banner
banner

پیش بینی قیمت NEO 2021 – کارشناسان ، تجزیه و تحلیل فنی و سایر عوامل موثر در قیمت آن

(به روز شده در 13 فوریه 2021) سال گذشته NEO سیگنال های مختلفی را تجربه کرد. انتظار می رفت قیمت این سکه تا پایان سال 2019 به 30 دلار افزایش یابد. با این حال ، این بازار تحقق نیافت زیرا بازار رمزنگاری نتوانست در اواخر سالگرد صعود کند. نئو معاملات سال را با حدود 7 دلار آغاز کرد. قیمت آن در طی ماه های بعدی شاهد افزایش قابل توجهی در ماه ژوئیه در منطقه 20 دلاری خواهد بود. با این حال ، این به همان خوبی است که برای سکه به دست آورد.

اما ، با توجه به اینکه چین تصمیم گرفته تا پذیرش بلاکچین را به عنوان یک نوآوری اصلی تسریع کند ، چشم انداز NEO در سال 2020 بسیار روشن به نظر می رسد. اخیراً این پلتفرم به اولین پروژه بلاکچین تبدیل شده است که به عضویت بنیاد NET مایکروسافت در آمده است.

این پلتفرم یک جعبه ابزار بلاکچین را به طور مستقیم در NET ادغام کرده است. NEO قصد دارد با تسریع در ایجاد dApps در بلاکچین خود ، از یکپارچه سازی برای بهبود تجربه توسعه قرارداد هوشمند استفاده کند. این حرکتی است که بنیاد امیدوار است بتواند توسعه دهندگان بیشتری را به این سیستم عامل جذب کند و به طور کلی پذیرش فناوری بلاکچین را تسریع کند.

در این بخش ، ما قصد داریم نگاهی به نظرات متخصص ، تجزیه و تحلیل فنی و چند دلیل اینکه چرا قیمت NEO در سال 2020 افزایش می یابد ، بررسی کنیم..

امروز NEO را در Binance بخرید!

نظر کارشناسان در مورد چرا NEO افزایش خواهد یافت

 به گفته کارشناسان رمزنگاری ، به چندین دلیل قیمت NEO در سال های آینده افزایش خواهد یافت. بیایید نگاهی به برخی از این دلایل بیندازیم. مارک کاگنی ، بنیانگذار موسسه مالی اجتماعی (SoFi), اظهار داشت که سکه به دلیل استفاده نوآورانه از فناوری بلاکچین ، امکان جایگزینی بیت کوین را دارد. سبقت از بیت کوین به معنای پذیرش گسترده است که شاهد افزایش قیمت سکه خواهد بود. 

برایان ایوانز ، مبلغ معروف blockchain و سرمایه گذار Angel نیز از رشد آینده NEO حمایت می کند. ایوانز اظهار داشت که “حرکت بزرگ NEO ایجاد یک اقتصاد کاملاً هوشمند است. این دارایی های دیجیتال ، قراردادهای هوشمند و یک هویت دیجیتالی را در خود گنجانده است که می تواند برای کاربردهای دنیای واقعی مورد استفاده قرار گیرد و در اقتصاد واقعی ادغام شود. چین می تواند کاندیدای اولین برنامه کاربردی و ادغام در دنیای واقعی باشد.”هنگامی که شرکت های بیشتری به اتخاذ قراردادهای هوشمند ادامه دهند ، معامله گران بیشتری پتانسیل سکه را مشاهده خواهند کرد و این افزایش قیمت آن را شاهد خواهد بود. 

علاوه بر این ، Rakesh Upadhyay ، نویسنده ای برای انتشار پیشرو رمزنگاری, معتقد است که تحولات مثبت اخیر ، مانند صندوق 100 میلیون دلاری EcoBoost که اخیراً اعلام شده است ، قیمت NEO را بالاتر می برد. نویسنده به دلیل این تحولات ، دیدگاه صعودی نسبت به قیمت آینده سکه دارد. 

با وجود این ، مقررات در چین بر روی قیمت NEO در ماه های اول سال 2018 نیز تأثیر گذاشته است. س mainال اصلی این است که در صورت لغو این محدودیت ها در آینده چه اتفاقی می افتد.

امروز NEO را در Binance بخرید!

