banner
banner

مشهورترین تأثیرگذاران ارز رمزنگاری شده: 236 متخصص برتر در سال 2020

محبوب ترین فهرست تأثیرگذارهای رمزنگاری شده

Contents

Who’s Who of the Crypto World: لیستی از 200+ با نفوذترین افراد در بیت کوین و بلاکچین

لیست 236 نفوذگر ارز رمزنگاری برتر در اکوسیستم بیت کوین ، مجموعه ای از برجسته ترین شخصیت ها در دوره بلاکچین تا به امروز است. کاتالوگ محبوب ترین افراد در سرزمین مشهور رمزنگاری به منظور ترکیب همه متخصصان ، محرمانه ، سرمایه گذاران ، افراد داخلی و متخصصان محترم طراحی شده است که به شما کمک می کنند مشخصات دوستان خود را در شبکه های اصلی رسانه های اجتماعی تقویت کنید..

همانطور که اکثر خوانندگان ما احتمالاً به خوبی از آن آگاه هستند ، از زمان شروع بیت کوین در سال 2009 تا انقلاب رمزنگاری سال 2013 ، شورش بلاکچین دنیای مالی را به طوفان کشانده است. هیچ بازگشتی وجود ندارد.

اقتصاد دیجیتال غیرمتمرکز از طریق فناوری دفتر توزیع شده ، دارایی جدید و شگفت انگیزی را با بسیاری از ارزهای مجازی مانند بیت کوین (پیش بینی قیمت) ، اتریوم (پیش بینی قیمت) و سایر سکه های رمز دار بزرگ در اختیار شما قرار می دهد تا اکنون به عنوان نام خانوادگی تبدیل شوند. و مرز بزرگ بعدی که در خط مقدم دوران رمزنگاری برای عبور از آن وجود دارد ، آگاهی و پذیرش کاربر است.

مردم در سراسر جهان در حال بیدار شدن از ظرفیت های بی نظیر این ارزهای جدید هستند. فناوری زنجیره بلوک نوپا باعث شده است که فضای مالی الکترونیکی بیش از یک روش تغییر یابد و به نظر می رسد موج در حال ظهور “پول قابل برنامه ریزی” اجتناب ناپذیر است. و هنگامی که این دو نیروی آینده نگرانه از مراحل آینده نگرانه مالی را با هم ترکیب می کنید ، جالب است که شروع به کشف اینکه چه کسی در اقتصاد تحت هدایت بیت کوین مسئول ، معتبر و خبرساز است.

بیایید نگاهی به برخی از محرک ها و لرزاننده ها بیندازیم که به عنوان تأثیرگذار رمزنگاری شناخته می شوند و کاملاً مخاطبان و پیروان خود را جمع کرده اند ، مخصوصاً در بدنام «رمزنگاری توییتر».

برترین تأثیرگذارهای رمزنگاری و بلاکچین در سال 2020

خرس های رمزنگاری شده

تصویر: گالینا آندروشکو

بیت کوین چشم انداز جدیدی از بهینه سازی برای حاکمیت پولی برای مردم آغاز کرد و پس از 10 سال که بیش از 10 سال ایجاد شده است ، این افراد از محبوب ترین افراد مورد علاقه هستند که بیشترین اعتبار و اعتبار را به دست آورده اند..

بین اوایل تصویب ، خلق محصول ، موفقیت شرکت ، بینش سرمایه گذاری ، نکات مربوط به تجارت ، رسانه آموزش کاربر و ورودی های کلی فکر رهبری ؛ لیست زیر از تأثیرگذار در تحویل به موقع با کیفیت بالا و دارای تأثیرات متمرکز بر زنجیره بلوک ، یک جمع در حال رشد از آلفا ، کسی است که رمزنگاری است. از Bitcoin Jesus به Crypto Crusader ، این ترکیب از گاوها ، خرس ها و افراد متنفر از لیست ، لیست زیر از علاقه مندان و طرفداران بلاکچین با استفاده از تعدادی سیگنال و شاخص اجتماعی با دقت تنظیم شد.

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، داغترین تأثیرگذاران رمزنگاری را برای یافتن و دنبال کردن با آنها هشتگ کنیم.

بزرگترین تأثیرگذاران رمزنگاری: افراد برتر برای پیگیری در شبکه های اجتماعی

چانگ پنگ ژائو

ژائو احتمالاً در تمام دنیا بیشتر با نام CZ شناخته می شود. وی مغز متفکر Binance ، یکی از بزرگترین و معتبرترین مبادلات رمزنگاری در جهان است. CZ قبلاً به عنوان CTO OKCoin خدمت کرده و همچنین به عنوان توسعه دهنده Backend برای Blockchain کار کرده است. علاوه بر این ، ذکر شده است که CZ اکنون سالهاست با بخش رمزنگاری درگیر است و حتی در لیست Forbes نیز قرار گرفته است. از ثروتمندترین افراد مرتبط با صنعت رمزنگاری.

ویتالیک بوترین

طی 4-5 سال گذشته ، ویتالیک به عضوی جدایی ناپذیر از فضای رمزنگاری جهانی تبدیل شده است. در این رابطه ، ذکر می شود که او یکی از خالقان Ethereum و نویسنده سفید نامه ETH است – یک بستر بلاکچین که پایه ای برای توسعه dApp های خود در اختیار توسعه دهندگان مستقل قرار می دهد. علاوه بر این ، در اوایل سال جاری ، Buterin اعلام کرد که اکنون بیشتر روی ایمن سازی ICO برای عموم تمرکز خواهد کرد.

برایان آرمسترانگ

آرمسترانگ دقیقاً مانند CZ یکی از بزرگترین نامهای دنیای رمزنگاری امروز است. او نه تنها بنیانگذار و مدیر عامل Coinbase است ، بلکه همچنین یک متخصص رمزنگاری متقاضی است که غالباً برای سخنرانی در همایش های سراسر جهان دعوت می شود. آرمسترانگ اغلب در مصاحبه های خود عنوان کرده است که رویای او تبدیل Coinbase به یک سیستم رمزنگاری همه در یک است که در آن مشتریان (اعم از گاه به گاه و موسسات) می توانند از طریق طیف گسترده ای از محصولات و خدمات با فشار یک دکمه بهره مند شوند..

مایکل نووگراتز

قبل از راه اندازی شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری خود ، Galaxy Digital ، Novogratz به عنوان مدیر صندوق پرچین برای گروه سرمایه گذاری Fortress کار می کرد. او ادعا می کند که بیش از 20٪ از نمونه کارهای فعلی سرمایه گذاری وی متشکل از رمزنگاری است. نه تنها این ، بلکه توسط جامعه سرمایه گذاران جهانی مایکل به عنوان یک گاو نر چند ساله (که ممکن است اضافه کنیم پیش بینی هایش چندین بار اشتباه بوده است) دیده می شود.

دوقلوهای وینکلوس

تایلر و کامرون وینکلوس صاحبان اصلی سرمایه Winklevoss و همچنین بنیانگذاران برتر دارایی های دیجیتالی ‘Gemini’ هستند. علاوه بر این ، لازم به یادآوری است که تایلر اولین میلیاردر بیت کوین در جهان است.

برد گارلینگهاوس

بنیانگذار Ripple – یکی از بزرگترین پردازنده های پرداخت رمزنگاری در جهان – Brad Garlinghouse نامی بسیار محبوب در سراسر چشم انداز رمزگذاری جهانی است. برد قبلاً به عنوان مدیر عامل Hightail ، یک سرویس اشتراک فایل ، خدمت کرده و همچنین یک سرمایه گذار فعال فرشته است – با سرمایه گذاری های سرمایه گذاری خود تا به امروز کمی بیش از 40 استارت آپ بودجه تأمین کرده است.

راجر ور

نام رایج دیگری که اکثر سرمایه گذاران رمزنگاری مطمئناً از آن شنیده بودند ، راجر مدتی است طرفدار بیت کوین است و یکی از اولین سرمایه گذاران مشهور بود که پول خود را برای سرمایه گذاری های مختلف مربوط به رمزنگاری شروع کرد. وی در حال حاضر به عنوان مدیر عامل Bitcoin.com خدمت می کند و همچنین به عنوان یکی از برجسته ترین طرفداران Bitcoin Cash ، یک چنگال سخت پروتکل اصلی Bitcoin شناخته می شود.

باری سیلبرت

سیلبرت بنیانگذار گروه ارزهای دیجیتال است – یک شرکت رمزنگاری که به عنوان دستگاه جوجه کشی / صندوق سرمایه گذاری برای مشتریان مختلفی که در این فضا کار می کنند ، عمل می کند. اگر این کافی نبود ، او همچنین مدیرعامل Grayscale Investments ، یک سرمایه گذاری سرمایه گذاری است که طی دو سال گذشته مورد توجه بسیاری از جریان های مالی اصلی قرار گرفته است.

جیهان وو

از نظر بسیاری جیان وو یکی از بنیانگذاران اصلی Bitmain پدرخوانده استخراج رمزنگاری است. ارزش خالص دارایی وی بیش از 2 میلیارد دلار تخمین زده می شود و یک اصلی در بسیاری از کنفرانس های رمزنگاری است که در سراسر جهان برگزار می شود. در آخر ، همچنین ذکر می شود که جیحان دارای مدرک اقتصاد از دانشگاه پکن است.

آدام برگشت

رمزگذار مشهور جهان Adam Back احتمالاً بیشتر به دلیل کار با hashcash شناخته شده است – یک سیستم PoW که برای کمک به اپراتورهای سرویس ایمیل طراحی شده بود تا هرزنامه ها را به روشی آسان و بدون دردسر فیلتر کند. Back اکنون مدیر عامل Blockstream است – استارت آپ مربوط به رمزنگاری که بر توسعه زنجیره های جانبی و همچنین سایر برنامه های مشابه جدید متمرکز است..

کاتلین بریتمن

گرچه ممکن است بسیاری از افراد از کاتلین آگاهی نداشته باشند ، او مدتی است که در فضای رمزنگاری جهانی فعال است. برای مبتدیان ، وی یکی از بنیانگذاران Tezos ، یک سیستم عامل غیرمتمرکز حکمرانی ، و همچنین یکی از اعضای اصلی بنیاد Tezos (سازمانی است که به دنبال ارتقا awareness آگاهی از بلاکچین و آموزش رمزنگاری در سراسر جهان است) است..

پیتر وویل

پیتر وویل بخاطر فعالیتهای توسعه در اکوسیستم BTC در سکوت پیروان فرقه ای را برای خود جمع کرده است. نقطه تمرکز فعلی او Bitcoin Core است – یکی از بسیاری از هارد فورک های دارایی رمزگذار برجسته جهان. نه تنها این ، وویل در بازگشت SegWit به پروتکل BTC در روز بسیار م addedثر بود. او همچنین از بنیانگذاران راه اندازی رمزنگاری “Blockstream” است.

جوزف لوبین

جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum ، احتمالاً برای کار با ConSensys بیشتر شناخته شده است – شرکتی که بر ایجاد پروژه های مختلف بلاکچین جدید تمرکز دارد. بعلاوه ، Lubin نیز برای چند سال پیش یک سرمایه گذار فرشته فعال در این فضا بوده است.

نیک سابو

دانشمند مشهور رایانه / متخصص امنیت دیجیتال ، نیک سابو در ایجاد یک انقلاب فناوری مجهز به رمزنگاری در سرتاسر جهان نقش اساسی داشته است – اساساً به دلیل کار گسترده وی با قراردادهای هوشمند. علاوه بر این ، یک واقعیت کمی شناخته شده در مورد Szabo این است که او یکی از اولین سرمایه گذاران Bit Gold بود – سلف بیت کوین که قبل از هزاره منتشر شد.

برندان بولمر

Brendan Bulmer در حال حاضر فعالیت Block.one را بر عهده دارد – شرکتی که مسئول ایجاد سیستم دفتر مرکزی غیرمتمرکز اصلی EOS است. علاوه بر این ، کارآفرین مستقر در HK توانست بیش از 4 میلیارد دلار برای IOS EOS و همچنین جامعه اصلی توسعه شرکت جمع کند.

چارلی لی

چارلی لی کارمند سابق Coinbase است که شاید بیشتر به خاطر مغز پروژه رمزنگاری محبوب “Litecoin” مشهور باشد – که در حال حاضر یکی از 10 دارایی رمزنگاری برتر جهان با کل سرمایه بازار است. در طی سال گذشته یا بیشتر ، لی تمام تلاش خود را معطوف به استفاده از LTC در سراسر جهان کرده است.

پیتر اسمیت

اسمیت یکی از بنیانگذاران Blockchain است – یکی از پرکاربردترین کیف پول های رمزنگاری در جهان. چند ماه قبل ، وی سرمایه گذاری دیگری به نام Blockchain Principal Strategies را آغاز کرد – یک بستر سازمانی که برای کمک به سرمایه گذاران جهت دستیابی به بیشتر در معرض رمزنگاری مربوط به OTC طراحی شده است.

جفری لیو شون

LIU Xun (جفری) یک کارآفرین رمزنگاری شده است که در حال حاضر سرمایه گذاری به نام XanPool را اداره می کند – دروازه فیاتی که در هنگ کنگ فعالیت می کند (تاریخ راه اندازی چین به زودی اعلام می شود). XanPool اجازه می دهد تا معاملات رمزنگاری پول نقد به روشی کاملاً یکپارچه و فوری انجام شود. علاوه بر این ، لیو شون همچنین بنیانگذار دو استارت آپ قابل توجه دیگر است:

Antler: یک مولد راه اندازی جهانی و VC مرحله اولیه که در حال ایجاد موج بزرگ بعدی فناوری است.

Xarbon: یک سازمان غیردولتی مرتبط با فناوری پایداری که از طریق پروژه های مختلف خود به کاهش بیش از 200 میلیون تن دی اکسید کربن کمک کرده است.

الکسی ارماکوف

Ermaov مدیر عامل و بنیانگذار Aximetria است – یک سرویس مالی تلفن همراه متمرکز بر رمزنگاری در سطح سوئیس ، تنظیم شده توسط VQF که برای سرمایه گذاران معمولی و همچنین موسسات طراحی شده است. علاوه بر این ، او همچنین بنیانگذار Pay Reverse است ، یک سرویس برگشت پول نقد با برچسب سفید که به کاربران امکان می دهد به سرعت یک جریان درآمدزایی اضافی برای خود ایجاد کنند..

آسمان گوا

Guo مدیر عامل Cypherium ، یک پلت فرم بلاکچین متمرکز بر شرکت است که مقیاس پذیری و عدم تمرکز را در اولویت قرار می دهد. گوئو لیسانس خود را در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه Pepperdine اخذ کرده و همچنین در چندین حوزه فنی مرتبط با برنامه نویسی و فناوری بلاکچین مهارت دارد..

آریش وانگ

Aries یکی از بنیانگذاران Bibox است ، یک مبادله دارایی دیجیتال که برای بهینه سازی معاملات و معاملات ، از برخی از جدیدترین فناوری های مربوط به تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و الگوریتم های پیشرفته AI استفاده می کند. همچنین لازم به ذکر است که ظرف یک سال از تاسیس مشترک Bibox ، وانگ توانست تبادل خود را به ده مقام برتر در CoinMarketCap برساند. نه تنها این که ، به عنوان وضعیت موجود ، Bibox دارای حجم روزانه بیش از 200 میلیون دلار است.

