banner
banner

NEO در مقابل سهام کوکوین – نبرد PoS Tokens – قسمت اول

NEO (NEO) یک سیستم عامل اقتصاد هوشمند نسل بعدی است. این نام از نام اصلی خود ، Antshares تغییر نام یافت. مانند اتریم ، اکوسیستم NEO با استفاده از نشانه های GAS که عملکردی مشابه Gwei در بستر Ethereum دارد. به کسانی که توکن های NEO را در اختیار دارند پاداش GAS اعطا می شود که می تواند با سکه ها / توکن های دیگر عوض شود. توکن ها از قبل استخراج شده و در بلوک پیدایش NEO صادر می شوند.

سهام KuCoin (KCS) از طرف دیگر رمز ارز ارز رمزنگاری KuCoin است. بورس بسته به میزان توکن KCS که دارند ، 50٪ از هزینه های معاملاتی خود را با دارندگان KCS به صورت روزانه تقسیم می کند. از آنجا که مبادله هزینه معاملات توکن های معامله شده در سیستم عامل را می گیرد ، دارندگان KCS به مرور زمان سکه های مختلف به عنوان پاداش دریافت می کنند و نه فقط نشانه های KCS.

سهام KuCoin و NEO دو ارز رمزپایه هستند که درآمد منفعل به دست می آورند. برگزاری NEO به شما GAS رایگان می دهد و توکن KuCoin Shares درصدی از هزینه معاملات روزانه را به دارندگان ارائه می دهد.

سودآوری

سوالی که هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب NEO و KCS به ذهن همه خطور می کند این است که هنگام نگهداری این دارایی ها ، روزانه چه مقدار سود به دست می آید.

محاسبات زیر بر اساس مقادیر فعلی همانند زمان نوشتن مقاله است و در هر زمان ممکن است تغییر کند.

به ازای هر رمز NEO (در حال حاضر با قیمت 51/39 دلار) ، روزانه 0.004 دلار دریافت می کنید. از طرف دیگر ، برای توکن سهام KuCoin ، حفظ همان ارزش NEO که 22.444096 سهام KuCoin را در اختیار دارد. بنابراین به ازای هر 22.45 سهم سهام KuCoin ، دارندگان روزانه 0.0074 دلار دریافت می کنند.

با محاسبات فوق ، داشتن سهام KuCoin برای داشتن توکن های NEO سودآورتر است.

(برای دریافت نرخ پاداش در حال حاضر استفاده کنید https://neotogas.com/ و https://kucoinshares.com/ ماشین حساب پاداش).

راه های بیشتری برای کسب درآمد با این نشانه ها

علاوه بر این که فقط این نشانه ها را برای جوایز روزانه در اختیار دارید ، دقیقاً مانند هر ارز رمزنگاری شده دیگر ، ارزش بازار می تواند در مدت کوتاه بیش از 1000 rise افزایش یابد. در همان زمان ، شاهد کاهش سریع ارزش ها در بازار ارزهای رمزپایه هستیم. به عنوان مثال ، NEO در حال حاضر با قیمت 46 دلار + در 1 سال گذشته 23،237.83٪ افزایش داشته است و سهام KuCoin در مدت مشابه تنها 173.67٪ سود داشته است.

در این مورد ، کسانی که NEO را در طول سال گذشته نگه داشته اند ، تعداد کل سود نسبت به سهامداران KuCoin ثبت کرده اند.

چگونه می توان این پاداش ها را دریافت کرد

نگه داشتن رمزهای سهام NEO و KuCoin در اکثر صرافی ها تضمین کننده پاداشی نیست که در بالا بررسی شد. با این وجود ، وقتی توکن های آن را در اختیار دارید ، ارزش توکن های شما افزایش می یابد و از ارزش بازار کاسته می شود.

به ادعای نشانه های GAS

چند روش ایمن برای ادعای GAS برای نشانه های NEO وجود ندارد. شما می توانید GAS را در کیف پول های سخت افزاری ، کیف پول های نرم افزاری و برخی صرافی ها ادعا کنید.

شماره 1 کیف پول نئون

می توانید GAS را مستقیماً از a مطالبه کنید کیف پول نئون, کیف پول رسمی NEO. برای ادعای رمزها ، باید NEO های خود را برای مدتی در کیف پول NEON ذخیره کنید.

هنگامی که نشانه های NEO شما در کیف پول NEON شما قرار گرفتند ، می بینید که نشانه های GAS شما به طور مداوم در داخل کیف پول شما جمع می شوند. می توانید GAS خود را در هر زمان ادعا کنید.

