زمان

Bitcoin.com ، همراه با داشتن یک نوع سیاست تحریریه قوی هنگامی که صحبت از محتوای آن می شود ، همچنین یکی از سریعترین رسانه های خبری رمزنگاری آنلاین هنگام پاسخ سریع به تحولات صنعت است. این امر عمدتاً به خاطر تیم های رسانه ای و نویسنده حاضر در سطح بین المللی متشکر است و آنها مسئول انتشار مطالب به صورت 24 ساعته و 7 روز در هفته هستند..

اکثر اخبار جدید در مورد بیت کوین ، رمزنگاری و بلاکچین به احتمال زیاد در Bitcoin.com پوشش داده شده است

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

بیت کوین ، همراه با پوشش طیف گسترده ای از اخبار فوری در دنیای رمزنگاری و بلاکچین ، این شرکت همچنین طیف وسیعی از راهنماهای جامع در مورد چگونگی خرید کاربران از بیت کوین ، راهنماهای نحوه رویداد برای شروع استخراج بیت کوین و همچنین به عنوان چگونه کاربران می توانند در معاملات ، بیت کوین را سرمایه گذاری ، ذخیره و استفاده کنند.

در کنار این لیست گسترده از راهنماها ، این وب سایت همچنین شامل ویژگی های منصفانه خود مانند قطعات نظر از طرف ویراستار شرکت ، راهنماهای مقدماتی در مورد بیت کوین ، و همچنین یک راهنمای کاوش کامل در مورد چگونگی عملکرد بیت کوین برای کاربران است..

اعتبار: 9/10

پوشش رویداد

تیم Bitcoin.com تلاش مشترکی را برای حضور در طیف گسترده ای از رویدادهای ارز رمزنگاری شده و بلاکچین در هر کجا که امکان دارد در مقیاس بین المللی انجام می دهد. این وب سایت ، به همراه محتوای روزانه موجود ، دارای پوشش زیادی برای رویدادهای مهم صنعت در سراسر جهان است.

این شرکت خود دارای بیش از 50 کارمند در سطح بین المللی است که به تیم اجازه می دهد تا حدی در برخی یا همه این رویدادها حضور داشته باشد. Bitcoin.com ، به طور کلی ، تمام تلاش خود را می کند تا بتواند سطح بالاتری از پوشش را در سراسر صنعت ارز رمزنگاری و بلاکچین ارائه دهد..

رسانه های اجتماعی

Bitcoin.com ، در حالی که در دنیای تحولات خبری و رویدادهای بین المللی بسیار فعال است ، این شرکت همچنان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی فعال است ، به ویژه هنگامی که صحبت از Twitter ، Facebook و YouTube می شود ، وب سایت با افتخار میزبان صدها هزار دنبال کننده در سراسر کشور است دامنه این حساب ها.

وب سایت های رسانه های اجتماعی به طور مرتب همراه با وب سایت همراه با طیف وسیعی از اخبار فوری ، تجزیه و تحلیل از دنیای سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، و همچنین تعداد کمی از اطلاعات از دنیای بلاکچین و ارز رمزنگاری شده.

Bitcoin.com علاوه بر استفاده از این فیدهای رسانه های اجتماعی ، از طریق کانال اختصاصی YouTube خود که از این کانال طیف وسیعی از مصاحبه ها با چهره های بسیار تأثیرگذار در صنعت را دارد ، در توسعه و انتشار محتوای ویدیویی تلاش می کند. این مصاحبه ها همچنین بهمراه ویدیوهایی به سبک مستند و توضیح عناصر مختلف رمز ارز و فناوری بلاکچین منتشر می شود.

ابزارهای کاربر

Bitcoin.com در کنار همه جا حضور در وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی خود ، از قابلیت استفاده زیادی برای کاربران و بازدید کنندگان خود برخوردار است. فراتر از آنچه این کاربران نامی می توانند در یک وب سایت خبری مرموز رمزنگاری مرسوم پیدا کنند ، Bitcoin.com میزبان طیف وسیعی از ویژگی های جالب و منحصر به فرد مانند بازی های بلاکچین ، انجمن ها ، آکادمی اختصاصی و موارد دیگر است..

در کنار این ابزارها ، Bitcoin.com کیف پول دیجیتالی بسیار محبوب خود را نیز در اختیار شما قرار می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا حجم زیادی از بیت کوین و بیت کوین کش را ایمن نگه داشته و ذخیره کنند. علاوه بر کیف پول دیجیتال ، یک بلاک کاوش محبوب نیز وجود دارد که افراد می توانند برای بازدید از معاملات مختلفی که در بلاک چین های BTC یا BCH انجام شده است ، از آن استفاده کنند..

در کنار این ، Bitcoin.com Academy شامل طیف وسیعی از آموزشها و کلاسهای بسیار تعاملی برای کاربران اعم از سطح تجربه از مبتدی تا متوسط ​​است. این بازی ها که کاربران می توانند در حالی که بازی معمولی به سبک قمار هستند ، روی سیستم عامل نیز بازی کنند. از آنها با استفاده از بلاکچین پشتیبان تهیه می شود ، بدین معنی که آنها احتمالاً از الگوریتم های منصفانه ای استفاده می کنند و احتمال پیروزی بازیکنان را افزایش می دهند.

بزرگترین قدرت

وب سایت خود به عنوان یک شرکت کاملاً مستقل فعالیت می کند ، اگر در یک شرکت خصوصی متخصص در گزارش در مورد هر چیزی در دنیای بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده و اخبار بلاکچین است ، گزارش دهد..

همراه با این سطح پربار گزارش ، وب سایت شامل طیف وسیعی از ویژگی های جذاب مانند کیف پول دیجیتال اختصاصی ، راهنماهای جامع ، راه حل های استخراج ، کاوشگران بلاک و موارد دیگر است..

رابط کاربری و طراحی

این سایت به لطف نوع رنگ متمایزی که از آن استفاده می کند ، نمادین است و به آن اجازه می دهد کاملاً برجسته باشد. پالت مورد استفاده یک تم سیاه ، سفید و نارنجی است و به لطف تمرکز بر راهنماها و همچنین آموزش های جامع در Bitcoin.com. این به طور م inثر با پلتفرم همراه خود – News.Bitcoin.com ، که در اخبار سنتی تر متمرکز است ، کار می کند و تقریباً مانند یک وبلاگ خبری متمرکز است شامل طیف وسیعی از اخبار اخیر ، تحولات و اخبار محبوب.

تم متمایز سیاه ، سفید و نارنجی که به Bitcoin.com اجازه می دهد از جمعیت متمایز باشد. صفحه اصلی Bitcoin.com بیشتر به راهنماها و آموزشها متمرکز است ، در حالی که بخش News.Bitcoin.com یک وبلاگ خبری سنتی تر است که شامل انتخاب روزانه داستان های اخیر ، داستان های برجسته و داستان های محبوب است..

مرور

وب سایت رسمی متعلق به راجر ور ، که از سال 2008 در سپتامبر 2015 راه اندازی شده است ، با نام دامنه اصلی خود Bitcoin.com تأسیس شده است..

این به لطف این واقعیت است ، همراه با این واقعیت که تأکید زیادی بر نیاز به انواع گسترده محتوای می کند. با لینک دادن به وب سایت خود به کیف پول بیت کوین خود ، آموزش های انحصاری و راهنماهای آموزشی در مورد چگونگی شروع کاربران در دنیای بیت کوین – مانند آموزش نحوه استفاده از بیت کوین ، استخراج آن یا حتی ذخیره و سرمایه گذاری در آن.

در داخل رمزنگاری که امروز می شناسیم ، Bitcoin.com یکی از بزرگترین رسانه های خبری است که برای تهیه گزارش رمزنگاری در آنجا وجود دارد. هر یک از مقالات خبری آن را می توان در سایت همراه آن news.bitcoin.com.tod یافت و به عنوان یک پلت فرم ، به طور کامل در منطقه سنت کیتس و نویس به نام راجر ور ثبت شده است.

در حالی که Ver خودش به عنوان مدیر عامل Bitcoin.com به عنوان یک مدیر کل ذکر شده است ، این شرکت همچنین شامل بیش از 50 کارمند است که در سراسر جهان مستقر هستند ، به شرکت اجازه می دهد تا به راحتی در کنفرانس ها و جلسات در مقیاس گسترده شرکت کند. این ، همراه با افزایش رتبه الکسا ، که توانست در طی روند صعودی بیت کوین در سال 2017 تا 1500 افزایش یابد ، Bitcoin.com از آن زمان به عنوان یکی از وب سایت های پر قاچاق برای گزارش اخبار در Bitcoin شناخته شده است ، دنیای اخبار رمزنگاری و بلاکچین.

هر یک از کارمندان آن ، از تولیدکنندگان محتوا ، تا مدیران و حتی مدیران ارشد رتبه بندی شده ، از طریق بخش About Us در Bitcoin.com ذکر شده اند. نمایه ها برای هر کارمند همراه با نام و نام خانوادگی ذکر شده است ، به این ترتیب دسترسی به اطلاعات خاص درباره هر نویسنده خاصی آسان است.

طی چند سال گذشته ، Bitcoin.com از آن زمان به لطف پشتیبانی ظاهری آشکار از دو رمزارز – بیت کوین و همچنین بیت کوین کش ، شهرت و معروفیت زیادی در ذهن برخی از کاربران پیدا کرده است. این یک ننگ است که با این واقعیت که Roger Ver یکی از اولین کسانی بود که به یک حامی Bitcoin Cash کمک کرد ، کمکی نمی کند..

به همین دلیل است که سرمایه گذاران و خوانندگان بر این باورند که انگیزه تبلیغاتی Bitcoin.com وجود دارد که “برای هر دو نفر مانند بیت کوین و بیت کوین کش” “شیل” کند. در حالی که دیگران از آن زمان به دلیل عینی بودن Bicoin.com هنگام گزارش دادن به اخبار ، ستایش سخاوتمندانه ای ارائه داده اند ، و آن را بعنوان یک منبع کاملاً قانونی برای اطلاعات می دانند.

همین افراد همچنین با توجه به این واقعیت که Bitcoin.com این واقعیت را پوشش داده است که Bitcoin Cash با بازگرداندن ویژگی های اصلی از دست رفته در هارد فورک ، بیت کوین کش را متمایز می کند ، تا حدودی مثبت نشان داده اند. امروز Bitcoin.com همچنان از Bitcoin (BTC) به عنوان “Bitcoin Core” یاد می کند – چیزی که طرفداران BTC از آن متنفرند در حالی که طرفداران BCH آن را دوست دارند.

صرف نظر از نوع احساسات شما نسبت به بیت کوین کش یا بیت کوین ، به دلیل شهرت روزافزون آن به عنوان یکی از بهترین منابع اینترنت برای علاقه مندان به تحولات ناشی از دنیای بلاکچین ، رمزنگاری و بیت کوین.

وبلاگ خبری همراه آن – News.Bitcoin.com همچنین شامل طیف گسترده ای از گزارش های خبری از دنیای رمزنگاری و بلاکچین است که همه گزارش های با کیفیت بالا از سراسر جهان و صنعت هستند. حتی با وجود اتهامات مربوط به سوژه گرایی نسبت به بیت کوین و بیت کوین کش ، نویسندگان Bitcoin.com تلاش می کنند تا موضوعات را بررسی کنند و گزارشات جامعی را درباره موضوعات اصلی با موضع گیری حداکثر ممکن ارائه دهند. در کل ، برای انواع رویدادها و اخبار مربوط به صنعت ، درجه خوبی از پوشش وجود دارد.

این همه به رغم برخی از لغزش های گاه به گاه طرفدار BCH که در برخی از مقالات رخ می دهد ، News.bitcoin.com همچنین مقالاتی را منتشر می کند که تلاش می کند دیدگاه های بسیاری از یک بحث را نشان دهد.

با این وجود ، این تلاش شدید در عینیت ، هنوز کافی نیست که برخی از کاربران و بازدیدکنندگان رمزنگاری از نوع ارتباطی که Bitcoin.com با بنیانگذار خود دارد – راجر ور – و وابستگی های وی با Bitcoin Cash چیست..

Ver ، در حالی که بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Bitcoin.com است ، اما همچنان در جامعه بیت کوین و رمزنگاری چهره ای بسیار مورد اختلاف است. بسیاری از افراد در خارج از کشور او را به عنوان یک مبلغ بسیار آگاه برای ارزهای رمزپایه در سراسر کشور تصور می کنند. در حالی که دیگران او را به عنوان یک شیل بسیار متغیر برای بیت کوین و بیت کوین پول نقد می دانند ، با منافع خود در عملکرد دارایی های خود. با برخی از ادعاهای بیشتر ، ادعا می کنند که وب سایت به سادگی نوعی سخنگوی رسانه ای برای Ver است تا نظرات خود را ارائه دهد.

گرچه این مورد در ذهن برخی از افراد وجود دارد ، Ver همراه با Bitcoin.com همچنان یک نیروی مسلط در جامعه رمزنگاری و بلاکچین است و از آن زمان بیشتر کاربران از تقسیم قبلی هارد فورک بین توسعه دهندگان اصلی بیت کوین نقل مکان کرده اند. و Bitcoin Cash در سال 2017. این حرکت جامعه به بعد بدان معنی است که Bitcoin.com می تواند تمرکز خود را بر روی ارسال بحث ها و اخبار مربوط به دنیای رمزنگاری ادامه دهد..

از آن زمان بیت کوین به عنوان یک آکادمی آنلاین برای انواع ارزهای رمزپایه و فعالیت در فضای بلاکچین شهرت بالایی کسب کرده است. به هر حال ، کاربران جدید می توانند از منابع گسترده در دسترس شرکت استفاده کنند – و آن را به یک منبع کاملاً گسترده برای کاربران جدید و متوسط ​​تبدیل می کنند..

کاربران جدید سایت می توانند برای کسب آخرین اخبار به Bitcoin.com مراجعه کنند و یا در برخی از راهنماهای آموزشی شرکت کنند تا به عنوان مثال برای خرید و ذخیره بیت کوین برای اولین بار یاد بگیرند. این وب سایت همچنین میزبان مجموعه ای از راهنماهای جامع در مورد نحوه شروع کار در استخراج بیت کوین برای خود یا به عنوان بخشی از استخر است. همچنین طیف وسیعی از بازی ها ، تابلوهای بحث و گفتگو وجود دارد.

در کنار اینها ، مجموعه ای از ابزارها برای کمک به هر کسی در دنیای بیت کوین خیره شده است ، چه شما کاملاً در فضا تازه وارد هستید و چه کاربر مسلط تری هستید. Bitcoin.com همچنان یکی از بزرگترین سازمانهای استخراج بیت کوین در جهان است.

علی رغم جنجال خفیف در مورد BTC ، BCH و Roger Ver ، Bitcoin.com همچنان موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین وب سایت های جامعه رمزنگاری تثبیت می کند..

بیت کوین

 • عناوین روزانه – 5 تا 15
 • رتبه بندی الکسا – 35955 #

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 47،300
 • تلگرام – 13000
 • فیس بوک – 22000
 • اینستاگرام – 2،000

اعتبار و مشخصات نویسنده

در حالی که تعدادی دیگر از سیستم عامل های گزارش اخبار CRPYTO چیزی را در اختیار پروفایل های کاربران برای سازندگان و نویسندگان مختلف محتوای سایت قرار می دهند. Bitcoinist غیرمعمول است زیرا به نظر می رسد هیچ بخش مشخصات نویسنده ای برای اعضای مختلف تیم نوشتاری آنها ندارد.

اکثر این نویسندگان روی سیستم عامل نام خود را در ساختار نام و نام خانوادگی ذکر کرده اند ، کاربران می توانند با کلیک بر روی این نام ها ، مقاله های دیگری را که این کاربران برای سایت کار کرده اند ، مشاهده کنند..

در حالی که این عناصر ساده وجود دارد ، اطلاعات کمی در مورد نویسندگان وجود دارد ، اما هیچ چیزی نشان دهنده نوع سابقه آنها ، تجربه حرفه ای یا دانشگاهی یا حتی دارایی های آنها در دارایی های رمزنگاری مختلف نیست..

صرف نظر از این واقعیت ، Bitcoinist ادعا می کند که این شرط را دارد که همه نویسندگان در داخل کارکنان آن موظف به افشای همه و همه دارایی های خود در دارایی های رمزنگاری مختلف هستند ، همه قبل از انتشار هر یک از مطالب آنها. در حال حاضر به کلیه نویسندگان کارمندان Bitcoinist در برخی از رسانه های رمزنگاری مانند Bitcoin و / یا Ethereum پرداخت می شود ، بنابراین حداقل این فرض بر این است که این نویسندگان در طول کار خود حداقل در دو نوع رمزنگاری سهم متوسطی داشته باشند برای این سیستم عامل.