سایر عواملی که باعث افزایش قیمت NEO می شوند.

NEO 3.0: شبکه های آینده

پیش بینی قیمت NEO براساس سود احتمالی از بروزرسانی شبکه آینده که شاهد راه اندازی NEO 3.0 خواهیم بود. پروتکل جدید به مقیاس پلت فرم به اندازه کافی کمک می کند و یک اقتصاد دیجیتال کاملاً یکپارچه ایجاد می کند. با توجه به دا هنگفی و اریک ژانگ که هر دو بنیانگذار پلت فرم NEO هستند ، آنها امیدوارند که پروتکل را در سال 2020 به زنجیره شماره یک تبدیل کنند.

به روزرسانی ها به پروژه کمک می کند تا یک بستر غیرمتمرکز ایجاد کند که بتواند از برنامه های تجاری در مقیاس بزرگ پشتیبانی کند. تمرکز بر قابلیت اطمینان ، افزایش قابلیت ذخیره سازی و افزایش تراکنش در ثانیه است.

دقیقاً ، ویژگی های جدیدی که به NEO 3.0 اضافه خواهند شد عبارتند از:

1.    قراردادهای بومی که نوع جدیدی از قراردادهای هوشمند است که به جای استفاده مستقیم از ماشین مجازی NEO ، کد را مستقیماً اجرا می کند. NEO و Gas به عنوان قراردادهای بومی در NEO 3.0 وجود خواهند داشت.

2.    دسترسی به منابع اینترنتی که به کاربران امکان دسترسی به منابع اینترنتی را با استفاده از قراردادهای هوشمند می دهد.

3.    بهبود مکانیسم اجماع dBFT وجود خواهد داشت.

4.    در آنجا قراردادهای هوشمند طبقه بندی می شوند تا ارتباطات م efficientثر بین آنها تسهیل شود ، سیستم آشکار و مجوز وجود خواهد داشت.

5.    توسعه NeoFS ، پیشنهادی که به دنبال ایجاد یک شبکه ذخیره سازی توزیع شده است که با مشوق های اقتصادی خود کامل خواهد شد.

برنامه های تصویب جهانی و تأثیر آن بر فرضیات پیش بینی قیمت NEO

حتی اگر NEO در مورد اقتصاد غیر متمرکز بالون چین قاطعانه عمل می کند ، به نظر نمی رسد این پلتفرم به زودی استراحت کند. این پروژه با برنامه های توسعه جهانی پیش می رود. این با مفهوم اقتصاد هوشمند خود ، دولت ها و افراد را در سراسر جهان جلب کرده است.

این پروژه در حال سازماندهی هکاتون ها ، کنفرانس ها ، سخنرانی ها و گردهمایی ها است. این تلاش های توسعه با هدف افزایش گسترش جهانی بلاکچین انجام می شود.

در ماه آوریل ، تیم NEO امسال برای دومین بار تور اروپا را گشت. این گروه از لیسبون ، مادرید ، پاریس ، زوریخ ، آمستردام و وین عبور کردند. همچنین ، آنها در بروکسل جایی که دا Hongfei ، بنیانگذار NEO ، توقف کردند خطاب پارلمان اروپا در مورد مزایای فناوری blockchain.

این تیم در تلاش برای سلطه جهانی ، تورهای آمریکای جنوبی را نیز تجربه کرده است. در ماه مه ، گروه از برزیل بازدید کرد احتمالاً با هدف کاشت ریشه در آنچه که نوید مرز بعدی فناوری بلاکچین است.

اکوسیستم NEO در حال رشد است

اخیراً تیم توسعه جهانی NEO (NGD) اعلام کرد که به روزرسانی های جدیدی برای سیستم عامل NEO داشته است. این دو بروزرسانی به شکل دو نشانه جدید است. CNEO و CGAS. C مخفف یک قرارداد است. این بدان معنی است که از توکن ها به طور خاص برای قراردادهای هوشمند استفاده می شود. پیش بینی قیمت 20 دلاری NEO عملکرد این سکه ها را در نظر می گیرد.

ارزش دو نشانه جدید از نظر ارزش به NEO و GAS وابسته است و می توان آنها را با نرخ بازار هر دو مبادله کرد. با توجه به پست وبلاگ ، اضافات از ضرورت خارج شده است. تعداد فزاینده dApp ها در پلتفرم NEO نیاز به مجموعه متنوعی از انواع دارایی ها را ایجاد کرده است.

