banner
banner

سرمایه گذاری در سهام داروسازی Regeneron (NASDAQ: REGN)

داروسازی Regeneron (NASDAQ: ثبت نام کنید) یک شرکت دارویی است که دفتر مرکزی آن در نیویورک قرار دارد. این شرکت با بیش از سه دهه تجربه توانسته است با استفاده از قابلیت های تحقیق و توسعه خود داروهایی را به سرعت وارد بازار کند که زندگی افراد بی شماری را تغییر داده است. نوآوری های توسعه یافته توسط این شرکت ، جدول زمانی تولید دارو را ساده کرده و منجر به بازدهی در هزینه ها و کاهش هزینه های عرضه دارو به بازار شده است. این شرکت همچنان در جبهه تحقیق و توسعه فعال است و مراقب جدیدترین نوآوری های علمی است و به دنبال استفاده از آنها برای رشد طولانی مدت است.. 

داروسازی Regeneron چیست (ثبت نام کنید)?

در سال 1988 تاسیس شد ، اصلی ترین تحقیقات دارویی Regeneron در بازسازی سلولهای عصبی مغز برای درمان بیماران مبتلا به بیماری هانتینگتون ، آلزایمر و پارکینسون بود. چهار سال پس از تاسیس ، اولین داروی آنها آزمایشات بالینی را آغاز کرد. در حالی که داروی اصلی این آزمایشات را پشت سر نگذاشت ، Regeneron از آن زمان تمرکز تحقیقاتی خود را به تعدادی از مناطق دیگر گسترش داده است. پس از دو دهه آزمون و خطا ، اولین داروی شرکت ARCALYST در اوایل دهه 2000 وارد بازار شد. این شرکت در حال حاضر نزدیک به 9000 کارمند در سراسر جهان استخدام می کند و امروز 8 روش درمانی مورد تایید FDA در بازار دارد. نمونه کارها آنها طیف گسترده ای از داروها را شامل می شود ، بیماری های آلرژیک و التهابی ، سرطان ، بیماری های قلبی عروقی و متابولیکی ، بیماری های عصبی عضلانی ، بیماری های عفونی و بیماری های نادر را پوشش می دهد..

جورج دی. یانكوپولوس ، بنیانگذار همكار ، دانشمندی با آموزش است و به عنوان محقق اصلی 6 دارو از 8 داروی مورد تایید رجنرون به بازار معرفی شده است. علی رغم نقش خود به عنوان رئیس و مدیر ارشد علمی ، یانکوپولوس همچنان در جنبه تحقیق و توسعه شرکت نقش دارد. یانکوپولوس با ادامه کار خود ، یازدهمین دانشمند پر استناد در دهه 1990 بود و بسیاری از روش ها و تکنیک های مورد استفاده در تحقیقات دارویی امروز نتیجه مستقیم تحقیقات وی است.

چرا داروهای Regeneron (ثبت نام کنید) موضوع?

چرخه حیات تحقیق و توسعه Regeneron از فناوری “Velocisuite” که در سال 2003 توسط این شرکت توسعه یافته بهره مند می شود. با استفاده از این مجموعه ابزار ، نتایج ابتکاری و دقیق در تمام مراحل فرآیند آزمایش دارو امکان پذیر است. این مجموعه فناوری از سال 2003 شروع به توسعه کرده و شامل VeolciGene ، VeolciMouse و VeolciHum می باشد. در کنار هم ، این مجموعه ابزار امکان دستکاری سریع و تکثیر مواد ژنتیکی موش های آزمایشگاهی را فراهم می کند. با این کار می توان اختلالات ژنتیکی مختلف را به صورت توده ای تولید کرد و اجازه تولید آنتی بادی های کاملاً انسانی را در موش ها داد. این عوامل برای آزمایش دارو بسیار مفید هستند ، و نتیجه بسیار دقیقی را می دهند که تأثیر داروها را در انسان نشان می دهد. توسعه موش هایی با ترکیبات ژنتیکی مشابه انسان این اجازه را به شرکت داد تراشیدن ماهها از برنامه زمانی تولید دارو.

