banner
banner

BTC احتمالاً باعث شکستن گوه Bearish به طور موثر می شود ، روند ممکن است دوباره به پایین نزدیک به 6K $ برسد: Crypto Market Daily

جمعه ، 10 آوریل: بیشتر بازارهای ارز رمزنگاری شده شاهد اصلاحات هستند ، قیمت ها طی 24 ساعت گذشته بین 5 تا 10 درصد کاهش یافته است.

بیت کوین (BTC) درست زیر 7000 دلار افت کرده است تا در زمان مطبوعات حدود 5،900 دلار معامله کند.

بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اس وی (BSV) به ترتیب 9 و 11 درصد در روز از دست داده اند ، هر دو سود کوتاه مدت از تقلیل های پاداش بلوک اخیر خود را دوباره جذب می کنند.

با پایین آمدن BTC به زیر 7K دلار ، معامله گران به دنبال سطح پشتیبانی کوتاه مدت هستند

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

پیش از امروز ، BTC پس از سرکوب 7،500 دلار در الگوی تحکیم قرار داشت. با ادامه روند نزولی ، روند نزولی به تدریج افزایش یافت و دیروز روند کوتاه مدت به 7،100 دلار سقوط کرد. اگرچه روند طی چند ساعت آینده به سرعت اصلاح شد ، اما قیمت در حال حاضر سیگنال نزولی را نشان داده است. از هم اکنون ، قیمت برای مدت کوتاهی به زیر 7000 دلار رسیده است.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که آزمایش روز گذشته لبه پایین گوه نزولی نشانه هایی از شکستگی را نشان داده است و بازار به تدریج سیگنال های ضعیفی را منتشر می کند. با توجه به افزایش تدریجی حجم فروش سطح ساعتی ، احتمال شکست منطقی نیز افزایش می یابد.

اگر روند در 8-12 ساعت آینده نتواند به 7000 دلار بازگردد ، می تواند تأیید کند که مرحله بازگشت قبلی تا حدودی در حال پایان است و ممکن است مرحله جدید پایین آمدن شروع شود.

سرمایه گذاران بیت کوین باید به موقعیتی که در آینده نزدیک قیمت می تواند تثبیت شود توجه کنند. توجه داشته باشید که 6،600 ، 6150 و 6،000 دلار است که سطح پشتیبانی بالقوه هستند.

BTC می تواند پایین قبلی را حدود 4K $ آزمایش کند

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار روزانه Bitcoin در بالا شکستن لبه پایین را نشان می دهد. با این حال ، به نظر نمی رسد که حجم نزولی هنوز در سطح کافی بالا باشد ، بنابراین ممکن است شکستن یک دام باشد. تمرکز بر وضعیت تغییر حجم امشب – اگر سطح هنوز پایین است و قیمت به 7،050 دلار بازگردد ، سرمایه گذاران باید در مورد باز کردن موقعیت های کوتاه مراقب باشند.

با این حال ، همانطور که تضعیف گاوها در طی این هفته نشان داده شده است ، در حال حاضر شکستن منطقه مقاومت بین 7500-700 دلار دشوار است. روند احتمالاً همانطور که در شرایط 1 یا 2 نمودار 1 روزه بالا نشان داده شده است ، حرکت خواهد کرد.

شرط 1 نشان می دهد که قیمت ممکن است در حدود 6000 دلار دامپینگ را متوقف کند ، زیرا در گذشته یک موقعیت پشتیبانی قوی بود. اگر روند در اینجا به عقب برگردد ، به این معنی است که پایین دوم بسیار بالاتر از پایین است و قدرت برگشتی قوی خواهد بود.

شرایط 2 احساس بدتری در بازار نسبت به 1 نشان می دهد ، زیرا گاوها بدبین خواهند شد و بودجه های نزولی بیشتری وارد خواهند شد. در این حالت ، ممکن است که قیمت پایین قبلی را آزمایش کنید ، یعنی حدود 4000 دلار. این بدان معناست که بازگشت برای بازگشت به روند صعودی به زمان بیشتری نیاز دارد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،050 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،250 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6850 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،700 دلار

BCH Bulls به عنوان آخرین خط دفاعی 198 دلار به نظر می رسد

داده های مبادله همیشگی 1H BCH / USD. منبع: OKEx.com

اثر نیمی از BCH برای مدت کوتاهی هضم شده و قیمت همچنان ضعیف شده است.

پس از شکست زیر حمایت 250 دلار ، BCH اکنون به منطقه تجمیع مثلث در پایین دوره قبلی سقوط کرده است و به طور موقت 232 دلار پشتیبانی می شود..

به شرایط حجم فروش توجه کنید – اگر سطح بتواند را حفظ کند یا حتی افزایش دهد ، 232 دلار در آن لحظه پشتیبانی مثری نخواهد بود.

با این حال ، همانطور که روند در حال حاضر ادامه دارد ، احتمال تثبیت این موقعیت کمتر است ، زیرا 224 و 215 دلار به عنوان حمایت های قوی محسوب می شوند. 198 دلار آخرین خط دفاعی گاوها خواهد بود. اگر قیمت روی آن تثبیت شود ، به این معنی است که گاوها برای آماده شدن برای بازگشت بعدی به زمان زیادی احتیاج ندارند. سقوط زیر 198 دلار به این معنی است که پایین قبلی احتمالاً آزمایش می شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 243 دلار
 • مقاومت میان مدت: 250 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 232 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 215 دلار

درست پس از نصف شدن ، BSV وارد الگوی نزولی می شود

داده های مبادله همیشگی 1H BSV / USD. منبع: OKEx.com

BSV تقریباً تمام دستاوردهای ساخت را تا نصف شدن از دست داده است ، که امروز زودتر اتفاق افتاد. قیمت به طور موقت 195 دلار حمایت می شود ، اما الگوی نزولی آشکار است. سقوط زیر 188 دلار ممکن است در آینده به یک رویداد با احتمال زیاد تبدیل شود.

نمودار حجم BSV نشان می دهد که بودجه نزولی در حال افزایش است و سیگنال کاهش را مشاهده نمی کند ، بنابراین پشتیبانی 188 دلار ممکن است در حال حاضر موثر نباشد. شکستن 188 دلار به این معنی است که روند به سطح پایین برگردد ، زیرا این موقعیت را می توان به عنوان خط گردن پایین در ماه مارس مشاهده کرد. سقوط به زیر 170 دلار ممکن است به این معنی باشد که روند در تلاش است تا زیر 130 دلار پایین تر ایجاد کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 202 دلار
 • مقاومت میان مدت: 228 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 188 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 170 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me