“در پاسخ به درخواست های ارائه شده توسط جامعه ، NGD CNEO و CGAS ، دو دارایی قراردادی را توسعه داده است که به ترتیب NEO و GAS ، دو دارایی جهانی را به معادل های قرارداد هوشمند NEP-5 ترسیم می کند.”

در شرایط فعلی ، NEO و GAS به راحتی با قراردادهای هوشمند قابل استفاده نیست. به همین دلیل است که نیاز به تبدیل آنها به معادل های NEP-5 را ایجاد کرده است.

معمولاً توکن های سفارشی موفق به کسب شناخت توسط جامعه گسترده ارزهای رمزپایه نمی شوند. این می تواند منجر به عدم ثبت نام در صرافی ها شود و دلیل اصلی چرا تیم هر دو به دارایی های دیجیتالی موجود وابسته است.

“هر زمان که هر پروژه ای برای آن قرارداد رمز NEP-5 صادر کند ، انجمن ممکن است توکن آن را به رسمیت نشناسد یا صرافی ها مایل نیستند که آن را برای گردش لیست کنند. به همین ترتیب ، برای پروژه هزینه بر است. سپس انجمن به تیم NGD توصیه کرد که دارایی NEP-5 مربوط به NEO / GAS را صادر کند. “

آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟ می توانید پوشش پروژه های برتر NEO را در اینجا مشاهده کنید.

علاوه بر این ، NEO به طور منظم در طول این بیماری همه گیر برای مبارزه با ویروس کرونا کار می کند. ابتکارات بسیاری در بستر NEO وجود دارد که به شرکت ها و شرکت های مختلف در سراسر جهان کمک می کنند.

همانطور که در بالا می بینیم ، قابلیت استفاده از بلاکچین NEO در حال افزایش است. این چیزی است که انتظار داریم خیلی زود قیمت NEO را بالاتر ببرد. در واقع ، NEO توانست به 20 دلار برای هر سکه برسد و قیمت ارز دیجیتال می تواند در هفته های آینده نیز با روند صعودی حرکت کند. چندین پروژه در حال توسعه است که قطعاً می تواند قیمت NEO را بالای 100 دلار قرار دهد.

NEO همچنین از نظر کاربردهای DeFi و شرکتهایی که روی اکوسیستم خود کار می کنند ، رشد می کند. Flamingo یکی از این شرکت هاست که سعی دارد راه حل های DeFi را در بالای شبکه NEO ارائه دهد.

امروز NEO را در Binance بخرید!

پیش بینی قیمت NEO – تجزیه و تحلیل فنی TradingView ، به روز شده در 13 فوریه 2021

NEOUSDT – تجزیه و تحلیل EW – موج C به پایین توسط موج سیکل بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر NEO ، ارز مجازی می تواند موج سوم صعودی را به پایان برساند و اصلاح را از طریق موج 4 شروع کند. این تحلیل امواج الیوت نشان می دهد که NEO اکنون می تواند به 34 USDT یا 32 USDT به سمت پایین حرکت کند و موج پنجم را به سمت قیمت بیش از 45 USDT برای هر سکه آغاز کند.. 

با این وجود ، ما باید منتظر موج اصلاحی چهارم قبل از آغاز موج 5 باشیم. این تحلیلگر معتقد است که اصلاح ممکن است در نهایت به 33 USDT برسد اما کمتر نباشد. این می تواند لحظه خوبی برای ورود به بازار و انتظار برای تشکیل موج 5 باشد.

&# x1f525؛ پشتیبانی NEO / USDT توسط FieryTrading بر TradingView.com

به گفته این تحلیلگر TradingView ، NEO / USDT بخار خود را از دست می دهد ، که نمی تواند برای این ارز مجازی مفید باشد. علیرغم داشتن یک سال مثبت پس از گسترش COVID-19 ، ارز مجازی می تواند به زودی به سمت سطح حمایتی حرکت کند که در هر سکه 18،70 USDT پیدا می کنیم. 

