banner
banner

هزینه های دیوانه Ethereum ، یک ETP بیت کوین و درخواست ممنوعیت رمزگذاری در هند: اخبار رمزنگاری هفته

این یک هفته پرحادثه در دنیای رمزنگاری بود – با یک نهنگ میلیون ها دلار برای ارسال Ethereum (ETH) هزینه کرد ، گزارش هایی مبنی بر پیشنهاد جدید ممنوعیت رمزنگاری در هند و یک محصول جدید بورس بورس (ETP) که قرار است در بازار عرضه شود. موضوعات.

نهنگ اتریوم 5.2 میلیون دلار کارمزد معامله پرداخت کرد

این هفته دو معامله غیر منطقی اتر انجام شد که هزینه ای معادل 5.2 میلیون دلار برای انتقال فقط 350.55 ETH – در حال حاضر تقریبا 82،799.91 دلار هزینه دارد..

معامله اول در 10 ژوئن برگزار شد و فقط 0.55 ETH را با پرداخت 10666 ETH جابجا كرد. هزینه فوق العاده زیاد – هزینه عادی کمتر از 1.00 دلار – به Shark Pool ، استخر استخراج چینی تعلق گرفت.

اشتباه آشکار روز بعد هنگامی که همان آدرس Ethereum معامله شد دوباره انجام شد 350 اتر اضافی برای هزینه معامله 10،668 اتر. استخر استخراج Ethermine از این هزینه دوم بهره مند شد.

غذاهای کلیدی

  • دلیل این هزینه غیر منطقی بالا هنوز مشخص نیست ، اما توسط برخی فرض شده است که این مبلغ نیز باشد یک اشتباه یا تلاش برای پولشویی.
  • از آنجا که شبکه Ethereum غیرمتمرکز است ، هیچ راهی برای فرستنده یا شخص ثالث وجود ندارد تا این معاملات را معکوس کند. از این رو بسیاری در جامعه ارزهای رمزنگاری بر اهمیت تعریق در جزئیات و “بانک خود بودن” تأکید می کنند.

هزینه اتریوم دیوانه0.55 اتر با بیش از 2.5 میلیون دلار کارمزد معامله کرد. منبع: etherscan.io

مایکروسافت بتا شبکه هویت غیرمتمرکز را در بیت کوین راه اندازی می کند

Identity Overlay Network (ION) ، یک شبکه هویت غیرمتمرکز از مایکروسافت در شبکه بیت کوین است نسخه بتا را راه اندازی کرد از پروژه لایه باز دو منبع آزاد آن – که به نظر می رسد نام کاربری را با شناسه های غیرمتمرکز (DID) جایگزین کند.

ION اساساً اجازه ورود به سیستم توسط کاربر را می دهد که به ارائه دهندگان سیستم (مانند شرکت های رسانه های اجتماعی) برای حفظ مالکیت اعتبار شخصی احتیاج ندارند.

ION برای اولین بار در سال گذشته اعلام شد ، به جای این است که ورود به سیستم توسط کاربر متناسب با شرکت ها یا خدمات مستقل باشد ، نه اینکه ارائه دهندگان سیستم (مانند فیس بوک) دارای اعتبار ورود به سیستم کاربر باشند. ION می تواند برای موارد استفاده زیادی مورد استفاده قرار گیرد که دقیقاً مربوط به گواهینامه های بهداشتی یا ردیابی تماس نیستند ، اگرچه گسترش مداوم ویروس کرونا بر استفاده بالقوه آن تأثیر گذاشته است.

غذاهای کلیدی

  • توسعه سریع ION توسط همه گیری COVID-19 ایجاد شده است. با این حال ، همه به اقدامات حفاظت از حریم خصوصی ION و سایر پروژه های مشابه اطمینان ندارند.
  • مایکروسافت اخیراً در زمینه توسعه فناوری بلاکچین خود فعال بوده و از معرفی Azure Blockchain Service و Azure Blockchain Development kit برای بلاک چین Ethereum خبر داده است..

