banner
banner

نصف بیت کوین ، TON تلگرام می میرد ، Reddit Integrates Ethereum: اخبار Crypto هفته

این یک هفته پر حادثه در دنیای رمزنگاری بود – نصف شدن پاداش بیت کوین برای سومین بار اتفاق افتاد ، پروژه بلاکچین که مدتها در انتظار آن بود ، درگذشت و Reddit شروع به استفاده از نشانه های Ethereum (ETH) برای یک سیستم نقطه جدید جامعه کرد.

بیت کوین سومین پاداش بلوک خود را نصف می کند

در تاریخ 11 مه ، پاداش بلوک برای استخراج کنندگان بیت کوین به طور رسمی نصف شده. بلوک های جدید در بلاک چین BTC اکنون 6.25 بیت کوین جدید تولید می کند ، در حالی که 12.5 بیت کوین تولید شده قبل از نصف شدن اخیر. این سومین بار در تاریخ بیت کوین بود که این رویداد قابل توجه و برنامه ریزی شده رخ می داد.

استخر استخراج بیت کوین AntPool استخراج شده است شماره بلوک 630،000, اولین بلوک پس از نصف کردن ، که شامل 3،134 معامله ، 0.90968084 BTC در هزینه معاملات و کل حجم معامله 3311.62144322 BTC است. AntPool تخمین زده می شود سومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین, از زمان پرس.

غذاهای کلیدی

از آنجا که میزان کل بیت کوین موجود همیشه ثابت است (21،000،000) ، تقسیم پاداش بلوک برنامه ریزی شده ارز رمزنگاری شده همیشه یک نقطه عطف در دنیای مالی است. هر بار بیت کوین “نصف می شود” ، بیت کوین روزانه “ضرب” می شود – سرعت انتشار دارایی را کاهش می دهد و کمبود آن را برجسته می کند.

نصف شدن بیت کوین نیز تأثیر چشمگیری در صنعت معدن دارد ، زیرا کارگران معدن کم کار برای زنده ماندن تلاش می کنند در حالی که کسانی که دارای کارایی کارآمد تر هستند ممکن است تسلط بیشتری داشته باشند.

اولین بلوک استخراج شده به نصف در 11 ماه مه. منبع: Blockchain.com

تلگرام پروژه بلاک چین مورد انتظار TON خود را تعطیل می کند

روز سه شنبه ، 12 مه ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت محبوب پیام رسان ، پاول دوروف ، اعلام کرد که این شرکت پروژه مورد انتظار بلاکچین خود ، شبکه باز تلگرام (TON) را تعطیل می کند..

این خبر به طور کلی با ناامیدی در جامعه رمزنگاری روبرو شد و جای تعجب نیست, خشم از سرمایه گذاران – این پروژه تقریباً 2 میلیارد دلار از سرمایه گذاران پیشرفته در سال 2018 برای توسعه پروتکل بلاکچین و خود تلگرام جمع کرده است.

با این وجود ، دو دور بودجه تلگرام شامل سرمایه گذاران خریدن اساساً IOU (یا SAFT ها) برای رمز بومی TON ، Gram. از آنجا که برخی از این سرمایه گذاران شهروندان ایالات متحده بودند ، تلگرام با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درگیر ثبت فروش در آژانس برای معافیت از قانون اوراق بهادار ایالات متحده شد..

با این حال ، چند هفته قبل از آغاز برنامه ریزی TON و Gram توسط تلگرام ، در اکتبر 2019 ، SEC با شکایت اضطراری و قرار منع تعقیب به تلگرام سیلی زد و ادعا کرد که هم دور بودجه 2018 و هم قریب الوقوع راه اندازی TON ، نقض قانون اوراق بهادار ایالات متحده است. SEC ادعا کرد که فروش SAFT توسط تلگرام و فروش واقعی Gram هنگام راه اندازی TON بخشی از یک “طرح” بزرگتر برای دور زدن قانون است.

نبرد حقوقی بین SEC و Telegram منجر به تاخیرهای مکرر در بستر بلاکچین و راه اندازی توکن شد. جدیدترین تصمیم دادگاه ، در تاریخ 1 آوریل ، به طور قطعی از ادعای SEC حمایت می کند و حکم به جلوگیری از راه اندازی TON تلگرام نه تنها در ایالات متحده ، بلکه در هر کجای دنیا را می دهد.

تصمیم دوروف برای خاموش کردن TON بالاخره پس از تلاش برای تجدیدنظر در تصمیم گیری و محروم کردن سرمایه گذاران آمریکایی از تعامل با TON یا Gram هنگام راه اندازی صورت گرفت.

غذاهای کلیدی

اینکه چه چیزی واقعاً انگیزه دوروف را برای پایان ناگهانی کار در این پروژه ایجاد کرده است ، مشخص نیست – خصوصاً از نظر خطرات موجود در فریب ادعاهای SEC. در او پست با اعلام تعطیل شدن TON ، دوروف به ویژه برای توضیح تصمیم خود بر هژمونی ایالات متحده در امور مالی و فناوری تمرکز کرد.

با این کار ، او احتمالاً ابراز نگرانی می کرد که نه تنها نه تنها تن ، بلکه خود تلگرام ، که توزیع جهانی آن بیشتر به غول های فناوری آمریکایی گوگل و اپل وابسته است ، ناظران ایالات متحده می توانند.

پرونده Telegram فقط یک بخش بسیار مهم از یک حماسه در حال انجام بین صنعت رمزنگاری و SEC است که در طی جنجال عرضه اولیه سکه (ICO) 2017 مورد توجه گسترده قرار گرفت.

