banner
banner

لیست شرکت های حقوقی Cryptocurrency

از آنجا که ارزهای رمزپایه و فناوری های اساسی آنها روز به روز محبوب تر می شوند ، احتمالاً تعریف و درک ساختارهای قانونی م affectثر بر آنها نیز احتمالاً افزایش خواهد یافت..

یک شرکت حقوقی خوب فارغ از حوزه تخصص یک تجارت مهم است ، بنابراین ، چرا پروژه های بلاکچین / ارز رمزنگاری باید متفاوت باشد؟ به هر حال ، گشتن در تنظیم مقررات مبهم در مورد ارزهای رمزپایه می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

اینجاست که موسسات حقوقی رمزنگاری یا وکلای رمزنگاری وارد عمل می شوند. با این حال ، یافتن یک شرکت حقوقی واجد شرایط با تجربه کافی در صنعت بلاکچین ممکن است یک قدم زدن در پارک نباشد. به همین دلیل است که ما لیستی از بهترین شرکتهای حقوقی رمزنگاری موجود در آنجا ایجاد کرده ایم:

وکلای رمزنگاری

در سال 2018 تاسیس شده است, وکلای رمزنگاری دارای یک لیست مشتری چشمگیر در فضای ارزهای رمزپایه – با بسیاری از پروژه هایی که برای خوانندگان آشنا خواهند بود. این تیم شامل دو دادخواست باتجربه است که این شرکت را برای کمک به پروژه ها و صاحبان رمزنگاری ایجاد کرده اند تا در یک سری جدید از س questionsالات حقوقی پیمایش کنند..

وب سایت Crypto Legal که در سن دیگو ، کالیفرنیا واقع شده است ، خدمات حقوقی ارائه شده از دادخواهی تا استراتژی مالیاتی و آماده سازی را لیست می کند.

MME

MME یکی از مشهورترین شرکتهای حقوقی رمزنگاری است و دارای تیمی از مشاوران بسیار واجد شرایط است. این شرکت مستقر در سوئیس به دلیل کمک به Tezos برای خارج شدن از زمین (بزرگترین جمع آوری سرمایه ICO) و همچنین نام های بزرگی مانند Ethereum و Bancor مشهور است. شرکای شرکت در کلیه امور حقوقی به مشتریان کمک می کنند و در زمینه قانون ، مالیات و انطباق تخصص دارند.

برایان غار لیتون پایزنر

برایان غار لیتون پایزنر یک شرکت حقوقی است که دانش گسترده ای در مورد تمام جنبه های نظارتی ارزهای مجازی دارد. به عبارت دقیق تر ، این شرکت بر نحوه اعمال مقررات موجود و چگونگی تأثیر قوانین جدید بر شرکت های جدیدی که قصد دارند وارد تجارت ارز دیجیتال شوند ، تمرکز دارد..

تمرکز مهم دیگر این شرکت حقوقی رابطه بین ارزهای دیجیتال و SEC و سایر نهادهای نظارتی ایالات متحده است. این شرکت در ارائه مشاوره نظارتی برای طراحی محصول و سیستم ، مجوزهای ایالتی و فدرال و ارتباط استراتژیک با موسسات مالی تنظیم شده تخصص دارد..

شرکت حقوقدانان رمزنگاری

در سال 2017 تاسیس شد, شرکت حقوقدانان رمزنگاری یک شرکت حقوقی مستقر در کالیفرنیا است که در زمینه ارزهای رمزنگاری شده ، فناوری بلاکچین و پیشنهادات اولیه سکه تخصص دارد. این شرکت در تلاش است راه حل های قانونی مربوطه را برای مشتریان خود ارائه دهد ، و خطر قانونی را در مورد همه مسائل مربوط به ارزهای رمزنگاری شده به حداقل برساند.

برخی از بهترین خدمات آن شامل استراتژی حقوقی برای ICO ها ، ساختار شرکت ها ، حوزه قضایی و ثبت نام ، حسابرسی قانونی پروژه های ICO ، مشاوره تنظیم مقررات ، اسناد فروش توکن و پرونده های تنظیم D است.

دندانپزشکان

دندانپزشکان بزرگترین شرکت حقوقی جهان و یک غول بین المللی است. این اولین شرکت حقوقی کانادایی است که به GLBC ، کنسرسیوم جهانی حقوقی بلاکچین پیوست. دنتوس خدمات حقوقی کلاس جهانی بسیاری را ارائه می دهد که توسط تیم چشمگیر مشاوران با استعداد و آگاهی پشتیبانی می شود.

برخی از خدمات کلیدی آن شامل رویدادهای ICO و توکن ، مقررات دلال و مبادله ، اقدامات KYC و AML ، اوراق بهادار ، کالاها و اجرای مجرمانه ، تجزیه و تحلیل مالیات و حریم خصوصی و امنیت داده ها است..