اخیراً ، این شرکت به دلیل توسعه درمان COVID-19 مورد توجه زیادی قرار گرفت. با استفاده از Velocisuite و سایر فناوری ها ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی 450 میلیون دلار به ریگنرون برای ساخت درمان آنتی بادی برای ویروس به عنوان بخشی از عملیات Warp Speed ​​دولت ایالات متحده اعطا كرد. به درمان ، معروف به REGN-COV2 ، مجوز استفاده اضطراری توسط FDA داده شد. وقتی گزارش شد که REGN-COV2 به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در حال معالجه برای تشخیص COVID-19 ، به ریجنرون توجه قابل توجه رسانه ای را نشان داد. این روش درمانی بسیار مشابه روش درمانی است که توسط این شرکت در طی شیوع بیماری ابولا ایجاد شده است. کوکتل مشابه دارویی که به بیماران ابولا داده می شود ، در صورت مصرف در روزهای ابتدایی عفونت ، تقریباً 90٪ بقا دارد..

داروهای Regeneron (ثبت نام کنید) چشم اندازها

این شرکت داروهای مختلفی در مراحل مختلف فرآیند آزمایش FDA دارد. در مجموع ، 31 دارو در داخل توسط Regeneron تولید می شود که در حال حاضر در مرحله 1 ، 2 یا 3 آزمایشات بالینی هستند. این آزمایشات شامل 8400 بیمار در بیش از 53 کشور است. اگرچه پیش بینی موارد مورد تأیید غیرممکن است ، اما قابلیت های تحقیقاتی داخلی این شرکت سابقه خوبی در ایجاد محصولاتی دارد که آن را به بازار عرضه می کنند. این شرکت سرمایه گذاری قابل توجه دیگری را انجام می دهد 30٪ از درآمد سالانه به تحقیق و توسعه باز می گردد. این سهم از درآمد با غول های صنعت مانند Pfizer مطابقت دارد و نشان دهنده یک تعهد جدی برای رشد مداوم از طریق متنوع سازی ارائه محصولات است. با این آینده نگاری ، شرکت به طور مداوم از منحنی جلوتر است و توانایی آوردن محصولات بیشتر و بیشتر را به بازار.

روش Regeneron در زمینه تولید دارو منحصر به فرد است و فواید زیادی دارد. شاید مهمترین روش آنها مرکز ژنتیک Regeneron باشد ، که در سال 2013 افتتاح شد و ژنومهای بیش از 1 میلیون نفر را توالی بندی کرده است. این کار Regeneron را به دارنده یکی از بزرگترین پایگاه های داده ژنتیکی در جهان تبدیل کرده است. از طریق مطالعات تحقیقاتی و رضایت داوطلبان ، Regeneron اطلاعات ژنتیکی را جمع آوری می کند ، آنها را ناشناس می کند و سپس با استفاده از نرم افزار تحلیلی آنها ، ویژگی های ژنتیکی را بررسی می کند. پس از تجزیه و تحلیل داده ها ، شرکت می تواند از این توالی های ژنتیکی در تحقیقات دارویی خود استفاده کند. با درک اهمیت توالی ژنتیکی در آینده آزمایش و توسعه دارو ، Regeneron همچنین با داروسازان بزرگی مانند Pfizer و AstraZeneca برای تأمین بودجه ابتکارات تحقیقاتی جهانی با هدف تسریع و بهبود فناوری تعیین توالی ژنتیکی. هدف از این همکاری ایجاد کارایی در تحقیقات است که منجر به پیشرفت بیشتر در توسعه و کشف دارو و در نهایت بهبود سلامت انسان می شود..

داروهای Regeneron را از کجا بخریم (ثبت نام کنید) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در سهام داروسازی Regeneron (NASDAQ: REGN) سرمایه گذاری در سهام داروسازی Regeneron (NASDAQ: REGN) سرمایه گذاری در سهام داروسازی Regeneron (NASDAQ: REGN)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

Regeneron یک شرکت دارویی است که متعهدانه متعهد به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه شده است. از طریق این تعهد ، آنها تعدادی روش و روش تولید کرده اند که در صنعت بی نظیر است. این تحولات باعث شده است که خط لوله ثابت داروهای درمانی به بازار راه یابد. با تمرکز مداوم آنها بر تعیین توالی ژنتیکی به عنوان رویکردی برای توسعه دارو ، پیشرفت فن آوری در طول زمان جایگاه آنها را به عنوان یکی از نوآورترین شرکت ها در صنعت دارو بیشتر می کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me