بودجه TON است اولین SAFT نیست توسط SEC تعطیل شود. با این حال ، این پرونده یک نمونه ترسناک برای نشان دادن دامنه جهانی است که تنظیم کننده ایالات متحده می تواند داشته باشد – به طور موثر نظارت خود را بر کل جهان گسترش می دهد.

دارایی های صندوق های تامینی Crypto تحت مدیریت در سال 2019 به طرز چشمگیری افزایش یافت

گزارش جدید این هفته PriceewaterhouseCoopers (PwC) و Elwood Asset Management حاکی از آن است که ، در سال 2019 ، ارزش کل دارایی های تحت مدیریت در صندوق های سرمایه گذاری Crypto دو برابر شد و به بیش از 2 میلیارد دلار رسید.

این گزارش همچنین نشان می دهد که بیت کوین ، شاید جای تعجب نداشته باشد ، بیشترین معامله ارز رمزنگاری شده توسط صندوق های سرمایه گذاری.

میزان متوسط ​​دارایی های تحت مدیریت تقریباً دو برابر شد و از 21.9 میلیون دلار به 44 میلیون دلار رسید ، همچنین دارایی های متوسط ​​تحت مدیریت (19 درصد به 35 درصد). علاوه بر این ، درصد صندوق های هجینگ رمزنگاری با بیش از 20 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت تا 35 درصد افزایش یافته است – در حالی که 19 درصد در سال قبل بود.

غذاهای کلیدی

رشدی که صندوق های هجینگ رمزنگاری در سال گذشته تجربه کرده نشان می دهد که موسسات به طرز قابل توجهی وارد فضای بیت کوین و ارز رمزپایه می شوند. این احتمالاً با افزایش وضوح نظارتی در سراسر جهان و رمپ های کارآمدتر برای سرمایه گذاران نهادی ایجاد شده است..

دلیل کمی وجود دارد که تصور کنیم دارایی های تحت مدیریت در صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری به افزایش ادامه نخواهد داد زیرا بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه به عنوان پرچین های مناسب تر در برابر بی ثباتی در سیستم مالی سنتی دیده می شوند.

Reddit برای استفاده از نقاط انجمن مبتنی بر Ethereum

آزمایش Reddit از سیستم “امتیازات جامعه” خود برای استفاده از شبکه Ethereum برای ایجاد انگیزه در ایجاد “پست ها و نظرات با کیفیت” گسترش یافته است.

پیش فرض سیستم امتیازات جامعه این است که کاربرانی که محتوای ارزشمندی ارائه می دهند ممکن است با امتیازات – نشانه های مبتنی بر Ethereum – توسط کاربران یک انجمن داده شده پاداش دریافت کنند. به عنوان مثال ، ممکن است نکاتی در مورد نظرات بصیرت آمیز یا ارسال مطالب جالب ارائه شود.

مطابق با یک نمایش اسلاید جدید از وب سایت بحث مستقر در ایالات متحده ، نقاط جامعه ممکن است به عنوان ابزاری برای سنجش شهرت در سیستم عامل و / یا صرف ویژگی های برتر – مانند نشان ها ، شکلک ها ، GIF های قابل توصیف و غیره استفاده شود..

علاوه بر این ، کاربران توانایی انتقال امتیازات انجمن خود را به هر آدرس کیف پول Ethereum خواهند داشت – و ناظران کنترل هیچ یک از امتیازات کاربر را ندارند.

این سیستم در حال حاضر در دو انجمن Reddit در حال آزمایش است.

غذاهای کلیدی

مدت طولانی است که Reddit با نشان دادن معتبرترین افراد جامعه دارای مشکلی است. سیستم پاداش جدید ممکن است این مسئله را برطرف کند.

ناظران Reddit همچنین کاملاً محکم جوامع خود را حفظ کرده اند ، بنابراین ممکن است برخی از افراد تازه کنند که یاد بگیرند که ناظران بر این نقاط قابل انتقال کنترل نخواهند کرد.

JPMorgan خدمات بانکی را به صرافی های رمزنگاری ارائه می دهد

اوایل این هفته اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه JPMorgan Chase شروع به ارائه حساب های بانکی به مبادلات اصلی ارزهای رمزپایه مستقر در ایالات متحده Gemini و Coinbase می کند – همه این موارد را تأیید می کند که بانک سرمایه گذاری چند ملیتی و شرکت هولدینگ خدمات مالی مستقر در نیویورک تغییر جهت داده نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه.

به طور خاص ، JPMorgan مشتریان Gemini و Coinbase را فراهم می کند خدمات واریز ، برداشت و انتقال.

غذاهای کلیدی

JPMorgan ارائه خدمات بانکی به Gemini و Coinbase نمونه ای از تغییر است که به طور مداوم در دیدگاه های موسسات مالی بزرگ نسبت به بیت کوین و ارزهای رمزپایه رخ می دهد. از نظر تاریخی ، نیروگاه های مالی سنتی مانند JPMorgan دارای این قدرت هستند, مشاهده شده ارزهای دیجیتال به عنوان وسایلی برای کلاهبرداری و پولشویی – اما به نظر می رسد اکنون آنها را قانونی تر می دانند.

شرکتهای بیت کوین و ارزهای رمزنگاری ممکن است ایجاد روابط بانکی آسان تر ، ادامه یابد ، زیرا این صنعت همچنان از اعتبار بیشتری برخوردار است.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me