banner
banner

سرمایه گذاری در Crypto.com (CRO) – یک راهنمای جامع

Crypto.com (CRO) چیست?

Crypto.com یک بانک رمزنگاری است و آنها یک اکوسیستم بلاکچین جامع ایجاد می کنند که محصولات متنوعی با ارزش منحصر به فرد را در بر می گیرد. این ویژگی ها شامل کارت ویزای رمزنگاری فلزی ، بستر برنامه یکپارچه ، مبادله رمزنگاری ، کیف پول غیر حضوری با ویژگی های DeFi ، خدمات وام دهی و سود سپرده رمزنگاری می شود. به این ترتیب, Crypto.com هر آنچه برای مشارکت موفقیت آمیز در اقتصاد غیر متمرکز نیاز دارند را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Crypto.com به دنبال گسترش نرخ ارز رمزنگاری شده تا ارتفاعات جدید است. در حال حاضر ، سرمایه گذاران جدید می توانند دریابند که ورود به فضای رمزنگاری یک روند گیج کننده است که آنها را به تعامل با چندین سیستم عامل و فن آوری های جدید نیاز دارد. همه این اقدامات می تواند برای کاربران جدید که با بخش بلاکچین آشنایی ندارند ناامید کننده باشد.

علاوه بر این ، میلیاردها نفر در سراسر جهان وجود دارند که دسترسی به ابزارهای اساسی مالی مانند چک کردن حساب ندارند. Crypto.com این افراد گزینه کارآمدتر و در دسترس تری برای وضعیت موجود فراهم می کند. بحث کردن اهداف کلی سیستم عامل, کریس مارسالک, بنیانگذار و مدیر عامل Crypto.com اظهار داشت:

Kris Marszalek گفت: “ما اعتقاد داریم كه این حق اساسی شما برای انسان است كه پول ، داده و هویت خود را كنترل كنید.”,

سرمایه گذاری در Crypto.com (CRO) - یک راهنمای جامع

مدیر عامل شرکت Kris Marszalek در Crypto.com

تاریخچه Crypto.com (CRO)

در سال 2016 تاسیس شد, Crypto.com یکی از سیستم عامل های پیشگام پرداخت و ارزهای رمزپایه است که مأموریت دارد سرعت انتقال جهان به ارزهای رمزپایه را تسریع کند. قبلاً با نام موناکو شناخته می شد ، یکی از اولین پلتفرم هایی بود که سعی در ایجاد یک م toسسه مالی بلاکچین جهانی داشت. این سکو موفق فوری شد.

قابل ذکر است ، این شرکت مقدار نامعلومی را برای این دامنه حق بیمه هزینه کرده است. با اکوسیستم به خوبی توسعه یافته ، اکنون 3 میلیون کاربر در سراسر جهان از این سیستم عامل استفاده می کنند.

Crypto.com کارت ویزای فلزی

Crypto.com Metal Visa Card

تبادل Crypto.com

در سال 2019 ، Crypto.com تبادل خود را آغاز کرد و برخی از قابلیت های جدید را به اکوسیستم خود اضافه کرد. در حال حاضر اولین پلت فرم رمزنگاری است که دارای بالاترین استانداردهای صنعتی در زمینه امنیت از جمله ISO / IEC 27001: 2013 ، ISO / IEC 27701: 2019 ، PCI: DSS 3.2.1 ، انطباق سطح 1 و CCSS است. این سیستم عامل نسل جدید رویکردی ساده به بازار را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. کاربران از افزایش نقدینگی ، کارمزد پایین تر و دسترسی به سیستم تجارت کوانتومی دموکراتیک شده برخوردار هستند.

مزایای CRO Tokens

CRO Tokens رمز سودمندی برای اکوسیستم Crypto.com است. زنجیره Crypto.com برای ایجاد شبکه ای از پروژه های ارزهای رمزپایه و توسعه توانایی بازرگانان در پذیرش رمزنگاری به عنوان نوعی پرداخت ایجاد شده است. Crypto.com Chain یک راه حل بلاکچین بومی با عملکرد بالا است ، که باعث می شود معاملات بین کاربران رمزنگاری و بازرگانانی که رمزنگاری را قبول می کنند ، بدون درز ، مقرون به صرفه و ایمن باشد..

این نشانه ای است که برای دسترسی به خدمات در سیستم عامل ، دریافت پاداش ، پرداخت هزینه و معاملات موسسه استفاده می شود. کاملاً ساده ، این توکن های سازگار با ERC-20 قابلیت همکاری بی نظیری را در این بخش ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید نشانه های CRO خود را در هر کیف پول سازگار با ERC20 ذخیره کنید. این گزینه علاوه بر توانایی استفاده از کیف پول اختصاصی چند ارز ارائه شده توسط Crypto.com است.

20٪ p.a. کسب کنید با قرار دادن CRO در بورس

مزایای اصلی که به کاربران امکان می دهد سالانه 20٪ درآمد کسب کنند (روزانه پرداخت می شود) در اختیار کاربرانی است که حداقل به مدت 6 ماه حداقل 5،000 CRO در نظر بگیرند. به عنوان مثال ، اگر 5000 CRO را به مدت 180 روز شرط بندی کنید ، تقریباً 2.7397 CRO هر روز به عنوان سود دریافت خواهید کرد..

