banner
banner

سرمایه گذاری در Dash Crypto – هر آنچه باید بدانید

ارز رمزنگاری شده محبوب با این هدف وارد بازار شد که ویژگی ها و مقیاس پذیری بیشتری نسبت به اسلاف خود در اختیار جامعه رمزنگاری قرار دهد. از زمان معرفی ، داش هم جامعه و هم سیستم عامل خود را به میزان قابل توجهی رشد داده است. امروز Dash یکی از شناخته شده ترین ارزهای رمزپایه در جهان است. نحوه رسیدن آن به اینجاست:

داش چیست?

Dash یک پروتکل منبع باز است که به عنوان یک هارد فورک از بلاکچین بیت کوین نشات گرفته است. این سکه به دلیل رویکرد منحصر به فرد خود در بازار شهرت پیدا کرد. تمرکز اصلی Dash بر روی حریم خصوصی و سرعت معاملات است. در نتیجه ، ردیابی معاملات Dash تقریباً فوری انجام می شود و تقریباً غیرممکن است.

Dash به دلیل مجموعه ای شگفت انگیز از ویژگی هایش محبوب شد. اکثر این ویژگی ها با معرفی داش در بازار جدید بودند. به این ترتیب ، داش همچنان یک نیروی پیشگام در بخش سکه های حریم خصوصی است. در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که داش را به یک سکه برای نگه داشتن چشم شما تبدیل می کند.

InstaSend

Dash با استفاده از پروتکل InstaSend قادر به انجام معاملات تقریباً فوری است. InstaSend ماینرها را دور می زند و از یک توافق رایج برای تایید اعتبار یک تراکنش استفاده می کند. این فرآیند زمان انتظار مرتبط با تأییدهای شبکه بلاکچین را از بین می برد. برای انجام این کار ، Masternodes حد نصاب رأی گیری را تشکیل می دهد.

وقتی کاربران درخواست InstaSend می کنند ، Masternode ویژه درخواست را می پذیرد و ورودی های معامله را قفل می کند. سپس داده های تراکنش از طریق شبکه به سایر Masternodes پخش می شود. این استراتژی تضمین می کند که معامله در بلوک بعدی معاملات قرار دارد.

ارسال خصوصی

یکی از پیشرفته ترین ویژگی هایی که Dash از آن استفاده می کند پروتکل ارسال خصوصی آن است. این پروتکل کاربران Dash را قادر می سازد تا پرداخت های غیر قابل ردیابی را در بلاکچین انجام دهند و دریافت کنند. روش کار ساده است.

در ابتدا ، یک کاربر درخواست تراکنش PrivateSend را دارد. سپس این سیستم عامل معاملات آنها را انجام داده و Dash مصرف نشده کاربران را قبل از اجرای معامله مخلوط می کند. در مرحله بعدی ، پروتکل ورودی معاملات شما را خراب می کند تا اینکه فرقه استاندارد باشد. از آنجا کیف پول کاربر درخواستی را برای Masternodes ارسال می کند. این درخواست زمانی پر می شود که دو نفر دیگر درخواست های مشابه ارسال کنند.

در مرحله بعد ، یک masternode تمام ورودی ها را با هم مخلوط کرده و به کیف پول هر سه کاربر دستور می دهد ورودی ورودی که اکنون تبدیل شده است را پس بگیرند. کیف پول شما این فرقه را به خود بازپرداخت می کند. جالب است که کیف پول از آنچه به عنوان آدرس تغییر معروف است استفاده می کند. نکته اساسی ، کیف پول این روند را چندین بار تکرار می کند. از همه بهتر ، این اتفاق در چند ثانیه و بدون نیاز به کاربران برای انجام مراحل اضافی رخ می دهد.

زنجیر

ویژگی قدرتمند دیگری که Dash در آن به کار رفته است Chainlock است. این پروتکل در صورت استفاده موازی با InstaSend از 51٪ حملات محافظت می کند. وقتی بیش از نیمی از گره Blockchain داده های نادرست را وارد می کند ، حمله 51٪ رخ می دهد.

لک لک ها

پس از تجربه برخی از مشکلات با بروزرسانی 2014 با عنوان RC3 ، انجمن Dash تصمیم گرفت که بهترین راه حل برای ارتقا نرمال است. این میل به ایجاد Sporks منجر شد. Sporks امکان ارتقا major عمده مانند نرم و چنگال سخت اما بدون نیاز به تغییر فوری را فراهم می کند.