ارز رمزنگاری شده QuadrigaCX مانند یک طرح Ponzi عمل می کند

صرافی معروف و رمزنگاری شده QuadrigaCX که اکنون از بین رفته است – که پس از مرگ بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Gerland Cotten در حین خارج از کشور ورشکست شد – طبق یک برنامه Ponzi عمل کرد گزارشی که اخیراً به صورت عمومی منتشر شده است از کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC).

این گزارش به طور عمده ادعا می کند که Cotten در برابر مشتریان QuadrigaCX معامله می کرده و از حسابهای تجاری جعلی در سایر مبادلات ارزهای رمزپایه استفاده شده توسط سپرده های مشتریان QuadrigaCX استفاده کرده است. همانطور که گزارش توضیح می دهد:

“کوتن حساب های کوادریگا را با نام های مستعار افتتاح کرد و مانده پول های ساختگی و دارایی های رمزنگاری شده را با خود وام داد که با مشتریان بی اعتنا به کوادریگا معامله می کرد. او با تغییر قیمت دارایی های رمزنگاری شده متحمل ضررهای واقعی شد و بدین ترتیب برای جلب رضایت برداشت مشتری از کسری دارایی ایجاد کرد. “

غذاهای کلیدی

  • حماسه QuadrigaCX همچنان به عنوان یک نمونه برجسته از تخلفات و جرایم مالی موجود در صنعت بلاکچین و ارزهای رمزپایه هنوز بالغ عمل می کند..
  • مبادلات عمده با اعتبار قابل تأیید و سابقه طولانی امنیت همچنان امن ترین گزینه برای معامله ارزهای رمزپایه هستند.

Bitcoin ETP قرار است در بورس سهام دیجیتال Xetra آلمان راه اندازی شود

بورس سهام دیجیتال Xetra آلمان اولین رمزنگاری ETP خود را در اواخر این ماه دریافت خواهد کرد. ETP از گروه ETC مستقر در لندن است و برای مشتریان در انگلستان ، ایتالیا و اتریش در دسترس خواهد بود.

مطابق با جریان ETF, رمزنگاری BTCetc Bitcoin Exchange Traded Crypto (BTCE) از نظر جسمی پشتیبانی می شود ، قیمت بیت کوین را ردیابی می کند و نسبت هزینه کل (TER) دو درصد دارد.

غذاهای کلیدی

  • ما شاهد افزایش مداوم سرمایه گذاری نهادی در اولین و مهمترین ارز رمزنگاری شده در کنار افزایش محصولات بیت کوین برای سرمایه گذاران گفته شده هستیم.
  • همانطور که یک محصول Bitcoin دیگر به سرمایه گذاران نهادی اختصاص دارد ، ETP جدید چالش های فنی مرتبط با BTC را از بین می برد – مانند مدیریت آدرس کیف پول و امنیت.

وزارت دارایی هند پیشنهاد ممنوعیت ارزهای رمزپایه را داده است

سه ماه پس از آنکه دادگاه عالی هند جایگزین ممنوعیت بانک رزرو هند (RBI) در بانک ها برای سرویس دهی به اشخاص حقیقی و حقوقی معامله با ارزهای رمزپایه شد ، وزارت دارایی هند منع پنهانی ارزهای رمزپایه را پیشنهاد داد.

پارلمان هند این پیشنهاد را پس از ارسال به شورای وزیران اتحادیه بررسی خواهد کرد.

غذاهای کلیدی

  • این اولین بار نیست که ممنوعیت پنهانی رمزنگاری در هند ارائه می شود. پیشنهادهای قبلی تاکنون در منع طبقه دارایی جدید موفق نبوده اند.
  • ممنوعیت رمزنگاری در دومین کشور پرجمعیت ضربه بزرگی برای تصویب ارزهای رمزپایه جهانی خواهد بود.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد. OKEx Insights on را دنبال کنید توییتر و تلگرام.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me