banner
banner

بهترین کیف پول های VeChain (VET) برای ذخیره امن VET | iOS و Android Vechain Wallets

بستر VeChain در سال 2015 برای بهبود و سازماندهی مجدد مدیریت زنجیره تأمین راه اندازی شد. رمز اصلی این پلتفرم VET است که عملکرد انتقال مقدار را در کل بلاکچین VeChain و فعالیتهای مرتبط با آن حمل می کند. به دنبال بهترین کیف پول های VeChain هستید؟ ادامه مطلب.

امروز VET را در Binance بخرید!

اگر برخی از نشانه های VET را دریافت ، ارسال یا فقط نگهداری می کنید ، برای نگهداری وجوه خود به یک کیف پول ارز رمزنگاری شده ایمن نیاز دارید. کیف پولی که برای سکه های VET خود انتخاب می کنید باید به شما امکان کنترل کلید خصوصی آن را بدهد. این بدان معناست که در هر زمان قادر خواهید بود به دارایی های دیجیتالی خود دسترسی پیدا کنید. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد ، از جمله کیف پول رومیزی ، کیف پول سخت افزاری ، کیف پول کاغذی ، کیف پول موبایل و موارد دیگر.

در عین حال ، قبل از انتخاب کیف پول برای بودجه مجازی خود ، باید ویژگی های برجسته ای را در نظر بگیرید که می تواند باعث شود یکی را انتخاب کنید و دیگری را ترک کنید. از ویژگی های محبوب می توان به رمزگذاری رمز عبور ، کد های 2FA و PIN اشاره کرد. چنین ویژگی هایی اطمینان می دهد که به جز شما ، هیچ کس به محتوای کیف پول شما دسترسی ندارد. در این راهنما ، بهترین کیف پول های VeChain را برای نگهداری نشانه های VET شما لیست می کنیم.

کیف پول VeChain

منبع: bitcoinexchangeguide.com

VeChain Thor Wallet

VeChain Thor Wallet سایت اینترنتی: https://wallet.vechain.org/

VeChain Thor کیف پول نوع: سیار

راحتی در استفاده: آسان برای استفاده

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

بلاکچین VeChain بلافاصله پس از انتشار شبکه اصلی Thor ، کیف پول Thor را راه اندازی کرد. در ابتدا به عنوان یک برنامه کیف پول رمزنگاری سبک همراه ، هدف کیف پول این بود که به بلاک چین VeChain Thor یک “پورتال قدرتمند ، ایمن ، ساده و کاملاً کاربردی” ارائه دهد.

کیف پول ثور برای بارگیری در دو نسخه Android و iOS در دسترس است. از زمان راه اندازی ، همچنان بازخورد مثبت جامعه را دریافت می کند ، به عنوان ابزاری مدرن و قابل اعتماد برای ذخیره سکه های VET و نشانه های VTHO. این ویژگی های زیر را دارد:

 • محافظت از امنیت قوی

کیف پول VeChain Thor تست های امنیتی سختگیرانه مختلفی را پشت سر گذاشته و آن را به یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری موبایل VeChain تبدیل کرده است. قبل از عرضه ، این محصول از طریق یک سری بررسی های امنیتی ، از جمله بررسی کد منبع ، آزمون عملکردی ، حسابرسی مدیریت جلسه ، حسابرسی قرارداد هوشمند و موارد دیگر انجام شده است..

علاوه بر این ، کیف پول محافظت بیشتری از جمله شناسه اثر انگشت ، احراز هویت 2 عاملی ، جلوگیری از تکرار ، رمزگذاری داده POST ، رمزگذاری داده محلی ، محافظت معکوس و موارد دیگر را ارائه می دهد. این ویژگی های امنیتی تضمین می کند که وجوه VET شما همیشه ایمن باقی بماند.