به گفته تیم Bitcoinist ، کارمندان نویسندگی آن نیز در سراسر جهان مستقر هستند.

تیم اجرایی

 • م -سس و مدیر عامل اصلی – Mate Tokay
 • بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری – نوربرت کوواچ
 • بنیانگذار مشترک – زولتان توکای
 • سردبیر – اسکات فارگو

سیاست های تحریریه

Bitcoinist سیاست تحریریه خود را به وضوح در صفحه ای در وب سایت رسمی بیان می کند. این سیاست تحریریه اهداف انتشار شرکت را توضیح می دهد. همچنین توضیح می دهد که چگونه وب سایت درآمد کسب می کند. به طور خلاصه ، به نظر می رسد که تیم Bitcoinist متعهد به ارائه سطح بالایی از محتوا برای جامعه خود است ، که اغلب به توانایی خود در ارائه “گزارش بی طرفانه و تمامیت روزنامه نگاری” به کاربران افتخار می کند..

به طور کلی ، وب سایت خود از طریق سیاست محتوا ، سرمقاله و انتشارات خود به دنبال “تلاش دقیق برای بررسی واقعی ، منبع و تأیید” انواع معیارها ، اظهارات یا تحقیقات است ، همانطور که در انتشاراتی که در وب سایت قرار می گیرد ، ظاهر می شود . علاوه بر این ، تیم Bitcoinist ادعا می کند که به طور کامل با هر نوع تولید اعتیاد به مواد مخدره برای مقالات مختلف مخالف است. در نتیجه ، ادعا می کند که اعتقادی به هیجان انگیز کردن یا ساختن کلیک های مختلف مقاله های مختلف خبری ندارد.

Bitcoinist ادعا می کند که این شرط را دارد که همه نویسندگان در داخل کارکنان آن موظف به افشای همه و همه دارایی های آنها در دارایی های رمزنگاری مختلف هستند ، قبل از انتشار هر یک از مطالب آنها. در کنار این واقعیت ، Bitcoinist اظهار داشت که به عنوان یک شرکت محدود ، درگیر هیچ نوع تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه نمی شود. حتی با توجه به این موضوع ، شرکت از شرکتهایی که به دنبال ارسال آگهی بنر ، انتشار نشریه مطبوعات ، محتوای حمایت شده در سایت در میان مناطق دیگر هستند ، پرداختهایی را قبول می کند..

حساسیت به زمان

در حالی که تیم Bitcoinist اعلام می کند که در طول یک روز مشخص در هر نوع حجم زیادی چاپ نکند ، این امر معمولاً در مورد رسانه های خبری رمزنگاری بزرگتر وجود دارد. با این وجود بیت کوین تمایل دارد که خیلی سریع به تحولات بزرگ در سطح بین المللی در دنیای اخبار رمزنگاری و بلاکچین پاسخ دهد.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

Bitcoinist یک سری راهنماهای اساسی و در عین حال آموزنده دارد که در وب سایت به صورت آنلاین ارسال می شود. نویسندگان عادت دارند که به طور دوره ای بررسی های مختلف برنامه های رمزنگاری و بلاکچین و تبادلات را نیز مرور کنند.

گرچه این نوع راهنماها و بررسی ها را ارائه می دهد ، اما تمرکز اصلی Bitcoinist بر گزارش دادن و انتشار داستان های خبری است ، بنابراین حتی اگر این راهنماها در دسترس هستند ، اینها به همراه مجموعه آموزش های آن آنلاین هستند و بیشتر به عنوان یک راهنمای اصلی آموزشی به عنوان مخالف هر چیزی کاملا جامع است.

برای کسانی که به دنبال هر یک از این راهنماهای بیت کوین هستند ، کاربران به سادگی باید به بخش “How To” موجود در وب سایت مراجعه کنند و این شامل طیف وسیعی از راهنماها مانند “بهترین کیف پول بیت کوین” و “بیت کوین چیست؟” در میان سایر راهنماهای رمزنگاری.

اعتبار: 7/10

پوشش رویداد

در حالی که مشخص نیست که آیا بیت کوین به طور فعال تیم هایی را برای شرکت در این رویدادهای بین المللی ارسال می کند یا نویسندگان از قبل برای حضور در این رویدادها به صورت محلی مستقر شده اند یا اصولاً برای تهیه گزارش از این نوع خبرها به یک رسانه خبری شخص ثالث اعتماد می کنند مناسبت ها.

وب سایت Bitcoinist صرف نظر از سیاست پوشش خود ، طیف گسترده ای از رویدادها را در تقویم آنلاین خود ، با طیف وسیعی از رویدادهای آینده در سراسر اروپا برگزار می کند..

رسانه های اجتماعی

Bitcoinist همراه با فعالیت بسیار زیاد در حوزه رسانه های اجتماعی ، میزبان یکی از بزرگترین پیروان رسانه های اجتماعی است که از یک شرکت رسانه ای اخبار رمزنگاری دیده می شود. با این اوصاف – Bitcoinist هنوز تا حدی از برخی از نامهای بزرگ در رسانه هایی مانند Twitter عقب است ، اما هنوز بیش از 50،000 نفر طرفدار دارد.

همراه با این حجم بالای ترافیک ، توییتر Bitcoinist همراه با مجموعه گسترده دیگری از صفحات رسانه های اجتماعی چندین بار در روز با برخی از آخرین گزارش های خبری از وب سایت رسمی به روز می شود. در کل ، Bitcoinist از هزاران نفر در صفحاتی مانند Facebook ، Instagram ، Telegram و سایر رسانه ها پیرو دارد.

ابزارهای کاربر

Bitcoinist خود فقط تعداد محدودی ابزار کاربر دارد که بازدیدکنندگان می توانند از آنها استفاده کنند. با نشانگر قیمت کوچک رمزنگاری در بالای وب سایت در سراسر صفحات آن. جدا از این ، تیم Bitcoinist عمدتاً هدف خود را گزارش دادن اخبار قرار داده است.

بزرگترین قدرت

Bitcoinist تلاش می کند تا هنگامی که نوبت به توضیح هر یک از آخرین تحولات می رسد ، رویکردی کاملاً یورو-محوری نسبت به تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری شده خود ارائه دهد ، که به آن اجازه می دهد بصیرتی کاملاً عینی و مستقل ارائه دهد. بیت کوینیست که فقط از یک تیم نسبتاً کوچک از نویسندگان تشکیل شده است ، به تلاش خود برای محتوای با کیفیت اشاره می کند – به تیم خود اجازه می دهد در حالی که در سراسر جهان پراکنده شده است ، کارهای زیادی انجام دهد.

رابط کاربری و طراحی

رابط کاربری وب سایت بسیار مورد انتظار ما از یک طراحی استاندارد وبلاگ است ، با نماد بسیار مشخص “B” آن که در گوشه سمت چپ بالای وب سایت کاملاً مشخص است..

در داخل صفحه ، مقالات مختلف به دسته های متمایز خود مانند “Bitcoin” ، “Ethereum” یا “Altcoins” تفکیک می شوند. علاوه بر این دسته ها ، مجموعه ای از زیرمجموعه ها وجود دارد که به شما امکان می دهد مقالات خاص تری مانند “بلاکچین” ، “امنیت” و “بیانیه های مطبوعاتی” را جلب کنید.

در مجموع ، Bitcoinist از پالت های رنگی سیاه ، آبی تیره و آبی روشن استفاده می کند تا کاربران را با قالب جذاب و براق خود در وب سایت خود و همچنین صفحات مختلف رسانه های اجتماعی به خود جلب کند..

مرور

با این شرکت که ماهانه بیش از دو میلیون بازدید کننده از پایگاه خبری خود میزبانی می کند ، همراه با هزاران دنبال کننده در صفحات مختلف رسانه های اجتماعی خود ، Bitcoinist موفق شده است رشد کند و به یکی از با نفوذترین سیستم عامل های انتشار رسانه های رمزنگاری در صنعت تبدیل شود..

این وب سایت که از سال 2013 تأسیس شده است ، دارای تیمی در مقیاس کوچک نسبت به سایرین است ، اما یکی از آنها در سطح بین المللی پراکنده است و به آنها امکان می دهد گزارش های خبری دوره ای را به صورت 24 ساعته و 7 روز در هفته ارائه دهند. تاکنون ، تیم تحریریه Bitcoinist موفق به پوشش طیف گسترده ای از موضوعات در دنیای بلاکچین و رمزنگاری شده است – مانند گزارش های خبری ، تجزیه و تحلیل قیمت ، بررسی محصولات مختلف ، مبادلات یا دارایی های رمزنگاری ، مصاحبه ها ، بلاکچین ، امنیت دیجیتال ، altcoins و خیلی بیشتر.

مانند تعدادی دیگر از سیستم عامل های اخبار CRPYTO ، Bitcoinist ، در حالی که نه مستقیم. درگیر شدن در ارزهای رمزنگاری شده از جمله استخراج یا سرمایه گذاری ، به شرکت ها مقالات اسپانسر شده و تبلیغات پولی را برای افراد باصفا ارائه می دهد تا در صنعت تبلیغ کنند. برخی از این سرویس ها برای خرید مستقیم از طریق Bitcoinist در دسترس هستند و این خدمات شامل تبلیغات بنری مبتنی بر CPM ، حمایت مالی خبرنامه ، محتوای حمایت شده به دلیل ارتباط با شرکت خاص و همچنین تبلیغات پس زمینه ای که در صفحه قرار می گیرند ، می باشد..

در فوریه 2014 توسط تیم Mate Tokay ، Norbert Kovacs و Zoltan Tokay تاسیس و رسماً تأسیس شده است. وقتی صحبت از مکان آن می شود ، Bitcoinist کمی غیر معمول است – به طور رسمی به عنوان یک تجارت در انگلستان تحت عنوان ثبت شده است از Bitcoinist Limited ، در حالی که متناقض است: شرکت خود در حال فعالیت و مستقر در بوداپست ، مجارستان است.

این امر ادامه می دهد تا یک نقص جدی در Bitcoinist برجسته شود – این شرکت در مورد اطلاعات ثبت نام و مکان خود ، خود را به عنوان یک رسانه بسیار شفاف نشان نمی دهد. اما اینکه بگوییم این چیزی است که کاملاً مختص بیت کوین است کاملاً خلاف واقع است.

این یک امر غیرمعمول است که Bitcoinist هیچ اطلاعاتی درباره نویسندگان مختلف خود از طریق سایت آنلاین خود ارائه نمی دهد. بیشتر این نویسندگان فقط با نام و نام خانوادگی خود شناسایی می شوند ، اما غیر از این – جدا از کلیک بر روی نام نویسنده برای نشان دادن آنچه که آنها نوشته اند ؛ به عنوان مثال هیچ چیز مانع جزئیات زندگی نامه نیست. هیچ توصیفی از تجربه یا شرایط حرفه ای فرد در صنعت وجود ندارد.

به طور خلاصه ، تیم تحریریه از یک تجربه و حرفه ای در محتوایی که ارائه می دهند صحبت می کنند. مدیریت به طور موثر و بیش از مهارت در مورد پیشرفت های مختلف در دنیای ارز رمزنگاری شده و بلاکچین بحث می کند – اما آنچه که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد درجه بیشتر شفافیت است.

صرف نظر از عدم شفافیت در مورد مکان یا اطلاعات مربوط به شرکت خود ، Bitcoinist هنوز تلاش می کند تا جایگاه و اعتبار خود را به عنوان یک رسانه خبری بسیار معتبر و معتبر برای ارز رمزپایه و فضای بلاکچین بدست آورد. بیت کوین ، در حالی که تقریباً از ده نویسنده متشکل از یک تیم کوچک بود. اما گرچه این تعداد کمی است ، همین نویسندگان در سراسر جهان پراکنده شده اند و در نتیجه ، این باعث می شود که آنها قادر به ارائه محتوای با کیفیت بالا به صورت 24/7 با آخرین اخبار ، بینش ، تجزیه و تحلیل و مصاحبه ها از دنیای رمزنگاری.

ما فقط واقعاً حرف شركت را در این مورد داریم ، اما همین نویسندگان موظفند قبل از ارسال مقالات خود ، اطلاعاتی در مورد هرگونه سرمایه گذاری كه انجام داده اند یا داشته باشند ، ارائه دهند. به طور کلی ، تیم Bitcoinist بسیاری از ادعاهای مشابه سایر رسانه های اصلی جریان رمزنگاری را درباره موضوع سیاست های تحریریه مطرح می کند – آنها به دنبال ارائه یک رویکرد “عادلانه ، عینی” و بی طرفانه نسبت به روزنامه نگاری و گزارش خود در مورد هرگونه گزارش انواع رویدادهای رمزنگاری.

به طور خلاصه ، این شرکت مستقر در مجارستان تا رسیدن به ادعاهایی که آنها در مورد کیفیت محتوای خود ارائه می دهند بسیار تلاش می کند – ارائه یک منبع موثر اخبار و تجزیه و تحلیل از سراسر جهان از فناوری بلاکچین و ارزهای رمزپایه ، از جمله آخرین گزارش ها ، اخبار و مصاحبه های مربوط به بیت کوین ، altcoins ، فناوری بلاکچین ، امنیت در میان بسیاری دیگر.

این همزمان با سطح بالایی از رسانه است که هر دو نفر از طریق سایت دریافت می کنند (ماهانه 2 میلیون نفر از طریق وب سایت) و موارد زیر از طریق رسانه های اجتماعی (50،000 به علاوه در طیف وسیعی از رسانه های اجتماعی) ، اجازه می دهد حضور آنلاین بسیار تأثیرگذاری داشته باشد.

در حالی که این شرکت در مورد عناصر سازمانی ، اطلاعات جغرافیایی و شفافیت خود – از جمله اطلاعات نویسندگان خود – کمبود دارد ، به نظر می رسد Bitcoinist به شدت متعهد به تعهد خود در زمینه ارائه یک رسانه کاملاً مستقل برای اخبار از داخل رمزپایه و بلاکچین است. انجمن.

در حالی که فاقد برخی جنبه های خاص شفافیت – مانند اطلاعات و موقعیت مکانی نویسنده آن – به نظر می رسد Bitcoinist متعهد است که یک رسانه خبری مستقل و بی طرف برای جامعه رمزنگاری باشد..

مجله بیت کوین

 • عناوین روزانه – 5 تا 15
 • رتبه بندی الکسا – # 80،071

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 548،000
 • فیس بوک – 77،000

به طور رسمی در سال 2012 در نشویل ، تنسی ، ایالات متحده تاسیس شد – این شرکت متعلق به شرکت محدود است – BTC Media LLC

اعتبار و مشخصات نویسنده

مجله بیت کوین اکثر نویسندگان خود را به روشی مشابه آنچه به طور معمول از سایر خبرگزاری ها دیده می شود ، فهرست می کند – هر یک از این نویسندگان بر اساس نام و نام خانوادگی درج می شوند. اما لازم به ذکر است که برخی از این نویسندگان اغلب با نامهای مستعار به انتخاب خودشان فعالیت می کنند.

به طور کلی ، نویسندگان شاغل در تیم Bitcoin Magazine نمایندگی برخی از نویسندگان معتبر و بسیار حرفه ای در صنعت بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده هستند که اغلب در تولید محتوای با کیفیت مجله که می تواند از موارد بیشتر وقایع فعلی تا تحقیقات بیشتر درگیر باشد ، نقش دارند. محتوای مربوط به شرکت های مختلف ، رمزهای رمزگذاری یا تجزیه و تحلیل عملکرد رمزها در طول زمان.

همراه با تیمی از نویسندگان تمام وقت در مجله Bitcoin بطور منظم مطالبی را از طیف وسیعی از نویسندگان مستقل مستقل منتشر می کند. مهم نیست که چه ساعاتی این سازندگان محتوا برای شرکت در نظر گرفته اند – هر یک از این نویسندگان ، ویراستاران کپی ، ویراستاران ، طراحان و توسعه دهندگان در صفحه “درباره” شرکت ذکر شده اند..

تیم اجرایی

 • بنیانگذار مشترک – ویتالیک بوترین
 • بنیانگذار مشترک – میهای آلیسی
 • مدیر عامل – کریستی هارکین

سیاست های تحریریه

مجله بیت کوین با طیف وسیعی از سیاست های تحریریه ، کاملاً در دسترس است ، به گونه ای که این قوانین را به وضوح در معرض نمایش قرار می دهد تا کاربران در صفحه “درباره” خود مشاهده کنند. این شرکت در تلاش است تا برای کاربران خود راهی برای اطلاعات ، مطالب و اخبار “دقیق ، به موقع و مرتبط” از انجمن رمزنگاری و بلاکچین فراهم کند..