اگر کیف پول NEON نصب کرده اید ، برای ادعای GAS روی کیف پول NEON این مراحل را دنبال کنید:

 • وارد کیف پول خود شوید و بررسی کنید آیا GAS برای ادعا دارید.
 • اگر GAS کافی برای ادعا داشته باشید ، دکمه GAS ادعا با مقدار GAS فعال می شود که باید روی آن مشخص کنید.
 • روی دکمه ادعا کلیک کنید و آرام باشید.
 • پس از ادعا ، موجودی GAS جدید شما به روز می شود.

شماره 2 ادعای مالکان کیف پول سخت افزار Ledger با NEON Wallet

کیف پول Ledger Nano S از طریق رابط GUI کیف پول NEON از رمز ارز NEO پشتیبانی می کند.

بنابراین بارگیری کیف پول NEON امکان پذیر است اینجا, سپس دستگاه Ledger Nano S خود را متصل کنید تا سکه های NEO خود را بر روی دستگاه Ledger Nano نمایش دهید.

وقتی Ledger Nano با موفقیت به کیف پول نصب شده NEON شما متصل شد ، ادعای GAS خود کاملاً ساده است.

برای ادعای رمزهای GAS خود به عنوان کاربر Ledger Nano S ، این مراحل را دنبال کنید:

 • کیف پول Ledger را به رایانه خود متصل کنید.
 • برنامه Chrome Ledger Manager را باز کنید.
 • با کلیک روی دکمه نصب در کنار NEO در دفتر ، مدیر برنامه ، برنامه NEO را روی Ledger نصب کنید..
 • با کلیک روی دکمه سمت راست ، نصب روی دستگاه Ledger را تأیید کنید.
 • کیف پول NEON را برای سیستم عامل خود بارگیری کرده و آن را نصب کنید.
 • روی نماد NEO روی کیف پول Ledger کلیک کنید ؛ دستگاه باید Wake up، NEO را روی صفحه داخلی خود نشان دهد.
 • کیف پول NEON را باز کنید و گزینه ورود به سیستم با یک دفتر را انتخاب کنید.
 • در صفحه بعدی ، پیامی را مشاهده خواهید کرد که می گوید: “USB Ledger Nano S Success found. برنامه NEO در دستگاه سخت افزار یافت شد. برای ورود روی دکمه بالا کلیک کنید. “
 • برای دسترسی به کیف پول NEON روی دکمه “Use Ledger Nano S” کلیک کنید.
 • اکنون باید دکمه Claim GAS را ببینید.
 • اگر ادعای درانتظار دارید ، بر روی دکمه کلیک کنید تا ادعا کنید.

شماره 3 GAS را در بورس مطالبه کنید.

اگرچه همه صرافی ها از این پشتیبانی نمی کنند ، شما می توانید GAS را برای NEO ذخیره شده در صرافی هایی که از NEOGAS پشتیبانی می کنند ، ادعا کنید.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که نگه داشتن ارزهای رمزپایه خود در یک صرافی خطرناک است. به هک ها حساس است یا به دلایلی که برای آنها بهتر شناخته شده است ، تعویض می تواند کاملاً خاموش شود. بنابراین ، شما نمی خواهید خیلی بیشتر از توانایی خود را برای از دست دادن در صرافی ذخیره کنید.

بینانس و KuCoin مبادله هایی است که در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد GAS را برای NEO مطالبه کنند.

برای دریافت رمزهای GAS خود در این مبادلات هیچ کاری از کاربران لازم نیست. نشانه های شما ماهانه به Binance و روزانه برای کاربران مبادله KuCoin اضافه می شود.

درخواست ادعای سهام KuCoin (KCS)

برای دریافت سهمی از این “سود سهام” یا “پاداش kucoin” همانطور که به آن اشاره می شود ، باید در صرافی KuCoin.

همانطور که مردم ارزهای رمزنگاری شده خود را در صرافی KuCoin معامله می کنند ، دارندگان KCS همچنین در سکه ها / توکن های مختلفی که در آن روز معامله می شوند ، درصدی افزایش می یابند.

تمام این سکه ها / توکن ها را می توان با هر ارز رمزنگاری شده ای که انتخاب کردید مبادله کرد و یا از آنها برداشت کرد ، یا می توانید از آنها برای پرداخت هزینه های معاملاتی نیز استفاده کنید.

نکته منفی بدست آوردن همه این نشانه های مختلف این است که ممکن است پرداخت آن دشوار باشد مگر اینکه مالک بسیاری از نشانه های KCS باشید که روزانه درصد معقولی به شما می دهند.

نتیجه

ثابت شده است که هر دو علامت برای سود طولانی مدت ارزش نگهداری را دارند. با این وجود ، این مقاله هیچ یک از آنها را به عنوان فرصت های سرمایه گذاری پیشنهاد نکرده است. بنابراین انجام تحقیقات خود و سرمایه گذاری در آنچه اعتقاد دارید بسیار مهم است. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که در آنچه نمی توانید از دست بدهید ، سرمایه گذاری نکنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me