banner
banner

نگاهی گذرا به – تجزیه و تحلیل ثانویه معاملات امنیتی بازار توکن: 2019

این هفته ، گروه Security Token Group مطالعه جامع سالانه خود را – تجزیه و تحلیل تجارت ثانویه Security Token Market: 2019. این مطالعه بینش مستقیم در مورد وضعیت فعلی تصویب رمز امنیتی را فراهم می کند. علاوه بر این ، برخی از موانع عمده ای را که سرمایه گذاران قصد دارند در بازار ثانویه شرکت کنند ، روشن می کند.

این مطالعه داده های جالبی تولید کرده است. برای اولین بار ، آمارها عدم پیشرفت در چندین جبهه در مورد استفاده از رمزهای امنیتی را نشان داد. در این گزارش مواردی از نگرانی از عدم درک پیرامون فناوری جدید ، تا زمان به تعویق انداختن به دلیل تأیید مقررات ، برجسته شده است. شاید واضح ترین داده ای که گزارش تأیید کرده است ، کمبود شگفت آور تقاضای سرمایه گذاران جهانی برای این نشانه های تنظیم شده است.

تجزیه و تحلیل معاملات ثانویه بازار نشانه های امنیتی: 2019

به عنوان بخشی از رویکرد جامع Security Token Group نسبت به بازار ، محققان تصمیم گرفتند تمام حوزه های قضایی بین المللی را ارزیابی کنند. به این ترتیب ، این گزارش می تواند معیار عملکرد جهانی بازار در سال 2019 را منعکس کند. این رویکرد بینش بسیار موردنیاز در مورد سلامت کلی و عملکرد بازارهای ثانویه در سطح بین المللی را فراهم آورد..

2019 STO بازنگری بازار ثانویه تجارت

به عنوان یکی از اولین گزارش های منتشر شده در مورد پیشرفت امنیت بازار ثانویه 2019 ، خوانندگان از مقدار زیادی داده قبلی که ناشناخته اند محرم هستند. به عنوان مثال ، این گزارش نشان می دهد که بازار ثانویه رمزهای امنیتی در ژانویه به 229،501،221.25 دلار رسیده است. جالب اینجاست که این اوج نتیجه مستقیم معاملات سهام توکن ترجیحی tZERO‘ TZROP است.

قابل توجه است که در پایان سال ، بازار دوم با سقوط بازار در ماه دسامبر تنها با 76،062،199.46 دلار 67٪ کاهش را تجربه کرد. در حال حاضر ، حجم کل بازارهای ثانویه حدود 2،410،607.94 دلار است. این حجم به متوسط ​​ماهانه 214،682.90 دلار تقسیم می شود و یا حتی بیشتر تجزیه می شود ، به طور متوسط ​​روزانه 7156،10 دلار است..

با وجود رونق بازار STO ، سال 2019 تنها سه تبادل رمز امنیتی به صورت زنده آغاز شد. جالب است که هر سه مبادله از الزامات انطباق قضایی ایالات متحده برخوردار هستند. این داده ها تمایل فزاینده شرکت های بلاکچین برای ورود به بازارهای ایالات متحده را اثبات می کند. سه صرافی عمومی در سال 2019 tZERO ، OpenFinance Network و Uniswap Exchange هستند.

tZERO

صرافی tZERO در ژانویه 2019 وارد سرویس شد. در آن زمان ، tZERO فقط یک رمز امنیتی را میزبانی می کرد ، TZROP رمز ارزش سهام را ترجیح داد. علیرغم عدم تنوع در بستر ارائه شده ، tZERO بالاترین سقف بازار را در طول سال حفظ کرد. به همین ترتیب ، tZERO 58٪ قابل توجه از کل محدودیت بازار ثانویه را نشان می داد. در نتیجه ، TZROP بزرگترین رمز در صنعت است که طی سال 2019 مورد معامله قرار گرفته است. علاوه بر بیشترین فعالیت ، TZROP این عنوان را به عنوان مداوم ترین رمز امنیتی در بازارهای ثانویه از نظر حجم روزانه نیز دریافت می کند..

عملکرد tZERO از طریق تجزیه و تحلیل ثانویه بازار امنیت نشانه

عملکرد tZERO از طریق تجزیه و تحلیل ثانویه بازار امنیت نشانه

شبکه OpenFinance

شبکه OpenFinance در سه ماهه چهارم سال 2018 درهای خود را قبل از tZERO باز کرد. بر خلاف رقابت ، OpenFinance موفق شد مجموعه ای از رمزهای امنیتی را برای تجارت در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد. از دسامبر ، این صرافی پنج رمز امنیتی زنده را معامله می کند: Blockchain Capital ، Lottery.com ، SPiCE VC ، 22x Fund و Protos Asset Management.