به روزرسانی های Spork با رویکرد چند مرحله ای وارد بلاکچین می شوند. این استراتژی به توسعه دهندگان اجازه می دهد داده های مربوط به زمان واقعی مربوط به بروزرسانی را رصد کنند. علاوه بر این ، به شبکه اجازه می دهد تا به تدریج بدون یکپارچگی آن ، به روزرسانی کند.

داش چگونه کار می کند

در شکل واقعی ارز رمزنگاری شده ، انجمن Dash توسط a اداره می شود سازمان خودمختار غیرمتمرکز (دائو) DAO ها به سادگی بسترهایی هستند که برای تعیین عملکرد خود به قراردادهای هوشمند رأی داده شده توسط جامعه بستگی دارند. DAO در بخش رمزنگاری حیاتی است زیرا دو نگرانی اصلی که همه پروژه ها با آن روبرو هستند را حل می کند – حاکمیت و بودجه.

انجمن داش

جامعه Dash از اعضای مختلف مختلفی تشکیل شده است که همه نقش خود را برای امنیت شبکه و به روز نگه داشتن پروژه ایفا می کنند. گره های استانداردی وجود دارد که وظیفه اقدامات مختلفی مانند پخش مجدد پیام ها و تأیید اعتبار معاملات در شبکه را بر عهده دارند. م nextلفه بعدی شبکه ماینرها است. این گره های شبکه هستند که بلوک تراکنش ها را تأیید می کنند و آنها را به بلاکچین اضافه می کنند.

Dash.org

Dash.org

قابل توجه است که 10٪ از کل بودجه دریافت شده از تلاش های معدنکاری مجدداً به اکوسیستم Dash سرمایه گذاری می شود. به طور خاص ، این بودجه در جهت توسعه پروژه های جدید جامعه است. در نتیجه ، Dash یکی از پر جنب و جوش ترین جوامع را در این بخش دارد. تا به امروز ، DAO چندین گروه پشتیبانی از جمله Dash Core Group، Inc (DCG) ایجاد کرده است. این توسعه دهندگان توسعه مستمر ، یکپارچه سازی و سایر پیشرفت ها را در اکوسیستم ایجاد می کنند.

Masternodes

شبکه Dash نیز استفاده می کند Masternodes. Masternodes قادر به انجام خدمات گره منظم هستند ، با این حال ، آنها همچنین دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد هستند. از طرف دیگر ، آنها به عنوان سهامدار عمل می کنند. Masternodes قادر است مستقیماً به پیشنهادهای بهبود اکوسیستم Dash رأی دهد. قابل ذکر است که هر masternode یک رأی دارد.

چگونه می توانم به یک Masternode تبدیل شوم?

برای تبدیل شدن به Dash Masternode باید چند شرط را داشته باشید. در درجه اول ، شما باید حداقل 1000 Dash در کیف پول شبکه داشته باشید. شما همچنین به یک آدرس IP ثابت نیاز دارید. نیازهای نهایی از جمله نوع CPU ، RAM ، فضای دیسک و پهنای باند شبکه موجود در مکان شما فنی هستند.

خط استخراج

کسانی که می خواهند Dash را استخراج کنند ، با شنیدن اینکه هنوز هم با استفاده از ماینرهای سنتی PC و GPU امکان پذیر است ، خوشحال خواهند شد. با این حال ، طی چند سال گذشته ، سکوهای معدنی ASIC وارد بازار شده اند. نکته مهم ، این شبکه از الگوریتم هش کردن X11 استفاده می کند. این پروتکل منحصر به فرد به طور خاص برای سیستم عامل توسط توسعه دهنده اصلی Dash ایجاد شده است ایوان دافیلد.

در مصاحبه ها ، دافیلد اظهار داشت که X11 تا حدی از روش زنجیره ای-هش کردن الهام گرفته است کوارک. الگوریتم X11 از الگوریتم هشدار زنجیر شده استفاده می کند. کاملاً ، X11 عنوان خود را به خاطر یازده الگوریتم هش علمی که برای تکمیل اثبات کار به آن بستگی دارد ، عنوان می کند.

در مقایسه ، بیت کوین از یک عملکرد هش کردن به نام SHA-256 استفاده می کند. پیچیدگی و پیچیدگی روزافزون Dash که به بازار می آورد ، امنیت مشابه با بیت کوین اما از بلاکچین کوچکتر را برای کاربران فراهم می کند. این توانایی برای تأمین حداکثر امنیت از تعداد کمتری از گره ها یکی از دلایلی است که Dash به عنوان رقیب اصلی در بازار باقی مانده است.

