banner
banner

دادخواست BitMEX ، استخراج معادن رمزنگاری ایران و یک حرکت عجیب بیت کوین: اخبار هفته

هفته گذشته دادخواست جدیدی علیه غول مشتقات بیت کوین BitMEX ، حرکتی عجیب از بیت کوین استخراج شده در سال 2009 مشاهده شد ، دولت ایران استخراج رمزنگاری را در میان سایر اخبار قابل توجه اولویت قرار داد.

شرکت مادر BitMEX در دادخواست جدید RICO هدف قرار گرفته است

بستر معاملاتی ارز و رمزنگاری BitMEX توسط شرکت پورتوریکو BMA LLC شکایت شده است. اتهامات مطرح شده علیه این سکوی مردمی شامل تشکیل یک حلقه بزرگ جرایم مالی است.

به طور مشخص, دادخواست اقامه شده است در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا ادعا می کند که شرکت مادر BitMEX ، HDR Global Trading ، در یک توطئه غیرقانونی چند میلیارد دلاری مربوط به کلاهبرداری با سیم ، پولشویی ، انتقال پول بدون مجوز و سایر فعالیت های غیرقانونی نقش دارد. علاوه بر این ، ادعا می شود که این شرکت قانون سازمانهای فاسد و تحت تأثیر Racketeer (RICO) را نقض کرده است.

در همین حال ، تجارت جهانی HDR ادعاهای این دادخواست را خنثی کرده است ، زیرا چیزی بیشتر از “اطلاعات جدید […] از اینترنت جمع شده” که توسط “یک پرونده ساز سریال ادعا علیه شرکت هایی که در فضای ارزهای رمزپایه فعالیت می کنند [که به طور گسترده ای شناخته شده است ،” برای کار درست مثل ترول ثبت اختراع. ” این بیانیه دو هفته پس از شکایت BMA LLC علیه شرکت بلاک چین Ripple ارائه شده است.

اندکی پس از شروع خبر شکایت ، BitMEX یک “خاموشی بزرگ” را تجربه کرد – که منجر به آفلاین شدن موتور تجارت آن شد. سکو عملیات را از سر گرفت چند ساعت بعد.

غذاهای کلیدی

 • اگر رسیدگی به پرونده BitMEX جدی گرفته شود ، در کل صنعت ارزهای رمزنگاری شده موج می زند. با این حال ، BMA LLC قبلاً مشتقات ارزهای رمزنگاری شده FTX را به اتهام دستکاری قیمت مبادله کرده بود ، اما پرونده را رها کرد.
 • BitMEX بوده است از دست دادن سهم بازار در بازار مشتقات ارزهای رمزنگاری که به طور فزاینده ای رقابت می کند. اخبار مربوط به دادخواست علیه شرکت مادرش احتمالاً اعتبار وی را تقویت نخواهد کرد.
 • برخلاف قطع BitMEX در 13 مارس ، که همزمان با سقوط قیمت بیت کوین (BTC) به پایین ترین سطح 12 ماهه بود ، قیمت BTC در حادثه قطع نسبتا ثابت بود.

بیت کوین های استخراج شده در اوایل سال 2009 به صورت زنجیره ای معامله شدند

50 بیت کوین در چهار معامله روز چهارشنبه از آدرسی که از اوایل سال 2009 تاکنون خاموش مانده بود منتقل شد – بسیار زود در طول عمر بیت کوین. طبق گفته ردیاب معاملات ارزهای رمزنگاری شده Whale Alert ، “سکه های این معامله در ماه اول وجود بیت کوین استخراج شده است.”

https://twitter.com/whale_alert/status/1263120977849978880

این حرکات نادر موجی از گمانه زنی ها را به وجود آورد که بیت کوین های مورد بحث ممکن است متعلق به خالق گمنام بیت کوین ، Satoshi Nakamoto باشد. علاوه بر این ، قیمت BTC بلافاصله پس از انتشار اخبار کاهش یافت – احتمالاً ناشی از ترس از اینکه بنیانگذار ممکن است در حال آماده سازی برای فروش مقدار زیادی بیت کوین اولیه استخراج شده باشد.

آخرین باری که بیت کوین از این دوره زمانی استخراج شده است ، منتقل شده است آگوست 2017.

