banner
banner

OKEx با تغذیه امن قیمت خود ، OKEx Oracle پشتیبانی از رشد DeFi را افزایش می دهد

مالت ، 12 آگوست 2020 – OKEx (www.okex.com) ، صرافی ارز رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان ، در حال رشد بیشتر فضای DeFi از طریق OKEx اوراکل, خوراک قیمت امضا شده ایمن آن که می تواند توسط پروژه های مالی غیرمتمرکز برای دستیابی به قیمت های معتبر زنجیره ای مورد استفاده قرار گیرد. OKEx Oracle به عنوان یک مبادله جهانی بسیار مایع ، به توسعه دهندگان داده های قابل اعتماد امضا شده از منبع معتبر را ارائه می دهد.

داده های دقیق قیمت برای رشد مالی غیرمتمرکز حیاتی است زیرا بدون آن ، بازیگران مخرب می توانند اطلاعات غلط را در زنجیره منتشر کرده و از آسیب پذیری های سیستمیک در پروتکل های DeFi سو استفاده کنند. از طریق راه اندازی OKEx Oracle ، OKEx قصد دارد به ایجاد یک محیط امن برای همه شرکت کنندگان در اکوسیستم کمک کند..

OKEx Oracle یک API است که در دسترس همه است ، نه تنها مشتریان OKEx. خوراک قیمت توسط صرافی OKEx امضا شده و کلید خصوصی در زیرساخت های قوی خود ایمن نگه داشته می شود. هر کسی می تواند با استفاده از کلید عمومی OKEx Oracle منبع داده را روی زنجیره تأیید کند.

وی افزود: “دسترسی به خوراک قابل اعتماد با امضای OKEx به پروژه های DeFi و کاربران اطمینان می دهد که داده های مورد استفاده آنها 100٪ دقیق است. این نه تنها به ایجاد پایه های قابل اعتماد برای پشتیبانی بیشتر از DeFi کمک می کند ، بلکه به اطمینان از امنیت دارایی های کاربران و طول عمر پروتکل هایی که استفاده می کنند نیز کمک می کند.," جی هائو مدیرعامل OKEx اظهار نظر کرد.

پشتیبانی از ترکیب اصلی پروتکل DeFi

بیشتر پروتکل های DeFi به اطلاعاتی متکی هستند که علی رغم داشتن پادمان های سخت کدگذاری شده ، باز هم نشان دهنده یک نقطه شکست و تهدیدی بالقوه برای DeFi هستند. در تلاش برای از بین بردن این آسیب پذیری ، منجر به پروتکل DeFi Compound Finance ، که به کاربران امکان می دهد از دارایی های رمزنگاری شده خود سود کسب کنند و وام های توکن دار دریافت کنند ، نیاز به یک اکوسیستم خوراک قابل اعتماد قیمت را تشخیص داد تا به شرکت کنندگان اجازه دهد بدون اتکا به هیچ یک از پروژه ها کار کنند..

از طریق آن سیستم خوراک قیمت باز (OPF), هر شخص علاقه مند می تواند با استفاده از SDK جفت های ارزش کلیدی مانند فیدهای قیمت را امضا کند و آنها را به بلاک چین ارسال کند. OKEx Oracle از استانداردهای OPF پیروی می کند تا پروتکل های مرکب و سایر DeFi را با یک منبع تغذیه قابل اعتماد اضافی برای داده های قیمت داخل که قابل رمزگشایی و امضای هر کسی است ، فراهم کند. به گفته جی هائو:

"در OKEx ، ما اعتقاد راسخ به DeFi داریم و متقاعد شده ایم که منجر به موج بعدی برنامه های ارزشمند (مبتنی بر بلاکچین) می شود که در نهایت به موج بعدی پذیرندگان رمزنگاری کمک می کند. این افتخار است که می توان از طریق پروتکل OKEx Oracle از یکی از پروتکل های برجسته موجود در فضا پشتیبانی کرد و امیدواریم که تلاش های کامپاند برای حذف این نقطه شکست برای بسیاری از پروژه ها نقطه عطفی برای توسعه DeFi باشد.."

OKEx در رشد DeFi سرمایه گذاری شده است

OKEx در خط مقدم تحولات صنعت DeFi بوده است ، منطقه ای که در 12 ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است و هم اکنون حدود 4.6 میلیارد دلار ارزش قفل شده در پروتکل های خود دارد. علاوه بر OKEx Oracle ، بورس نوآورانه متعهد به پشتیبانی از با کیفیت ترین و پتانسیل ترین پروژه های موجود در فضا است که اخیراً لیست بسیاری از نشانه های حاکمیت DeFi معروف از جمله Compound (COMP) ، Aave (LEND) ، DMM: Governance () را پشتیبانی می کند. DMG) و توزیع شبکه مصنوعی (SNX).

OKEx همچنین با استخراج استخراج خود ، OKPool ، به یکی از اولین اعتبارسنجان آزمایشگاه Topaz آزمایشگاه Ethereum برای ETH 2.0 تبدیل شد و ویژگی C2C Lending خود را در اوایل سال جاری راه اندازی کرد ، که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از BTC ، ETH یا OKB به عنوان وثیقه وام بگیرند – و با برخی از آنها از کمترین نرخ در صنعت است. OKEx همچنین در حال توسعه OKChain ، یک زنجیره عمومی غیرمتمرکز است که OKEx پیش بینی می کند صنعت رو به رشد DeFi را رشد دهد ، و اجازه می دهد DApp های تجاری در مقیاس بزرگ در بالای آن ساخته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عملکرد اوراکل بلاکچین ، لطفا به این موارد مراجعه کنید: https://bit.ly/2XWnRFD

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می شوند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ، ارائه می دهیم..

تماس با رسانه

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me