 • کراس پلت فرم مدیریت دارایی

علاوه بر اقدامات امنیتی کارآمد ، کیف پول VeChain Thor محیط مناسبی را برای معاملات ارز دیجیتال فراهم می کند. به عنوان مثال ، به کاربران اجازه می دهد تا نشانه های VET خود را از طریق عملکرد Observe Wallet به طور موثر عوض کنند. همچنین انجام صحافی X Node آسان است ، که به آنها امکان می دهد تعادل دارایی های دیجیتالی خود را در کیف پول و سخت افزار VeChain Thor خود مشاهده کنند..

کیف پول گاردا

وب سایت کیف پول گاردا: https://guarda.co/

نوع کیف پول گاردا: موبایل ، دسک تاپ ، وب

راحتی در استفاده: آسان برای استفاده

بی خطر:  آره

هزینه: رایگان

کیف پولهای مختلفی برای نگهداری و ذخیره نشانه های VET برای کاربران وجود دارد ، اما کیف پول Guarda روش متفاوتی را در مورد نحوه برخورد کاربران با ارزهای دیجیتالی خود ارائه می دهد. کیف پول Guarda یک کیف پول رمزپایه چند دارایی و چند پلتفرمی است که به کاربران امکان می دهد ارزهای مجازی خود را با خیال راحت ذخیره ، مدیریت ، ارسال ، دریافت و تبادل کنند. 

کیف پول Guarda از لیست طولانی ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند و آنها همیشه در حال بررسی امکان افزودن دارایی های دیجیتالی جدید به کیف پول خود هستند. برخی از این سکه ها شامل Binance Coin (BNB) ، Bitcoin (BTC) ، Litecoin (LTC) ، Ethereum (ETH) ، Cardano (ADA) و البته VeChain (VET) است.. 

کیف پول های مختلفی در بازار وجود دارد اما Guarda رویکرد متفاوتی در نحوه برخورد و مدیریت ارزهای مجازی دارد. به طور خاص ، آنها به سرمایه گذاران با بیش از یک ارز رمزنگاری شده اجازه می دهند تا تمام دارایی های خود را در یک کیف پول نگه دارند. 

علاوه بر آن ، رویکرد چند پلتفرمی که شرکت تصمیم گرفت از آن پیروی کند ، به افراد کمک می کند تا با ارزهای مجازی خود به روشی سریع و آسان برخورد کنند. در حال حاضر بازار رمزنگاری به کیف پول ، سیستم عامل و خدماتی نیاز دارد که رابط های دوستانه ای برای افراد فراهم کند. 

با توجه به trustpilot ، بیش از 84٪ از کاربران کیف پول Guarda کیف پول را “عالی” یا “عالی” ارزیابی کرده اند. فقط 9٪ از کاربران در نظر گرفتند که کیف پول Guarda خدمات “بد” را ارائه می دهد. آرا remaining باقیمانده به طور مساوی برای گروه های “ضعیف” و “متوسط” توزیع شد. 

اعتماد به کیف پول | کیف پول VeChain

اعتماد به کیف پول سایت اینترنتی:https://trustwallet.com/

اعتماد کنید کیف پول نوع: سیار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: متوسط

Trust Wallet یک محصول اندروید و iOS است که می توانید برای ذخیره سرمایه های VET خود در نظر بگیرید. این برنامه ایمن ، قابل اعتماد و دارای یک کد منبع باز است که توسط کارشناسان امنیتی کنترل می شود. همچنین می توانید از طریق یک مرورگر آنلاین به Trust Wallet دسترسی پیدا کرده و از آن برای ارسال ، دریافت یا ذخیره انواع سکه ها و نشانه های دیجیتال استفاده کنید. سکه ها و نشانه های پشتیبانی شده عبارتند از:

· اتریوم (ETH)

· همه نشانه های ERC20 ، ERC223 و ERC721 در بلاک چین Ethereum

· GoChain (GO)

· شبکه POA (POA)

· Callisto (CLO)

· Ethereum Classic (ETC)

· VeChain (VET)

· WanChain (WAN)