مانیش کاتاریا

Kataria بنیانگذار پایانه تجارت چند بورسی Quadency است. سوابق وی شامل زمینه های مالی ، فناوری ، تجارت دیجیتال و استراتژی نوآوری در فضای مشاوره شرکت است. نه تنها این ، بلکه مانیش زمان زیادی را صرف کار برای مشتریان F500 و همچنین بررسی روندهای اقتصاد کلان برای تدوین برنامه های تجاری برای شرکت خود کرده است..

گابریل موسلا

Gabriele بنیانگذار و مدیر عامل Coinrule است – یک دستیار هوشمند که به طور خاص برای معامله گران ارزهای رمزپایه طراحی شده است. وی با بیش از 15 سال تجربه در حوزه هایی مانند FINTECH ، Telco ، Science ، Banking ، توانسته است به طور یکپارچه از طریق نقش مدیریت نوآوری در 5 کشور (فنلاند ، انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، مجارستان ، ایتالیا) که برای UBS کار می کنند ، حرکت کند. بانک ، نوکیا ، NHS ، وودافون ، IBM ، WPP ، Lloyds Bank و غیره. گابریل دارای مدرک کارشناسی / کارشناسی ارشد از پلی تکنیک میلان است و چندین برنامه تجاری اجرایی را در LSE و دانشگاه هاروارد انجام داده است. در آخر ، او مربی گوگل Launchpad ، StartupBootCamp و Virgin Startups است.

استیو بیشاپ

استیو بیشاپ – بنیانگذار Justbookitnow.com ، Flame Concepts و بنیانگذار ROCCR.COM – در خط مقدم توسعه بلاکچین در صنعت فروش بلیط ، با برچسب “بلیط با یکپارچگی” است. استیو بیش از 7 سال است که راه حل های بلیط تخصصی را به مشتریانی مانند The Prince’s Trust و Mclaren ارائه می دهد.

زولتان ترسانسکی

زولتان یک متخصص شبکه است که در حال حاضر در Blockben کار می کند – یک شرکت فن آوری پیشرفته که متعهد به ایجاد سیستم عامل های جدید بلاکچین است که می تواند به احیای چشم انداز دیجیتال جهانی کمک کند. زولتان به عنوان یک تکنسین فناوری اطلاعات و الکترونیک ، به سرعت به توانایی فناوری بلاکچین پی برد و بنابراین مدتی است که درگیر این فضا شده است.

دکتر مایکل یوان

یوان بنیانگذار بازار غیرمتمرکز جدیدی به نام OpenBay و همچنین مدیر عامل شرکت Second State ، ارائه دهنده جهانی راه حل های تجاری مبتنی بر قرارداد هوشمند است. وی همچنین نویسنده اصلی 5 کتاب در زمینه مهندسی نرم افزار است که توسط خانه های رسانه ای برجسته ای مانند آدیسون-وسلی ، پرنتیس-هال و O’Reilly Associated منتشر شده است..

در آخر ، باید اشاره کرد که یوان با چندین سرمایه گذاری موفق دیگر نیز مرتبط است. آنها عبارتند از:

Cybermiles: یک سیستم بلاک چین عمومی است که به طور خاص برای معاملات مرتبط با تجارت الکترونیکی ابداع شده است.

Ringful LLC: Ringful یک سیستم اطلاعات پزشکی است که برای کمک به مصرف کنندگان در صرفه جویی در هزینه های مراقبت های بهداشتی و همچنین دریافت درمان بهتر با استفاده از گزینه های پیشگیرانه جدید (که می تواند از طریق دستگاه های تلفن هوشمند شخصی استفاده شود) طراحی شده است.

کایل آسمان

آسمان یک شریک موسس در BX3 Capital ، یک شرکت مشاوره تجاری است که به شرکت ها کمک می کند تا در بخش های نوظهور مانند بلاکچین و ارزهای رمزپایه مستقر شوند. در گذشته ، وی در چندین شرکت معتبر مالی از جمله گلدمن ساکس ، داف و فلپس و رایان LLC (یک شرکت مالیاتی جهانی) نقش بانکی سرمایه گذاری و مشاوره نظارتی را داشته است. اگر این کافی نبود ، Asman همچنین یک سرمایه گذار VC در Snapchat و همچنین چندین استارت آپ موفق دیگر بود.

دانیل پی سیمون

دانیل نویسنده ، کارآفرین و کارشناس ارتباطات مالی است که از همان ابتدا بخشی از انقلاب فن آوری جهانی بوده است. در گذشته ، او به برخی از بزرگترین مارک های موجود در این فضا از جمله مورگان استنلی ، بلومبرگ و گلدمن ساکس مشاوره داده است. در طی دو سال گذشته ، تمرکز سیمون عمدتا بر امور مالی دیجیتال بوده است ، در نتیجه وی مدیر عامل و بنیانگذار Vested – یک شرکت ارتباطات یکپارچه شده است..

اگر همه اینها کافی نبود ، سایمون همچنین به عنوان یک ستون نویس همیشگی Forbes ، Market Media و CoinTelegraph فعالیت می کرد و حتی در برنامه هایی مانند Cheddar ، FinTech TV ، Asset TV و BrightTALK’s Focus در سری Fintech نیز حضور داشته است..

سالوادور کاسکو آلگارا

Algarra بنیانگذار یا 2gether ، اولین پلتفرم مالی مشترک جهان است که به طور یکپارچه به ساختارهای مالی (ساخته شده با استفاده از ارزهای FIAT) سال های گذشته با ارزهای رمزپایه می پیوندد.

ادیت موتونی

ادیت نویسنده حرفه ای سرمایه گذاری ، تاجر سهام و مربی مالی شخصی است. او در حال حاضر به عنوان سردبیر در LearnBonds.com ، یک سایت / جامعه سرمایه گذاری شخصی با بیش از 100000 خواننده ماهانه ، کار می کند.

کریستف دو کورسون

کریس مدیر عامل Olymp Capital ، اولین صندوق مدیریت دارایی اروپا است که به بلاکچین و رمزنگاری اختصاص داده شده است. او همچنین مدیر عامل Agentic Group – یک کنسرسیوم مبتنی بر عضویت جهانی از بلاکچین و شرکتهای ارز دیجیتال است که در خارج از شمال آمریکا ، آسیا و اروپا مستقر هستند.

دیمیتری برنزون

Berenzon یک شریک پژوهشی در Zenith Ventures ، یک صندوق سرمایه گذاری چند استراتژی برای بلاکچین و ارز رمزپایه است. در گذشته ، او با بسیاری دیگر از پروژه های مرتبط با زنجیره بلوک / رمزنگاری در ارتباط بوده است از جمله:

 • سرمایه مشترک
 • چند ضلعی
 • Blockchain در برکلی

وایبهاو کادیکار

Vaibhav Khadikar یک کارآفرین (از هندوستان) است که احتمالاً بیشتر به دلیل بنیانگذاری شناخته می شود & مدیر عامل شرکت CloseCross ، یک پلتفرم بازار پیش بینی غیرمتمرکز. با این حال ، او همچنین در گذشته با برخی از موفقیت های موفقیت آمیز دیگر درگیر شده است:

 • پیشرانه Blockchain (بنیانگذار و مربی)
 • Syngenta (رئیس مشارکت های استراتژیک)

سوخی جوتلا

جوتلا سخنران ، رهبر اندیشه و توسعه دهنده IBM Blockchain واجد شرایط است که چندین جایزه معتبر از جمله:

 • زن آسیایی دستاورد
 • کارآفرین زن سال
 • وی پیش از این توسط Financial Times و Google در لیست 100 پیشگام دیجیتال اروپا قرار گرفت و همچنین سه کتاب تالیف کرده است (یکی از آنها پرفروش ترین شماره 1 است). آنها عبارتند از:
 • Escape the Cubicle: ترک شغلی که از آن متنفر هستی یک زندگی را که دوست داری ایجاد کن
 • نویسندگان و بلاکچین
 • کتاب فین تک

دانیل آمدوری

دانیل آمدوری بنیانگذار Future Money Trends و نویسنده کتاب “پس انداز برای بازنشستگی صرفه جویی نکنید: راهنمای هزاره آزادی مالی” است. خبرنامه FMT وی حدود 150،000 مشترک دارد و از نظر سرمایه گذاری رمزنگاری ، یک ژورنال معتبر محسوب می شود. در گذشته ، او از وی دعوت شده است تا به عنوان مددکار مهمان چندین رسانه معتبر از جمله: وال استریت ژورنال ، ABC World News Tonight و Russia Today TV باشد. آخرین و نه مهمترین ، کانال YouTube وی (که از سال 2007 به وجود آمده است) در حال حاضر بیش از سیزده میلیون بازدید دارد.

مارک بهارگاوا

مارک رئیس تاگومی است – یک کارگزار برتر دارایی دیجیتال ، که با 9 مبادله رمزنگاری مختلف و چندین میز مختلف OTC در ایالات متحده و خارج از کشور ادغام شده است. او دانش آموخته دانشکده بازرگانی هاروارد است و قبلاً در شرکت هایی مانند Brainchild Holdings و AirBnB کار کرده است..

شان کیف

Sean Keefe شریک عامل Straight Up Capital ، یک صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری پیشرو است که در فناوری های غیرمتمرکز و پروتکل های بلاکچین سرمایه گذاری می کند, & دارایی های دیجیتال و رمزنگاری شده. او با داشتن تخصص در همه موارد رمزنگاری شرکت را هدایت می کند و علاقه زیادی به اطلاع دیگران از این صنعت دارد. علاوه بر این ، سابقه شان شامل یک وکیل راه اندازی فناوری و علاقه و تمرکز او در وهله اول در سرمایه گذاری خطرپذیر است. وی توسط بسیاری از رسانه های معتبر از جمله یاهو فاینانس ، KYW Newsradio و NBC 10 به عنوان سخنران / همیار مهمان معرفی شده است..

بن ساموچا

بن بنیانگذار و مدیر عامل CryptoJungle است – یکی از برترین سیستم عامل های رسانه ای اسرائیل که به همه موارد رمزنگاری / بلاکچین مرتبط است. علاوه بر این ، Samocha همچنین بنیانگذار Blockchain B7 ، یک سازمان غیر انتفاعی است که به دنبال ارتقا to آگاهی در مورد بیت کوین و همچنین ارزهای رمزپایه در سراسر اسرائیل است..

کریگ روسو

روسو بنیانگذار Peer – استارتاپ مستقر در بوستون است که پشت چندین نشریه دیجیتالی برجسته از جمله Sludgefeed است. علاوه بر این ، وی همچنین یک تحلیلگر / سرمایه گذار بسیار قابل احترامی است که بصیرت او را می توان به طور منظم در میان مجموعه ای از رسانه ها از جمله Cointelegraph ، Bitcoinexchangeguide و غیره مشاهده کرد..

خوان بنت

بنت بیشتر به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل آزمایشگاه های پروتکل شناخته شده است – شرکتی که مسئول رانندگی در نوآوری هایی مانند IPFS (پروتکل هایپر رسانه) و Filecoin (شبکه ذخیره سازی پرونده های رمزنگاری شده) است. علاوه بر این ، خوان همچنین با بسیاری از استارت آپ های فعال در زمینه های مختلف مانند بازی های موبایل و اشتراک دانش همراه بوده است.

پاول دوروف

پاول دوروف ، مردی که پشت سر ICO برای ثبت رکورد در سال گذشته است ، در جامعه رمزنگاری جهانی به عنوان یک کارآفرین سری شناخته می شود – که در گذشته با چندین استارت آپ موفق از جمله VKontakte مرتبط بوده است.

یوزو کانو

برای طولانی ترین زمان ، کانو قبل از اینکه سرانجام تصمیم بگیرد به تنهایی برود و مبادله رمزنگاری “bitFlyer” خود را ایجاد کند ، به عنوان یک مدیر اجرایی در Goldman Sachs کار می کرد. طی دو سال گذشته ، سرمایه گذاری وی به چهارمین خیابان بزرگ تجارت دیجیتال جهان تبدیل شده است (از نظر گردش مالی سالانه).

لورا شین

شین سردبیر ارشد Forbes است که به طور گسترده ای در حوزه های فنی مانند بلاکچین و رمزنگاری فعالیت کرده است. علاوه بر این ، وی همچنین میزبان یکی از محبوب ترین پادکست های مرتبط با رمزنگاری در جهان به نام “Unchained” است.

کاترین هاون

کاترین علاوه بر کار به عنوان یک شریک عمومی در Andreessen Horowitz ، همچنین مدیر Coinbase است – جایی که او به شرکت رمزنگاری کمک می کند تا ممیزی های خود را به روشی کاملاً سازگار انجام دهد. همچنین ، قبل از اینکه او بخشی از بخش رمزنگاری شود ، هاون به عنوان دادستان فدرال برای وزارت دادگستری ایالات متحده کار می کرد.

کریگ رایت

دکتر رایت یک دانشمند استرالیایی است که یکی از نیروهای محرک Bitcoin SV است ، یک چنگال سخت BTC که دو سال پیش به وجود آمد. او به بلندی ، سرسختی مشهور است و حتی علیه افرادی که صحت ادعای اصلی وی را زیر سوال برده اند ، شکایت کرده است – یعنی او در واقع Satoshi Nakamoto (خالق نام مستعار بیت کوین) است.

براندون چز

گرچه ممکن است خود Chez آنقدرها شناخته شده نباشد ، سرمایه گذاری که وی در حال حاضر آن را هدایت می کند – Coinmarketcap – احتمالاً یکی از پرکاربردترین وب سایت های جهان برای ردیابی قیمت رمزنگاری (و همچنین سایر داده های مربوط به بیش از هزار ارز رمزپایه) است. با توجه به شرایط موجود ، CMC بهترین منبع در جهان برای تمام اطلاعات مربوط به رمزنگاری است – به حدی که شناخته شده است که وب سایت در دوره های خاصی از حرکت صعودی / نزولی کاملاً بر بازار تأثیر می گذارد.

الیزابت استارک

مدتی است که الیزابت استارک با بخش رمزنگاری ارتباط دارد. با این حال ، این نقش او به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل آزمایشگاه های لایتنینگ است که برای اولین بار او را چند سال پیش در کانون توجه جهانی قرار می دهد. علاوه بر این ، در آغاز سال 2019 ، استارک عضو مرکز Coin Center شد – یک سازمان تحقیقاتی که با ایجاد سیاست های بی طرفانه دولت (به ویژه در مورد فن آوری های غیرمتمرکز) سروکار دارد.

چارلز هوسکینسون

چارلز دوست دارد خودش را به عنوان یک کارآفرین زنجیره ای ، مبتکر فن آوری و بنیانگذار سه استارتاپ رمزنگاری مورد احترام – یعنی IOHK ، Invictus Innovations و Ethereum – توصیف کند. اگر این کافی نبود ، هوسکینسون همچنین یکی از بازیگران اصلی Cardano (ADA) است ، ارز رمزنگاری شده نسل سوم که کاملاً اخیراً به وجود آمده است.

