banner
banner

جهان در حال رشد پروتکل های رمز امنیتی

جهان در حال رشد پروتکل های رمز امنیتی

رمزهای امنیتی یکی از سریعترین بخشهای رشد در بازار رمزنگاری هستند. این توکن ها به شرکت ها این امکان را می دهد که از نظر دولت مطابقت داشته و از فناوری بلاکچین برای فعال کردن معاملات تجاری امن تر استفاده کنند. با گسترش بازار رمزهای امنیتی ، پروتکل های رمز امنیتی بیشتری در دسترس عموم قرار می گیرند.

نشانه مناسب برای کار

رمزهای امنیتی به طور مستقیم در کدگذاری خود شامل پروتکل نظارتی هستند. این اسکریپت مستقل برای استفاده در سناریوهای توکن سازی مناسب است. هنگامی که یک رمز نشان دهنده حقوق مالکیت یک قطعه از دارایی ، تقسیم درآمد ، امنیت یا سایر موارد تنظیم شده است ، رمزهای امنیتی تنها گزینه هستند.

در چند ماه گذشته تصویب رمزهای امنیتی به طور قابل توجهی افزایش یافت. طبق مطالعه اخیر ارائه شده ، در حال حاضر ، رمزهای امنیتی حدود 6.54 درصد از کل بازار رمزنگاری را تشکیل می دهند هاشگرد. توکن های خدماتی با 49.05 درصد بیشترین درصد بازار را به خود اختصاص داده اند و پس از آن توکن های سودمند (25.3 درصد) و نشانه های ترکیبی (12.47 درصد) را به خود اختصاص داده اند. گزارش دیگر منتشر شده توسط ICORating نشان داد كه رشد STO 1.66 درصد در Q3 2018 صعود كرده است. در همان زمان ، صدور رمز سود 10٪ کاهش یافته است. 

گزینه های بیشتر

امروزه پروتکل های توکن امنیتی به سبک های مختلفی ارائه می شوند و بسته به عملکرد رمز امنیتی مورد نظر ، پروتکل های خاصی برای انجام وظایف مناسب ترند. در نتیجه ، این نیاز به رمزهای امنیتی ویژه عملکرد موجی از پروتکل های رمز امنیتی جدید را به وجود می آورد.  

ST-20

پروتکل ST-20 Polymath یکی از اولین استانداردهای رمز امنیتی بود که وارد بازار شد. این توکن از سازوکارهای یکپارچه KYC (مشتری خود را بشناسید) و AML (ضد پولشویی) استفاده می کند. کاربران Polymath می توانند با استفاده از رابط کاربری ساده ، رمزهای امنیتی سفارشی را مستقیماً از طریق سیستم عامل صادر کنند. آنچه ST-20 را منحصر به فرد می کند این است که این توکن از زنجیره بلوکی سفارشی ساخته شده توسط Polymaths صادر می شود.

جهان در حال رشد پروتکل های رمز امنیتی

این توکن بسیار محبوب است زیرا Polymath یکی از بزرگترین سیستم عامل های راه اندازی توکن امنیتی است که در دسترس عموم قرار دارد. این شرکت اولین شرکتی بود که کنفرانس رمزهای امنیتی جهانی را راه اندازی کرد. به عنوان یک ورود زودهنگام به مسابقه رمزهای امنیتی ، Polymath می خواست تمام نقایص نظارتی پروتکل ERC-20 را در نظر بگیرد و به شرکت ها گزینه امن تری بدهد. این شرکت موفق به ایجاد استاندارد توکن امنیتی پرکاربرد شد.

SFT (پروتکل معاملات مالی امن)

SFT پروتکل در تاریخ 28 نوامبر 2018 وارد بازار شد. این پروتکل رمز امنیتی از Solidid استفاده می کند. Solidity یک زبان برنامه نویسی است که توسط توسعه دهندگان Ethereum استفاده می شود. نشانه های SFT در زنجیره بلوک Ethereum زندگی می کنند.

این پروتکل دارای بسیاری از ویژگی های قوی و مدولار است که در پروتکل محبوب ERC-20 وجود دارد مانند برنامه نویسی آسان قرارداد هوشمند. توکن های FT توکن سازی بدهی و اوراق بهادار مبتنی بر سهام را فعال می کنند.

Hyperlink Capital مستقر در آلمان در تاریخ 1 ژوئیه 2018 وارد بازار شد. تیم توسعه پروتکل SFT را برای پلتفرم اوراق بهادار دیجیتال خود ایجاد کرد که هدف آن گسترش پذیرش بازارهای سرمایه مبتنی بر بلاکچین است. این شرکت سابقه فعالیت در فضای بلاکچین را دارد. اخیراً ، تمرکز Hyperlink Capital بر روی اوراق بهادار توکن شده است.

ERC-1450

اخبار پروتکل ERC-1450 در نوامبر 2018 از طریق رسانه ای وارد بازار شد پست توسط StartEngineFounder هوارد مارکس. این پروتکل برای ایجاد گواهی سهام دیجیتال ساخته شده است. شرکت پشت پروتکل ، StartEngine Secure ، در تلاش است تا به کارآفرینان دسترسی دموکراتیک شده به بودجه را ارائه دهد.