این شرکت ، علی رغم اینکه متعلق به یک شرکت مستقر در تنسی – BTC Incorporated و BTC Media LLC است ، همچنین ادعا می کند که ستاد تحریریه آن از یک نهاد کاملاً مستقل ، جدا از شرکت اصلی تشکیل شده است. مجله بیت کوین همچنین طیف وسیعی از داستان ها و داستان ها را از نویسندگان و سازندگان محتوا “کاملاً بر اساس شایستگی روزنامه نگاری ، به موقع بودن و ارتباط خاص آنها با خوانندگان نشریه در فضای بیت کوین” می پذیرد.

برای اطمینان از عینیت کامل ، نویسندگان شاغل در مجله بیت کوین از پذیرفتن هر نوع پرداخت از شخص ثالث در ازای پوشش دادن یک داستان خاص یا بیانیه مطبوعاتی کاملاً منع شده اند. خود مجله بیت کوین نیز هیچ نوع اطلاعیه مطبوعاتی را منتشر نمی کند ، که در نظر گرفتن رسانه های رمزنگاری امری نادر است. علاوه بر این ، شرکت هیچ نوع پرداختی برای مقالات خود را نمی پذیرد (که گفته شد ، این شرکت امکان تبلیغات را فراهم می کند ، تبلیغاتی که از طریق طیف وسیعی از تبلیغات بنر ، حمایت نامه های خبرنامه از طریق ایمیل ، و همچنین محتوای حمایت شده ، که در دسترس است) برای اعضای جامعه به وضوح قابل مشاهده است.)

مجله Bitcoin تمام تلاش خود را می کند تا در صورت امکان ارتباط با BTC Inc ، BTC Media LLC یا هر شرکت تابعه را افشا کند..

حساسیت به زمان

مجله بیت کوین عادت می کند که هنگام انتشار اخبار ، به ویژه هنگامی که با اخبار مهم خود مقایسه شود ، همان نوع را منتشر نکند. صرف نظر از این ، مجله بیت کوین بینش زیادی در مورد اخبار مهم ، و به روشی کاملاً دقیق ارائه می دهد.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

مجله Bitcoin دارای بیش از ده راهنمای جامع است که برای بررسی آنلاین در دسترس کاربران است ، که شامل طیف وسیعی از راهنماها برای مبتدیان و کاربران ماهرتر است. در کنار اینها ، راهنماهای مالی گسترده تری نیز در مورد چگونگی کار این مالیاتها با بیت کوین ، چگونگی توانایی بیت کوین در مقیاس مقیاس پذیر در طول زمان ، همچنین نحوه ذخیره سازی و متعاقباً نحوه ایمن نگه داشتن سرمایه گذاری شما در بیت کوین ، در طیف وسیعی از مباحث دیگر.

اعتبار: 9/10

پوشش رویداد

مجله Bitcoin کارهای زیادی را برای پوشش برخی از بزرگترین تحولات در دنیای بلاکچین و رمزنگاری از جمله وقایع انجام می دهد ، تقریباً شبیه هر رسانه بزرگ اخبار رمزنگاری شده. مجله بیت کوین در حالی که خود را در یک صحنه بین المللی برای کنفرانس ها و اخبار نشان می دهد ، حضور مشابهی در رقابت های مهم تر با سایر رقابت ها در این رویدادها ندارد ، با این حال ، این شرکت هنوز هم موفق می شود که به روز باشد با آخرین اخبار و گزارشات مربوط به جامعه خود.

مجله Bitcoin همچنین در حال آماده سازی میزبانی رویداد منحصر به فرد خود است که تحت عنوان کنفرانس Bitcoin 2019 واقع در ژانویه امسال در سانفرانسیسکو برگزار می شود. با توجه به این واقعیت که بلیط ها 100 دلار قیمت دارند ، این یک رویداد بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر رویدادهای رمزنگاری و بلاکچین به نظر می رسد.

رسانه های اجتماعی

مجله بیت کوین در کنار داشتن سطح فعالیت خوبی از طریق مجله دیجیتالی خود ، در دنیای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نیز یک بازیگر بسیار فعال است. با وجود هر یک از این حساب ها که تقریباً نیم میلیون دنبال کننده دارد – مجله بیت کوین یکی از محبوب ترین حساب های توییتر را در دنیای رسانه های رمزنگاری دارد.

ابزارهای کاربر

مجله Bitcoin Magazine همراه با طیف وسیعی از گزارش های خبری ، تجزیه و تحلیل مالی و به روزرسانی های قیمت گذاری ، دارای بلاک اکسپلورر اختصاصی خود است که شبیه به همان نوع بلاک اکسپلورر است که در طیف گسترده ای از سایت های دیگر یافت می شود. از طریق این کاوشگر است که افراد می توانند بلوک های اخیر را مشاهده کنند ، در حالی که همچنین آمار مختلف این بلوک ها را بررسی می کنند ، مانند ارتفاع آنها و تعداد معاملات انجام شده در این بلوک.

همراه با اینها ، کاربران می توانند از طریق بلوک های قبلی جستجو کنند تا همان نوع سنجه ها را بررسی کنند. همراه با این کاوشگر ، مجله Bitcoin همچنین دارای یک ردیاب قیمت منحصر به فرد است که به کاربران امکان می دهد قیمت گذاری به روز شده برای دارایی های رمزنگاری شده عمده ، از جمله نمودار شمعدان کامل را مشاهده کنند..

بزرگترین قدرت

مجله بیت کوین یکی از طولانی ترین رسانه های خبری رمزنگاری است که بسیاری از تفسیرهای بصیرت آمیز و آگاهانه را برای خوانندگان خود ارائه می دهد. در کنار این مجله دیجیتالی بسیار موفق ، این شرکت همچنین به دنبال راه اندازی مجدد نسخه چاپی خود در آینده نزدیک است.

رابط کاربری و طراحی

مجله بیت کوین با پالت رنگ نارنجی و سفید خود که با طرح وبلاگ استاندارد مطابقت دارد ، یک تنظیم بسیار مشخص و طراحی رنگ را به کاربران ارائه می دهد.

این مجله خود دارای طیف وسیعی از داستان های برجسته است که در بالای صفحه ذکر شده است ، همراه با برخی از داستان های به روز از طریق بقیه صفحه. این داستان های مختلف ویژه در مورد هر رویداد جدید و آینده ، همراه با تعدادی راهنما ، که در سراسر صفحه ذکر شده است.

به طور کلی ، چیدمان مجله آنلاین کاملاً واضح ، مختصر و قابل جستجو است. مجله بیت کوین دارای یک طرح نمادین مبتنی بر چاپ است ، در حالی که مجله در دنیای واقعی که قبلاً در گردش بود ، از آن زمان به کالاهای گردآوری شده تبدیل شده است ، با فروش برخی از شماره های اصلی این مجله ، بیش از 800 دلار از فروشگاه مجله بیت کوین.

مرور

مجله Bitcoin مشهور است و به عنوان یکی از طولانی ترین وب سایت های رسانه ای صنعت برای اخبار در دنیای رمزنگاری و بلاکچین شناخته شده است – این شهرتی است که طی یک بازی طولانی کسب شده است.

مجله Bitcoin در سال 2012 توسط تیم بنیانگذار خود Vitalik Buterin و Mihai Alisie تاسیس شد ، متعلق به BTC Media LLC است که یک شرکت محدود مستقر در نشویل ، تنسی است. در ابتدا ، مجله Bitcoin به طور قابل ملاحظه ای به نام خود صادق بود – که هم به عنوان ناشر دیجیتالی و هم در دنیای واقعی مجله خود فعالیت می کرد.

در حالی که ویتالیک یکی از بنیانگذاران این شرکت خواهد بود ، اما بعداً همکاری خود را آغاز کرد و Ethereum را به دنیای وسیع آورد. در حالی که ممکن است باترین آنجا را ترک کرده باشد ، مجله بدون او از قوت به قوت دیگری در حال حرکت است. و در حالی که نسخه چاپی مجله چند سال پیش متوقف شد ، این شرکت از سال جاری برنامه هایی برای بازگشت به دنیای چاپ دارد.

هنگامی که به عنوان یک دنیای واقعی و ناشر دیجیتالی مجله خود فعالیت می کرد ، Bitcoin Magazine به عنوان اولین مجله اختصاص داده شده به دنیای گزارش ارزهای رمزنگاری شده ، تاریخ را به ثبت رساند – با اینکه مردم می توانند یک نسخه فیزیکی را به عنوان قیمت اشتراک 9 دلار در ماه خریداری کنند. همچنین خواندن بیشتر این مقالات در قالب دیجیتال نیز رایگان بود.

همراه با اینکه یکی از بنیانگذاران تیم بود – خود بوترین زمان زیادی را به تهیه محتوای وب سایت به عنوان پروژه جانبی خود در حین کار در دانشگاه اختصاص داد ، بیش از 10-20 ساعت از وقت او به مجله مورد نظر اختصاص داشت.

تنها در سال 2014 بود که یک کارآفرین ارشد به نام دیوید بیلی رسماً شرکت محدود BTC Media را در نشویل ، تنسی راه اندازی کرد. این شرکت قبل از ورود به مجله بیت کوین ، عامل عملیات yBitcion ، یکی از نشریات برجسته برای گزارش در مورد ارزهای دیجیتال بود. BTC Media LLC به عنوان یک شرکت تابعه مسئول رسانه و انتشار تحت BTC Incorporated فعالیت می کند.

امروز ، خانواده BTC Media LLC شامل Bitcoin Magazine و همچنین Distributed.com ، بستری برای بحث در مورد فناوری دفتر توزیع شده است. برخی دیگر از اعضای برجسته دیگر تیم بنیانگذار BTC Media LLC متشکل از اعضایی مانند اندرو دیسانتیس و تایلر ایوانز است. در کنار رسانه های عامل و رسانه های خبری مانند مجله بیت کوین ، خود این شرکت همچنین مجموعه ای از خدمات مشاوره ای را برای شرکت های بزرگ Fortune 500 در مورد دنیای بیت کوین و فناوری بلاکچین ارائه می دهد..

حتی پس از خریداری مجله Bitcoin توسط Bitcoin Media LLC ، همچنان که صحبت از دنیای رسانه های بیت کوین و رمزنگاری می شود ، همچنان یکی از معتبرترین و معتبرترین اخبار است. همراه با این شهرت ، این شرکت همچنین دارای یکی از بزرگترین افراد در دنیای رسانه های اجتماعی است – با صفحاتی مانند توییتر که بیش از 500،000 را به خودی خود تشکیل داده است..

این شهرت شهرتی است که طی سالهای گذشته مورد لطف واقع شده است ، به لطف این واقعیت که از سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است ، و آن را به یکی از طولانی ترین رسانه های بزرگ و انتشارات رمزنگاری در کل جهان رمزنگاری تبدیل کرده است..

همراه با بودن و ادعای یکی از آنها ، اگر نه قدیمی ترین و در نتیجه ، تثبیت شده ترین خبرگزاری برای ارزهای رمزپایه. این شرکت همچنین دارای یک سازمان کاملا مستقل از کارکنان تحریریه است که به آن اجازه می دهد کاملاً از نهادهای اصلی خود مانند BIT Incorporated و تیم BTC LLC برخوردار باشد /

با توجه به سیاست های تحریریه شرکت ، مجله بیت کوین سیاست تحریریه خود را بصورت آنلاین بصورت دقیق بیان کرده است. اجازه می دهد تا بازدید کنندگان از سیستم عامل ، همراه با نویسندگان احتمالی ، نوع سیاست های موجود را برای اطمینان از حفظ سطح کیفیت درک کنند.

همراه با این سیاست ویرایشی منسجم ، این شرکت همچنین ادعا می کند که هرگونه ارتباط با BTC Incorporated و همچنین BTC Media LLC را در هر زمان که می تواند در هنگام گزارش از یک داستان خاص افشا کند. همراه با این انگیزه برای شفافیت بیشتر ، سرمقاله و صحبت های تجاری ، مجله بیت کوین اعلام می کند که هیچ نوع بیانیه مطبوعاتی را منتشر نمی کند ، آنها همچنین هیچ نوع پرداختی برای محتوا را نمی پذیرند.

در حالی که این مورد است ، این شرکت طیف وسیعی از تبلیغات را به همراه پست های پشتیبانی شده که به وضوح در سایت برچسب گذاری شده اند ، ارائه می دهد. به طور کلی ، سیاست تحریریه مجله Bitcoin به منظور به حداقل رساندن درک سوگیری ناشی از ارتباطات وب سایت با مجله Bitcoin طراحی شده است..

در حالی که نسخه چاپی مجله بیت کوین طی چند سال گذشته بسیار پیش رفته است ، این تیم امسال را بازگرداند. در سال 2019 ، مجله بیت کوین اعلام کرد که اکنون رسماً به انتشار نسخه چاپی محتوای آن باز می گردد ، در حالی که مانند هر مجله معمولی در هر کجا که فروخته می شود ، توزیع می شود.

این س furtherال بعدی را به وجود می آورد که آیا یک مجله چاپی ، چه کمتر مجله چاپی که دنیای بیت کوین و ارز رمزپایه را پوشش می دهد ، زنده می ماند و به اندازه تکرار آنلاین آن پویا است؟ فقط زمان می تواند مشخص کند. در اصل ، مجله Bitcoin قبلاً برای چاپ این مجلات با یک شرکت انتشاراتی مستقر در اورلاندو ، فلوریدا معروف به Coin Publishing LLC همکاری کرده بود. در حالی که این مورد در آن زمان وجود داشت ، هنوز مشخص نیست که چه شرکتی این نسخه دوباره راه اندازی شده را منتشر خواهد کرد.

مجلات اصلی بیت کوین که از اولین نمونه ها هنگام انتشار نسخه های فیزیکی توسط این شرکت منتشر شده اند ، از آن زمان به کالاهای کالکشن تبدیل شده اند. با فروشگاه آنلاین مجله بیت کوین در واقع نسخه های نسخه اول خود را (منتشر شده در ماه مه 2012) با مبلغ 799.99 دلار به فروش می رساند ، در حالی که یک بسته کامل ، حاوی تمام 22 شماره مجله Bitcoin با قیمت 4450 دلار فروخته می شود. با طیف وسیعی از کالاهای موجود در فروشگاه مانند تی شرت های مارک Bitcoin و همچنین محصولات مشابه.

یکی دیگر از عناصر مجله شامل یک سری راهنماهای ارائه شده توسط تیم نویسنده است. اینها بینش گسترده ای در مورد دنیای ارزهای رمزپایه ، سرمایه گذاری و تجارت برای تازه واردان و سرمایه گذاران باتجربه تر ارائه می دهد. به آنها اجازه می دهد تا با همه آنچه در مورد فناوری رمزنگاری و بلاکچین می دانند سازگار شوند.

اینها شامل طیف وسیعی از راهنماها مانند “بیت کوین چیست؟” و “بلاکچین چیست”. اینها در ارائه یک تجزیه و تحلیل و راهنمای خلاصه از این فناوری همیشه در حال تحول و تغییر کار بسیار خوبی دارند.

در نهایت ، مجله Bitcoin یک وب سایت بسیار متفاوت از آن است که در ابتدا بود. اما وقتی چنین چیزی گفته می شود – مطمئناً کوچکترین چیز بدی نیست ؛ در حالی که شرکت از قوت به قوت دیگری ادامه می دهد ، همچنان مرتبط بوده و در طول سالها به طور مداوم در حال نوآوری است تا بتواند در جریان پیشرفت ها قرار گیرد. خیر ، با انتشار مجدد یک مجله چاپ از سال 2019 ، مجله بیت کوین همچنان در تلاش است تا منبع معتبر اخبار و گزارش ها را ارائه دهد ، به او اجازه می دهد تا به عنوان یک نام در فضا به شهرت قوی خود برسد.

بلومبرگ

 • عناوین روزانه – 3 تا 7
 • رتبه الکسا – # 560

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 119،000
 • فیس بوک – 3.8 میلیون
 • اینستاگرام – 174،000
 • یوتیوب – 167،000

که رسماً در سال 1981 تأسیس شد ، از ساختمان اختصاصی آن در منهتن ، نیویورک ، ایالات متحده آمریکا. خود این شرکت به طور خصوصی در اختیار مایکل بلومبرگ است که همچنان سهامدار عمده آن است و 88 درصد از شرکت را در اختیار دارد..