اولاف کارلسون وی

کارلسون وی یک میلیاردر خودساخته است که چند سال قبل Polychain Capital را تأسیس کرد. برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از Polychain اطلاع نداشته باشند ، مانند صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری است که دارایی های هزاران مشتری را مدیریت می کند. در گذشته ، Olaf همچنین به عنوان مدیر محصول Coinbase خدمت کرده است.

مایک کیاموری

Kayamori کسی است که در حال حاضر به عنوان مدیر عامل شرکت Liquid فعالیت می کند – اولین پلت فرم تجارت رمزنگاری در جهان که توسط FSA ژاپن کاملاً تنظیم می شود. طی دهه گذشته ، مایک چندین نمونه کار در سطح c را در شرکت هایی مانند Softbank ، Gungho Asia و Bharti Group برگزار کرده است..

جان مک آفی

یکی از شناخته شده ترین نام ها در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت دیجیتال ، جان مک آفی از نظر فناوری رایانه دنباله دار است. با این حال ، طی دهه گذشته یا بیشتر او تمام تلاش خود را عمدتا بر بخش رمزنگاری متمرکز کرده است – با او در حال حاضر به عنوان مدیر عامل شرکت راه اندازی رمزنگاری “Luxcore” فعالیت می کند.

جد مک کالیب

جد مک کالب مدافع ارز دیجیتال شناخته شده ای است که به همکاری “Stellar” کمک کرد. علاوه بر این ، در سالهای منتهی به کار خود با XLM ، جد به عنوان مدیر ارشد ریپل خدمت می کرد. با این حال ، او احتمالاً بیشتر به خاطر خالق Mt Gox شناخته شده است – صرافی که در سال 2014 مشهور قربانی یک رسوایی بزرگ هک شد. در آخر ، همچنین ذکر می شود که Jed خالق eDonkey ، یک پیشگام اشتراک فایل P2P است شبکه.

دن مورهد

مورهد مدیر عامل یکی از پردرآمدترین صندوق های سرمایه گذاری رمزگذاری جهان “Pantera Capita” است. او همچنین در حال حاضر به عنوان رئیس Bitstamp کار می کند – یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری (با حجم کل tx) موجود امروز.

Nejc Kodrič

Nejc مردی است که مسئول ایجاد یکی از معتبرترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان – Bitstamp است. او نزدیک به یک دهه است که درگیر این فضا است و یکی از اولین پذیرندگان فناوری رمزنگاری است که سرمایه گذاری بسیار زیادی در بیت کوین انجام داده است.

دومینیک شینر

Schiener یک کارآفرین ایتالیایی است که بیشتر به عنوان بنیانگذار IOTA شناخته می شود – یک اکوسیستم بلاکچین نسل بعدی که برای عملکرد کاملاً بی اعتماد طراحی شده است. علاوه بر این ، او همچنین رئیس بنیاد IOTA است.

برایان بیشاپ

برایان بیشاپ ، توسعه دهنده فناوری ، به دلیل همکاری با Bitcoin Core مشهور است. در گذشته ، او روی بسیاری از به روزرسانی های اصلی مربوط به BTC کار کرده است که به کارآیی ، امنیت و شفافیت ارز اصلی کمک کرده است.

جسی پاول

جسی پاول ، بنیانگذار مبادله ارز رمزنگاری شده کراکن ، از همان ابتدا در این فضا فعالیت می کند. در گذشته ، او فعالیت های خود را برای یک شرکت تازه وارد بازی و همچنین چندین مشاغل موفق دیگر انجام داده است.

آریانا سیمپسون

Arianna Simpson ، بنیانگذار و MD صندوق سرمایه گذاری Crypto hedge ‘Autonomous Partners (AP) ، توانسته است بیش از 10 میلیون دلار از چندین سرمایه گذار مانند Coinbase و Union Square Ventures کسب کند. سیمپسون علاوه بر کار در AP ، به برخی دیگر از استارت آپ های مرتبط با ارز دیجیتال / بلاکچین مشاوره می دهد.

بارت استیونز

بارت بیشتر به دلیل بنیانگذاری صندوق سرمایه گذاری VC Blockchain Capital شناخته شده است. با این حال ، آنچه ممکن است بسیاری از مردم در مورد او نمی دانند این است که او همچنین رئیس صندوق خانوادگی خود ، مدیریت سرمایه گذاری Stephens (سرمایه گذاری است که با استراتژی های متنوع سرمایه گذاری که فراتر از قلمرو رمزنگاری است سرو کار دارد).

مارک آندرسن

مارک یک سرمایه گذار ، کارآفرین با ابعاد افسانه ای است. برای مبتدیان ، او از ابتدای ظهور تاکنون در حاشیه دنیای رمزنگاری بوده است و طی سالها چندین موفقیت موفق ایجاد کرده است ، از جمله 16z Crypto – یک صندوق سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری VC که عمدتا با ایجاد پروژه های جدید بلاکچین رمزنگاری کار می کند.

دن لاریمر

به دلیل درگیری با بسیاری از پروژه های altcoin می توان از Dan به عنوان یک کارآفرین سریال رمزنگاری توصیف کرد. به عنوان مثال ، او در حال حاضر CTO Block.one است ، مشاركتي كه بر توسعه پروتكل EOS نظارت دارد. علاوه بر این ، او همچنین مرد پشت DPOS است – یک الگوریتم اجماع جدید PoS.

تریسیا مارتینز

به عنوان مدیرعامل Wala – یک برنامه خدمات مالی که به دنبال افزایش استفاده جهانی از رمزنگاری ، به ویژه در بازارهای در حال ظهور است – Tricia توانسته است نام خود را به خوبی معرفی کند. مارتینز علاوه بر کار در والا ، در راس عملیات بنیاد والا نیز فعالیت می کند.

آرتور هیز

Arther Hayes شخصیت رمزآلود شناخته شده ای است که همچنین یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل یکی از بزرگترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ‘BitMex’ در جهان است. قبل از کار در آنجا ، هیز با صنعت بانکداری در ارتباط بود (عمدتا با سیتی گروپ).

بابی لی

بابی یکی از اعضای هیئت مدیره بنیاد BTC است و یکی از مشهورترین شخصیت های رمزنگاری چین است. در این زمینه ، همچنین ذکر می شود که او یکی از بنیانگذاران BTCC (BTC چین سابق) است – یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری در آسیا.

والری واویلوف

واویلوف رئیس بیفوری ، یکی از بزرگترین اپراتورهای معدن در اروپا است. علاوه بر این ، وی همچنین با تلاش های توسعه نرم افزار و سخت افزار گروه Bitfury ارتباط نزدیک دارد.

آدام لودوین

آدام لودویگ به دلیل مدیرعامل راه اندازی بلاکچین “Interstellar” مشهور است – شرکتی که هدف اصلی آن تسریع در توسعه dApp در اکوسیستم Stellar است.

چارلی شرم

شرم رئیس CryptoIQ (سرمایه گذاری مشورتی رمزنگاری) و همچنین یکی از بنیانگذاران بنیاد بیت کوین است. اگر این کافی نبود ، او در حال حاضر نیز در تلاش برای توسعه Jaxx – یک شرکت کیف پول دارایی دیجیتال است.

ستاره خو

Xu رئیس OKEx ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده در جهان است. با این حال ، در طی چند ماه گذشته ، او چندین اعلامیه قابل توجه انجام داده است – یکی از آنها برنامه او برای انتشار یک سکه پایدار است که ارزش آن به یوان چین وابسته باشد.

مایکل آرینگتون

بنیانگذار TechCruch طی 5-6 سال گذشته به بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم رمزنگاری جهانی تبدیل شده است. علاوه بر اداره رسانه فوق الذکر ، مایکل همچنین صندوق سرمایه گذاری خود را به نام “Arrington XRP Capital” هدایت می کند که در انواع استارت آپ های مختلف بلاکچین سرمایه گذاری می کند. سرانجام ، ذکر این نکته است که سال گذشته در مصاحبه ای ، آرینگتون فاش کرد که بیش از 50٪ از کل دارایی او در سراسر ارزهای رمزنگاری شده مختلف متعهد شده است.

نیروی دریایی راویکانت

در حالی که حضور Naval فقط به دنیای رمزنگاری محدود نمی شود ، متفکر محترم فناوری با بسیاری از استارت آپ های رمزنگاری (به عنوان مشاور یا سرمایه گذار) درگیر شده است. به عنوان مثال ، پس از ایجاد AngelList نزدیک به یک دهه قبل ، Ravikant CoinList را تأسیس کرد – سرمایه گذاری که به دنبال ارائه ICO و خدمات مشاوره ای به کارآفرینان و سرمایه گذاران است..

جاستین سان

جاستین سان یکی دیگر از مشهورترین نام های دنیای رمزنگاری به دلیل بنیانگذاری و مدیرعاملی TRON (یکی از بزرگترین دارایی های دیجیتال جهان از نظر سرمایه گذاری کلی در بازار) است. قبل از تأسیس TRON ، سان چند سالی را به عنوان نماینده ارشد چین در Ripple کار کرد.

استادان Blythe

Blythe مدیر عامل فعلی استارت آپ فین تک به نام Digital Asset Holdings است. این شرکت در درجه اول با توسعه یک فناوری دفتر توزیع شده است که می تواند توسط اعضای صنعت مالی جهانی استفاده شود. در گذشته ، مسترز برای بسیاری از موسسات بانکی مستقر از جمله JP Morgan Chase کار کرده است.

اریک وورهیس

Vorhees شخصی است که پشت Shapeshift قرار دارد – یک مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر Zug که به کاربران امکان می دهد مبادلات رمزنگاری نزدیک به لحظه را تسهیل کنند. علاوه بر این ، او همچنین نیروی محرکه اصلی چندین استارتاپ برجسته دیگر مانند Coinapult و SatoshiDice است.

دون تپسکات

دون به دلیل فعالیت دیوانه وار خود که شامل نوشتن چندین کتاب (از جمله پرفروش ترین کتاب “انقلاب بلاکچین”) و همچنین خدمت به عنوان سخنران عمومی در کنفرانس های مختلف در سراسر جهان ، یکی از اعضای برجسته اکوسیستم رمزنگاری جهانی است. علاوه بر این ، او همچنین بنیانگذار موسسه تحقیقات Blockchain است که هدف آن کمک به استارت آپ های آینده است تا بتوانند به راحتی در بازار بلاکچین در حال رشد حرکت کنند..

آپولو آنتون اوهنو

آنتون اوهنو دارنده مدال طلای المپیک اخیراً با ایجاد یک پلت فرم تجارت دیجیتال به نام ‘HybridBlock’ به دنیای رمزنگاری ورود پیدا کرد. اگر همه کارها طبق برنامه پیش برود ، اوهنو و تیمش به دنبال جمع آوری 50 میلیون دلار از طریق ICO آینده سیستم عامل خود هستند.

وینی لینگهام

شهرت وینی در سراسر بازار رمزنگاری جهانی در طی چند سال گذشته همچنان در حال رشد است. سلام یک سرمایه گذار / کارآفرین بنیانگذار Civic است – یک سیستم مدیریت هویت مبتنی بر بلاکچین. نه تنها این ، بلکه او همچنین مسئول ایجاد SiliconCape ، یک سازمان غیر انتفاعی است که به دنبال جذب استارت آپ و سرمایه گذاری فناوری در آفریقای جنوبی است..

آنتونی ‘پمپ’ پمپلیانو

پامپ یکی از برجسته ترین طرفداران رمزنگاری در جهان است. او نه تنها بنیانگذار Morgan Creek Digital Assets ، یک شرکت سرمایه گذاری مرتبط با رمزنگاری / بلاکچین است ، بلکه همچنین میزبان یکی از محبوب ترین پادکست ها (مربوط به ارزهای دیجیتال) در جهان به نام “Off the Chain” است. بعلاوه ، چند سال پیش ، آنتونی شرکت سرمایه گذاری شخصی خود را با نام Full Tilt Capital تأسیس کرد.

جیمی آهنگ

سانگ یک طرفدار ، توسعه دهنده و سرمایه گذار BTC است که در آستین ، TX مستقر است. او در حال حاضر یکی از محبوب ترین دوره های آموزش بلاکچین را در جهان اجرا می کند و همچنین به عنوان سخنران عمومی کار می کند که به طور مکرر از او خواسته می شود در محافل مختلف رمزنگاری در سراسر جهان سخنرانی کند.

آری پل

Ari Paul CIO شرکت BlockTower Capital است – یک شرکت سرمایه گذاری که از خدمات بازرگانی رمزنگاری و خدمات پرتفوی استفاده می کند. قبل از ورود به بخش ارز دیجیتال به صورت تمام وقت ، او به عنوان مدیر نمونه کارها برای صندوق پرچین دانشگاه شیکاگو کار می کرد.

ریکاردو اسپاگنی

Riccardo Spagni بخشی از تیم توسعه دهنده اصلی Monero است و مسئول اداره صاف سیستم عامل رمزنگاری است. وی یک دانشمند رایانه ای واجد شرایط است و اکنون سالهاست که یکی از اعضای فعال جامعه رمزنگاری جهانی است. در گذشته ، او چندین سخنرانی اصلی را در کنفرانسهای مختلف رمزنگاری در سراسر جهان ارائه داده است.

جون ماتونیس

ماتونیس یکی از بنیانگذاران اصلی بنیاد بیت کوین است – سازمانی که از زمان تأسیس در تلاش است تا آگاهی در مورد BTC را افزایش دهد. در گذشته ، او به عنوان مدیر Globitex ، یک مبادله رمزنگاری درجه نهادی مستقر در لیتوانی ، کار کرده است..

ولاد زمفر

ولاد زمفر یک محقق / توسعه دهنده بلاکچین قابل احترام است که در حال حاضر با بنیاد Ethereum در ارتباط است. در حال حاضر ، او در حال کار بر روی برخی از مقیاس های مقیاس پذیری است که اکوسیستم ETH را تحت تأثیر قرار می دهد. در همین راستا ، ولاد اخیراً اثبات مفهومی را برای فن آوری خرد کردن جدید خود در یک هکاتون در اوایل سال جاری ارائه داد.

دا هنگفی

Hongfei به دلیل همکاری با NEO ، یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در جهان با ارزش کل بازار ، یکی از اعضای محترم جامعه رمزنگاری آسیا است. علاوه بر این ، دا همچنین مدیر عامل OnChain ، یک شرکت مرتبط با بلاکچین است که خدمات گسترده ای از مشاوره را به مشتریان خود ارائه می دهد.

میک هاگن

Mick مغز متفکر Mainframe است ، یک شبکه ارتباطی مبتنی بر بلاکچین که سعی در به حداقل رساندن تأثیرات سانسور تحمیل شده توسط سازمان های مختلف دولتی در سراسر جهان دارد. نه تنها این ، بلکه او همچنین یک سرمایه گذار معروف فرشته است که در گذشته در بسیاری از مشاغل موفق مانند MyCrypto سرمایه گذاری کرده است.