در الگوریتم هش X11 ، یک بلوک جدید تقریباً هر 2.6 دقیقه یکبار استخراج می شود. این بلوک ها حاوی 2 مگابایت داده هستند. این معادل تقریباً 56 تراکنش در ثانیه است. همچنین ، مشابه بیت کوین ، جوایز بلوک سالانه کاهش می یابد. در اکوسیستم Dash ، این کاهش با نرخ 7.14 درصد در سال انجام می شود.

موج جاذبه تاریک

پروتکل Dark Gravity Wave دشواری شبکه را مدیریت می کند. این پروتکل منحصر به پلتفرم است اما ویژگی های آن را با جاذبه کیموتو خوب است. ویژگی اصلی این پروتکل این است که به طور فعال سطح دشواری هر بلوک را تنظیم می کند. در مقایسه ، بیت کوین این تنظیمات را هر بلوک 2016 انجام می دهد.

تاریخچه داش

تاریخچه Dash از سال 2014 با نام Xcoin آغاز می شود. Xcoin یک ضربه فوری بود زیرا به کاربران ابزارهای محرمانه واقعی را می داد که در آن زمان در دسترس نبودند. اندکی پس از راه اندازی ، خالق Dash ، Evan Duffield تصمیم گرفت که هوشمندانه باشد که این پروژه قابلیت های حفظ حریم خصوصی خود را حتی بیشتر ارتقا دهد. این تمایل منجر به تغییر نام تجاری سکه به دارک کوین شد.

با این حال ، تغییر نام تجاری منجر به تبدیل شدن Dash به یکی از کالاهای اصلی در بازارهای Darknet شد. دافیلد با دیدن محدودیت های این روش ، دوباره سکه را با مارک تجاری جدید معرفی کرد. این بار با نام Dash تغییر نام داد. کلمه Dash از ترکیب کلمات “دیجیتال” و “پول نقد” گرفته شده است. قابل ذکر است ، تا سال 2016 ، Dash دیگر به طور گسترده در Dark Net استفاده نمی شد.

نحوه خرید

خرید داش آسان است. شهرت و طول عمر این رمز در بیشتر صرافی ها آن را در دسترس قرار می دهد. بینانس انواع مختلفی از جفت های معاملاتی Dash را فراهم می کند. برای شروع ، باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. ثبت نام سریع و سریع انجام می شود. با این حال ، قبل از شرکت در معاملات ، باید هویت خود را تأیید کنید.

پس از ثبت نام ، باید حساب fiat خود را تأمین مالی کنید. این کار از طریق انتقال بانکی یا از طریق کارت نقدی انجام می شود. اکنون که حساب شما فعال است و بودجه ای در دسترس دارید ، آماده تبدیل فیات خود به رمزنگاری هستید. توصیه می شود که به BTC تبدیل شوید. اکنون که BTC دارید ، می توانید مستقیماً BTC را با Dash معامله کنید. کل فرآیند بار اول حدود 20 دقیقه طول می کشد.

سرمایه گذاری در Dash Crypto - هر آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Dash Crypto - هر آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Dash Crypto - هر آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

چگونه می توان Dash را ذخیره کرد

به سه روش می توانید Dash خود را ذخیره کنید. برای اینکه بفهمید کدام روش ذخیره سازی با استراتژی سرمایه گذاری شما مناسب تر است ، باید مقدار Dash را که در نظر دارید نگه دارید و چند بار معامله کنید. اگر قصد دارید برای تجارت روزانه مقدار کمی Dash داشته باشید ، می توانید به کیف پول شبکه PC بچسبانید.

همچنین امروز یک تن کیف پول موبایل قابل اعتماد در بازار موجود است. استفاده از کیف پول موبایل بسیار آسان است و در چند ثانیه قابل تنظیم است. از همه بهتر ، آنها رایگان و نسبتاً ایمن هستند.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری عمده در DASH انجام دهید یا اگر می خواهید برای مدت طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از DASH پشتیبانی می کنند (DASH).

Dash همچنان یک رقیب برتر است

Dash همچنان به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. این پروژه منحصر به فرد نمونه کاملی از این است که چگونه فناوری بلاکچین آزادی و آزادی بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. در نتیجه ، شما باید انتظار داشته باشید که Dash برای سالهای آینده همچنان در بازار رمزنگاری نقش برجسته ای داشته باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me