banner
banner

BitMax.io (BTMX.com) و EtherZero (ETZ) مشارکت راهبردی ایجاد کردند

BitMax.io (BTMX.com) ، صنعت پیشرو نسل بعدی پلت فرم معاملات دارایی دیجیتال ، و EtherZero ، یک بستر قرارداد هوشمند برای توسعه دهندگان ، یک همکاری استراتژیک ایجاد کرده اند. EtherZero (ETZ) در BitMax.io لیست خواهد شد و معاملات در 19 آوریل 2019 آغاز می شود.

EtherZero چیست?

EtherZero یک چنگال سخت در Ethereum است و مقیاس پذیری بالا ، پرداخت فوری ، پلت فرم غیرمتمرکز با هزینه صفر را برای توسعه دهندگان برای استقرار قراردادهای هوشمند و DApps فراهم می کند. مزیت معاملات فوری و هزینه های صفر ، آن را به یک بستر عالی برای توسعه DApp تبدیل کرده است.

مزایای EtherZero

مقیاس پذیری بالا: EtherZero با راستی آزمایی سریع از حجم معاملات بسیار بالا پشتیبانی می کند. این می تواند 1400 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

پرداخت فوری: لازم نیست توسعه دهندگان هنگام استقرار DApp ها نگران ازدحام شبکه یا تأخیر در معاملات باشند. سرعت تولید بلوک می تواند کمتر از یک تا سه ثانیه باشد در نتیجه زمان تأیید کاهش می یابد.

هزینه های معاملات صفر: خواه توسعه DApp ، اعزام یک قرارداد هوشمند یا راه اندازی معامله ، هزینه های معامله صفر است. سیستم EtherZero از Power برای اطمینان از عملکرد صفر معاملات مشترک استفاده می کند. Power یک واحد پول محلی بومی EtherZero است که در سازوکار MPoS تولید می شود. قابل معامله و انتقال نیست و فقط برای مصرف گاز در معاملات استفاده می شود.

الگوریتم اجماع MPoS نوآورانه: MPoS مخفف Masternode plus PoS است. الگوریتم اجماع MPoS یک سیستم Masternode را با Proof of Stake در یک شبکه دو لایه ادغام می کند. این سیستم عامل را منصفانه تر و غیرمتمرکزتر می کند. تا زمانی که شرکت کنندگان 20،000 سکه ETZ و یک سرور ابری داشته باشند ، آنها می توانند در استخراج masternode شرکت کنند و حق رای در جامعه خودمختار را دارند.

جامعه خودمختار: درجه بالایی از خودمختاری جامعه ، همه افراد را قادر می سازد تا پیشنهادهای جامعه را آغاز کرده ، رأی دهند و در ساخت جامعه مشارکت داشته باشند. این وسیله ای برای دستیابی به اتفاق نظر در مورد تغییرات پیشنهادی شبکه و توسعه امور مالی اکوسیستم EtherZero است.

از موارد و برنامه های آینده استفاده کنید

EtherZero به توسعه دهندگان کمک می کند DAPP هایی را که اغلب در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند و لزوما محدود به تجارت و امور مالی نیستند ، تنظیم کنند.

برخی از DApp های موجود در EtherZero L’ETZ ROCK ، یک برنامه استخراج و UnicornGo ، Friends Farm و Hit the Crypto ، همه بازی های آنلاین هستند. تیم EtherZero در نظر دارد یک پلتفرم برون سپاری و تجارت برای اتصال طراحان بازی ، نویسندگان ، سازندگان بازی و غیره طراحی کند..

در نوامبر سال گذشته ، EtherZero با بازی blockchain روسی IZX که در حال حاضر بیش از 40،000 کاربر دارد ، همکاری کرد..

CryptoAds ، آخرین تکرار CallsFreeCalls ، با EtherZero همکاری کرده است. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد با هرکسی تماس رایگان برقرار کنند و توسط تبلیغ کنندگان حمایت مالی می شود. این مشارکت نشان می دهد که این شرکت در نظر دارد سریعترین سرویس ممکن را به کاربران ارائه دهد.

علاوه بر این ، EtherZero در حال توسعه یک پلت فرم تجارت الکترونیکی برای پاسخگویی به نیازهای خرید با استفاده از EZT است. این برنامه همچنین قصد دارد یک برنامه نقشه برداری را اجرا کند ، که به آن MRO (نقشه سازمان جهانی واقعی) گفته می شود. این برنامه به مشاغل موجود کمک خواهد کرد تا با استفاده از قراردادهای هوشمند با مدیریت داخلی و مدیریت روابط مقابله کنند.