جرمی آلریر

از نظر بسیاری مدیر عامل Circle به عنوان یک دنباله دار رمزنگاری شده است ، به ویژه در بازار پرداخت P2P. با این حال ، قبل از تبدیل شدن به یک پایه اصلی در دنیای بلاکچین ، Allaire به عنوان یک کارآفرین سریالی شناخته شده بود که چندین سرمایه گذاری موفق را از جمله Brightcove – یک پلت فرم آنلاین پخش ویدئو – سرمایه گذاری کرده بود..

Tuur Demeester

Demeester بنیانگذار و مدیر عامل فعلی Adamant Capital است – یک صندوق ارز دیجیتال که مربوط به بیت کوین و سایر رمزنگاری های برجسته مانند ETH ، XRP است. او همچنین یک اقتصاددان مشهور است که کارهای او به طور منظم در سراسر رسانه های مختلف در سراسر جهان منتشر می شود.

تیم دراپر

Draper یکی از شناخته شده ترین سرمایه گذاران خطر پذیر در جهان نبوده است که بتواند از دنیای پردرآمد رمزنگاری بسیار دور باشد. به عنوان مثال ، در سال 2014 وی در حراج دولت ایالات متحده مجموعاً عظیم 30،000 BTC را خریداری کرد.

در آخر ، همچنین شناخته شده است که Draper پیش بینی دقیق قیمت BTC را انجام می دهد که به خوبی مورد تحقیق قرار گرفته و با داده های آماری جامد پشتیبانی می شود.

کانی گالیپی

کانی گالیپی مغز BitGive است – همانطور که از نامش پیداست ، اولین سازمان غیرانتفاعی بیت کوین در جهان است.

رایان سلکیس

مدیرعامل Messari ، یک خیابان منبع منبع آزاد منبع برای همه موارد رمزنگاری ، Ryan یک علاقه مند به رمزنگاری است که در گذشته همچنین به عنوان دکتر CoinDesk (یکی از بزرگترین رسانه های رمزنگاری در جهان) خدمت کرده است..

لیندا زی

زی بیشتر به این دلیل شناخته می شود که دکتر و بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری به نام ‘Capital’ است. سرمایه گذاری وی از بدو تأسیس بسیار موفق بوده است و توانسته بود 20 میلیون دلار سرمایه از بسیاری از سرمایه گذاران معتبر موسسات و خصوصی کسب کند. لیندا قبل از همکاری با Scalar در Coinbase و همچنین برخی از موسسات اصلی بانکی کار می کرد.

جیمز رادکی

جیمز رادکی رئیس توسعه تجارت Cumberland ، یکی از بزرگترین میزهای معاملاتی BTC با حجم کلی است. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که Radecki قبلا بیش از بیست سال به عنوان دکتر (برای گلدمن ساکس) خدمت کرده است.

مارک یوسکو

همراه با آنتونی پمپلیانو ، مارک یکی از بنیانگذاران Morgan Creek Capital است. وی به دلیل پیش بینی دقیق قیمت خود بسیار مشهور است و در بسیاری از برنامه های تلویزیونی که با رمزنگاری / بلاکچین سروکار دارند اصلی است..

جیل کارلسون

جیل بنیانگذار و مشاور ارشد Juno است – یک شرکت مشاوره رمزنگاری که در درجه اول با استارت آپ های زنجیره بلوک آینده و معاملات سر و کار دارد. وی قبلاً به عنوان استراتژیست Chain خدمت کرده و همچنین سالها به عنوان تاجر اعتبار در Goldman Sachs کار کرده است.

Tone Vays

ویز پیش از این معاون ارشد رئیس JPMorgan Chase بود. با این حال ، از زمان عزیمت ، او بیشتر وقت خود را صرف تجارت با ارزهای رمزپایه کرده است. Vays اکنون به عنوان یکی از متخصصان برجسته در این فضا در نظر گرفته می شود – همانطور که با این واقعیت مشهود است که پادکست YouTube “CryptoScam” وی بیش از 75K مشترک دارد.

کریس مارسالک

Kris بیشتر به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل Crypto.com شناخته می شود – سرمایه گذاری که سعی دارد به مردم کمک کند تا از نرم افزارهای فیات به ارزهای دیجیتال به نرمترین شکل ممکن انتقال یابند.

جف ویلکا

اگرچه ممکن است نام Wilcke به خوبی برخی از همرزمان وی شناخته نشود ، اما رزومه وی می تواند با بهترین های بازی رقابت کند. برای مبتدیان ، وی بنیانگذار Ethereum و همچنین Grid Games مستقر در آمستردام است. علاوه بر همه اینها ، جف همچنین به عنوان یک توسعه دهنده کاملاً پرکار شناخته می شود که بینش وی توسط جامعه رمزنگاری جهانی به طور گسترده ارزیابی می شود.

Zooko Wilcox-O’Hearn

Wilcox-O’Hearn یک متخصص امنیت است که مدتی است در فضای دیجیتال جهانی فعالیت می کند. با این حال ، او احتمالاً بیشتر به دلیل مدیرعاملی zCash – ارز رمزنگاری شده با حریم خصوصی شناخته شده است. علاوه بر این ، Zooko همچنین شخصی است که Tahoe-Least-Authority File Store را ذخیره می کند ، یک فناوری ذخیره سازی غیرمتمرکز است که هنوز هم توسط بسیاری از شرکت های سراسر جهان استفاده می شود.

آدام دراپر

Draper دکتر Boost VC است – یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک که اساساً در بخش رمزنگاری فعالیت می کند. او همچنین رئیس پروژه دیگری به نام Boost Incubator است ، سرمایه گذاری که می خواهد به مشاغل کوچک تجاری کمک کند تا فعالیت های خود را گسترش دهند و به ساده ترین شکل ممکن به تصویب بازار انبوه برسند..

استفان جفت

Pair بنیانگذار / مدیرعامل یکی از بزرگترین پردازنده های پرداخت BTC “BitPay” در جهان است. از نظر تجربه ، متوجه شدیم که او قبلاً در بسیاری از شرکت ها مانند IBM کار کرده است. نه تنها این ، مدتهاست که او در زمینه توسعه نرم افزار متخصص شناخته می شود و به طور منظم از او دعوت می شود تا در بسیاری از کنفرانس های رمزنگاری در سراسر جهان سخنرانی کند.

متیو تن

متیو تن مسئول ایجاد دو سیستم عامل معروف تجزیه و تحلیل رمزنگاری – یعنی Etherscan و Blockscan است. قبل از پیوستن به صنعت رمزنگاری ، تان بیش از 20 سال به عنوان عضوی از جامعه فناوری جهانی کار می کرد.

توشار جین

شریک مدیریت سرمایه Multicoin نزدیک به یک دهه است که در بخش رمزنگاری فعال است. برای کسانی که ممکن است ندانند ، توشر به طور فعال در حال طراحی استراتژی های جدید VC برای کمک به بازار با نقدینگی بیشتر است. سرانجام ، قبل از پیوستن به Multicoin Capital ، جین به عنوان خالق مشترک راه اندازی مراقبت های بهداشتی دیجیتال “ePatientFinder”.

لوئیز ایوان کوئنده

Cuende یکی از مغز متفکر آراگون است – یک پروژه همکاری بلاکچین مبتنی بر Ethereum. نه تنها این ، بلکه او همچنین یک مشاور فعال است که به چندین مشارکت موفق در زمینه بلاکچین در سراسر جهان کمک کرده است.

مایک بلشه

بلشه در سراسر جهان به عنوان یک متخصص برنامه نویسی عالی شناخته می شود که به ایجاد Bitgo ، یک سرویس سرمایه گذاری رمزنگاری درجه نهادی کمک کرد. نه تنها این ، بلکه مایک به عنوان مخترع HTTP 2.0 نیز فعالیت کرد و همچنین “Lookout” را تأسیس کرد.

جاش فریزر

جاش یکی از بنیانگذاران اصلی Origin است – یکی از اولین پروژه های جهان است که برای کمک به طراحی بازارهای غیر متمرکز اقتصاد مشترک طراحی شده است. علاوه بر این ، او همچنین یک تاجر پیشکسوت است که به طور منظم از او دعوت می شود تا در کنفرانس های رمزنگاری در سراسر جهان سخنرانی کند.

مارکو استرانگ

مارکو استرنگ رئیس Genesis Mining است – سرمایه گذاری که در حال حاضر بیش از دو میلیون مشتری دارد. او همچنین یک سخنران مشهور است که به طور منظم به گردهمایی های مختلف دعوت می شود تا در مورد موارد مختلف استفاده از فناوری blockchain و همچنین پتانسیل آینده آن بحث کند.

پیر روچارد

پیر یک مهندس نرم افزار مشهور در جهان و همچنین مدیرعامل یک شرکت مشاوره رمزنگاری مستقر در NY به نام ‘Bitcoin Advisory’ است. علاوه بر این ، وی همچنین یکی از بنیانگذاران موسسه Satoshi Nakamoto است.

مت کورالو

مت کارلو بیشتر به دلیل توسعه دهنده بیت کوین شناخته می شود که در چندین پروژه معروف برای آزمایشگاه های Chaincode کار کرده است – دستگاه جوجه کشی رمزنگاری که برای کمک به توسعه فناوری مرتبط با BTC در سراسر جهان ایجاد شده است.

لون وونگ

مدیر عامل ProximaX یک طرفدار معروف رمزنگاری است که در حال حاضر به عنوان مشاور بسیاری از استارت آپ های برجسته از جمله Huobe ، Liven و غیره خدمت می کند. اگر این کافی نبود ، Wong همچنین رئیس بنیاد NEM.io است – سازمانی که در حال حاضر برای ردیابی سریع توسعه چندین پروژه NEM کار می کند.

متیو صحبت کرد

متیو مغز AION است – یک پلت فرم بلاکچین که می خواهد بسیاری از مسائل مقیاس پذیری را که در حال حاضر گریبانگیر دنیای رمزنگاری شده است ، برطرف کند.

آندریاس ام آنتونوپولوس

آندریاس در سراسر جهان به عنوان یک کارآفرین رمزگشا ، نویسنده (تسلط بر بیت کوین) و سخنران موفق شناخته می شود. او سالهاست که یکی از موارد اصلی در زمینه رمزنگاری جهانی است و حتی میزبان یکی از محبوب ترین پادکست های مربوط به این فضا به نام ‘Let’s Talk Bitcoin’ است.

میکا وینکلپشت

مایکا بیشتر به عنوان مدیر عامل Gem شناخته شده است – شرکتی که به ایجاد یکی از اولین کیف پول های رمز ارز چند منظوره در جهان کمک کرد.

اریک لارچویک

اریک به عنوان مدیرعامل لجر ، به ایجاد دوره جدیدی از امنیت و حریم خصوصی در اکوسیستم ارز رمزنگاری جهانی کمک کرده است. علاوه بر این ، او همچنین به عنوان بنیانگذار / خالق la Maison du Bitcoin شناخته شده است ، سرمایه گذاری منحصرا برای کارآفرینان رمزنگاری فرانسوی.

ران نئونر

ران متولد آفریقای جنوبی یکی از شناخته شده ترین شخصیت های رمزنگاری در جهان امروز است. این امر عمدتاً به دلیل نمایش CryptoTrader تلویزیونی CNBC وی است که هر هفته مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند. علاوه بر این ، نئونر همچنین مرد پشت سر سرمایه Onchain ، یک گروه سرمایه گذاری رمزنگاری شناخته شده است.

Meltem Demirors

Demirors یک تحلیلگر / سرمایه گذار رمزنگاری بسیار قابل احترام است که همچنین به عنوان مدیر ارشد استراتژی CoinShares فعالیت می کند. علاوه بر این ، همچنین ذکر می شود که او به عنوان یک مرجع در مورد همه چیز بلاکچین شناخته می شود – همانطور که با این واقعیت برجسته می شود که وی در حال حاضر دوره ای را در آکسفورد و همچنین آزمایشگاه رسانه ای MIT در مورد این موضوع تدریس می کند..

دن واسیلوک

واسیلوک که بیشتر در جامعه رمزنگاری جهانی به عنوان “Blockchain Dan” شناخته می شود ، بنیانگذار و مدیرعامل Blockchain Foundry است ، شرکتی که در ایجاد برنامه های نرم افزاری مبتنی بر blockchain کمک می کند. علاوه بر این ، او همچنین یکی از پرسنل اصلی درگیر با Syscoin است – گفته می شود یکی از سریعترین سیستم های ایجاد رمز.

کهربا بالدت

Amber Baldet رئیس سابق طرح های blockchain در JPMorgan است. از زمان عزیمت ، او شروع به کار خود در راه اندازی بلاکچین بسیار جدی به نام “Clovyr” کرده است که به دنبال کمک به علاقه مندان به رمزنگاری در روانترین و بی نظیرترین شکل ممکن در بازار Dapps است..

قلب ریچارد

ریچارد قلب احتمالاً بیشتر به خاطر کار با BitcoinHEX شناخته شده است. با این حال ، آنچه ممکن است مردم ندانند این است که یک کارآفرین ، سرمایه گذار است که چندین کتاب مربوط به Crypto tech نوشته است.

امین گون سیرر

پروفسور سیرر یکی از علاقه مندان زنجیره بلوک و همچنین عضو هیئت علمی کرنل است. او شاید بیشتر به دلیل همکاری مدیر IC3 شناخته شود ، پروژه ای که می خواهد به پیشرفت استفاده از بلاکچین در حوزه های مختلف جریان اصلی مرتبط با علم و فناوری کمک کند..

جیمسون لوپ

Jameson در حال حاضر CTO Casa است ، یک کلید توزیع شده و راه اندازی گره. وی همچنین خالق یک وب سایت Statoshi.info است که تجزیه و تحلیل دقیق و آماری راجع به گره های بیت کوین را در زمان واقعی ارائه می دهد..

تیفانی هایدن

تیفانی بیشتر به خاطر کار با Ripple شناخته شده است. با این حال ، او همچنین یک مشاور مستقل است که به بسیاری از مشاغل مرتبط با بلاکچین در زمان کوچک کمک کرده است تا در این بخش بازار رقابتی Uber رشد کنند. اگر این کافی نبود ، هایدن همچنین مدیر جامعه Edge ، یک مرکز امنیتی بلاکچین است.

مای فوجیموتو

مای یک متخصص رمزنگاری ژاپنی است که طرفدارانش را بیشتر به عنوان “خانم بیت کوین” می شناسند. وی همچنین مدیرعامل Grecone Investment Group ، شرکتی است که با تأمین سرمایه های صنعتی از سراسر جهان سروکار دارد.

کیتلین لانگ

کیتلین نوازنده سابق وال استریت است که موقعیت سودآور خود را ترک کرده و به یک سرمایه گذار تمام وقت رمزنگاری تبدیل می شود. او بنیانگذار پلت فرم قراردادهای هوشمند Symbiont است (سرمایه گذاری که به دنبال از بین بردن بسیاری از مسائل عملیاتی موجود در این دامنه است).

