banner
banner

پیش بینی قیمت Litecoin برای سال 2021 – پیش بینی های کارشناسانه و تجزیه و تحلیل فنی

(به روز شده در 13 فوریه 2021) در ماه اوت گذشته ، شاهد بودیم که Litecoin نصف می شود در حالی که پاداش بلوک آن از 25 LTC به 12.5 LTC کاهش می یابد. قبل از این رویداد مورد انتظار ، قیمت LTC موفق شد همانطور که سرمایه گذاران از آنجا انتظار داشتند که با وقوع نصف شدن قیمت ، قیمت افزایش یابد ، انواع مختلفی را به دست آورد..

با این حال ، عکس این اتفاق افتاد. Litecoin در ماه ژوئن توانست حدود 140 دلار به اوج خود برسد و از آن زمان تاکنون روند نزولی مداومی داشته است.

اما اخیراً ، LTC در حال کار بر روی چندین طرح ابتکاری است که احتمالاً قیمت آن را در سال 2020 بالاتر ببرد. این موارد شامل معاملات محرمانه ای است که به از بین رفتن مشکل قابلیت انعطاف پذیری کمک می کند. این حرکتی است که به LTC کمک می کند با ایجاد هویت خود از سایه BTC خارج شود.

همچنین ، اخیراً این پلت فرم وارد خیرخواهی شد و با همکاری کودکان یونیسف ، برنامه ای که به کودکان نشان می دهد توانایی ایجاد تغییر را دارند. ما می دانیم که مربوط به قیمت نیست ، اما برای تصویر LTC مثبت است.

در این بخش ، ما قصد داریم چند پیش بینی خبره ، رویدادهای خبری و تجزیه و تحلیل نمودارها را بررسی کنیم تا ببینیم چرا 2020 برای LTC امیدوار کننده به نظر می رسد.

همین امروز Litecoin را با Binance خریداری کنید!

پیش بینی قیمت Litecoin – آنچه کارشناسان درباره قیمت Litecoin باور دارند? 

Litecoin هفتمین ارز بزرگ دیجیتال در بازار است که سقف آن در بازار بیش از 4.9 میلیارد دلار است. این سکه در سال 2011 ایجاد شد و بر روی همان بلاک چین BTC ساخته شد. علاوه بر این ، از LTC می توان برای پرداخت استفاده کرد.

بزرگترین مزیت LTC نسبت به BTC سرعت است. به آن “Lite” گفته می شود زیرا چهار برابر سریعتر از BTC است.

پیش بینی قیمت رمزنگاری با توجه به بی ثبات بودن بازار چندان آسان نیست. با این حال ، این مانع از تلاش مردم برای پیش بینی قیمت با استفاده از معیارهای مختلف نمی شود.

طبق تجزیه و تحلیل فنی انجام شده توسط TradingBeasts ، آنها سکه را طی دو یا سه سال می دانند ، به عنوان یک سرمایه گذاری خوب که بازدهی خوبی خواهد داشت.

وب سایت پیش بینی رمزنگاری Coin Price معتقد است که 2020 بازار گاو نر برای همه ارزهای رمزپایه خواهد بود و بر این اساس ، آنها قیمت LTC را تا سطح 124 دلار می بینند.

پیش بینی مثبت توسط DigitalCoinPrice پشتیبانی می شود ، که معاملات LTC را تا پایان سال جاری حدود 106 دلار می بیند.

همه در مورد قیمت LTC خیلی خوشبین نیستند زیرا Wallet Investor معکوس ثروت را برای LTC می بیند. آنها پیش بینی می کنند این سکه سال 22 دلار خاتمه یابد که به معنای زیان بیش از 50٪ از قیمت فعلی آن است. اما ما اعتقاد داریم این امر با توجه به اینکه Litecoin در حال کار بر روی چندین طرح ابتکاری است که احتمالاً قیمت آن را افزایش می دهد بسیار بعید است.

جورج تونگ ، پیش بینی LTC 1500 دلار در پایان سال توسط جان مک آفی پشتیبانی شد ، وی اظهار داشت که سکه می تواند به همان اندازه ، اگر نه بیشتر از BTC ، افزایش یابد.

پس از اینکه چارلی لی ، مدیر عامل پلت فرم Litecoin LTC را به مقصد Coinbase ترک کرد ، سپس دوباره به LTC بازگشت ، بسیاری معتقدند که قیمت ارز دیجیتال آینده روشنی دارد.

علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل تکنیکی چندین فرصت را به دست آورده است که در آن قیمت Litecoin می تواند در انتهای سال 2019 در میان برندگان باشد. نمودارهای دیگر نشان می دهد که افزایش قیمت LTC انتظار می رود تا سال 2020 و بعد از آن گسترش یابد..

محرمانه سود & کلی

چندی پیش پیش بینی قیمت litecoin وجود داشت که توجه ما را به خود جلب کرد. پیش بینی قیمت از طرف کلی ، مدیر BK Capital Management LLC بود که ادعا کرد قیمت Litecoin می تواند 500 دلار باشد. پیش بینی قیمت در سال 2017 در ماه دسامبر ارسال شد ، اما ما هنوز در مسیر رسیدن به این مقدار هستیم. با این حال ، ما باید این کار را مرحله به مرحله و با رشد مداوم انجام دهیم. این یک پیش بینی خوب قیمت litecoin برای سال 2025 است ، اما نه برای امسال.

همین امروز Litecoin را با Binance خریداری کنید!

مشارکت Litecoin در سال 2020

در تلاش برای تقویت پذیرش Litecoin به عنوان روش پرداخت در سراسر جهان ، پنجمین ارز بزرگ رمزنگاری شده با دو سازمان تأثیرگذار همکاری کرده است. این مشارکت ها در تاریخ 27 فوریه طی 24 ساعت اعلام شد که منجر به هیجان در جامعه LTC شد. اولین شراکت Glory بود ، یک شرکت بین المللی تبلیغات کیک بوکسینگ که در سال 2012 تاسیس شد. گرچه این ممکن است خیلی بر پیش بینی قیمت litecoin ما تأثیر نگذارد ، اما خوب است که ببینیم LTC بیشتر و بیشتر دیده می شود.

 این همکاری باعث می شود Litecoin به اولین ارز رمزنگاری شده رسمی لیگ برتر جنگ استندآپ تبدیل شود. طبق این توافق ، طرفداران کیک بوکسینگ Glory از این پس به عنوان گزینه پرداخت در پلت فرم بازرگانی آنلاین شرکت GLORYshop.com به Litecoin دسترسی خواهند داشت

دیگری شراکت با C بود&U Entertainment یک شرکت تولید کننده K-Pop است. این همکاری باعث پیشرفت LTC در آینده “Feel the K-Pop Concert” خواهد شد که قرار است در تاریخ 6 آوریل در دانشگاه جورج مانسون برگزار شود..

طبق اعلامیه ، بلیط های ULTRA VIP وجود دارد که با LTC خریداری می شوند. بلیط ها بهترین صندلی و تجربه را ارائه می دهند. بنیاد Litecoin همچنین یک تیم در محل خواهد داشت که به علاقه مندان به کنسرت در مورد قدرت LTC آموزش می دهد.

هر دو مشارکت بسیار زیاد است و قرار است طی چند ماه آینده بر قیمت LTC تأثیر مثبت بگذارد.

فناوری Litecoin

Litecoin برای حل مشکلاتی که مانع شبکه بیت کوین است طراحی شده است. بنابراین ، این امر ساخته شده است تا مسائل مقیاس پذیری بیت کوین را به ارث نبرد. گفته می شود Litecoin در معاملات مبتنی بر طراحی بلوک چهار برابر سریعتر از بیت کوین است.

چنین خصوصیاتی باعث حسادت بازرگانانی می شود که مشتاق اضافه کردن گزینه پرداخت رمز برای مشتریان خود هستند. در نهایت ، این مزیت منجر به پذیرش گسترده ای خواهد شد که قیمت Litecoin را حتی بالاتر می برد.

Litecoin به عنوان یک پروژه منبع باز ، فضای کافی برای انجام کار را دارد ایده های تازه را معرفی کنید به سکو اجازه می دهد تا موقعیت بالاتری را به عنوان سکه انتخابی اشغال کند.

Litecoin از الگوریتم بهبود یافته Proof-of-Work (PoW) استفاده می کند که به نوبه خود عملیات استخراج را ساده می کند.

علاوه بر این ، فناوری آن همچنین Litecoin را در مقایسه با رقیب خود ، بیت کوین ، از هزینه معاملات ناچیز دریافت کرده است. Litecoin را به افراد بیشتری علاقه مند می کند که به دنبال پس انداز در هزینه های معامله هستند.

