banner
banner

Stablecoins – آیا آنها Gimmicky هستند یا Trendy؟

سکه های ثابت

این دارایی های مبتنی بر بلاکچین که به عنوان زنجیره های ثبات شناخته می شوند ، توکن های دیجیتالی هستند که به دارایی دیگری وابسته هستند. این پیوند معمولاً دارایی های دیجیتال را به ارزهای FIAT به صورت 1: 1 پیوند می دهد و سعی در تقلید از ثبات آنها دارد..

هدف کل این دارایی ها ارائه یک روش پرداخت مبتنی بر بلاکچین به سرمایه گذاران است ، در حالی که تجربه نوسانات ناشی از ارزهای رمزپایه را تجربه می کنید.

این ویژگی ها باعث شده است که پایدار سکه ها برای استفاده در STO ها / DSO ها که تاکنون بارها دیده شده اند ، عالی باشند.

حیله گر?

در حالی که بیشتر سکه های ثابتی که وارد بازار شده اند به ارزهای FIAT متصل هستند ، گزینه های مختلفی وجود دارد که سعی کرده اند از ثبات بازارهای غیر متعارف استفاده کنند. متأسفانه ، برای کسانی که در این جاده می روند ، بیشتر آنها به عنوان حقه بازی یا کلاهبرداری صریح دیده شده اند. در زیر دو نمونه از زنجیره های پایدار بر اساس ذخایر غیر متعارف آورده شده است. یکی با پتانسیل ، دیگری کلاهبرداری – در استفاده از چنین دارایی کوشا باشید.

حشیش

خارج از Crypto ، یکی از داغترین صنایع ، بازار شاهدانه است. با قانونی شدن در سراسر کشور کانادا و همچنین ایالت های مختلف ، پذیرش این صنعت هرگز بالاتر نبوده است. تقویت مورد کانابیس توانایی آن است که بر تغییر در ظرفیت های تفریحی و دارویی تأثیر بگذارد..

با درک این ، میلیاردر Alkiviades David به تازگی اعلام کرده است که یک بیت کوین با ثبات است پشتوانه گل کنف باشد. این پایدار کوین یک توکن مبتنی بر BTC است که به SWX Coin معروف است. تقویت پرونده برای تصویب آن هدف Swissx Global Hemp Exhange برای ایجاد بازارهای ثانویه برای تجارت این سکه است..

طلای کشتی شکسته

این پیشنهاد خاص به عنوان ICO در سال 2018 اتفاق افتاد و به طور گسترده ای به عنوان یک کلاهبرداری کامل شناخته شد. شرکت کره ای ، “Shinil Group” ، به سرمایه گذاران که قرار بود به عنوان یک پایدار بیت کوین عمل کنند ، نشانه هایی را به فروش رساند که توسط طلا یافت می شود در یک غرق کشتی.

سرانجام توسط مقامات محلی عملیات مورد حمله قرار گرفت و روشن شد که گروه Shinil هیچ تصوری از وجود این ذخایر طلا ندارد.

مرسوم، مد روز?

روند رو به رشدی که در سال 2019 مشاهده شده ، ظهور حساب های پس انداز مبتنی بر رمزنگاری است. BlockFi از جمله پیشنهادهای مختلف در بازار ، پیشتاز این بسته است. تسهیل خدمات ارائه شده توسط BlockFi ، جوزا نیست. لباس اجرا شده Winklevoss خدمات نگهداری برای دارایی های سرمایه گذاری شده از طریق BlockFi را فراهم می کند – باعث ایجاد نفوذ و اعتبار از طریق ارتباط با شخص ثالث مجاز و قابل احترام می شود.

BlockFi با درک اهمیت پول پایدار در کنار دارایی هایی مانند بیت کوین ، اتریوم و سایر داروهای دیگر ، به طور طبیعی از ثبات کوین جوزا ، GUSD پشتیبانی می کند..

در به روزرسانی اخیر شرایط خدمات خود ، BlockFi اعلام كرد كه سرمایه گذاران مورد اعتماد GUSD خود به طور ماهانه 8.25٪ بازده دریافت می كنند. این از بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری به خوبی مدیریت شده پیشی می گیرد و این گزینه را به گزینه های بسیار جذابی برای سرمایه گذاران تبدیل می کند.

پیشنهاداتی از این دست نشان دهنده سود واقعی دنیای سرمایه گذاران است که واقعاً محقق شده است. به طور خاص BlockFi در طی چند ماه گذشته ده ها میلیون سود پرداخت کرده است و آنها را از مرحله وعده خارج کرده است و روند.

تسلط بر بازار

با وجود مشکلات ، که Tether را نسبت به سال گذشته آزار داده است ، بازار با ثبات Bitcoin هنوز تحت سلطه پیشنهاد بحث برانگیز است.

در حالی که تسلط فعلی بر بازار توسط Tether هنوز قوی است ، گزینه ها به وضوح بخش عمده ای از تجارت خود را از دست داده اند. در سال گذشته ، ما شاهد سهم Tether از بازار پایدار بیت کوین هستیم >95٪ تقریباً <75٪ – افت قابل توجه ، نشانگر تقاضا برای گزینه های دیگر.

Tether vs The Pack

ما اخیراً نگاه عمیق تری به موضوعات ادراکی و عملیاتی که Tether تجربه کرده است و گزینه های مختلف موجود در بازار برای جایگزینی آن. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه ها و چگونگی متفاوت بودن آنها از Tether پیشرو در صنعت ، حتماً مقاله زیر را بررسی کنید.

سکه های ثابت در اوراق بهادار دیجیتال

اگرچه ممکن است روزی ثابت شود که یکی از پایدارترین سکه های مطرح شده در مقاله فوق به عنوان عزیز صنعت پیروز می شود ، اما واقعیت این است که توکن های فیس بوک ، Libra که هنوز در دسترس نیست ، بهترین فرصت را برای انجام این کار دارند. این به دلیل قرار گرفتن در معرض و نفوذ بسیار زیاد فیس بوک بر بازارهای مختلف است.

به طور متوسط ​​هر فرد راحتی بیشتری را نسبت به سایر موارد جایزه می دهد. در حالی که بسیاری از افراد ابراز نارضایتی و نگرانی خود را نسبت به محصول فیس بوک نشان می دهند ، اما تا به امروز ، هنگامی که توکن ها در نهایت منتشر می شوند ، مجموعه ای از مشتریانی که از قبل دسترسی پیدا می کنند وجود خواهد داشت که به راحتی به حریم خصوصی و انفجار امنیتی گذشته اهمیت نمی دهند.

صرف نظر از اینکه کدام یک از پایدارترین Bitcoin در نهایت پیروز می شود ، گزینه های مناسب مختلفی از شرکت های معتبر وجود دارد. در حال حاضر ، شرکت کنندگان در صنعت با مقدار رقبا خراب شده اند ، زیرا بسیاری از آنها سعی می کنند جایگاه خود را در رمزنگاری بدست آورند – برخی از حیله و تزویر ، برخی در روند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me