کارل بنت

کارل یکی از پرسنل کلیدی استاتوس است – مشتری سیار مبتنی بر Ethereum که دارای منبع آزاد است. نه تنها این ، بلکه او درگیر پروژه های رمزنگاری متعدد دیگری نیز بوده و مرتباً برای سخنرانی در کنفرانس های رمزنگاری در سراسر آسیا فراخوانی می شود.

جولیان زاویستوفسکی

مدیر عامل Golem Factory به دلیل تلاش های خود برای مشاوره و همچنین تلاش برای کمک به ایجاد اولین ابر رایانه غیرمتمرکز جهان مشهور است.

کارولین ریخو

کارولین در حال حاضر عملیات شرکتی به نام Casa را شروع می کند – یک استارت آپ dApp که در مرحله طراحی یک سیستم جدید کاملاً رمزنگاری شده است. وی پیش از این به عنوان مدیر اجرایی در Consensys کار کرده است.

کاترین کولی

کولی بیشتر به خاطر بازی در نقش Ripple’s Head of XRP Institutional نقدینگی شناخته شده است. او بیش از 10 سال است که در عرصه مالی جهانی فعالیت می کند و به عنوان یک متخصص در مورد موارد مربوط به فناوری رمزنگاری / بلاکچین متخصص شناخته شده است..

الیزابت مک کالی

مک کالی یک مشاور بازاریابی مستقل است که در گذشته به بسیاری از مشتریان مستقر کمک کرده است. در حال حاضر ، او برای Crypto Media Hub و Biterra Capital در حال کار بر روی برنامه های توسعه تجارت و همچنین استراتژی های عملیاتی آینده خود است..

پریتی کسیردی

پیش از این پیش از کار به صنعت رمزنگاری و تاسیس استارتاپ خود با نام TruStory ، کارمند قدیمی گلدمن ساکس بود. برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از این موضوع آگاهی نداشته باشند ، سرمایه گذاری فوق الذکر وی قبلاً توانسته بود 3 میلیون دلار بودجه جالب تاکنون جمع آوری کند.

شرمن لی

شرمان دوست دارد از خود به عنوان یک کارآفرین سریالی یاد کند که علاقه اصلی او در ایجاد فن آوری های غیرمتمرکز است. در این راستا ، ذکر می شود که لی بنیانگذار پروتکل Raven ، یک سیستم آموزشی غیرمتمرکز آموزش عمیق است. اگر این کافی نبود ، او همچنین با بسیاری از پروژه های موفق دیگر از جمله Zeroth.ai ، یک صندوق VC مستقر در هنگ کنگ همراه است.

توماس لی

تام لی یک گاو نر چند ساله است که بیشتر بخاطر پیش بینی های عجیب قیمت خود مشهور است (بسیاری از آنها به واقعیت پیوسته اند). علاوه بر این ، او همچنین یکی از بنیانگذاران FundStrat ، یک شرکت تحقیقاتی استراتژی / بازار ، و همچنین یک تحلیلگر محترم است که اغلب برای بیان نظرات و دیدگاه های خود در مورد برنامه های مختلف تلویزیونی مالی گرا.

مایکل ترپین

مایکل ترپین شاید بیشتر به دلیل نقش خود به عنوان رئیس BitAngels ، اولین شبکه فرشته برای استارت آپ های ارز دیجیتال در این سیاره شناخته شود. با توجه به شرایط موجود ، فعالیت وی بیش از ششصد عضو دارد و توانسته است سرمایه های قابل توجهی را از بیش از 25 شرکت مرتبط با رمزنگاری به دست آورد. با گذشت سالها ، شهرت مایکل بسیار زیاد شده و اکنون وی به عنوان یکی از برجسته ترین متخصصان BTC در جهان شناخته می شود ، زیرا این مسئله توسط این واقعیت برجسته شده است که وی در تعدادی از رویدادهای معتبر به عنوان سخنران مهمان فراخوانده شده است. مانند:

 • میزگرد ساتوشی
 • South by Southwest (SXSW)
 • TEDx هالیوود.

اسپنسر بوگارت

اعتبار اسپنسر او را به یکی از شناخته شده ترین نام ها در دنیای فناوری رمزنگاری تبدیل کرده است. او نه تنها یک شریک عمومی در Blockchain Capital است ، بلکه در گذشته او همچنین به عنوان یک تحلیلگر حرفه ای BTC و همچنین معاون اصلی Needham خدمت کرده است. & شرکت اگر این کافی نبود ، بوگارت همچنین در طراحی پروتکل های جدید مربوط به رمزنگاری به تعداد زیادی از سرمایه گذاران و شرکت های انفرادی کمک کرده است.

کریس برنیسک

Burniske یکی از بنیانگذاران Placeholder است – یک شرکت مستقر در NY که منحصراً با ارزهای رمزپایه و سایر دارایی های دیجیتالی مشابه سرو کار دارد. پیش از کار در این شرکت ، کریس به تأسیس جناح استراتژی اینترنت نسل بعدی ARK Investment Management کمک کرد ، یکی از اولین نهادهای مدیریت صندوق های دولتی مرتبط با BTC در کره زمین.

جاش راجر

شهرت جوش به دلیل پیش بینی های دقیقش است که باعث شهرت وی به عنوان یکی از باهوش ترین معامله گران رمزنگاری امروز در بازار شده است. علاوه بر کار خود به عنوان یک تحلیلگر مستقل ، جاش همچنین یکی از بنیانگذاران Blockroots.com و همچنین مشاور چندین شرکت معتبر دیگر از جمله:

 • سرمایه گذاری سطح
 • گره شیشه ای

گاوین آندرسن

Andresen در درجه اول به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار شناخته می شود که در مرحله توسعه اولیه آن بشدت با بیت کوین درگیر بود. نه تنها این ، بلکه این نکته را نیز ذکر می کند که در سال 2010 ، Satoshi Nakamoto از Andresen به عنوان توسعه دهنده اصلی نرم افزار مشتری پیاده سازی مرجع BTCs نام برد ، زیرا وی برای همیشه پروژه را ترک کرد. سرانجام ، در سال 2012 ، گاوین بنیاد بیت کوین را تأسیس کرد تا از استفاده و استفاده از BTC در سراسر جهان حمایت کند.

ساتوشی ناکاموتو

همانطور که اکثر خوانندگان ما احتمالاً به خوبی از آن آگاه هستند ، Satoshi Nakamoto هویتی است که توسط خالق نام مستعار بیت کوین فرض شده است. وی نه تنها روزنامه سفید برتر دیجیتال را طراحی کرد بلکه اجرای مرجع اولیه آن را نیز به کار گرفت. علاوه بر این ، ناکاموتو همچنین به عنوان مبتکر اولین پایگاه داده بلاکچین در جهان و همچنین اولین شخصی در جهان برای حل مسئله هزینه های مضاعف شناخته شده است (که در سایر گزینه های پرداخت موجود در بازار امروز بسیار رایج است). اگر و وقتی آقای ، خانم یا آنها به عنوان ساتوشی ناکاموتو اثبات را فاش می کنند و از سایه شب بیرون می آیند ، بدون شک سایه ای وجود دارد که هر زمان که فرا رسد ، # ساتوشی تأثیرگذار اصلی خواهد بود.

هال فینی

Finney یک توسعه دهنده مشهور است که قبلاً به PGP Corporation وابسته بود. او همچنین یک بازیکن مشهور بازی ویدیویی است که به ابداع بسیاری از عناوین محبوب بازی های کنسول کمک کرده است. با این حال ، در چند وقت اخیر ، فینی به دلیل مشارکت عمده خود در پروژه های رمزنگاری مختلف ، به محبوبیتی محبوب در میان جامعه جهانی altcoin تبدیل شده است. سرانجام ، ذکر می شود که هال اولین کسی بود که از “Satoshi Nakamoto” پرداخت BTC دریافت کرد. همچنین شایعه شده بود که دوریان ‘Satoshi ‘Nakamoto زندگی می کرد اما فقط 1.6 مایل ، یا فقط چند خانه در همان خیابان و محله از هال فینی بزرگ بزرگ.

پرستون بیرن

پرستون یک وکیل متخصص در زمینه موارد مرتبط با بلاکچین / رمزنگاری است. با این حال ، او احتمالاً بیشتر به عنوان بنیانگذار و COO موناکس شناخته شده است – اولین بلاک چین مجاز. برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از این موضوع آگاهی نداشته باشند ، از چارچوب اصلی Monax برای ایجاد گره بلاکچین Ethereum دارای Hyperledger Burrow استفاده شده است

WhalePanda

WhalePanda یک تحلیلگر مستقل رمزنگاری است که بیش از 220 هزار دنبال کننده در توییتر دارد. و حتی اگر هویت او همچنان به عنوان یک رمز و راز باقی بماند ، وی به اصلی ترین چرخه اخبار رمزگذاری جهانی تبدیل شده است (دلیل اصلی آن نقش او به عنوان یک سرمایه گذار فرشته و حداکثر گرایش بیت کوین است)

الکس ساناربورگ

Sunnarborg شریک موسس صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری به نام Tetras Capital است. در گذشته ، او به عنوان یک تحلیلگر تحقیق برای Coindesk خدمت کرده است – جایی که به او کمک کرد چندین گزارش مربوط به فناوری بلاکچین تهیه کند. نه تنها این ، بلکه الکس نیز به شدت در ایجاد وب سایت هایی مانند ICO Tracker و Markets Center و همچنین سایر پروژه های عمومی مانند ساخت و اجماع 2017 نقش داشت..

CryptoCobain

CryptoCobain یک متخصص رمزنگاری مستقر در توییتر است که پیش بینی های قیمت او بارها و بارها ثابت شده است که به حقیقت می پیوندند. نه تنها این ، بلکه او همچنین یکی از اولین تحلیلگران مستقل بود که شروع به ارائه بینش خود به صورت آنلاین کرد – در نتیجه آن ، او توانسته است بیش از 200 هزار دنبال کننده را در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی جمع کند..

پیتر برانت

پیتر یک بازرگان مورد احترام است که اکنون نزدیک به 40 سال است در بخش مالی جهانی بسیار فعال است. او همچنین نویسنده کتاب شماره 1 پرفروش – دفتر خاطرات یک تاجر حرفه ای کالا است. و در حالی که برانت به قدرت بلاکچین و رمزنگاری اعتقاد دارد ، اخیراً از وی نقل شده است که “99٪ از کل altcoin ها در 5-6 سال آینده فراموش خواهند شد”

ویلی وو

ویلی وو یک متخصص رمزنگاری با بیش از 15 سال تجربه در بازار جهانی فین تک است. او در اصل نیوزیلند است اما در دهه گذشته (یا همین حدود) سبک زندگی کاملا کوچ نشینی را دنبال کرده است. وو قبلاً به عنوان یک سرمایه گذار فرشته کار می کرد و همچنین در حادثه سقوط بدنام بازار سال 2008 تاجر بود. طبق وب سایت او ، وی اکنون بخش عمده ای از وقت خود را به انجام تحقیقات مبتنی بر داده برای بازارهای مختلف ارزهای رمزپایه اختصاص داده است..

بروک پیرس

بروک پیرس یک بازیگر کودک سابق است که به دلیل تلاش های اخیر خود در زمینه کارآفرینی در رابطه با VR بیشتر شناخته شده است. علاوه بر این ، او همچنین دارای سابقه گسترده ای در زمینه تأسیس ، مشاوره یا سرمایه گذاری در مجموعه گسترده ای از مشاغل مختل کننده بیز (مانند Ethereum ، Mastercoin) است. سرانجام ، طبق اطلاعات موجود آنلاین ، براک با موفقیت بیش از 5 میلیارد دلار (تا به امروز) برای مشاغل مختلفی که به ایجاد آنها کمک کرده است ، جمع آوری کرده است..

جک دورسی

جک دورسی تاکنون تقریباً به یک نام خانوادگی تبدیل شده است ، اساساً به این دلیل که او مالک ، بنیانگذار یکی از معروف ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی جهان است – “توییتر”. با این حال ، آنچه برخی ممکن است در مورد او نمی دانند این است که او همچنین یک برنامه نویس مشهور است که به ایجاد یکی از بزرگترین برنامه پرداخت های تلفن همراه در جهان – “Square” کمک کرده است. سرانجام ، در سال 2008 ، نام دورسی در MIT’s Technology Review TR35 به عنوان یکی از 35 مبتکر برتر در جهان زیر 35 سال ذکر شد..

الون ماسک

ایلان ماسک یک میلیاردر متولد آفریقا است که بیشتر به خاطر بنیانگذار تسلا شناخته می شود. او همچنین مدتهاست که با صنعت رمزنگاری در ارتباط است و قبلاً رکورد زده و گفته است که از ایده بیت کوین و وعده ای که می دهد پشتیبانی می کند – حتی اگر خودش ارز رمزنگاری شده را نداشته باشد. نه تنها این ، ماسک همچنین یکی از طرفداران اصلی Ethereum است و در گذشته چندین بار پشتیبانی خود را از دارایی اصلی به نمایش گذاشته است.

الکس تپسکات

Tapscott سخنران ، سرمایه گذار و مشاور شناخته شده ای است که اکنون نزدیک به یک دهه است که با صنعت بلاکچین / رمزنگاری ارتباط دارد. با توجه به شرایط موجود ، تمرکز اصلی وی در توسعه فن آوری های نوظهور و همچنین کمک به موفقیت استارت آپ ها در بازار دیجیتال در حال رشد است. الکس در حال حاضر به عنوان مدیر عامل شرکت NextBlock Global خدمت می کند و حتی در زمینه فروش کتاب های پرفروش به نام “انقلاب بلاکچین” نیز همکاری داشته است..

ردیابی مایر

Trace دوست دارد خود را به عنوان “یک قهرمان حاکمیت پولی” توصیف کند که استفاده از انواع رمزنگاری غیر خشونت آمیز را برای رسیدن به اهداف شخصی خود ترجیح می دهد. علاوه بر این ، او همچنین یک کارآفرین ، سرمایه گذار و دانشمند پول است که تجزیه و تحلیل او در سراسر جهان احترام می گذارد.

مکس کیزر

ماکس کیزر یک پخش کننده آمریکایی است که بیشتر به عنوان مجری گزارشگر کیزر شناخته می شود – یک برنامه مالی که در حال حاضر توسط شبکه RT پخش می شود. او طرفدار بزرگ فناوری رمزنگاری است و اغلب از کارشناسان / مدافعان ارزهای دیجیتال مختلف در برنامه خود دعوت کرده است تا ضعف های بخش سنتی بانکی و مالی را فاش کند.

جن بوکائو

Jen Buakaew (بیشتر در اینترنت با نام “Crypto Jen” شناخته می شود) یک متخصص / تحلیلگر رمزنگاری بسیار قابل احترام است که به داشتن بینش مالی عالی در مورد دارایی های مختلف دیجیتال مشهور است. اخیراً ، Jen به عضو بستر بهداشت و درمان مبتنی بر بلاکچین Solve درآمد. به عنوان مشاور و سفیر (در درجه اول برای منطقه آسیا و پان-اقیانوس آرام مراقبت کنید).

