banner
banner

تولدت مبارک ، OKEx!

بزرگداشت گذشته ما ، الهام بخشیدن به آینده

شما ممکن است ما را به عنوان صرافی برجسته رمز ارز در جزیره Blockchain بشناسید ، اما آیا می دانید ما در 31 اکتبر 2 سالگرد خود را جشن می گیریم?

OKEx راهی طولانی را طی کرده است تا به یکی از بزرگترین مبادلات دارایی دیجیتال در بازارهای جهانی و آینده تبدیل شود. از زمان تاسیس ، ما در حال حاضر بیش از 400 جفت آتی و معاملاتی را ذکر کرده ایم و دارای حجم بالایی از معاملات هستیم. با این وجود همه چیز برای ما گلگون نبوده است ، به ویژه هنگامی که دائماً مجبور به اتهامات و انتقادات رقبا هستیم.

امروز ، ما در حال ایجاد صفحه جدیدی با یک اکوسیستم OKB قوی ، سیستم های امنیتی و تجارت پیشرفته ، پروژه های نوآورانه و گسترش جهانی هستیم. برای بزرگداشت این مناسبت مهم ، بیایید منتظر این پروژه های مهیج باشیم که ماهها روی آنها کار کرده ایم و انتظار می رود در سال 2020 ارائه شوند!

سازمان خودتنظیم جهانی (SRO)

1. jpeg

ما به عنوان یک رهبر صنعت ، جسارتاً یک گام به جلو برداشته ایم تا اوضاع را برای کل صنعت بهتر کنیم. فقط با همکاری یکدیگر ، صرافی ها می توانند استانداردهایی را برای ایجاد امنیت مالی برای میلیون ها نفر تعیین کنند ، به همین دلیل ما یک سازمان جهانی تنظیم خود (SRO) برای ارتباط مبادلات همکار در صنعت تأسیس کردیم..

در مراسم سخنرانی در اجلاس DELTA اعلام شد, SRO یک مجموعه استاندارد از شیوه ها و سیاست ها است که در جای خود قرار داده شده است. این یک سازمان مستقل و مبتنی بر عضویت است که پذیرای تبادلات از هر اندازه و حوزه قضایی است. SRO اعضای جامعه تجارت جهانی رمزنگاری را ترغیب می کند تا در ایجاد استانداردهایی برای بازار سازی ، لیست گذاری و حذف دارایی های دیجیتال دست به دست هم دهند., و سایر موارد برای رشد کل صنعت حیاتی است.

ما امیدواریم که مبادلات اعضا بتوانند با همکاری یکدیگر ضمن حمایت از سرمایه گذاران و بازرگانان ضمن تقویت نوآوری در کل اکوسیستم OKB ، استانداردهایی را برای ترویج تصویب دارایی های دیجیتالی در سطح جهانی تعریف کرده و به آنها ارزش افزوده دهند..

OKChain & OKDEx

OKB_800x418_1.jpg

سرانجام این اتفاق می افتد – بلاکچین اختصاصی جدید OKChain ”در مرحله نهایی توسعه است و آزمایشگاه در شرف راه اندازی است. وقتی OKChain پایدار شود ، ما OKB ، رمز اصلی شبکه را از رمز Ethereum ERC-20 به شبکه اصلی OKChain منتقل می کنیم.

اولین مبادله غیرمتمرکز (DEX) ما نیز در آن زمان در شبکه در دسترس خواهد بود و ما انتخاب Supernodes را برای بلاکچین باز خواهیم کرد. با استفاده از OKB ، کاربران می توانند به نامزد مورد علاقه خود در ابرنواختر رای دهند و هزینه های معامله را در OKDEx تسویه کنند. از OKB همچنین برای پیش فروش توکن استفاده می شود و تیم های پروژه در آینده باید گره های فوق العاده OKB را به عنوان هزینه خدمات پرداخت کنند.