اعتبار و مشخصات نویسنده

بلومبرگ دارای شهرت بین المللی به عنوان یکی از بزرگترین و یکی از معتبرترین منابع رسانه ای مستقل است که در جهان امروز فعالیت می کند. بنابراین منطقی است که تیم آن از نویسندگان ارزهای رمزپایه ، گزارشگرانی کاملاً مورد اعتماد و باتجربه در صنعت هستند.

بلومبرگ پس از آن با ایجاد سریع تیم اختصاصی خود از نویسندگان متمرکز بر رمزنگاری ، به سرعت در افزایش محبوبیت ارز رمزنگاری شده واکنش نشان داده است ، و همگی در هنگام شکستن آخرین اخبار مهارت بالایی دارند ، در حالی که در مورد هر یک از این موارد نیز توضیح می دهد داستان های خبری در سبک نوشتاری کاملاً واضح و قابل فهم. تیم نویسندگان رمزنگاری بومبرگ تمایل دارند که بر پوشش در بازارهای مالی و ارزهای رمزنگاری شده تأکید کنند ، در عوض انتقال به مناطق تخصصی رمزنگاری و بلاکچین.

همه نویسندگان آن بر اساس نام و نام خانوادگی لیست شده اند و هرکدام از آنها پیوندهایی به پروفایل های شبکه های اجتماعی خود دارند.

تیم اجرایی

 • رئیس جمهور و مدیرعامل – مایکل بلومبرگ
 • رئیس – پیتر گراور
 • سردبیر اصلی – جان میکلث وایت

سیاست های تحریریه

در مقایسه با سایر رسانه های خبری رمزنگاری مقیاس نسبتاً کوچکتر ، بلومبرگ نسبت به یک سازمان و یک شرکت رسانه ای بسیار گسترده است تا بتواند یک سیاست تحریری منسجم و منسجم را در طیف وسیعی از بخشهای خود ارائه دهد..

با این حال ، یکی از عناصر تحسین برانگیز سیاست تحریریه بی نظیر آن این است که این شرکت یک قانون خاص دارد که به سادگی از ارائه گزارش در مورد خود خودداری می کند. بلومبرگ وقتی صحبت از سیاست های تحریریه خود می شود ، رویکردی بسیار جدی دارد و آن را جدی می گیرد تا جایی که بنیانگذار و مدیر عامل شرکت – مایکل بلومبرگ ، علی رغم این که در میان افراد قرار دارد ، حتی در شاخص میلیاردر بلومبرگ ظاهر نمی شود. 10 مرد ثروتمند جهان در حقوق خود – با دارایی خالص 55 میلیارد دلار.

حساسیت به زمان

بلومبرگ به بزرگترین اخبار دنیای ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین به روشی بسیار به موقع پاسخ می دهد ، در حالی که این شرکت در این مورد کاملاً قابل اعتماد است ، متأسفانه و در اکثر موارد ، وب سایت دقیقاً اولین پاسخ دهنده اخبار فوری نیست. موارد.

به غیر از تمرکز بر تعداد زیادی به روزرسانی بی کیفیت ، بلومبرگ صرف نظر از این اخبار مهم ، فقط موفق به انتشار تعداد کمی مقاله اختصاصی رمزنگاری در روز می شود..

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

تیم تحریریه اختصاصی بلومبرگ اغلب با انواع مختلفی از فعالیتهای منحصر به فرد خود در وب سایت خبری ، بهمراه تعدادی از همکاران مستقل که طیف متنوعی از قطعات تخصصی را در سایت ارسال می کنند ، به فضای رمزنگاری وارد می شوند. با این حال ، بخش رمزنگاری در بلومبرگ تمرکز گسترده تری بر گزارش اخبار دارد ، در مقایسه با انتشار تعدادی از نظرات در مورد رمزنگاری و بلاکچین.

بلومبرگ طیف وسیعی از آنالیزهای قیمت بیت کوین را به همراه سایر منابع تحقیق رمزنگاری از طریق مجموعه ویدیوی تلویزیونی بلومبرگ منتشر می کند ، که همچنین شامل تعدادی مصاحبه اختصاصی با تحلیلگران مالی و مدیران عامل بلاکچین / رمزنگاری به همراه تعدادی دیگر از افراد است..

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

بلومبرگ به طور قابل اعتماد برخی از اخبار مهم را از برخی از محبوب ترین و عمده ترین رویدادهای رمزنگاری گزارش خواهد کرد ، حتی در حالی که این شرکت به طور قابل اعتماد تیم هایی را برای پوشش شخصی این رویدادها نمی فرستد.

رسانه های اجتماعی

بلومبرگ میزبان تعداد زیادی فالوور در طیف گسترده ای از فیدهای رسانه های اجتماعی خود است ، در کل ، این شرکت بیش از چندین میلیون دنبال کننده در صفحات خود در شبکه های اجتماعی دارد. بیشتر اخبار رمزنگاری شده در حساب های رسانه های اجتماعی فناوری بلومبرگ ارائه شده است. با این حال ، در حالی که از این رسانه ها برای انتشار اخبار استفاده می کند ، بلومبرگ همچنین دارای دستگیره اختصاصیCrypto witter است که به طور خاص برای پوشش اخبار رمزنگاری و بلاکچین از طرف بلومبرگ استفاده می شود..

ابزارهای کاربر

بلومبرگ هیچ ابزار کاربری رمزنگاری مانند ردیاب قیمت بصورت آنلاین ندارد. همچنین برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android.

بزرگترین قدرت

بلومبرگ وقت زیادی داشته است تا خود را به عنوان صدایی بسیار معتبر و معتبر در اخبار جریان اصلی مالی معرفی کند. و پوشش اخبار رمزنگاری یکی از زمینه هایی است که این شهرت را در خود جای داده است – یکی از بزرگترین غول های رسانه های مالی خصوصی جهان است. با توجه به این موضوع ، و رویکرد مبهم بلومبرگ نسبت به ارز رمزنگاری شده ، می تواند به عینیت خود اطمینان دهد.

رابط کاربری و طراحی

صفحه خبری اختصاصی بلومبرگ به طور خاص اخبار در فضای رمزنگاری و بلاکچین را هدف قرار می دهد برای صفحه اصلی بلومبرگ که میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند بسیار آشنا به نظر می رسد. در مقابل ، این طرح رنگ خود را به طرز جالب توجهی معکوس کرده است. به عنوان مثال ، در صفحه اول Bloomberg.com ، یک متن سیاه و سفید روی پس زمینه سفید وجود دارد.

در تضاد کامل ، صفحه رمزنگاری بلومبرگ دارای متن سفید روی پس زمینه سیاه است. ارائه یک ظاهر متضاد بسیار جالب برای بازدیدکنندگان. وب سایت خود دارای طیف وسیعی از داستان ها ، فیلم ها و دسته های رمزنگاری خاص است که در کل صفحه رمزنگاری برجسته می شوند ، و پیدا کردن انواع محتوای مورد نظر را برای هر نوع کاربر بسیار آسان می کند..

مرور

بلومبرگ به کاربران خود صفحه اختصاصی اخبار ارزهای رمزنگاری شده را که از طریق URL در دسترس است ارائه می دهد – Bloomberg.com/Crpyto. از طریق این صفحه است که کاربران می توانند همان نوع پوشش را پیدا کنند که می توانید در سایر سایت های رسانه اصلی مانند Forbes و CNBC پیدا کنید ، که همچنین دارای صفحات رمزنگاری اختصاصی خود در مقیاس های مختلف هستند – کاربران همچنین می توانند اخبار را پیدا کنند و همچنین تجزیه و تحلیل عمیق از سراسر فضای رمزنگاری – همه توسط تیم بسیار مجرب نویسندگان مالی بلومبرگ ایجاد و منتشر شده است.

همراه با انتشار تعداد زیادی از اخبار رمزنگاری شده و تجزیه و تحلیل بازار به صورت آنلاین برای کاربران خود. بلومبرگ همچنین تعداد متفاوتی از فیلم ها را از فضای رمزنگاری و بلاکچین تولید می کند. این فیلم ها شامل انواع مختلفی از محتوا مانند مصاحبه با چهره های مهم و تأثیرگذار ، پیش بینی های عمیق قیمت و تجزیه و تحلیل بازار ، به همراه سایر مطالب مرتبط از سراسر صنعت است..

بلومبرگ تمایل دارد که روزانه فقط 3 تا 7 به روزرسانی رمزنگاری را منتشر کند. بلومبرگ به طور معمول طیف وسیعی از اخبار مهم را از سراسر صنعت پوشش می دهد. با این حال ، بلومبرگ علاوه بر کپی کردن و جایگذاری نکات مختلف از این نوع اخبار ، تمایل دارد که به طور کلی نوع تجزیه و تحلیل خود را به موضوع اضافه کند. کاربران همچنین می توانند راهنماهایی در مورد تأثیرات احتمالی اقتصاد کلان در آینده در رابطه با این موضوع پیدا کنند.

کاربران بلومبرگ که به دنبال اخبار رمزنگاری هستند نیز طیف گسترده ای از راهنماها را پیدا می کنند که پیامدهای احتمالی آینده این فناوری های نوظهور از بلاکچین را توضیح می دهد ، جایی که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت همراه با چگونگی جریان اصلی مالی موسسات یا نسبت به ظهور Crypto و فناوری بلاک چین واکنش نشان می دهند یا آن را مدیریت می کنند.

بلومبرگ در تضاد کامل با انواع دیگر موسسات جریان اصلی رسانه ، مارک اختصاصی گزارشگری رمزنگاری اختصاصی خود را به عنوان موجودی کاملاً منحصر به فرد از وب سایت اصلی بلومبرگ توسعه داده و اصلاح کرده است. بلومبرگ همراه با شخصیت مشخص خود ، یک کانال رسانه اجتماعی اختصاصی برای گزارش رمزگذاری خود – به ویژه یک حساب کاربری توییتر مبتنی بر رمزنگاری – دارد که یکی از این حساب های توییتر است که در زیر نماد @ Crypto مورد توجه قرار گرفته است. صفحه رمزنگاری به طور رسمی زیر چتر فناوری بلومبرگ قرار می گیرد ، با فناوری بلومبرگ بخش جداگانه خود در ساختار شرکت بلومبرگ است.

نکته ای که قابل تقدیر است این واقعیت است که بلومبرگ رویکرد لمسی بسیار نرم نسبت به گزارش در مورد بلاکچین و رمزنگاری دارد. نوشتن در مورد آن به گونه ای که گویی خوانندگان دانش کاملی از رمزنگاری دارند ، با مفاهیم اساسی برای مبتدیان ارز رمزپایه و دنیای بلاکچین توضیح داده شده است.

سایر رسانه های خبری که بیش از رمزنگاری می شوند ، این عادت ناخوشایند را دارند که از اصطلاحات اختصاری یا کلمات اختصاری استفاده می کنند ، همراه با طیف وسیعی از اصطلاحات دیگر که می تواند مبتدیان را منزوی کند و از درک کامل صحبت های این رسانه ها جلوگیری کند. بلومبرگ مقاله های خود را با تمرکز اصلی بر مخاطبان اصلی می نویسد ، چیزی که آنهایی که کاملاً از ارز رمزنگاری شده آگاهی ندارند یا آنهایی که متوسط ​​ترند بسیار قدردانی خواهند کرد. در حالی که ممکن است برای افرادی که با تجربه ترند ، کمی خرده ریز باشد.

یکی دیگر از مواردی که بلومبرگ را از سایر رسانه های جدید جدا می کند این واقعیت است که بلومبرگ یک سازمان مستقل است. بلومبرگ LP خود یک شرکت کاملاً خصوصی است که توسط مدیر عامل و بنیانگذار آن -مايکل بلومبرگ در سال 1981 تأسيس و نگهداري شده است. خود بلومبرگ همچنان به عنوان سهامدار عمده این شرکت ادامه می دهد – با 88 درصد سهام این شرکت در اختیار وی است روز.

این شرکت با پیش بینی های مالی در سال 2018 بیش از 15 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و بیش از 176 دفتر در سراسر جهان را نگهداری می کند و این یکی از بزرگترین سایت های رسانه ای در جهان است. به عنوان مثال مایکل بلومبرگ در حال حاضر به عنوان نهمین فرد ثروتمند جهان با دارایی شخصی بیش از 55 میلیون دلار شناخته می شود. و او همچنان به عنوان مدیر عامل شرکت Bloomberg LP خدمت می کند.

به طور خلاصه ، بلومبرگ با استفاده از تیم بسیار معتبر و باتجربه خود برای ارائه تجزیه و تحلیل دقیق و عمیق از سراسر دنیای رمزنگاری و بلاکچین ، کاری کاملا تحسین برانگیز و عالی انجام می دهد. بلومبرگ ، دارای صفحه اخبار اختصاصی رمزنگاری شده خود ، گرچه به اندازه رقبای خود به روزرسانی مکرر ندارد ، حتی در مقایسه با مجله های فوربس و CNBC ، اما همچنان به انتشار حجم کمی اما با کیفیت بالا از اخبار ، تجزیه و تحلیل و مصاحبه از طریق محتوای کتبی و ویدئویی به صورت هفتگی.

کاربران می توانند امروز وقت خود را برای بازدید از Bloomberg.com/crypto بگذارند تا دیدگاه معتبری در مورد اخبار از سراسر صنعت ارزهای رمزپایه و بلاکچین کسب کنند..

10 سکه شجاع جدید

 • عناوین روزانه – 5 تا 15 (بیش از 100 مشترک برای مشترکان آن)
 • رتبه الکسا – # 142،876

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 35،600
 • تلگرام – 22،600
 • فیس بوک – 6300

سکه جدید شجاع ، با الهام گرفتن از رمان علمی تخیلی تاریخی “دنیای شجاع جدید” ساخته آلدوس هاکسلی ، در سال 2014 رسماً تأسیس شد و زیرمجموعه شرکت مالک آن است – Techemy Limited.

اعتبار و مشخصات نویسنده

سکه Brave News متشکل از تیمی از نویسندگان بسیار باتجربه است ، که همگی از مهارت یا تخصص خاصی در عناصر مختلف ارز رمزپایه و فضای بلاکچین برخوردارند. همین نویسندگان در سراسر جهان توزیع می شوند ، به این معنی که این شرکت ثابت می کند بیش از توانایی پردازش و انتشار به موقع در مورد به روزرسانی از هر کجای سخنرانی بین المللی است ، در حالی که این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.

تمام نویسندگانی که توسط Brave New Coin استخدام شده اند نیز به نام و نام خانوادگی در وب سایت ذکر شده اند ، که همچنین شامل پیوندهایی به پروفایل های مختلف رسانه های اجتماعی مرتبط ، همراه با شرح مختصری از مشارکت شخصی آنها در جهان است. ارزهای رمزپایه و بلاکچین.

به طور خلاصه ، تیم نویسندگی که به نمایندگی از Brave New Coin کار می کند یکی از بهترین و ماهرترین تیم های فعال در صنعت تا به امروز است.

تیم اجرایی

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Techemy Limited – Fran Strajnar

سیاست های تحریریه

وب سایت Brave New Coin تا آنجا پیش نمی رود که هر نوع سیاست ویرایشی خاص و واضحی را برای بازدیدکنندگان از وب سایت شرح دهد. با این حال ، این شرکت داده ها و تجزیه و تحلیل های درجه نهادی و همچنین تحقیقاتی را از یک شرکت کاملاً مستقل و خصوصی ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که سطح بالایی از عینیت را در فضا حفظ می کند..

تا آنجا که برای لحظه ای می توانیم بگوییم ، Brave New Coin هیچ نوع سرمایه گذاری عمده ای از شرکت های سرمایه گذاری خطرناک یا م entitiesسسات سرمایه گذاری مشابه دریافت نمی کند ، زیرا با موفقیت بیش از 400،000 دلار سرمایه گذاری جمعی در سال 2015 جمع آوری کرده است.

حساسیت به زمان

Brave New Coin سرویس اختصاصی BNC Newsfeed خود را میزبانی می کند ، و به لطف این سرویس ارائه می دهد ، آنچه را می توان به عنوان یکی از به موقع ترین داده های موجود در ارزهای رمزپایه و بلاکچین در نظر گرفت ، بدون وقفه در 24 ساعت شبانه روز ، 365 روز سال به منظور ارائه آخرین اخبار و آخرین اخبار و به روزرسانی ها از دنیای ارزهای رمزپایه و بلاکچین.

