banner
banner

بنجامین تسای ، رئیس و شریک مدیر Wave Financial – مصاحبه های سری

بنیامین تسای رئیس جمهور است & شریک مدیریت موج مالی. Wave Financial برای پیشرفت بیشتر در اکوسیستم دارایی های رمزنگاری و دارایی دیجیتال ، سرمایه گذاری در مرحله اولیه ، مدیریت دارایی و مدیریت خزانه داری را ارائه می دهد

چه چیزی بود که در ابتدا به عنوان رئیس و شریک مدیر Wave Financial ، یک صندوق سرمایه گذاری در مراحل اولیه با تمرکز بر ارز رمزنگاری جذب شد?

تجربه من عمدتا در فضای مالی است ، هر دو به مدت 12 سال با BofA Merrill Lynch طرف می فروشند و 3 سال با AllianceBernstein طرف می خرند. وقتی به لس آنجلس بازگشتم ، درگیر فناوری بلاکچین و کاربردهای مختلف آن شدم. طبیعی ترین آن استفاده از آن برای امور مالی بود و آن کاربرد برای من بیشتر جالب بود. بنابراین وقتی من با دیوید سیمر ، مدیر عامل شرکت ملاقات کردم ، تصمیم گرفتیم Wave Financial ، یک شرکت مدیریت دارایی متمرکز بر بلاکچین / ارزهای رمزپایه را گردهم بیاوریم..

این سیستم عامل به من امکان می دهد تا محدودیت های فضا مانند مشتقات رمزنگاری را کشف کنم. ما اخیراً درآمد Wave BTC را راه اندازی کرده ایم & صندوق رشد ، صندوقی است که ماهانه با فروش گزینه های بیت کوین در بازار ، نرخ هدف 1.5٪ عملکرد را پرداخت می کند. ما معتقدیم این یک محصول نوآورانه است ، اولین بار در بازار وجود دارد و باید برای دارندگان مدت طولانی بیت کوین و همچنین سرمایه گذاران جدید در رمزنگاری جذاب باشد..

یکی از صندوق های شاخص ارائه شده توسط Wave Financial “Select 20 Index” است که صندوقی است که ماهانه خود را متعادل می کند و در معرض 20 دارایی دیجیتال برتر قرار می گیرد. عملکرد این صندوق در مقایسه با رویکرد صندوق تجارت فعال تر چیست?

مقایسه بین مدیریت فعال و غیرفعال همیشه دشوار است. این امر خصوصاً در دنیای رمزنگاری بسیار دشوار است ، جایی که هیچ معیار مشخصی وجود ندارد. ما شاخص 20 را انتخاب کردیم تا به عنوان معیار بازار رمزنگاری باشد که در مقایسه با فقط بیت کوین ، بازار را بهتر نشان می دهد. با استفاده از شاخص به عنوان مبنا ، ما همچنین صندوق خود را داریم که شاخص را ردیابی می کند. با توجه به هزینه های کم ، ما معتقدیم که ما در ارائه بتا بازار به سرمایه گذاران به خوبی عمل می کنیم.

بودجه هایی به طور فعال مدیریت می شوند که ممکن است عملکرد بهتر و بدتری داشته باشند ، اما در مقایسه با بتا بازار ریسک بالاتری داشتند و هزینه های بالاتری نیز دارند. افراد با عملکرد بهتر می توانستند ریسک و هزینه های بالاتر را توجیه کنند اما بدیهی است که عملکردهای ضعیف چنین کاری نمی کنند. برای یک سرمایه گذار تعیین اینکه چه وجوهی می توانند عملکرد بهتری داشته باشند کار بسیار دشواری است ، زیرا سوابق کاری بسیار کوتاه هستند و بازار رمزنگاری هنوز در مراحل ابتدایی است. نشان دادن چگونگی تکرار ضبط آلفا به جلو دشوار خواهد بود.

به طور خلاصه ، بودجه هایی وجود دارند که عملکرد بهتری دارند و بودجه هایی که از شاخص و / یا صندوق ما کم کاری می کنند. اما برای مشتریانی که یک بتا خالص بازار دارند ، مشابه ETF سهام ، محصول ما با هزینه کم مواجهه را ارائه می دهد و ابزاری موثر برای دستیابی به آن برای سرمایه گذاران است..

Wave Financial به وضوح با آینده اوراق بهادار دیجیتال که در Securitize و Vertalo سرمایه گذاری کرده اند صعودی است. این صنعت چه هیجان بیشتری را در شما ایجاد می کند چیست؟?

من معتقدم زیرساخت های موجود برای حقوق صاحبان سهام ، درآمد ثابت و طبقات مختلف دارایی همه در حال ایجاد و پیشرفت در سیستم های قدیمی تر هستند که به صورت سیلو ساخته شده اند. با انعطاف پذیری سرمایه گذاری ها ، زیرساخت های سنتی دیگر به طرز موثری از روش جدید مدیریت دارایی پشتیبانی نمی کنند. به عنوان مثال ، فقط سرمایه گذاران اوراق قرضه و سرمایه گذاران سهام وجود داشت ، سپس ما 60/40 تخصیص هدف داشتیم ، سپس مدل وقف که شامل سرمایه گذاری های جایگزین صندوق های تامینی ، املاک و مستغلات ، کالاها و دارایی های خارجی و غیره بود. برای نسل بعدی سرمایه گذاران ، دسترسی به این کلاس های دارایی و امکان ورود و خروج از این دارایی ها باید ساده تر و در دسترس مخاطبان گسترده تر باشد. من معتقدم دارایی های دیجیتال می توانند این کار را انجام دهند.