دیوید مارکوس

دیوید مارکوس یک کارآفرین آمریکایی است که قبلاً به عنوان رئیس Paypal کار کرده است. همانطور که همه چیز ادامه دارد ، او معاون رئیس جمهور فیس بوک در زمینه محصولات پیام رسان است. نه تنها این ، در دسامبر سال 2017 ، مارکوس به عنوان یکی از اعضای اصلی هیئت مدیره Coinbase منصوب شد.

مارک زاکربرگ

زاکربرگ احتمالاً یکی از شناخته شده ترین چهره های امروز کره زمین است – در درجه اول به لطف وی که بنیانگذار و مدیرعامل بزرگ شبکه اجتماعی “فیس بوک” است. نه تنها این ، بلکه او همچنین یک علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده است که اخیراً با بیان اینکه FB به زودی عرضه سکه ثابت خود را (به نام Libra) راه اندازی می کند تا روند پرداخت های بین المللی را ساده تر و بدون دردسر برای مشتریان خود.

ایان بالینا

ایان بالینا یکی از سرمایه گذاران شناخته شده بلاکچین / رمزنگاری است که در گذشته به بسیاری از سرمایه گذاری های ICO مشاوره داده است. مقالات و بینش های Balina در میان انبوهی از رسانه های مختلف محترم مانند:

 • روزنامه وال استریت
 • فوربس
 • CNBC

سرانجام ، یان بنیانگذار است & شریک عمومی در 100X Advisors

داگ پولک

پولک را شاید بیشتر از همه در سرتاسر جهان بخاطر سو p استفاده های پوکرش می شناسند. تخمین زده می شود که از سپتامبر 2017 ، کل درآمد تورنمنت زنده وی بالغ بر 9،400،000 دلار عظیم باشد. با این حال ، طی چند سال گذشته ، پادکست ارز رمزنگاری شده وی نیز شروع به جذب بسیاری از جریانات اصلی کرده است ، عمدتا به این دلیل که محتوای زیادی را که مربوط به جنبه فنی بازار دارایی های دیجیتال است را پوشش می دهد (و همچنین در برخی از موارد نیز قرعه کشی می شود) از بزرگترین اسامی این صنعت برای مصاحبه های دقیق.)

فرد ویلسون

فرد ویلسون یک سرمایه گذار خطرپذیر است که به دلیل بنیانگذار Union Square Ventures مشهور است. او یک مدافع رمزنگاری است که در گذشته از ارزهای دیجیتال مختلف و همچنین چارچوب فناوری زیربنایی آنها – بلاکچین – پشتیبانی کرده است. با این حال ، در گذشته اخیر ، ویلسون ethereum و Libra را کمی تحسین می کند در حالی که بیت کوین را ستایش می کند (احتمالاً به دلیل شکل گیری بازار به نظر می رسد).

لوک مارتین

مارتین در بسیاری از محافل رمزنگاری (در سراسر جهان) به عنوان یک بازرگان پرکار و تحلیلگر متخصص altcoin شناخته شده است. علاوه بر این ، او همچنین میزبان Coin Chat ، یک سری آموزنده YouTube است که طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به BTC و همتایان دیجیتالی آن را پوشش می دهد. آخرین و نه کمترین ، مارتین همچنین رئیس فعلی (و بنیانگذار) VentureCoinist ، یک وب سایت رمزنگاری-تجزیه و تحلیل و آموزش است که تعداد زیادی از بینش های مختلف مربوط به ارائه های مختلف دیجیتالی را به مشترکان خود ارائه می دهد.

پیتر تاد

Todd یکی از توسعه دهندگان شناخته شده بیت کوین و مشاور رمزنگاری کاربردی است که چندین استارت آپ مرتبط با بلاکچین در سراسر جهان به دنبال خدمات وی هستند. او در حال حاضر طیف گسترده ای از مشاوره های مالی را در توییتر ارائه می دهد و نزدیک به 150 هزار دنبال کننده در بستر رسانه های اجتماعی دارد.

برنامه ریزی کنید

PlanB ، که نام کاربری توییتر خود را با نام “@ 100trillionUSD” نیز دنبال می کند ، یک تحلیلگر رمزنگاری مستقل است که بیش از دو سال است که از توصیه های تحقیق شده پیروان وفادار خود طفره می رود. پیش بینی های او بر اساس تعداد زیادی از مدل های داده های تحلیلی تخصصی و همچنین الگوهای نمودار است.

جاش اولسویچ

جاش اولسویچ یک تاجر رمزنگاری است که ادعا می کند کاملا خودآموخته است. سفر وی با بیت کوین تقریباً شش سال پیش هنگامی که در معرض امکانات مالی زیادی بود که توسط ارزهای رمزپایه ارائه می شود ، آغاز شد. از آن زمان ، جاش در مورد چندین حوزه فنی مرتبط با این فضای رو به رشد اطلاعات کسب کرده و حتی به یکی از برجسته ترین متخصصان فناوری ابر Ichimoku در جهان تبدیل شده است.

بالاجی سرینیواسان

Balaji S. Srinivasan عمدتا یک سرمایه گذار و کارآفرین فرشته است که قبلاً به عنوان مدیر ارشد مالی Coinbase و همچنین به عنوان یک شریک عمومی در Andreessen Horowitz خدمت کرده است. برخی دیگر از فعالیت های برجسته بیز که وی در گذشته با آنها ارتباط داشته است عبارتند از:

 • com – بنیانگذار شرکت (شرکت بعداً توسط Coinbase خریداری شد)
 • Counsel – بنیانگذار (خریداری شده توسط میریاد)
 • Teleport (بعدا توسط Topia خریداری شد)
 • مرکز سکه

سامسون موو

سامسون موو یک غول فناوری است که در حال حاضر به عنوان مدیر عامل Pixelmatic و همچنین CSO Blockstream کار می کند. برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از آنچه Blockstream چیست آگاه نباشند ، اساساً اقدامی است که منحصراً با توسعه فناوری های جدید بلاکچین و همچنین سیستم رمزنگاری / توزیع منحصر به فرد سروکار دارد.

جوزف یانگ

یانگ ژورنالی برای امور مالی / فناوری است که در خارج از هنگ کنگ مستقر است. کارهای او در رابطه با ارزهای رمزپایه ، فناوری بلاکچین در میان تعداد زیادی از رسانه های معتبر از جمله Forbes ، Cointelegraph ، Cryptoslate منتشر شده است. علاوه بر این ، جوزف همچنین به عنوان محقق در طیف وسیعی از شرکت های سرمایه گذاری خطرناک و همچنین به عنوان یک طراح آزاد برای تعداد زیادی از شرکت های بزرگ مستقر در کره و فیلیپین کار کرده است..

فرد احراسم

فرد ارسام یکی از بنیانگذاران یکی از برجسته ترین مبادلات ارز رمزنگاری ‘Coinbase’ در جهان است. با این حال ، ارسام پیش از همکاری با Coinbase به عنوان تاجر در چندین م institutionsسسه مالی سنتی از جمله گلدمن ساکس کار می کرد. در گذشته ، او پشتیبانی خود از بسیاری از پروژه های رمزنگاری از جمله Ethereum را نشان داده است – ارزی که به اعتقاد او از نظر مالی رشد اقتصادی بهتری نسبت به بیت کوین دارد. سرانجام ، در سال 2017 ، فرد عزیمت خود را از Coinbase اعلام کرد و به دنبال آن برنامه های دیگر مرتبط با رمزنگاری ، سیستم عامل ها و سایر سیستم های بلاکچین را توسعه داد.

مایکل آرینگتون

مایکل آرینگتون یک کارآفرین آمریکایی است که احتمالاً به دلیل بنیانگذار و سردبیر سابق TechCrunch – وب سایتی که به پوشش طیف گسترده ای از اخبار مربوط به جامعه راه اندازی سیلیکون ولی اختصاص دارد – مشهور است. علاوه بر این ، Arrington به طور منظم در بسیاری از رسانه های معتبر مانند Wired و Forbes همکاری می کند و در گذشته به عنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد در اینترنت انتخاب شده است. برخی دیگر از مشاغل موفق وی شامل موارد زیر است:

 • کرانچ بیس
 • Arrington XRP Capital

CryptoCred

CryptoCred یک تحلیلگر ، معامله گر فنی و مربی مستقر در توییتر است که توانسته است افراد زیادی را به صورت آنلاین جمع کند. تمام مطالب وی بدون هزینه در دسترس است و با لمس یک دکمه از طریق چندین سیستم عامل رسانه بارگیری می شود.

آلیستر میلن

میلن یک کارآفرین به معنای واقعی کلمه است ، همانطور که این واقعیت برجسته است که وی اولین شرکت خود را در سن مناقصه 17 سالگی تأسیس کرد. تا سال 1996 ، او قبلاً در چندین شرکت معتبر مانند AOL کار می کرد و اندکی پس از فارغ التحصیلی از UMIST ، میلن تجارت Junction Web خود را به Stream Group Plc فروخت. از آن زمان به بعد ، آلیستر بسیاری از مشاغل موفق را تأسیس یا عضو آن بوده است.

جف گارزیک

جف گارزیک را می توان به عنوان یک آینده نگر ، کارآفرین و مهندس نرم افزار توصیف کرد که در گذشته در برخی پروژه های پیشگام (مانند Bitcoin Core) کار کرده است. وی همچنین مدیرعامل Bloq Inc و همچنین بنیانگذار SpaceChain است. با توجه به فعالیت گسترده جف ، مشارکت وی را می توان تقریباً در هر دستگاه اندروید و لینوکس موجود در عمل مشاهده کرد..

DonAlt

DonAlt خود را معلمی توصیف می کند که دوست دارد در مواردی مانند تجارت رمزنگاری و سرمایه گذاری به مردم کمک کند. وی به دلیل مشاوره های بی مفهوم و همچنین سیاست سخت ممنوع تبلیغات در تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود شناخته شده است. به وقت مطبوعات ، DonAlt بیش از 121 هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

Neeraj K. Agrawal

Neeraj K. Agrawal یک کارآفرین رمزنگاری مستقر در ایالات متحده است که در حال حاضر به عنوان مدیر ارتباطات مرکز سکه کار می کند. آگراوال تحصیلات خود را از دانشگاه سیراکوز به پایان رساند – جایی که وی دو بار در رشته های سیاست گذاری و علوم سیاسی تحصیل کرد.

رمزنگاری Loomdart

Crypto Loomdart یک تحلیلگر رمزنگاری است که از اواسط سال 2014 به طور فعال در زمینه سرمایه گذاری / تجارت مرتبط تحقیق کرده است. وی به دلیل مهارت های تحلیلی شگفت انگیز خود ، توانسته است تقریباً 100 هزار دنبال کننده در توییتر جمع کند.

من عشایر هستم

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد “من عشایر هستم” شناخته نشده است ، اما طبق توئیتی که اخیراً توسط وی منتشر شده است ، او ادعا می کند که یک طراح و یک مهندس در حرفه است. او بیش از 56 هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

بروس فنتون

بروس یک طرفدار پرشور ارز رمزنگاری شده است که دیدگاه ها و مقالات او در میان مجله های معتبر رسانه ای مورد احترام در سراسر جهان (مانند Coindesk) ظاهر شده است. علاوه بر این ، وی همچنین با CNBC و همچنین وال استریت ژورنال در رابطه با نظرات خود در مورد BTC / بلاکچین مصاحبه کرده است. برخی دیگر از فعالیتهای موفق وی عبارتند از:

 • آتلانتیک مالی
 • آزمایشگاه های Chainstone
 • میزگرد ساتوشی

اریک لومبروزو

اریک دوست دارد خود را به عنوان “Freethinker ، Truthseeker ، Cryptophilosopher ، Bitcoin minimalist and a Priord Discordian” توصیف کند. او بنیانگذار مشترک است & مدیر عامل شرکت Ciphrex – شرکتی است که نرم افزار درجه سازمانی متخصص در CTP (پردازش معاملات رمزنگاری) را به مشتریان ارائه می دهد. علاوه بر این ، اریک همچنین یک توسعه دهنده مشهور BTC Core است و قبلاً برای چندین سرمایه گذاری موفق کار کرده است از جمله:

 • CoinSurge
 • RingCoin

پیتر مک کورماک

پیتر مک کورماک به دلیل پادکست محبوب خود “آنچه بیت کوین انجام داد” نام بسیار شناخته شده ای در صحنه رمزنگاری جهانی است. این برنامه هفته ای دو بار پخش می شود و اخبار مربوط به این فضای رو به رشد را پوشش می دهد. نه تنها این ، به دلیل محبوبیت روزافزون نمایش ، مک کورماک توانسته است با تعداد زیادی از پرسنل صنعت مستقر مانند مارک کارپلس ، جیمسون لوپ ، تریس مایر و غیره مصاحبه کند. در آخر ، همچنین ذکر شده است که سال گذشته ، مک کورماک وقتی کریگ رایت ادعا کرد که شخص اول ساتوشی ناکاموتو نبوده و از شیاد به عنوان وسیله ای برای کسب تبلیغات بیشتر استفاده می کند ، توسط دکتر کریگ رایت شکایت شد..

الکس کروگر

الکس یک اقتصاددان و بازرگان رمزنگاری شده مورد احترام است که بینش او در طول سال ها به بسیاری از سرمایه گذاران کمک کرده است. آلوم دانشگاه کلمبیا همچنین به دلیل تجزیه و تحلیل عمیق خود در مورد بازارهای مختلف جهانی شناخته شده است و تلاش کرده است تا شکاف موجود بین بازار رمزنگاری و بخش مالی کلان را برطرف کند. در زمان پرس ، کروگر بیش از 43 هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

دن هدل

طی چند سال گذشته محبوبیت Hedl در صنعت رمزنگاری به تدریج در حال افزایش است. و حتی اگر او بیشتر به عنوان مدیر توسعه Blockchain برای Krakenfx شناخته شده است ، Dan قبلاً با چندین سرمایه گذاری موفق دیگر مانند:

 • مبادله مرکزی
 • اوبر,
 • ZeroBlock

تیکا تیواری

مانند او یا او را دوست داشته باشید ، آقای Big T یکی از مشهورترین تأثیرگذار رمزنگاری در دو یا سه سال گذشته است. Teeka Tiwari به عنوان تنها مربیان آموزش و تحلیل گران بازار که برنامه هایی را برای عضویت و دنبال کردن مانند Palm Beach Confidential و Crypto Income Quarterly ارائه می دهد ، به عنوان اوراکل Crypto شناخته می شود.

دیوید چائوم

Chaum دانشمند رایانه ای و رمزنگاری مشهور آمریکایی است که بسیار مورد احترام است. کار وی با فن آوری های حفظ حریم خصوصی ، به ویژه با سیستم های پولی الکترونیکی ، منجر به شناخته شدن گسترده وی به عنوان مخترع پول نقد دیجیتال شده است. دیوید در حال حاضر بر روی چندین پروژه از طریق دو شرکت رمزنگاری خود کار می کند ، یعنی:

اکسیر: اکسیر را می توان به عنوان یک پلت فرم معامله در نظر گرفت که بر روی یک چارچوب بلاک چین کاملاً پشته ای کار می کند و از پروتکل های مربوط به حفاظت متادیتا استفاده می کند..