در حالی که وب سایت اصلی Brave New Coin به برخی از آخرین اخبار جدید دسترسی ندارد ، این سرویس BNC Newsfeed یکی از سریعترین راه ها برای دستیابی کاربران به اطلاعات مهم از دنیای رمزنگاری است. تبدیل Brave New Coin به یک بستر ضروری برای استفاده.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

Brave New Coin مسئول انتشار ، توزیع و نظارت بر مقالات از سراسر دنیای فناوری رمز ارز و بلاکچین است ، که اغلب نظر و بینش خود را در مورد موضوعات خاصی که در آن گزارش می کند ، اثبات می کند..

سرویس اختصاصی BNC Newsfeed یک عنوان دست نویس اضافی به هر یک از مقالات پیوند داده شده ارائه می دهد ، در حالی که سایر قطعات Brave New Coin در وب سایت اطلاعات بیشتری را برای همراهی با آن اضافه می کنند.

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

Brave New Coin ، در کنار ارائه میزان بسیار گسترده ای از آخرین اخبار دنیای ارزهای رمزپایه و بلاکچین ، رویکرد بسیار محکمی نیز در مورد پوشش رویدادها دارد. با تشکر از BNC Newsfeed ، این شرکت قادر است به طور مرتب موارد زیر را و هر اخبار جدید مربوط به یک رویداد یا کنفرانس خاص را به روز کند..

Brave New Coin اطمینان می دهد که یک تیم تحریریه یا یک نویسنده خاص در رویدادهای مهم رمزنگاری در سطح بین المللی حضور خواهند داشت. این وب سایت همچنین یک تقویم اختصاصی در اختیار کاربران قرار می دهد که همه رویدادهایی را که در سراسر جهان رمزنگاری و بلاک چین در حال وقوع است برجسته می کند.

رسانه های اجتماعی

Brave New Coin خود را به عنوان یک بازیگر بسیار فعال در دنیای رسانه های اجتماعی معرفی می کند ، از جمله توییتر و فیس بوک فقط برخی از پروفایل های آن. با این حال ، همین خبرهای رسانه های اجتماعی کم و بیش به اشتراک گذاری و گزارش در مورد به روزرسانی قیمت ها و همچنین به طور کلی مقاله ای گاه به گاه از وب سایت Brave New Coin اختصاص دارد.

برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات در مورد آخرین اخبار در مورد زمان وقوع آنها و یا در مورد آخرین اخبار هستند ، کاربران شما برای عضویت در Newsfeed BNC مناسب ترند.

ابزارهای کاربر

ابزار منحصر به فرد Brave New Coin BNC Newsfeed آن است که دارای تعدادی ابزار کاربری اختصاصی است که به کاربرانی متمرکز هستند که تمرکز بیشتری بر شرکت دارند ، از جمله طیف وسیعی از ابزارها مانند فید داده های بازار ، فیدهای داده تبادل ، BNC Newsfeed ، همراه با طیف وسیعی از سایر فیدهای داده.

بسیاری از همین ابزارها به عنوان یک API در دسترس عموم نیز موجود است ، به این معنی که موسسات قادر خواهند بود Brave New Coin را به راحتی به مجموعه سرویس های موجود موجود متصل کنند.

بزرگترین قدرت

News Brain New Coin Newsfeed ، همراه با وب سایت به طور خودکار ، داده های دارایی رمزنگاری درجه نهادی را همراه با تحقیقاتی که از یک شرکت مستقل و کاملاً عینی ارائه شده ارائه می دهد. Brave New Coin همچنین وظیفه خود را به روز نگه داشتن جامعه خود با آخرین اخبار در مورد دارایی های رمزنگاری شده از جمله ارائه طیف گسترده ای از خدمات به سبک سازمانی برای بزرگترین شرکت های مالی جهان اختصاص داده است..

رابط کاربری و طراحی

این شرکت خود یک رابط و طراحی بسیار آینده نگرانه با طرح رنگی بسیار سفید و نارنجی است. ابزارهای سبک سازمانی در دسترس کاربران است و از طریق API اختصاصی آن و همچنین از طریق داشبورد MyBNC تحویل داده می شود ، به شما این امکان را می دهد تا کاربران Brave New Coin را به راحتی به مجموعه موجود متصل کنند یا به نسخه مجموعه از قبل ساخته شده اعتماد کنند.

مرور

Brave New Coin یکی از انواع منحصر به فردترین سیستم عامل های خبری است که از فضای رمزنگاری و بلاکچین موجود است. Brave New Coin به جای تمرکز ساده بر روی انواع معمولی کاربران ، با ارائه آرایه ای از داده های دارایی بلاکچین درجه نهادی ، نوع خاصی از تمرکز را بر موسسات می گذارد. همین موسسات می توانند برای اینکه بینشی منحصر به فرد در صنعت داشته باشند ، Brave New Coin را پرداخت کنند.

تیم Brave New Coin به دور از ارسال ساده اخبار مختلف خود به وب سایت رسمی ، به روشی کاملاً متفاوت به این موضوع نزدیک می شود. این شرکت طیف وسیعی از خدمات مانند BNC Newsfeed را که به عنوان یک پلتفرم خبری درجه یک طراحی شده است و توسط یک تیم میز خبر بسیار حرفه ای اداره می شود ، ارائه می دهد و آنها را اداره می کند..

وب سایت اصلی Brave New Coin به طور منظم تقریباً 5 تا 10 نشریه روزانه اضافه می کند ، در حالی که مشترکان خدماتی مانند BNC Newsfeed می توانند به صورت روزانه به صدها مقاله دسترسی داشته باشند ، همراه با ارائه تعداد زیادی مقاله به مشتریان نهادی کمک کنید تا از آخرین اخبار و تحولات سراسر ارزهای رمزپایه و بلاکچین کاملاً به روز باشند.

از زمان رسمی راه اندازی BNC Newsfeed ، این پلتفرم با موفقیت بیش از 80،000 خبر و رویداد را با موفقیت ارائه کرده است. یکی از بزرگترین مزایایی که این BNC Newsfeed فراهم می کند این واقعیت است که اخبار را به صورت 24 ساعته و 365 روز در سال ارائه می دهد..

هدف اساسی این شرکت تهیه منبع کافی از اخبار در زمان وقوع آن است – کاملاً شبیه به پلتفرم خبری نهادی بلومبرگ. در میان بیش از 80،000 گزارش خبری آن که توسط Brave New Coin پوشش داده شده است ، بیش از 2،000 ارز رمزپایه و همچنین ICO تحت پوشش این پلتفرم وجود داشته است. علاوه بر این ، هیچ محتوای حمایت شده یا مشارکت شخص ثالث در سیستم عامل وجود ندارد. درعوض ، به عنوان یک سرویس خبری رمزنگاری درجه نهادی واقعی عمل می کند.

Brave New Coin Newsfeed یکی از انواع مختلفی از کالاهای درجه نهادی است که در درجه اول بر روی دنیای رمزنگاری و بلاکچین متمرکز شده است و یکی از انواع مختلفی از محصولات است که توسط Brave New Coin برای مشتریان ارائه می شود. همراه با این خبرخوان ، MyBNC نیز وجود دارد ، مجموعه ای از برنامه های ارائه شده در یک تجربه ترمینال که به منظور حمایت از تصمیمات و گزینه های سرمایه گذاری مشتریان و همچنین گزارشگری طراحی شده است ، این به کاربران امکان می دهد تا با گذشت زمان در دنیای رمزنگاری حرکت بازار را ردیابی کنند.

همراه با این نوع محصولات تجاری ، Brave New Coin همچنین XchangeFeed را به مشتریان خود ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد تا از جریان گسترده ای از مبادلات سکه ، بیش از 240 مورد ، به جریان بی درنگ داده های قیمت و حجم دسترسی داشته باشند..

Brave New Coin داده های خام مبادلات را پردازش می کند و به آسانی این نوع اطلاعات را به کاربران تحویل می دهد و به آنها امکان می دهد اطلاعات مهم بازار را با ظرفیت زمان واقعی کنترل کنند. برخی دیگر از سرویس های Brave New Coin شامل داده های بازار ، و همچنین یک برنامه شاخص ، همراه با طبقه بندی برای دارایی های رمزنگاری ، و همچنین طیف وسیعی از سایر خدمات درجه نهادی.

وقتی صحبت از ساختار مالکیت می شود ، Brave New Coin متعلق به یک شرکت هلدینگ گسترده تری است که از آن به عنوان Techemy Limited یاد می شود. این شرکت طیف وسیعی از شرکت ها را در کارنامه خود دارد ، از جمله Brave New Coin ، همراه با یک شرکت سرمایه گذاری اختصاصی معروف به Techemy Capital Limited ، یک شرکت مشاوره ای – Techemy Advisory Limited و همچنین یک پلت فرم منحصر به فرد مدیریت هویت بلاکچین (Sphere Identity).

در حالی که دفتر مرکزی رسانه های خبری رمزنگاری در اوکلند ، نیوزلند قرار دارد ، Brave New Coin دارای طیف وسیعی از دفاتر در ملبورن ، لندن و همچنین نیویورک است. این شرکت خود توسط Fran Strajnar تاسیس شد ، که به عنوان یک کارآفرین شناخته شده و همچنین انجیلی Crypto و blockchain شهرت یافته است ، که از سال 2014 رسماً بنیانگذار Brave New Coin شد و قبلاً از سالهای اولیه با ارزهای رمزپایه درگیر بود.

Strajnar همراه با حمایت رسمی از تاسیس Brave New Coin ، در ادامه همکاری تعدادی از شرکت های دیگر مانند Blockchain Labs و همچنین Exchange Asset Decentralized – Exchange Dasset را تأسیس کرد..

از امروز ، Strajnar همچنان به عنوان مدیر عامل Techemy Limited فعالیت می کند ، که به عنوان هلدینگ در پشت اخبار Crypto فعالیت می کند – Brave New Coin.

شاید برخی از تأییدیه های زنگ دار که برای Brave New Coin ارائه شده از مجموعه گسترده مشتریان آن است. اینها شامل تعدادی از نام های بسیار معتبر مانند Nasdaq ، Thompson Reuters ، Amazon Alexa ، ChainLink ، TPICAP ، TradeSmith ، Apollo Capital ، و مجموعه گسترده ای از شرکت های دیگر است که همه آنها به Brave New Coin برای منبع داده های بازار بستگی دارند.

به طور خلاصه ، Brave New Coin در مقایسه با سایرین ، وقتی می خواهد یک شرکت رسانه ای اخبار رمزنگاری باشد ، قالب را می شکند. Brave New Coin طیف گسترده ای از داده ها ، اطلاعات بازار و تحقیقات را فراهم می کند ، همچنین به ارائه اطلاعات بسیار دقیق در مورد ارز رمزپایه و فضای بلاکچین اختصاص یافته است.

Brave New Coin با تجربه بالایی از صنعت بیش از 5 سال ، از آن زمان توانسته است با موفقیت خود را به عنوان یک رهبر بسیار معتبر در این فضا تثبیت کند. تعداد زیادی از موسسات به پردازش و انتشار اطلاعات مهم مربوط به بلاکچین و دنیای ارزهای رمزپایه شده به صورت 24 ساعته و ظرفیت 365 روزه سالانه به Brave New Coin وابسته هستند.

اخبار جهانی Ethereum

 • عناوین روزانه – 15-30
 • رتبه بندی الکسا – # 62915

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 6،521
 • تلگرام – 4200
 • فیس بوک – 3،809

در موناکو در سال 2017 تأسیس شد و متعلق به آن است

اعتبار و مشخصات نویسنده

اخبار جهانی Ethereum هیچ صفحه “تیم ما” در وب سایت رسمی خود ندارد اما در بالای هر مقاله یک تیم منظم از نویسندگان را با نام و نام خانوادگی پیوند می دهد ، به خواننده اجازه می دهد تا تمام پست های قبلی خود را کشف کند. همچنین خوانندگان می توانند از این طریق اطلاعات مربوط به تجربه خود و پیوند به شبکه های اجتماعی خود را پیدا کنند. به طور کلی ، شفافیت بیشتر درک می شود زیرا قرار دادن همه اطلاعات در یک مکان باعث می شود خواننده عادی بسیار ساده تر ببیند که تیم در نوشتن در مورد ارز رمزنگاری شده مهارت کافی دارد.

تیم اجرایی

اخبار جهانی Ethereum حتی در مورد مدیریت عالی خود شفافیت کمتری دارند ، آنها اطلاعات تیم اجرایی ، سردبیر یا تیم مدیریتی را در وب سایت یا صفحه LinkedIn خود فاش نمی کنند و “مدیر عامل” فقط به عنوان نام خود تجارت ذکر شده است.

سیاست های تحریریه

صفحه مختصر “درباره ما” در اخبار جهانی Ethereum به طور خلاصه تعهد آنها به همان اصول روزنامه نگاری را به عنوان یک رسانه متوسط ​​توضیح می دهد ، اما همچنین پر است از سخنان پر سر و صدا در مورد خود مانند “کاملاً متعهد به اثبات خبر از عینی ترین دیدگاه ممکن” و “هر دو متخصص و تازه کار می توانند اطمینان داشته باشند که محتوای با کیفیت را بدون هیچ گونه تعصبی از هر نوع دیگر می خوانند.” جزئیات خاصی درباره شیوه های تحریریه آنها وجود ندارد.

حساسیت به زمان

اخبار جهانی Ethereum به طور مرتب با جدیدترین اخبار از سراسر حوزه ارزهای رمزپایه به روز می شود و به طور کلی به عنوان یکی از سایتهای خبری که اخیراً به روز می شود و بسته بندی می شود در این مورد شناخته می شود. از آنجا که تیم در سراسر جهان است ، به روزرسانی ها می توانند 24/7 انجام شوند.

تبلیغات بسیار زیاد است? تبلیغات بیشتر از رقبا

بیانیه های مطبوعاتی بسیار زیاد است? نه

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

اخبار جهانی Ethereum دارای راهنماهای مختلف و گزینه های مختلف در سایت است ، اما به روزرسانی های مکرر اخبار روزانه حق بیمه می دهد.

اعتبار: 5/10

پوشش رویداد

اخبار جهانی Ethereum دارای مقالاتی است که نشان می دهد استاندارد خوبی در پوشش رویدادهای مهم رمزنگاری و فعالیت ها وجود دارد ، اما مشخص نیست که آیا آنها واقعاً نویسنده یا تیمی را به رویدادها می فرستند یا خیر..

رسانه های اجتماعی

اخبار جهانی Ethereum علی رغم اینکه پیروان کمتری نسبت به همتایان خود دارند ، در توییتر و فیس بوک حضوری فعال دارند. خوانندگان می توانند از طریق آخرین صفحات خود از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به رمزنگاری مطلع شوند.

ابزارهای کاربر

وب سایت Ethereum World News هیچ ابزار کاربری بومی ندارد ، اما دارای برخی از ابزارهای اصلی تحلیل قیمت است. برنامه هایی نیز ذکر شده اند اما از طرف شرکای آنها هستند.

برنامه های تلفن همراه: نه ، برنامه هایی وجود دارد اما توسط خود خبرهای جهانی Ethereum ادعا نمی شود

بزرگترین قدرت

به روز رسانی مکرر 24/7 اخبار

رابط کاربری و طراحی

سایت تمیز و روشن است و از طرح اصلی برای مرور آسان استفاده می کند. با این حال ، بسیاری از تبلیغات منحرف کننده نوار کناری وجود دارد.

مرور

اخبار جهانی Ethereum در به روزرسانی خوانندگان خود در مورد آخرین اخبار رمزنگاری ، Blockchain و امور مالی ، انتشار روزانه 15-30 مقاله جدید ، کار بزرگی انجام می دهد. این شامل کاربران می باشد که می توانند تجزیه و تحلیل قیمت های مختلف برای همه ارزهای رمزپایه اصلی را مشاهده کنند ، از جمله داستان هایی که ممکن است بر آینده قیمت گذاری تأثیر بگذارند.

بزرگترین مزیت EWN به روزرسانی های به موقع آن است. با این حال ، عدم شفافیت آنها کمی بیشتر نگران کننده است. اگرچه خود مقالات نام و نام خانوادگی نویسنده را ذکر می کنند و می توانید روی آنها کلیک کنید تا قطعات بیشتری از آنها پیدا شود ، اما این تا دشمنان آن است. صفحه “درباره ما” آنها تقریباً کامل است ، سایت خود دارای لینک های غیرمعمول بسیاری از وب سایت های شخص ثالث است ، مکان ادعای آنها مشخص نیست اما در مونت کارلو ، موناکو ، استانداردهای ویراستاری وضع نشده است ، و هیچ اطلاعاتی در مورد افراد بالا وجود ندارد مدیریت ، از جمله صاحبان. حتی صفحه LinkedIn اطلاعات مبهمی دارد که نشان می دهد این تیم از ونزوئلا ، کنیا و نیجریه آمده است. هیچ چیز مشخص نیست و این خود سایت را مشکوک می کند.