Staking CRO مزایای بیشتری به شما می دهد به جز 20٪ p.a. مشمول:

  • تخفیف کارمزد معاملات تا 100٪
  • دسترسی به سندیکا (توضیح در زیر)
  • پرداخت پاداش از طریق استفاده از Crypto.com پرداخت از طریق برنامه تلفن همراه
  • پاداش ثبت نام کاربر جدید

با تجارت CRO بدست آورید: Stake-To-Take

معامله گران خرده فروشی که حداقل 5000 CRO در مبادلات crypto.com شرکت دارند می توانند هنگام معامله در بورس تا 0.10٪ از هزینه های دریافت کننده را بدست آورند. تخفیف های اضافی معاملاتی به صورت تخفیف با افزایش مقدار CRO افزایش می یابد و هزینه ها باید در CRO پرداخت شود تا واجد شرایط باشد.

نحوه دریافت نشانه های CRO

دریافت نشانه های CRO آسان است. اولین مرحله بارگیری است Crypto.com اگر از طریق توسط بارگیری کنید ، این برنامه یا در iOS یا Android است اینجا را کلیک کنید 50 دلار به عنوان پاداش ثبت نام دریافت خواهید کرد. مراحل ثبت نام فقط 5 دقیقه طول می کشد. اگر قصد استفاده از ویژگی کارت بدهی این سیستم عامل را دارید ، باید شناسه و آدرس خود را ارائه دهید. ثبت نام شما به پایان رسیده است ، شما می توانید CRO ، Bitcoin ، Ethereum و سایر ارزهای رمزنگاری شده دیگر را از طریق کارت اعتباری ، کارت نقدی ، انتقال بانکی خریداری کنید و به راحتی می توانید BTC یا ETH را مستقیماً در سیستم عامل معامله کنید..

مزایای بستر های نرم افزاری Crypto.com

Crypto.com از طریق پروتکل منحصر به فرد خود ، مجموعه ای از مزایا را به بخش معرفی می کند. برای اولین بار ، این پلتفرم استخر نقدینگی عمیقی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما همیشه می توانید اقدام تجاری در این سیستم عامل پیدا کنید. علاوه بر این, Crypto.com دارای ساختار حقوقی بسیار پایین و رقابتی ترین قیمت های اجرای در بازار در حال حاضر. در اینجا برخی از ویژگی های مهم دیگر وجود دارد:

برنامه همه کاره

برنامه Crypto.com دارای یکی از پیشرفته ترین و با کاربردهای آسان در بازار است. کاربران می توانند بدون زحمت مستقیماً از دستگاه های هوشمند خود ارزهای رمزپایه را رصد ، ردیابی و خریداری کنند. از همه بهتر ، تعداد زیادی سکه وجود دارد. در حال حاضر ، برنامه Crypto.com به کاربران امکان خرید و فروش بیش از 55 ارز رمزنگاری شده با کارت اعتباری ، کارت نقدی ، فیات یا رمزنگاری را با هزینه واقعی می دهد ، کاربران درست می توانند از رمزنگاری خرید با 0٪ تبلیغ کارت اعتباری تا پایان ماه سپتامبر لذت ببرند 2020.

این برنامه دسترسی به کلیه مهمترین عملکردهای اکوسیستم را در اختیار کاربران قرار می دهد. به عنوان مثال ، می توانید کارت Crypto.com خود را با انتقال بانکی ، کارت نقدی یا اعتباری یا رمزنگاری مستقیماً شارژ کنید. این ابزار قدرتمند مالی برداشت خودپرداز رایگان و بدون هزینه سالانه و حداقل شرایط موجودی حساب ها را برای شما فراهم می کند.

Crypto.com کسب کنید

Crypto.com Earn مانند سپرده زمانی که می توانید در بانک پیدا کنید کار می کند ، اما درعوض می توانید حداکثر 8٪ p.a. درآمد کسب کنید. (هفتگی پرداخت می شود) در رمزنگاری های شما. سپرده های ثابت می توانند با حداکثر 12 درصد در سال نرخ بهره بالاتری کسب کنند. بالاترین نرخ بهره CRO توکن محلی آنها است که می توانید حداکثر 18٪ p.a بدست آورید. 3 اصطلاح وجود دارد که می توانید انتخاب کنید: انعطاف پذیر ، 1 ماه و 3 ماه و از 31 نشانه پشتیبانی می کند. همه حوزه های قضایی پشتیبانی نمی شوند ، لطفاً جزئیات را در صفحه درآمد Crypto.com بررسی کنید.

اعتبار Crypto.com

Crypto.com Credit خدمات وام های اعتباری ارائه شده توسط Crypto.com است و به کاربران این فرصت را می دهد تا بدون فروش آنها از دارایی های رمزنگاری شده خود درآمد کسب کنند. این برنامه از BTC ، CRO ، XRP ، ETH ، LTC ، EOS ، XLM به عنوان وثیقه پشتیبانی می کند و حداکثر 50٪ LTV را ارائه می دهد در حالی که نرخ بهره سالانه (APR) برای وام گرفتن 8٪ در صورت قرار گرفتن CRO است.