پراکسیس: این پروژه برای محافظت از حریم خصوصی Elixxir از ارز دیجیتال بسیار ایمن در اختیار کاربران خود قرار می دهد که توسط بلاکچین مقاوم در برابر کوانتوم پشتیبانی می شود.

ماکس کردک

مکس مدیر عامل و بنیانگذار لیست است ، یک پلتفرم کاربردی بلاکچین است که برای کمک به توسعه دهندگان جوان در ایجاد برنامه های جدید بلاکچین با استفاده از JavaScript ابداع شده است.

دکتر بن گوئرتزل

حتی اگر بن یک شخص رمزپایه خارج و خارج نیست ، اما کار او با SingularityNET (شرکتی که مدیر عامل آن نیز هست) از نظر مذهبی بخش بزرگی از جامعه رمزنگاری جهانی دنبال می شود. برای کسانی که خوانندگان ما نمی دانند SingularityNET چیست ، می توان آن را به عنوان یک راه حل AI کاملاً پشته تصور کرد که از یک پروتکل غیرمتمرکز جدید پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، این پروژه همچنین به کاربرانش امکان می دهد با لمس یک دکمه ، خدمات هوش مصنوعی شخصی خود را ایجاد کنند ، به اشتراک بگذارند و از آن درآمد کسب کنند (این هم در مقیاس).

شینکسی وانگ

شینکسی احتمالاً به دلیل بنیانگذار و مدیر بنیاد Litecoin شناخته شده است. با این حال ، او همچنین با صرافی محبوب رمزنگاری ‘Coinnut’ وابسته است و قبلاً نیز با شرکت سرمایه گذاری BoostVC همکاری کرده است. در آخر ، همچنین ذکر می شود که وانگ دکترای خود را دارد. در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه ملی سنگاپور.

نیکلاس مرتن

مرتن بنیانگذار DataDash است ، که در حال حاضر تبلیغ می شود بزرگترین کانال YouTube است که فقط به پوشش اخبار مربوط به حوزه ارزهای رمزپایه اختصاص دارد..

جاستین چو

جاستین رئیس جهانی توسعه تجارت Cumberland است – یک شاخه DRW که به سرمایه گذاران فردی و همچنین موسسات تاسیس شده دسترسی راحت به تعداد زیادی از فرصت های منحصر به فرد در فضای دارایی رمزنگاری را می دهد. طبق وب سایت شرکت ، کامبرلند از یک فرآیند حمل و نقل طرف مقابل کارآمد استفاده می کند که با استفاده از چندین محافظ مختلف فیزیکی ، الکترونیکی و رویه ای ، داده های مشتری را ایمن و ایمن نگه می دارد..

متیو روزاک

مت رئیس و بنیانگذار Bloq است – یک شرکت مبتنی بر بلاکچین که به دنبال کمک به رقمی سازی دارایی های دنیای واقعی به روشی ایمن و مطمئن است. علاوه بر این ، Roszak همچنین به طور مستقیم با تعدادی دیگر از پروژه های موفق مرتبط است از جمله:

 • سرمایه تالی
 • بلاک چین شیکاگو
 • اتاق دیجیتال
 • BitGive

تایلر وو

وو مدیر عامل جهانی BlueHelix (BHEX) است – یکی از برترین شرکت های خدمات و فناوری دفی در جهان. برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از این موضوع آگاهی نداشته باشند ، شرکت تایلر تعداد زیادی پیشنهاد منحصر به فرد از جمله:

 • تبادل Bluehelix
 • ابر Bluehelix
 • زنجیره Bluehelix

راجر لیم

راجر یکی از شرکای بنیانگذار NGC Ventures است ، یک بستر سرمایه گذاری حرفه ای که توسط تعدادی از افراد مرتبط با شورای NEO و همچنین دیگر پیشکسوتان بازار ایجاد شده است. با توجه به شرایط موجود ، NGC امروزه یکی از عملکردهای بهتر رمزنگاری در این فضا محسوب می شود.

لری چرمک

در طی سال گذشته یا همین حدود ، نام Cermak در محافل رمزنگاری در سراسر جهان بسیار محبوب شده است. او در حال حاضر مدیر تحقیق و تجزیه و تحلیل The Block – یکی از برجسته ترین نشریات رسانه ای در جهان است.

جاستین وو

وو بنیانگذار CoinState است – بازاریابی رشد & آژانس روابط عمومی که به طور انحصاری با تعدادی از شرکت های مختلف فین تک و بلاک چین در سراسر جهان سرو کار دارد. علاوه بر این ، جاستین در 4-5 سال گذشته نیز با 15+ نشانه و Dapps ارتباط نزدیک داشته است.

جیمز وو

جیمز یک کارآفرین پرکار است که احتمالاً بیشتر به دلیل بنیانگذاری و مدیرعاملی گروه مالی دیجیتال شناخته شده است – شرکتی که منحصراً با دارایی های دیجیتال ، فناوری بلاکچین و دیگر راه های سرمایه گذاری مرتبط با رمزنگاری سرو کار دارد. علاوه بر این ، Wo همچنین از نزدیک با تعدادی دیگر از مشاغل مشهور مانند:

 • آزمایشگاه های ETC (بنیانگذار)
 • هسته ETC (بنیانگذار)

متیو تن

Tan مدیر عامل و بنیانگذار Etherscan ، یک پلتفرم دیجیتال است که دسترسی عادلانه به میزبان داده های بلاکچین مربوط به پروژه Ethereum را در اختیار کاربران خود قرار می دهد..

سنگ لی

سانگ مدیر عامل شرکت Konstellation ، یک برنده جایزه ارائه دهنده راه حل های بلاکچین است که تعدادی از شرکت ها در بخش مالی جهانی از آن استفاده کرده اند. او همچنین رئیس DarcMatter ، یک پلت فرم سرمایه گذاری است که هدف آن افرادی است که قصد استفاده از وسایل نقلیه سرمایه گذاری جایگزین را دارند.

الکس ماشینسکی

الکس یک توسعه دهنده پرکار است که به پیدا کردن تعدادی از پروژه ها از جمله شبکه سلسیوس کمک کرده است – بستری که به کاربران امکان می دهد درآمد کسب کنند ،, & با استفاده از یک شبکه شفاف بلاکچین و بدون نیاز به هیچ واسطه مالی ، پول بپردازید. برخی از پروژه های دیگری که Mashinsky توسعه داده است شامل Transit Wireless و Arbinet است. اگر این کافی نبود ، او همچنین مخترع VOIP است – روشی که معمولاً برای ارتباط صوتی از طریق شبکه های پروتکل اینترنت استفاده می شود,

آنسون زئال

Zeall مرد پشت CoinPip است ، مشکلی که به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از فناوری بلاکچین وجوهات خود را به فروشندگان ، تامین کنندگان ، شرکا ارسال کنند.

اما کوئی

اما مدیرعامل LongHash Ventures است – اولین دستگاه جوجه کشی جهانی بلاکچین در جهان که به طور فعال توسط دولت سنگاپور پشتیبانی می شود. علاوه بر این ، Cui همچنین عمیقا در فضای سرمایه گذاری رمزنگاری نیز نقش دارد.

ادی تراویا

تراویا یک سرمایه گذار بلاکچین و مدیر عامل Coinsilium است – یک شتاب دهنده سازنده سرمایه گذاری که در توسعه بسیاری از شرکت های بلاکچین در مراحل اولیه کمک کرده است. علاوه بر این ، ادی همچنین به عنوان سرمایه گذار بذر برای تعدادی دیگر از پروژه های رمزنگاری تاسیس شده از جمله:

 • RSK
 • فاکتوم
 • Blox.io
 • هوس کردن

شان جی

شان یکی از بنیانگذاران و COO شرکت Digix و همچنین یک شریک منطقه ای در Kenetic Capital است. در ابتدایی ترین مفهوم آن ، می توان Digix را به عنوان بستری در نظر گرفت که به دیجیتال سازی میله های طلا کمک می کند تا بتوان آنها را تقسیم کرد و بر روی بلاکچین منتقل کرد..

اریک بنز

بنز مدیرعامل Changelly ، یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شده است که راهی سریع و مطمئن برای خرید و فروش فوری بیش از 150 ارز دیجیتال (از جمله بیت کوین ، اتریوم و غیره) به کاربران ارائه می دهد..

مای فوجیموتو

فوجیموتو همچنین برای پیروان خود به نام “Miss Bitcoin” شناخته می شود ، مدیر عامل Gracone و همچنین بنیانگذار وب سایت اهدای بیت کوین “Kizuna” است.

دیمیتری بودورین

بودورین به دلیل بینش آموزشی در زمینه مبادلات مختلف ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان شناخته شده است. وی همچنین بنیانگذار و مدیر عامل دو پروژه تاسیس شده از جمله:

هکن: این پروژه یک تلاش جامعه محور است که می خواهد تعدادی از مسائل مربوط به امنیت سایبری را که در حال حاضر بر اکوسیستم جهانی بلاک چین تأثیر می گذارد تقویت کند..

CER (محدوده تبادل رمزنگاری): این پلت فرم امتیاز متعادل 50 صرافی برتر رمزنگاری جهان را به کاربران ارائه می دهد.

سانی لو

سانی بنیانگذار و مدیر عامل VeChain است – یک پروژه بلاک چین عمومی که از فعالیت های مختلفی که توسط اعضای آن تسهیل می شود ، ارزش اقتصادی می گیرد (بیشتر آنها برای حل مشکلات اقتصادی در دنیای واقعی آماده شده اند)

داریل هوک

هوک معاون اجرایی و COO CertiKOrg ، شرکتی است که به پروژه های بلاکچین کمک می کند تا با استفاده از تأیید رسمی ، از امنیت بیشتری برخوردار شوند. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که داریل فارغ التحصیل دانشگاه ییل است (گرایش اقتصاد و روانشناسی.

الکس ملیخوف

الکس مدیر عامل و بنیانگذار تعادل ، یک چارچوب چند زنجیره ای است که می تواند توسط تعداد زیادی سکه پایدار با دارایی و محصولات DeFi استفاده شود.

جورج زاریا

جورج مدیرعامل Bequant ، صرافی رمزنگاری مستقر در مالت است که از امنیت ، نقدینگی و اتصال بالایی به مشتریان خود برخوردار است. علاوه بر این ، Zarya همچنین سخنران ثابت تعدادی از کنفرانس های مرتبط با زنجیره بلوک در سراسر جهان است.

پیتر تاد

پیتر تاد ، توسعه دهنده ای که احتمالاً به دلیل کار با پروژه Bitcoin Core بیشتر شناخته شده است. در این رابطه ، ذکر می شود که وی یک همکار منظم در کد منبع ارز است و در طول سال ها ، به یکی از اعضای بسیار محترم جامعه رمزنگاری جهانی تبدیل شده است. علاوه بر این ، تاد همچنین یک مشاور رمزگذاری کاربردی و سخنران فن آوری است که به طور منظم دعوت می شود تا بینش خود را در کنفرانس های مختلف در سراسر جهان به اشتراک بگذارد.

جارد تیت

وقتی صحبت از فناوری رمزنگاری و بلاکچین می شود ، جارد تیت نامی شناخته شده است. وی در حال حاضر به عنوان رئیس DigiPay LLC خدمت می کند و همچنین بنیانگذار Digibyte است – یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز منبع باز ، نظیر به نظیر که به منظور ساده سازی و معاملات پولی فرا مرزی پولی برای موارد معمول طراحی شده است. مرد. در مورد این موضوع ، باید اشاره کرد که طراحی Digibyte کاملاً شبیه به طراحی Bitcoin است (یعنی چارچوب آن عمومی و کاملاً غیرمتمرکز است).

فرد احراسم

فرد کارمند سابق گلدمن ساکس است که موقعیت سودآور خود را در شرکت رها کرد تا Coinbase ، یکی از محبوب ترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری جهان را تأسیس کند. علاوه بر این ، او همچنین یک فارغ التحصیل علوم کامپیوتر از دانشگاه دوک است که ، در گذشته ، به تعدادی از پروژه های موفق مرتبط با بلاکچین مانند پارادایم وابسته بوده است – یک گروه خصوصی که منحصراً با تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل روند سرمایه گذاری مربوط به بازار رمزنگاری.

کریس دیکسون

شهرت کریس به دلیل شریک بودن عمومی در آندرسن هوروویتس است. وی به عنوان بخشی از مسئولیت های خود ، به عنوان سرمایه گذار بذر برای تعدادی از استارتاپ های رمزنگاری کار کرده است که در سطح جهانی برای خود اثری برجای گذاشته اند. نه تنها این ، بلکه کریس همچنین به عنوان بنیانگذار / مدیر عامل دو شرکت اصلی استارت آپ – یعنی SiteAdvisor و Hunch – فعالیت کرده است که طی چند سال گذشته مورد توجه بسیاری از بخش مالی جهانی قرار گرفته اند.

Neeraj K Agarwal

Neeraj یک علاقه مند به رمزنگاری است که مدتی است با حوزه ارز دیجیتال درگیر است. همانطور که همه چیز ثابت است ، او مسئولیت تجارت و ارتباطات (biz-com) امور را برای Coincenter انجام می دهد – یک اتاق فکر معروف سیاست رمزنگاری.

مارکو سانتوری

مارکو در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر ارشد حقوقی (CLO) در Blockchain کار می کند – یک شرکت رمزنگاری همه در یک که می خواهد از طریق انبوه پیشنهادات بی نظیر مانند کیف پول ارز دیجیتال بومی شرکت ، تجارت در سراسر جهان را با یکدیگر متصل کند. کاوشگر BTC و غیره. در چند وقت اخیر ، قدرت حقوقی Santori به او لقب “رئیس وکلای ارز دیجیتال” را داده است. پیش از این ، او به یک شرکت حقوقی به نام Cooley LLP وابسته بود ، جایی که او بیشتر در مورد امور مربوط به بازار ارز دیجیتال تمرکز داشت.

بن داونپورت

بن احتمالاً بیشتر به دلیل بنیانگذار و CTO بلوگا شناخته شده است – یک پلت فرم دیجیتال که در سال 2011 به غول رسانه های اجتماعی FB فروخته شد و در نهایت به چیزی تبدیل شد که اکنون به عنوان مسنجر فیس بوک می شناسیم. علاوه بر این ، Davenport همچنین قبلاً در تعدادی از شرکت های چند ملیتی (از جمله گوگل و مایکروسافت) به عنوان مهندس باطن کار کرده است..

سرانجام ، در حال حاضر ، بن به عنوان یک شریک سرمایه گذاری در Blockchain Capital کار می کند ، شرکتی که از طریق آن توانسته است در تعدادی از پروژه های موفق مرتبط با رمزنگاری مانند Xapo ، BitPay ، Kraken ، LedgerX ، Zcash ، Lightning Labs و غیره سرمایه گذاری کند..

کایل تورپی

کایل دوست دارد خودش را به عنوان یک روزنامه نگار آزاد تمام وقت توصیف کند که حوزه اصلی وی شامل بیت کوین و فناوری بلاکچین است. مقالات کایل که از سال 2014 به عنوان مجله انفرادی کار کرده اند ، در طیف وسیعی از رسانه های معتبر مانند فوربس ، BitcoinMAgazine ، NASDAQ ، Business Insider (B.I.) و غیره منتشر شده اند..