اندکی پس از امضای قانون Jumpstart Business StartupsAct که تلاش برای دستیابی به سرمایه بیشتر برای شرکت های نوپا بود ، StartEngine Secure در سال 2012 وارد بخش بلاک چین شد. این پلت فرم از شفافیت کامل برخوردار است و یک نماینده انتقال ثبت شده جزئیات مالکیت را مطابق با قوانین اوراق بهادار به روز می کند. داده ها از طریق بلاک چین Ethereum منتشر می شود.

CAT-20 / CAT – 721

پروتکل های CAT-20 و CAT-721 اولین رمزهای امنیتی چند دفتر مرکزی در جهان هستند. این نشانه ها می توانند از طریق بلاکچین ها از جمله Ethereum ، Ripple ، EoS ، GoChain و Stellar منتقل شوند. نشانه هایی که از پروتکل های CAT-20 و CAT-721 پشتیبانی می شوند ارزمجموعه کامل ابزارهای صدور رمز.

Securrency مستقر در واشنگتن در سال 2015 وارد بازار شد. پلتفرم Securrency دارای یک سیستم خودکار تأیید اعتبار منابع مالی و یک رابط کاربری آسان برای یادگیری است. علاوه بر این ، شرکت پشت پروتکل ، Securrency ، یک موتور سرویس و قوانین استفاده می کند که مطابق با تجارت بازار ثانویه است.

پروتکل DS

پروتکل DS یک زیرساخت توسعه منبع باز است که در اطراف نیازهای صنعت رمز امنیتی طراحی شده است. پروتکل TheDS منبع باز است و برای پشتیبانی از برنامه های شخص ثالث طراحی شده است. نشانه های صادر شده در این پروتکل در بلاک چین Ethereum قرار دارند.

جهان در حال رشد پروتکل های رمز امنیتی

ایمن سازی کنید پروتکل DS را در 5 ژوئن 2018 از طریق a صادر کرد بیانیه مطبوعاتی. DS شامل خدمات انطباق و رجیستری یکپارچه است. همچنین ، دارندگان رمزها از طریق رمزهای خود به طور منظم در مورد رویدادهای مربوطه به روز می شوند. تمرکز DSProtocol بر ایجاد نقدینگی بیشتر در عرصه رمز امنیتی است.

R-Token

R-token استاندارد در 6 فوریه 2018 وارد بازار شد. توکن های R توکن های ERC-20 با قرارداد های هوشمند نظارتی داخلی هستند. خدمات نظارتی این توکن ها برای پاسخگویی به نیازهای صادر کننده پیکربندی می شوند. استاندارد R-token دارای KYC ، AML و خدمات مالیاتی یکپارچه است.

جهان در حال رشد پروتکل های رمز امنیتی

هاربر پروتکل R-token را برای استفاده در سیستم عامل محبوب توکن خود توسعه داد. در آوریل 2018 هاربر با موفقیت 28 میلیون دلار برای توسعه بیشتر در سیستم عامل اوراق بهادار توکن خود جمع کرد. 

SRC20

SRC20 پروتکل به کاربران اجازه می دهد تا هر مورد را رمزگذاری کنند. پروتکل یک استاندارد رمزنگاری با حاکمیت یکپارچه است. کاربران می توانند اوراق بهادار ، ساختمانها ، مزارع ، مشاغل ، صندوق های تامینی و حتی مالکیت در پروژه های توسعه را ثبت کنند. انعطاف پذیری رمز SRC20 نقطه قوت آن است.

SRC20 بر روی پلت فرم SWARM کار می کند. پلت فرم SWARM باعث تشویق کاربران برای مشارکت های مثبت آنها می شود. این پلتفرم از مبارزات جمع آوری کمک شما یاد می گیرد و از داده ها برای تسهیل تجربه کاربر پسندتر هر بار که یک کمپین جدید را شروع می کنید.

tZERO

tZERO پروتکل مزایای فناوری بلاکچین را در سیستم های موجود بازار ادغام می کند. پلت فرم ThetZERO روزی هم صادرات و هم تجارت آسان توکن های امنیتی را تسهیل خواهد کرد. توسعه دهندگان به دنبال ایجاد اولین بورس اوراق بهادار ملی هستند که به طور خاص برای رمزهای امنیتی طراحی شده است.

tZERO نتیجه مستقیم همکاری استراتژیک با BOX Digital Markets است. در اوایل سال tZERO فرم SEC را ثبت كرد. فرم D توسط شركتهایی كه به دنبال انتشار اوراق بهادار هستند مورد نیاز است. اگر فرم تأیید شود ، tZERO اولین پلت فرم صادرات / معاملات توکن امنیتی در SEC است..

پروتکل های رمز امنیتی بیشتر در افق

بخش رمزهای امنیتی تازه در حال گرم شدن است و با پایان سال انتظار می رود تعداد بیشتری ورود به بازار داشته باشید. شرکت ها خواهان مزایای فناوری بلاکچین هستند و رمزهای امنیتی بدون نگرانی این ویژگی ها را فراهم می کنند. جالب است بدانید که چگونه ماه های آینده با افزایش رقابت در بازار ، هر یک از این پروتکل ها به صورت عادلانه برگزار می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me