banner
banner

OKEx Chain & OKEx DEX— یک اکوسیستم انقلابی DeFi

فناوری Blockchain زیرساخت انقلابی اینترنت است و به اوج بی سابقه خود رسیده است. در دوران بلاکچین ، بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال آزمایش این فناوری هستند و بسیاری از نوآوری ها مانند Libra در حال ظهور است. چنین فناوری غیرمتمرکز و نظیر به نظیر صرفاً یک پیشرفت تکنولوژیکی نیست ، بلکه همانند اینترنت اقتصاد جهانی را تغییر شکل می دهد..

در OKEx ، ما معتقدیم که فناوری بلاکچین به زیرساخت اساسی و کاتالیزوری برای پیشرفت بعدی بشر تبدیل خواهد شد. با بهره گیری از توسعه تمرکززدایی جهانی ، سعی می کنیم مرزهایی را که مبادله رمزنگاری را تعریف می کند و آنچه می تواند به بازار بیاورد ، کنترل کنیم. در آوریل 2019 ، ما اعلام کردیم که در حال توسعه بلاکچین خودمان هستیم – OKExChain ، تا بتوانیم با برنامه های غیرمتمرکز خود به جامعه کمک کنیم..

چشم انداز OKExChain

OKExChain یک بلاک چین غیرمتمرکز است که طراحی شده است پایه ای برای برنامه های تجاری مبتنی بر بلاکچین در مقیاس بزرگ. ما می خواهیم یک زنجیره عمومی غیرمتمرکز و باز ایجاد کنیم که به همه گره های شرکت کننده قدرت دهد ، به طوری که کاربران بتوانند آزادانه برنامه های غیرمتمرکز را منتشر و کار کنند ، ارزهای رمزپایه خود را صادر کنند ، جفت های تجاری ایجاد کنند و آزادانه تجارت کنند. فناوری زنجیره ای متقابل کلید دستیابی به مأموریت آن است.

از طریق ماژول های زنجیره ای متصل ، کاربران می توانند سناریوهای ارزش و کاربرد فناوری بلاکچین را به اشتراک بگذارند ، کاربران و موارد استفاده برای دستیابی به ساخت آسان و سریع اکوسیستم ها و سیستم های ارزش افزوده با هم مرتبط هستند..

مزایای فنی OKExChain

OKExChain قصد دارد سطح جدیدی از آزادی را برای تجار و کاربرانی که به دنبال ایجاد مبادلات غیرمتمرکز خود هستند ، به ارمغان آورد. OKExChain با شرکای اکوسیستم داخلی و خارجی تحت هدایت OKExChain توسعه یافته است توسعه موازی چند زنجیره ای که می تواند روند توسعه را به طور قابل توجهی تسریع کرده و از راه اندازی برنامه های بزرگ پشتیبانی کند. در حالی که یک برنامه واحد می تواند توسط چندین طرف به طور همزمان ساخته شود ، می تواند باعث ایجاد یک رقابت داخلی خوب برای محصولات برای اجرای به روزرسانی های منظم شود ، از این رو تجربه کاربر را در نتیجه بهبود می بخشد.

گسترش داده های زنجیره ای یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد OKExChain است. داده های موجود در زنجیره به 3 لایه تقسیم می شوند: داده های بلوک ، داده های عملیات و داده های خارج از زنجیره. و آنها مزایای فناوری بلاکچین را حفظ می کنند – برگشت ناپذیر و بدون دستکاری. از طریق الگوریتم های ویژه محاسبه بر روی زنجیره ، فقط داده های عملیاتی نگهداری می شوند تا مقدار داده های منتقل شده در هنگام نیاز به توافق زیاد ، کاهش یابد. این می تواند ضمن کاهش هزینه متصل کردن داده های خارج از زنجیره ، به طور موثر بهره وری عملیاتی زنجیره عمومی را بهبود بخشد.

قابل اعتماد و شفاف OKEx DEایکس

به غیر از OKExChain ، ما OKEx DEX را راه اندازی کردیم, یک تبادل غیر متمرکز باز ، فراگیر و ایمن که به کاربران امکان می دهد کنترل بهتری بر دارایی های خود داشته و آنها را آزادانه مدیریت کنند.

OKEx DEX به عنوان اولین برنامه DeFi در OKExChain ، ایجاد اطمینان از داشتن دارایی را برای ایجاد امنیت در دارایی و نگهداری از خود و مرزهای مالی غیرمتمرکز مالی بدون مرز ، به طوری که بازیکنان صنعت مختلف می توانند در تجارت رمزنگاری با شفافیت کامل بر روی زنجیره شرکت کنند..

با استفاده از این ابزار عالی برای ساخت DEX خود در OKExChain ، کاربران کنترل کاملی بر دارایی های خود خواهند داشت و می توانند آنچه را که می خواهند دارایی ها و جفت های تجاری را لیست کنند ، تنظیم کنند. تسویه سود به صورت واقعی و روزانه برای اطمینان از تجربه بهتر تجارت و نقدینگی. و دسترسی به سوابق تجاری شفاف در OKExChain نیز.

مثلث OKExChain-OKB-OKT

به عنوان رمز اصلی اکوسیستم OKEx ، OKB از بدو تولد تاکنون موفقیت گسترده ای را به خود دیده است و در فوریه 2020 به بالاترین رقم خود در 5.9 دلار رسیده است. پس از راه اندازی بلاکچین خود ، OKB را به شبکه اصلی OKExChain نزدیک منتقل خواهیم کرد آینده برای گسترش کاربردهای زیست محیطی توکن ، و در مجموع 700 میلیون OKB صادر نشده را از طریق طرح خرید و سوزاندن می سوزانیم. با کاهش گردش خون ، ما معتقدیم OKB هر روز بالاتر می رود.

به عنوان یکی از رمزهای بومی OKExChain ، OKB برای معاملات در OKEx DEX باز خواهد بود و از محیط باز و بی اعتماد زنجیره ای برای ارتباط با مبادلات غیرمتمرکز و جفت های معاملاتی کاربران ساخته شده در سیستم عامل بهره می برد. OKT ، یک توکن بومی دیگر که در بلوک پیدایش و بلوک گره OKExChain صادر شده است ، با توجه به دارایی های آنها ، 100٪ به دارندگان OKB ترسیم می شود. OKT و OKB در OKExChain جدایی ناپذیر هستند ، آنها برای تقویت توسعه زیست محیطی OKExChain به هم متصل می شوند.

Testnet OKExChain

انتظار به پایان رسیده است – امروز ، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم OKExChain زنده است!

به منظور بهینه سازی عملکرد شبکه آزمایشی OKExChain به عنوان زیرساخت اساسی در حوزه غیرمتمرکز ، از همه کاربران دعوت شده است تا قدرت OKExChain را تجربه کنند. کاربران شرکت کننده می توانند سکه آزمایشی OKT را نیز دریافت کنند!

نحوه نصب OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest/getting-start/install.html

OKT testnet: https://www.okex.com/dex-test

آدرس DEX & راهنما: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest

OKT رایگان خود را ادعا کنید: https://www.okex.com/activities/pro/drawdex

OKEx را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me