banner
banner

Swarm 2.0 Go Live – حقایق Swarm

به روزرسانی مورد انتظار Swarm 2.0 در این ماه فعال شد. به روز رسانی فشار می دهد بستر، زمینه در حال حاضر قابل توجه زیرساخت های باز یک گام جلوتر است. اکنون ، مشاغل می توانند در چندین بلاکچین با کاهش نرخ ، رمزهای امنیتی صادر کنند. در حال حاضر ، Swarm می تواند رمزهای امنیتی را در Ethereum ، Stellar و ترون.

Swarm چیست?

Swarm 2.0 یک پلت فرم توکن سازی و صدور در سطح شرکت است. مشاغل می توانند با استفاده از پروتکل swarms SRC-20 هر دارایی را رمزگذاری کنند. در حال حاضر ، Swarm طیف گسترده ای از دارایی ها را شامل می شود از جمله اوراق بهادار ، سهام و حتی هنرهای زیبا. این استراتژی سطح ورود سرمایه را کاهش می دهد و دسترسی شرکت ها به یک جامعه سرمایه گذاری جهانی را فراهم می کند. نکته مهم ، این پلتفرم شامل برخی از ویژگی های منحصر به فرد است که باعث می شود آن را در میان جمعیت در حال افزایش صدور کارت برجسته کند.

هزینه های صفر جلو

ازدحام ابروها را در سراسر جامعه رمزنگاری بالا انداخت اعلام کردن یک ساختار هزینه پیش پرداخت صفر برای شرکت هایی که می خواهند میزبان STO باشند. مدل جدید قیمت گذاری این شرکت هزینه های زیادی را که معمولاً مربوط به مشارکت های سرمایه گذاری جمعی است ، از بین می برد. در گذشته ، تحلیلگران این هزینه ها را به عنوان یکی از اصلی ترین موانع تأخیر در تصویب توزیع امنیت گسترده عنوان می کردند. اکنون ، مشاغل دارای یک استراتژی سرمایه گذاری جمعی مبتنی بر بلاکچین برای استفاده از آن هستند.

ازدحام از طریق توییتر

ازدحام از طریق توییتر

متن باز

Swarm مفهومی با منبع باز است که مرزهای توکن سازی را به سطح بعدی می رساند. یک مثال از رویکرد سودمند شرکت در بازار در آگوست 2018 اتفاق افتاد. در این زمان Swarm فاش شد این ارزش سهام کارمندان را در برنامه تجارت بسیار معروف Robinhood به ثبت رسانده بود.

از قضا ، Robinhood هیچ ایده ای نداشت ، چه کسی ، یا چه کسی ، Swarm بود که در مورد این حرکت سedال شد. این شرکت هرگز اعلام و حتی برنامه ای برای عرضه سهام عمومی نداشته است. خوشبختانه ، Swarm به روشی کار می کند که در آن شرکت برای ارائه این محصولات به مجوز نیاز ندارد. در اینجا چگونگی Swarm توانسته است این مانور را بدون هیچ گونه تأیید Robinhood انجام دهد ، و چرا انجام این کار قانونی است.

Swarm 2.0 چگونه کار می کند

در این مثال ، این شرکت از ترکیبی از مشارکت های کارگزاران و مدیران سندیکا برای تأمین ارزش سهام از کارمندان گذشته Robinhood استفاده کرده است. این کارمندان می خواستند ارزش سهام خود را قبل از عرضه سهام شرکت منحل کنند. وقتی سهام کافی جمع شد ، در یک شرکت پوسته حبس شد. سپس ، Swarm سهام شرکت پوسته را به عنوان نشانه SRC-20 به دست آورد.

نکته مهم ، نشانه های SRC-20 ملاحظات مربوط به انطباق قانونی و نظارتی خودکار را مستقیماً در پروتکل ادغام می کنند. این باعث می شود که نشانه های SRC-20 در سناریوهای مورد استفاده انعطاف پذیر باشند.

پروتکل دسترسی به بازار

جالب اینجاست که Swarm 2.0 از پروتکل دسترسی به بازار (MAP) برای فعال کردن معاملات بین بلاکچین یکپارچه استفاده می کند. این ویژگی باعث جذابیت بیشتر نشانه های SRC-20 برای سرمایه گذاران می شود زیرا به توکن ها امکان دستیابی به قابلیت همکاری بالاتر را می دهد. همچنین ، MAP علاوه بر رمز Swarm’s SRC-20 می تواند با سایر رمزهای امنیتی نیز کار کند.

Swarm 2.0 Masternodes

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی Swarm استفاده از است Masternodes تا امنیت بلاکچین خود را حفظ کند. این گره ها از نظر تأیید و افزودن معاملات به بلاکچین ، عملکردی مشابه بیت کوین دارند. Masternodes برای خدمات خود توکن SWM کسب می کند. خوشبختانه هرکسی می تواند Masternode شود. شما فقط نیاز به Stake 50،000 توکن SWM دارید.

شما خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید سازه های SRC-20 با پروتکل ERC-20 سازگار است. در نتیجه ، این سازگاری بدان معنی است که شما می توانید منابع SWM خود را در هر کیف پول ERC-20 قرار دهید. پس از جمع آوری نشانه های خود ، به سادگی masternode را بارگیری کنید نرم افزار و شما رسمی هستید.

مشارکت های بزرگ

مشارکت بخش مهمی از استراتژی تجارت Swarm است. به طور قابل توجهی ، این شرکت با ارائه دهنده خدمات مخفی رمزگذاری مستقر در انگلستان ، مس همکاری کرد. مدیر عامل و بنیانگذار Swarm در مورد مشارکت صحبت کرد, فیلیپ پیپر, سازگاری شرکت ها را توصیف کرد. او همچنین لحظه ای وقت گذاشت و توضیح داد که چرا مس مناسب خوبی است. مس امنیت درجه نهادی را برای دارایی های دیجیتال فراهم می کند.

انبوهش کن

Swarm همچنان به توسعه پلت فرم خود به گونه ای ادامه می دهد که آن را از رقابت جدا کند. استفاده این شرکت از یک ساختار هزینه پیش پرداخت صفر نشان می دهد که این شرکت در تلاش برای بیشتر پذیرش رمزنگاری جدی است. انتظار می رود در ماههای آینده شاهد “انبوه” پروژه های جدیدی باشید که از این سیستم عامل راه اندازی شده اند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me