به عنوان مثال ، ما در حال حاضر در حال کار بر روی یک صندوق ویسکی کنتاکی هستیم. این صندوق به سرمایه گذاران معتبر امکان دسترسی به سرمایه گذاری در ویسکی را می دهد و این امکان را دارد که مالکیت بلاکچین را در یک صرافی خصوصی معامله کنید. این نوع انعطاف پذیری با هزینه معقول قبل از ظهور اوراق بهادار دیجیتال به سادگی در دسترس نبود.

برخی از مواردی که رمزهای امنیتی برای رسیدن به تصویب اصلی نیاز به غلبه بر آنها دارند ، چیست?

من معتقدم که آموزش و زیرساخت ها دو موردی هستند که در صنعت قبل از اینکه بتوانیم تصویب اصلی داشته باشیم از دست رفته اند. از نظر آموزش ، ما باید سرمایه گذاران را درمورد توکن سازی به عنوان فناوری استفاده شده در ابزارهای مالی موجود که کارایی آن را بهبود می بخشد ، راحت کنیم. مسایل قدیمی بازاریابی ICO و پروژه های کم فکر (همراه با کلاهبرداری) قطعاً باعث سوگیری منفی این مفهوم شده است. اما آموزش با گذشت زمان بر آن غلبه خواهد کرد.

قسمت دوم زیرساخت است. ما باید زیرساخت های پایدار خوبی را برای انجام رمزهای امنیتی پذیرفته باشیم. این به معنای سیستم عامل های صدور (مانند Securitize و Vertalo) است که دارای مجوز نمایندگی انتقال است که به آنها امکان می دهد مالکیت اوراق بهادار ، متولیان واجد شرایط (مانند Coinbase و Kingdom Trust) را ردیابی یا تغییر دهند که می تواند به مشتریان کمک کند با خیال راحت رمزهای امنیتی را نگه دارند ، و مبادلات رمزهای امنیتی (مانند OpenFinance Network و tZero) که می توانند محلی را برای خرید و فروش نشانه ها فراهم کنند.

ما به عنوان ضمیمه زیرساخت ها ، به رابط کاربری بهتری نیز نیاز داریم تا مشتریان بتوانند به جای نگرانی در مورد اینکه چه زنجیره ای روی آن است و سایر چالش های فنی که واقعاً مربوط به تز اصلی سرمایه گذاری آنها نیستند ، روی جنبه های سرمایه گذاری رمزهای امنیتی تمرکز کنند. وقتی برای خرید و فروش وارد شواب می شوم ، به این فکر نمی کنم که با چه سیستم عاملی کار می کنم و رابط کاربری با چه زبانی برای تکمیل تجارت من برنامه ریزی شده است. اگر به درستی انجام شود ، برای کاربران بسیار شفاف و بی ربط است.

از بین انواع مختلف دارایی های قابل رمزگذاری مانند املاک و مستغلات یا هنر ، به نظر شما شخصاً کدام صنعت مناسب ترین توکن سازی است?

آیا این یک سوال ترفندانه است یا یک سافت بال است؟ من فکر می کنم بشکه های ویسکی بهترین چیزی است که می توان روی آن تمرکز کرد!

به طور جدی ، فکر می کنم هر دارایی که جریان نقدی به شما بدهد جالب باشد. ما در مورد املاک و مستغلات ، اسب های مسابقه ، صفحات خورشیدی و ایده های دیگری که می توان انجام داد ، بررسی کرده ایم. ویسکی نه به این دلیل که نمونه کارها گردش نقدی ایجاد می کند ، بلکه به این دلیل که می توانیم چند بشکه برای تولید پول نقد بفروشیم و همچنین علامت گذاری در بازار را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم ، خوب بود. انجام این کار با یک پیکاسو سخت است. برای من غیرممکن است که کسری از آن را بفروشم.

فضای املاک و مستغلات یک فضای جالب است. من شخصاً یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات در جنوب کالیفرنیا هستم ، بنابراین این موضوع را کاملاً زیر نظر دارم. در ایالات متحده ، معاملات به دلیل اینکه خریداران املاک و مستغلات واقعاً علاقه ای به توکن سراغ ندارند ، عموماً موفقیت آمیز نبوده و خریداران زیادی برای حمایت از تجارت بدون آن وجود دارند. من معتقدم که پیشرفت در آسیا متفاوت خواهد بود ، زیرا افراد بیشتری به دنبال فناوری های بلاکچین و املاک و مستغلات هستند. این دو ترکیب باید برای سرمایه گذاران آسیایی به اندازه کافی جذاب باشد و بهتر از اینجا در ایالات متحده باشد. من با تعدادی از موسسات مالی درجه یک در ژاپن صحبت کرده ام ، و املاک و مستغلات برای آنها تمرکز دارند زیرا به دنبال توکن سازی هستند.