گفته شد ، زیرا آنها نویسندگان خود را با نام و نام خانوادگی فهرست می کنند ، شما می توانید با جستجوی آنها ، به طور مستقل صلاحیت آنها را تأیید کنید. این معتبرترین وب سایت نیست اما به دلیل به روزرسانی های مکرر و اخبار درج شده در مورد بهترین و برترین داستان های موجود در فضای رمزنگاری ، در بالای سایت باقی مانده است.

AMBCrypto

 • تعداد متوسط ​​عنوان در هر روز – بسته به نوع روز 10 تا 20 عنوان
 • رتبه بندی Alexa Alexa آمازون – # 22،923

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 5800
 • فیس بوک – 4500
 • یوتیوب – 1000

AMBCypto که به طور رسمی در سال 2018 تاسیس شده است ، یک شرکت خصوصی است و از آن زمان به عنوان یک شرکت کاملاً شفاف شهرت کسب می کند ، وقتی که صحبت از کالیبر روزنامه نگاری و همچنین تیم تحریریه می شود.

این شرکت خود صفحه ‘نویسندگان خاص خود را دارد که به خوانندگان و مشترکین اجازه می دهد تا بیشتر در زمینه ویراستاران و همکاران محتوای مرتبط با سایت جستجو کنند. در بیشتر موارد ، آنچه مردم متوجه خواهند شد این است که اکثر نویسندگانی که از طرف تیم AMBCrypto کار می کنند ، در هند کار می کنند.

AMB همراه با تعداد زیادی از مشارکت کنندگان در زمینه مطالب و اخبار در سایت ، تعداد زیادی از مهمانان مهمان را ارائه می دهند که دیدگاه خود را در مورد دنیای ارزهای رمزنگاری شده دارند و از متخصصان صنعت ، بلاکچین ، سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل صنایع تشکیل شده است..

بیشتر این نویسندگان بیوگرافی مختصر یک تا دو جمله ای را در اختیار کاربران قرار می دهند تا خوانندگان از تجربه خود مطلع شوند. به طور خلاصه ، تیم پشت AMBCrypto بسیار گسترده است و متشکل از ده ها نفر از نویسندگان و نویسندگان بسیار فداکار هستند که اکثر قریب به اتفاق عناوین موجود در فضای ارز رمزپایه و بلاکچین را پوشش می دهند..

تیم اجرایی

 • مدیر عامل و بنیانگذاران – هیمانشو کومار و جیوان توماس
 • مدیر ارشد عملیات – Architha JB

سیاست های تحریریه

سیاست های اصلی ویراستاری به وضوح در صفحه “درباره ما” از وب سایت AMBCrypto بیان شده است. این شرکت خود در تلاش است تا خود را به عنوان یک منبع بصیرت ، قابل اعتماد و مستقل از بینش ، اخبار و مصاحبه ها برای ارز رمزپایه و فضای بلاکچین معرفی کند..

AMBCrypto تلاش می کند تا منبعی از بینش فراهم کند که “مستقل و بی طرفانه است و همیشه خواهد بود” ، با توجه به وب سایت مربوط به بخش ما. تا آنجا که از طرف ما یافت می شود ، AMBCrypto کاملاً در مالکیت خصوصی است و ، در نتیجه ، به این معنی است که وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه می شود ، نظر نسبتاً عینی دارد و هیچ مورد علاقه مشخصی نشان داده نمی شود. این یک کار قابل توجه است اگر در نظر بگیرید که از یک تیم واقعاً بین المللی تشکیل شده است. این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا چشم انداز متعادل در اخبار را تا آنجا که ممکن است ارائه دهد.

حساسیت به زمان

یکی از روش هایی که ما واقعاً به AMBCrypto احترام می گذاریم این واقعیت است که بی وقفه کار می کند. در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز سایت را اجرا و به روز کنید. در نتیجه ، این یکی از اولین رسانه های خبری است که هر زمان که اخبار فوری در دنیای بلاکچین و ارز رمزپایه وجود دارد ، به آن پاسخ می دهد.

در نتیجه این تمرکز بر عینیت ، اقدام سریع و ابتکار عمل ، اکثر اخبار سایت در بعضی موارد ، اگر نه زودتر ، در عرض یک ساعت ظاهر می شوند.

تعداد تبلیغات

با تشکر از این واقعیت که این یک فعالیت خصوصی است ، خوانندگان و مشترکان خوش شانس هستند که در طول مدت حضور خود در وب سایت توسط بسیاری از تبلیغات بمباران نمی شوند.

تعداد اطلاعیه های مطبوعاتی

تعدادی از اطلاعیه های مطبوعاتی که این شرکت در سایت منتشر می کند ، به همراه مقالات حمایت شده ای که تیم با همکاری آنها با شرکت وابسته کار می کند ، وجود دارد..

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

در بیشتر موارد ، AMBCrypto بیشتر به اخبار در زمان وقوع آن توجه دارد. با این اوصاف ، سایت همچنین دارای گاه به گاه نظرات ویژه ، و همچنین راهنماهای جامع و مقالات تخصصی بیشتر به صورت هفتگی است..

همراه با این ، شرکت ها یا تبلیغ کنندگان می توانند به طور مستقیم با تیم تماس بگیرند تا پست های مهمان یا مقالات حمایت شده را برای وب سایت ارسال کنند. اما انجام این کار اتهاماتی است.

در کنار این ، نویسندگان کمکی بیش از استقبال از ارسال مقالات خود به عنوان پست های مهمان برای نمایش در وب سایت ، استقبال می کنند. به طور خلاصه ، این تیم تمرکز زیادی بر پوشش اخبار از دنیای رمزنگاری و بلاکچین دارد ، اما طیف گسترده تری از مطالب دیگر نیز وجود دارد که اغلب در وب سایت منتشر می شود.

اعتبار: 8/10

پوشش رویداد

در حالی که یکی از رسانه های خبری جدیدی است که برای فضای ارزهای رمزپایه وجود دارد ، هنگامی که صحبت از رویداد از سایر خبرهای “قدیمی تر” خارج از شرکت می شود ، این شرکت به طور گسترده ای قابل مشاهده نیست. این عمدتا به این دلیل است که این افراد ، همانطور که قبلا توضیح داده شد ، با تجربه تر هستند ، اما به لطف این سن بالا نیز بودجه بیشتری دارند.

برخی از بهترین اخبار و اخبار و کلاه های پوشش AMBCrypto درگیر هر رویدادی است که در هند اتفاق می افتد. به ویژه برای این رویدادها تمایل دارد که بهترین پوشش را ارائه دهد – به ویژه هنگامی که در نظر بگیریم که اکثر خبرگزاری های دیگر متمرکز بر ارزهای رمزپایه و بلاکچین تمایل دارند خارج از ایالت های غربی مستقر شوند.

رسانه های اجتماعی

AMBCrypto همراه با میزان بالای فعالیت در سایت ، هنگام ورود به دنیای رسانه های اجتماعی نیز کاملاً فعال است. برخی از فعال ترین حساب های آن شامل Facebook ، Twitter ، Google+ ، Youtube و LinkedIn است.

یکی از سایت های رسانه ای جدیدتر برای دنیای بلاکچین. تعداد شرکتهایی که رقبا بزرگتر و قدیمی تر در آنجا پیرو می کنند کاملاً یکسان نیست ، اما تعداد بیشماری که در جامعه بسیار فعال ایجاد می کند و جامعه ای که روزانه به سرعت در حال افزایش است را ندارد..

ابزارهای کاربر

تمرکز AMBCrypto همیشه در انتشار و گزارش اخبار بوده است. این بدان معنا نیست که هیچ ابزاری برای آزمایش کاربران در سایت وجود ندارد. برخی از این موارد شامل ردیاب قیمت ارزهای رمزپایه برای بررسی محدودیت ها و ارزش های فعلی بازار برای ارزهای رمزپایه اصلی است. همین ابزار همچنین می تواند برای معیارهای پیچیده تر مانند حرکت قیمت در طول روزها و هفته ها استفاده شود ، تعداد کل عرضه برای این رمزنگاری ها در میان سایر معیارها.

سیستم مدیریت محتوا برای ردیاب قیمت AMBCrypto به این معنی است که آنها به لطف یک افزونه از TradingView توانسته اند این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهند. همراه با این ابزار – از آن زمان این تیم خدمات لیست دهی پیشنهادات اولیه و جدید سکه را نیز راه اندازی کرده است. برنامه های AMBCrypto هیچ برنامه موبایلی ندارند.

بزرگترین قدرت

برخی از بزرگترین نقاط قوت این شرکت این است که یک چرخه انتشار و انتشار سریع برای همه و همه اخبار خود برای بلاکچین و ارزهای رمزپایه دارد ، در حالی که خود را به عنوان یک منبع خصوصی و کاملاً مستقل و عینی برای اخبار معرفی می کند ، بدون هیچ ارتباطی با ارزهای رمزپایه خاص و نهادهای بلاکچین.

یکی دیگر از نقاط قوتی که AMBCrypto دارد این است که اطلاعات خوبی در مورد اخبار بازار ارزهای رمزنگاری جنوب شرق و جنوب آسیا و دنیای بلاکچین در اختیار دارد..

رابط کاربری و طراحی

نوع رابط کاربری AMBCrypto بیشتر یک طراحی استاندارد است که معمولاً در وبلاگ ها دیده می شود. اجازه دادن به کاربران برای مرور صفحات و یافتن داستانهای مرتبط یا برجسته نسبتاً آسان. بخشهای مشخصی وجود دارد که اخبار اخیر ، تحولات عامه پسند و همچنین داستانهای مربوط به دسته بندی های خاص یا خاص را برجسته می کند.

به طور خلاصه ، AMBCrypto قابل درک و پیمایش رابط کاربری و طراحی قابل مقایسه ای با سایر وبلاگ های خبری مبتنی بر ارزهای رمزپایه موجود در آن است..

مرور

AMBCrypto به طور خاص در بنگالورو مستقر است ، به طور خاص مستقر و برای اولین بار به طور رسمی در سال 2017 تأسیس شد. در حالی که این زمانی بود که شرکت خود تأسیس شد ، وب سایت در اوایل سال 2018 راه اندازی شد و از آن زمان رشد کرده است تا به یک نام برجسته در فضای بلاکچین و ارزهای رمزپایه تبدیل شود.

AMBCrypto متشکل از ده ها نویسنده و نویسنده مستقر در جنوب آسیا و همچنین مستقر در سراسر جهان ، تعداد زیادی داستان در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته ایجاد می کند..

AMBCrypto همچنان یک شرکت خصوصی و در نتیجه مستقل است. مسئله این است که گزارشات کمی در مورد بودجه از هرگونه رمزنگاری شرکت های بلاکچین یا محل تأمین اعتبار آن واقعاً وجود دارد. با این حال ، مثبت این است که می توانیم ببینیم که این شرکت در کنار یک شرکت کاملاً مستقل و عینی ایستاده است.

با داشتن مقدار مشخصی از درآمد خود از طریق مقاله های پولی ، منطقی است که تمایل داشته باشد مطالب پرداخت شده و نشریات مطبوعاتی بیشتر از اخبار در برخی مواقع ارسال کند. همچنین کاربران و شرکت ها می توانند هزینه پرداخت کنند تا مقالاتی با حمایت مالی و محتوای مهمان در سایت نشان داده شود. در حالی که پست های مهمان مکرر است ، AMBCrypto تمایل دارد بیشتر محتوای خود را از نویسندگان واجد شرایط و باتجربه تهیه کند.

یکی دیگر از مزایای اضافه شده AMBCrypto نوع حضور منحصر به فرد در Sout و جنوب شرق آسیا و نوع گزارشگری است که می تواند در مقایسه با رقبای غربی در دنیای بلاکچین و رمزنگاری انجام دهد..

برای کسانی که در اخبار بلاکچین و رمزنگاری از هند و مناطق همسایه درگیر هستند یا به راحتی علاقه مند هستند ، AMB Crypto یکی از بهترین راه حل های موجود است. با وجود سایر وب سایت های خبری رمزنگاری در مناطقی از جهان مانند اروپا ، ایالات متحده و کانادا ، این بدان معنی است که گزارش دادن در مورد تحولات در آسیا چالش بیشتری برای این شرکت ها است.

به دلیل این محدودیت ها ، AMBCrypto می تواند محتوایی را گزارش کند و ارائه دهد که این شرکت های غربی انعطاف پذیری کافی برای پوشش آن را ندارند.

به غیر از این دسترسی به بازار در حال ظهور ، این شرکت در مورد نوع نویسندگان و نویسندگان که به طور مداوم برای آن کار می کنند بسیار شفاف است. اگرچه این مورد در مورد ارائه دهندگان محتوای آن وجود دارد ، اما در مورد کارکنان اجرایی آن چنین چیزی صدق نمی کند. ما فقط می توانیم از پروفایل های LinkedIn برخی از بنیانگذاران شرکت ها مانند هیمانشو کومار و جیوان توماس که هر دو نقش “مدیرعامل و بنیانگذار” شرکت را دارند ، مطلع شویم..

اینکه هر دوی این افراد به طور همزمان به عنوان مدیر عامل به طور فعال فعالیت می کنند یا اینکه نقش های مختلفی را بازی می کنند و به سادگی از عناوین مدیر عامل و بنیانگذار به منظور ساده سازی امور استفاده می کنند ، نسبتاً مشخص نیست. اگر ثابت شود که این مسئله برای کاربران پلتفرم یک مسئله مداوم است ، شاید صفحه دیگری درباره ما مفید باشد و به روشن شدن برخی از س outstandingالات برجسته کمک کند..

در حالی که این شرکت تأکید بیشتری بر ارائه عینیت و گزارش های خبری در مورد ظرفیت 24 ساعته 7 ساعته دارد ، AMBCrypto اساساً انواع مقالات عمیق و کاملاً تحقیق شده ای را که معمولاً در سایر سیستم عامل های اخبار می بینید ، ارائه نمی دهد. اما جایی که فاقد این نوع محتوای خبری باشد ، نگرش به موقعی نسبت به گزارش ها و به روزرسانی های خبری دارد که سهم شیرهای به روزرسانی از فضای رمزنگاری و بلاکچین را پوشش می دهد. اینها همچنین شامل بینش عمیق تری در مورد تغییرات قیمت مجموعه های رمزنگاری ، از جمله اخبار از رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل فناوری بلاکچین است..

اگرچه برخی محدودیت های AMBCrypto در حال حاضر وجود دارد ، برای ما مهم است که به خاطر داشته باشیم که هنوز یک پلتفرم خبری نسبتاً جوان است – که از سال 2018 راه اندازی شده است – به این معنی که یکی از جدیدترین اعضای فضای ارزهای رمزپایه است گزارش اخبار ، و قبلاً حتی در این بازه زمانی کوچک توانسته است به یکی از معروف ترین و معتبرترین خبرگزاری های خبری تبدیل شود.

به همین دلایل و بیشتر است که AMBCrypto یک سایت خبری رمزنگاری و بلاک چین در حال افزایش است ، و در طول سال جاری به رشد خود ادامه خواهد داد. به لطف این رشد و عملکرد است که ما آن را در 10 رتبه برتر رسانه های خبری رمزنگاری قرار داده ایم.

بلوک

 • عناوین روزانه – 5 تا 15
 • رتبه بندی الکسا – # 50،392

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 4800
 • تلگرام – 800
 • فیس بوک – 1000
 • اینستاگرام – 470
 • یوتیوب – 25

Blokt به طور رسمی به عنوان یک رسانه خبری رمزنگاری در سال 2017 تاسیس شد ، و مستقر در آن بانکوک ، تایلند است ، و همچنین دارای مالکیت خصوصی Blokt.com است..

اعتبار و مشخصات نویسنده

Blokt متشکل از یک تیم متشکل از بیش از 10 عضو باتجربه و واجد شرایط برای تیم تحریریه خود است که در سراسر جهان نیز حضور دارند. هر یک از نویسندگان آن با عمیق ترین و دقیق ترین بیوگرافی هایی که در دنیای سیستم عامل رسانه های رمزنگاری می بینیم همراه هستند.

