banner
banner

نحوه برداشت ارز رمزنگاری شده از PayPal

راحت تر کردن پرداخت های ارزهای رمزپایه برای بسیاری از شرکت ها کار ساده ای نبوده است. مصرف کنندگان معمولاً هنگام تلاش برای یافتن بسترهایی که پرداختها را به صورت ارزهای دیجیتال می پذیرند ، با چالشهایی روبرو می شوند. صاحبان مغازه ها هنوز سود این قبیل پرداخت ها را نمی بینند. با این حال ، Coinbase یک راه حل درخشان برای این مشکل ایجاد کرده است. در زیر روش برداشت ارز رمزنگاری شده به PayPal آورده شده است.

با Coinbase شروع شد

Coinbase– یک پلت فرم مبادله ارز رمزنگاری مستقر در آمریکا به لطف خدمات متنوع خود محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. از نظر حجم معاملات روزانه ، این صرافی با 160 میلیون دلار به طور متوسط ​​در میان سیستم عامل های صرافی پیشرو باقی مانده است.

Coinbase حدود 7 سال پیش توسط برایان آرمسترانگ و فرد هرسمن راه اندازی شد و دارای رابط کاربری دوستانه است. تازه واردان در صنعت رمزنگاری می توانند ارزهای مختلف را به راحتی در سیستم عامل مبادله کنند. علاوه بر این ، کاربران از ضمانت ایمنی در کنار حداقل هزینه های تجاری برخوردار هستند.

علاوه بر این ، این سیستم عامل همیشه تلاش کرده است تا با انجام معاملات رمزنگاری بسیار آسان ، خود را از سایر مبادلات متمایز کند. کاربران Coinbase می توانند به راحتی وجه را از سیستم عامل برداشت کرده و ظرف چند روز همان را به حساب های بانکی خود منتقل کنند. و اکنون ، Coinbase ویژگی های بیشتری اضافه کرده است تا این دوره انتظار را از روز به دقیقه کاهش دهد.

بستر محبوب تبادل ارزهای رمزنگاری شده به شما این امکان را می دهد که پول نقد را مستقیماً به پول خود بکشید حساب پی پال. با تشکر از این ، کاربران می توانند از ویژگی انتقال فوری با استفاده از کارت های نقدی خود استفاده کنند تا بلافاصله وجه خود را با هزینه کم 0.25 دلار دریافت کنند ، که در مقایسه با برداشت پول نقد از کیف پول Coinbase به حساب بانکی شما بسیار بهتر و راحت تر است.

فقط برای تأیید ، این ویژگی به شما امکان نمی دهد ارز رمزنگاری شده را از حساب PayPal خود خریداری کنید. امیدوارم که این مورد به زودی در دسترس باشد ، اما در حال حاضر فقط می توانید وجهی را در PayPal خود برداشت کنید که هنوز هم عالی است!

قبل از ورود به حساب PayPal شما ، ابتدا بیاموزید که چگونه حساب PayPal خود را به Coinbase اضافه کنید.

افزودن حساب PayPal خود به Coinbase

قبل از اضافه کردن حساب PayPal خود به Coinbase, باید وارد سیستم شوید. می توانید از یک مرورگر در تلفن هوشمند یا رایانه خود استفاده کنید. و این معامله را فقط می توانید از کیف پول Coinbase خود انجام دهید.

پس از دسترسی به کیف پول Coinbase از طریق مرورگر ، وارد کیف پول خود شوید. پس از ورود به سیستم ، به «تنظیمات» بروید ، این قسمت در بالای پنجره پیدا می شود.

ارز رمزنگاری شده را به PayPal برداشت کنید

در حالی که در تنظیمات هستید ، روی “حسابهای پیوندی” کلیک کنید ، این مورد را در بالای صفحه پیدا می کنید ، سپس “پیوند دادن یک حساب جدید” را برای حرکت به جلو کلیک کنید.

ارز رمزنگاری شده را به PayPal برداشت کنید

از آنجا ، لیستی از گزینه های حساب را مشاهده خواهید کرد که ظاهر می شود ، روی “PayPal” کلیک کنید. پس از این مرحله ، به صفحه ورود به سیستم PayPal هدایت می شوید. با استفاده از ایمیل و رمز ورود خود وارد شوید.

وقتی وارد حساب PayPal خود شدید ، به یک صفحه تأیید هدایت می شوید که PayPal از شما می خواهد اجازه دهید Coinbase به انتقال پول دسترسی داشته باشد – برای پیوند هر دو حساب روی “موافق” کلیک کنید.

بعد از پیوند موفقیت آمیز PayPal با حساب Coinbase ، به حساب Coinbase خود برگردید.

اکنون می توانید به راحتی وجهی را از Coinbase به PayPal برداشت کنید.