حاشیه USDT & قراردادهای حاشیه ای & مبادله

1_csQFSEVwwB9P7nhms9hU2w.jpeg

تقاضا برای معاملات آتی در صنعت رمزنگاری همیشه زیاد بوده است و بسیاری از مبادلات رمزنگاری به دنبال ورود به فضا هستند. برای ارائه گزینه های بیشتر در خرید و فروش به کاربران ، به زودی معاملات آتی را با قیمت Tether USDT راه اندازی خواهیم کرد که قرار است در نوامبر سال جاری به صورت مستقیم عرضه شود.

دو ابزار مشتق جدید به کاربران امکان می دهد موقعیت های اهرمی را باز کنید و یا برای خرید یا فروش دارایی ، در این حالت ، با USDT وارد یک موقعیت اهرمی شوید.

با استفاده از تنها USDT به عنوان وثیقه ، کاربران اکنون می توانند BTC ، ETH و سایر قراردادها را بدون دردسر جابجایی بین ارزهای رمزنگاری شده مختلف باز کنند., صرفه جویی در وقت و هزینه.

قراردادهای آتی USDT در 14 نوامبر آغاز می شود, و شبیه سازی در 5 نوامبر آغاز می شود. مبادله همیشگی USDT در تاریخ 9 دسامبر آغاز می شود, و شبیه سازی در تاریخ 30 نوامبر آغاز می شود.

OKMSX ، یک تبادل دارایی دیجیتال امنیتی

1_lkWdZAzZg5pw_xcMEbu_dQ.jpeg

پس از انتقال دفتر مرکزی خود به مالت ، ما با MSX ، بازوی دیجیتال و فین تک شرکت بورس سهام مالت ، همکاری کردیم تا صرافی جدیدی را برای حمایت از ابتکار جزیره Blockchain مالت راه اندازی کنیم. این سرمایه گذاری مشترک نشانگر اعتماد ما به دولت مالت و همچنین تعهد ما در ایجاد یک محیط تجارت کارآمد ، امن و شفاف بلاکچین برای کاربران در سراسر جهان است.

اندی چونگ ، رئیس عملیات ما از پلتفرم معاملاتی به عنوان “مبادله درجه ای نهادهای امنیتی” نام برد که از “تخصص دارایی های دیجیتال و فن آوری” بورس استفاده خواهد کرد. با استفاده از تجربه بورس اوراق بهادار مالت در زمینه انطباق با مقررات ، OKMSX به مدت یک سال در حال کار است و اکنون به مرحله نهایی توسعه خود نزدیک می شود ، پیش بینی می شود در نیمه اول سال 2020 آغاز شود.

برنامه های بیشتر OKB

از زمان مهاجرت OKB به بلاکچین Ethereum در آوریل سال جاری ، ما در تلاش بوده ایم که تصویب گسترده رمزهای بومی خود را به بسیاری از جنبه های زندگی روزمره تسریع کنیم. اخیراً ، ما افتخار می کنیم که در مدیر عامل خود Jay Hao در توییتر 14 روش جدید برای استفاده از OKB خود ، از جمله دریافت خدمات مالی ، افزایش امنیت سایبری و خرید آنلاین و غیره ، معرفی کرده ایم.. !

1_4_PNFfj_AAaQfE8EJ8ikcg.jpeg

ما صمیمانه می خواهیم بزرگترین تشکر خود را از مشتریان ، شرکای خود و همه کسانی که از ما حمایت کرده اند و در کنار ما هستند ، ابراز کنیم. ما به تکمیل اکوسیستم قوی بلاکچین برای کاربران ادامه خواهیم داد و ما برای ایجاد پروژه های سازگار با محیط زیست برای OKEx و پیشبرد پیشرفت بلاکچین و دارایی های دیجیتال ، تمام تلاش خود را برای ایجاد پروژه های عالی نوآورانه بلاکچین داریم..

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me