بیوگرافی هرکدام از این نویسندگان ، نام و نام خانوادگی خاص خود را به همراه سطح جامعی از جزئیات مربوط به تجربه علمی و شغلی ، سابقه شخصی آنها ، محل استقرار ، مکان مجزا و همچنین صفحات رسانه های اجتماعی و اطلاعات تماس ذکر کرده است..

این نویسندگان دارای طیف گسترده ای از زمینه های متنوع از دنیای fintech ، روزنامه نگاری ، مهندسی ، بانکداری و همچنین توسعه نرم افزار و بلاکچین هستند. به طور خلاصه ، تیم تحریریه که با Blokt کار می کند یکی از بهترین تیم ها ، اگر نه باتجربه ترین تیم ها در دنیای گزارش رسانه های رمزنگاری تا به امروز باشد.

تیم اجرایی

 • بنیانگذار و ویرایشگر سایت – Greg Adams
 • مدیر ویرایش سایت – دارن برازر
 • ویراستار – پیت بانهام

سیاست های تحریریه

Blokt از طریق وب سایت خود مجموعه ای کاملاً جامع و دقیق از سیاست های ویراستاری را به صورت آنلاین لیست می کند. با این حال ، در تضاد کامل با سایر وب سایت ها ، Blokt تعدادی مقاله خاص خود را به عنوان نمونه هایی از سیاست های ویراستاری خود در عمل ارائه می دهد. هنگامی که تیم Blokt بر دقت در محتوای یا “به موقع بودن” به عنوان یکی از مثالها تأکید می کنند ، وب سایت به مجموعه ای از مقالات استناد می کند که در آن شرکت اولین کسی است که گزارش این پیشرفتهای عمده را ارائه داده است.

هنگامی که تیم Blokt به سیاست تحریریه خود و تلاش برای روزنامه نگاری عینی و بسیار مغرضانه اشاره می کند ، وب سایت به تعدادی از گزارشات استناد می کند که تیم Blokt با استفاده از یک واقعیت خوب تحقیق شده نکات بسیار بحث برانگیز را تقویت می کند ، و در نتیجه درست اثبات شده است.

به طور خلاصه ، سیاست ویراستاری که Blokt استفاده می کند شامل پنج نکته خاص و بیش از حد بایگانی است. این موارد نیاز به گزارش خبری بی طرفانه ، انتشار به موقع مطابق با استانداردهای استثنایی شرکت ، داستان های جهانی ، ابزارهای متعدد کاربر و رویکرد غیر سرزده نسبت به تبلیغات است..

حساسیت به زمان

در حالی که تیم Blokt به دلیل حضور در همان حجم مطالبی که به طور معمول از رقبای قدیمی و بزرگ خود دیده می شود ، شناخته شده نیست. با این حال ، مواردی وجود دارد که تیم نوشتن Blokt اولین کسی است که گزارش اخبار مهم را در فضای رمزنگاری و بلاکچین منتشر می کند..

در حالی که تیم Blokt درمورد تعداد مقالاتی که تیمشان منتشر می کند ، رقابت نمی کند ، اما وقتی صحبت از مقالاتی با دقت بسیار بالا می شود ، آنها بیش از وزن خود مشت می کنند. برخی از این داستان ها همچنین برای اولین بار در Blokt ظاهر شده اند مانند گزارش هایی در مورد خطای آسیب پذیری چند علامت Parity در نوامبر 2017 ، همراه با همکاری VeChain با PwC ، همراه با اعلام WaltonChain در مورد پیوستن به اتحاد اینترنت اشیا Korea کره ، در میان طیف گسترده ای از گزارش های خبری دیگر.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

Blokt کمی بیشتر از یک قالب ترکیبی به عنوان یک وب سایت خبری نشان می دهد. از نظر فنی به عنوان یک بخش وب سایت خبری و بخشی دیگر راهنمای رمزنگاری و بلاکچین فعالیت می کند. وب سایت خود متشکل از سهم عادلانه راهنما ، نظرات به همراه محتوای تجزیه و تحلیل دقیق است.

بازدیدکنندگان از سایت می توانند طیف گسترده ای از خلاصه های بسیار دقیق ارزهای رمزپایه اصلی را پیدا کنند ، به عنوان مثال ، کاربران می توانند یک سری راهنماها را پیدا کنند که بیشتر به افراد مبتدی ، تازه وارد و همچنین افراد باتجربه تر اختصاص یافته است – این شامل راهنماهایی مانند راهنمای “تجارت ارز رمزنگاری شده برای مبتدیان”.

اعتبار: 10/10

پوشش رویداد

Blokt به بازدیدکنندگان خود پوشش گسترده ای را ارائه می دهد ، خصوصاً که مربوط به طیف گسترده ای از رویدادهای رمزنگاری است که در سراسر جهان در حال وقوع است. به طور معمول ، Blokt تمرکز بیشتری بر گزارش دادن رویدادهایی دارد که یک ویراستار یا نویسنده در واقع تا حدی در آن شرکت می کند ، در مقابل کپی کردن اطلاعات مربوط به رویداد از یک رسانه شخص ثالث است..

رسانه های اجتماعی

Blokt همچنان در سراسر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، اینستاگرام و تعدادی قالب دیگر بسیار فعال است. در حالی که تیم Blokt مانند رسانه های رمزنگاری بزرگتر و قدیمی خود از جذابیت رسانه های اجتماعی برخوردار نیست ، این شرکت هنوز ثابت کرده است که می تواند تعداد زیادی دنبال کننده را از طریق این صفحات بدست آورد. در میان آنها ، Blokt موفق شده است بیش از 5000 دنبال کننده را فقط از طریق حساب توییتر خود بدست آورد ، با این وب سایت اثبات بیش از مهارت در تعامل با همان پیروان از طریق سیستم عامل و تولید ارجاع از همین شماره ها را دارد..

به عنوان مثال ، برای توییتر خود ، به طور منظم با طیفی از اخبار در طول روز به روز می شود – هر روز از چندین تا بیش از دوازده بار در روز با طیف وسیعی از این گزارش های خبری ، همراه با برخی از ابهامات ، رمزنگاری محور توییت ها علاوه بر حساب اصلی Blokt در تلگرام ، پایگاه خبری رمزنگاری همچنین یک کانال تلگرامی جداگانه با عنوان Split Second Crypto – که گزارش های مختلف خبری را از طیف وسیعی از منابع جمع می کند ، اداره می کند..

ابزارهای کاربر

Blokt تعدادی از ابزارهای موجود در سایت را به همراه مجموعه ای از راهنماها برای ارائه اطلاعات بینایی برای کاربران رمزنگاری مبتدی و باتجربه جهت شروع کار با بیت کوین و همچنین راهنماهای انواع ارزهای رمزپایه شده به کاربران خود ارائه می دهد. این پلتفرم همچنین ابزاری بسیار منحصر به فرد و جالب به نام ‘Crypto Magic 8 Ball’ را در اختیار کاربران قرار می دهد که به کاربران اجازه می دهد قبل از کلیک روی توپ (یا در صورت استفاده از تلفن هوشمند ، آن را تکان دهند) سوالی را انتخاب کنند تا بتوانند پاسخ. می توانید س questionsالات مختلفی مانند ‘Will BTC Pump را بپرسید؟ سپس 8 Ball قبل از ارائه پاسخی مانند “چشم انداز صعودی” متزلزل خواهد شد. Blokt همچنین ادعا می کند که در آینده قابل پیش بینی تعدادی ابزار دیگر نیز به این سیستم عامل وارد خواهند شد.

بزرگترین قدرت

Blokt به دلیل تمایل خود به نمایندگی از یک نهاد معتبر و کاملاً مستقل برای محتوای سراسر فضای رمزنگاری ، که توسط یک تیم ایجاد محتوای واقعاً بین المللی با دهه ها تجربه در صنعت تولید شده است ، محتوای بسیار متنوعی را برای کاربران خود در اختیار کاربران قرار می دهد. در میان تعداد زیادی از مردم.

رابط کاربری و طراحی

وب سایت Blokt یک پلتفرم بسیار خوب طراحی شده است ، با تأکید ویژه بر تهیه محتوا در یک رابط بسیار شسته و رفته ، با تمام محتوای آن به طور منظم در بخشهای موضوعی کاملاً واضح طبقه بندی می شود ، که همه از طریق سیستم منوی نرم و صاف و قابل دسترسی است از بالای صفحه.

Blokt به بینندگان خود اجازه می دهد تا به راحتی طیف وسیعی از محتوای حمایت شده ، محتوای خاص صنعت ، تجزیه و تحلیل فنی و طیف وسیعی از اطلاعات دیگر را مرور کنند. طرح رنگی Blokt نیز با طرح های رنگی سیاه ، سفید و خاکستری تیره همراه با آرم متمایز آن به سبک بلوک یا مکعب ، بسیار براق است..

بررسی ها

Blokt ، که در غیر این صورت معمولاً به عنوان “blokt” در وب سایت رسمی تلقی می شود ، یکی از برجسته ترین پلت فرم انتشار رسانه های خبری رمزنگاری است که به طور رسمی در سال 2017 توسط Greg Adams تاسیس شد. قبل از آنکه آدامز به تأسیس Blokt ادامه دهد ، آدامز پیشینه گسترده ای در صنایعی مانند امنیت ، روزنامه نگاری آنلاین ، رسانه و همچنین بازاریابی داشت..

او تصمیم گرفته بود از این مهارت ها برای ارتباط بیشتر با رمزنگاری و ایجاد “لیست گسترده ای از مخاطبین در فضای بلاکچین” استفاده کند ، این طبق گفته شرکت از طریق وب سایت رسمی آن است. همان تماس های حاصل از آدامز برای Blokt بسیار ارزشمند خواهد بود تا راه موفقیت آینده آن را هموار سازد.

امروز ، Blokt موفق شده است به عنوان یکی از اعضای برجسته جامعه انتشار اخبار رمزنگاری آنلاین شکوفا شود. Blokt دارای یک بخش نویسندگی بسیار مجرب است ، که به آن اجازه می دهد به راحتی و به طور حرفه ای همه و همه داستان ها را به لطف نویسندگان و زمینه های بسیار متنوع آنها پوشش دهد. در حالی که Blokt به دلیل تولید مقادیر یکسانی در مورد تعداد مقالاتی که نسبت به سایر رقبای بزرگتر منتشر می کند ، مشخص نیست ، Blokt با این ضربات سنگین و بیشتر از مشت های بالاتر از وزن خود رقابت می کند.

یکی از عناصر تازه کننده Blokt برای آن این است که عناصر سیاست ویراستاری خود را با حجم زیادی شواهد واقعی از خود وب سایت اثبات می کند. اکثر رسانه های رمزنگاری خارج از آن دارای صفحه اختصاصی “درباره ما” یا حتی یک صفحه “سیاست تحریریه” هستند ، که در آن کاربران می توانند با جزئیات دقیق ، نوع استانداردی را که تیم Blokt برای اطمینان از آن تعیین می کند ، مشاهده کنند. می تواند با کیفیت بالا ، گزارش اخبار رمزنگاری هدفمند.

اما Blokt با شواهد واقعی از صفحه سیاست های تحریریه خود پشتیبان تهیه می کند. برای مثال ، وقتی Blokt می گوید “به موقع” است ، چندین داستان را که قبل از هر کس دیگری در اینترنت پخش کرده است ، ارسال می کند. در میان برخی از مقالاتی که از آن به عنوان نقاط مرجع استفاده می شود ، شامل برخی از اخبار فوری که در ابتدا با موفقیت گزارش کرد ، مانند خطای آسیب پذیری Parity Multi-sig که در نوامبر 2017 کشف شد ، به عنوان یکی از نمونه های برجسته.

به عنوان شواهدی در تلاش برای القا به کاربران خود ، انگیزه برای عینیت ، لیستی از پیوندها به داستانهایی را ارائه می دهد که در آن آنها می توانند از نقاط بحث برانگیز با آمار پشتیبان تهیه کنند. یکی دیگر از مقالاتی که نشان دادن این مساله بسیار طولانی است ، مقاله ای است که این شرکت در جایی که نویسنده پیشنهاد کرده است ارز را نوشت – اعتبارات ممکن است در واقع یک کلاهبرداری باشد ، نویسنده ادامه داد که چگونه اعتبارات نتوانسته اند مقدار قابل توجهی ارائه دهند شواهد به منظور پشتیبان گیری از ادعاهای خود. بسیاری از شرکتهای رسانه رمزنگاری خارج از کشور تمایل دارند که به این ارزشهای سرمقاله ای که در صفحات تحریریه آنها ارائه می دهد ، خدمات دهی کنند. اما به نظر می رسد Blokt یکی از معدود مواردی است که از روح و حرف ارزشهایی که در سیاستهای تحریریه خود بیان کرده پیروی می کند.

این یکی از مواردی است که بسیار مورد استقبال قرار می گیرد ، خصوصاً نحوه برخورد Blokt با تبلیغات در وب سایت خود. به طور خاص ، این شرکت تأکید ویژه ای بر تبلیغات غیر سرزده دارد. این شرکت خود توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ، حتی اگر این مورد در مورد تبلیغات در طیف وسیعی از رسانه های رمزنگاری به اندازه کافی سرزده نیست.

در عین حال ، Blokt با موفقیت تلاش می کند تا تبلیغات را به حداقل ممکن برساند ، بنابراین اطمینان حاصل می کند که تجربه نهایی کاربران با تبلیغات بیش از حد سرزده مانع نمی شود. هنگامی که تبلیغات در وب سایت BLokt ارسال می شود ، تیم اطمینان حاصل می کند که آنها به اندازه کافی آسان هستند تا کاربران بتوانند از محتوای اصلی سایت تشخیص دهند..

همه ما واقعاً باید کمی وقت بگذاریم تا بدانیم که بلاکت به عنوان یک رسانه خبری در سطح جهانی چگونه است. اخبار Crypto در خارج از کشور تمایل دارند نوع خاصی از تمرکز خود را بر روی یک منطقه یا صنعت خاص بگذارند و این به ضرر سایر مناطق جهان صنعت است ، از طرف دیگر ، Blokt تلاش می کند تا در سطح جهان فراگیر باشد..

دفتر مرکزی Blokt که در Thonglor ، بانکوک ، تایلند واقع شده است ، متشکل از چهار خارج از کشور است که همگی اشتیاق به سفر ، ماجراجویی و همچنین ملاقات با افراد جدید از سراسر جهان را دارند. در همین حال ، تیم همراه روزنامه نگاران این نوع ارزشهای مشترک را در کشورهای مختلف ، هم در کشور مستقر و هم در سایر کشورها ، هر زمان که در رویدادهای مهم شرکت می کنند ، حمایت می کنند. در نتیجه این است که تیم تحریریه نه تنها قادر به نوشتن به روشی کاملاً جهانی است ، بلکه کاملاً منحصر به فرد است و در زمینه های مربوطه به انجام می رسد.

این نویسندگان از طیف وسیعی از زمینه ها آمده اند. با برخی از این نویسندگان دارای مدرک پیشرفته. و اینکه آیا سازندگان محتوای Blokt در مورد مهندسی ، فناوری بلاکچین ، قانون ، امور مالی در میان موضوعات دیگر بحث می کنند ، وب سایت بیش از حد توانایی صحبت کردن با درجه بالای صلاحیت در مورد طیف گسترده ای از موضوعات را دارد..

به همین دلیل و بیشتر ، Blokt با موفقیت خود را به عنوان یک وب سایت بسیار معتبر در یک صنعت قابل رشد و رشد مانند ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین تثبیت می کند. و گرچه اکنون با تهیه گزارش های مختلف خبری و مقالات در همان مقدار وب سایت های دیگر در فضا شناخته شده است ، اما در مورد تولید کار با کیفیت بالا تیمی بسیار مجرب از نویسندگان و ویراستاران.

بیت آنلاین

 • عناوین روزانه – 5 تا 10
 • رتبه بندی الکسا – # 30،451

پیگیری شبکه های اجتماعی

 • توییتر – 3200
 • فیس بوک – 10،200
 • یوتیوب – 1200

Bits Online به همراه شرکت مادر خود در سال 2017 توسط شرکت Limited – Talon Media Group تاسیس شد و به طور رسمی در چارلستاون ، نویس ، سنت کیتس و نویس تاسیس و فعالیت می کنند.

اعتبار و مشخصات نویسنده

Bits Online تضمین می کند که هر یک از نویسندگان آن بر اساس نام و نام خانوادگی در وب سایت قابل مشاهده هستند ، به ویژه اطمینان حاصل شود که در بالای هر مقاله خود به آنها ارجاع داده شده است. برای بازدیدکنندگان از وب سایت ، آنها می توانند بر روی نام نویسنده کلیک کنند ، و آنها را به یک بیوگرافی مختصر یک تا دو جمله ای که نوع زمینه حرفه ای و دانشگاهی نویسنده را نشان می دهد ، به ویژه در مورد ارزهای رمزپایه و بلاکچین نشان می دهد..