دلیل افزایش قیمت Litecoin در سال 2019 به همین دلیل بود همکاری Litecoin با پرتو همانطور که آنها در مقاله:

ما اکتشافات خود را برای افزودن حریم خصوصی و قابلیت استفاده به Litecoin آغاز کرده ایم با اجازه تبدیل زنجیره ای LTC منظم به یک نوع Mimblewimble از LTC و بالعکس. پس از چنین تبدیلاتی ، می توان با محرمانه بودن کامل با Mimblewimble LTC معامله کرد.

Litecoin در حال حاضر یک ارز رمزپایه مفید است که Litecoin را با آن ترکیب می کند mimblewimble’s پروتکل حریم خصوصی می تواند به راحتی ارزش ، پذیرش و سودمندی Litecoin را بهبود بخشد. Litecoin در کنار Ethereum که توسعه DeFi را تجربه می کند ، افزایش استفاده را نشان می دهد. همین چند روز پیش ، پیاده سازی Litecoin MimbleWimble به منظور آزمایش کاربران جدید از سیستم عامل ، دوباره راه اندازی شده است.

همین امروز Litecoin را با Binance خریداری کنید!

معاملات محرمانه و قابلیت سرگرمی در Litecoin

Litecoin همچنین قرار است معاملات محرمانه را در این سال معرفی کند. حداقل این کاری است که تیم پشت Litecoin می خواهد انجام دهد. با این پیاده سازی ، انجمن Litecoin این امکان را خواهد داشت که از حریم خصوصی خود محافظت کند و یک دارایی دیجیتال قابل قبول برای انجام معاملات داشته باشد. 

این خبر را چارلی لی ، بنیانگذار Litecoin ، اوایل سال جاری در توییتر اعلام کرد. وی گفت که قابلیت لذت تنها خاصیت پول سالم است که در Bitcoin و Litecoin از دست رفته است. 

https://twitter.com/SatoshiLite/status/1089935081337085952؟s=20

امکان مبادله ارزهای فیات با افراد مختلف وجود دارد بدون اینکه نگران پذیرش وجوه باشید یا خیر. با این حال ، این چیزی است که در حال حاضر در دارایی های دیجیتال مختلف امکان پذیر نیست زیرا تمام تراکنش ها در بلاکچین ثبت شده است. اگر دارایی های دیجیتالی وجود داشته باشد که توسط پولشویی ها یا فروشندگان مواد مخدر استفاده می شده است ، این مورد توسط بسیاری از صرافی ها و سایر کاربران پذیرفته نمی شود. 

هنگامی که اعلامیه توسط چارلی لی رسمی شد ، چند روز پس از آن ، Litecoin فقط در عرض چند ساعت از 32 دلار به 45 دلار افزایش یافت. از آن زمان ، ارز مجازی قبل از اینکه دوباره کاهش یابد ، به 140 دلار افزایش یافت.

قیمت Litecoin بارها رفتارهای عجیبی داشته است. در واقع ، این همه پیش بینی های قیمت تحلیلگران را شکسته و بالاتر رفته است. بنابراین ، در آینده با استفاده از قابلیت استفاده ، می توانیم این مورد را برای LTC نیز انتظار داشته باشیم.

لازم به ذکر است که چارلی لی ، خالق Litecoin هم اکنون مشاور HTC Exodus است. این می تواند برای ارز مجازی و مشارکت آن در پروژه های بسیار مشهود بسیار صعودی باشد. علاوه بر این ، Litecoin هم اکنون یکی از بهترین بازی های بلاکچین نقش آفرینی را در بلاکچین خود برگزار می کند.

پیش بینی قیمت Litecoin (LTC) تجزیه و تحلیل نمایش تجارت به روز شده در 13 فوریه 2021

طرح معاملات #LTCUSDT! توسط VS_trading بر TradingView.com

Litecoin نشان می دهد که سطح مقاومت زیادی در برابر 186 دلار در هر سکه وجود داشته است. در روزهای اخیر ، تحلیلگر نشان می دهد که ارز دیجیتال سعی در شکستن این سطح داشته است. اکنون ، LTC بالاتر حرکت کرده و به سمت 220 USDT در هر سکه حرکت می کند. 