تیم EtherZero

گری لو ، مدیرعامل EtherZero ، معتقد است که در پنج تا ده سال آینده به یک پلت فرم مشترک توسعه DApp تبدیل خواهد شد.

یک تیم اصلی توسعه از چین در حال کار بر روی پروژه جهانی شبکه بلاک چین است. دو تیم ارشد توسعه DApp از اروپای شرقی و هند در تحقیق و توسعه کمک می کنند.

همزمان ، تعدادی از تیم های بازاریابی داخلی و خارجی در حال کار بر روی تبلیغ و بهره برداری از پلت فرم توسعه لایه پایه DApp هستند.

BitMax.io چیست?

BitMax.io صنعت پیشرو نسل بعدی پلت فرم معاملات دارایی دیجیتال است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی را به مشتریان خرده فروشی و نهادی در سراسر جهان ارائه می دهد. این در سال 2018 توسط گروهی از پیشکسوتان تجارت کوانتومی وال استریت تاسیس شد و بر اساس ارزشهای اصلی بلاکچین ، شفافیت و قابلیت اطمینان ساخته شده است تا خدمات مشتری با کیفیت بالا و تجربه تجارت را ارائه دهد.

تیم BitMax.io در صنعت شناخته شده است به عنوان اولین ، و تا کنون تنها ، مدل تجاری ابتکاری را که ترکیبی از “استخراج معاملات” و “استخراج معکوس” است ، معرفی می کند. در حالی که “استخراج معاملات” می تواند یک عمل نسبتاً رایج باشد ، جایی که کاربران به عنوان پاداش نشانه های بومی سیستم عامل ها را دریافت می کنند ، یک کاربر BitMax.io می تواند تخفیف را برای اجرای معاملات سازنده در حالت “معکوس معکوس” دریافت کند. ارزش معادل توکن BTMX ، BitMax.io رمز بومی پلت فرم ، از حساب کاربر کسر می شود و مشروط به قفل دائمی می شود. ثابت شده است که مدل تجارت ترکیبی برای ایجاد نقدینگی اضافی به سیستم عامل و کنترل گردش کل رمز BTMX در کل بازار موثر است..

BitMax.io همیشه تلاش می کند تا بازار جهانی خود را با مجموعه ای جامع از محصولات تجاری ارائه دهد. عملکرد معاملات حاشیه ای گام دیگری به جلو از منظر ارائه محصول برای تأمین بهتر نیازهای تجاری آنها است.

برای آن دسته از کاربرانی که خطرات مربوط به معاملات حاشیه ای را درک و تأیید می کنند ، این عملکرد به کاربران امکان می دهد وجوهی را از سیستم عامل وام بگیرند و دارایی های دیجیتال بیشتری از آنچه که معمولاً قادر به خرید آن نیستند ، معامله کنند. (عملکرد معاملات مارجین از BitMax.io برای بازارهای آمریکای شمالی در دسترس نیست.)

افزایش قدرت خرید به این معنی است که کاربران می توانند از دارایی های قابل معامله به عنوان وثیقه استفاده کنند. آنها با افزایش قیمت ، توانایی بازگشت بازده بیشتری را دارند. با این وجود ، هنگام کاهش قیمت ، آنها همچنین باید با خطر تلفات احتمالی روبرو شوند. به طور کلی ، راه اندازی معاملات حاشیه ای به پشتیبانی از حجم و نقدینگی سریع پلت فرم کمک می کند.

مشارکت سودمند متقابل

BitMax.io با تعهد در فهرست كردن فقط محصولات با كیفیت برتر صنعت به عنوان بخشی از استراتژی مشتری مداری ، پایگاه مشتری جهانی خود را به بیش از 150،000 كاربر ثبت شده و 53،000 عضو جامعه فعال گسترش داده است. با توجه به اینکه EtherZero خود را به عنوان یکپارچه کننده ، مروج و مجری فناوری بلاکچین در نظر گرفته است ، انتظار می رود که همکاری استراتژیک BitMax.io و EtherZero برای تشویق بیشتر استفاده از بلاکچین در زندگی روزمره.

برای اطلاعات بیشتر ، BitMax.io را دنبال کنید:

سایت اینترنتی: http://www.BitMax.io

توییتر: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

تلگرام: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

متوسط: https://medium.com/bitmax-io

مخاطب: [ایمیل محافظت شده]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me