از او صرف نظر کنید

Uniswap در اواخر سال افتتاح شد. منحصر به فرد ، این مبادله بر روی نشانه های امنیتی پشتیبانی شده از املاک و مستغلات متمرکز بود. این صرافی میزبان سه املاک رمزگذاری شده RealT در دیترویت ، میشیگان بود. از آنجا که Uniswap در درجه اول با خرید و فروش نشانه های املاک و مستغلات فعالیت می کند ، این صرافی فرصت های جدید و منحصر به فرد سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. نکته مهم ، تحلیلگران املاک و مستغلات توکنیزه را دارای پتانسیل صعودی بی سابقه می دانند.

تجزیه و تحلیل ثانویه بازار امنیت سکه – 2019

این گزارش همچنین اندکی سرعت محبوبیت این نشانه ها را روشن کرد. قابل ذکر است که آغاز سال 2019 بسیار قدرتمند بود. نکته مهم ، پنج نشان امنیتی امنیتی در Q1 وجود داشت. با وجود شروع قوی ، اکثر این رمزها معاملات روزانه را مشاهده نمی کردند. در حقیقت ، این گزارش نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق رمزهای امنیتی فقط ماهانه معاملات کمی را تجربه می کنند.

تجزیه و تحلیل معاملات ثانویه بازار نشانه های امنیتی دو حقیقت را نشان می دهد

پس از بررسی تمام داده های ارائه شده ، تجزیه و تحلیل تجارت ثانویه Security Token Market دو نکته مهم در مورد فعالیت رمز امنیتی در بازارهای ثانویه را اثبات کرد. یک ، این نشان داد که زیرساخت های رمز امنیتی در حال گسترش در بازارهای سنتی است. این تصویب مشهود است زیرا بسیاری از بزرگترین موسسات جهان تصمیم گرفته اند فناوری بلاکچین را به عنوان جایگزینی برای سیستم های تجاری فعلی پیرامون معاملات و تسویه حساب ها آزمایش کنند.

این تصمیم منطقی است وقتی که شما بهره وری بهبود یافته و هزینه های کمتری را که یک شرکت از یکپارچه سازی به دست می آورد ، در نظر بگیرید. به عنوان نمونه ای از م institutionsسسات اصلی که می خواهند وارد بخش رمزهای امنیتی شوند ، در این گزارش آخرین فعالیت بلاکچین بانک سانتاندر آورده شده است. همچنین ، علامت گذاری یک شرکت مدیریت دارایی $ 700B توسط Franklin Templeton و Deutsche Boerse که معاملات موجود در اوراق بهادار دیجیتال را تسویه می کنند ذکر شده است.

سانتاندر از طریق وب سایت وارد بخش بلاک چین می شود

سانتاندر از طریق وب سایت وارد بخش بلاک چین می شود

دومین و شاید مهمترین برداشت از این گزارش این است که اکثر سرمایه گذاران خرده فروشی (رمزنگاری و سنتی) علاقه چندانی به دسته فعلی رمزهای امنیتی در بازارهای ثانویه ندارند. این عدم علاقه به عملکرد ناخوشایند اکثر رمزهای امنیتی بررسی شده تبدیل شده است.

این مشارکت ناخوشایند سرمایه گذار را می توان به دلایل مختلفی نسبت داد. تحلیلگران از دلایل اصلی عدم مشارکت ، سد راههای نظارتی ، خستگی سرمایه گذاران و بازده پایین انتظار را عنوان کردند. به نوبه خود ، این بی علاقگی به سیستم عامل های تجاری تبدیل می شود که برای تأمین نقدینگی مورد نیاز این بخش تلاش می کنند.

آینده روشن به نظر می رسد

در حالی که تجزیه و تحلیل تجارت ثانویه Security Token Market اثبات کرد که کارهای زیادی در فضا انجام شده است ، اما همچنین نشان داد که بازار در حال رشد آهسته است. به طور قابل توجهی ، این گزارش نشان داد که بیش از 60 مبادله رمز امنیتی برای راه اندازی در سال 2020 وجود دارد. این مبادلات در سراسر جهان از جمله ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، لیختن اشتاین ، استونی ، هلند ، سوئیس ، جبل الطارق ، مالت ، سیشل ، بلاروس ، جزایر ویرجین انگلیس ، سنگاپور ، چین ، فیلیپین ، آنتیگوا ، جامائیکا ، باربادوس ، جزایر کیمن ، موریس ، امارات متحده عربی و گرینلند.

تحلیل معاملات ثانویه بازار نشانه های امنیتی – نمایی از آینده

واقعاً باید آن را به Security Token Group تحویل دهید. این تیم موفق شد گنجینه ای از اطلاعات ارزشمند را جمع آوری کند که مطمئناً به هدایت سرمایه گذاران و سازمان ها در جهت پیشرفت کمک می کند. در حال حاضر ، کسانی که به تجزیه جغرافیایی این آمار علاقه مند هستند می توانند اطلاعات را پیدا کنند اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me