نحوه برداشت ارز رمزنگاری شده از PayPal

برای برداشت وجه از Coinbase به PayPal ، گزینه “Buy / Sell” را در نوار ابزار Coinbase (در داشبورد سمت راست) انتخاب کرده و “Sell” را انتخاب کنید. در بخش “فروش از طریق” ، کیف پول مورد نظر برای انتقال وجه را انتخاب کرده و کیف پول PayPal خود را در بخش “واریز به” انتخاب کنید..

مرحله بعدی تأیید جزئیات معامله است. علاوه بر این ، اگر می خواهید جزئیات پرداخت را بیشتر ببینید ، از نوار ابزار روی بخش “حساب” کلیک کنید. ‘از اینجا ، می توانید مقدار کل پول معامله شده را مشاهده کنید. سپس گزینه “تأیید فروش” را کلیک کنید.

اگر همه سیستم ها درست باشند ، وجوه بلافاصله یا پس از چند ثانیه در حساب PayPal شما منعکس می شود.

از اینجا ، در صورتی که می خواهید وجوه PayPal خود را به حساب بانکی خود منتقل کنید ، فقط دستورالعمل های ارائه شده توسط PayPal را دنبال کنید.

ویژگی انتقال فوری ارائه شده توسط PayPal در دسترس کاربران مستقر در ایالات متحده است و اطمینان می دهد که وجوه در عرض چند دقیقه با هزینه 0.25 دلار برای هر تراکنش به حساب بانکی شما منتقل می شود.

چگونه حساب PayPal خود را از Coinbase حذف کنیم

لغو پیوند حساب PayPal از حساب Coinbase در مقایسه با پیوند دادن هر دو حساب بسیار آسان تر است. این کار از طریق حساب Coinbase شما انجام می شود.

برای انجام این کار ، فقط وارد حساب Coinbase خود شوید ، به “تنظیمات” در پایین پنجره بروید ، سپس “پیوندهای حسابها” را کلیک کنید.

از اینجا ، به سادگی روی دکمه “حذف” که کنار حساب PayPal شما قرار دارد کلیک کنید ، سپس روی “حذف” در جعبه تأیید که ظاهر می شود کلیک کنید.

عمده نگرانی ها

PayPal بخاطر مسدود کردن حسابهای کاربران و عدم رعایت مقررات تعیین شده توسط بانکها در محل حضور داشته است. این امر باعث شده است که این شرکت شکایات بسیاری از کاربران خود دریافت کند.

بعلاوه ، بستر پرداخت یکی از بالاترین هزینه های ارزی را در این بخش دارد. به عنوان مثال ، این سیستم عامل برای تبدیل ارز 5٪ هزینه می کند. این بدان معناست که تبدیل 1000 دلار برای شما 50 دلار هزینه دربر خواهد داشت!

اکنون می فهمیم که چگونه این شرکت در سال 2017 13 میلیارد دلار سود کسب کرده است.

به غیر از هزینه های بالای ارز ، کاربران مجبورند تا یک هفته منتظر بمانند تا وجه از PayPal را به حساب های بانکی خود بکشند. علاوه بر این ، این شرکت همچنان کارمزد خود را افزایش می دهد ، که در مقایسه با کارمزد معاملاتی که توسط بیشتر بانک های خیابان های بالاتر انجام می شود ، اغلب بیشتر است. به همین ترتیب ، ممکن است کاربران PayPal به انتقال ارزهای رمزپایه که در آن معاملات فوری و ارزان انجام می شود ، مهاجرت کنند..

به همین ترتیب ، به نظر می رسد Coinbase برای دریافت هزینه های بسیار بالا و همچنین کنترل های غیرتی حساب ، به PayPal پیوسته است. در نتیجه ، بسیاری از کاربران از سیستم عامل شکایت کرده اند.

این صرافی به لطف پشتیبانی از چندین ارز رمزنگاری شده و همچنین حجم معاملات روزانه از محبوب ترین صرافی ها است..

ادغام با PayPal برای اجازه دادن به کاربران برای برداشت وجوه یک گام اساسی برای هر دو سیستم عامل است و این ثابت می کند که PayPal بالاخره در حال گرم شدن به ارزهای رمزپایه است. با این وجود ، پیشرفت های زیادی وجود دارد که باید برای اطمینان از کامل بودن روند انجام شود.

به عنوان مثال ، این سیستم عامل باید به کاربران اجازه دهد وجوه خود را برای جذب کاربران بیشتر واریز کنند.

نتیجه

پیش از ادغام ارز رمزنگاری شده با سیستم های پرداخت عمده در سراسر جهان ، روش هایی وجود دارد. با این حال ، روشهایی برای جابجایی وجوه از طریق PayPal برای کاربران رمزنگاری وجود دارد که در بالا توضیح داده شد. با اتخاذ تصویب بیشتر ، سایر موسسات مالی و خدمات نیز احتمالاً این امکان را فراهم می کنند.

امیدواریم راهنمای نحوه برداشت رمز ارز از طریق پی پال برای شما مفید باشد!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me