Crypto.com پرداخت کنید

کاربران می توانند با خرید کارت های هدیه (حداکثر 20٪) یا زمان پخش تلفن همراه (حداکثر 5٪) از طریق برنامه Crypto.com با استفاده از CRO به عنوان روش پرداخت ، پاداش پرداخت (Cbackback) دریافت کنند. آنها همچنین با ارسال CRO به دوستان خود از طریق برنامه Crypto.com با افزایش 10٪ (حداکثر ماهانه 5 دلار آمریکا برای هر کاربر) پاداش پرداخت را دریافت می کنند. پاداش پرداخت می تواند زمانی بدست آید که کاربران از طریق فروشگاههای آنلاین که از Pay Checkout به عنوان یکی از روشهای پرداخت خود پشتیبانی می کنند ، معامله آنلاین انجام دهند. کافیست کد QR پرداخت را با برنامه اسکن کرده و بلافاصله وجه نقد به کیف پول بروید.

کارت های ویزا MCO

یکی دیگر از ویژگی های محبوب Crypto.com کارت نقدی فلزی آن است. این کارت ویزای فلزی به کاربران امکان می دهد رمزنگاری خود را در هر زمان که ویزا را بپذیرد ، در زمان واقعی صرف کنند. نحوه کار سیستم ، رمز ارز شما مستقیماً به ارز فیات تبدیل می شود هرگاه کارت بدهی خود را بکشید. این وجوه حاصل از رمزنگاری فروخته شده شما بلافاصله روی کارت بارگیری می شود. به این ترتیب می توانید رمزنگاری خود را راحت تر از همیشه پس بگیرید یا هزینه کنید.

مزایای کارت & تخفیف

در حالت واقعی DeFi ، Crypto.com کارت بدهی برخی از ویژگی های جدید کنترل مشتری را معرفی می کند که مطمئناً مورد توجه قرار می گیرند. کاربران این امکان را دارند که در چند ثانیه کارت برداشت ، فریز و یخ زدگی کارت خود را انجام دهند و ارزهای رمزپایه را به معادل فیات خود تبدیل کنند. پس از فروش برخی از دارایی های ما دیگر منتظر پاک شدن ودیعه خود نیستید. اکنون می توانید بلافاصله به این وجوه دسترسی پیدا کنید.

کارت ویزا کارت MCO مزایای مختلفی از جمله تخفیف 100 درصدی در Spotify ، Netflix و Amazon Prime ، دسترسی به سالن فرودگاه برای کارتهای انتخابی ، برداشت خودپرداز بدون هزینه ، قابلیت ضربه زدن و پرداخت و نرخ های بین بانکی رقابتی را ارائه می دهد. کارت ویزای MCO ، نه فقط در بخش رمزنگاری ، در سراسر کشور قابل رقابت است. کاربران از هیچ گونه هزینه سالانه و هزینه بین بانکی مطلوب برخوردار نیستند. به طور خاص ، کاربران کارت بین المللی به طور متوسط ​​حدود 5-8٪ در خریدهای بین المللی صرفه جویی می کنند.

کلیدهای تو

برای اطمینان از اینکه شما تنها کسی هستید که به منابع خود دسترسی دارید ، کیف پول Crypto.com کلیدهای خصوصی شما را با خیال راحت در دستگاه شما ذخیره می کند. در بخش بلاکچین یک جمله رایج این است: “اگر شما کلید خود را ندارید ، رمزعبور خود را ندارید.” با Crypto.com کاربران رمزنگاری خود را دارند.

نحوه استفاده از Crypto.com (CRO)

استفاده كردن Crypto.com آسان است و هیچ فنی نمی داند که چگونه تا کنون. اولین قدم رفتن به صفحه ثبت نام سیستم عامل است. پس از تکمیل تمام شرایط ، تأیید نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد. اگر قصد استفاده از کارت بدهی فلزی را دارید ، باید یک آدرس حمل و نقل معتبر ارائه دهید.

پس از ورود کارت خود به پست ، آماده فعال سازی و بارگیری آن هستید. این فرایند فقط پنج دقیقه طول می کشد و از طریق رابط سیستم عامل انجام می شود. هنگامی که کارت شما تعادل نشان داد ، می توانید رمزعبور خود را در هر کجا که ویزا پذیرفته شود صرف کنید.

Crypto.com (CRO) – پیشگام DeFi

Crypto.com در راه رسیدن به تحقق چشم انداز خود در مورد هر کیف پول یک روزه ارز رمزنگاری شده است. در حال حاضر ، این پلت فرم فراگیر دقیقاً همان چیزی است که بازار برای جذب کاربران جدید به تعداد بی سابقه نیاز دارد. در نتیجه ، Crypto.com یکی از سریعترین رشد در سیستم عامل های بلاکچین با طیف کامل در جهان است.

برای بازدید از Crypto.com اینجا را کلیک کنید – شناسه ارجاع: SECURITIESIO برای مطالبه جایزه 50 دلار CRO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me