به ویسکی Wave Kentucky (WKW20) که قبلاً به آن اشاره کردید دور بزنید. برای سرمایه گذارانی که با این موضوع آشنایی ندارند ، می توانید توضیح دهید که این چیست و مزایای سرمایه گذاری در این کلاس دارایی چیست?

اگرچه ما بحث را با استفاده از یکپارچه سازی دارایی های سخت آغاز کردیم ، Wave Financial یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده در کالیفرنیا است (بیشتر ما FINRA ثبت نام کرده ایم) بنابراین وظیفه امانتداری در قبال سرمایه گذاران خود برای ارائه محصولات خوب داریم. ما تعدادی از دارایی های مختلف را بررسی کردیم و تصمیم گرفتیم روی ویسکی تمرکز کنیم زیرا مشخصات بازگشت بسیار جذاب است.

ما می توانیم یک بشکه ویسکی کنتاکی تهیه کرده و آن را با هزینه تقریبی 1000 دلار در مدت 5 سال ذخیره یا بیمه کنیم. در طی 5 سال ، تخمین زده می شود که هر بشکه ویسکی 3000 تا 5000 دلار ارزش داشته باشد. این بازده 3x-5x طی 5 سال است و تنوع آن بسیار کم است. همچنین ، چون این کالا کالا است ، ما می توانیم بیمه موجودی خود را دریافت کنیم که در صورت ریختن بشکه یا در صورت سوختن انبار ، ارزش ضرر و زیان را پوشش می دهد. (این اتفاق قبلاً افتاده بود ، زیرا ویسکی بیش از 50٪ الکل است!) خطر نزولی محدود است. آخرین نکته ای که می خواهم مطرح کنم این است که ما در بازارهای پایین یافته ایم که ویسکی بسیار مقاوم است. از طریق تحقیق در صنعت ، از طریق بحران مالی ، ویسکی آمریکایی در سال 2009 فقط 1 سال کاهش داشت و افت 1.4 درصدی دلار و 0.7 درصدی فروش حجم داشت. (این یک ناهنجاری نیست ، قیمت ویسکی اسکاتلندی در سال 2009 افزایش یافت.) همه اینها بدان معنی است که ویسکی به طور کلی و به ویژه در این بازار ، یک کلاس دارایی سرمایه گذاری بسیار جذاب است.

در اوایل سال 2018 ، شما بنیانگذار و مدیر مالی آزمایشگاه LA Blockchain شدید. آیا می توانید جزئیات آزمایشگاه LA Blockchain را با ما در میان بگذارید?

آزمایشگاه LA Blockchain یک موسسه غیرانتفاعی است که برای ارتباط دانشگاه و دولت در جنوب کالیفرنیا برای ارتقا the استفاده از بلاکچین تأسیس شده است. ما UCLA ، USC ، UC Irvine و Caltech را مدارس مسس می شماریم و برای آموزش و انتشار اطلاعات در مورد تحولات این فضا با دولت های شهر و شهرستان لس آنجلس همکاری می کنیم.

پروژه های جالبی که از آزمایشگاه LA Blockchain مشاهده کرده اید چیست?

یکی از نقش هایی که ما بر عهده گرفته ایم ، ارائه مشاوره به شرکت های بزرگ در هنگام استفاده از بلاکچین است. به عنوان مثال ، ما مدتی قبل روی پروژه ای برای لامبورگینی کار کردیم که نحوه استفاده آنها از این فناوری را بررسی کرد. وقتی ما در هیئت مدیره حاضر شدیم و در Pebble Beach بحث و گفتگو داشتیم ، جذاب بود. ما همچنین با پاناسونیک مشورت کردیم و به آنها کمک کردیم تا یک سمینار در مورد شهرهای هوشمند برگزار کنیم ، اساتید CTO شهر LA و USC در مورد پیشرفت های فنی در شهرها و کارهای دیگری که می توانند انجام دهند ارائه می دهند. ما در حال برنامه ریزی برای سمینارهای بیشتر در سرگرمی ، امور مالی ، مراقبت های بهداشتی و سایر موضوعات هستیم ، هرچند در حال ارزیابی وضعیت نظم پناهگاه در خانه هستیم..

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Wave Financial به اشتراک بگذارید?

ما به کارهایی که در چند سال گذشته در زمینه عرضه محصولات و ارائه خدمات مدیریت خزانه داری برای شرکت های بزرگ و افراد با ارزش خالص انجام داده ایم بسیار افتخار می کنیم. ما فکر می کنیم این روش حرفه ای و صحیح برای تجارت است و ما منتظر رشد تجارت خود هستیم تا با گذشت زمان به مشتریان بیشتری خدمت کنیم.

با تشکر از شما برای این مصاحبه خارق العاده برای خوانندگانی که مایل به یادگیری بیشتر هستند بازدید کنید موج مالی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me