با تیم تحریریه ، به نظر می رسد تیمی است که در سراسر جهان مستقر است – سه نفر از آنها در آسیا مانند کره جنوبی ، ژاپن و هند و همچنین در فدراسیون روسیه از جمله آمریکای جنوبی و شمالی (آرژانتین و ایالات متحده).

توزیع بین المللی تیم نویسنده آن به طور کلی یک مزیت اضافی برای تیم Bits Online دارد. این شرکت قادر است نویسندگان محلی را به داستان های مختلف در آن منطقه از جهان اختصاص دهد ، اجازه می دهد نوع پوشش این نویسندگان به طور قابل توجهی افزایش یابد ، به ویژه در مواردی که مربوط به پوشش رویدادهای بین المللی رمزنگاری است..

به طور کلی ، تیم نوشتن خود محتوای با کیفیت بالایی را برای سایت تولید می کند ، و بصیرت محلی بی نظیری را ارائه می دهد که گاهی ممکن است در سایر اخبار دنیای رمزنگاری و بلاکچین از بین برود.

تیم اجرایی

 • سردبیر مسئول – اسکات فارگو
 • سردبیر ارشد – ایوان فاگارت
 • ویراستار – ویلیام پستر

سیاست های تحریریه

Bits Online در بخش مختصر خود در صفحه “درباره ما” سیاست های سرمقاله خود را با جزئیات دقیق شرح می دهد. تیم Bits Online ادعا می کند که هدف آن ارائه “آخرین اخبار و تفسیرهای آگاهانه در مورد بیت کوین ، بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده ، فین تک و فناوری” است در حالی که همچنین قصد داشت طیف وسیعی از نظرات متخصصان صنعت را نیز ارائه دهد به عنوان خودی.

خود شرکت همچنین اظهار داشت که در تلاش است “با گزارش عادلانه و واقعی از داستانهای مهم صنعت ما به ذینفعان خدمت کند”. بیتسون آنلاین سیاست تبلیغات خود را به صورت عمومی فاش نمی کند.

حساسیت به زمان

Bits Online باعث می شود که سایت خود به صورت بسیار مکرر به روز شود. این امر به ویژه هر زمان که رویداد رمزنگاری عمده ای در حال وقوع باشد ، صادق است. با این حال ، در یک روز معمولی برای تیم ، تیم Bits Online مسئول به روزرسانی صفحه با 5 تا 10 عنوان در روز خواهد بود ، هرچند که این می تواند بستگی به مشغله روز داشته باشد..

اگر شما فردی هستید که با تأکید خاصی بر وب سایت هایی که اخبار مهم دنیای رمزنگاری و بلاکچین را پوشش می دهند ، نگاه می کنید ، احتمالاً سایت های بزرگتری وجود دارد که می توانید برای به روزرسانی به موقع از آنها بازدید کنید. با این حال ، خبرهای پرطرفدار Bits Online و اخبار خبری معمولاً در 12 تا 24 ساعت اول انتشار خبر به پلت فرم اضافه می شوند.

در کنار این ، خود تیم تحریریه ، در سطح بین المللی توزیع می شود ، به این معنی است که آنها نه تنها می توانند اطلاعات محلی بیشتری را در مورد اخبار مختلف ، با تمرکز منطقه ای بیشتر ارائه دهند. همین تیم بیش از همه قادر به گزارش در مورد طیف گسترده ای از داستان ها است و وب سایت را 24 ساعت در روز و 7 روز هفته به روز می کند.

قطعات تخصصی ، مجله های راهنما و راهنما

بیت آنلاین ، همراه با پوشش اخبار از دنیای رمزنگاری و بلاکچین ، دارای یک بخش آموزش بسیار دقیق در بستر آنلاین آن است. این راهنماها اطلاعات مختلفی را برای کسانی فراهم می کنند که یا کار خود را در دنیای استفاده از رمزنگاری و سرمایه گذاری آغاز می کنند ، یا به سادگی می خواهند وارد زمینه های مختلفی مانند استخراج رمزنگاری شوند.

برخی از این راهنماها شامل مثالهایی از جمله “آیا می توانم بیت کوین را بدست بیاورم؟” ، به عنوان یک مثال ، در حالی که دیگران نمای کلی تری از جنبه های اصلی را برای کسانی که در فضا شروع می شوند ، ارائه می دهند. در حالی که این منابع را فراهم می کند ، تمرکز اصلی تیم بر روی اخبار و تجزیه و تحلیل است ، در مقایسه با راهنماهای آموزشی.

اعتبار: 7/10

پوشش رویداد

علی رغم اینکه یکی از وب سایت های کوچکتر برای پوشش خبری است ، بیت آنلاین موفق شده است واقعاً خود را از نظر پوشش فعالیت های بین المللی بسیار فعال کند. همراه با این پوشش روزنامه نگاری ، کانال YouTube Bits Online همچنین ده ها فیلم را نشان می دهد که این رویدادهای مختلف جزئی و مهم را در دنیای رمزنگاری به نمایش می گذارد.

بیت آنلاین علاقه ویژه ای به مصاحبه با افراد عمده و بسیار تأثیرگذار در طی این رویدادها ، دریافت اطلاعات آنها در مورد محصولات مختلف ، و همچنین نظرات در مورد پیشرفت ها به طور کلی در صنعت رمزنگاری و بلاکچین دارد..

برخی از مصاحبه های اخیر که Bits Online از طریق کانال های YouTube خود انجام داده است ، شامل طیف وسیعی از تأثیرگذاران و کارآفرینان در لیست A است ، مانند جیان وو.

هر زمان که تیم Bits Online تصمیم به حضور حضوری در این رویدادها بگیرد ، این شرکت تلاش می کند تا از طریق وبلاگ خود بهمراه کانال YouTube خود پوشش گسترده ای را ارائه دهد. همانطور که شروع به این رویدادهای خاص است ، Bits Online همچنین تعدادی یا راهنماهای مربوط به آن رویداد را منتشر می کند ، به آنها بصیرت می دهد و به کسانی که قصد شرکت در آن را دارند کمک می کند و درباره این رویداد و آنچه انتظار می رود بیشتر می آموزد..

رسانه های اجتماعی

در میان انواع رسانه های اجتماعی که بیت آنلاین از آنها استفاده می کند ، اثبات می شود که این شرکت بیشترین فعالیت را در مورد توییتر ، فیس بوک و همچنین یوتیوب دارد. به طور کلی ، بیت آنلاین از این کانال های مختلف رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، داستان ها و مصاحبه های خود استفاده می کند ، زیرا در وب سایت رسمی بیت آنلاین موجود است.

در کنار این کانال های رسانه های اجتماعی ، بیت آنلاین بیش از حد فعال از طریق کانال YouTube خود ، به ویژه در هنگام رویدادهای بین المللی ، اثبات می کند – دسترسی کاربران به ده ها فیلم از سراسر صنعت بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده از جمله مصاحبه با چهره های بسیار تأثیرگذار را در اختیار کاربران قرار می دهد..

ابزارهای کاربر

در این لحظه از زمان ، تیم بیت آنلاین امکان دسترسی به انواع ابزارهای رمزنگاری شده یا بلاکچین را به کاربران نمی دهد. و مشخص نیست که آیا در آینده ای نزدیک قصد آن را دارد یا نه.

بزرگترین قدرت

به طور کلی تیم Bits Online ، از طریق طیف وسیعی از پست های وبلاگ ، و همچنین یک کانال YouTube ، مانند طیف وسیعی از راهنماها ، مصاحبه ها ، پوشش رویدادهای بین المللی ، قبل ، حین و بعد از وقایع ، میزان استثنایی را پوشش می دهد. عمومی.

رابط کاربری و طراحی

بیت آنلاین خود با یک سری تصاویر پیمایشی که از بالای صفحه اصلی می چرخد ​​، یک طرح وبلاگ نسبتاً ساده و بدون مزخرف دارد. همه آنها با طیف وسیعی از عناوین و بیانیه های مختلف مطبوعاتی در دو نوار کناری همراه است..

این رابط کاربری در مقایسه با سایر وب سایت های رمزنگاری و بلاکچین کمی ناخوشایند است ، بیت آنلاین داستان های خبری و گزارش های امروز را به طور غیرمعمولی نزدیک به داستان های مختلفی که تا چند هفته پیش منتشر شده قرار می دهد ، دیدن بازدید کنندگان از سایت برای آنها بسیار غیرمعمول است. صفحه اول ، و ایجاد یک تأثیر منفی برای کسانی که کاملاً جدید در این سیستم عامل هستند ، به ویژه در جایی که آنها به دنبال جدیدترین و آخرین اخبار هستند.

مرور

Bits Online خود بعنوان یک رسانه خبری رمزنگاری فعالیت می کند که متعلق به یک شرکت محدود ، Talon Media Group است که خود در چارلستاون ، نویس ، سنت کیتس و نویس مستقر است..

همراه با تاسیس نسبتاً اخیر ، به ویژه در مقایسه با سایر سیستم عامل های خبری ، دارای یک رتبه بندی قوی الکسا با ده ها هزار دنبال کننده رسانه های اجتماعی در میان سیستم عامل های مختلف خود است. نوع عملکردی که در طول سالها نشان داده است چشمگیر است – در برخی موارد می توانید بیشتر از بزرگترها و قدیمی ترها کار کنید.

اگرچه خود وب سایت هنگام ارسال داستان های مهم چندان پرکار نیست ، مخصوصاً وقتی که صحبت از توانایی رقبای بزرگتر آن برای انجام همان کار باشد – با این وجود به لطف تنوع ، هنوز هم می تواند از یک جامعه رمزپایه و بلاکچین نسبتاً متنوع بازدید کند. محتوایی مانند فیلم ، مصاحبه ، پادکست همراه با طیف وسیعی از مطالب منحصر به فرد دیگر.

در حالی که تعدادی دیگر از وب سایت های خبری رمزنگاری و بلاکچین معمولاً YouTube را به عنوان رسانه ای برای ایجاد محتوا ، مصاحبه و گزارش نادیده می گیرند ، بیت آنلاین تمرکز ویژه ای بر محتوای ویدئویی خود دارد. با کانال اختصاصی بیت آنلاین YouTube با طیف وسیعی از ویدیوها از کنفرانس های کوچک و بزرگ ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین – همراه با مصاحبه با چهره های برجسته و تأثیرگذار از سراسر دنیای رمزنگاری ، به طور مرتب به روز می شود.

در حال حاضر ، تیم Bits Online تاکنون بیش از ده ها ویدیو در کانال خود ارسال کرده است که حضور آن در YouTube ادامه دارد و به نفوذ خود ادامه می دهد. با حرکت رو به جلو ، Bits Online قصد دارد همچنان از کانال YouTube و محتوای ویدئویی خود برای نمایش مصاحبه ها و مکاتبات بیشتر از آخرین رویدادها و چهره های تأثیرگذار استفاده کند..

Bits Online وقتی صحبت از تیم نویسندگی و ویرایش می شود ، نسبتاً شفاف باقی می ماند. همه نویسندگان آن با ذکر نام و نام خانوادگی در بالای هر مقاله ای که در وب سایت قرار دارد ، ذکر شده اند. بازدیدکنندگانی که روی این نام نویسندگان کلیک می کنند ، می توانند تمام مطالبی را که برای وب سایت Bits Online ارائه داده اند ، به همراه خلاصه ای نسبتاً کوتاه از نویسنده مورد نظر ، با کلیه شرایط حرفه ای و همراه با تجربه در صنعت ، مشاهده کنند..

بر اساس اطلاعات محدود موجود در صفحه LinkedIn برای Bits Online ، این شرکت توسط سردبیر – اسکات فارگو هدایت می شود. جدا از این سطح نسبتاً ابتدایی اطلاعات ، اطلاعات کمی نسبتاً کمی در رابطه با تیم مدیریت و / یا م foundسس پشت بیت آنلاین وجود دارد ، با صفحه “درباره ما” اطلاعات ناچیزی در مورد زمان دقیق تأسیس شرکت یا چه کسی ارائه می شود. دقیقاً شرکت را اداره می کند.

در کنار این اطلاعات مبهم و کمیاب ، موقعیت Bits Online در مقایسه با سایر سیستم عامل های اخبار بلاکچین و رمزنگاری کاملاً غیرمعمول است. این یکی از معدود مواردی است که برای مثال مستقر در سنت کیتس و نویس است و در حال اتمام است. Bits Online در ادامه آدرس مشخصی را برای شرکت به عنوان چارلستاون ، نویس ارائه می دهد و اگرچه در آنجا تاسیس شده است ، ظاهراً مشخص نیست که آیا تیم تحریریه ، تا حدی ظرفیت ، از همان منطقه مستقر است یا خیر..

در حالی که شرکت Bits Online در خارج از این منطقه مستقر است ، با جستجوی شرکت مادر “Talon Media Group” اطلاعات بسیار محدودی در مورد شرکت موردنظر نشان داد. به همین دلیل است که کاملا مشخص نیست که بیت آنلاین به طور رسمی تاسیس شده است. به نظر می رسد بیشتر پروفایل های شبکه های اجتماعی وابسته این شرکت تأسیس آن از سال 2017 است. گرچه این چیزی است که این سایت ها ادعا می کنند ، کانال YouTube دارای یک سری ویدیوها است که تا 2014 باز می گردد ، از جمله تعدادی قسمت های ‘پادکست مختصر سکه’ آن.

با توجه به تیم تحریریه این شرکت ، Bits Online طیف چشمگیری از نویسندگان بسیار ماهر و باتجربه را در سراسر جهان پوشش داده است که طیف وسیعی از اخبار را پوشش می دهد. این نشان دهنده نوعی رویکرد صنعتگرانه است که Bits Online نسبت به تیم نویسندگی خود دارد – انتخاب استخدام تعداد زیادی نویسنده بسیار ماهر ، دارای استراتژیک ، نمایندگی شرکت های مختلفی که در آنها اقامت دارند ، در مقابل استخدام تعداد زیادی از نویسندگان.

به لطف این رویکرد است که تیم بیت آنلاین نویسندگانی را در خارج از روسیه ، کره جنوبی ، هند ، ژاپن ، انگلستان ، آرژانتین و ایالات متحده دارد. به لطف این رویکرد استفاده از آواتارهای جغرافیایی نویسندگان برای منطقه خود در جهان است که بیت آنلاین پوشش گسترده ای ، هم از گزارش های خبری و هم از حوادث ، فراهم می کند..

به طور خلاصه ، بیت آنلاین هنگامی که اخبار و اخبار اخیر در دنیای پیوسته فناوری رمزپایه و بلاکچین را پوشش می دهد ، در بهترین حالت عمل می کند. کانال اختصاصی یوتیوب این شرکت همراه با محتوای مکتوب خود ، پست های منظم و محتوای ویدئویی مصاحبه با کیفیت بسیار حرفه ای با برخی از بزرگترین اسامی ارزهای رمزنگاری شده به همراه تعداد زیادی گزارش دیگر از رویدادهای مختلف رمزنگاری را به مشترکان و بازدیدکنندگان ارائه می دهد..

همراه با این ، این تیم دارای تیم نوشتاری است که در سراسر جهان مستقر است ، از آسیا ، اروپا تا آمریکای جنوبی و شمالی. این به لطف این تیم مستقر در سطح بین المللی است که این شرکت در ارائه بینش محلی در مورد اخبار مهم و تحولات سراسر صنعت بسیار خوب عمل می کند.

در حالی که خود این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین ، محبوب ترین و پرکارترین رسانه های خبری رمزنگاری موجود در فضا شناخته نشده است. همانطور که ، بیت آنلاین به دلیل سطح محتوای بسیار بالا و همراه با پوشش رویدادهای رمزنگاری و بلاکچین و همچنین پوشش ویدیویی از همان طاقچه منحصر به فرد خود را ساخته است..

کلمه نهایی در سایت های برتر Crypto News

در آنجا شما آن را داشته باشید بدیهی است که ، ما می دانیم MasterTheCrypto.com وب سایت مورد علاقه رمزنگاری شماست ، اما تمرکز اصلی ما ارائه راهنماهای قفسه های برتر و آموزش است و نیاز به حداقل شکستن لیستی از بهترین وب سایت های خبری ارزهای رمزپایه را داریم که همراه آنها نیز دنبال می شود..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me