در Trust Wallet ، کلید خصوصی شما به صورت محلی در دستگاه شما باقی می ماند ، بنابراین هرگز با هیچ شخص ثالثی به اشتراک گذاشته نمی شود. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که Trust Wallet فاقد 2FA است ، اما دارای یک مرکز پشتیبان است که به بازیابی ساده کمک می کند. علاوه بر این ، به لطف همکاری با Kyber Network ، کیف پول دارای تعویض غیرمتمرکز داخلی برای تجارت آسان و همچنین یک مرورگر داخلی Web3 است که می توانید برای اتصال مستقیم با برنامه های غیرمتمرکز از طریق برنامه Trust Wallet از آن استفاده کنید..

از ویژگی های برتر کیف پول اعتماد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امنیت: کلید خصوصی شما به صورت محلی ذخیره می شود و با بسیاری از لایه های امنیتی محافظت می شود.
 • سازگار با ERC20: کیف پول از هر نشانه ERC20 و ERC223 موجود در بلاک چین Ethereum پشتیبانی می کند.
 • چنذ ارزی: این کیف پول چند ارز رمزنگاری شده از نشانه ها و سکه های رمز ارز اصلی پشتیبانی می کند
 • ناشناس: هیچ کس هرگز به اطلاعات شخصی شما دسترسی ندارد. کیف پول همیشه اطلاعات شما را خصوصی و ایمن نگه می دارد.

به طور کلی ، کیف پول اعتماد یک راه حل ساده و جامع با انعطاف پذیری بیشتر ، حتی بهتر از کیف پول ثور ارائه می دهد. وجود تبادل غیرمتمرکز و مرورگر Web3 فقط باعث بهتر شدن آن می شود. با این حال ، ویژگی های امنیتی آن محدود است.

کیف پول VeChain

منبع: unblock.net

کیف پول Cobo | کیف پول VeChain

کوبو کیف پول سایت اینترنتی: https://cobo.com/

کوبو کیف پول تایپ کنید: سخت افزار / موبایل

راحتی در استفاده: آسان برای استفاده

بی خطر: آره

هزینه: پرداخت شده

Cobo یکی از بهترین کیف پول های VeChain نیز هست و می توانید از آن برای ارسال ، دریافت و ذخیره سکه های ارزشمند VET خود استفاده کنید. کیف پول که هم از نظر سخت افزاری و هم از سیستم عامل موبایل استفاده می شود ، ایمن و استفاده از آن ساده است. ویژگی های آن به شرح زیر است:

 • انتقال داده ایمن: با قابلیت “air-gapped” خود ، تراکنش های شما را از هرگونه تلاش برای هک محافظت می کند. این امر با از بین بردن تمام قابلیت های بلوتوث ، Wi-Fi ، NFC یا پهنای باند که ممکن است منجر به نفوذ شبکه شود ، حاصل می شود..
 • دوام درجه نظامی: Cobo افتخار می کند که اولین کیف پول سخت افزاری است که با استاندارد امنیتی ایالات متحده مطابقت دارد. این برنامه MIL-STD-810G را با درجه ضد آب و همچنین گواهینامه IK9 در بر می گیرد.
 • پشتیبانی از چند ارز: Cobo یک کیف پول چند ارز رمزنگاری شده است که از همه ارزهای رمزپایه اصلی از جمله Bitcoin، Ethereum، Bitcoin Cash، Dash، Litecoin، Ethereum Classic و بیش از 500 رمز پشتیبانی می کند..
 • امنیت نسل بعدی: همراه با یک تراشه رمزگذاری درجه بانک با سیستم عامل سفارشی برای مطابقت با پروتکل های BIP 32 ، 39 و 44. این تضمین می کند که کلید خصوصی همیشه در تراشه رمزگذاری باقی بماند.