در حالی که اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال بالاتر رفته اند ، LTC عقب مانده است. این می تواند فرصتی برای ارز مجازی باشد تا نشان دهد آماده حرکت در روزها و هفته های آینده است.

به گفته تحلیلگر ، همیشه مهم است که با سیستم های خود تجارت کنیم و متوقف شویم. در نمودار او 186 ، 146 و 125 به اشتراک گذاشته شده است که از سطح حمایت و مقاومت بسیار مهمی هستند.

LTC – 4 ساعت این قیمت به محدوده بحرانی 145-150 دلار می رسد توسط P_S_trade بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر ، ما شاهد پایان اصلاح در بازار Litecoin (LTC) هستیم. وی نشان می دهد که در طی موج سقوط قیمت LTCUSDT ، میزان فروش کم بوده است. علاوه بر این ، وی اشاره می کند که پس از افت شدید جفت تجاری LTCUSDT در 10 ژانویه ، خریداران شروع به ایجاد منطقه نقدینگی جدید بین 125 USDT و 130 USDT کردند. این می تواند منطقه پشتیبانی خوبی برای ارز مجازی باشد. 

بعلاوه ، با این اقدام قیمتی در بازار LTC ، اکنون بازار به خریداران تعلق دارد. اهداف بعدی می تواند بین 170 تا 175 دلار برای هر سکه LTC باشد. البته این به عملکرد بیت کوین در روزهای آینده بستگی خواهد داشت.

سکه Lite (LTC) – 16 ژانویه توسط readCrypto را بخوانید بر TradingView.com

در مورد ارز رمزنگاری شده Litecoin (LTC) در برابر USDT ، تحلیلگر معتقد است که اگر ارز مجازی از 145.90 سقوط کند ، ممکن است LTC نقطه 123.25 USDT را لمس کند. این سطح پشتیبانی بسیار مهمی است که قبلاً در گذشته به عنوان پشتیبانی و مقاومت شاهد آن بوده ایم. 

از دیگر سطوح مهمی که تحلیلگر در نمودار نشان داده است می توان به 170.07 و 182 USDT برای هر LTC اشاره کرد. هدف سرمایه گذاران LTC پیگیری روند این ارز مجازی از طریق کانال صعودی است که تحلیلگر در نمودار نشان می دهد. البته بیت کوین (BTC) می تواند در روزهای آینده تأثیر زیادی بر LTC بگذارد.

LTC-3h اصلاح محلی تا 112-115 دلار امکان پذیر است. توسط P_S_trade بر TradingView.com

برای این تحلیلگر ، LTC نتوانسته است سطح بحرانی 145 دلار را که سطح مقاومت بسیار مهمی برای ارز دیجیتال بود ، آزمایش کند. او فکر می کند که فروشندگان سعی می کنند موضوع را به دست خودشان بگیرند و کنترل LTC را در دست بگیرند. 

به گفته تحلیلگر ، سطح 131 دلار نیز تحت کنترل فروشندگان است. وی معتقد است که ممکن است فشار آنها از سطح فعلی 130 دلار به 112 و 115 دلار برسد. علاوه بر این ، او معتقد است که اگر خریداران محدوده 112 و 115 دلار را حفظ نکنند ، اصلاح LTC می تواند یک بار دیگر قیمت را به 100 دلار برساند.

LTC پیرو وفادار بیت کوین!! توسط HamadaMark بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر ، ممکن است جفت تجاری LTC / USDT به بالاترین قیمت محلی قبلی با قیمت 150 دلار برای هر LTC بازگردد. این اجازه می دهد ارز دیجیتال از آخرین روند خرس که از سال 2019 تجربه شده است بازیابی کند و در برخی از صرافی ها به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 375 دلار برسد. 

این تحلیلگر همچنین در حال نشان دادن سطوح فیبوناچی برای LTC و چگونگی پیگیری این ارز مجازی از گسترش قیمت تجربه شده توسط بیت کوین در ماه های اخیر است. این به ارز مجازی اجازه می دهد تا بالاتر حرکت کند و سطح قیمتی را که طی دوره گاو نر 2017 به دست آورد ، برای اولین بار بیت کوین از 19،000 دلار عبور دهد.

سوالات متداول (سQالات متداول)

چه کسی Litecoin را ایجاد کرد?