آرون ون ویردوم

آرون یک علاقه مند به فن آوری است که از اوایل دهه درگیر صحنه رمزنگاری شده است. او در حال حاضر به عنوان سردبیر اصلی فنی مجله Bitcoin ، یک رسانه معتبر که در درجه اول با اخبار مربوط به ارز دیجیتال و دامنه دارایی های دیگر سر و کار دارد ، کار می کند..

پیتر ون والکنبورگ

پیتر به عنوان مدیر تحقیقات در مرکز کوین کار می کند – یک اتاق فکر معروف سیاست رمزنگاری که مدتی است وجود دارد. وی همچنین یک همیار سیاست Google در سال 2013 است که به طور منظم در مورد “نظریه حقوقی” می نویسد که می خواهد افراد را در مورد موضوعات مختلف مربوط به خودتنظیمی ، خودگردانی و نحوه استفاده از فن آوری های شبکه برای افزایش کارایی کامل سیستم عامل های قانونی مرسوم ، به افراد آموزش دهد..

نیک کارتر

Nic یک تحلیلگر مشهور بازار رمزنگاری است که طی دو سال اخیر شهرتش به طور مداوم افزایش یافته است. او همچنین در Castle Island Ventures شریک است ، شرکتی که در تعداد زیادی از استارتاپ های رمزنگاری محبوب سرمایه گذاری کرده است.

متیو گرین

متیو احتمالاً به دلیل کار در رابطه با فناوری امنیتی / رمزنگاری مشهور است و در حال حاضر به عنوان دانشیار علوم کامپیوتر در دانشگاه جان هاپکینز مشغول به کار است. دانش گسترده و تخصص کلی گرین به او این امکان را داده است که در تعدادی از دامنه های در حال رشد از جمله سیستم های ذخیره اطلاعات با افزایش حریم خصوصی ، سیستم های رمزنگاری منحنی بیضوی و دارایی های دیجیتال ناشناس کار کند..

اندرو میلر

اندرو محقق محترمی است که کار وی در وهله اول با سازوکارهای اجماع غیرمتمرکز و همچنین سیستم عامل های جدید بلاکچین سروکار دارد. وی در حال حاضر دانشیار دانشگاه ایلینوی است و در آنجا دوره های معروف مربوط به مهندسی کامپیوتر و علوم را تدریس می کند. نه تنها این ، بلکه او همچنین به دلیل ابتکارات مختلف خود در رابطه با ارزهای رمزپایه و قراردادهای هوشمند ، دستیار دستیار در Cornell Uni و UC Berkeley است. سرانجام ، میلر به تعدادی از پروژه های معروف ارز دیجیتال مانند Zcash ، Tezos و ChainLink وابسته است.

جری بریتو

جری یک شخصیت محبوب در دنیای رمزنگاری و بلاکچین است. با این حال ، او احتمالاً بیشتر به عنوان مدیر اجرایی Coincenter شناخته شده است – یک پلت فرم محبوب خدمات دیجیتال که می خواهد از شبکه های باز بلاکچین و حقوق مبتکران برای استفاده از آنها محافظت کند.

Wences Casares

Casares یک متخصص فن آوری آرژانتین است که حوزه اصلی علاقه وی در بیت کوین و فناوری رمزنگاری است. وی همچنین طرفدار اصلی ارزهای دیجیتال (عمدتا بیت کوین) است و معتقد است که دارایی دیجیتال برجسته روزی قادر خواهد بود به عنوان یک رسانه جهانی واحد برای همه معاملات پولی مبتنی بر اینترنت خدمت کند. Cesares در حال حاضر مدیر عامل XAPO است – یک شرکت digi-tech که پیشنهاد اصلی آن یک کیف پول BTC است که از قبل با کارت بدهی مبتنی بر بیت کوین ساخته می شود.

برام کوهن

کوهن یک برنامه نویس دیجیتال مشهور در جهان است که بیشتر به خاطر خالق و نویسنده پروتکل بومی (BitTorrent) peer-to-peer (P2P) شناخته می شود. نه تنها این ، بلکه او یکی از بنیانگذاران CodeCon است – یک کنوانسیون هکرهای P2P که در منطقه خلیج سانفرانسیسکو برگزار می شود – و همچنین یکی از نویسندگان مشترک Codeville – یک سیستم کنترل تجدید نظر توزیع شده که دیگر در عمل.

الکس مورکوس

الکس به طور گسترده ای به عنوان یکی از اولین پیشگامان بخش تجارت خودکار در نظر گرفته می شود – بخشی از آن به دلیل همکاری با Hudson River Trading ، سرمایه گذاری است که می خواهد تجارت بازار را برای سرمایه گذاران متوسط ​​کارآمد و روان کند. از اوایل دهه ، او در درجه اول با بیت کوین و پیشنهادات رمزگذاری شده مرتبط با آن سر و کار دارد. در سال 2014 ، Morcos Chaincode را تاسیس کرد – پلتفرمی که عمدتا برای مهندسان طراحی شده است تا به آنها در توسعه خرد کردن برنامه های بیت کوین کمک کند..

نها نارولا

خانم نارولا در حال حاضر مدیر ابتکار ارز دیجیتال MIT است که به طور انحصاری با ارزهای رمزپایه و سایر فناوری های مرتبط با بلاکچین سرو کار دارد. علاوه بر این ، همچنین ذکر می شود که نارولا دکترای خود را دارد. و در گذشته با سیستم های توزیع مقیاس پذیر و پایگاه داده به طور گسترده ای کار کرده است.

گاوین چوب

گاوین وود یک متخصص کامپیوتر انگلیسی است که از بنیانگذاران و CTO سابق Ethereum است. در سال 2014 ، او ایده اصلی Solidid را مطرح کرد – یک زبان برنامه نویسی کاملاً شناخته شده که امروزه توسط برنامه نویسان برای ایجاد قراردادهای هوشمند جدید استفاده می شود. علاوه بر این ، وود همچنین بنیانگذار ، رئیس و مدیر ارشد فناوری Parity Technologies و همچنین نویسنده چارچوب Polkadot است.

لی کوئن

لی نویسنده معتبر فناوری است که در حال حاضر در Coindesk ، یکی از برجسته ترین خانه های انتشارات رسانه های رمزنگاری در جهان کار می کند. علاوه بر این ، آثار او همچنین در طیف گسترده ای از رسانه های معتبر دیگر مانند Newsweek Japan ، International Business Times و Racked منتشر شده است..

رایان شی

رایان یک متخصص رمزنگاری بسیار قابل احترام است که حوزه تخصص وی شامل رشته های متنوعی از جمله علوم کامپیوتر ، مهندسی مکانیک و فناوری بلاکچین است. او همچنین یکی از بنیانگذاران Blockstack است – یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز و اکوسیستم dapp که هدف آن کمک به کاربران برای دستیابی به کنترل کامل اطلاعات شخصی خود (مانند اسناد شناسایی) است..

برایان هافمن

برایان هافمن بیشتر به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار OB1 شناخته می شود ، شرکتی که عمدتا با ساخت راه حل های نرم افزاری در OpenBazaar – یک بازار غیرمتمرکز P2P که به کاربران امکان می دهد مبادلات پولی را با استفاده از بیت کوین تسهیل کنند ، کار می کند. در گذشته ، برایان برای تعدادی از شرکتهای Fortune 500 و همچنین سازمانهای دولتی مانند وزارت دفاع ایالات متحده کار کرده است.

کریستوفر آلن

آلن یک کارآفرین و تکنسین شناخته شده ای است که حوزه تخصص وی شامل امنیت دیجیتال ، حریم خصوصی و اعتماد است. وی به عنوان یکی از پیشگامان رمزنگاری اینترنتی شناخته شده است و یکی از نویسندگان استاندارد امنیت TLS است.

نیکولاس کاری

کری دوست دارد خودش را به عنوان یک کارآفرین زنجیره ای ، علاقه مند به رمزنگاری و یک تکنسین عمومی توصیف کند. او دارای تعدادی درجه در زمینه های مختلف مربوط به دنیای تجارت و رهبری است و همچنین یکی از اعضای بنیانگذار هیئت کمیساریای BCSD (کمیسیون Blockchain برای توسعه پایدار) است.

سرجیو دمیان لرنر

سرجیو یک متخصص رمزنگاری آرژانتینی است که بیش از شانزده هزار دنبال کننده در توییتر دارد. او در حال حاضر به عنوان مشاور امنیت مستقل ارزهای رمزنگاری شده کار می کند و به دلیل بینش در مورد فن آوری های مختلف مرتبط با بلاکچین شهرت دارد..

پاتریک مورک

پاتریک در درجه اول وکیلی است که به پرونده های مربوط به ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین رسیدگی می کند. در گذشته وی به تعدادی از پروژه های مبتنی بر ارز دیجیتال وابسته بوده است. به عنوان مثال ، وی از بنیانگذاران بنیاد بیت کوین است – جایی که وی به عنوان مشاور عمومی و مدیر اجرایی سازمان خدمت می کرد. نه تنها این ، مورک همچنین عضو هیئت رئیسه بنیاد BitGive ، یک فعالیت غیر انتفاعی است که می خواهد کمک های خیرخواهانه را در سراسر جهان از طریق استفاده از بیت کوین تسهیل کند.

اولگ آندریف

Oleg یک توسعه دهنده رمزنگاری شناخته شده است که در گذشته با تعدادی از پروژه های معروف مرتبط بوده است. به عنوان مثال ، او نویسنده ZkVM است – یک ماشین مجازی بلاکچین با دارایی های مخفی و قراردادهای هوشمند ZK – Gitbox ، CoreBitcoin و BTCRuby. اگر این کافی نبود ، او همچنین شخصی است که ضد گلوله های دالک است.

آلن سیلبرت

آلن یکی از محبوب ترین نام ها در دنیای فناوری رمزنگاری است. او در حال حاضر در ایجاد سیستم عامل رمز ارزهای رمزگشایی شده و رمزهای امنیتی مختلف جدید برای شرکتی به نام INXLlimited مشارکت دارد. علاوه بر این ، او همچنین یک مبلغ اصلی بیت کوین است که در گذشته برای شرکت های مختلف بانکی کار کرده است. آخرین و نه مهمترین ، او همچنین بنیانگذار و توسعه دهنده BitPremier است – پلتفرمی که می خواهد به علاقمندان رمزنگاری معمولی در مورد نحوه خرید ، استخراج و ذخیره ارزهای دیجیتال مختلف آموزش دهد.

جوناس شنلی

Jonas یک توسعه دهنده بسیار معتبر رمزنگاری است که مدتهاست درگیر پروژه Bitcoin Core است. علاوه بر این ، او همچنین یکی از بنیانگذاران Digital Bitbox است و در توسعه یک کتابخانه Bitcoin به نام “libbtc” فعال است – که در دسترس کاربران سیستم عامل مانند Linux ، iOS ، Mac OS X و غیره است.

پل اشتورک

پل محقق مستقلی است که بیشتر به خاطر کارهایش در رابطه با بیت کوین شهرت دارد. با این حال ، او همچنین مدیر تحقیقات در Tierion و همچنین یکی از نیروهای اصلی پشت Drivechain است – یک پروتکل دیجیتال که می خواهد چندین زنجیره بلوک را قادر سازد تا با یک اکوسیستم رمزنگاری واحد سازگار شوند..

نسیم نیکلاس طالب

نسیم یک کارآفرین فناوری ، آماری ، بازرگان سابق و تحلیلگر ریسک در زمینه لبنان و آمریکاست. کارهای او ، اگرچه فقط به دنیای رمزنگاری محدود نمی شود ، اما در این فضا مورد احترام واقع شده است ، زیرا در آن مجموعه ای از موضوعات مربوط به تصادفی ، احتمال و عدم اطمینان وجود دارد..

لوک داشجر

لوقا در سرتاسر چشم انداز رمزنگاری جهانی بیشتر با نام ‘Luke-Jr’ شناخته می شود. او یک توسعه دهنده BTC Core و همچنین بنیانگذار استخر استخراج الیگیوس است. نه تنها این ، همچنین ذکر شده است که ، تا به امروز ، Dasjr بیش از 200 مشارکت در چارچوب اصلی Bitcoin Core اعمال کرده است و حتی دارای بخش BIP (پیشنهادهای بهبود Bitcoin) خود در GitHub است.

ناتانیل پوپر

پوپر روزنامه نگار مستقر در سانفرانسیسکو است که حوزه اصلی علاقه وی در امور مالی ، فین تک و فناوری دیجیتال است. در گذشته ، او در تعدادی از رسانه های معتبر مانند نیویورک تایمز کار کرده است و حتی یک کتاب پرفروش را به نام “طلای دیجیتال: بیت کوین و داستان داخلی ناسازگاران و میلیونرها” تالیف کرده است.

معروف ترین به روزرسانی های لیست تأثیرگذارهای رمزنگاری شده

اینفلوئنسرهای بیت کوین

در مورد همه این برترین تأثیرگذارهای رمزنگاری شده چیزهای زیادی برای گفتن و پیگیری وجود دارد. در همان نفس ، لازم به ذکر است که بازار رمزنگاری نیز شاهد دوره های طولانی از حرکت نزولی بوده است ، زمانی که سال گذشته قیمت BTC کاهش یافت و از بالاترین قیمت خود تقریباً 20،000 دلار به مارک پایین 3000 دلار (که فقط در عرض یک سال بود ) این زمانی است که بسیاری از این رهبران زنجیره بلوک ظاهر می شوند ، وقتی کار سخت تر می شود (و بلندتر). اما فقط به عنوان یک یادآوری دوستانه ، این بیت کوین های تأثیرگذار محبوب خدا نیستند. و هر کسی که دارای یک توپ کریستال با احتمال زیاد باشد استفاده از هرگونه اقدام اصلی در مورد مشاوره سرمایه گذاری یا تأثیرگذاری بر نظرات بسیار ناچیز است..

همه این عوامل تأثیرگذار مهم بیت کوین در حال کار مبتکرانه در Cryptoverse هستند و به عنوان پیشگامان ، مهندسان واقعی ظهور کرده اند و به عنوان بینندگان در بین همتایان خود به یاد می آیند. در مورد هر یک از افراد فوق الذکر چیزهای بیشتری برای گفتن وجود دارد. با این حال ، از این فرصت استفاده کنید و از این افراد بیاموزید اما بدانید که آنها نیز انسان هستند و آنچه را که می گویند بگویید ، آنچه را که توئیت می کنند ، درست یا غلط است. در رمزنگاری توییتر هوشمند باشید ، با تأثیرگذار معروف رمزنگاری شروع کنید و شبکه خود را از آنجا منشعب کنید. مهم نیست که سکه ، پروژه یا علاقه شما چه باشد ، ما همچنان که افراد مشهور و محبوب جدید در سراسر جهان شناخته و شنیده می شوند ، به این لیست اضافه خواهیم کرد. یک روز با ادامه استفاده از بیت کوین و رمزنگاری ها ، این لیست از تأثیرگذاران بلاکچین از 236 بالا به 1000 بالا تبدیل می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me