از ویژگی های برتر کیف پول Cobo می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیف پول همه در یک: هم ابر است و هم کیف پول HD.
 • بستر چند ارزي: از بیش از 20 زنجیره و بیش از 500 نشانه پشتیبانی می کند.
 • سرمایه گذاری پاداش: این ابزار رشد دارایی دیجیتال را برای سکه های PoS و PoW فراهم می کند.
 • فروشگاه dApp: Cobo میزبان برخی از برنامه های محبوب dApp در جهان است.

به طور کلی ، کیف پول Cobo به شما این فرصت را می دهد تا کیف پول های POS را به اشتراک بگذارید و درآمدزایی کنید. علاوه بر این ، با Cobo ، شما یک فروشگاه dApp ، مرورگر dApp و SDK dApp داخلی برای توسعه دهندگان دارید. اگرچه نسبتاً جدید در بازار است ، اما ویژگی های برجسته آن گواهی است که یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری رمزنگاری VeChain و کیف پول های رمزپایه موبایل باقی خواهد ماند.

کیف پول VeChain

منبع: 99bitcoins.com

لجر نانو ایکس

Ledger Nano X Wallet سایت اینترنتی: https://shop.ledger.com/pages/ledger-nano-x

لجر نانو ایکس کیف پول نوع: سخت افزار

راحتی در استفاده: استفاده از آن بسیار آسان است

بی خطر: بسیار ایمن

هزینه: پرداخت شده

Ledger Nano X وسیله ای سازگار و بلوتوثی است که کلیدهای خصوصی شما را در خود ذخیره می کند تا مطمئن شود همه دارایی های دیجیتالی شما در هر کجا که باشید ایمن هستند..

موارد زیر ویژگی های برتر کیف پول Nano X هستند:

 • امنیت سطح بالا: کیف پول نانو ایکس کلید خصوصی شما را در تراشه امن (CC EAL5 +) خود ذخیره می کند. این همان تراشه ای است که در برنامه های بسیار ایمن مانند گذرنامه و کارت های اعتباری استفاده می شود.
 • پشتیبان گیری آسان: وجوه رمزنگاری شده شما حتی اگر دستگاه خود را گم کنید ایمن خواهند ماند. این امر با عبارت بازیابی 24 کلمه ای همراه است که کیف پول را در زمان مقداردهی اولیه همراه می کند. می توانید از عبارت عبور برای بازیابی حساب خود در هر دستگاه Ledger استفاده کنید.
 • سادگی: کیف پول Ledger Nano X به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان بصری باشد. دو دکمه و یک صفحه نمایش – این تمام چیزی است که برای کنترل دستگاه خود دارید. با استفاده از برنامه های Ledger Live PC و Mobile می توانید معاملات خود را از طریق تلفن هوشمند یا رایانه خود مدیریت کنید.
 • تحرک: از آنجا که محصول بلوتوث فعال است ، می توانید هر کجا که بروید با استفاده از برنامه Ledger Live Mobile آن را به تلفن هوشمند خود متصل کنید. علاوه بر این ، هرگز نگران امنیت وجوه خود در هنگام استفاده از این قابلیت نباشید زیرا تمام ارتباطات بلوتوث دارای رمزگذاری کامل و پایان به پایان هستند که از هر گونه تهدید امنیتی محافظت می کند.
 • چنذ ارزی: کیف پول چند رمز ارز Nano X می تواند حداکثر 100 برنامه را در خود جای دهد – همه در یک زمان. ارزهای رمزپایه اصلی از جمله Bitcoin ، Ethereum ، Ripple’s XRP و بسیاری موارد دیگر پشتیبانی می شوند – شما می توانید همه دارایی های خود را همزمان تحت یک سقف مدیریت کنید.

افکار نهایی

برای اطمینان از ایمن بودن دارایی های VET ، به یک کیف پول قابل اعتماد ارز رمزپایه نیاز دارید. صرافی های رمزنگاری همیشه در معرض حملات هک هستند ، به همین دلیل شما به کیف پولی نیاز دارید که بتوانید کاملاً آن را مدیریت و کنترل کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me