مهندس سابق گوگل ، چارلی لی ، Litecoin را ایجاد کرد. با این حال ، او به عنوان رهبر این سیستم عامل ، در سال 2017 تمام دارایی خود را فروخت و اهدا کرد تا از تضاد منافع جلوگیری کند.  

چه زمانی Litecoin راه اندازی شد?

Litecoin در اکتبر 2011 تحت مجوز MIT / X11 به عنوان یک spinoff اولیه بیت کوین راه اندازی شد. با این وجود زمان تولید بلوک را به 2.5 دقیقه کاهش داد و تعداد سکه های موجود در شبکه را به 84،000،000 افزایش داد. همچنین از الگوریتم هش متفاوتی با نام scrypt استفاده می کند ، در حالی که بیت کوین از SHA-256 استفاده می کند.

Litecoin غیر متمرکز است?

دقیقاً مانند بیت کوین ، Litecoin کاملاً غیرمتمرکز است و هیچ مرجعی ندارد.

آیا Litecoin اثبات سهام است? 

Litecoin از Scrypt استفاده می کند ، اثبات الگوریتم کار. 

آیا Litecoin یک سرمایه گذاری خوب است?

ما اعتقاد داریم که LTC هنوز سرمایه گذاری خوبی است و در کوتاه مدت نمی توان ارزش رمزگذاری خود را از دست داد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که با افزایش محبوبیت ارزهای رمزپایه در میان توده ها ، قیمت آن افزایش یابد. 

آیا Litecoin بالا می رود? 

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که قیمت LTC بر اساس اصول فنی و بسیاری از پیشرفت های مثبت در مورد پلت فرم Litecoin به زودی افزایش خواهد یافت.

از کجا Litecoin بخریم?

Litecoin را با استفاده از کارت اعتباری یا کارت نقدی در Coinbase ، BitPanda ، Coinmama و CEX.io خریداری کنید. همچنین می توانید LTC را با استفاده از حساب بانکی یا انتقال بانکی در Coinbase ، BitPanda و CEX.io خریداری کنید. 

در Coinbase ، آمریکایی ها می توانند از انتقال ACH با 5-7 روز انتظار در حالی که اروپایی ها می توانند از SEPA با 1-3 روز انتظار استفاده کنند..

هیچ راهی آسان برای خرید LTC با استفاده از پول نقد یا PayPal وجود ندارد و ابتدا باید ارزی مانند بیت کوین خریداری کنید و سپس آن را با Litecoin عوض کنید. این کار را می توان در Binance ، Changelly ، Poloniex و موارد دیگر انجام داد.

همچنین ، زیرا BitPanda پرداخت های Skrill را می پذیرد ، می توانید LTC را با استفاده از Skrill خریداری کنید.

لازم به ذکر است که هزینه ها بسته به گزینه ای که انتخاب می کنید متفاوت است ، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از شروع خرید Litecoin این مورد را بررسی کنید. همچنین مهمتر از همه ، کیف پول داشته باشید که پس از خرید سکه های خود را در آن ذخیره کنید ، زیرا ذخیره سکه در صرافی توصیه نمی شود. برخی از بهترین کیف پول های موجود شامل لجر نانو اس و ترزور است.

آیا Litecoin مرده است?

نه ، Litecoin بسیار زنده است و لگد می زند. همانطور که در این مقاله مشاهده کردیم ، این پروژه مشغول امضای مشارکت های جدید و کار بر روی پیشرفت های بیشتر است. 

آیا Litecoin بهتر از بیت کوین است? 

Litecoin به دلیل شباهت های زیاد و اینکه چنگال بیت کوین است ، به عنوان نقره شناخته می شود که بیت کوین طلا است. آنچه Litecoin بهبود بخشید ، زمان معامله بود که آن را از ده دقیقه به حدود دو و نیم دقیقه کاهش داد.

آیا Litecoin شکست می خورد? 

Litecoin برای مدت طولانی یکی از قدیمی ترین ارزهای رمزپایه بوده است و با گذشت زمان توانسته است جایگاه خود را به عنوان یکی از ده ارز رمزپایه برتر با محدودیت بازار حفظ کند. با توجه به اینکه بنیانگذار آن و بنیاد Litecoin برای حفظ شبکه و بهبود آن همیشه سخت تلاش می کنند ، احتمال خرابی Litecoin بسیار غیرممکن است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me