غذاهای کلیدی

 • قیمت بیت کوین تقریباً بلافاصله هفت درصد کاهش یافت ، این نشان می دهد که بازار ارزهای رمزنگاری با چه سرعتی واکنش نشان می دهند در مورد سکه های ساتوشی ناکاموتو.
 • این معامله در پرونده رایت علیه کلیمان نیز پیامدهای بزرگتری دارد. NChain CTO Steve Shadders آدرس را ذکر کرده است که سکه ها به طور بالقوه به کریگ رایت ، که ادعا می شود ناکاموتوی واقعی است ، ارسال شده اند.

ایران پیش نویس طرح استخراج رمزنگاری ملی را آغاز می کند ، به نظر می رسد مقررات بیشتری را وضع می کند

رئیس جمهور ایران ، حسن روحانی ، به دولت این کشور دستور داده است یک طرح ملی جدید تهیه کنید برای استفاده از صنعت رمزنگاری بلوغ. به طور خاص ، او به بانک مرکزی ایران (CBI) ، بخش انرژی کشور و وزارتخانه های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای ایجاد یک پیشنهاد استخراج رمزنگاری ، با وجوه پرداختن به مقررات آن ، گفت.

دو روز قبل از دستور روحانی ، مجلس ایران پیشنهاد شده اجرای مقررات قاچاق ارز و ارز آن در حوزه ارزهای رمزپایه. علاوه بر این ، هدف این لایحه مجبور کردن ثبت ارزهای رمزنگاری شده است که به کاربران ایرانی با CBI سرویس می دهد.

غذاهای کلیدی

 • علاقه مجدد ایران به استخراج رمزنگاری در سطح ملی ماه ها پس از آشکار شدن دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده رخ می دهد متهم کشور استفاده از ارز رمزنگاری شده برای فرار از تحریم ها.
 • اجرای احتمالی مقررات دقیق تر ارز رمزنگاری می تواند در تلاش برای جلوگیری از فرار سرمایه به خارج از ایران باشد.

کسب و کار Bakkt در حالی رشد می کند که سود باز CME Bitcoin به اوج جدیدی می رسد

پیش از راه اندازی برنامه مصرف کننده خود ، سرمایه گذاری رمزنگاری Intercontinental Exchange ، Bakkt, بیش از 70 مشتری اضافه شده است به موسسه نگهداری دارایی های دیجیتالی نهادی ، انبار Bakkt. علاوه بر این ، مشتریان ممکن است پوشش بیمه ای به ارزش 500 میلیون دلار را خریداری کنند.

در همین حال ، نرخ بهره باز برای گزینه های بیت کوین در CME در پی اخبار اخیر در مورد سرمایه گذاری پل تودور جونز در ارز رمزپایه پیشرو (دقیق تر ، در معاملات آتی بیت کوین) ، که از آن به عنوان ذخیره ارزشمند جدید نام می برد ، به بالاترین سطح جدید رسیده است..

غذاهای کلیدی

 • رمپ های بهبود یافته برای سرمایه گذاران نهادی به فضای بیت کوین و ارزهای رمزپایه تا حد زیادی مسئول افزایش چشمگیر علاقه م institutionalسسات به فضا بوده اند. در حالی که Bakkt به رشد تجارت خود ادامه می دهد ، انتظار ادامه این روند منطقی است.
 • علاقه آزاد به گزینه های BTC در CME نشان دهنده این است که سرمایه گذاران نهادی تأثیر بیشتری بر بازار دارند.

نماینده کنگره آمریکا پیشنهاد پیشرفت قانون بلاکچین را می دهد

برت گاتری ، نماینده کنگره کنتاکی ، به همراه اعضای کمیته تجارت و انرژی مجلس نمایندگان را مطرح کردند یک اسکناس متمرکز بر بلاکچین به نام قانون پیشرفت بلاکچین. این لایحه به منظور تقویت ایالات متحده در رقابت برای پیشگامی در فن آوری های نوظهور است.

این اقدام پیشنهادی با هدف ترویج استفاده از فناوری بلاکچین در اقتصاد ایالات متحده انجام شده است.

غذاهای کلیدی

 • ایالات متحده دقیقاً در خط مقدم فناوری بلاکچین و ارزهای رمزپایه نبوده است. این اقدام جدید گامی مهم در جهت کمک به کشور جهت همگام سازی با رقابت خارجی خواهد بود.
 • چین – مخالف جنگ تجاری آمریكا – تاكنون در اجرای فن آوری بلاكچین در مقیاس ملی راهگشا بوده است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me