دندانپزشکی

منبع: www.dentons.com

پرکینز کوئی

پرکینز کوئی یکی از اولین شرکتهای حقوقی است که در فضای رمزنگاری دخالت می کند ، و در مورد موضوعات اصلی حقوقی مانند استفاده از بیت کوین و قانونی بودن توکن سازی دارایی به مشتریان مشاوره می دهد. این موسسه حقوقی لیستی چشمگیر از مشتریان را شامل می شود ، از کوچکترین شرکت نوپا گرفته تا شرکتهای Fortune 50.

این شرکت در انتقال مجوز انتقال پول ، انطباق تجارت با خدمات پول ، برنامه های امنیتی AML و امنیت سایبری ، فناوری دفتر مرکزی غیرمتمرکز ، عملیات تجاری ، تشکیل شرکت ، حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها و همچنین اوراق بهادار و کالاها تخصص دارد..

شرکت حقوقی Njord

یک شرکت شمال اروپا در قلب خود ، اما در سطح بین المللی کار می کند ، شرکت حقوقی Njord یکی از برجسته ترین شرکتها از این نوع در مناطق دریای شمال و بالتیک است. این دفتر در لیتوانی ، لتونی ، استونی ، دانمارک و آلمان دفاتر خود را ارائه می دهد و خدمات حقوقی قابل توجهی را ارائه می دهد.

این شرکت در زمینه مسائل حقوقی بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده و همچنین در خدمات حقوقی بانکی و مالی تخصص دارد. برخی از خدمات اصلی آن شامل تنظیم خدمات مالی ، بدهی P2P ، تأمین مالی سهام ، سرمایه گذاری جمعی و سرمایه گذاری ، مشاوره مالیات و مالیات بر ارزش افزوده در حوزه های رمزنگاری و فروش توکن ، مقررات بازار سرمایه و حمایت از مالکیت معنوی است..

قانون ریمون

قانون ریمون یک شرکت حقوقی مستقر در ایالات متحده و اسرائیل است که در زمینه حقوق شرکتی ، دادخواهی ، خدمات مالی ، خدمات مشتری خصوصی ، مالکیت معنوی ، قانون مالیات و همچنین مسائل رمزنگاری و بلاکچین تخصص دارد..

خدمات اصلی این شرکت تنظیم مقررات مالی ، مالکیت معنوی ، KYC و AML ، سیستم های پرداخت دیجیتال و تلفن همراه ، منشور بانک است ، اما همچنین حل همه مسائل حقوقی مربوط به رمزنگاری.

ریمون

منبع: rimonlaw.com

قانون رویز

قانون رویز یک شرکت حقوقی بین المللی است که دارای دفاتر در سیلیکون ولی ، سانفرانسیسکو ، سانتا مونیکا ، اورنج کانتی و در پکن چین است. تخصص اصلی آن کمک به برنامه ریزی ، ساختاردهی و اجرای ICO است. مشاوران ماهر شرکت همچنین در مورد مشاغل مالیاتی و سایر امور شرکتی و همچنین بررسی و تجزیه و تحلیل مقاله سفید ، برنامه ریزی مالیاتی ، مشاوران خارجی و KYC / AML مشاوره عمومی ارائه می دهند..

قانون اوجیر

قانون اوجیر یک شرکت حقوقی برنده جایزه است که خدمات حقوقی را به حوزه های مختلف قضایی در سراسر جهان ارائه می دهد. این دفتر در ایالات متحده ، اروپا و ژاپن دفاتر دارد ، جایی که خدمات حقوقی قانع کننده ای را در زمینه هایی مانند بانکداری و دارایی ، شرکت ها و تجارت ، حل اختلاف و صندوق های سرمایه گذاری ارائه می دهد.

حتی اگر این شرکت بیشتر به سمت شرکتهایی که از ساختار خارج از کشور استفاده می کنند ، باشد ، خدمات آن نیازهای مشتریان را که استراتژیهای سرمایه گذاری و سایر فرصتهای مربوط به ارزهای رمزپایه ، فناوری بلاکچین و دارایی های دیجیتال را اجرا می کنند ، پوشش می دهد..

فراست براون تاد LLC

فراست براون تاد LLC عضو کمیته وکلای اتاق تجارت دیجیتال است و فقط برای مشتریان بلاکچین و رمزنگاری یک تیم تخصصی دارد. خدمات برتر این شرکت مشاوره در مورد انطباق قانونی و قانونی ، پشتیبانی دادرسی و کمک به معاملات تجاری است.

قهوه ای یخ زده

منبع: www.frostbrowntodd.com

کلمات نهایی

انتخاب یک شرکت حقوقی مناسب یک مرحله مهم برای هر تجارت جدی مرتبط با رمزنگاری یا بلاکچین است. شرکت های ذکر شده در زیر دارای نام های شناخته شده در این زمینه هستند و می توانند به شما کمک کنند تا تمام دانش لازم را در مورد مالیات ، مالیات بر ارزش افزوده ، وام های p2p و سایر موارد نظارتی کسب کنید. آنها همچنین می توانند به شما در راه اندازی ICO های شخصی و همچنین درخواست مجوز برای مبادلات رمزنگاری اصلی کمک کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me