تحلیلگر معتقد است که نگه داشتن یک کوتاه ممکن است و می تواند به پشتیبانی بنفش نشان داده شده در نمودار برسد. چند هفته پیش قیمت NEO از 3.99 USDT در مارس به 28.72 منتقل شد. این نشان می دهد که سال 2020 برای ارز مجازی سال بسیار خوبی بود. فقط باید فهمید که این سکه چگونه تکامل می یابد.

NEO / USDT Bullish Retrace / ایده ورود مجدد 4HR توسط کریپتودونوان بر TradingView.com

NEO USDT از طریق گوه در حال افزایش که با گذشت زمان گسترش می یابد ، همچنان به سمت بالاتر حرکت می کند. ممکن است به سطحی از مقاومت نزدیک شویم که شکستن آن دشوار است. به گفته این تحلیلگر ، NEO مانند کپی کربن از Ethereum به نظر نمی رسد. 

وی اشاره کرد که یک سر و شانه معکوس بالقوه را در نمودار 4 ساعته مشاهده می کند و می تواند با سطح 5/5 فیبوناچی اصلاح شود. با این وجود ، او معتقد است که این می تواند کمی زودرس باشد و روند صعودی در هفته های آینده و در نهایت ماه ها ادامه یابد. این فقط یک مسئله زمان است که باید بفهمیم چه اتفاقی می افتد.

Neo همچنین صعودی به نظر می رسد توسط NystockCryptoman2020 بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر ، جفت تجاری NEO / USDT در حال حاضر می تواند بسیار صعودی باشد. علاوه بر این ، تحلیلگر می بیند که در روزهای اخیر یک پایین دو برابر شده است که می تواند ارز رمزنگاری شده را در هفته های آینده بالاتر ببرد. 

علاوه بر این ، وی معتقد است که سطح 15 دلار باید در روزهای آینده دقیق دنبال شود. اگر بیت کوین به سمت حرکت بالاتر حرکت کند ، می تواند فرصت خوبی برای گسترش و بهبود عملکرد این ارز مجازی در صنعت رمزنگاری باشد. با این وجود ، بیت کوین سرانجام می تواند دوباره کشف شود و تمام دارایی های دیجیتال دیگر را با خود بیاورد. در حال حاضر ، NEO نزدیک به 14.37 دلار معامله می شود.

NEOUSDT در حال آزمایش مقاومت هفتگی درون پرچم گاو نر است &# x1f990؛ توسط 0618 بر TradingView.com

NEOUSDT در حال آزمایش مقاومت هفتگی درون پرچم گاو نر است. این تحلیلگر معتقد است که اگر سطح پشتیبانی 18.23 USDT بتواند قیمت NEO را حفظ کند ، می توان حرکت سریع به 20 USDT در هر سکه را مشاهده کرد. 

البته این مساله قطعاً مربوط به بیت کوین و کل بازار ارزهای رمزپایه است. هرچه گسترش قیمت بیت کوین بیشتر باشد ، آسان تر است که NEO بالاتر حرکت کند. این تحلیلگر بر این باور است که در صورت گسترش بازار ممکن است NEO در آینده بالاتر حرکت کند. با این وجود ، دارایی دیجیتال از بالاترین حد خود دور است.

امروز NEO را در Binance بخرید!

نتیجه

عملکرد قوی رمز NEO تضمین کرده است که این پروژه جایگاه خود را به عنوان 20 ارز رمزپایه برتر حفظ کرده است. این پلتفرم همچنین در حال کار بر روی حل برخی از مهمترین مشکلات خود با به روزرسانی های NEO 3.0 است که برای قیمت توکن عالی خواهد بود.

بر اساس آنچه تاکنون مشاهده کرده ایم ، عاقلانه است که هر سرمایه گذار مقداری NEO را به سبد سهام خود اضافه کند تا اطمینان حاصل کند که سود حاصل از تحقق سکه دوباره شروع به جمع شدن سکه نمی کند..

البته ، اگر این شما را در خرید NEO یا تجارت در مورد آن علاقه مند می کند ، می توانید از Binance استفاده کنید و با راهنمای کامل ما برای خرید NEO در Binance نحوه انجام این کار را بیابید..

همچنین می توانید در Bittrex با NEO معامله کنید و از راهنمای ما در اینجا استفاده کنید.

می توانید با راهنمای ما در اینجا درباره فرصت درآمد منفعل NEO بیشتر بدانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me