banner
banner

اگر بیت کوین نتواند به بیش از 7 هزار دلار بازگردد ، به احتمال زیاد دوباره پشتیبانی 6.5 دلار را آزمایش می کند: Crypto Market Daily

سه شنبه ، 21 آوریل: بازارهای ارزهای رمزنگاری شده طی 24 ساعت گذشته شاهد اصلاحاتی هستند.

بیت کوین (BTC) به زیر 7000 دلار سقوط کرد و در زمان مطبوعات حدود 6،850 دلار معامله کرد که در روز 4 درصد کاهش داشت.

اتریوم (ETH) با بیش از 5 درصد کاهش ، مجدداً با مقاومت 176 دلار برای معامله در حدود 172 دلار مواجه است.

Ripple’s XRP نیز طی 24 ساعت گذشته 4 درصد ضرر داشته و به زیر 0.19 دلار رسیده و در حدود 0.183 دلار برای هر سکه معامله کرده است.

بیت کوین در بازپرداخت در مقیاس کوچک

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

حتی با نگاهی به روند شب گذشته BTC در سطح ساعتی ، نمی توان گفت که روند نزولی را تجربه می کند. در بهترین حالت ، شرایط فعلی یک بازپس گیری سطح کوچک است که هدف آن اصلاح افزایش پس از بازگشت در روز پنجشنبه است. این باید یک گروه تجاری کوتاه مدت سودآور باشد.

از منظر روند فعلی ، حجم فروش سنگین کوتاه مدت در حال اتمام است. احتمال سقوط م effectivelyثر به زیر 6،750 دلار در چند ساعت آینده کم است. با این حال ، در مقایسه با حجم صعودی در 16 آوریل ، حجم نزولی گسترش یافته همچنان کم است ، به این معنی که هنوز برخی از موقعیت های سودآور در بازار وجود دارد. اگر آنها ترک را انتخاب کنند ، قیمت کاهش می یابد.

اگر ایجاد ثبات در بالای 7000 دلار برای بازگشت مشکل باشد ، یا روند همچنان در حدود 6،750 دلار در نوسان باشد ، ممکن است چشم انداز بازار به بالای 6،500 دلار سقوط کند و سپس پشتیبانی پیدا کند.

فلسفه تجارت هنوز در کوتاه مدت در کوتاه مدت و در پایین آرزو می شود. نقاط ورود و خروج در نزدیکی سطوح اصلی پشتیبانی یا مقاومت انتخاب می شوند و معامله گران نمی توانند سفارش را برای مدت طولانی نگه دارند.

BTC ممکن است در 2-3 روز آینده شاهد نوسانات شدید باشد

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 روزه بیت کوین نشان می دهد که در بالای بازگشت اخیر قادر به آزمایش مورد قبلی نبوده است ، که در حدود 7،450 دلار بود. این بدان معنی است که بالای هر برگشت کم می شود ، اگرچه پایین هر عقب نیز بالاتر می رود – هنوز هم یک وضعیت متعادل از گاوها و خرس ها است.

میانگین متحرک نشان داده شده در نمودار ، MA (30) و MA (60) ، به ترتیب تبدیل به پشتیبانی و مقاومت فعلی روزانه می شوند. از آنجا که احتمالاً این دو میانگین در آینده نزدیک عبور می کنند ، ممکن است در 2-3 روز آینده یک نوسان بزرگ اتفاق بیفتد زیرا در صورت شکسته شدن میانگین متحرک ، روند ممکن است تغییر کند.

با این حال ، در نمودار سطح روزانه ، بهتر است از موقعیت عبور برای قضاوت در مورد تغییر روند استفاده کنید. بنابراین ، اگر MA (30) سیگنال حرکت به سمت بالا را نشان دهد ، در صورت شکل گیری موفقیت آمیز الگوی عبور ، روند آینده پمپ می شود.

سرمایه گذاران همچنین باید توجه داشته باشند که اگر قیمت همچنان به زیر 6500 دلار برسد ، این ممکن است MA (30) را به سمت پایین حرکت کند و عبور از آن با MA (60) در کوتاه مدت دشوار باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6،950 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،200 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،550 دلار

نمودار ساعتی ETH سر و شانه ها را تشکیل می دهد

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

نمودار 4 ساعته ETH نشان می دهد که قیمت 175 دلار مسدود شده است و اکنون شروع به نشان دادن سیگنال دامپینگ می کند. حمایت از حدود 166 دلار ممکن است امتحان دیگری به امشب نیاز داشته باشد (HKT).

در حقیقت ، با مراجعه به نمودارهای حجم و قیمت ، به سختی می توان نتیجه گرفت که این روند اکنون از شانه سمت راست الگوی سر و شانه های ساعتی خارج شده است. بعد از شکل گرفتن شانه ، به احتمال زیاد یکی از دو شرط نشان داده شده در نمودار را تشکیل می دهد.

شرط 1 به این معنی است که این الگو ادامه پیدا نکرده و مقاومت صعودی قوی تر از حد انتظار است – آزمایش ETH برای بالاترین سطح ممکن است ، اما به سرعت سقوط می کند.

شرط 2 یعنی الگو با موفقیت شکل گرفته و روند تضعیف ادامه خواهد داشت و این بدان معناست که 166 دلار نامعتبر خواهد بود و ممکن است بازگشتی بالاتر از 150 دلار باشد..

با این حال ، سطح واگرایی MACD ETH اندک است. سرمایه گذاران می توانند با استفاده از این مرجع قضاوت کنند که دامپینگ قوی نخواهد بود ، بنابراین شرط 2 یک رویداد بعید است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 175 دلار
 • مقاومت میان مدت: 189 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 166 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 155 دلار

XRP دوباره در کانال نزولی فرو رفت

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

همانطور که نمودار نشان می دهد ، XRP شب گذشته دوباره به کانال نزولی سقوط کرد ، اگرچه صبح امروز روند برگشت روند روند را از کانال خارج کرد. قیمت با 0.1855 دلار مهار می شود و سیگنال ضعیف می شود.

در حال حاضر ، روند تقریبا در نزدیکی لبه بالایی کانال نزولی در حال حرکت است. اگر کانال بتواند پشتیبانی موثر طی چند ساعت آینده باشد ، روند ممکن است مانند شرایط 1 حرکت کند که به این معنی است که قدرت پشتیبانی لبه بالایی قوی است و روند وارد روند نزولی نخواهد شد.

در غیر این صورت ، اگر قیمت مجدداً به طور م intoثر در کانال سقوط کند و پس از یک بازپرداخت کوتاه مدت بازگشت قیمت توسط لبه بالایی مسدود شود ، به این معنی است که روند نزولی طولانی تر در پیش است. سرمایه گذاران باید روی تأثیر پشتیبانی حدود 0.1810 دلار تمرکز کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1850 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1885 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1810 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1780 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me